Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)

  Shikime 1,706,442

UnixMusic

Muaj më parë

@ONIMA - smarturl.
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Arrangement By Al Band
Mix By JoJo
#irkenchyka #dehur #onima #unixmusic

Komente
Ger hard
Ger hard Ditë më parë
Momenti kur nje muzike e trishtuar te ben te ndihesh me mire 💯 Super 🔥
Kreku Kreku
Kreku Kreku 2 ditë më parë
💔💔💔💔💗💗💙👍
Ibrahim Javed
Ibrahim Javed 2 ditë më parë
What language Is this song?
Leandra Berlajolli
Leandra Berlajolli 6 ditë më parë
Perfect ⭐️ greetings from USA
Skipeee34
Skipeee34 6 ditë më parë
faleminderit se me lejove te ndegjoj muszik pa u tut se mdel noj both a naj tjeter traum
Dorina Dorina
Dorina Dorina 8 ditë më parë
Super
Linda Kalo
Linda Kalo 8 ditë më parë
Ahhhhhhh sa interpretim i bukur..por edhe fjalet dhe vija muzikore shume e bukur..Bravo.
Mario Sharra
Mario Sharra 15 ditë më parë
Wow😍
Goc Tirone
Goc Tirone 16 ditë më parë
Wwoooow mrekulli ...👏👏Perfekte muzika, teksti ,zeri
Klodiana Alla
Klodiana Alla 18 ditë më parë
😍
pida siouy
pida siouy 20 ditë më parë
I’ve been waiting for this song like 7 days😐 and searching for her like 20times for a day😁
Arev Arev
Arev Arev 21 ditë më parë
Endem rrugeve si i marre😭😭😭😭😭😭😭😭😭adhuroj zerin tend😘😘😘😘
Lume Aliu
Lume Aliu 21 ditë më parë
Je një Artist shum bukur këndon Yrken 👍
mikea hiooi
mikea hiooi 21 ditë më parë
Irkenci: T’lutem jepma nje cigare 😔 Everybody: Vetem 1 te fundit kam o plak🙄
Vida B
Vida B 21 ditë më parë
💓
pida siouy
pida siouy 20 ditë më parë
Pafundesisht e degjoj... melodi shpirti.
Donjeta Gashi
Donjeta Gashi 23 ditë më parë
Kenga shume e bukur !! Me vjen shume mire qe IRKENCI paska vendos qe mos Te bej Kong me melodija orientale ( Te lindjes se mesme )
mikea hiooi
mikea hiooi 20 ditë më parë
Gjeja më e Bukur që Njeriu Kalon Në Jet që Është Dashuria Suksese Në Jet o Flori
alida flus
alida flus 23 ditë më parë
I’ve been waiting for this song like 7 days😐 and searching for her like 20times for a day😁
mikea hiooi
mikea hiooi 21 ditë më parë
O qitnja dikush ni cigare se maroj
shuaipi alban
shuaipi alban 23 ditë më parë
alnets.info/work/bJ6fkJvPsphhlKA/video.html
gioyu comi
gioyu comi 22 ditë më parë
Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤
Elinda Kelmendi
Elinda Kelmendi 23 ditë më parë
ME I MIRI JE
mikea hiooi
mikea hiooi 20 ditë më parë
Pafundesisht e degjoj... melodi shpirti.
wnnalis cioov
wnnalis cioov 24 ditë më parë
Si gjithmon Irkenc Hyka another level...🥺🥺❤❤❤
Entela Imeri
Entela Imeri 25 ditë më parë
O zot i madh surprizat e tua jane te pafundme dhe une jam totalisht ne dashuri me to.Love you ,you are the best😘😘😘😘
Entela Imeri
Entela Imeri 22 ditë më parë
Flm shume une jam nje fance e zjarrte e irkencit🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰besoj jo vetem un por ky esht i vetmi artist shqiptar qe ja vlen e them me plot gojen
alida flus
alida flus 23 ditë më parë
E bukur 👏👏👏❤🇦🇱
bilinas mini
bilinas mini 25 ditë më parë
Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor 25 ditë më parë
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
wnnalis cioov
wnnalis cioov 24 ditë më parë
Esht nje nga kengetaret me te mir sot per sot jo si disa te tjer brravo
hoiy vinosa
hoiy vinosa 26 ditë më parë
Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤
dolita windo
dolita windo 23 ditë më parë
Bravo Irkenc ! This song is perfekt !! I love it shummm ! Big up and respect from France 🙏💖
Marius Zace
Marius Zace 26 ditë më parë
Bravo njesh respekte
bilinas mini
bilinas mini 25 ditë më parë
Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syt e saj...🥺😍🙈
Klevi Hoxha
Klevi Hoxha 26 ditë më parë
👏👏👏👏super hit,super kengetar
dolita windo
dolita windo 23 ditë më parë
Esht nje nga kengetaret me te mir sot per sot jo si disa te tjer brravo
Ariel ariel
Ariel ariel 26 ditë më parë
Irkenc ti Bruno Fifi nje duet🥺🥺plizz💜
Aivars Pietari
Aivars Pietari 27 ditë më parë
песня называется "Пьяный". переведите на русский,пожалуйста.
