Opinion - Kush e ekzekutoj "kumbarin" e Shkodres? (5 Prill 2021)

  Shikime 154,279

RTV KLAN

6 ditë më parë

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #ArtanHoxha #KlodianaLala #EltonQyno #ArbenHajdarmataj
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
Të ftuar: Artan Hoxha, Klodiana Lala, Elton Qyno, Arben Hajdarmataj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALnets for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Armando Kamberaj
Armando Kamberaj 3 orë më parë
Mbase Tom Doshi mund te thoj ndonje gje per kete lloj krimi
Dritan Ilirjan Lamaj
Dritan Ilirjan Lamaj Ditë më parë
Po ajo kuptohet,Kumbari I Ri i Shkodres.
Ismail Haroku
Ismail Haroku Ditë më parë
j
Tahir Gifjrj
Tahir Gifjrj 2 ditë më parë
Krimi eshte I lodhur me politiken pra edhe komisjoni I zjedhjevet eshte me krimin duhet te futen ne Burk keta kriminela boko haram ramaqeni Salaqeni lulqeni moniqeni Ilirqeni 👎👎👎👎👎👎👎
Genc Tato
Genc Tato 2 ditë më parë
jo e ekzekutoj por e ekzekutoi o klanniii
Enrik Pjetri
Enrik Pjetri 2 ditë më parë
I bi
Shkoder Pistoia
Shkoder Pistoia 2 ditë më parë
Bardhoku asht njoft ne shkoder per burr i mir burr me lek . Por jo se ka urdheru ken deri aty ska ken . Njifet per trim po . Por jo te urdheroj ato bobat. Asht kot me fol per te meqe asht i vdekur ishalla zoti familjes ju lehteson dhimbjen. Mos shpifni per njerez o gazetar mutit.
aladin
aladin 3 ditë më parë
po pse nxirni saliun o dreqer? Apo po rradhisni kriminelet ?
aladin
aladin 3 ditë më parë
ik o fevzo me gjithe saliun, po na nxjer kryekriminelin qe flet per kriminelet. A thua se nuk eshte pergjegjes direkt saliu edhe per degjenerimin e shtetit-drejtesise, edhe per shperndarjen e armeve.
Laert Cela
Laert Cela 3 ditë më parë
Ore ky gazetari qe flet online paska harruar shqipen, gjithmon qe do te thojn jo, ja beka no no.
andre andre
andre andre 3 ditë më parë
Të dhjefsha BE -në që ose nuk merr vesh ç'bëhet në Shqipëri , ose është e lidhur me kriminelët shqiptarë !!!
Do it well, Do it self
Do it well, Do it self 4 ditë më parë
Po kte lalen ca e merr kot aman asgjë nuk ja ka haberin
Shkurt e Shqip
Shkurt e Shqip 4 ditë më parë
Artan Hoxha pse nuk thua e vran ata që kam intervistua un?
Edmond Babani
Edmond Babani 4 ditë më parë
Ngushellime familjes me te ardhe keq ngjarien ... Po ne shiptaret jena keshtu ,,,Parti Enver jemi gati kurdo here . Xhaxhi Enver ne na ka njofte elle ... turp per tane shiptaret elle me shum per keto gazetaret
Rusjan74
Rusjan74 4 ditë më parë
O ti qe e quanke veten "shiptar", shko meso te shkruash Shqip, pastaj eja dhe bej komente. Eshte Shqiptaret e jo shiptaret, eshte " dhe " e jo " ll ". Ose me mire shkruaj Serbisht dhe je ok 😉😉
Bana Albana
Bana Albana 4 ditë më parë
Se kuptoj kete emision per dike qe nuk jeton me blendo turp 🤐
Paulin Lisi
Paulin Lisi 4 ditë më parë
Ooo njerz ni karikatore automatikut ka 30 fishej jo 32 haha o gazetar
Shkoder Pistoia
Shkoder Pistoia 2 ditë më parë
@Ardian Gjini fiks po shumica shofin filma e thojne 30she 😂😂
Ardian Gjini
Ardian Gjini 3 ditë më parë
me liber e ka 32 maksimumin 31 ne karikator dhe nji ne fole shoku
Kadri Shala
Kadri Shala 4 ditë më parë
si nperfundim as ni mafijoz ne shqipri nuk pe gzon pasurin po vriten te gjith me vjen shum keq per kta djem tri nuk ka dit qe ska vrasje osht gjyna ngushllim per te gjith
Kadri Shala
Kadri Shala 3 ditë më parë
und jom nga .mitrovica jetoj qe 20 vite neper nevrop ku eke pas
Hanau Ched
Hanau Ched 3 ditë më parë
Po e kam pas ni shok me kët emer kadri shala per at te pyta
Kadri Shala
Kadri Shala 3 ditë më parë
@Hanau Ched ku osht se di
Hanau Ched
Hanau Ched 3 ditë më parë
Po me duket emer i dëgjum mas ke ken ne elsenfeld Gjermani plako
Spata Quohi
Spata Quohi 4 ditë më parë
Me vjen keq per familjaret e femijet se nje i aferm apo nje prinder eshte pjes e shpirtit ne te gjitha rastet, por ne shqiperi po qerohet orizi dhe shpresojme te gjithe qe keshtu te vazhdoje te vriten midis tyre pa lenduar te pafajshmit, se une qe punoj ne fabrike dhe kur dal prej shpije nuk e mbyll deren me celc se skam probleme, varja te me bojne atentat... nuk te vret kurre njeri kot... do ti lani te gjitha ne mos ne ket bote ne tjetren....
