Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)

  Shikime 929,781

VizioniLibonia

12 ditë më parë

Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
Muzika - Miti geci - ylber aliu
Orkestrimi -Miti Geci
Texti - Fatmir muja
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komente
Fidaija Mujaj
Fidaija Mujaj 14 minuta më parë
🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏
mikin lirou
mikin lirou 2 orë më parë
Nje kang e qelluar me plot kuptime.O zot ma kujton mua at koh.Jepja shnetin Priderve tan o zot🙏
Bere KSMS
Bere KSMS 11 orë më parë
Askund je Adelina Ermali Zafina Big mama dil Te dera coco vajtoshi tan jeten 😄
Bleona Rexha
Bleona Rexha 12 orë më parë
rrnofsh 100 vjet
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi 17 orë më parë
Prindrit Mih Pass 😭
Hazbije Salihi
Hazbije Salihi 17 orë më parë
Veq dashbija esht ilaq. BAB h Nana mih Pas
mikin lirou
mikin lirou 2 orë më parë
🥺🥺🥺🥺
bofooit gojo
bofooit gojo 20 orë më parë
Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt
Luani Luani
Luani Luani Ditë më parë
Zoti te rujit, Artiste e pa vdekshme, zemra te kendofte, vetem kurbahemi prinder , vete munta dime se cfare dote thote , Nana e Baba, 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Marjeta Koni
Marjeta Koni Ditë më parë
Bravo shyrete shum keng bukur
Labinora Jefkaj
Labinora Jefkaj Ditë më parë
Ufff sa e mir ♥️😢😢
bofooit gojo
bofooit gojo 20 orë më parë
E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.
Kendro Presley
Kendro Presley Ditë më parë
Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka
Riema last
Riema last 2 ditë më parë
Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋
Fehime Tahiri
Fehime Tahiri 2 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Zejd Osmani
Zejd Osmani 2 ditë më parë
Haha
geni ineg
geni ineg 3 ditë më parë
😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
adn bra
adn bra 3 ditë më parë
Krejt bizness edhe marketing krejt jan njejt
Tik tok Quotes🔥🤞🏻
Tik tok Quotes🔥🤞🏻 3 ditë më parë
Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt
Rasema Maljoki
Rasema Maljoki 4 ditë më parë
Evo je lepota moja mora da Ide na evroviziju I pobjeda je ova lepota I ova pjesma.
Rasema Maljoki
Rasema Maljoki 4 ditë më parë
Mora da ostati eurovizija na albanskom jeziku I bice akobogda.
Ibadete zalam
Ibadete zalam 5 ditë më parë
me mugon baba shum shum 😭😭😭😭
Emi Sava
Emi Sava 5 ditë më parë
🥺🥺🥺🥺
Selvane Kryeziu
Selvane Kryeziu 5 ditë më parë
😓😓😓😓😓😓😓😓😓😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Selvane Kryeziu
Selvane Kryeziu 5 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
ADELINA HOXHA
ADELINA HOXHA 5 ditë më parë
O zot mi ruaj prinderit e mi , dashuria e tyre eshte ilac . Ju duam shum 😘😘❤❤💯💯
Mimoza Gjediku
Mimoza Gjediku 5 ditë më parë
Shpirti mdhem per nane e babe qe kam shum vjet pa i pa e perqafu eh lum kush i ka gjalle jan gjeja me shtrejt
Avni Krasniqi
Avni Krasniqi 5 ditë më parë
E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.
Paul Mccartney
Paul Mccartney 5 ditë më parë
Ne qoftese ka kun shtet ne kosov dhe shqipni kjo kangetare meriton titullin ARTISTJA E POPULLIT.
cavidan vatansever
cavidan vatansever 5 ditë më parë
Ne kadar guzel yorum 👍
Arsim Balaj
Arsim Balaj 5 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏🎖🎖🎖🎖🎖🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✈️✈️✈️✈️✈️🤲
Azemine kozhani
Azemine kozhani 5 ditë më parë
Shum tekst preks 🥲😢😭😭😭
Aslan sali
Aslan sali 6 ditë më parë
Kjo keng e thot verteten te lumt goja motra jem shyrete🇦🇱🇦🇱
Dion Kurti
Dion Kurti 6 ditë më parë
Oh oh madhethtija të pret!
