Elgit Doda - Thare (Official Video)

  Shikime 595,931

Elgit Doda

16 ditë më parë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗘𝗹𝗴𝗶𝘁 𝗗𝗼𝗱𝗮 - 𝗧𝗵𝗮𝗿𝗲 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/ElgitDodaThare
____________________________
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔, 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜
🎵 Mix/Master by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
🎥 Directed by: 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda
🎵 Connect with 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜 :
Instagram ► kondialban
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_production
🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨 :
Instagram ► klaudia_the_director
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

℗ & © ELGIT DODA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#ElgitDoda #Thare #Folé

Komente
Elgit Doda
Elgit Doda 17 ditë më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/ElgitDodaThare
Sara Blliku
Sara Blliku 10 ditë më parë
Mungon kenga ne Apple music😟
Real Loveee
Real Loveee 12 ditë më parë
👌👌👌👌👌
Ukshini Besnik
Ukshini Besnik 13 ditë më parë
@Poxhani Fam foososo
Mateo Neli
Mateo Neli 14 ditë më parë
Super kenge Elgit Doda kenge shum e bukur bravo❤❤❤❤❤❤
MrGhostmafia
MrGhostmafia 14 ditë më parë
@Eva Ismajli mos i digj kaq shum se mdhemb shpirti si je duke folur mos tlutem please
Mihaela Ella
Mihaela Ella 18 orë më parë
👏
Besiana Gjoka
Besiana Gjoka Ditë më parë
Super kenge..
Nika X
Nika X 2 ditë më parë
😭
more Ale
more Ale 3 ditë më parë
Hermosa canción y muy hermosa voz. ¡Me encanta!😇 No entiendo lo que dice en español, pero igual es muy profunda.😉
abi tashi
abi tashi 3 ditë më parë
na rrenqethe me kete video super 👍👍👍
Klevian Shahini
Klevian Shahini 4 ditë më parë
Ktu e gjej veten, shpresoj t’me gjesh edhe ti mua mes ktyre komenteve...💔
Bleri Ida
Bleri Ida 4 ditë më parë
Amore mio ti amo 😘
Kidaime 2021
Kidaime 2021 5 ditë më parë
alnets.info/work/mJ-yd7bSyW1m2oI/video.html
Chippi Ballazhi
Chippi Ballazhi 5 ditë më parë
Kenge shum e bukur.. respekt
Fjona Shaho
Fjona Shaho 6 ditë më parë
Per ke esht dedikim ?
Jona Patra
Jona Patra 6 ditë më parë
Shjm prekse si kenge dhe super vidjo
Laser Photo
Laser Photo 6 ditë më parë
SUPER
Kozeta Sefa
Kozeta Sefa 7 ditë më parë
Amazing Singer. Love you Elgit..
tuhin sengupta
tuhin sengupta 7 ditë më parë
Super bro!!!! 👐
Rock girl
Rock girl 6 ditë më parë
Super keng bravo 🙌🙌🙌
Areti Turani
Areti Turani 7 ditë më parë
I love all of your songs.You are so talented.Congrats!
Rock girl
Rock girl 6 ditë më parë
Elgit nje dashuri me dhimbje kjo keng.urime.super keng😣😣😣
Endri Era Llangozi
Endri Era Llangozi 8 ditë më parë
Super kenge bravo Elgid Doda kengetari im i preferuar ❤❤❤❤❤💓💓💓❤❤❤💘💘💘
Marianna Nela
Marianna Nela 8 ditë më parë
Oooooo zot na hape plaget ,,,tekst sh i bukur 😍
Mateo korc
Mateo korc 8 ditë më parë
the bes elgiti je i papar plako
Mariam Ksh06
Mariam Ksh06 8 ditë më parë
🇲🇦❤️🇦🇱
Izabela Basha
Izabela Basha 8 ditë më parë
👀
po ni
po ni 9 ditë më parë
💣🔝💣🔝👏🏻👉👑👈⭐️♥️
Rock girl
Rock girl 9 ditë më parë
Je mbreti i muzikes . Flor mumajesi dhe si ti nuk vijn me nket estrad
Joker B
Joker B 9 ditë më parë
🥋
Rock girl
Rock girl 9 ditë më parë
O Elgit sa njerez ke be me qajt edhe prap e ngjojm muziken 🤣😂
Kristina A
Kristina A 9 ditë më parë
Fantastic 👏
servis universal
servis universal 10 ditë më parë
bravooo
Liri Moku
Liri Moku 10 ditë më parë
Grande elgit ..! Super vlla..