Ndricim Tellosi
Ndricim Tellosi 4 ditë më parë
Ju nuk jeni gazetat pse akuzoni njerzit se keni pas prova pse nuk i keni cue ne prekurori ju jeni vec per rrena
Artin Arti
Artin Arti 4 ditë më parë
GALLAT ALLA DEMOKRADHIJE ALBANISTAN...NUK LEJOHET TE KONTROLLOHET MAKINA E DEPUTETIT...SE DEPUTETI KA NJE NGARKES DROGE...KA NJE PERSON KRIMINEL NE MAKINE.APO KA NJE VIKTIME NE MAKINE...NUK LEJOHET TE NDALOHET DHE KONTROLLOHET....PRA MAKINAT E DEPUTETEVE NUK JAN GOJEDHENA QE MERESHIN E SHFRYTEZOHESHIN ME VITE PER TRANSPORT DROGE...DHE SI RASTESISHT MAKINA E DEPUTETIT FRROKU...
Refat Fier
Refat Fier 5 ditë më parë
Ky stan ate bulmet ka kete ta degjojn te gjithe ata si puna e kumbaros se asgje nuk mund te gezosh te asnje lloj pasurie me te mar jeten e tjetrit.
Arber Meca
Arber Meca 5 ditë më parë
Po na cat trrapin o gazetar ordinera me detaje kalamojsh jo e lagu jo se lagu e tu fol gjith per i her e po te njejtato gjona thoni, sa per kto tipa gjithmon do vriten se kshu e ka krimi bo sa bo e ha mas qafe pastaj. I gjo esht e sigurt qe kot ste vret njeri.
Fatos Gongo
Fatos Gongo 5 ditë më parë
Artan oxa mama dhia .... me kecet ujku blendi
Fatos Gongo
Fatos Gongo 5 ditë më parë
O blendi e ke ber emisjon pralllash
Gerald Z
Gerald Z 5 ditë më parë
Thuhet ekzekutoj apo ekzekutoi? U beme corap. Fol anglisht me mire o fevzo se u be shqipja qe nuk merret me vesh
Cristina Lincan
Cristina Lincan 5 ditë më parë
Ik moj kare injorante
Gashi G4shi
Gashi G4shi 5 ditë më parë
Mexico
Aida Aida
Aida Aida 5 ditë më parë
Hahahaha.shtet mafioz.shteti i mbeshtet dhe shteti i ekzekuton kur do..pooo si ka mundesi qe ai paska shpi e ditur.paska makin e ditur.qenka ne kerkim dhe shteti se gjen dhe hasmi e gjen.ehh shtet mafioz te rera i di.i le gjalle kur i do i zhduk kur si do.
Daily Things
Daily Things 5 ditë më parë
Keta kometojne vrasjet si ndeshje futbolli.si nuk ftove njehere policine, prokurorat, gjyqtaret, qe merren me keto pune, amatore komplet, kjo lala duket e shitur, u prehte ne paqe viktima.
Fehmi Veseli
Fehmi Veseli 5 ditë më parë
O Fevzo nuk e ve re qe saher e pyt kte surrat lepjeten per nji gjo ajo thot gjithmon ndryshe, Po e filloj kshu Po e filloj ashtu n’a çau trapin derr derr Po nji muhabet. I bi fyllit me nji brim
Ultras 12
Ultras 12 5 ditë më parë
43:45__44:11
Haki Bresa
Haki Bresa 5 ditë më parë
Vrasje do kete per sa kohe qe kokat e krimit jane ne presidence.ne kryeministri.ne te gjitha ministrite.ne bashki..dhe parlamut
aladin
aladin 3 ditë më parë
kokat e krimit jane edhe ne partite e tjera qe nuk jane ne pushtet.
