Kasta e vjetër e Sali Berishës fundosi Lulzim Bashën, humbësit e mëdhenj të PD-së nga Xhelal Mziu

  Shikime 130,515

Report TV

11 ditë më parë

#reportTV #lajmeshqip #lajme
Rrethi i vjetër i Sali Berishës, të cilit Lulzim Basha i besoi drejtimin fushatës për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, fundosi edhe një herë Partinë Demokratike, duke e lënë në opozitë deri në vitin 2025. Disfatat më të rënda dhe të papritura, Partia Demokratike i ka pësuar pikërisht në ato qarqe të drejtuara nga njerëzit pranë Sali Berisha, nga i cili Lulzim Basha nuk arriti të ndahej as në këto zgjedhje, duke përsëritur të njëjtën sjellje si në 2015 dhe 2017. Teksa po numërohen gjysma e fletëve të votimit dhe fitorja e PS-së në këto zgjedhje është e qartë, Partia Demokratike po pëson një disfatë të thellë në Dibër.

Komente
kolim jone
kolim jone 5 ditë më parë
kur mos fitofshin
Ha Alu
Ha Alu 5 ditë më parë
ORE KETA TE PD DUHEN LARGUAR TE GJITH SE KEMI 30 VITE ME KETA. QE NGA BERISHA DHE SHUM TE TJERE.SA TE JEN KETA NUK MARRIN ME PUSHTET. KETA BLUT E KUQ KAN 30 VITE QE THERRASIN POSHT KOMUNIZMI. KUR KETA JAN 80 PERQIND KOMUNISTA SI BERISHA NISHANI SHEHU BALLIU E SHUM TE TJERE. SA TE JEN KETA EDHE DEMOKRATET E VERTET NUK VOTOJNE PREJ 26 VITESH
Rahim Trupja
Rahim Trupja 5 ditë më parë
Mjere populli po te presi hajer nga paloka larg qofte te perfundojm si vendet afrikane
Chuck Bejko
Chuck Bejko 6 ditë më parë
Fytyrat me te degjenr jan keta plerat e pd askush nuk esht demokrat te gjith jane komunista bira komunistash dhe tallen me popullin i pari qe do dali nga selia e pd ta terheqin zvare ate te gjatin lulin ai esht mafja kryesore ne pd sepse e bejen pd pron te tyre mf te cohen gjith demokratet kudo we jane te lene dit takimi ta permbysim nje here e per gjithmone kasten enveriste te saliut e te lulit se ne emer te pd. Penetroin tallen me demokratet e vertete
kolim jone
kolim jone 5 ditë më parë
Viti1990.viti2021bejne31vjete.qe.emigrantet.nuke.votojne.jane.nje.milione.etreqinde.vota.ku.ikin.kto.vota.pandi.ti.zbuluame.ku.i.ke.leket.mose.fole.me.per.emigrantet.u.be.qinj
citroen uno
citroen uno 6 ditë më parë
A ju humbtë varri
kolim jone
kolim jone 4 ditë më parë
Nuk humbi demokratja nga saliu se saliu eshte lider por humbi se socialistet din te vjedhin
Dode V
Dode V 6 ditë më parë
🖕🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🖕🌶🖕🌶🖕🌶🖕🥕🖕🥕🖕
kolim jone
kolim jone 4 ditë më parë
Viti1990.viti2021bejne31vjete.qe.emigrantet.nuke.votojne.jane.nje.milione.etreqinde.vota.ku.ikin.kto.vota.pandi.ti.zbuluame.ku.i.ke.leket.mose.fole.me.per.emigrantet.u.be.qinj
Vilson Kondakciu
Vilson Kondakciu 7 ditë më parë
Pal Pal Palokë esapi vazhdoni.
bocoy noiu
bocoy noiu 7 ditë më parë
Te gjatin dhe iliri ne vlore , kujdese sfurqet hahahahahahaha
Diana Katundi
Diana Katundi 7 ditë më parë
Po me keto fytyra , kurre nuk do fitojne.Fytyrat me te urryera te popullit.
