Ola shkakton furtunë, Sindi & Murati prishen përfundimisht… Sindi mbetet keq-Përputhen, 8 Prill 2021

  Shikime 1,226,266

Top Channel Albania

29 ditë më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALnets Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
andeljina Haljiti
andeljina Haljiti 9 ditë më parë
Shum e keqe ola morat ola sasht per ty ast sidi shum po gaban shum se sidi te don shum
Pino Pino
Pino Pino 10 ditë më parë
sindi shum keq per ty.... amo e meriton se shum e bajatshme je...
klodian shahinaj
klodian shahinaj 10 ditë më parë
Ola kurr mos u rahatofsh qe hyre ne mes e keqja
klodian shahinaj
klodian shahinaj 10 ditë më parë
Ola ti je mae zeza se kto te gjitha idiote
Bes Bau
Bes Bau 17 ditë më parë
Kjo Femer Sindi humbi cdo Shans te jetes saj.. Kush do ta punsoj ket Femer pas ktij Emisioni?? Un sdo e doja as afer meje si Shoqe e jo per dicka tjeter
Bes Bau
Bes Bau 17 ditë më parë
Kjo Femer sesht per Reallity show. Mire tha Ariani.. Kjo Sindi ka Cregullime mendore. Femer ma Hajvane skam pa kurre!!!
Bes Bau
Bes Bau 17 ditë më parë
Sjellja e Sindit esht nen 0..Femer pa Edukate dhe sjellje.. Un jam 43vj dhe kurre ne jete sdo e doja Sindin as edhe si Kojshi, e jo Grua etj🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Kralb Oz
Kralb Oz 18 ditë më parë
HAHAAHAHAHAHA CFARE EMISIONI KAKË E CFARE FORME E T‘REKLAMUNIT KETE PERLEN E K*****. VEQ PSE KAQ PALIDHJE E REKLAMOJ ANDI ME JASMINEN SGUXON FEMNA JEM KURR ME BLE TE PERLA. HAJGARE JON TU BO ME INTELLIGENCEN TONE!!!
Andy Kacani
Andy Kacani 18 ditë më parë
Bravo Sindi ke trupin e vogël por talendin për Aktore të madh!
Bum bum Qukulldum
Bum bum Qukulldum 19 ditë më parë
Murat 👍👍👍👍 Bravooo 👏👏👏👏👏 Te rujt zoti 😂😂😂😂 ueeee si e ka lan Sindin 🙈🙈🙈
saliji merxhan
saliji merxhan 21 ditë më parë
Sindi po ti vet je fajtore se ske dit ta afrosh muartin ta besh Per vete fizikisht,se ti je pa eksperienc kurse Ola Jasmini Sara Antonela jan profi per afrimititet fizik se kan pervoje pune dhe ashtu nje mashkull e ben per veti me shume kur e lejon te prek etj etj e ti si ke keto dhe do ngelesh beqare 😂😂😂😂😂
saliji merxhan
saliji merxhan 21 ditë më parë
E ngrere sindi ta moren Muratin 😂😂😂😂😂 djalin me te mir e humbe nuk dite ta mbaje
ENO47
ENO47 21 ditë më parë
-pse +sepse
Kela Mucogllava
Kela Mucogllava 22 ditë më parë
Kur flet ola sikur ka protez ne goje 🤢🤮
Jenny Jenny
Jenny Jenny 22 ditë më parë
Kur kam pa Olen n emision me esht duk Sindi e bukura e dheut✋🏻😂
Teuta Bleta
Teuta Bleta 22 ditë më parë
Murati shum mire ja beri se Sindi don lokon edhe ardheun kjo vetem llogari kërkon llapazone
Silvana Gerollari
Silvana Gerollari 23 ditë më parë
Sindi je bere si mine me sahat Flet duke ofenduar dhe pa u menduar Ndrroje pllaken e gramafonit se do ngelesh beqareshe
