DOPIO PITE - Episodi 1 | NGOP.TV

  Shikime 96,924

NGOP

8 ditë më parë

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
JapanAuto Goni : japanautogoni.com/
Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasementpizza
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Supreme : supreme_albania

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#dopiopite #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
Arber Lleshi
Arber Lleshi 8 orë më parë
1 kanatjere dhe 1 qime bythe 😂😂
Xhevair Durresi
Xhevair Durresi 19 orë më parë
Burr me namuz😂😂😂😂😂
Xhevair Durresi
Xhevair Durresi 19 orë më parë
😂😂😂😂😂
Kristaq Bubeqi
Kristaq Bubeqi 22 orë më parë
Bravo cunat e ngopit
Ardit Shabani
Ardit Shabani Ditë më parë
Ma jipni pak ate kengen “nazif rmx “🥺
Tafil Tafilaj
Tafil Tafilaj Ditë më parë
Na helmuat me kto
Devi Shani
Devi Shani 3 ditë më parë
Të mëdhenj Çunat! Bravo e komplimente për punën. Ne që jemi jasht Shqipërisë, hapim nga kurioziteti dhe dashuria për vendin ALnets-n tek portokallia, klanifornia, kjo tjetra që ka dal tani e jan të gjitha kopje. Të paktën ju të Ngopit nuk kopjoni dhe punoni me idetë tuaja. Vetëm lart çuna! 👏👏👏
Mond Mondi
Mond Mondi 3 ditë më parë
Atq
Mond Mondi
Mond Mondi 3 ditë më parë
Jemi gangsta apo jo
Arlinda Naçi Lame
Arlinda Naçi Lame 3 ditë më parë
Jeni më shumë se të paparë, sidomos me pjesën e dublimeme, të cilat duken aq reale dhe jo sikur është film, apo video tjetër....
Antoneta Lamani
Antoneta Lamani 4 ditë më parë
Vdiqa me loot 😂😂😂😂😂😂😂. Jeni te medhenj përfundimisht 😂😂😂👏👏👏👏
Muzic for youuu
Muzic for youuu 4 ditë më parë
o ju na shkruni tu qesh pz ju rujt i madho zot ♥️✌🏻
Ervis Buziu
Ervis Buziu 4 ditë më parë
19 00 Lot
Algert Geri
Algert Geri 4 ditë më parë
Do me sjellesh kanatjere dhe nji qime bythe ,😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Matilda Gjika
Matilda Gjika 4 ditë më parë
Suksese Cuna 👏👏👏
Iwb somebody
Iwb somebody 4 ditë më parë
Me kta qesh edhe esëll. Shumë të jashtëm jeni.
Darlen Manellari
Darlen Manellari 5 ditë më parë
Shumë bukur
theSilentStalker
theSilentStalker 5 ditë më parë
"haleja jonë diskografike." 🤣 Ja keni qr.
Albi Saku
Albi Saku 5 ditë më parë
Jeni super legjenda pz
Ronald Biraci
Ronald Biraci 5 ditë më parë
si e ka emrin ky film se kam 1 vit qe e kerkoj
Xhelida Ridela
Xhelida Ridela 3 ditë më parë
Μητσος ο ρεζιλης ( Micos rezili ) Σωτηρη Μουστακας ( Sotiri Mustakas)
Irda Allushaj
Irda Allushaj 5 ditë më parë
kush eshte klan tv top chanel apo kto tjere asnje ngopi 100000000000 ma mir
Marçela shehu
Marçela shehu 5 ditë më parë
Te djali me flokë të gjata që kërcen po vërej me kënaqësi që ka një mimike espresive, ka plastik, në fillim e kam kritikuar për nje recitimin, të ngurt. Me pëlqeu vërtet shumë. Vazhdo kështu vlla, je bravo.