Flora Gusha
Flora Gusha 8 ditë më parë
Disfat e njepasnjeshme.FITORE PS SPETAKOLARE.FOLI FJALA POPULLORE HUMBESAT E BERISHES Lulezim Basha Te largohen PD te REFORMOHET PD KA LEN GJURME E SHIJE TE HIDHUR NE MEMORJEN POPULLORE NDAJ PER TE TRETEN HERE POPULLI ME VOTE E NDESHKOJ.PD e ndershem te marrin ne dore fatet e PD e cila eshte force opozitare me potenciale per Shqiperine Por fizionomia e saj te jete Jo urrejtje jo dhune e shkaterim e vellavrasje.LULEZIM BASHA PRANO HUMBJEN LERI MENJANE TEORITE E VJEDHJES SE VOTAVE SE ESHTE RASTE I PERSERITUR TRE HERE.TI HAPET RRUGE REFORMIMIT SHENDOSHJES DHE KURIMIT TE PD.
Albert Daja
Albert Daja 8 ditë më parë
Ede Paloka do dy ore te nxjere nje llafe, se eshte gagace ,Tritan Shehu nuk ka nevoje te veje ne tualet se ka bibilna,kurse e fundit eshte ,se Hollivudi do e lozi dhe nje here Tarzanin, por pa citen ,se do ta lozi Gazmend Bardhi.
bocoy noiu
bocoy noiu 7 ditë më parë
kjo e mori më qaf P D se bëjnë të njëjtat gjëra që bënte sala iku gomari plak është bër si qen i rrahur
Sotiri Gkika
Sotiri Gkika 8 ditë më parë
Deri dje thoshnit zoteri populli voton dhe qeron Ramen,sot dilka qe Rama vodhi votat.ky eshte motiv juaj kur humbeni..Beni Mark Markun kryetar dhe zgjedhjet i fitoni ne vitin 2080.
Peja Peja
Peja Peja 8 ditë më parë
Pallask hajni
Zhaklina11
Zhaklina11 8 ditë më parë
Mbase zhduken ca plera si paloqja
Halil Celaj
Halil Celaj 8 ditë më parë
Dote te fitonte PD me E Paloken,Dritan Shehun ,apo Fabrikantit te pare ne Shqiperi G Rulin ..Rama 6 muaj per para sete fillonte fushata i kablere votat cdo vote 500 deri nji mi $.Efitoj duke share Salihin dhe gangren Meta e fallxhoren sic e qujti Ram Moniken.Pa as nji program se egarantuan per fitoren e bindshme kundra Lulit te vockerr.
Hlias Stefanidis
Hlias Stefanidis 8 ditë më parë
Berisha ka lulin qe perdor si prostitut po boll me limoni ska me leng
Kastriot Katsi
Kastriot Katsi 8 ditë më parë
Mbaje thuthuqin se do fitosh ne zgjedhjet e 5.e Ramen.(Edi Palothuthuqin).
Sokol Beko
Sokol Beko 9 ditë më parë
Amin te ikin per lesh akoma mbajn plakun mere me Dritan preshin paloken salianjin etj njerez pa pik vizioni e pregatitje Intelektuale
Halil Zgura
Halil Zgura 9 ditë më parë
Viti1990.viti2021bejne31vjete.qe.emigrantet.nuke.votojne.jane.nje.milione.etreqinde.vota.ku.ikin.kto.vota.pandi.ti.zbuluame.ku.i.ke.leket.mose.fole.me.per.emigrantet.u.be.qinjge.majko.rrofte.sala.rrofte.edi.qe.na.e.fu...te.jgidheve
Lili Arapi
Lili Arapi 9 ditë më parë
Nuk humbi demokratja nga saliu se saliu eshte lider por humbi se socialistet din te vjedhin
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 9 ditë më parë
Paloka te dali n pension te parakoshem ...