hoiy vinosa
hoiy vinosa 26 ditë më parë
My heart is crying❤🥺
Laureta Rexha
Laureta Rexha 27 ditë më parë
Pafundesisht e degjoj... melodi shpirti.
Eduard Hoxha
Eduard Hoxha 28 ditë më parë
Ikrenc Hyka ....Je Unik Je Kuptimi i Muzikës Shqiptare Zëri Yte është Hilaçi Që Shëron çdo dhimbje Të çdu kujt që këngët e Tua Jan nji Copëz Historie Për ata Që Kan Plagë Nga Gjeja më e Bukur që Njeriu Kalon Në Jet që Është Dashuria Suksese Në Jet o Flori
Galina Kabranova
Galina Kabranova 28 ditë më parë
👍👍👍goed muzik
Il3gal Burnout
Il3gal Burnout 29 ditë më parë
O qitnja dikush ni cigare se maroj
miko foin
miko foin 29 ditë më parë
Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤
dolita windo
dolita windo 28 ditë më parë
That was great!
Alexa J S
Alexa J S 29 ditë më parë
💙
miko foin
miko foin 27 ditë më parë
That was great!
Lucia Dior
Lucia Dior Muaj më parë
E bukur 👏👏👏❤🇦🇱
miko foin
miko foin 27 ditë më parë
alnets.info/work/ntmlZsWVwK13sG0/video.html
dolita windo
dolita windo Muaj më parë
great song..nice video..lyrics...wooow
Qrtt Advb
Qrtt Advb Muaj më parë
So beautiful love you so much 🙏🍀🌹🌷💜💜
miko foin
miko foin 29 ditë më parë
😍😍😍
Ndricim Lizi
Ndricim Lizi Muaj më parë
Esht nje nga kengetaret me te mir sot per sot jo si disa te tjer brravo
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
Bravo Irkenc ! This song is perfekt !! I love it shummm ! Big up and respect from France 🙏💖
doliio volay
doliio volay Muaj më parë
Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syt e saj...🥺😍🙈
Lady Mindkoff
Lady Mindkoff Muaj më parë
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
doliio volay
doliio volay Muaj më parë
great song..nice video..lyrics...wooow
Melisa Qosja
Melisa Qosja Muaj më parë
My heart is crying❤🥺
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot
The door
The door Muaj më parë
sa shum qaj me këngët e tij bravo super artist prek direkt ne zemer me vargjet e bukura
VERISSIMO Marie - Hélène
VERISSIMO Marie - Hélène Muaj më parë
dommage qu'il n'y ait pas la traduction des paroles mais c'est très joli
Teuta Hasa
Teuta Hasa Muaj më parë
Üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü0
Ale Alesja
Ale Alesja Muaj më parë
kengetari im i preferum 😊😊
aola wili
aola wili Muaj më parë
Shume ze i ngrohte!
Ale Alesja
Ale Alesja Muaj më parë
super hit😘😘
aola wili
aola wili Muaj më parë
Une them se Irkenci vuan shume nga dashuria, prandaj na mahnit me keto kenge🥺❤️❤️
JaxShazam
JaxShazam Muaj më parë
alnets.info/work/ntmlZsWVwK13sG0/video.html
aola wili
aola wili Muaj më parë
That was great!
