Në ‘territorin’ e Finem dhe Solos: Karriera, sherret e planet!

  Shikime 218,687

Prive TV

Muaj më parë

Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente
Instagram
Instagram 6 ditë më parë
Vetem per B3s U futa per ta shikuar kte vidio.
Z demaskusi bbz
Z demaskusi bbz 6 ditë më parë
😍😍😍😍😍
Finem
Finem 9 ditë më parë
Duke sa I do fansat sa thot me plasi k*** per fansat
FRANKLI KOKAINA
FRANKLI KOKAINA 11 ditë më parë
Emri I finemit është kledjan
Flavia Coku
Flavia Coku 22 ditë më parë
Lagja Allias aty ku jan Finem dhe Solo kam qan shumë her
Flavia Coku
Flavia Coku 22 ditë më parë
Finem është këngtari im i preferu
kevi sula
kevi sula 23 ditë më parë
Mua me behet shum qefi nje keta te dy rrin bashk dmth 🧡💛nuk ndahen kurr sepse Jan si vellezer edhe beje shum kenga te bukura😋🥰 dhe shum hit. Un nuk besoj se do ndahen keta te dy sepse 💙💛pa njerin - tjetri nuk bejne🧡🧡💛💛❤️💛❤️. Un I adhuroj shum😇😇😇🥰🥰🥰😋😋😋😋 si kengetaret e mi te🌸🌸 peferume se un jam fansja e💚💚 tyre qe I ndjek ne cdo🖤🖤🖤🖤💯❤️ moment edhe ne cdo koncert qe ato shkojne. Besoj qe tju takon 💯😍😇😇🖤😇❤️😇❤️🌸🌸🌸🌸🍁🍁🍁🍁ne Tirane sepse e Di qe jetoni aty. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙
vincenzo vincenzo
vincenzo vincenzo 24 ditë më parë
jeni mo tmirit
vincenzo vincenzo
vincenzo vincenzo 24 ditë më parë
mos e vrit menjen o finen as ti o solo
Gaz Pasha
Gaz Pasha 25 ditë më parë
Si thot finemi kemi pak karrier thottt shumm keni ma tmir s e krejt jeni
Aldo Damian
Aldo Damian 27 ditë më parë
Qumshttoret e e tirones pa lidhje fare
kevi sula
kevi sula Muaj më parë
Si keta te dyj nk 💛💛ka me te mir. Psepse keto 💋💋💋Jan rritur bashk edhe 🥰❤️bashk do vdesin. Per derisa per Sherrin ka te drejt finemi nk ishte nevoja qe te perhapej aq shum por njs shqiptaret icik duan per sherr edhe e bejen shum te madh. Kurse per selmon🖤🖤 eshte shum por🧡🧡 shum reper I🥰😍 mir edhe I bukur e dua shum shum keto te tre nk I ndaj kurr ne jeten time sepse Jan Dashuri jete edhe yje. I prsh shum po shum dhe I them qe keshtu vazhdoni sepse keni per tja a rritur aty ku ju doni. L lovu f💛i💚n💙e🖤m S💝o💗l♥️o. Do ju doja te takoja me ju por kjo pandemia na e ka prish si shum🧡🧡🧡🧡🧡🧡😒😭😭😭😭Sepse jam fansa me e zjarrt se te tjeret nk e Di as vet se si jam fiksu por un cmendem pas jush te treve🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
Olsi Toçi
Olsi Toçi Muaj më parë
Djali i kujt je ti?
Besnik Stema
Besnik Stema Muaj më parë
po
Mistrec Berati
Mistrec Berati Muaj më parë
alnets.info/work/nM2Kl8nQ2naEnaA/video.html
Travis Stoaty
Travis Stoaty Muaj më parë
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Kacurri Linza
Kacurri Linza Muaj më parë
Bravo me nxorret mallin, e lagjes, 35 VJET pa e pa. PO ME DUKET SI ALLIAS
lyrics tv
lyrics tv Muaj më parë
Sa dru pz 😂
eri.pokeri Alb
eri.pokeri Alb Muaj më parë
Bobat e Tironë$ 🔥❤️
KING MUSIC art
KING MUSIC art Muaj më parë
Eee po pse nuk martohen kta dy
Krisi Saliaj
Krisi Saliaj Muaj më parë
po kari po
DiEgO GaMiNg
DiEgO GaMiNg Muaj më parë
1:39 🤣
Enea Kevin
Enea Kevin Muaj më parë
Its finem porosit e mi black john black😅😅
Ledjan Rapanj
Ledjan Rapanj Muaj më parë
kur do dali kenga e ree???