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 9 ditë më parë
Deri sa te jet sali berisha dhe luli nuk ka per te fituar kurr Pd
Refail Sula
Refail Sula 9 ditë më parë
Humben me lezet Se mori ne krye xhelalin budallajin gazmend kriminelin dhe moniken fhallxhoren
G. Z.
G. Z. 9 ditë më parë
Lulezim Basha te largohet sa me pare nga partia Demokratike... Eshte nje egoist dhe asgje me shume.../Po te kishte dale me nje liste te veteme nga te gjitha partite opozitare do kishte fituar.../
Mirsada Hoxhaj
Mirsada Hoxhaj 10 ditë më parë
O portal shkerdhate o kurv , sju vje zor dezinformoni publikun se ne vent te merreni me vjedhjet e votave merreni me Berishen
Beta Kaja
Beta Kaja 10 ditë më parë
kjo e mori më qaf P D se bëjnë të njëjtat gjëra që bënte sala iku gomari plak është bër si qen i rrahur
Guillermo Zapatero
Guillermo Zapatero 10 ditë më parë
Mendimi im nuk eshtr se pd ka no i problem pot eshte Edi shume i forte ne krahasim me kto xhaketa te dale.jashte mode
Martin Perleka
Martin Perleka 10 ditë më parë
Partial demokratike ne shqiperi duhet te distancohet nga e rat dhe Klimt kriminale 30vjeqare brenda saje pd. Ja duhet te zevendesohet me gjak te paster demokratike te novelist rinore per furore demokratike figurat dhe emirates e vjeter karrjeriste dhe kriminelet jo vetem ne ghiribizzano e pd se por qe Kalyan Edhe ne parti te rena apo te manta nuk Kane per te fiutar kurre partiamo e vjeter demokratike duhet te shkrihet fare sepse ajo eshte nje vrasese e kryetarit te pare te saje dhe later brocajve te shkodres duke u kthyer ne tri dekada salla operazioni per eleminimin e njerezve politike ne asgjesim kte gje Po ben Putin ne ridi ndan kundershtareve te Tij politik parti e re demokratike me njerez per zhvillim jo per demoracizem. Nuk me vjen keq fare sepse nga dita e pare e krinimit partise demokratike Edhe ne 90 ne mitingun e pare ne mirdite kemi nga perkrahesit per te drejten e demokracise qe Po krijohej dhe I kam njohur nga afer te gjithe kte kope humbesish neper miti gje Edhe dasma fukarejsh neper mitingje Ku berisha si nje qen stani me nje kope qingjash studente qe sot jane thinjur duke vjedhur popullin humbja eshte e drejte pasrohu o partise ajo ngjyra blu seshte me e Jogjakarta ju vete ma Zing.vn se ngjyra e Kuqe 👎🏿
free at last
free at last 10 ditë më parë
Nuk ka rendesi kush fiton , shqiptaret prape jane te humbur ! Nuk ka dale akoma nje burre qe ti doje te miren atij vendi , te ndeshkoje fajtoret dhe ti siguroj te ardhrnen.Komunizmi i ka rrenjet e thella dhe duket sikur eshte nje semundje e trashegueshme .
anonymouss
anonymouss 10 ditë më parë
mir qe jeni tv robqim bythlepires i shitur,po edhe gy gazekari qe po flet qeka o cop analfabeti qe sdika me lidh dy fjal,mso me fol o tqifsha robt ty shefit tend e krejt partive politike me militantet e tyre injoranta
Denis Hoxha
Denis Hoxha 10 ditë më parë
O popull Legen si mer votoni komunistate harrut tollonin mer copa muti ,rallen e vajgurit,pantallonat me arna,cizmet ellastikut,shoshonet,o buka misrit,Sic thonte xhevdet mustafa,kur errethuan komunistat ne rrogozhin, buk me voj,dyqanet vetem me pras te that,i Mart kovidi te gjith ish komunistet
A G
A G 10 ditë më parë
PD duhet me bo një reformë thebësore duke i shfaros të gjithë këto sguçat e vjetër se pëndryshe kurrë ska me fitu
Salvatore Kurti
Salvatore Kurti 10 ditë më parë
Me vjen keq per Lulzim Bashen gjeja e pare qe duhet te bente te distanciohet nga spioni i Serbeve dhe armiku i kombit tone Ka varare te pafajshem shqipetare dhe kosovare kur gjith populli i di te gjitha nuk e di si spo e varasin kriminelin
Eduart Cordeni
Eduart Cordeni 10 ditë më parë
Me ne fund shqiperia kuptoi kush jan demokratet me kto zgjedhje ata kan humbur cdo gje Burgu i pret sali efendi dhe kelyshat e tjer ashtu si skrapaliu trapit
Agim Qosja
Agim Qosja 10 ditë më parë
O tritan te keqen nena si è mbajte preshin brenda, nuk e mbajta me deshire por ma futen me pahire
tit kulla
tit kulla 10 ditë më parë
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 shyqyr qe umbet o plera kriminela
Mira mira
Mira mira 10 ditë më parë
Kerma saliu
Chef Alex
Chef Alex 10 ditë më parë
ME SE FUNDI SHIHNI NE SY TE VERTETEN PO NUK U SHKEPUTET NGA E VJETRA ASNJE HERE NUK FITON PD. MJAFT ME TE SHARA DHE OFENDIME POPULLI DO TE DEGJOJNE GJERA TE ZGJUARA DHE TE PJEKURA. PD KISHTE NJEREZ TE PJEKUR DHE TE ZGJUAR TE DALI DIKUSH E TI BASHKOJ.
