Al Pazar - 3 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus

  Shikime 255,389

Vizion Plus TV

Muaj më parë

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
------------------------------------------------------------------
Subscribe: alnets.info

Komente
Manjola Xhihani
Manjola Xhihani 6 ditë më parë
E adhuroj kte aktorin qe imiton Arjanin e ben shum bukur qdo rol qe merr persiper pershtatet shum bukur ne karakterin e çdo personazhi e roli qe mer
Rudina Sahitaj
Rudina Sahitaj 21 ditë më parë
7 vu s3 no
Eda
Eda 27 ditë më parë
👋👋 Pershendetje Ne Jeten e njeriut, Humori eshte ilaci me i mire, Kujtojme momentet e Humorit ne Al Pazar,edhe qeshim me veten, Jeni shume te mire, Bravo. Edhe pse Jetojme large vendit tone nuk e harrojme kurre traditen tone, Humourin, Muziken, e vallet tona popullore,...Urimet tona te perzemerta nga Irelanda 🇮🇪
Giulia Pavllo
Giulia Pavllo 25 ditë më parë
Visarkrcan Kecaj
Eli Laç
Eli Laç 27 ditë më parë
Agron Llaka Legjenda Humorit 😂😂😂😂😂 Duke pasur perkrah nje Maestro tè taletuar edhe Brezi i ri del i taletuar 👌👏👏👏👏👏👏
Violeta Saraci
Violeta Saraci 28 ditë më parë
Shum bukur
ela ela
ela ela Muaj më parë
INGER SINGER NA HAPE BARKUN ME PERDREDHJET E TUA MOTRA PO ESHTE E MIRE PO TI👎👎
Angjela One
Angjela One Muaj më parë
Aktoret jane shume te talentuar, me duket se jane me te mire se Goni tani..
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi Muaj më parë
Hahaha 🤣 sate mire jeni eni tu jap ca une hahaha
Zana A
Zana A Muaj më parë
Jeni te mrekullueshem
Violeta Boro
Violeta Boro Muaj më parë
Po kete fustan ku e ke bere nuk te paska arire copa sa gjyna !
Mirela Hysenaj
Mirela Hysenaj Muaj më parë
🤣🤣🤣😘❤🎩
ela ela
ela ela Muaj më parë
ANEJA ME GRUPIN 💞💞💞💞👏👏👏👏👌👌👌👌
ela ela
ela ela Muaj më parë
Thethja DALLNDYSHE 🤣🤣🤣🤣SA TE MIRE JENI TE DYJA💞💞💞💞👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌👌😍😍😍
ela ela
ela ela Muaj më parë
INGER AMON MOS FOL GJITHE PERDRIDHESH SE JE ACARUSE SHIF MOTREN TENDE SA E MER ESHTE E NUK PERRIDHET KOT
Don Fabio
Don Fabio Muaj më parë
Prezantusen e mban kot Goni se nuk le njeri me fol 😂😂
Vasilika Ffbdd
Vasilika Ffbdd Muaj më parë
😂😂😂😂😂
Vasilika Ffbdd
Vasilika Ffbdd Muaj më parë
Ishit I te gjitha kjo haas
anna nili
anna nili Muaj më parë
I pa vdekshmi Agron Llakaj
Nazmi Beno
Nazmi Beno Muaj më parë
Agron neveria
Ardian Zeneli
Ardian Zeneli Muaj më parë
Nga e keni gjetur kete papagadh
Eva Rriska
Eva Rriska Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Eva Rriska
Eva Rriska Muaj më parë
Hengra dy petdha hahahahahah
Eva Rriska
Eva Rriska Muaj më parë
Maj gojen one hahahah
dionisis naci
dionisis naci Muaj më parë
Po' ci kini keto budallalleqe se ci avete roro i coglioni
Emi 000
Emi 000 Muaj më parë
🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤🤣❤
Mario Mario
Mario Mario Muaj më parë
Varu lesht na keni car trapin
tsiou tsiou
tsiou tsiou Muaj më parë
po kjo vjerra pse nuk meson vajzen e saj po I thot nuses
Jeta Cilia
Jeta Cilia Muaj më parë
Aneja ne minutin e 32🥰 Se ate presim te gjithe😇
Avni Beqiri
Avni Beqiri Muaj më parë