Mubera Abduloska
Mubera Abduloska 6 ditë më parë
😔😢😪😭
Mubera Abduloska
Mubera Abduloska 6 ditë më parë
Bravo 👏🎤🎼
hajrie Kelmendi
hajrie Kelmendi 6 ditë më parë
Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Hajrie Kelmendi
Hajrie Kelmendi 6 ditë më parë
Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Arta Prendi
Arta Prendi 6 ditë më parë
👏👏🙏🙏💫💫💥💥
Ardiana Krasniqi
Ardiana Krasniqi 6 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤🤲
Lule Zefi
Lule Zefi 6 ditë më parë
Bravo 👏❤️
Adisa Bytyqi
Adisa Bytyqi 6 ditë më parë
Te lumt , keng qe ta prek Zemren.
Davida Qarku
Davida Qarku 6 ditë më parë
O ty te kendoft zemra gjith jeten o princesha e kosoves
Xhuli Topalli
Xhuli Topalli 6 ditë më parë
😢😢💖
Mehmed Boss
Mehmed Boss 6 ditë më parë
Tlumt me ket keng po na knaqe prsh nga zvicrre 👍👍👍
Ilkaa's world
Ilkaa's world 7 ditë më parë
*respekte per ju,ju lutem clikko ne chanelin tim dhe shiko**#peaceofmysoul*
Riku Kokoneshi
Riku Kokoneshi 7 ditë më parë
Lum ata we prindet i kan akoma ne kte jete,,,,, Jan te pa zevendesueshem ❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘I Kam larg,,,, e u them qe I dua shumeeeee
Bukurije Memedi
Bukurije Memedi 7 ditë më parë
Mke bo me qaj 100 her e ndegjoj kengen se si kam te dy prind tu lumt zoti te bekoft me gjitha tmirat👍👍👍👍💎💎💎⭐⭐⭐⭐🍯🍯🍯🤲🤲🤲💝💝💝👌👌👌👑👑👑👑🌹🌹🌹
Bukurije Memedi
Bukurije Memedi 7 ditë më parë
Njish je lum nena qe tka bo🌹👑👌♥️🥰🤲🍯💝🌍⭐💎👍
Gen ny
Gen ny 7 ditë më parë
17 vite pa i takuar prind e mije edhe se dije edhe vite te tjera do kalojne😞🙏
Dona Dona
Dona Dona 3 ditë më parë
Pse qka ka ndodhe kaq shum vite un qe 4 vite si kam pa sivjet i kom fitu letrat
Happy ila
Happy ila 7 ditë më parë
Ku ponaj gjeni pikat e dobeta me keto keng bre ..... Mazi se Covid 19 jeni kanaj boni 😜
Joanna
Joanna 7 ditë më parë
Te knoft zemra o zot se na knaqe. Bravo ❤❤
Anita Seciri
Anita Seciri 7 ditë më parë
alnets.info/work/Zbisnpvb0WxprXY/video.html
Anita Seciri
Anita Seciri 7 ditë më parë
Helooo
Eriona Hoxha
Eriona Hoxha 7 ditë më parë
Kengetarja me e mire dhe me e dashur nga publiku te ven ne gjum me kenget qe kendon
genti genti
genti genti 7 ditë më parë
Te lumt goja
Joanna
Joanna 7 ditë më parë
O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤
Gjakova 20
Gjakova 20 7 ditë më parë
Ska si prindi veq aj qe seshte prind se kupton se ska zemer me te meshirshme se nene e baba o zot ruja qdo kujt edhe mu 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🇨🇭🇽🇰🇦🇱
Hane Gjoka
Hane Gjoka 7 ditë më parë
O te bekoft zoti o kanarina e kosoves dhe e shqipnis
Miriana Kraja
Miriana Kraja 7 ditë më parë
Te lumte ,shume kenge e bukur 🇦🇱
Christi Ortega
Christi Ortega 7 ditë më parë
1:05 i want to date too Click Here 》》 cutt.ly/datemenow 《《 💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢 燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候
Gentonis Ukaj
Gentonis Ukaj 7 ditë më parë
Amin
Hasime Ahmeti
Hasime Ahmeti 7 ditë më parë
suksese ju dua
Nurije Baftiji
Nurije Baftiji 7 ditë më parë
Te lumt shyhrete Ashtu asht te lumt 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
shkelzen guraziu
shkelzen guraziu 7 ditë më parë
Tlumt me kengen ma tmir per momentin
Enver Imeri
Enver Imeri 8 ditë më parë
Ooo Zot imadh më dhem zemra për prindet emi që si kam ska matë shtrejt se prind 🤲🤲🤲☝️☝️☝️😭😭😭😭😭😭😭
Arberita Spahiu
Arberita Spahiu 18 orë më parë
Dkdndjd
Syzana Berisha
Syzana Berisha Ditë më parë
😭😭😭😭😭😭🤲
tyuhf sdftvhu
tyuhf sdftvhu 8 ditë më parë
Falun Dafa practitioners held a peaceful protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021, to commemorate the April 25th Appeal. They protested the Chinese Communist Party’s (CCP) 22-year-long persecution of the spiritual practice in China and called for an end to the brutality. Practitioners protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021. Practitioners demonstrate the exercises. Practitioners hung large banners across from the embassy, and some practitioners demonstrated the exercises. Others distributed fliers and told people about the CCP’s persecution. Some passers-by asked what was going on. Practitioners explained about the CCP’s persecution and state-sanctioned organ harvesting from living practitioners practitioners for profit. Many said the persecution must be stopped.
