"Pa Gjurmë" i gjen nënën 26-vjecarit Oliver Zenunit nga Australia ai i dëgjon zërin për herë të parë

  Shikime 96,575

Report TV

8 ditë më parë

#pagjurme #odetadume #reportTV Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Komente
Flora Etsi
Flora Etsi 5 orë më parë
Pershendetje Oliver.Jam nje nene e lumtur me dy djem te mrekullushem .Ti qenke nje djale i edukuar. I pershendes punonjsit e jetimores qe te kan fale dashuri dhe nje bravo te madhe per to .Por nje bravo te madhe dhe per prindrit birsus qe te rriten e edukuan e te kan fale dashuri .Per mendimin tim kto jane prinder te vertet se rriten edukuan.pa dashur te gjykoj maman qe te solli ne jet. Me lot ne sy u gezove qe arrite te gjesh maman Zoti tebekoft ne jet dhe mos u nda edhe shoku se jeni shok te vertet
Jetar Kupa
Jetar Kupa Ditë më parë
Sa gjuha💔🤲🤗😚🤔😍🙏
Shpresa Alla
Shpresa Alla Ditë më parë
Oliver 0 shpirt je yll je drit je zemerje cun ite gjitheve.
Drita Halilli
Drita Halilli 2 ditë më parë
Histori prekse
Drita Halilli
Drita Halilli 2 ditë më parë
I them asaj nene ta ndimon ate djal se eshte me fat qe e ka na la emocuar shum
Zz Aa
Zz Aa 2 ditë më parë
Si ka mundsi qe gjithmone femijet kerkojne mamat e tyre dhe jo mamat sepse mendoj qe I kane vene zemres nje gure prej hekuri dhe nuk e kthejne koken pas
hii hii
hii hii 2 ditë më parë
Prsh jam 16 vjeqar ja kuptoij dhimbjen un eehe 2 motra eshe ni vla a to jan mat vogel se un nena na ka lan qe 8 vjet hala nuk e kam pa as zeri sja kqm.degju qjo jeton ne gjermani ka kriju familen e vet ajo ska as ni pik faj se pse babi na ka braktis u martu me.nje tjete edhe aj jeton ne gjermani ne jetojm me gjyshrit shpresoj sa me.shpet te takoj nene time 😭
maria sofia
maria sofia 3 ditë më parë
I lumte stafit te emisionit PA gjurme. Emission I shkelqyer. U gezova per Oliverin djale shum I edukuar
Dituri Alikollari
Dituri Alikollari 3 ditë më parë
Sa djal flori ,Zoti ta befte mbare e mos u ndafsh kurre nga nena qofshi te lumtur!
Nexhi Alla
Nexhi Alla 4 ditë më parë
Oliver Zenuni ! Ne jete gjithshka eshte e shkruar.Zoti nuk te ka braktisur kurre .Mos e harro te kaluaren por ktheji syte nga e ardhmja.Nena jote eshte me fat qe te gjeti.Ajo te telefonoi per te vertetuar se nuk te ka harruar kurre.Inshallah se shpejti bashkohesh me familjen tende biologjike ne Australi dhe e ardhmja juaj qofte e ndritur🙏👍👏
adlesirg imales
adlesirg imales 5 ditë më parë
Ah ky perqafim me shokun qau ai qa ne 😭😭😭😭 o zonja suela lum ti per djalin.. kam dy djem t vegjel po i puth e perqafoj s eu preka jasht mase... merre djalin pran perqafoje e mos e ler me kurre t lutem
jfihgudbx bfjjfhrjd
jfihgudbx bfjjfhrjd 5 ditë më parë
Bravo shoku i kèti ylli..🌟🌟 Jeni dy drita dy yje 🌟🌟🙏🥰
jfihgudbx bfjjfhrjd
jfihgudbx bfjjfhrjd 5 ditë më parë
Shum gjynah djali 😓😢🌟
Halime Gashi
Halime Gashi 5 ditë më parë
zoti te dhasht o djal jet te mbar djal per mashalla edhe shoku yt mal me bor ju beft allahu
lili emilio
lili emilio 5 ditë më parë
Nje shok i till eshte per tu admiru👑👑po edhe ti Oliver je nje djal i mrekullushem👑👑
Klodian Begaj
Klodian Begaj 5 ditë më parë
Shum prekese zoti te ndimoft na ke prek vertet 😭😭😭
Xhem Lama
Xhem Lama 5 ditë më parë
26 vite të ndarë ,Bashkohuni dhe kurrë mos u ndani ! As nënë , as evlad smund gjen askundi !!