Alexa Ema Deva
Alexa Ema Deva 10 ditë më parë
Wow 😱 Ta prek shpirtit 😌
Ornela Bregu
Ornela Bregu 10 ditë më parë
Elgit nje dashuri me dhimbje kjo keng.urime.super keng😣😣😣
Oljan Sefa
Oljan Sefa 10 ditë më parë
Super keng bravo 🙌🙌🙌
Anna Douka
Anna Douka 10 ditë më parë
Bravo super keng 😘😘😘
Siti Zariana
Siti Zariana 11 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️
Sam Sanny
Sam Sanny 11 ditë më parë
mach ein lied mit flori M. das würde sich mega anhöten mit euren stimmen 😍
FABIOO EPOKA
FABIOO EPOKA 11 ditë më parë
Uuueee c'kengeee 🥵🥵🔥🔥
eioshen boboi
eioshen boboi 11 ditë më parë
Big Like Për Ktt Këng :V
dj- bigi Albania
dj- bigi Albania 11 ditë më parë
Ajo qe shkon nuk kthehet kur 😭😭😭😭😭
eioshen boboi
eioshen boboi 11 ditë më parë
Fav song 👑👑⭐⭐❤️❤️
dcoog anml
dcoog anml 11 ditë më parë
Big Like Për Ktt Këng :V
Bessa Ferizi
Bessa Ferizi 12 ditë më parë
Superr kangg 🎶🤍🎶
Goranski VeVo
Goranski VeVo 12 ditë më parë
O Elgit sa njerez ke be me qajt edhe prap e ngjojm muziken 🤣😂
Monar Am
Monar Am 12 ditë më parë
Dëgjova dikur këngëtarin tek e ulëret dhimbjen (Child in time) dhe sot, këngëtarin që e belbëzon. Më la pa fjalë...dhe pa mësim. Replay gjithë ditën, e cila do të bëhet muaj, e sigurtë.
SHORENA CHUBINIDZE
SHORENA CHUBINIDZE 12 ditë më parë
❤❤❤❤❤
Vojsava Kajo
Vojsava Kajo 12 ditë më parë
Super
Stefania stefania
Stefania stefania 12 ditë më parë
Super 💓💓
alien landed on earth alien landed on earth
alien landed on earth alien landed on earth 12 ditë më parë
Like kush e kaluar kete situat!😢😢
Dyli Lleshi
Dyli Lleshi 12 ditë më parë
bravo elgitttt
Nisa Hysa
Nisa Hysa 12 ditë më parë
Mer pjes te kenga magjike se esht nje keng e ndjer dhe patjeter e ke te fituar cmimin .
marina sinanaj
marina sinanaj 12 ditë më parë
Super 👌👌🙏🙏
Redi Amsterdam
Redi Amsterdam 12 ditë më parë
Vk
Gabriel Vrapi
Gabriel Vrapi 12 ditë më parë
Na kujton histori shume prekse 😥
Monika Majewska
Monika Majewska 12 ditë më parë
Pięknie spiewasz . Naprawdę bravo .Pozdrawiam z Polski .👏😊😉
Anja Jolla
Anja Jolla 12 ditë më parë
Fav song 👑👑⭐⭐❤️❤️
Ermira Ermira
Ermira Ermira 12 ditë më parë
Po këndon sikur sa je zgjuar nga gjumi elgit. Nuk të shkon as ky rol....