Lin Zefi
Lin Zefi 10 ditë më parë
Tani do thojme,,,, luli. Moni.. Meta.. Ikni.. Ska me rama ik
Veneranda Gjeloshi
Veneranda Gjeloshi 10 ditë më parë
Sa mir po me vjen hahahah
Jani Leka
Jani Leka 10 ditë më parë
DISFATE E DEMOKRACIS NE SHQIPERI...PA OPOZITE SHQIPERIA...
Fatbardha Avdej
Fatbardha Avdej 10 ditë më parë
Pershendetje E kam thene per Lulin qe nuk eshte per politike
Hamdi Mramori
Hamdi Mramori 10 ditë më parë
Popull i pa parashikueshum,vetèdisonu njiher,pur veti e keni
George Milano
George Milano 10 ditë më parë
Mos u merzisni rilindja presim te mbaroj loja
zeus olympus
zeus olympus 10 ditë më parë
Hahahah
Gimi Doci
Gimi Doci 10 ditë më parë
Bobob bobo
Capricorn 17
Capricorn 17 10 ditë më parë
Me paloken do fitoj p.d
Florjan Pashaj
Florjan Pashaj 10 ditë më parë
Po fitohet me xhelal shpellarin!!
O M
O M 10 ditë më parë
Ju qifsha televizionin u kthy dibra o kara
T M
T M 10 ditë më parë
Bravo Ed nudisti dhe Partia komuniste u vendoset dikaturen neo komuniste. Si ne 1941. Uroj covidi tju mbysi keta plehra komuniste dhe faren keqe te tyre. Vdekje komunizmit liri popullit
Durim Saraci
Durim Saraci 10 ditë më parë
Televizion me kurva burra dhe gra. BQ dhe RQ JENI.😤😤
Artur Aliu
Artur Aliu 10 ditë më parë
Presh.. Per Bishen.. Presh. Per Lulin e vockel... Doppio Raki.. Nga Skrapari.. Per Mutin.
Nic The King
Nic The King 10 ditë më parë
Populli shqiptar e ka kuptu perfundimisht kush esht e keqja e kombit prandaj dhe i ndeshkoj...jo se Edi Rama ësht burr më i mir Por mes te kqijave shqiptaret zgjodhen te keqen me pak te dhimshme te pakten duket me pro europiane..
Bes Bau
Bes Bau 10 ditë më parë
OOOO Basha.. Me Berishen dhe Liken sfitohet.. Mziu duhet te arrestohet se esht nje flliqsire e keqe seksuale.. Gazmend gay Bardhi Vrasesi e humbi PDn..