KLAJDI
KLAJDI 6 ditë më parë
hahahahaahhah lart fare
Sam Store
Sam Store 6 ditë më parë
Jeni te pa par njesha jeni👍👍👍
Mond Mondi
Mond Mondi 6 ditë më parë
Sa t fikson ajo qe ja ben mmmm
Mond Mondi
Mond Mondi 6 ditë më parë
O me rop shpie ca jan keta t ngopittt .... per Hollywood
Edi Vlore
Edi Vlore 6 ditë më parë
At kengn e keni qar 🤣🤣🤣🤣🤣
Denis Trimi
Denis Trimi 6 ditë më parë
bukur,por pse dubloni vetm filma grek
Kristina Bejaj
Kristina Bejaj 6 ditë më parë
Ghahhahahahahah dhe Nazifi në sfond 👊👑👑super fare ❤
Arber Rustemi
Arber Rustemi 6 ditë më parë
Ajo ecja me biciklete nuk ka me perl qe e konkuron
klaurel cobanaj
klaurel cobanaj 6 ditë më parë
Bravi 👏🌹
The Virtuoso
The Virtuoso 6 ditë më parë
27:37 si e ka emrin kenga?
Xhelida Ridela
Xhelida Ridela Ditë më parë
@The Virtuoso Asgje ju lutem😊
The Virtuoso
The Virtuoso Ditë më parë
@Xhelida Ridela faleminderit
Xhelida Ridela
Xhelida Ridela Ditë më parë
Balluket e ballit moj-Nazif Cela
Law TheKidtv
Law TheKidtv 6 ditë më parë
Ngop legjenda 🔥🔥🔥❤️
erlind elezaj
erlind elezaj 6 ditë më parë
Cuna ne cfar episodi vdiq maci !
POHENIX X7
POHENIX X7 6 ditë më parë
ngop mbreti i humorit ne shqipri 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️
KlausModzz
KlausModzz 6 ditë më parë
Kush erdhi per selon?
FILAN FISTEKU 2020
FILAN FISTEKU 2020 6 ditë më parë
12:02
FRENSI MUSTA
FRENSI MUSTA 6 ditë më parë
Me kengen kam qesh me lot 😂😂😂😂
Marko Mërkuri
Marko Mërkuri 6 ditë më parë
"Ua Zenepe,lëshoje freksionin se e dogje"🤣🤣🤣
HildaTo0327D
HildaTo0327D 6 ditë më parë
e dote kap pa mendje e do te q dua hahahahahahaha
Vjoli Mici
Vjoli Mici 6 ditë më parë
Sa te duash sa te duash. Bej qijmijlek 😂😂
Sotiris Mitros
Sotiris Mitros 6 ditë më parë
Hapja behet me zotin "Mistoklas"😁😁
Marçela shehu
Marçela shehu 6 ditë më parë
" me ke hedh në story???? Dil na makina shpejt, shpejt, do me besh bolori mua ti e sdo me japësh dhe parat" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Martin Cupi
Martin Cupi 6 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌
NICK
NICK 6 ditë më parë
bo nji me Crypto do dali e papame
julian cekani
julian cekani 6 ditë më parë
Si e ka titullin kjo kenga taman ?