Anna Duro
Anna Duro 5 ditë më parë
Shume grua e ftohte degjohet, nuk e di historine e ketij djali ,por ajo nene degjon djalin zerin e tij dhe ajo prape sikur nuk ekziston per tu habitur........
Merita Koxhaj
Merita Koxhaj 5 ditë më parë
Si do qe te ket qen situata femija kurr nuk lihet 😢por tani rendesi ka qe e gjete nenen 🙏e do zoti mos te ndaheni kurr se nuk ka si dashuria e nenes 🙏edhe shokun e paske si nje vella te vertet mbar ja u beft zoti🙏🙏vetem dashuri e lumturi te kesh gjith jeten me nenen 🙏e bashkim sa me te shpejt e mos u ndafshit kurr si me nenen e me vellezrit🙏🙏🙏👏👏👏👏👏👏👏👏
Rita Ebner
Rita Ebner 5 ditë më parë
👌👏👏👏
Parents Tablet
Parents Tablet 5 ditë më parë
Oliver marshe gjithe bekimet nga . Zoti . Qysh nga ky moment qofshe femija me I lumtur ne bote , e mos u ndafshe asnjeher me nga krahet e nenes tende shendet ,jet ,lumturi pac .urime .
Parents Tablet
Parents Tablet 5 ditë më parë
Moj ! Odeta : ty dhe gjithe stafit tuaj ju bekofte zoti per kte miresi qe. Beret per kete femije, we me plot njerez e rethonin she e ndihmon. Por ju I gjetet shpirtin e rehatis Ketij femije.
Bardh Matera
Bardh Matera 6 ditë më parë
Ai esht vella dhe jo shok Odeta
Bardh Matera
Bardh Matera 6 ditë më parë
Bravo bravo stafit dhe zoti i dhent jet Oliverit dhe nenes dhe zoti i bashkoft nje minut e me pare
Barbara Tomas
Barbara Tomas 6 ditë më parë
Jo nuk ka si zeri i Nënës 🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭
Barbara Tomas
Barbara Tomas 6 ditë më parë
Zoti eshte i madhe. Bravo Odeta 🙏🙏🙏
Sy jeshilia LSIT
Sy jeshilia LSIT 6 ditë më parë
Flm Zot qe ke fale ne kte bote njerez te mire si ky djale qe zor te gjesh shok te tille zoti te bekofte e te dhente vec te mira ne jete qe e ke mbajtur kaq afer Oliverin zoti ju bekofte te dyve e mos u ndafshi kurre e gjithashtu edhe Oliveri me familjen
Tina
Tina 6 ditë më parë
Sa e gezuar Odeta...e ben me shpirt emisionin.. you are the best... bravo Odet...🙏🙏🙏🙏
Vasiliki Ntoko
Vasiliki Ntoko 6 ditë më parë
Nene zeza thuaj! Po ti qenke nje cope akulli moj qyqe! U mallengjye me shume djali se sa ti . Po si e le moj te mbeshtjelle me batanije te dera e spitalit dhe nuk e kerkove kurre?! Si jetove moj shpirtkazem pa e kerkuar nje here te vetme femijen?! Oliver, I dashur djale, mbaj mire shokun dhe ate Zonjen vlonjate qe te ka mbajtur ne gjirin e saj duke bere qe te mos kishe nevoje per Suelen qe iku pa e care fare koken per ty per plot 26 vjet. Zoti te bekofte Oliver! Ti ke familje te gjitha familjet shqiptare, lere Suelen te beje jeten si e ka bere deri tani se ne fund do zhgenjehesh.
Tina Bonheur
Tina Bonheur 6 ditë më parë
😢🙏
Lumturi Meko
Lumturi Meko 6 ditë më parë
Odeta cfare thua moji grua ? "Qetesohu" Si mundet? Nje djale me kaq dhimbje ? Jepi vetem nje perqafim per kaq ka nevoji ne kete moment. Haroje fucking emisionin. Ai eshte njeri , nuke eshte per shitje.