Lulzim Sadiku
Lulzim Sadiku 10 ditë më parë
F y njerez me kater kemb. Votoni skllaverin
Samira Hoxha
Samira Hoxha 10 ditë më parë
Edi Rama Edi rama Edi rama
Samira Hoxha
Samira Hoxha 10 ditë më parë
Pu pu pu gjall esht ky moster ci gje djajt
A L
A L 10 ditë më parë
Nisha mir per ju 😆😆
Klark Rama
Klark Rama 10 ditë më parë
Xhelal bjeri daulles kerce vallen e kuksit
fatmir gjini
fatmir gjini 10 ditë më parë
Ti bjeri bythes tani
Helloou Bitch
Helloou Bitch 10 ditë më parë
po normal qe vodhi rama
gjoniii gjoniii
gjoniii gjoniii 10 ditë më parë
Mus mjen shum keq se ju jeni tui votu politikanet qe jan mbi 30 vitte n qeveri t shqipri kto njerz nuk punoi per popull po per intereset e veta zgjohuni shqipria ka neboi per politikat te gjenerata te reja
Drejtesi
Drejtesi 10 ditë më parë
Respektoni voten e popullit sepse nuk ju duam , jeni hajdutet e shqiperise zoti ju denofte atje kemi shptesa,AMIN, fjala e popullit ne mendjen e ZOTIT.
Ekrem Rex
Ekrem Rex 10 ditë më parë
Ilir. Budalla Bente Thirrje per. Sfurqi Por. Tash i KAN Hy ne. Bith Atina Monikes. E Lulit. E. Sali. Qenit Fitorja. E. Morro Z Rama e ps ja u. Pershndes. Nga. Drnica E. Hashim. Thaqit Forca. Rama
Gjergj Lleshi
Gjergj Lleshi 10 ditë më parë
Partia me famkece pd e lsi
Jamba 95
Jamba 95 10 ditë më parë
PO KU KA ME TURP TE VIJE NE PUSHTET FLAMA SALI BERISHA KARAXHIC.
Mikele Lelaj
Mikele Lelaj 10 ditë më parë
😂😂😂💪💪💪💪
llaqi taqi
llaqi taqi 10 ditë më parë
O njerez akoma me Xhelal Meziun turp skandal
Mariglen Corrushi
Mariglen Corrushi 10 ditë më parë
Motren luli motren dhe moi
Pjeter Gjinaj
Pjeter Gjinaj 10 ditë më parë
Me vjen keq per lulin por 100 vjet ne opozit ka me ngel sa te jet korriqi berisha nuk i beson kush me berishes gynjyshtar vrases
Lido Tilo
Lido Tilo 8 ditë më parë
E drejt i pari do zbyth berisha
armando bleta
armando bleta 10 ditë më parë
Shkuat ne te semes PD e LSI .jeni ber njerez pa vler e skeni me vler
Veronika Dibra
Veronika Dibra 10 ditë më parë
I shkreti Sali qenka picku ,,💣
aqif aqifi
aqif aqifi 10 ditë më parë
Mos u merzisni saliu do e ket gati kryetarin e ri
Hamdi Mramori
Hamdi Mramori 10 ditë më parë
Kanë thanë nji kohé se intelegjenca gjindet ne mesin e popullit,por nuk po kuptoj si ky populli i Shqipë risè prap po e votojnè psn.Edi Ramen,pak ka bèrè per Shqipèrinè.
Evenildevi Grosler
Evenildevi Grosler 10 ditë më parë
Ca janë këto lajme budallalliqe Ju qënka bërë Doktori makth Lereni doktorin rehat por thoni që votat u shitën
Lido Tilo
Lido Tilo 8 ditë më parë
Berisha e keqja me e madhe e kombit shqiptar
autoktonus 2
autoktonus 2 10 ditë më parë
Ai nuk është makth është kancer i Shqipërisë
Adill Haan
Adill Haan 10 ditë më parë
Opo lili iku me ramen do ta mar rama per te pastruar hamlet e ps
zeni 0086
zeni 0086 10 ditë më parë
Lulushi flet per ndryshim por harron qe ndryshimi nuk behet me komunistat e konvertuar ne demokrat ndryshimi behet me te rinj gje qe ketu e 30 vjet as ka ndodhur as do te ndodhe deri sa te vdesin keta se ndryshe nuk heqin dor nga politika
Ludmilla Kucuku
Ludmilla Kucuku 10 ditë më parë
Vetëm Agron Shehaj ka PD,që nuk e dëgjova të shante ,por u suall tamam europian.Lum ata që do ta kenë në Kuvend
Arben Gjolaj
Arben Gjolaj 10 ditë më parë
Bravo un nga veriu jam por ai duhet ta marrin partin demokratike te behet kryetar i partis demokratike eti azhesoin kta te vjetrit nard ndoka duhet te ja lshoin partin te rinjeve fatmir mediu edo tier vetem ai eban partin demokratike e reformon asht i ri edo jugu e veriu me kto zhedhje partija demokratike ka kapitullua pershendetje
old castle
old castle 10 ditë më parë
Ku e pate juve humbjen , apo ja u shkaperdheu trute Edvinovic litarxhiu ???
