Stresi ft. Getinjo - S'JAM DORZU (Prod by Edlir Begolli)

  Shikime 2,115,241

StresiOfficial

16 ditë më parë

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1upC4Nc8iTACTJUqgzZZiV
iTunes: music.apple.com/us/album/sjam-dorzu-feat-getinjo-single/1552933633?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/SJAMDORZU

Komente
Ailsa Ni
Ailsa Ni 3 orë më parë
Super teks kang legjendare. Ky asht rrepi per krejt ata qe pëlqejn rrepin e vertet🦻👌💪💪💪
DMXxX
DMXxX 3 orë më parë
...repeat mode song ...🔥💣🔥
Mariglen Mihasi
Mariglen Mihasi 10 orë më parë
Super 👏👏 👍
Muhamed Shaqiri
Muhamed Shaqiri 12 orë më parë
Rrspekt Stresi
Elda Jaku
Elda Jaku 15 orë më parë
😒😪😔
Ailsa Ni
Ailsa Ni 3 orë më parë
On firee🔥🔥💪💪
BROOKLYN_BB4LIFE BOY
BROOKLYN_BB4LIFE BOY 18 orë më parë
Me bere me te Qare kjo kenge stres ke me met legjend ne shqiperi
Kristi Kristi
Kristi Kristi 18 orë më parë
Bravo stresi
ff erjon
ff erjon 20 orë më parë
R I P klodjan rasha😢😢🙏🙏🙏
oiuet souiu
oiuet souiu Ditë më parë
Yay!
arian buci
arian buci Ditë më parë
sub mijc042oe
arian buci
arian buci Ditë më parë
hi
Bledar Merja
Bledar Merja Ditë më parë
Respekte vlla
oiuet souiu
oiuet souiu Ditë më parë
which made it all funnier. Hahaha
Rezarta Haxhiu
Rezarta Haxhiu Ditë më parë
Sa like behen per stresin 👇
medina dina
medina dina Ditë më parë
👑
Gaming itan Tv
Gaming itan Tv Ditë më parë
R.I.P KLODIAN RASHA 😔
NINJA.FF_ YT
NINJA.FF_ YT Ditë më parë
Kush i ka bo dislike Ropt e shpis sipas gjatesis 🤏
Fustane Nikola
Fustane Nikola 2 ditë më parë
bravo me kete kenge stresi 👍 ke then fjal me vend per jeten
qopoy dnon
qopoy dnon 2 ditë më parë
Share krejt cuna ta cojm 2 m per 1 jave krejt share ❤️❤️❤️❤️❤️
Arlind Nuhiu
Arlind Nuhiu 2 ditë më parë
On firee🔥🔥💪💪
fuad zeqiri
fuad zeqiri 2 ditë më parë
mu duk sikur jam te ngu Drake Life is Good , Stresi koka mundu me kopju po nejse , ska mo originala si unikkatili.
Sidrit Bajraktari
Sidrit Bajraktari 2 ditë më parë
Pjesa nenes duhet te ishte perserit me shume! 😢
Gjon Miculi
Gjon Miculi 2 ditë më parë
Che bomba
qopoy dnon
qopoy dnon 2 ditë më parë
🐅🐅🐅🐅
lendi
lendi 2 ditë më parë
Brravo Stresi Getinjo ✌✌✌✌
Aldi Sokollari
Aldi Sokollari 2 ditë më parë
Bravo je Nona je me I Mir se gjith rreperat stres
eioshen boboi
eioshen boboi 3 ditë më parë
😢 Të lumtë goja Stresi
Elton Bulku
Elton Bulku 3 ditë më parë
Nje nga kengat me te bukura te stresit! Bravo!!
Kristi Paja
Kristi Paja 3 ditë më parë
Dhimbje dhe motiv !! Big Like !!! #BB4Life 🔥
Xhuljano Xhuljano
Xhuljano Xhuljano 3 ditë më parë
Ulu para prinderve puthini duart uluni Nenes, posht kembeve te saj eshte Xhenneti ☝️🤲
Lezjon Brahja
Lezjon Brahja 3 ditë më parë
Sa like behen per nenen
eioshen boboi
eioshen boboi 3 ditë më parë
2017 Mos u dorzu 2021 Sjam dorzu
Aleksander Mane
Aleksander Mane 4 ditë më parë
Osht Zani nanes qe po kan Ku e ka djalin e vet zemra vet e thret parandjenja haj me det e Di sesa net der te dera vet e pret sa like Mar per ket pjesen 👇
AL Gang Beats
AL Gang Beats 4 ditë më parë
🔥🔥😢
Klevis Dilo
Klevis Dilo 4 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Florand Zebi
Florand Zebi 4 ditë më parë
ma i miri
Video ALB Official
Video ALB Official 4 ditë më parë
Sa e bukur asht kanga
World Laughter Day
World Laughter Day 4 ditë më parë