Abc Def
Abc Def 6 ditë më parë
Qfar shoku Zoti ju bekofte qe te dyve o driiitat e prinderve tuaj dhe shembull i mir per shqipetaret 🥰❤️❤️🙏
laureta filaj
laureta filaj 6 ditë më parë
Zot ca mrekullie nena dhe biri bashk u emocjonum dhe neve nga ekrani😭😭❤❤🥰🥰🥰
Abc Def
Abc Def 6 ditë më parë
Zoti t'a gezofte zemren o djal i bukur dhe i menqur o Zot mos le as kend pa prinder dhe uroj qe te gjith femijet ti duan prinderit dhe ti gezojne ato Oliveri uroj te gezohesh me mamin 🥰🥰❤️
Lushi Raza
Lushi Raza 6 ditë më parë
Oliver je djalë me shpirtë të madhë kërkon nënë që të braktisi 27 vjet më vjenë shumë keq që i thua nënë nuk e meritonë ka për të zhkënjyer edhe 27 vjet të tjera sepse ajo nuk e meriton dashurin tëte nuk ka justifikime në botë për një nënë që lë fëmin e saj
English grammar lessons
English grammar lessons 6 ditë më parë
Nje djale shume i forte ,ka arritur te perballoje gjithcka dhe deshiron aq shume te shohe foton e nenes .Bravo
Rudina Dako
Rudina Dako 6 ditë më parë
Bravo Odeta.Ky te jet shembull i femijeve qe riten ne shqiperi ,se ka femij qe riten me nen e me babe e jan te pa edukat e nuk punojne.ky eshte nje femij shembull per te gjithe bravo pac fat leke e sa me shume shendet.Si themi ne nga VLORA mos te gjembofte asnje gjemb🙏
Ismete Shehu
Ismete Shehu 6 ditë më parë
Me shum emucjone ka djali se nena !!!!!
Flutura Proko
Flutura Proko 6 ditë më parë
Bravo
Esmeralda Berohiti
Esmeralda Berohiti 6 ditë më parë
Te rujt zoti❤️❤️❤️
Genta zh,itali
Genta zh,itali 6 ditë më parë
Emucion
Eris Gjyshja Eris Gjyshja
Eris Gjyshja Eris Gjyshja 6 ditë më parë
8
Jus HD Mullahi
Jus HD Mullahi 6 ditë më parë
Si ka mujt me honger buk ajo nen zot na ruj me kto nena kujtim haxhia bexbach
Levent Levent
Levent Levent 6 ditë më parë
Jam shum i emocjonuar me jan mbushur syt me lot respekt dhe per shokun e mir ne dit te veshtira
Lola Kreka
Lola Kreka 6 ditë më parë
bravo Odeta sei grande💐
Sadete Mysliu
Sadete Mysliu 6 ditë më parë
Oliver sheqyr qe e gjete nenen tate bjologjike ...dhe ishalla zoti tju bashkoj sa me shpejt 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Diana Meleq
Diana Meleq 6 ditë më parë
Tu soseen fjalet
Diana Meleq
Diana Meleq 6 ditë më parë
Pse nuk flet moj nene tani
Alfreda Manaj
Alfreda Manaj 6 ditë më parë
Ooburi vogel sa me mallegjeve shyqyr qe u lidhe me nenen tende
Dalmate Kastrati
Dalmate Kastrati 6 ditë më parë
Me vjen mire per Oliverin ,por eshte dashte e para nena ta kerkoj djalin ,inncatorve ne pergjithsi Zoti ju bekofte !!! Sidomos Ty ODETA !
Elona
Elona 6 ditë më parë
Kjo zonje shume e ftofte mu duk ne telefon mua, me shume na beri per Te qare reagimi i djalit sesa i kesaj. Plus kjo e ka kerkuar kete femije per 26 vite apo s’eshte kujtuar fare? Ishalla Te ndihmon zoti a Oliver e mos harro asnjehere prinderit qe Te rriten e gjithashtu edhe ate zonjen nga Vlora se duket qe Te ka dashur me gjithe zemer.