Fatos Mulla
Fatos Mulla 10 ditë më parë
Per sa kohe PD bashkpunon me ilir meten dhe Monika kryemadhi kurre nuk fiton hyyýt bajga na turpruat
Julian Marku
Julian Marku 9 ditë më parë
Te lumte goja .ponkuje me ja thane
Edmond Asllani
Edmond Asllani 10 ditë më parë
te gjit per karike e kan menjen
Edmond Asllani
Edmond Asllani 10 ditë më parë
kur mos fitofshin
Emrie Balla
Emrie Balla 10 ditë më parë
O njerez nuk ka dhe nuk do ket zgjedhje te lira ne shqiperi per sa koh te ndryshohet vullneti i popullit jemi ber gazi i botes. Vota knsiderohet si mall qe shitet e blihet si tjudoj qefi pushtetarve.Ky vend kurr nuk do rreshtohet krah vendeve europjane .Turp
autoktonus 2
autoktonus 2 10 ditë më parë
Pse nuk tu duken të lira këto zgjedhje pavarsisht se LSI i bleu të gjitha votat që mori
London Alb
London Alb 10 ditë më parë
Ju jeni kriminela dhe moret cka merituat se menduat se populli han bar. Ju qisfaha ropt po ju skeni gjak ne vena. Edhe ne 2021 pretendoni me fitu me sali berishen e ilir meten moterqimat me te mdhej si ka shqiperia. Hani mut tani jau qiu karrieren i gjati ktejtve
Grigori Balliu
Grigori Balliu 10 ditë më parë
Humbja e bashës ësht e qart nga pasojat e berishës
Artur Murra
Artur Murra 10 ditë më parë
Po me cubat e tij e ka mbajtur pushtetin berisha kuptohet dhe me ndihmen e fuqishme internacionaliste te pp europiane pra antishqptareve andaj e beri pershesh e aplikoi e solli tmerrin hitlerian kane frike te thone si u largua gruaja kur e pyet gazetarja e frikesuar se po te flite mire per aRamen e ka nga prapa ndersa i shoqi me guximtar por I shkreti dhe ay I frikesuar ishte po ne zemer thone qe eshte pozitiv ky banor bile jane me fat qe e kane aty prane jo kot ka shkuar atje ka mend nje rruge e dy pune njeh konkretisht mentalitetin e fshatarit qe e e ndihmon te krijoj programme per grupet shoqerore qytetara
Grigori Balliu
Grigori Balliu 10 ditë më parë
@Kaco Cela stë kuptoj ça pazari thua dhe ça trimat e saliut thua të grin
Kaco Cela
Kaco Cela 10 ditë më parë
foli njeher edit per pazarin e par mbase te pranon se te grin trimat e saliut
Tayar Dyndari
Tayar Dyndari 10 ditë më parë
Ju qifha lajmet ju fallxhorve t report tv. Ku e pat si mbarojn zgjedhjet q flisni e bni lajme
Mark Nikolli
Mark Nikolli 10 ditë më parë
Veriu do vendos kufininin boll me talljen e madhe qe jan ti ba .jan te gjitha bashk Kundera veriut
rage mp3
rage mp3 10 ditë më parë
Pse mërzitesh nuk shan njeri veriun nuk e përfaqson një i çmëndur veriun ....
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi 10 ditë më parë
Jo Lulzim Basha po tere shqiperia sa te eshte Sala ne jete do t ju kaplon zia.Se ky punon me skenar Serbije kombit shqiptar si don rreze lirie.Armiku te i padituri dr-deperton lehte e thelle te mirat e kombit gjithe jau mbledhe.Se populli i verber s jau dhuron kush syte.Pse po e fundosni veten askush si pyet.gjeniu.