Arthur 100
Arthur 100 23 ditë më parë
All I can say is what
safet astafa
safet astafa 23 ditë më parë
Ti moj Sindi te mugon respekti e shum gjera gjyna kush merret me ty
Enkeleda Osmenh
Enkeleda Osmenh 23 ditë më parë
Kjo ola pellet si gomari i gjyshit
Bes Bau
Bes Bau 23 ditë më parë
Sindi, nese paske aq Presion aty ne Emision,, ather cdreqin kerkon aty?? Imazhin e Sindit ta tregon shkolla e saj ne Rumani te Jevget Romun.. Presion thot Sindi, pas 2 min thot se esht e lire te thot cka do.. Ik moj Hajvane nga Emisioni se ste do Njeri tet sheh ty ne Emision!!! Murati shuuuuuum mire ja beri Sindit 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
aola wili
aola wili 23 ditë më parë
E kapi njeri komentin e Sindit kundrejt Mevlanit: Ska gje nga Kavaja je ti 😂😂😂
Bes Bau
Bes Bau 23 ditë më parë
Sindi ti sje e Paqendrushme 😂😂por je Femra me e flliqur ne Emision dhe ne gjith Shqiperine.. Hiqnja Baterine ksaj flliqsire se na i prishi veshet...ma mire te behesh Gay se te marish nje flliqsire Femer si kjo Sindi per Grua.. Me dhimbset aj i shkreti Mashkull qe dot mer ket Psikopate Femer per Grua
Fatmira Arshiaj
Fatmira Arshiaj 23 ditë më parë
Murati e ka njohur olen qe jasht 🤣 🤣 🤣
illyrian
illyrian 23 ditë më parë
Sindi ti moti e ke zhgënjyer publikun,dhe nuk duhesh të jesh më në program,ma s,miri bën të largohesh nga programi në mënyrë paqësore.
aola wili
aola wili 23 ditë më parë
olsa po ja kalon portokallis me kyt format byth qiraa jan ato si japin leke ketyre per reklama
illyrian
illyrian 23 ditë më parë
Kjo Sindi kur e shef Atdheun vetëm se dorzohet dhe çarnatoset,që po të ishin dikund në vetmi mbaroj puna!
rusi mira
rusi mira 23 ditë më parë
murati nuk ka than deklaron murati a jo mas debate forta nuk shkon me muratin ti moj
rusi mira
rusi mira 23 ditë më parë
bravo murat vertet shum debatin fundit mir pat ajran konomi nuk meriton muratin sindi nuk durohet fare sindi
anna terragni
anna terragni 24 ditë më parë
Ola gati ta puthi spo reziston dot🤣🤣🤣
Ada G
Ada G 24 ditë më parë
O Sindi po ik o goc ca rri akoma aty
abbsnn cose
abbsnn cose 24 ditë më parë
ja💩 dhe ai😂😂
erion leo
erion leo 24 ditë më parë
Sindii perserisa ishte Ervisi ne emision e mbante Muratin si gome rezerve. Me dukej sikur tallej me te dilte per qef ta mbaj ne loj miratin, po se kapa ervisin kam Murarin.Si i vjen tani sindit fakti qe ka 1 tjeter ne jeten e muratit?
Arsen Nurce
Arsen Nurce 24 ditë më parë
Murat dhe ola shum koti
Greta Stafa
Greta Stafa 24 ditë më parë
Ola ka ardhe vetem per ti nda sindin nga murati
abbsnn cose
abbsnn cose 24 ditë më parë
Po tkishte Sindi ndjenja per Muratin, nuk besoj se kta dy do ishin ende ne emision . Sindi eshte person shum varikarin.