Zz Aa
Zz Aa 2 ditë më parë
Ashtu mu duk edhe mua ... Po te kishte aq shume mall e kishte mare qe te vogel ne Australi e ja kishte siguruar te ardhmen
rexhi loli
rexhi loli 6 ditë më parë
Odeta keni nje staf te mrekullushem.me erdhi shum keq pr oliverin por njekohesisht u gezova shum.mos u ndaft kurr nga nena e tij.e besoj shum oliverin se kam dhe vet nje histori si ai
Mira
Mira 6 ditë më parë
O sa u gezova qe e gjeti nenen Ishalla bashkohen sa me shpejt Duket qe eshte djale shume I mire
Ardiana Badalli
Ardiana Badalli 6 ditë më parë
Bravo Odeta ty edhe nenes qe nuk e mohoj sot djalin, uroj te takohen sa me shpejt
Leta Caro
Leta Caro 6 ditë më parë
Uaaaaa sa u gezova Bravo Odeta 🙏🙏🙏
Pano Raman
Pano Raman 6 ditë më parë
O Zot i madhe ju si emision beni mrekullira nji bravo shume e madhe per te gjithe ju qe ndihmuat..bravo shokut te ngushte..
Klea Danaj
Klea Danaj 6 ditë më parë
Bravo Odeta je vertet shum e mire
Klea Danaj
Klea Danaj 6 ditë më parë
O zot nje miresi per oliverin i lavderuar qofsh o zot per kete djale
dovi lana
dovi lana 6 ditë më parë
Sa prekse sa mire qe egjeti me behet Qefi bravo odeta per emisionin ska gje me tbkr femija me nenen Oliver je gatuar meshpirtin enenes tende nen asnji sbehet ne kte bot ku jetojm 🙏🙏💜 zoti ju rujt sish von per ju dy💜💜💜 nuk te paragjykoj jam nen vet e1djali te kp shumire shoqe secfr esh femija per nenen enen asnji sbehet ne kte bot ku jetojm paci jet eshendet te plot Oliver🙏💜me lot ekam degjuar emisionin kte pjes me preku shpirtin 😓😪
Biba Rakip
Biba Rakip 6 ditë më parë
Oh sa emocion oh sa lot dhe sa gezim 😭
Kristina Palokaj
Kristina Palokaj 6 ditë më parë
E ee more Oliver po djale flori qenke, ishall ke jeten e gjate dhe te lumtur!
Teuta Turja
Teuta Turja 6 ditë më parë
Qofshit te lumtur o Allah inshalla
Argyro Vasili
Argyro Vasili 6 ditë më parë
Zerin e nenes as kush se zevdeson o BIR.TANI JETA PER TY E MAMIN TEND DO JETE E BUKUR, Femija pa nene si nata pa hene.
Mom & Dad Number one
Mom & Dad Number one 7 ditë më parë
Zot sa kam qare per kete djale e pllakosen emocionet 😪😪😪😪
fjorela xhaferaj
fjorela xhaferaj 7 ditë më parë
Sa me ka emocionuar dje kur e pashe .Respekte per djale dhe per stafin e mbrekullueshem
Stamatina Tsoutsala
Stamatina Tsoutsala 7 ditë më parë
Ne asnje menyre nuk e justifikoj kte nene qe e ka lene djalin,cfare do lloje arsye qe te kete patur.Jo jo s'ka justifikim,si ke fjetur e qete kaq vite,femijen qe e mbajte 9 muaj ne barke???😑😑😑
Majlinda Davidhi
Majlinda Davidhi 7 ditë më parë
👏👏👏
Genc Trebicka
Genc Trebicka 7 ditë më parë
Urime .O zot çfare mrekullie .Ishalla nuk ndaheni asnjehere .Nena e di si ka jetuar pa shpirtin e saj .
Kujdese Proshka
Kujdese Proshka 7 ditë më parë
Qofsh i lumtur pergjithmone
Asije Koprencka
Asije Koprencka 7 ditë më parë
Oliver! Te uroj shume lumturi! Ke qene nje femije jashtezakonisht i dashur dhe keshtu ke mbetur! Te iroj shume fat!