Haki Bresa
Haki Bresa 5 ditë më parë
Po pse nuk i thoni emrat e politikaneve qe kane bashkepunim me krimin...gazetare te felliqur
Eneriko Begaj
Eneriko Begaj 3 ditë më parë
Politikanet shqiptar i ben presjon 2 amerikanve qe benin kondraband armesh se tha ishte djali i sales
Παυλος Γκεγκαι
Παυλος Γκεγκαι 4 ditë më parë
Sesht e veshtir IlirMeta e din gjith shkodra
Milan 99
Milan 99 5 ditë më parë
Kush thua ti, dhe pse nje qe shikon punen vet nuk e gjene gje.
Mr. Dree
Mr. Dree 5 ditë më parë
Keshtu eshte fundi i kriminelve.
VIP. AL
VIP. AL 5 ditë më parë
O fevzi une vetem ty te ndiqja si emision, por gabim, ty ti ben pronat e paqena te tuat u bere me miliona dhe tani kujton se je zoti, por jo more
Toni Prifti
Toni Prifti 5 ditë më parë
Tamam
Orges Dune
Orges Dune 5 ditë më parë
Ca i boni kaq reklam nji cop hajduti qe ka vra lloj lloj njeriu te pafajshem nji cop ordineri dhe atij qe paska mor hakun e vllait halla tja boj zoti ai do titull nderi se e kapas nji arsye te fort ka mor hakun e vllait jo se kto pabuksat dil vidh vrit pa lidhje......
Orges Dune
Orges Dune 5 ditë më parë
Me duket se kto vrasje i pagujn televizionet per te pas ca me thon me bo emisjone e me fitu lek
Gentjan Ahmetaj
Gentjan Ahmetaj Ditë më parë
paskemi te nejtim mendim shok ,te pershendes !
Kastriot Vukaj
Kastriot Vukaj 5 ditë më parë
Ju ANALISTA.Keshtu si komentoni ju.Me shum sjellni ..KONFLIKTE..Ne vijim.Zoti ishalla e ndalon doren.E mos te kete vrasje te tjera.Se ste fal kush.Pak..KOMENTE..E shum pun per ...POLICIN..OK
Florenc Hoxholli
Florenc Hoxholli 5 ditë më parë
Ekzekutoj thotë!!!... O Klaniiiiiiiiiiiiiii, ekzekutoi or analfabetë
Gerald Z
Gerald Z 5 ditë më parë
Xhungel
kubanezi copacabana
kubanezi copacabana 5 ditë më parë
O Fevzi ça bon kto lloj temash në TV si nuk bën tama për rinin,kulturën Shqiptare
Diamond11
Diamond11 5 ditë më parë
Qerosi duhet te bente nje emision per Becettin , per gjith ato miliona euro qe do paguhen nga shqiptaret !! Ajo esht me e rendesishme sesa nje vrasje !!
aladin
aladin 3 ditë më parë
@Deti D , te rrosh vete se mendja te paska lene.
Deti D
Deti D 4 ditë më parë
@Gentian Lleshi NUK E morì as Sala AS BEGETI ate K.... PO RAMA PO NA E FUT TY DHE MU EDHE GJITHE TAKSA PAGUESVE SE PER FAT TE KEQ KJO QEVERI E KA HUMBE PERFUNDIMISHT GJYGJIN RAMA GABOJE SE GJERAT NUK BEHEN ME INAT DHE PRESIONE NUK E DI SA MINUTA OSE SA ORE UNE DO PUNOJ PER BEGETI TE pershendes 🇦🇱
Aida Aida
Aida Aida 5 ditë më parë
@Gentian Lleshi ti qenke shteti???meqe thua-ne si shtet.hahaha.vaj medet me keto sufllaqet e partise
Gentian Lleshi
Gentian Lleshi 5 ditë më parë
Bechettii ka fituar nje vendim gjykate, ne si shtet kemi fituar 2 gjyqe.tani kemi edhe nje te fundit ne gjykaten supreme. Do fitojme dhe kete , dhe Mr.Bechettii do marrin k...., bashke me salin
Gjergj Rruca
Gjergj Rruca 5 ditë më parë
Bandat jane te lidhur me PS ne
Artin Arti
Artin Arti 4 ditë më parë
Ne fakt ky trimi po bente fushat per lesh e line (lsi) degjoje mire kur thuhet qe po ndihmonte fushaten e lsi ne shkoder..