Agim Agim
Agim Agim 24 ditë më parë
O.sindi.mos.lip.moral.ku.nuk.ka.dhe.ik.nga.emisjoni se.ati.eka.mund.pislleku.te.miren
Ariste Velcani
Ariste Velcani 24 ditë më parë
O Sindi hap syte nuk eshte per ty Atdheu
Ariste Velcani
Ariste Velcani 24 ditë më parë
O sindi nuk eshte Atdheu per ty Po gabon
Lorenci Shkodra
Lorenci Shkodra 24 ditë më parë
murati do kete bere praktike ne Stamboll dhe ka ardhe si nje person tjeter
Like Hi
Like Hi 24 ditë më parë
Sa e fort ..kur sindi I tha mevlanin ..nuk Ka gja se Nga kavaja je .. haahahah
coser ali
coser ali 24 ditë më parë
olsa po ja kalon portokallis me kyt format byth qiraa jan ato si japin leke ketyre per reklama
leon kadrija
leon kadrija 24 ditë më parë
Familja e Murati ka fol keq per sindi
Agon Sali
Agon Sali 24 ditë më parë
Na mungon fatjoniiiii
sokin jon
sokin jon 25 ditë më parë
from "Deklarohem per Muratin" to "terheq deklaraten" real quick
Marte N
Marte N 25 ditë më parë
Kjo ola si gjarper ju prishi lidhjen sindit dhe Muratit 💁
qik prishtine
qik prishtine 25 ditë më parë
Sindi vdisje mbas locos,harrove muratin e tash
Servjana Brushka
Servjana Brushka 25 ditë më parë
Sa femer e ulet Ola .Nese do isha mashkull do ma shpifte nga karakteri e menyrat e saj jo dinjitoze per te bere per vete 1 mashkull por edhe duke denigruar nje femer tjeter.
Servjana Brushka
Servjana Brushka 25 ditë më parë
@sokin jonbej nje terapi ti per te mesuar shqipen sakte pastaj me jep udhezime mua 🤣🤣🤣
sokin jon
sokin jon 25 ditë më parë
bejsh ndonje Therapie per Edukate
sela hajdini
sela hajdini 25 ditë më parë
Copa u bofshi bre N.......
Martin Shakaj
Martin Shakaj 25 ditë më parë
Murati esht treguar sh i pa bes Sindi nk e meritonte kete qe i beri murati ta refuzonte
Laureat Hoxha
Laureat Hoxha 25 ditë më parë
Po tkishte Sindi ndjenja per Muratin, nuk besoj se kta dy do ishin ende ne emision . Sindi eshte person shum varikarin.
kudo bashk-fans
kudo bashk-fans 25 ditë më parë
Bravo ola
seiom jvony
seiom jvony 25 ditë më parë
E kapi njeri komentin e Sindit kundrejt Mevlanit: Ska gje nga Kavaja je ti 😂😂😂
Daniela Meta
Daniela Meta 25 ditë më parë
Kush duet te falenderoi mi goc pse ufute mes nji cifti
Daniela Meta
Daniela Meta 25 ditë më parë
Futja vrapit murat vertet ne ket pike sindi kishte te drejte qe duet ta dij qe Murati a ndjente per te apo jo Murati sfoli as gje rreth kesaj lidhje sindi murat
Vlore alb
Vlore alb 25 ditë më parë
Vetem un e pash shenjen ne gush tek ola ?! Apo gaboj?