Γεωργία Τόντι
Γεωργία Τόντι Muaj më parë
Super 👏👏👏
Xhent Hoxha
Xhent Hoxha Muaj më parë
😍😍😍
RSH
RSH Muaj më parë
alnets.info/work/gdF6q8DUsGaGvaQ/video.html
Best Music
Best Music Muaj më parë
alnets.info/work/n5tvm6vJuqOp034/video.html
aola wili
aola wili Muaj më parë
Loved
Sidi Sidi
Sidi Sidi Muaj më parë
Irkenci: T’lutem jepma nje cigare 😔 Everybody: Vetem 1 te fundit kam o plak🙄
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
😂😂😂
Sarah Jakupi
Sarah Jakupi Muaj më parë
Sa Zeri i bukur dhe Kenga ashtu 🎵🎶🎤🎧
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
😍
Enea Begaj
Enea Begaj Muaj më parë
Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Te dehem un ne lot Endem rrugve si i marre Shiu dhimbjen po ma shton Dua ty te te harroj Zemra jo nuk me degjon Un s'e paskam dit Sa shum ty te kam dasht Vitet shkojn e vijn Akoma shpirti qan Do shkruaj un per ty Sa thinjat t'me ken dal Ta shuaj kete mall Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Te dehem un ne lot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitar E te humbem neper vargje Vec per syt e saj T'lutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje got Ajo nuk esht me sot
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
😍😍
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
great song..nice video..lyrics...wooow
Toro Man
Toro Man Muaj më parë
Wow ka shum koh qe nuk e kam ndegjuar nje keng qe me bon me vibracione ne gjith trupin brravo shqipe 👏👏👏👐🎶🙋‍♂️🍹
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
👏👏
dutoiu hour
dutoiu hour Muaj më parë
That was great!
toijg avnnr
toijg avnnr Muaj më parë
That was great!
MEA MARTIRI
MEA MARTIRI Muaj më parë
Une them se Irkenci vuan shume nga dashuria, prandaj na mahnit me keto kenge🥺❤️❤️
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
😓👏👏
Leticia 22
Leticia 22 Muaj më parë
Shume ze i ngrohte!
Marsela Tallamishi
Marsela Tallamishi Muaj më parë
E adhuroj Ka nje ze kaq te bukur cdo keng esht kaq e ndjer Bravo Irkenc Jam fanse e jotja dhe e adhuroj muziken tende 🥰🥰🥰
toijg avnnr
toijg avnnr Muaj më parë
That was great!
annag cocl
annag cocl Muaj më parë
it would be so funny... ??
markeliano peti
markeliano peti Muaj më parë
Janam janam -dilwale
Vital Gjinaj
Vital Gjinaj Muaj më parë
Beni muzike shqip o turq
Regdu Geht
Regdu Geht Muaj më parë
Loved
annag cocl
annag cocl Muaj më parë
He’s really funny.
Ragip Bajrami
Ragip Bajrami Muaj më parë
Trujt zoti vla
vliduu zeeb
vliduu zeeb Muaj më parë
Love your video
yuitr loing
yuitr loing Muaj më parë
He’s really funny.
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
why funny
vliduu zeeb
vliduu zeeb Muaj më parë
he’s amazing
Zyba kaca Zyba kaca
Zyba kaca Zyba kaca Muaj më parë
Bravo 😍😍
Regdu Geht
Regdu Geht Muaj më parë
Vous êtes incroyables les gars ! Cette vidéo était énorme, un gros bravo !
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo Muaj më parë
Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syt e saj...🥺😍🙈
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
😢😢😢😢
lumi hoxha
lumi hoxha Muaj më parë
Such a beautiful song!
Ibrahim Javed
Ibrahim Javed 2 ditë më parë
What language is the song?
yuitr loing
yuitr loing Muaj më parë
I have to say, this was a really good one!
Debora
Debora Muaj më parë
Thjesht wow !! Jam perhumbur ne kete melodi , tekst , muzik !!! 🥰
Ina Lika
Ina Lika Muaj më parë
❤ ❤
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
🥺🥺🥺
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo Muaj më parë
Dehur me premtimet e bukura qe ishin...