Aleksander Prenga
Aleksander Prenga 5 ditë më parë
Vriten njerz Ju bani show sa turp
Gabriel Testanera
Gabriel Testanera 5 ditë më parë
O lala po ik e ha nej sufllaqe ma mir se sje per ket pun ti
Edi Elezi
Edi Elezi 5 ditë më parë
Emision pse u vra nje funderine
Baka Zonbi
Baka Zonbi 5 ditë më parë
- Garipat i perdor politika pasi prdhojne para informale dhe i vret ose burgos kur nuk u duhen me per ti zevendesuar me te rinj. Kur Garipat te perdorin pak me shume trurin dhe jo forcen atehere do te rrokulliset historia. - Kur makinat e deputeteve nuk ndalohen , imagjino si do te jene shtepite e barkderrave politikane plot e per plot me kriminele.
Ilir Hoxhallari
Ilir Hoxhallari 5 ditë më parë
Artan hoxha je gjeni e ke mendjen kompjuter
VIP. AL
VIP. AL 5 ditë më parë
Epo po te rritesh i trembur nga çunat e lagjes behesh gazetar kriminalistikes
john gotti
john gotti 5 ditë më parë
Hoxha dhe Lala si gjithmone mezi presin te vritet njeri, se mbushin barkun me buke duke dale neper emisone, duke analizuar viktimat ne detaje
Artin Arti
Artin Arti 4 ditë më parë
HARROVE DHE QEROSIN FEJVZIUN...😁😁😁
VIP. AL
VIP. AL 5 ditë më parë
Po lere se jane te zgjuar qe te dy, sa te vriten e dine keta pse u vrane, sa jane gjalle nuk ja mban bytha tja permendin edhe germen e fundit te emrit
Avni Rustemi
Avni Rustemi 5 ditë më parë
I akuzuar per trafik te qenjeve njerezore thuhesh , dmth esht marr edhe me trafik femrash , shum familje po i lajn hesapet tani mbasi e kan mbushur kupen nga te katerta anet ! Une jam i habitur ne fakt si nuk ka me teper vrasje per kta qe kan rrembyer dhe shfrytesuar motrat , bijat , kusharirat e bijeve te nenave .
Παυλος Γκεγκαι
Παυλος Γκεγκαι 4 ditë më parë
Qdo gja lahet ne ket jet gjaku nuk humbet kurr sa per shkodren skemi pa gja akoma esht vetem fillimi ne shkoder ka 30 vjet se nuk ka shtet
Dritan Shollaj
Dritan Shollaj 5 ditë më parë
Dolen kta falconet dhe borselinot e shqiperis mes tyre silvia conti kta mezi presin te vritet ndonje qe te llapin si llapaqen
Diamond11
Diamond11 5 ditë më parë
O Artan Hoxha o mashtrus ordiner , o byth lepires Rames!! Mos e shtrembero realitetin per t’i lehtesuar lidhjet e pushtetit me te vrarin!!
A q
A q 5 ditë më parë
KUMBARI I VERTET ESHT TOM DOSHI NSHKODER ARTAN HOXHA APO DO FLASESH PASI TVRITET??
Shkoder Pistoia
Shkoder Pistoia 2 ditë më parë
Kumbaret jan vec 2 Fise ne shkoder tjeret vin pas tyre ose jan masha e tyre . Ska Tom as bir kurvet ne shkoder mbi ato 2 Fise vec kush flet kot tash ...
Gjeto Gjeka
Gjeto Gjeka 4 ditë më parë
Keshtu flet ky the paska taku ne sarand
Marjo Cycymeni
Marjo Cycymeni 5 ditë më parë
@Gentian Lleshi veshtir esht ,do ishte nje Ender per te gjith shqipetaret Po te ndollte kjo mrekulli
Gentian Lleshi
Gentian Lleshi 5 ditë më parë
@VIP. AL sali ram berishes do ti vije dita baske me Vipat qe i shkojne mbrapa
VIP. AL
VIP. AL 5 ditë më parë
@Gentian Lleshi a lumadhi ti te qenkan fikur dritat te sali berisha
A q
A q 5 ditë më parë
pasi vriten flasin me detaje kaq lirshem.ku ishit para vrasjes
illyrans warriors
illyrans warriors 5 ditë më parë
pushka bam zagaret ham edhe emisionet ne shqipri
Dritan Kalia
Dritan Kalia 5 ditë më parë
Kane folur edhe para ngjarjes po keta gazetar per te gjitha ngjarjet por jane te pashmangshme ngjarje te tilla...