Dijellza Zyberi
Dijellza Zyberi 12 ditë më parë
🔥🔥🔥
Ervin Heqimaj
Ervin Heqimaj 13 ditë më parë
Shumë keng e varfër ... ...pa ngjyra .keng bardh e zi...😞
Sonilaa Mucaa
Sonilaa Mucaa 13 ditë më parë
🥺
Klement Nushaj
Klement Nushaj 13 ditë më parë
Kenge e mrekullueshme....edhe sidomos njerezve qe e kane humbur lirin edhe ndodhen neper burgje......
Nje zemer E Lenduar
Nje zemer E Lenduar 13 ditë më parë
Je krenari ne hite te uroj sa me shum suksese. Kush nga ju me ben subscribe e falenderoj
Nje zemer E Lenduar
Nje zemer E Lenduar 13 ditë më parë
Hey miq kush nga ju e ve doren ne zemer dhe me ben subscribe zoti e ruajt
andreea rades
andreea rades 13 ditë më parë
Can someone translate some lyrics or tell me what's the song about? Thank you 😁
Real Madrid
Real Madrid 13 ditë më parë
The clip and lyrics describe the feeling when you are lost,suffer too much because of a failed and painful past love experience. He says i loved you too much,my other half was with you,i can't forgive myself.
Debian
Debian 13 ditë më parë
Sa me fat ata qe dhane e moren dashuri , e sa te mjere e te pafat ata qe dashurin se njohen....
Fatma Aliaj
Fatma Aliaj Ditë më parë
Vertet sa te pafat ata qe e refuzuan dhe nuk e njohen dot dashurine..
Agnesa anna
Agnesa anna 13 ditë më parë
😢e kam then ky njeri esht krijuar per te ber muzik vertet rrenqethese 😍
Armela Hasi
Armela Hasi 13 ditë më parë
💣
Ariela Ibi
Ariela Ibi 13 ditë më parë
sa prekse 🥺
TheKristinemarku
TheKristinemarku 13 ditë më parë
Fantastico ✋✋💪💪❤❤❤
Maria Marulka
Maria Marulka 13 ditë më parë
Cdo kenge e jotja eshte perle nuk kam fjale 🥺 me renqethe ❤
Rovena Dervishi
Rovena Dervishi 13 ditë më parë
Ze brilant
Rambo0012
Rambo0012 13 ditë më parë
😔😔😔
Lucas Pereira
Lucas Pereira 13 ditë më parë
😢
Aldona Qerimaj
Aldona Qerimaj 13 ditë më parë
🥺🤍
Ersa Ersa
Ersa Ersa 13 ditë më parë
Me i miri per balada super kemg suksese elgit✌🏻✌🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻😘
Mira Mariana
Mira Mariana 13 ditë më parë
in love with this video :)
Adriana Ramona Sandu
Adriana Ramona Sandu 13 ditë më parë
❤❤❤
Claudio Rs7
Claudio Rs7 13 ditë më parë
👍👍👍👍
Imuk Asimova
Imuk Asimova 13 ditë më parë
Jonny -Аллея Russia version
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 13 ditë më parë
Elgid doda💎💎💙💙💚💚❤❤💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤thare💎💎💙💙💚💚💞💘💕❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 13 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 13 ditë më parë
1💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💘💖💝💗❤❤💔💔
Paola Daka
Paola Daka 13 ditë më parë
Cdo kenge e jotja esht plot ndjenje 😕😘
Real Madrid
Real Madrid 13 ditë më parë
Videoklipi shume i vecante.
Concetta Ballacchino
Concetta Ballacchino 13 ditë më parë
Bravissimo!!!!!!!!!