Endi Sllamniku
Endi Sllamniku 8 ditë më parë
Ju lumt shum keng e bukur dhe emocionuse. Suksese ikona e kanges shqipe Muzika : Ylber Aliu Orkestrimi : Miti Geci Teksti : Fatmir Muja Interpretimi : Shyhrete Behluli Teksti i shkruajtur nga Fatmir Muja , si. Gjithmon ka thenje te mira dhe tekste po ashtu ❤️❤️👍🤲
Lerdona Krasniqi
Lerdona Krasniqi 8 ditë më parë
Te lumt ylli I muzikes
Marjeta Delijaj
Marjeta Delijaj 8 ditë më parë
O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤
Shqipe Abdullahu
Shqipe Abdullahu 8 ditë më parë
Te lumte goja shume kenge e bukur Shyhrete Behluli 🤩💫
Deliza Rukolli
Deliza Rukolli 9 ditë më parë
Shum kenge ebukur ushte shum evertet ,po prape se prap jan prideit te cilet jepin ate qe kan edhe sa kan mundesi
R R
R R 9 ditë më parë
Je ba bajat dil penxijon te lutem ...ti me familje
nijuo joing
nijuo joing 9 ditë më parë
femijet-e kur mos te jen ma kurgja seshte e njejte .Allahu I bekofte qdo prind nket jet e ne boten tjeter I shperblefte me xhehnet🤲🤲
ar ujkaj
ar ujkaj 9 ditë më parë
O Zot na ban hallall...se kurr su dalim hakut...pasunia ma e madhe qe na nep i madhi Zot...PRINDERIT♥️♥️🤲🏻🤲🏻
Martine Kola
Martine Kola 9 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Erena Nezaj
Erena Nezaj 9 ditë më parë
❤❤❤❤
Merem Shabani
Merem Shabani 9 ditë më parë
Telum goja oj shyret se na knaq me ket za te eambel kenga shum emir suksese se prinderit spaguhen me kurgja aq te shtrejt jan ishalla naj kan ba hallall e ishalla jan banor te gjenetit🤲☝️
nijuo joing
nijuo joing 9 ditë më parë
Krejt bajat, bajst u bo, vetem kenga e gjyshes, gjyshit ka met
Ardian Mustali
Ardian Mustali 9 ditë më parë
O Zot të knoft Zemra se Prindrit jan te pa xevendesushm sa fjal te bukura sa kam qajt tu e nigjua
iam_lina_93
iam_lina_93 9 ditë më parë
Ja ke qellu me kte keng qdo fjale qe ke then eshte e vertet ste do askushe me shum se prindi jote ato japin jeten per me por dhe ne duhet ta japim per ta kushe eshte ber prind e kupton por me vones prindi eshte jeta per ne duhet ti duam dhe respektojm 🤲🤲❤️🙏🥰🥰🥰
Elisa Shabani
Elisa Shabani 9 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️
Vera Uka
Vera Uka 9 ditë më parë
Zot te lutem mi le sa me gjat print e mi ne kete jet ,je 👑 e muzikes,te uroj gjitha te mirat .♥️
senni bgon
senni bgon 9 ditë më parë
Te lumt goja suksese ska me mire kto fjal per nana e baba zoti te rujt paq shende Shyrete ylli i muzikes diva 🙏🙏🙏🥰
Jaku Azem
Jaku Azem 9 ditë më parë
Allahi mi rujt prindit e mi 🌎🌎ELHAMDULILAH
Ğ Ę Ń Ț Ï J Ø Ņ
Ğ Ę Ń Ț Ï J Ø Ņ 9 ditë më parë
Zot fal një me madhe
Valentina Caka
Valentina Caka 9 ditë më parë
😢
senni bgon
senni bgon 9 ditë më parë
☝️☝️☝️🥰😍
Xhemal Ceka
Xhemal Ceka 9 ditë më parë
27/04/2021 ❤️❤️❤️💔
Pashke Shtufaj
Pashke Shtufaj 9 ditë më parë
Bravo ooo Shyret se me Prind nuk krasohet kerkush ata qe ikan i rujt zoti e ata qe nuk i kan zoti i shperbleft me Parajz Amin
Anjeza Pepkolaj
Anjeza Pepkolaj 9 ditë më parë
Bab e Nan si dielli e hane sa do doja dhe nji here me e perqafu Babin tem sa do doja
Valentin Ceku
Valentin Ceku 9 ditë më parë
Te knof zemra kanga shum e dhimshme 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Mali sharit Shkollafillore
Mali sharit Shkollafillore 9 ditë më parë
Krejt bajat, bajst u bo, vetem kenga e gjyshes, gjyshit ka met
G C
G C 9 ditë më parë
Kush i ben dislike kesaj kenge,nuk ka lindur nga nena.