Apo po i bajm 1k like komentit per 24 ore🤥
Erblin Erblin
Erblin Erblin 4 ditë më parë
🐅🐅🐅🐅
Kejsi Xhaka
Kejsi Xhaka 4 ditë më parë
Bad boy👑👑🤍
Valton Gashi
Valton Gashi 4 ditë më parë
Kënga më e mir
Adis Avdia
Adis Avdia 4 ditë më parë
Real talk❤
Elisa Lami
Elisa Lami 4 ditë më parë
❤💋💙
Elisa Lami
Elisa Lami 4 ditë më parë
💝💝💝❤❤
Bulqiza Foto Video
Bulqiza Foto Video 4 ditë më parë
me vjen keq por nuk di kudh te ka ber ty kengtar te kemi pare ne protesta, duke i dale zot ilir metes dhe sali faqeziut vetem per te shkatruar nuk kemi pare as nje kengtar qe te kendoj dhe te protestoje
Shauka Hodan
Shauka Hodan 4 ditë më parë
2017 Mos u dorzu 2021 Sjam dorzu
Valon Idrizi
Valon Idrizi 4 ditë më parë
R.I.P Klodion rasha
AGO - Alfredo Agozzino - Peace E Love
AGO - Alfredo Agozzino - Peace E Love 5 ditë më parë
Bellissima fratello❤️ r.i.p klodian
Boni Durres
Boni Durres 5 ditë më parë
Stresi Rreal G
Rezarta Haxhiu
Rezarta Haxhiu 5 ditë më parë
Jam fancia jote stres
Shauka Hodan
Shauka Hodan 4 ditë më parë
1
FF STRESI 77
FF STRESI 77 5 ditë më parë
kush e ngjo ket keng. like👇
Oresti Cuka
Oresti Cuka 5 ditë më parë
super kenge
Albijona Fangu
Albijona Fangu 5 ditë më parë
Stresi Linda Morina pffff katerstrof bre 🤮🤮🤮
wnnalis cioov
wnnalis cioov 5 ditë më parë
2017 Mos u dorzu 2021 Sjam dorzu
Aldi Sokollari
Aldi Sokollari 6 ditë më parë
Stress a ke naj bashkpunim me fero
Joni Jahja
Joni Jahja 6 ditë më parë
Sa like behen per NËNËN❤️❤️ 👇
Everything's about Cars
Everything's about Cars 6 ditë më parë
🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🚘🥶🥶🥶🚘🥶🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘
Everything's about Cars
Everything's about Cars 6 ditë më parë
🔧🚘🔧🚘🔧🤓🚘🔧🔧🤓🔧🥶🔧🚘🔧🚘🔧🔧🥶🔧🔧🔧🔧
wnnalis cioov
wnnalis cioov 5 ditë më parë
♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎
Everything's about Cars
Everything's about Cars 6 ditë më parë
🚗🔧🚗🔧🔧🚗🔧🚗🔧🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🔧🔧🔧🔧🔧🔧🚘
Everything's about Cars
Everything's about Cars 6 ditë më parë
🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧🔧
Everything's about Cars
Everything's about Cars 6 ditë më parë
Suscribers
Everything's about Cars
Everything's about Cars 6 ditë më parë
Sa like shkon per makinat
Subscribes Please
Subscribes Please 6 ditë më parë
Opinioni publikut për emisioni përputhen Lot ka plas kuvlliku thot andrea (qytetari) alnets.info/work/ac5mbbTQ3YuAsKQ/video.html Klikoni videon👆🏻🙏🏻....
Nooli
Nooli 6 ditë më parë
1
Ruzhdi Haxhi
Ruzhdi Haxhi 6 ditë më parë
Je baba
Amir Ismaili
Amir Ismaili 6 ditë më parë
Future ftt drake
gioyu comi
gioyu comi 6 ditë më parë
Kjo ishte seriozisht •" Therese ne Shpirt ... 🥺🤍"
Anes Syla
Anes Syla 6 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥
Erda Osmani Erdaera123
Erda Osmani Erdaera123 6 ditë më parë
Shum mir o stres
Erda Osmani Erdaera123
Erda Osmani Erdaera123 6 ditë më parë
♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎♡︎
Emiljano
Emiljano 7 ditë më parë
RIP KLODiAN RASHA ❤
Agleljon Prifti
Agleljon Prifti 7 ditë më parë
E deg ti ke vepra
Leonard Hida
Leonard Hida 7 ditë më parë
Keng fantastike bravo je mbret
Jhhj Dashijj
Jhhj Dashijj 7 ditë më parë
Para noyzyyy
kodi kodi
kodi kodi 7 ditë më parë
Po kari po
Diar Qukiqi