Latini 95
Latini 95 6 ditë më parë
Cuna jeni t pa arritshem 👑❤️❤️❤️❤️❤️
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ 6 ditë më parë
E keni qri ne byth me karkiven superrrrr
៚SnoW WhiTe
៚SnoW WhiTe 6 ditë më parë
Al pazar e klaniforni..bajat komplet me gjith porto...humor te vdekurish...bravoo ngopp
gesi gesi
gesi gesi 6 ditë më parë
Super 👍👍👍☕☕
nikopano1
nikopano1 6 ditë më parë
Bravo cuna 👍🏻
Tila Geni
Tila Geni 6 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣
Dark Side Official
Dark Side Official 6 ditë më parë
Mami ca ke? Hic, po vdes! 😂😂😂
ADI TRASHANI
ADI TRASHANI 6 ditë më parë
Hahahahaha do me sjedhesh një kanatjere e nje qime bythe hahahaha sa të medhej jeni ju të mgopit
vlora turistike
vlora turistike 6 ditë më parë
jeni super pershendetje na vlora jeni te medhenj fare
Jorgo Graci
Jorgo Graci 6 ditë më parë
Do te kap une pa mendje edhe do te qdua 😂😂😂
AS 12
AS 12 7 ditë më parë
Pjesen e dyt
Plateo MeLLo
Plateo MeLLo 7 ditë më parë
O ngopi hidheni kete beatin e ke kenges balluket e ballit 🙏🙏🙏🙏
Dario Hosaj
Dario Hosaj 7 ditë më parë
Karkiva 😘🤣🤣🤣
Fatbardh Pikaloshi
Fatbardh Pikaloshi 7 ditë më parë
Karkivashqip 😂😂😂😂😂 fiks kar-kiva.
Fatbardh Pikaloshi
Fatbardh Pikaloshi 5 ditë më parë
@Marçela shehu a te enksha syne mooooj ❤
Marçela shehu
Marçela shehu 5 ditë më parë
@Fatbardh Pikaloshi ja të heqim gjellën na zjarri e na sheh e ëm e Selos.
Fatbardh Pikaloshi
Fatbardh Pikaloshi 5 ditë më parë
@Marçela shehu epo kur de he 🍕
Marçela shehu
Marçela shehu 5 ditë më parë
@Fatbardh Pikaloshi tamam moj korbe ☕☕
Fatbardh Pikaloshi
Fatbardh Pikaloshi 5 ditë më parë
@Marçela shehu ate thuaj moj korbe ❤
Eduart Miçani
Eduart Miçani 7 ditë më parë
Rip Maçi!
A G
A G 7 ditë më parë
Bravo 👏👏👏👏
DEJV G
DEJV G 7 ditë më parë
Na knaqet🔥🔥🔥
ndricim zharri
ndricim zharri 7 ditë më parë
Si eka emrin kenga kur kercen selua????
Osmon Kasa
Osmon Kasa 7 ditë më parë
Jeni gjiganda jeni me te miret 😂 me lot
Llazar Brisku
Llazar Brisku 7 ditë më parë
😂😂😂😂
Llazar Brisku
Llazar Brisku 7 ditë më parë
21:36 mami ca po bën Ic po vdes
FATMIR SKËNDAJ.
FATMIR SKËNDAJ. 7 ditë më parë
Mamaja e këtij Selos eshte Presor Seloua
Nam Tab
Nam Tab 7 ditë më parë
Humori shqipta❤
Viktor Isaraj
Viktor Isaraj 7 ditë më parë
super fare
NIKO DANI
NIKO DANI 7 ditë më parë
Te pa arritshëm rrespekte😂😂
Esi Metalla
Esi Metalla 7 ditë më parë
😂😂😂 Jeni fantastik. Bravo👏👏👏
Toni Da
Toni Da 7 ditë më parë
Do me sjellesh kanatjeren dhe nje qime bythe 😂😂😂😂😂😂😂😂
Eduart Sejko
Eduart Sejko 7 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
SASUKE FF
SASUKE FF 7 ditë më parë
Beni me dublim dragon ball super plss
Emiliano Brojaj
Emiliano Brojaj 7 ditë më parë
vec nji fjale kam jan ma te miret ne shqipri
Anonimi Jugu
Anonimi Jugu 7 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣 GJIGANDA JENI 👏👏👏👏
Albanno Tosska
Albanno Tosska 7 ditë më parë
Maci ne fund ❤
Ermira Kacupi
Ermira Kacupi 7 ditë më parë
Maci ne fund 😭😭😭