Resmije Kokaqi
Resmije Kokaqi 9 ditë më parë
Nuk ka asnjë dashuri me të vërtetë se nena qe te jep 😔♥️💖♥️💖😔🤩😍😍🤩👩
OUTIKO
OUTIKO 9 ditë më parë
Gadime
Ina Mangia
Ina Mangia 9 ditë më parë
SAI CREATURA FACCIAMO TUTTI PARTE DI UN ORCHESTRA OGNUNO UNO STRUMENTO DIVERSO E OGNUNO È SPECIALE PER IL SUO DI SUONO SPECIALE TUTTO SUO MA INSIEME DIVENIAMO ORCHESTRA 🖐🖐🖐🖐🖐😊👏
Anna Stone
Anna Stone 9 ditë më parë
Te lumt goja 💫 Prindrit jan Te pa zenevdsushem ❤️❤️ Lum kush I ka 🙏🏻 Kurr nuk mund Te va kthejm prindrve sakrificat e tyre per ne 🥲!! Jetofshin 100000 vjet prindrit 🙏🏻!
Zyrafete Mulaj
Zyrafete Mulaj 9 ditë më parë
Shume respekt per ty kto keng kaq te bukura te urojm shendet e gjithmon e Lumtur 👍
Dimitra Xoxha
Dimitra Xoxha 9 ditë më parë
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐je zonje e madhe ❤️❤️❤️❤️
Klementina Onuzi
Klementina Onuzi 9 ditë më parë
DASHURI PA FUNDNKEMI PER PRINDERIT ❤❤
Zuri Veseli
Zuri Veseli 9 ditë më parë
☝️☝️☝️🥰😍
Zuri Veseli
Zuri Veseli 9 ditë më parë
🥺🥺🥺🥺 allaji❤❤❤🤲🤲🤲☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️
Bali Ajet
Bali Ajet 10 ditë më parë
😢😢😢
Halb Mensch Halb Ausländer
Halb Mensch Halb Ausländer 10 ditë më parë
Bestimmt hohe Produktionskosten
Xhejlane Maliqi
Xhejlane Maliqi 10 ditë më parë
❤️❤️❤️💕💕💕💕🤣😭💯
Shyhrete Behluli - Katër zemra
04:03
Shyhrete Behluli
Shikime 13 mijë
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
Kuruluş Osman 57. Bölüm
2:12:35
Kuruluş Osman
Shikime 2 mln
Motrat Mustafa - Malli i nanes
3:57
Motrat Mustafa
Shikime 627 mijë
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
3:01
Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)
02:47
Shyhrete Behluli - Veq ty te kam dasht (2018)
03:47
Gold AG ft Rifat Berisha - Flaka e maleve
03:25
Shyhrete Behluli - Gurbetqar emrin e kam 😥
03:48
Motrat Hoxha - Gjyshi jonë
05:00
Produksioni Ardi
Shikime 88 mijë
Kuruluş Osman 57. Bölüm
2:12:35
Kuruluş Osman
Shikime 2 mln
Motrat Mustafa - Malli i nanes
3:57
Motrat Mustafa
Shikime 627 mijë
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
3:01
DOPIO PITE - Episodi 5 | NGOP.TV
32:48
World's Weirdest Item | OT 26
26:18
Dude Perfect
Shikime 11 mln
I STRETCHED MY EAR! #shorts 😂
0:28
Dan Rhodes
Shikime 47 mln
Son Yaz 18. Bölüm | Çıkmaz Sokak
2:40:51
Son Yaz
Shikime 756 mijë