Nury
Nury Muaj më parë
tkeqen vllai mos bo mo kong. 😔
nijuo joing
nijuo joing Muaj më parë
Pin nese esht kenga me e mire ne 2021❤
vliduu zeeb
vliduu zeeb Muaj më parë
O zot cfar zeri i mrekullushem ke kenaqesi ta degjosh
Pavljon Lika
Pavljon Lika Muaj më parë
Ku e gjete kurajon per te publikuar kete keng xhanem
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
cfare i mungon kenges?
Albert Vishi
Albert Vishi Muaj më parë
Super Vokal , Super Këngë ... 😍
nijuo joing
nijuo joing Muaj më parë
Eneida xhatufa💎💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚
Agron Vija
Agron Vija Muaj më parë
LYRIC: Ref Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj, Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote ajo nuk eshte me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote te dehem une ne lot Endem rrugve si I marre Shiu dhimbjen po ma shton Dua ty te te harroj Zemra jo nuk me degjon Un se paskam dit sa shume ty te kam dasht Vitet shkojn e vin akoma shpirti qan Do shkruaj un per ty Sa dhimbjet tme ken ndal Ta shuaj kete mall Ref x2 Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj, Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote ajo nuk eshte me sot Me mjafton vec nje cigare Edhe nje kitare E te humbem neper vargje Vec per syte e saj Tlutem jepma nje cigare Mbushma dhe nje gote te dehem une ne lot
vliduu zeeb
vliduu zeeb Muaj më parë
💚❤❤dehun💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤
Alime Toska
Alime Toska Muaj më parë
Kenga shum e bukur....nje ze shum i embel dhe muzika super....suksese te metejshme te uroj....😊
Esmeralda Ganci
Esmeralda Ganci Muaj më parë
Bravo Irkenc super tekst super kenge 😍
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
bravo
Mariglen Lleshi
Mariglen Lleshi Muaj më parë
Kengetari me i mire ne shqiperi te pakte keshtu mendoj une ... Vetem vazhdo perpara👌👌👌😘😘😘😘
Mariglen Lleshi
Mariglen Lleshi Muaj më parë
@Piano Shqip hahaha jo se eshte kengetar i mir
Piano Shqip
Piano Shqip Muaj më parë
i treti apo kateri ndoshta😅
Eli Eli
Eli Eli Muaj më parë
You are the best my friend loves you very much ❤️😍😘❤️❤️❤️❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️❤️💕💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕❤️💕
Elife Lumani
Elife Lumani Muaj më parë
😭😭💔💔❤
Cristal Caraballo
Cristal Caraballo Muaj më parë
Hajde mor burr se ta jap un nje cigare se te fundit kam ne pakete
Elmira Kulheku
Elmira Kulheku Muaj më parë
Keng me e bukur Zero lakuriqsi Zero fallsitetit ... thjesht Dashuri.
shkoder shkoder
shkoder shkoder Muaj më parë
O zot cfar zeri i mrekullushem ke kenaqesi ta degjosh
Nini Hoxha
Nini Hoxha Muaj më parë
Dehur me premtimet e bukura qe ishin...
Asia Vrana
Asia Vrana Muaj më parë
🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
marieplayroblox deusch
marieplayroblox deusch Muaj më parë
@@......
Джавид Хузахмедов
Джавид Хузахмедов Muaj më parë
Like
Asije Koprencka
Asije Koprencka Muaj më parë
Bukur shume!
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Muaj më parë
Eneida xhatufa💎💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤irkenc hyka💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💖💚💔💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤dehun💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤
E Hodo
E Hodo Muaj më parë
🥀💔💔
Arianit Berisha
Arianit Berisha Muaj më parë
NF
megi bodo
megi bodo Muaj më parë
🌺🌺
Eljana Buci
Eljana Buci Muaj më parë
jepjani nje cigare irkencit hahahahahah.Shume e bukur kenga
Djemailj Nuhiu
Djemailj Nuhiu Muaj më parë
Mesazhi Nr.1 ---- Pini Alkohol edhe humbeni mendjen
Denalsoul !
Denalsoul ! Muaj më parë
🖤
Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli
02:56
UnixMusic
Shikime 4,6 mln
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 25 mln
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
02:48
2TONoffical
Shikime 4,7 mln
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Shikime 8 mln
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
03:01
BARDHI
Shikime 1,3 mln
SIDEMENS GOT TALENT
1:13:21
Sidemen
Shikime 8 mln