Kreshnik Marke
Kreshnik Marke 7 ditë më parë
Ahahahaha muzika 😂
Alex Osme
Alex Osme 7 ditë më parë
Do te vi ne mes te nates hahaha
Mateo Jashallari
Mateo Jashallari 7 ditë më parë
super emision ju lumte @ngop
Andrew ALB
Andrew ALB 7 ditë më parë
Great job guys
HOLIGAN GAMING
HOLIGAN GAMING 7 ditë më parë
baluket e ballit mooj 😂😂🤣🤣🤣🤣super bit kjo o sallam 🤣🤣e keni perdor dhe me babon dhe nipcen ate krngrn me duket 🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣 jeni me te miret ❤️
enerik sulcaj
enerik sulcaj 7 ditë më parë
Suksese cuna jeni legjenda 🤝
Rreth botes
Rreth botes 7 ditë më parë
Bojeni ate servajverin e greqis 🙏❤ se e di qe da qani ❤
Çuli Sallohonës
Çuli Sallohonës 7 ditë më parë
Maciii iss baaaaack😭
first one
first one 7 ditë më parë
Ate muziqin e bukur hidheni vec😂😂
Eriet 1234
Eriet 1234 7 ditë më parë
Ngop ju lutem me shume video me Selon ❤️
Armando Gjata10
Armando Gjata10 7 ditë më parë
🤩🤩🤩🤩
Ardit xh
Ardit xh 7 ditë më parë
ma imiri
KLEJDIS Shehu
KLEJDIS Shehu 7 ditë më parë
Ku mund te porosis nje bluze me maçin me pelqejn shum
Omeld Duzha
Omeld Duzha 7 ditë më parë
HahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahHahahahhahahahaha me lot kam qesh me at kengen jeni numer 1
R.kenaci ALB
R.kenaci ALB 7 ditë më parë
Duam « Aventurat e Julit »
EZ.c e_z.official
EZ.c e_z.official 7 ditë më parë
Jeni legjenda hallall pz
Mirjan Perisnaka
Mirjan Perisnaka 7 ditë më parë
😂😂😂😂 jo kërcimi fortnite kërcimu valle.😂😂😂
Suada Azizi
Suada Azizi 7 ditë më parë
Jua thate qe Mac I kishte infrakte ne zemer si ka mundesi qe eshte gjalle
Eljos Kolici
Eljos Kolici 6 ditë më parë
Po eshte video e vjeter, apo eshte e pamundur?
Ana Ana
Ana Ana 7 ditë më parë
Suksese! Jeni me te miret 👏👏
The_Black_Hoodie_Guy
The_Black_Hoodie_Guy 7 ditë më parë
kur shef dopio pite tu hanger pite
Alban fier
Alban fier 7 ditë më parë
Hahahahahhaha jeni gjigender
DOPIO PITE - Episodi 2 | NGOP.TV
27:06
Doğduğun Ev Kaderindir | 37. Bölüm
1:59:17
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 3 mln
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
3:01
BARDHI
Shikime 1,4 mln
Selo Rezili - Episodi 1 | NGOP.TV
12:32
Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 4, Sezoni 35, 4 Prill 2021
2:15:44
Profesori - Episodi 6 | NGOP.TV
11:14
NGOP
Shikime 125 mijë
Murgu - Filmi i plotë | NGOP.TV
58:10
Portokalli, 4 Prill 2021-Babë e Bir ( Shtëpia publike )
05:51
At the Hospital | Funny Episodes | Classic Mr Bean
45:38
Doğduğun Ev Kaderindir | 37. Bölüm
1:59:17
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 3 mln
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
3:01
BARDHI
Shikime 1,4 mln
If Among Us Had 0 Impostors
1:07
Shiloh & Bros
Shikime 3,4 mln
OUR WIVES SAID WHAT? | OT 25
26:52
Dude Perfect
Shikime 11 mln
Masumiyet 7. Bölüm
2:15:16
Masumiyet
Shikime 1,9 mln
We Became VIP for 24 Hours!
9:42
Troom Troom WOW
Shikime 405 mijë
Ramo - 39.Bölüm (Gâip)
1:59:22
Ramo
Shikime 725 mijë