Lido Tilo
Lido Tilo 8 ditë më parë
E vertet saliu kryekriminel
Juventus NYC
Juventus NYC 10 ditë më parë
Ik o qifsha rropt kyshat e rames.ska mbaruar akoma
Alfred Ndoi
Alfred Ndoi 10 ditë më parë
Salin lulin moniken meten ti fusish ne ni thes plerash dhe ne detin e zi pty halet
Alfred Ndoi
Alfred Ndoi 9 ditë më parë
@Franci 02 mbylle halen
Franci 02
Franci 02 10 ditë më parë
He mor qorr mor surrat fitove se qe ipari nelist as 100 vota nuk imer ti as ikemar kurr.
Marenglen Hoxha
Marenglen Hoxha 10 ditë më parë
Mbaruam me kta mbeturina tani fillon arrestimi
Julian Marku
Julian Marku 9 ditë më parë
Shku mor gomare ,ku ka bire kurvet me arrestu 1. Po ra 1 ,bjen e gjith kuoala . Keshtu qe na rrofte mjerimi dhe azili se keta klysh super putanash jane te vendosur me mbrojte njeri tjetrin.
Artur Murra
Artur Murra 10 ditë më parë
Ishalla!
Festim Kertusha
Festim Kertusha 10 ditë më parë
Ormaj. Banda. PD. Mbaroj. Punuan. me. Vjedh Populli me. EDIN INJORANTET. AJDUTET. ME. PD🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇹🇷🇹🇷
Gon Dibrani
Gon Dibrani 10 ditë më parë
Luli mbaje prap sale mbaje se ate e don populli shum se vrau gjysmen e burrave ne tropoj dhe e la kete popull fukara ka 30 vjet.
Lido Tilo
Lido Tilo 8 ditë më parë
Saliu po mbante lulin
Anil Asllani
Anil Asllani 10 ditë më parë
Po milionat që mer Carlo Bol
Meggy Turja
Meggy Turja 10 ditë më parë
Tritan shehu dhe Paloka dy fytyra qe vetem mbrapsh e cojn PD
Shpetim Muci
Shpetim Muci 8 ditë më parë
Mayy. Turja ti ke shkruar për dy persona e gabuar shumë për mua. PD. Duhen që të ikin mbi 10% të kësaj PD. Dhe deri te kryetari i PD. DHE sali Berisha e ka parti familjare. Por sali Berisha me çdo kusht duhet ta lërë PD. Po SIKU ky kështu kanë të përfundojnë gjithmonë. Këtë parti duhet që ta marri një grup mergimtare.qe të avancojë përpara. Kryetar PD të viret mërgimtar.dhe ti seleksonoje cjane njërës qe mbajtën Shqipërinë të robëruar për 22 vite dhe çfarë benebderi në 2013 këto parti për 22. Prandaj që të avancojë kjo parti. Duhet të fillojë organizimi për seleksonoje që kush ka marrë pjesë për 22 dhe ky grup të rinj që shpifin gënjejnë dhe janë shumë Agresive si parti. Prandaj them unë këtë PD ta marri një grup mergimtare dhe lideri i PD të jetë mërgimtar. Që të fitojë në zgjedhjet e ardhshme.