Bedro Tetova
Bedro Tetova 5 ditë më parë
Besoni skeni ju me Turista te huaj po as shqiptar shteti ma I poshter ne EVROP ndoshta edhe me gjer... Turp te them qe jam shqiptar... Enveri juve ju ka tregu. Vetem aj e ka dit qfar plerash jeni cdo dit vrasje
Juljan Jack
Juljan Jack 5 ditë më parë
@Visualizeyourgoal po ngaqe ky na qenka Norvegjes a suedez e po na ben moral ne shqiptareve, me te ba me qesh me zor
Visualizeyourgoal
Visualizeyourgoal 5 ditë më parë
Po pergjitheson 3 Million njerez në një epitet te perbashket. Je gabim. Kujdes fjalet.
Juljan Jack
Juljan Jack 5 ditë më parë
Ne shipni kemi nje fjale qe pushka e trimit e fjalet e kurvave nuk ndalen, kuptoje vete ti pastaj
Agron Racaku
Agron Racaku 5 ditë më parë
Kokat le te han nuk te vret njeri kot e Kan pasur nje arsye te forte...
Esard Mulaj
Esard Mulaj 5 ditë më parë
Sic na e jep enverin ti ne, edhe ne milloshevicin e gruevskin ju! Plehra
Petref Mazllemi
Petref Mazllemi 5 ditë më parë
E dini ju si zhduken minjte Kur ju bie semundja kafshojn njeri tjetrin Dhe ne shqiperi e njejta gje ndodh me te fortet Se po te jet per shtetin Ata dalin 5 her ne pesion
A. B Nazeraj
A. B Nazeraj 5 ditë më parë
Ca i ke keto reklamat e PS ne elran o Blendi
niko neko niko neko
niko neko niko neko 5 ditë më parë
Frroku ne ate rast duhej te ishte ne burg per bashkpunim Me krimin. Por keshtu esht kur ligji esht i forti dhe leku ne shqiperin kolumbi 🙈 Fuck nga Zvicrra. Shteti kupola e krimit🙈
Gertis Hyseni
Gertis Hyseni Ditë më parë
@Shkoder Pistoia ioioiiiiii.i Ioiiiiiiii Io. Iiiiiiiiiiiiiiii..ioi.oioi I jokiii Ioi..i..i.i I
Gertis Hyseni
Gertis Hyseni Ditë më parë
I ioiiiiiiiiiiiiiii 0 0 . . .. . ... 00 .iopoioioioi.ù.iiiiiiiiiiiii Iopooi..io iii I . Im ioioioioiiiipipiiiiiiii I Io.ioi I iim ..i.ioiooii.i oi oio.i, #ii ioioio Ii#ii
Gertis Hyseni
Gertis Hyseni Ditë më parë
@Shkoder Pistoia I00000 ..o oooim Io Ki...i.iiiii .i.iii I iiii o ioioi o.iiiiii.iiiii iiii .ii.i..ioi.. I.oi I.iòi. I.i. io Ii.iim..iiiii.i..i.oio.iiii.io..io.i...ii.mium.io.ìuì Ooi..i...i.oi.i.oioi... I Iii0o ooooooi...i
Shkoder Pistoia
Shkoder Pistoia 2 ditë më parë
Leku asht ne tan boten edhe aty ne zvicer ku je ti e hajne lekun .
Korb Rrapi
Korb Rrapi 5 ditë më parë
O fevzi leri edhe tjeret te flasin
Sherri qe coi ne 100 viktima ne Berat
05:32
Emanet 155. Bölüm | Legacy Episode 155
55:31
KIDDA ft. DARDAN - PALE
2:47
KIDDA
Shikime 3,5 mln
Kuruluş Osman 53. Bölüm
2:16:47
Kuruluş Osman
Shikime 3,4 mln
Opinion - Edi Rama per fushaten! (25 Mars 2021)
2:35:19
Emanet 155. Bölüm | Legacy Episode 155
55:31
KIDDA ft. DARDAN - PALE
2:47
KIDDA
Shikime 3,5 mln
Kuruluş Osman 53. Bölüm
2:16:47
Kuruluş Osman
Shikime 3,4 mln
BMW M4 v AMG C63 v Audi RS5 - DRAG RACE
12:49
Kuruluş Osman 52. Bölüm
2:22:29
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
MatoLale - RESTO (prod by Stobs)
4:27
MATOLALE
Shikime 2,7 mln
Ronela Hajati - Prologue
3:09
Ronela Hajati
Shikime 491 mijë