Diar Qukiqi 7 ditë më parë
GETINJO🔥❤
Andri Hoxha
Andri Hoxha 7 ditë më parë
R.I.P KLODIAN RASHA💔😭
Blaž Jemec
Blaž Jemec 7 ditë më parë
right now - ​alnets.info/work/reBxbpyU3HWh1KQ/video.html
Esmeralda Zela
Esmeralda Zela 7 ditë më parë
🥺❤❤
Kledoni Noela
Kledoni Noela 7 ditë më parë
Kam nje deshmitar mbi re jam i ndershem deri ndhe
Renato Tafa
Renato Tafa 7 ditë më parë
Ska nji her qe sekeni djek Gentinjo dhe Stresi
SUNDUS HITLERI
SUNDUS HITLERI 7 ditë më parë
STRESI 2017 MOS U DORZO/STRESI 2021 S'JAM DORZU🕵️‍♂️🔥🔥
Denisa Cerpja
Denisa Cerpja 7 ditë më parë
R.I.P KLODJAN RASHEN😢😢❤☝
Aleksander Mane
Aleksander Mane 7 ditë më parë
🙏🙏🙏🙏🙏😢😢
Aleksander Mane
Aleksander Mane 7 ditë më parë
R. I. P klodian rasha
LEON fazliu
LEON fazliu 7 ditë më parë
l
LEON fazliu
LEON fazliu 7 ditë më parë
l
Brigel Poci
Brigel Poci 8 ditë më parë
Bravo Ndihem krenar kur e dëgjoj nji artist si ti Rrespekte 👑
Brigel Poci
Brigel Poci 8 ditë më parë
SHQIPTARI
Brigel Poci
Brigel Poci 8 ditë më parë
Jena 1 gjak
Brigel Poci
Brigel Poci 8 ditë më parë
Të kam në zemër vlla
lyricy lyricy-video
lyricy lyricy-video 8 ditë më parë
R.I.P KLODJAN 🥺🧸❤😭
Alb shkoder Shkoder
Alb shkoder Shkoder 8 ditë më parë
💪💪💪💪
ff dioni Minaj
ff dioni Minaj 8 ditë më parë
Sa me pelqen kjo keng❤
Tayna Queen
Tayna Queen 8 ditë më parë
Like:Stresi Cm:Getinjoo
Basil Basil
Basil Basil 8 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Ervis Jata
Ervis Jata 8 ditë më parë
Parandjenja hajt medet
just forfun
just forfun 8 ditë më parë
R.I.P Klodian Rasha ❤️❤️❤️❤️
Kol Todi
Kol Todi 8 ditë më parë
Je LEGJEND BRO 💪💪💪💪💪💪💪le te folin pidhucat nuk te mbrrijn dot...BAD BOYS FOR LIFE
ff. almir
ff. almir 8 ditë më parë
Rama ik qiu
Marina Veliu
Marina Veliu 8 ditë më parë
💗💗💗💗💗💗💗💗💗💜💜💜💜💜💜💜💜💜❤❤❤❤❤
Good Father
Good Father 8 ditë më parë
behesh dhe si artist turp shum fiks dj khaled ne drake greece muzika
Good Father
Good Father 8 ditë më parë
vllai po gjyna se ke vjedh greece dj khaled dmth cdo gje kopje
Ismail Neli
Ismail Neli 8 ditë më parë
R.I.P KLODIAN RASHA
Soni Koleci
Soni Koleci 8 ditë më parë
Jmzyjcltzjtz
Alban Alban
Alban Alban 8 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥
Baba Boss
Baba Boss 8 ditë më parë
Me FerizajLi ska be pasha allahin 💥🎆🧨🔥☄☄☄
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Shikime 2,6 mln
STRESI - BABY (Prod by. BurimKosa)
02:26
StresiOfficial
Shikime 600 mijë
Ekskluzive: A është 'përputhur' Melisa?
13:11
Sen Çal Kapımı 31. Bölüm
2:10:16
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,7 mln
Don Xhoni - Make a Pose (Full Version HD)
02:18
Kosova New Hits
Shikime 1,4 mln
Marin - #Blitz (prod by. Rzon)
04:23
MarinOfficial
Shikime 4,3 mln
FINEM - AVIONI (prod. ARLENN)
04:53
FINEM
Shikime 3,8 mln
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
Shikime 59 mln
NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)
06:01
thisisnoizy
Shikime 8 mln
Mevli - Love Story (Official Video 4K)
03:15
Ekskluzive: A është 'përputhur' Melisa?
13:11
Sen Çal Kapımı 31. Bölüm
2:10:16
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,7 mln
Arıza 23.Bölüm 1.Fragman
1:02
Arıza
Shikime 874 mijë
I Bought Everything In A GameStop #Shorts
0:27
Fara e Flliqt - Episodi 12 Sezona 2
30:21
Fara e Flliqt Official
Shikime 215 mijë