Concetta Ballacchino
Concetta Ballacchino 13 ditë më parë
Ogni parola arriva al cuore ❤️
Mateo Neli
Mateo Neli 14 ditë më parë
Super kenge Elgit je me te vertet njishi bravo po nje bravo te madhe super dhe suksese ❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋
Arta liço
Arta liço 14 ditë më parë
Sa e bukur
Frostika Gameholic
Frostika Gameholic 14 ditë më parë
I love this song but I don't understand A single word
Roberto RObyy
Roberto RObyy 14 ditë më parë
l
Sabina Isufi
Sabina Isufi 14 ditë më parë
😍😍😍🇦🇱🇦🇱
trebeshina hena
trebeshina hena 14 ditë më parë
Bukur shume , teksti interpretimi e muzik
Mr Joker
Mr Joker 14 ditë më parë
Praktikisht këtë këngë nuk e ndjej , as në ritëm as në vargje por për origjinalitetin dhe krijimtarin që ka është 1000/10 vlerësimi.
espanjola qose
espanjola qose 13 ditë më parë
@Mr Joker per kuriozitet, shko degjoje kengen
Mr Joker
Mr Joker 13 ditë më parë
@espanjola qose a thua ?? 😌
espanjola qose
espanjola qose 14 ditë më parë
Mua m ngjan shum me jony-love your voice ne version sad
hatia ardi
hatia ardi 14 ditë më parë
Hallall Elgit !! 🇦🇱
Nje zemer E Lenduar
Nje zemer E Lenduar 13 ditë më parë
Prsh nese mundesh per hir te zotit ma be nje subscribe tlutem.
arjana bekshiu
arjana bekshiu 14 ditë më parë
🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
Artur Dark
Artur Dark 14 ditë më parë
BeibA 11’💔20’
qazimekaceli papa
qazimekaceli papa 14 ditë më parë
😍
rizla_ al
rizla_ al 14 ditë më parë
Like kush e gjen veten tek kjo kenga 😭
Melda Thothori
Melda Thothori 14 ditë më parë
Nje keng orgjinale tekst vidioklip BRAVO.
Nje zemer E Lenduar
Nje zemer E Lenduar 13 ditë më parë
Prsh nese mundesh per hir te zotit ma be nje subscribe tlutem.
To travel around the world
To travel around the world 14 ditë më parë
alnets.info/work/hpqDjLqXqY2Ap20/video.html
King Zeci
King Zeci 14 ditë më parë
Nice 👍
Ερτιλα Μπαλιου
Ερτιλα Μπαλιου 14 ditë më parë
Super,, 👏👋👏👋👏👋 shume kenge e bukur
Oskeida Nazeraj
Oskeida Nazeraj 14 ditë më parë
Shume e bukur
amarilda kumrija
amarilda kumrija 14 ditë më parë
BRAVO...shpirt i gjalle i perkthyer ne vargje dhe melodi ! Kenge shpirti !
Nje zemer E Lenduar
Nje zemer E Lenduar 13 ditë më parë
Prsh nese mundesh per hir te zotit ma be nje subscribe tlutem.
Raimonta Ntomprenia
Raimonta Ntomprenia 14 ditë më parë
BRAVO Nje kenge shume e bukur Te pershendes ELG IT😘🙏
Nje zemer E Lenduar
Nje zemer E Lenduar 13 ditë më parë
Prsh nese mundesh per hir te zotit ma be nje subscribe tlutem
Elgit Doda - Vetem (Lyric Video)
02:57
Elgit Doda
Shikime 1,4 mln
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
02:48
2TONoffical
Shikime 4,8 mln
Kardeşlerim 7. Bölüm
2:38:55
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
Fara e Flliqt - Episodi 4 Sezona 3
21:51
Fara e Flliqt Official
Shikime 109 mijë
Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)
03:27
UnixMusic
Shikime 1,7 mln
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )
05:56
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 25 mln
Larg
03:13
Elgit Doda - Topic
Shikime 7 mln
Kardeşlerim 7. Bölüm
2:38:55
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
Fara e Flliqt - Episodi 4 Sezona 3
21:51
Fara e Flliqt Official
Shikime 109 mijë
Justin Bieber - Peaches ft. Daniel Caesar, Giveon
3:18
NF - LOST ft. Hopsin
4:04
NFVEVO
Shikime 14 mln
Central Cee - 6 For 6 [Music Video]
2:38
Central Cee
Shikime 8 mln
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 4,8 mln
Ronela Hajati - Prologue
3:09
Ronela Hajati
Shikime 494 mijë