anonimous really
anonimous really Muaj më parë
Ikni ne shkolle se va qiva nanen shpulla klysha kari shkoll Barbona se jeni bo si kara krejt ju qifsha rracen
bb4live inter
bb4live inter Muaj më parë
Sa mir ju the..bajn si karderra gjoja phu klyshat e kurvave..magjyp tirane
Zhuljeta Islami
Zhuljeta Islami Muaj më parë
😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩💙💙💜💜❤❤🖤🖤
Lulzim Tafani
Lulzim Tafani Muaj më parë
Don xhoni ja u ka fut karin te gjithve rreperave te shqiperis ju jeni pidha ropsh
Otto Otto
Otto Otto Muaj më parë
Don Xhonit ju ja rruni karin ju qin nboth don xhoni juve 0 jeni ju per te lidhje me hip hop nuk keni fucking pussysss.
Erdi Tirona
Erdi Tirona Muaj më parë
😂
Dori
Dori Muaj më parë
#kpt❤
piks2h- PUBGmobile
piks2h- PUBGmobile Muaj më parë
Shyqyr o finem dy fjal di me i lidh se sdin me fol para kamere si i pa dal
tironsi 1
tironsi 1 Muaj më parë
Pkp
Manuela Pashaj
Manuela Pashaj Muaj më parë
Soloo
Manuela Pashaj
Manuela Pashaj Muaj më parë
Fi nemmm
Anxhela Manga
Anxhela Manga Muaj më parë
Shumë mire
Fier
Fier Muaj më parë
Solo ose sa eshte zgjuar nga ngjumi ose sa ka fik dyshin 😂
no name
no name Muaj më parë
😅
Vullnet Redzepi
Vullnet Redzepi Muaj më parë
GREKT E VOGEL U BANEN KISHE UNE DICKA
Tironsi C'era una volta
Tironsi C'era una volta Muaj më parë
A pidhi somes ca bohet ahahhaha
Esmeralda Doçi
Esmeralda Doçi Muaj më parë
KPT 💓💓🌍
Klarisa Klarisa
Klarisa Klarisa Muaj më parë
Jeni reperat me te mire 😎😎😎
Eglis Zenelhasani
Eglis Zenelhasani Muaj më parë
2 shja fantastike
Arjan Bosi
Arjan Bosi Muaj më parë
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vk
Erisa Keqi
Erisa Keqi Muaj më parë
😘😘❤❤❤💗💗💕💕💓💓2 mbreta
Emanuela Tabaku
Emanuela Tabaku Muaj më parë
finemo je rreperi me i mire ne bote love you
Fi Mea
Fi Mea Muaj më parë
Solo doket kishe planet tjeter asht nuk prek kerkun ntok 🤣
OG DBush
OG DBush Muaj më parë
187 frost ne sfond. O laca.jeni fmij akoma. Lexoni ndo1 liber t mesoni me shume.
Halim Bytyqi
Halim Bytyqi Muaj më parë
Qet A reperat eri sikuptoj mos te them meshum se 90% folin keq per noizyn e munohen me dise e ne anen tjeter ekopjojn me.frizura e veshje
Geri Geri
Geri Geri Muaj më parë
Shum mendjemadh solo kari phuuuuu me ndryshe finem me i mir
Lac Lac
Lac Lac Muaj më parë
Qija nanen territorin ...thu se jan eskobar me el chapo jo dy 20 vjeqar
Pateriot Kasemi
Pateriot Kasemi Muaj më parë
Love
Meek Meek
Meek Meek Muaj më parë
FINEM K.P.T 🦁👑
Llajfet e shqiptarve
Llajfet e shqiptarve Muaj më parë
Bravo se flisni real tamem si cuna qe jeni n ket mosh
Artnck 12
Artnck 12 Muaj më parë
alnets.info/work/ar6iftyom6mDz3Y/video.html
Atom ATOM
Atom ATOM Muaj më parë
T 4 re jo t 5
ff mikel ff mikel
ff mikel ff mikel Muaj më parë
Ca re😂
BROOKLYN_BB4LIFE BOY
BROOKLYN_BB4LIFE BOY Muaj më parë
Gjithsesi projektet e tyre te jen zjarr se na lan me kto tjeret ti bejne sa me shpejt
BROOKLYN_BB4LIFE BOY