Liri Cahani
Liri Cahani 7 ditë më parë
Ti moj nen duhet te besh shum dhe me shum per kete djal yll Tani dhe mbrapa Tani do te tregosh sa nen je per kete djal Qdo gje perpara ka kaluar Te erdhi koha dhuroja te gjitha ditet qe i ke munguar
New York
New York 7 ditë më parë
Kjo Nena nga telefoni qe foli Si nuk I thiri Birri im???
Tina
Tina 6 ditë më parë
Evertet nuk i tha djali im zemer shpirt... per tu cuditur.. kush e di si e ka hallin...⁉️⁉️⁉️😢😢
Elona
Elona 6 ditë më parë
@New York Pikerisht jo vetem ate Por ne keto 26 vite kjo nene eshte interesuar Ta kerkoje kete femije? Une nuk e kuptova historine e kesaj. Kjo jeton dhe ne australi, paska dhe femije Te tjere. Nuk I ka shkuar mendja kesaj ne gjithe keto vite per femijen e vet? E tmerrshme me duket..
New York
New York 6 ditë më parë
@Elona Une mendoj Po te ishte aq e ngrohte ajo nuk e linte Oliverin Ne shtepine e Femijes!!!! Nuk leme dot nje mace jashte dere sepse nuk na ze gjumi Naten edhe jo me nje femije!!!
Elona
Elona 6 ditë më parë
Edhe mua me beri shume pershtypje.. shume e ftofte
Ashshd Hhdbdb
Ashshd Hhdbdb 7 ditë më parë
❤❤❤🇦🇱😅😅
Denis Frangu
Denis Frangu 7 ditë më parë
Bravo Odeta bashk me stafin tuaj bete nje pun shum te madhe per Oliverin nje djal shum i mir qe i realizuat endrren e tij ne gjetjen nenes, bashk me te do jen perlotur shum nena shqiptare bashk me to edhe un se jam nen, nena e Oliverit do te jete krenare per ate djal
Tina
Tina 7 ditë më parë
Histori e dhimbshme... ky djal kaq i edukuar... o zot😢😢... hapi krahet mama fute ne gjirin tend, jepi dashurin qe nuk i ke dhene per 27 vjet...merre atje mama, mos e nda nga femijet e tjere... bravo Odeta, etrajtove emisjonin me shume emocion dhe dashuri...👏👏👏...🙏🙏🙏
Sanije Gächter
Sanije Gächter 7 ditë më parë
Bravo ky emisjon qe ipekushtohet aqe shumqe ju jep mudesin Qe jeni vertet te pa lodhur
Sanije Gächter
Sanije Gächter 7 ditë më parë
Seshte aqe e lete te takosh nene bjologjike Po oliverit ijapim shum urime qe ju plotesuha deshira se lote etij na ben dhe neshum emocjojnuse uri Oliver
Omi Omi
Omi Omi 7 ditë më parë
Sa djal i mire dhe me fat ai por hallall i qofte edhe shokut te tij dhe mos u ndani kurre nga njeri tjetrin Kjo eshte jeta me keqardhje por me u ba i forte dhe ZOTI ju ndihmohfte Mos harro nenen( si nene per ka qene per ty) qe te ka rritur
Βέφα Κουρούνη
Βέφα Κουρούνη 7 ditë më parë
Shum shprehje me vend ** Dashuria e prindrit nuk gjendet as kund**bravo
Λαβντιε Υζειραι
Λαβντιε Υζειραι 7 ditë më parë
Nen eshte ajo qe te rit Jo ajo qe e braktis femijen
arjan frani
arjan frani 7 ditë më parë
Brravo ju qoft kti emisioni.
