“Ku i çove 300 milionë euro?”/ Rama nuk di të shpjegojë ku shkuan paratë që mori borxh për pandeminë

  Shikime 124,208

Ylli Rakipi. Të Paekspozuarit

21 ditë më parë

Emisioni i plotë: alnets.info/work/h5yhnp2TnWF_3o4/video.html
"Të Paekspozuarit" nga Ylli Rakipi në MCN TV.
#yllirakipi #edirama #mcntv #tepaekspozuarit

Komente
Dragoti
Dragoti 16 orë më parë
I vetmi gazetar me bøle ne shqiperi Ta gezoni dhe per 4 vite kte tipin ju qe e votuat ishalla ja u merr shpirtin me keq
Łeben Schnełł
Łeben Schnełł 21 orë më parë
E la si te dhjere bravo gazetarit 👏
Liljana Omeri
Liljana Omeri Ditë më parë
Ku i deshi dora i coi o zotri
Benito Capobianco
Benito Capobianco Ditë më parë
Ooooo ai ivodhi dhe po kerkon te ystifikoet me pula dhe pata. ai kuptoet qè nè bised maskara ajdut jadhat dhe tè tretèn nè dyth ekeni
Marco Panos
Marco Panos 2 ditë më parë
Mos beni gam gam kot ju komentues se vet e keni votuar aty te vuani si qent
مورتي مورتي
مورتي مورتي 2 ditë më parë
أنصح الألبان أين ما كانو بأن يذهبو إلى كازاخستان و سيتلقون دعم ممتاز من جميع النواحي و يجب انتم كألبان أن يكون موقفكم واحد
George Milano
George Milano 3 ditë më parë
O ylli ketij kur i thua ku i cove 300 miljon ja dha injorances i mori voten per 4 vjet te tjera
Ingrid5 Ingrid
Ingrid5 Ingrid 3 ditë më parë
I ka vjedhur ca per vete , ca i vodhi per Sorrosin
NeYon Laska
NeYon Laska 3 ditë më parë
Nuk përgjigjet çfarë i pyet ylli🤣
milo milan
milo milan 3 ditë më parë
jan ne swizer
Adnand Sheme
Adnand Sheme 3 ditë më parë
O ylli rakipi ,po si do merrte vota ky mo qe donte mandatin e trete. Me ato leke bleu pushtetin e radhes dhe ca i vodhi. Nje gje e vertete. Ramovicin nuk e do me njeri qe te drejtoje pushtetin . As 10% e shqiptareve nuk e duan. Dmth njerezit qe ka ne administrate pune e duan se kane interes per punen ata te shkrete. Se dhe ata se shofin dot me sy.
Hamide Hoxha
Hamide Hoxha 4 ditë më parë
Rri urt o ylli rakipi se ta humbi celsin.se han dot me te ti o gazetar.esht nji me salen e liken ai .rri o i shkret se te syrgjynosi.🖐️👀
NuclearAssault
NuclearAssault 4 ditë më parë
Pse si ben pyetje te tilla zenit te berishajvet ky illi, po i rrite me temeno ne emision.
Aleks Gjini
Aleks Gjini 4 ditë më parë
Ti me lekt e tua ke financu per rindertimin po gjitha ato miliona ero qe i sollen per termetin gjith ato vende botrore eropian per rindertim i sollen ku vajten qe ti thua morem 500 milion euro dhe i perdorem dhe per rindertim
Kadri Tolaj
Kadri Tolaj 5 ditë më parë
Sen s ka bere Ky,Ky asht kry haini i shipris e mjer ajo Tok kush e sundon kryeidioti Ma i madhi
Shkelzen Cara
Shkelzen Cara 5 ditë më parë
Ylli Rakimi esht nje gazetar i ndershem dhe shum i pergaditur
Leonard Kapurani
Leonard Kapurani 6 ditë më parë
Ajo biseda me gropën më pëlqeu më shumë vet Rama e pranovi dhe qeshi kur i tha ai se e ke gropën më të madhe nga të gjithë neve. Domethën ato 300 milion 💵💰💵💰💵 i ka futur në Gropën e tij bashkë me të tjerat dhe gropa u mbush deri në majë , tani mbetet vetëm ti çosh kapakun gropes.🕳️💰💰💰💰💰😅
anxhlela jahaj
anxhlela jahaj 7 ditë më parë
Kur e kam the kete 😂😂😂
Perparim Zere
Perparim Zere 8 ditë më parë
cte duhet ty more gazetar leshi se ku i coj .i ka prish per qefin e vet
Selim Hajredinaj
Selim Hajredinaj 9 ditë më parë
Eh çfare hajduti.....i mjere populli me ty,por po shihet se ky popull budalla e do komunizmin!
Basha Cimi
Basha Cimi 10 ditë më parë
Leket I perdori per vota kjo eshte e verteta shqiptaret flenj gjum kta e dun si ne maqedoni tu hysh mrena ne parliament tru dun kta
Gjergj Elez Alia
Gjergj Elez Alia 10 ditë më parë
Ky Rama do fiton duket përsëri . Ylli qenka me tvërtet YLLË. Po 1400 Copë nga Ikonat pronë e Thesarit Shtetror që mbaruan në Francë të vjedhura .Përse Z.Rakipi nuk ia përmende .Aeroportin në Vlorë që do ndërtojë Biznesmeni Kosovar Behxhet Pacolli që është tenderi 103.9milion euro , e që në fund do thonë që kostoja tani arrin shumën 25-30%më shumë se që është vlerësuar.
Alisa Bartenschlager
Alisa Bartenschlager 10 ditë më parë
A.hajn.e.hajn.nuk.ke.faj.ti.populli.i.ka.fajet.populli.i.shciperis.ika.fajet.ce.pote.ban.perseri.ty.kryeminister.prandaj.edhe.vuani.perseri.
Ali Murati
Ali Murati 10 ditë më parë
Bravo gazetari I vetem qe I kerkon llogari. Te gjithe njesoi Jan. Te mjert Shqiptaret kush I udhheq. Pa perjashtim te gjithe politikanet vedhje e Perqajn.
fatjon lulo
fatjon lulo 11 ditë më parë
Flasin fashistet e Pd dhe Lesis pse do harojm cfar na Ben komunistet e Pd e lesis
Erjon Tafaj
Erjon Tafaj 12 ditë më parë
Para 2 jave sa kishe ber
Dardania
Dardania 12 ditë më parë
Ky nuk asht rrac shiptare. Ky Ramo Ramo mun te jet Vlleh, Rom, por asesi shqiptar. e ka edhe lekuren e zez
enkeleda xhafa
enkeleda xhafa 12 ditë më parë
Uuuueee genjeshtres ashiqare
Klark Rama
Klark Rama 12 ditë më parë
Bravo edi te lumt nje lagje ne lac do te behet nga shteti ky rakipi esht kazan para saliut dhe ilir metes ky rri si lepur
Rexhepi Rrahim
Rexhepi Rrahim 13 ditë më parë
Hahahaha jetimat e ballkanit kan ber ma shum shpija
Henri Bega
Henri Bega 13 ditë më parë
Ska faj ky kur populli shqiptar esht bythqir
justice forever
justice forever 13 ditë më parë
Nje 50mln euro e sigurt, e ka mare Yuri Kim, me pak Soreca dhe disa analistë me mediat te blera... Ja keto jane leket e pandemise,,... Pastaj jane cop te gjitha Mjekësi, Drejtesi, Emergjenca s'ka blere nje automjet ne 8 vjet per emergjencat po na erdhi Kosova per 3ore pas termetit. Ja keto jane.
Sllatina
Sllatina 13 ditë më parë
O Zotri Gazetarë Rama i ka vjedhë si më para që ka vjedhë krejtë Shqipërin ky kriminelë hajdukë ky është vllau i Vuqiqit o zotëri parat e qytetarve i ka vjedhë Rrobeli
laze Canka
laze Canka 13 ditë më parë
o ylli je yll po mos u loth me ramen se ste thot kur te verteten i hengren qe i hengert na nje gje
eleni tare 2
eleni tare 2 13 ditë më parë
Tevmeret goja edi si nuk ju vjen turp te gjithe ajdute jeni iliri vodhi floriin vrau sala dhe sot jane perjasht te gjithe plera
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 13 ditë më parë
O DROGAXHI
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 13 ditë më parë
STA MBANE O PUSHTE
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 13 ditë më parë
IK NGA STUDIO
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 13 ditë më parë
ZAHO ZAHO
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 13 ditë më parë
YLLI TI DI TE GJITHA
Zenel Kadiu
Zenel Kadiu 13 ditë më parë
Bravo ylli
Ardian Çoçaj
Ardian Çoçaj 13 ditë më parë
Kta mir qe din kte gje e morem vendin me borxhe kurse tn jemi ne borxh komplet me kok sepse kta qe jan ne pushtet vjedhin t gjith kshu qe vtm t jeni njerzit apo populli t jen budallenj tja japin voton rames me zgjouni shqipetar sa esht shpejt sepse ne e kemi ne kurris gjithcka votoni njmrin 9 sepse esht mundesia e vetme per ndryshin me besoni un sjam me asnje parti por do votoj pd koha per ndryshim
Ardian Çoçaj
Ardian Çoçaj 13 ditë më parë
Ja ky esht kryeministri qe kemi ropqir komplet vjeth leket nk e hell leket per pandemin ky esht kryeministri jon hajdut ne cdo cep vjeth cdo gje qe i del perpara
albania 0000
albania 0000 13 ditë më parë
Ylli je i papam kto stervina na rjepen ne si popull
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi 13 ditë më parë
Ramen e ka trajnua Fatos Nano.Ai80%te bugjetit te Shqiperise e ka dergue Greqise.Edhe ky e dinr mire permes cubave te vet qka ka bere e ku jau ka bere vendin.Populli eshte fajtor pse nuk i zgjedh njerezit sekret me i percjell sendet me jau zene ne dore paret e mos me i lene jasht asnje me dal.po kudo Rama si Thaqi i drenices i ka emrue njetezit e vet.Dhe luan me shtet qka don vet.Nje piktor krejt shtetin me pase ne dore.A jeni normal ju a te qmendur a teper budalla tere Shqiperia.Armiku permes ti e garnitures ti po luan me popull e pasuri po urinon Shqiperin.23.4.2021
Αλτιν Ρεφατλλαρι
Αλτιν Ρεφατλλαρι 14 ditë më parë
Bravo Ylli se ka 8 vjet qe tall bythen ky palla
Dritan Stana
Dritan Stana 14 ditë më parë
Mjeshtri i mashtrimeve
Fation T
Fation T 14 ditë më parë
Kur te pyet plaku ku i cove leket E ti mundohesh te genjesh me arsyetime palidhje 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
piks2h- PUBGmobile
piks2h- PUBGmobile 14 ditë më parë
Ky gazetar qenka perl bravo ne cdo aspekt lali edi i kapur mat dhe i papergaditur
Sali Agushi
Sali Agushi 14 ditë më parë
Ky lloj gazetari i vyen Shqiptaris keshtu duhet sjellur me legena !
Donald Aliaj
Donald Aliaj 14 ditë më parë
Ky ja di telat rames
Kujtim Mema
Kujtim Mema 14 ditë më parë
U mbyt shkodra dhe sala nuk suvatoj nje shpi.rama po nderton shtepi nga e para. Un jam pa parti
Χρηστος Β.
Χρηστος Β. 14 ditë më parë
Ik O maskara hajdut drogaxhi ... Ik nje ore e me pare...Boll vodhe nga taksat e popullit....
Vani Matoshi
Vani Matoshi 14 ditë më parë
300 miljon jan per te blere votat.
LUGINA E PRESHEVES
LUGINA E PRESHEVES 15 ditë më parë
Rrnoft EDI RAMA 🇦🇱
Elona sol
Elona sol 15 ditë më parë
O injorant gazetar borxhi merret per te perballuar efektet e pandemis dhe jo vetem per ndihma per bizneset e mbyllura. Cdo shtet I botes ka marre borxh sepse cdo shtet financon me te ardhurat qe mbledh projektet publike
Mateo Gashi
Mateo Gashi 15 ditë më parë
Ja qr e beri per mall Ramazonin 😅
Ramiz Murataj
Ramiz Murataj 15 ditë më parë
300 Milion i ka ruart per Mi ble votat tash
7174N 18
7174N 18 15 ditë më parë
Hajde mat hajde
Fikret Bujzi
Fikret Bujzi 15 ditë më parë
Car lloj shifrash 🤕 ky thot i dhash lek bizneseve ..na i dha sot nai i mori neser te sigurimet..🤕
Egzon Murtati
Egzon Murtati 15 ditë më parë
Ylli rakipi Super Gazetar njish
Gshshshwhhw Sjejjsjsjsjsj
Gshshshwhhw Sjejjsjsjsjsj 15 ditë më parë
Nuk meriton as edi hajni as ilir monika as salih sllobodsnka.
Καποις Μπιτσι
Καποις Μπιτσι 15 ditë më parë
I. Vetmi. Gazetar i pa shitur. Ky dhe. Adi krasta. Sa per kryemineter ka hik. Per mos me than ma mir ky dhe gjith klasa politike. Ka 30 vjet nuk ben hajr shqipria. Pa i i hek. Kta hajduta
Rita Gardner
Rita Gardner 15 ditë më parë
keshtu a kur ve nje aventurier ne krye te shtetit
Nikoleta Buzi
Nikoleta Buzi 15 ditë më parë
Zoti Ylli Rakipi je i madh ,u gëzova shumë që drejton një emision pas shumë kohësh, të hoqën se gjithmon thua të vërtetën të uroj suksese
Bardh Salihu
Bardh Salihu 16 ditë më parë
Ai ta spjegoj o matuf gazetari po ti nuk dije ta pytesh si duhet i ben 5 pytje dhe e nderpret ne pergjigjje o kalama
Arsim B.Shala
Arsim B.Shala 16 ditë më parë
Bukur ja bëre se ky është mësuar nëpër TV tjera ku "analistët" le se nuk guxojnë të bëjnë pyetje po as në sy kan frik ta shijojnë.
Leonidha Petritaj
Leonidha Petritaj 16 ditë më parë
Po shum e thjesht po vila ne surrel me cfare u be + zagaret qe ka mbrapa 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
sander gjonaj
sander gjonaj 16 ditë më parë
O Jan ne xhep te Damianit a thuhet hajdutit Mos viedh
Orinta Bient
Orinta Bient 16 ditë më parë
Po Ylli Rakipi ne kohen e vet, sa ka vjedhur?
Orinta Bient
Orinta Bient 16 ditë më parë
Cfare thua more derdimen Ylli, ti qenke plehre
Algert Corbaxhi
Algert Corbaxhi 16 ditë më parë
Do i kene rene nga xhepi 300 million e nuk i ka pare . Ca te keqe ka ketu. I humbi ne llogarine bankare i humburi
Elio Koxha
Elio Koxha 16 ditë më parë
Ky edi rama eshte me e vra me buke ne goje
Bujar Dardha
Bujar Dardha 16 ditë më parë
Bashkija roskoves
Behare Vila
Behare Vila 16 ditë më parë
Tallen me keta njerez,, por po ju gjeten mendjen mir ua bejn akoma
Behare Vila
Behare Vila 16 ditë më parë
Je i math Ylli Rakipi ,, e zure ngusht
Luan Lezemerja
Luan Lezemerja 16 ditë më parë
Jepni prap se do vjedhi me shum
Daniela Meta
Daniela Meta 16 ditë më parë
Bravo Rakipi mbyllja gojen
Daniela Meta
Daniela Meta 16 ditë më parë
Ke pagoi ky zoterija pogoi popullin si po na poguajn ne itali per apandemin cfare idha popullit ky ky as nuk i pagoi me shuma as me te vogela ky ila njerzit te vdesin per te grene sa shtet mashtrus kemi mrej populli jon cfare pushtetaresh kemi ne grop u fuc
Rugova Dugaiva
Rugova Dugaiva 16 ditë më parë
Turp te jet ky nje kryeminister i shqipris se bukur, ky duhet Te shkon ne burg Te thaqi dhe Te tjeret
Adenis Korra
Adenis Korra 16 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣 zdi cfar te thot plera o te bejn cte dojn vec tna eqin kte korona virusin se po na vdesin
thanasis
thanasis 16 ditë më parë
Ska pergjigje ai, i ka ndar me ata qe ndajn gjithmon mjer shqiptart me kta politikan qe kan si majtas dhe djathtas.