BROOKLYN_BB4LIFE BOY Muaj më parë
Kur te maroj pandemia se ti do 4 5 3 muj te nxjerresh edhe me ardian bujupin kushedi kur e ban e kpt 2
Jeton Avdulli
Jeton Avdulli Muaj më parë
Ky solo esht si po doket si diller
Jeton Avdulli
Jeton Avdulli Muaj më parë
Jeni munu me marr vemende kishe ekena rre don xhoni po dulen te vertea
Filan Fisteku
Filan Fisteku Muaj më parë
I kena pa kta live te gjoniblack hahahhaha gjyna mos me kan producenti i taynes kta kishin punu ne qadra durres
Ermal Kalia
Ermal Kalia Muaj më parë
Solo Dhe Selmo Ja vlen t'ndegjohen me dhum se 1 her n dit Sa per finem skam mendim se duket sikur esht justifikim n mes Se sban rep
Arianit Qirezi
Arianit Qirezi Muaj më parë
ferrk me repera qe po ma knojn jeten .... djemt e mamit gangsta para kameres
K D
K D Muaj më parë
Te katrori kan dal tfort Kizi pazarit dhe nji mashtrus e hajdut pulash
Astrit Hoshi
Astrit Hoshi Muaj më parë
Un nuk i njof kta
Fifa mobile 20
Fifa mobile 20 Muaj më parë
I njofim ne, ti mos shiko kush njef keta😉 po shiko kush tnjef ty
Big Albania
Big Albania Muaj më parë
kto pz do i bojn diss stresit por do e keni keq me ate hahaha
Z demaskusi bbz
Z demaskusi bbz Muaj më parë
@Big Albania jo se besoj
Big Albania
Big Albania Muaj më parë
@Z demaskusi bbz i kan prish mardhenjet ......dhe leje se ca thon do cojn fjal me spec kto
Z demaskusi bbz
Z demaskusi bbz Muaj më parë
me stresin ken raporte te mira dhe nese e keni ndjekur intervistën thn nk bejm disse
ALBERT
ALBERT Muaj më parë
A TU SE THA SDO N DAHEMI SI DO REPERA E PAT PER MOZZIK DHE LOREDANA 😂😂
Z demaskusi bbz
Z demaskusi bbz Muaj më parë
jo ska lidhje ajo ishte ne form batute...se kpt si gjithmonë i keqkuptoni gjerat
ALBOS 04
ALBOS 04 Muaj më parë
Mos boni sherre, hani molla😂
Joli Rina
Joli Rina Muaj më parë
Te them te drejtn me i mir finem dhe solo sesa noyzi edhe pse nouzi eshte me i famshem prap me pelqen finem
Joli Rina
Joli Rina Muaj më parë
Me Kiden bre 1 bashkpunim plissssss😞
Z demaskusi bbz
Z demaskusi bbz Muaj më parë
ishalla👍
Qamil Lika
Qamil Lika Muaj më parë
e na rrufshi rakun te dy ju sidomos solo
Besir Karemani
Besir Karemani Muaj më parë
Dy Reperat Ma Dobt ne hip hop Ky Finemi ne Freestyle Te gjoni black zanin si me hi nburre, Kurse nmuzik krejt zanin ja ndreqi
Busy Boy
Busy Boy Muaj më parë
Kur bani ju si te fort me lekt e babit o vk
Llajfet e shqiptarve
Llajfet e shqiptarve Muaj më parë
Spo hapen per lek po vertet kan talent
Łøŕî Ťúfãłłàřî
Łøŕî Ťúfãłłàřî Muaj më parë
Finem & Solo you are the best 👑👑
alban krasniqi
alban krasniqi Muaj më parë
O bisha o finem solo 😍😍😍😍😍🤪🤪🤪🤪🤪
Elfons elfons
Elfons elfons Muaj më parë
Solo esht me i mir se finem ka zë te mir
Olgerta Hoxhaj
Olgerta Hoxhaj Muaj më parë
KPT përgjithmon 👑👑 Finem&Solo
Bisha Athine
Bisha Athine Muaj më parë
Respekteee💪💪😎😎🔥🔥🔥
ff Nelson ff
ff Nelson ff Muaj më parë
Bravoo 👏👏👏 finem dhe solo kur te rritem si ju do behem