Artur Murra
Artur Murra 10 ditë më parë
Ka dhe te tjere te neveritshme qe ia turbulluan mendje pak ishte gramozne pashko e sa e sa si keto qe e larguan pd nga demokracia e vertete se ishte bere per t'u ndruar ay sistem por shkatruan dhe shume te mira qe kishte ajo kohe kishte fronte pune sigurine nuk mund ted mohohen te mirat e asaj kohe ishte shoqerii e sinqerte ka patur me shume po,zitivetet individi atehere por qe amerika vet e ndertoi komunizmin vet e lufton me zemer e shpirt e perdori hitlerin per shfarosjen e shoqerise ne Europe vet e strehuan ne Argentine e prandaj me force gati tere presidentet anerikan kane qene perkrahes te flakte maltusian ligji Darviniann qe aplikoi famekeqi ne te pafajshmit andaj ka perparesi ne mjekesi gjermania se kavie u bene roberit ka perparesi ne shkence se perthithi mendjen intelektuaktuale dhe sot e aplikon me llotarine amerikane e Reagan me fuqine e shpirtit hitlerane sa vatra lufte neper glob edhe sot vazhdojne ato ekspansioniste pra hulumtoni do kuptoni se kush pop e do vertete dhe instaluan tek ne mininazizmin qeketo 31 vjet sa me sacrifice po punon kjo qeveri dhe prap ka elemente qe nuk duan te kuptojne se kush vertete e do kete pop dhe nga frika e terrorist eshte votuat per Pd e tani ke frime te luaj femia ne oborr se.....etj etj kjo Pd ka sjell vec turbullira shyqyr qe fitoi kjo partia e Edi Rames se do fillonin pasigurite s largimet nga puna e kaosi terrori rrembime vajzash per orgji shih sa I eshte bere koka thuthucit e triton preshit e sa si keto qe beri mire basha qe disa I largoi po yi largonte bashkepunetoret e berishes te zgjidhte element pozitiv te intelektueve profesionis atehere e kishte fitoren ne xhep te largonte kontigjentjn e te fortjt e injorantet qe cobani I kohes sales behet kryetar dege pa arsim perkates pse se bente te fortin andaj ka fituar se ka perdorur dhunen nuk e harroj kurre si terhiqeshin nga floket studentet ne Shkoder qe nje pjese e lane fakulteti u kthye ne nje parti puro naz,izskinesh dhe era e saj ka kohe qe ndjehert dhe tek ne sepse dhe neper Europe ringjallenit pinjollet e se keqes jane ngritur zgjuar e po marrin fryme sa dhe ne parlamentin gjerman kane zene vend si tek ne murriz e gjurici e sa si keto me fryme antinjeri e flasin sikur duan njerine me hipokrizi qe gjoja demaskojne per te ruajtur ate vend te ngrohet ku pula u ben me dy tre kuqe njeheresh dhe parlamenti yne ka kete kontigjent te rrezikshem per shoqerine qe e duan si ato e duan sa hipokrizi manifestonne me ulurimat e tyre nuk din te diskutojne qetesisht shihni me sa arguments e arsye diskutojn e te partise soc andaj sepse jane social pra socialists (qajne hallin e nevojtareve)qytetarja
Halil Agaliou
Halil Agaliou 10 ditë më parë
More kaqola akoma mereni .me sali loqen ati i ka mbaruar ajri dhe ju vazhdoni ta ndiqni nga prapa ai esht tradhetari i shqiperis jo demokrat
Gent Gent
Gent Gent 10 ditë më parë
Ah tv I poshter. Mashtrusat e bollinos. Ju qifsha ropt e italianit. O rrace e poshter. Komunista muti.
Florenc Spahiu
Florenc Spahiu 10 ditë më parë
Hahahahahaha poveri vuoi #PD
Alban Aliu
Alban Aliu 10 ditë më parë
Fitore rama
Besnik
Besnik 10 ditë më parë
Me vjen keq per opoziten shqipetare por keta jan te gjith te goditur
Nikolas Zhupani
Nikolas Zhupani 9 ditë më parë
E dhjeve fare ooo lulush
Nikolas Zhupani
Nikolas Zhupani 9 ditë më parë
Nuk fiton pd me keta ora xhelal ziu thoj turp turp
Fatos Lanaj
Fatos Lanaj 10 ditë më parë
Te gjatin dhe iliri ne vlore , kujdese sfurqet hahahahahahaha
Al Pacino
Al Pacino 10 ditë më parë
Ore kush fitoi mor aman
Anna Anna
Anna Anna 10 ditë më parë
Mona fitoj poben mitingun gati,,,do ftoj dhe lulin🤣🤣🤣🤣🇦🇱
Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)
2:47
Kardeşlerim 11. Bölüm
2:28:23
KARDEŞLERİM
Shikime 7 mln
Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)
2:47
Rich Jail vs Broke Jail / 15 Funny Situations
10:29
Troom Troom Food
Shikime 11 mln
Son Yaz 18. Bölüm | Çıkmaz Sokak
2:40:51
Son Yaz
Shikime 756 mijë
HE'S HYPNOTIZING YouTubers & EX HACKERS
18:58
Vy Qwaint
Shikime 621 mijë
Elio bắt chước mèo Talking Tom Ep 15 ❤️
0:10