Stiljan Meshini
Stiljan Meshini 16 ditë më parë
O BUDALLEJ... FALLCO BENI SIKUR PO INDERESOHENI...APO ZIHENI...
Shqiponja Blu
Shqiponja Blu 16 ditë më parë
o hajdut
Zyra Lapi
Zyra Lapi 16 ditë më parë
Ty ta dhesha ftyren si e ke si qen hajdut i keq
Thanas Paskali
Thanas Paskali 16 ditë më parë
500milion -- 200 milion ==0, 00 euro.oj ,oj, oj ,oj milionat perfunduan ne goj.begeti,nusreti,ahmetaj,veliaj,balluku per shtepi per gocen ne angli.balla per tojotat jaris ,
Ergest Fezaj
Ergest Fezaj 17 ditë më parë
Rrush e kumlla per zaon e linden.
blerim muka
blerim muka 17 ditë më parë
Ky sdi te shpjegoj si ben 20 milion euro 1 km rruge ne Astir.Jo te shpjegoj 300 milion euro.
Jxjxjx Mslsos
Jxjxjx Mslsos 17 ditë më parë
Mos e voto kte zoraxhiun ....ajdutin .i urrrej te gjith hajdut jan ..
Antoni Shqau
Antoni Shqau 17 ditë më parë
Po po rrypat ke ber 🤣🤣🤣🤣 Bravo ylli
Lefteris Kapllamai
Lefteris Kapllamai 17 ditë më parë
Por çfar do shpegoj nje kriminel, hajdut ordiner
Prnavera 9
Prnavera 9 17 ditë më parë
I moren hajdutet e pangopur
Enri Shagai
Enri Shagai 17 ditë më parë
Ky vetem gjoba i ka vendos bizneseve
Rexhi Lamce
Rexhi Lamce 17 ditë më parë
Po cdoje para zgjedhjeve te rakipi o ram zeza,ja fute vetes
Niko 313
Niko 313 17 ditë më parë
O Ylli mos vdeksh kurr
ardian kryemadhi
ardian kryemadhi 17 ditë më parë
Do mandat tneter per te vazhduar pastrimin e parave te vjedhura te cuara off-shore
ardian kryemadhi
ardian kryemadhi 17 ditë më parë
Bravo gazetar kuràjoz....ato milionat off-shore qe mund te jene me shume se 300 milione ne emrin e velkait qe i pastron nga fe mundet kazinote-llotot qe mbylli etc prandan smerr fryme ekonomia!?
EDMOND MUÇA
EDMOND MUÇA 17 ditë më parë
I ka marr vete plehra se eshte plehre ai do vra edhe thot mos hy ne kete muhabet prezantuesit.
Leo Leo
Leo Leo 17 ditë më parë
Kshu ka mend te nigjoj Bravo ylli keshtu ido mushka drut te kuptoj ter njerzimi kujt po ja japin voten aeshikoni cbehet me Edi kriminelein e me veliaj hadutri etmerrshme ozot
Sabina Sabinaa
Sabina Sabinaa 17 ditë më parë
Shum i pa kulture ku qe ben pyetjet Se gjen askund ne bote sikur eshte nje fshatar qe se njeh edukaten . Dhe fshatari ka zgjuarsi dhe edukate por ka dhe dije nga pervoja e jetes . Mjer populli çfar tv shikon dhe kush drejton tv emisionet .
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
3:11
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
3:11
Fara e Flliqt - Episodi 7 Sezona 3
20:43
Fara e Flliqt Official
Shikime 186 mijë
COUPLE GOALS GONE TOO FAR (PART 2)... 😅
0:53
Alan Chikin Chow
Shikime 49 mln
Rich Jail vs Broke Jail / Stupid Life Hacks in Prison
10:02
MY NEW HOUSE TOUR!!
10:57
Ben Azelart
Shikime 6 mln
Sefirin Kızı 51. Bölüm Fragman
0:49
Sefirin Kızı
Shikime 1,1 mln