Enea Kevin
Enea Kevin Muaj më parë
K.P.T (2)
Cr7 Info
Cr7 Info Muaj më parë
SOLO 😎
Futo Escobar
Futo Escobar Muaj më parë
Kush jan keta pabuksa
OZZY OG
OZZY OG Muaj më parë
Si bejn kot kta si karderra ahahaha
Ilir Rama
Ilir Rama Muaj më parë
Qia more nanen ca jane kta repera qoftesh ca sherresh bojn kta mer abababa kta akoma veshin pelena wtf dhe ju me ke mereni
Don tom Travels
Don tom Travels Muaj më parë
Kujdesi ndaj kafsheve..largues stresi alnets.info/work/nZezjdHKsmGl2WU/video.html
arton arton
arton arton Muaj më parë
qr ta merr mmenja se i kan ka 60 vjet sherre e lesha hahahaha ik ore laqo se zbon gengsta mu shit kur ski vjet se hala se keni kerku jeten mmir gg
Ibrahim Shabani
Ibrahim Shabani Muaj më parë
solo ma p9
Insomnia TIA
Insomnia TIA Muaj më parë
Dy vk me sh qe marrin fame kot
L'lindi
L'lindi Muaj më parë
Prita qe po folin najsen meqem
Hellboyz 666
Hellboyz 666 Muaj më parë
Jeni shum lart djem ❤️
Sali Toska
Sali Toska Muaj më parë
Dhe b3s o super
slightly. 00
slightly. 00 Muaj më parë
Solo flet me mir artikulon me mir se finemi
Joli Rina
Joli Rina Muaj më parë
Te dy
FINEM FANS *_*
FINEM FANS *_* Muaj më parë
5:57 hajt se ke rraf njonin 😉😂
alban krasniqi
alban krasniqi Muaj më parë
Hahhahahaahahah
Silvana Hyka
Silvana Hyka Muaj më parë
😘🤩🤩🤩🤩😘🤩😘🤩🤩🤩😍😍😍😍💋💋♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
SOKOLOF
SOKOLOF Muaj më parë
IK SE TQIVAAAAAAAAAAAA ROOOOOOOOOOPTTTTTTTTTTTTT
SOKOLOF
SOKOLOF Muaj më parë
@Mentor Halili hahahahhaa je njish. 😂😂😂😂😂
Mentor Halili
Mentor Halili Muaj më parë
@SOKOLOF 😄😄😄 mua mos mi shaj
SOKOLOF
SOKOLOF Muaj më parë
@Reale Gjithmon ik se tqivaaaaaaa roooooooooptttttttt dhe ty
Un Jom
Un Jom Muaj më parë
Jemi mundu me bo vetem hip hop tha😂 a kur ndegjon kta e sidomos finemin me shum duket se po ndegjon tallava, vetem hip hop nuk beni ju😂
Gango Chanel
Gango Chanel Muaj më parë
TIRONA💙
Qnhh Hhhh
Qnhh Hhhh Muaj më parë
le t prekin pak n tok ropqimat se na lodhen
Solotors Family
Solotors Family Muaj më parë
Kingattt😛👑💪
FF FENIX
FF FENIX Muaj më parë
💕
Melisa Murataj
Melisa Murataj Muaj më parë
🌎❤K.P.T.
Klajdi klajdi
Klajdi klajdi Muaj më parë
B3S 👍👍👍
Ronela Hajati - Prologue
3:09
Ronela Hajati
Shikime 491 mijë
Fara e Flliqt - Episodi 4 Sezona 3
21:51
Fara e Flliqt Official
Shikime 134 mijë
The New Mercedes S Class 2021 Test Drive
10:58
FC LATTA - Episodi 3
37:12
CBC TV
Shikime 312 mijë
BUFE E PARLAMENTIT - Episodi 1
25:55
RTK
Shikime 445 mijë
Flet Stresi: Pse u pajtova me Noizyn
05:28
Prive TV
Shikime 246 mijë
Fara e Flliqt - Episodi 5 Sezona 2
21:38
Fara e Flliqt Official
Shikime 341 mijë
Ronela Hajati - Prologue
3:09
Ronela Hajati
Shikime 491 mijë
Teşkilat 6. Bölüm 2. Fragmanı
1:02
Teşkilat Dizisi
Shikime 1,2 mln
Maraşlı 13. Bölüm 2. Fragmanı
1:06
Maraşlı
Shikime 962 mijë
Sen Çal Kapımı 38. Bölüm
2:3:40
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln