Speciale - Drama për Presidentin , çfarë po ndodhë në Kuvend

  Shikime 46,456

RTV Dukagjini

8 ditë më parë

Speciale - Drama për Presidentin , çfarë po ndodhë në Kuvend

Komente
Sel Lakna
Sel Lakna 7 ditë më parë
Zotri Hoxhaj, po Flet për Demokratie...po qfar Demokrati më jeni ju, kur tër Kohen ke qëndrime Ofenduese-Nënqmues tek gjithë të tjerët për Mendimet dhe Qëndrimet e tyre " të NDYSHIM ndaj tëndës" . Është Shokuese në moshën tënde që thelbi i Sjelljes tuaj është thjesht i Lirë, Sfiduese përshkak se keni dështuar, humbur ju dhe Partia juaj Besim tek Populli. Gjë që është Fakt dhe shumë i mirë! Ju nuk jeni as në gjendje të pasqyroni Sjelljen tuaj Aritokrate, edhe mundoheni ti Vulosni dhe Fajsoni të tjetër. Kjo është krejtësisht Paradoksale qfar Flisni dhe shihet vërtet qart se sa Ju die PDK ia dëshiron të mirë Kosovës dhe Popullsis saj.
Benz Fml
Benz Fml 7 ditë më parë
Plasni me mlefin e juaj qe e kini
Zemrak Sinani
Zemrak Sinani 7 ditë më parë
Pash Zotin Hajd Gazetar hajd,,,,kur secili bahet gazetar.
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri 7 ditë më parë
PDK Mafij kriminela ne kryje Enver Hoxhaj
adi ra
adi ra 7 ditë më parë
Shyqyr Zotit qe e degjova qjyshin Sot qe tha se murr fun LDK per te,se u kan nxor edhe gjyshja u dufke me votu LDk ha ha ha jam mir njohs Atyne 3 LDK qe nuk votun,Mrritum Gjyshin me bind se nuk jan njerz ata Te LDK super 👍 ha ha ha ha
Liria Shqipëri etnike
Liria Shqipëri etnike 7 ditë më parë
Shtet Ligjor ushtri polici gjyqsi media analista Arsim shendetsi drejtsi gjykata te forta dhe te pavurura me atdhedashuri moral dinjitet Patriot esht ai qe paguan tatim per shtetin punon per kombin mjaft me skenare te panit pronto skenare te nates pazare tendera terminale Klane milonera stop tregoni burni 300 mij vota merkeli i kosoves
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri 7 ditë më parë
Kush nuk mer ne kuvend pjes. duhet te perjashtohet per gjithmon.
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri 7 ditë më parë
Vjosa osmani.presedente
Enver Beha
Enver Beha 7 ditë më parë
Përshendetëje Senka e paq shendetin
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
KIDDA ft. DARDAN - PALE
2:47
KIDDA
Shikime 3,5 mln
TIKA - MY HUANA
2:35
TIKA
Shikime 2,7 mln
Mercedes-Benz Production in Germany
2:06:51
The Wheel Network
Shikime 1,6 mln
Debat Plus me Ermal Pandurin - DRAMA PËR PRESIDENTIN
2:48:39
Pyetje përgjigje - 08/04/2021 - Dr. Imam Ahmed Kalaja
1:00:44
Dr. Imam Ahmed Kalaja
Shikime 7 mijë
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
KIDDA ft. DARDAN - PALE
2:47
KIDDA
Shikime 3,5 mln
TIKA - MY HUANA
2:35
TIKA
Shikime 2,7 mln
100 LAYERS FOOD CHALLENGE #4
10:51
Multi DO Challenge
Shikime 1,4 mln