Jeni 👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽 Agron bej .
Valerio Frattarola
Valerio Frattarola Muaj më parë
👏👏👍
Diana Naikolli
Diana Naikolli Muaj më parë
Korca Shkodra👏👏👏😂😂😂
Diana Naikolli
Diana Naikolli Muaj më parë
Ky do te imitoj Arianin. Nuk me pelqen fare
Edison Nothorius
Edison Nothorius Muaj më parë
🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣👌👌👌
Tane Valisi
Tane Valisi Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏👌👌
Vjollca Rushani
Vjollca Rushani Muaj më parë
Jeni te mrekullueshem te gjithe po' Agroni eshte mjeshter I mjeshtrave te humorin braviiiii a tutiii🌹💐🌹💐🌹💐🌹💐🌹💐🌹
Νατάσα Βιέρη
Νατάσα Βιέρη Muaj më parë
Je i mbrekullushem i ahkelqyer bravo
flora bregasi
flora bregasi Muaj më parë
0p
Ladi Xhelili
Ladi Xhelili Muaj më parë
Pjesa me bajate e kesaj familjes
Rovena Gusho
Rovena Gusho Muaj më parë
Fantastic
PierChannel
PierChannel Muaj më parë
Agron a e din se kujt i ngjan ti ? Si quhet ai me hunde te kuqe me nje xhakete me kuadrate dhe nje pale kepuce te medhaja ? Zakonisht del tek shfaqjet e cirkut......he mo ai tamam . Fix fare!
Tata Tata
Tata Tata Muaj më parë
Nuk ishit gje ket jav
Stivi
Stivi Muaj më parë
Pse nuk jan me nxenesit????
Marcy cushi
Marcy cushi Muaj më parë
AHAHAHahahah muco ahahahahahaha bshttt ahahah me lot
Lefi Sallata
Lefi Sallata Muaj më parë
Ngaqe nuk Jane aktore Jane cveshur
Elisabeta Alibeaj
Elisabeta Alibeaj Muaj më parë
😂😂😂🤣🤣🤣🤣
Leo Gora
Leo Gora Muaj më parë
Hi Agro ; A e din ti kujt I njgan ? Jose Feliciano original. Love you nga Cunnecticut USA. Lab Gusmari.
Regina Hysa
Regina Hysa Muaj më parë
😍😍😍😍😍
Terezina Pulaj
Terezina Pulaj Muaj më parë
Kushë gënjen me shum fiton
Kristi Vengu
Kristi Vengu Muaj më parë
Ky esht kania
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj Muaj më parë
E po Erveheja kepuc burrash vesh haàaaa je i mathe Agron Llaka ciao italia 😀👨🧑
ALEKSANDRA ALEKSANDRA
ALEKSANDRA ALEKSANDRA Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂
A V
A V Muaj më parë
Po astrologen e famshme , PSE Nuk e jepni Me?
Fatmira Bufi
Fatmira Bufi Muaj më parë
Bravo
Altin Halimi
Altin Halimi Muaj më parë
Humori shqipetare.....vetem leke dhe kurvellek😂😂😂😂
Al Pazar - 1 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:29:35
Al Pazar - 10 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:39:45
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
PING PONG BALL CHALLENGE #4
0:47
Jamie Nyland
Shikime 9 mln
Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)
3:28
FAKE OFF - 6 Maj 2021 - Show - Vizion Plus
29:45
Vizion Plus TV
Shikime 39 mijë
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 10 Prill 2021
1:37:48
Al Pazar - 24 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:48:13
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 3 Prill 2021
1:49:10
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Elvana Gjata
Shikime 2,8 mln
PING PONG BALL CHALLENGE #4
0:47
Jamie Nyland
Shikime 9 mln
Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)
3:28
Sen Çal Kapımı 39. Bölüm (Sezon Finali)
1:49:48
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,3 mln