arjan frani
arjan frani 7 ditë më parë
Sa gjynah kur braktisen femit,nje femi qe nuk thot fjalen bab dhe nen esht e tmerrshme
Arta Apostoli
Arta Apostoli 7 ditë më parë
Wuaaa sa kam qar per Oliverin dhe un e njoha baban shum von por su bashkova kurr sepse nusja e tij ishte shtrig ,shpresoj qr kjo nene ta mari afer vetes Oliverin Odeta jeni e mrekullushme ju dhe stafi juaj 😭😭❤❤🙏🙏
daniel dani
daniel dani 7 ditë më parë
Bravo mbare e mire dhe shokut dhe Oliverit 🤗🤗🤗
Loris Anika
Loris Anika 7 ditë më parë
🥺🥺😭😭😭😭😭
LAJLA LAJLA
LAJLA LAJLA 7 ditë më parë
Ta dini sa kemi qar bashk me ju🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
Jeta Jeta
Jeta Jeta 7 ditë më parë
Elhamdylila qe e gjeten njani tjetrin ishalla kurr nuk ndahen ma dhe gjdo nan qe asht larg femijeve te bashkohet sa me shpejt Amin
LAJLA LAJLA
LAJLA LAJLA 7 ditë më parë
Ooooooooo ZOOOOOTTTTT 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏sa na u be qeeeeejfiiiiiiiii😥😢🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺
prekaj 81
prekaj 81 7 ditë më parë
Rrethanat e jetes nuk dihen, mundet te jete nje gabim i rimise,sido qe te jete,un x mendimin tim e falenderoj dhe e pergezoj qe nuk ja mbydhi deren....jam goxha i lumtur x ty Mik,na madhengjeve tgjithve...un keshtu mendoj fajin tia lejme kohes
Mili2020
Mili2020 7 ditë më parë
Bravo emsionit pa gjurm qe e gzut ket djal zoti ju gzoft prshndetje nga melburni odeta
Liljana Shaku
Liljana Shaku 7 ditë më parë
Bravo odeta.histori shum e dhimbsur.shyqyr qe oliveri gjeti nene e tij.si nena ska ne bot😍❤
Andi Fetahu
Andi Fetahu 7 ditë më parë
Sa gje e bukur qe u bashkuan nen e bir
Alive Toska
Alive Toska 7 ditë më parë
Bravo re djal Zoti te ndimoft,flori pac vetem dit te bardha
Frange Kola
Frange Kola 7 ditë më parë
O zot shyqyr se e gjeti nenen ky djal ste zevencon kush nenen te uroj suksese Oliver djal shum i mire dhe ati shoku qe te ka perkrah zoti e rujt
Tatjana Bardhi
Tatjana Bardhi 7 ditë më parë
Shpresoj dhe te uroj qe te bashkohesh me nenen dhe motrat e vllezerit e mos e harrosh shokun tend kurre sepse shoke te tille gjen shume rralle sot
Armand Cerri
Armand Cerri 7 ditë më parë
Sa e dhimbshme 😭😭
Vesa Serena
Vesa Serena 7 ditë më parë
Djali flori.
Gazmire Hoxhaj
Gazmire Hoxhaj 7 ditë më parë
💥🙏🙏🙏🙏🙏
Gazmire Hoxhaj
Gazmire Hoxhaj 7 ditë më parë
Je nje flori dial.Zoti ti ruaj gjith femijet tane kudo qe jan.🙏🙏🙏🙏👍
Rudina Gjetaj
Rudina Gjetaj 7 ditë më parë
Une sdo ta pranoja nje nene te tille,nuk ka ndjeshmeri nene as ne tel
Alketa Duraj
Alketa Duraj 7 ditë më parë
Shum emocionuese kjo histori. Gëzohem qe gjeti nenen
maik. tirona
maik. tirona 7 ditë më parë
Dukej sikur nena e ktij djalit nuk gezua fare nga reagimi qe beri sikur nuk donte ta takonte po vetem se u zu ngusht nuk dinte cfar te bente
Elona
Elona 6 ditë më parë
Po ashtu mu duk dhe mua. Ishalla I shkreti nuk zhgenhehet. Kjo paska bere dhe 3 femije Te tjere e si nuk I ka shkuar mendja gjithe keto vite te kerkoje djalin e vet. Nuk I kuptoj keto lloj njerezish. Bravo per prinderit qe e kane rritur e kush I ka qendruar afer qysh I vogel si ajo zonja nga vlora qe ishte zonje grua.
Creative Hacks For Parents That Work Despite Time
12:06
5-Minute Crafts LIKE
Shikime 2,3 mln
Creative Hacks For Parents That Work Despite Time
12:06
5-Minute Crafts LIKE
Shikime 2,3 mln
Sol Yanım 12. Bölüm (Final)
2:25:27
Sol Yanım
Shikime 2,6 mln
Amazing Cartoon Animals As Humans
8:34
SSSniperWolf
Shikime 3,5 mln
I Spent $2,000,000 On Pokémon Cards
10:08