seiom jvony
seiom jvony 25 ditë më parë
Sindi ka te drejte, meshkujt e tille nuk vlejne gjë
Daniela Meta
Daniela Meta 25 ditë më parë
Bravo jasmina tamam ashtu eshte sic thua ti eshte per muratin ai sikur kishte turp nga kamerat
Xhulja Xhuli
Xhulja Xhuli 25 ditë më parë
Ma shpif kjo ola
Esma Jaubelli
Esma Jaubelli 25 ditë më parë
O Sindi mos rri ko tne ate karrige se asnjeri nga djemt nuk ta var
Bes Bau
Bes Bau 25 ditë më parë
Sindi mere Violinen dhe mesoje si duhet se skishe fare lidhje me Violinen.. Sa per Meshkuj jam i sigurt qe ste do Njeri.. Bravo Murat 👍👍👍👍👍ja tregove flliqsires 🖕🏿🖕🏿ket.. Shuuuuuum mire ja bere 👍👍👍👍👍.. Mke knaqur.. Edhe kta Djemt e ri dot ikin shum shpejt nga Sindi dhe Roma
Like Hi
Like Hi 25 ditë më parë
Ku Peder turqijet...kur ban skenar edhe ky Ka me pagua bileten dhe I duhet me shit veten
Bes Bau
Bes Bau 25 ditë më parë
Pse ti Sindi ske dale me askend ne takim a?? Po ti ske len Mashkull pa dale.. Ske lene Mashkull Lagje pa Dale ne takime dhe akuzon Muratin se aj vetem me nje Femer ka dale.. Ti je nje Genjeshtare Femer dhe Hajvane
Bes Bau
Bes Bau 25 ditë më parë
Nese ke Presion moj Hajvane Sindi, ather cdreqin kerkon aty ne Emision?? Apo Leket te pelqejn?? TI akoma sdi cka esht Presioni!!! Gjith Vajzat qeshin dhe knaqen, Kurse Sindi ka Presion 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Jo nuk kan ndikur sjellja ime 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️kundrejt Muratit.. Ooooo Sindi.. Po kush te do ty me ket sjellje dhe Edukate??? TI dot mbetesh beqare deri sa te bejsh ndonje Therapie per Edukate
Bes Bau
Bes Bau 25 ditë më parë
Ska Mashkull ne Shqiperi qe dot donte Sindin per Grua!!! Mendoj se as Pleqet sdo e donin nje Femer qe ti prish nervat, veshet, dhe shpirtin!! Sindi ska fije Karakteri, Kulture dhe Edukate!!! Flliqsire Femer
Ergin Mexhiti
Ergin Mexhiti 25 ditë më parë
Nuk po e kshyri hiq veq se po bohet fjal per Sindin, Se spo muj ja duroj at gojen e vogel!
Arben Zendeli
Arben Zendeli 25 ditë më parë
Bravo Karamurat 🤣👍👍
Bes Bau
Bes Bau 25 ditë më parë
Po kush e do Sindin per Grua?? Un jam 43vj dhe kurre sdot doja ket Femer afer meje qe tmi prish veshet dhe shpirtin!!!
Bes Bau
Bes Bau 25 ditë më parë
Hija e Sindit 😂😂😂😂😂😂Murat Vella shpetove se kjo flliqsire Sindi do ta kishte nxi jeten.. Me dhimbsen aj Djal qe dot mer Sindin per Grua!!! Ma Femer e poshter se kjo Sindi besoj se ska ne gjith Shqiperine!!!
mensur Ibrahimi
mensur Ibrahimi 25 ditë më parë
Murat için izleyenlerrr 😍😍
Toni El chapo
Toni El chapo 26 ditë më parë
Ti je thjest nje 0me xhufk leni llafen se ke ndenjur te maresh e pak followes dhe ti je shume fallso o sind corpja ec ec jepi drejtim
Elife Sherifi
Elife Sherifi 26 ditë më parë
Sindi ka te drejte, meshkujt e tille nuk vlejne gjë
Enkeledi Balla
Enkeledi Balla 26 ditë më parë
Asnje se vuri re per fjalet qe kjo tha per kavajen..
Tonni Tonne
Tonni Tonne 26 ditë më parë
Sindi esht ni vajz shumm bukuroshe ka simpati po i duhet ni bur i fort po dhe i shtir si pelqen Sindit 👌
Kaltrinë
Kaltrinë 26 ditë më parë
Si zihet bese turkut, jooo!!!
Violeta Nika
Violeta Nika 26 ditë më parë
Pse ja fusin kot nuk ishte ola si ja shkatrroj mardhanjen me Muratin ne nje koh kurr se paten ai e kishte frige kur bertite si bate si e marr ofendu djemt
Funny Videos
Funny Videos 26 ditë më parë
Emisjon vl tane ktu mren me duken shum fake ktu ska as dashuri reale as nje pelqen te vertet per njeri tjetrin tan kta ketu kane ardh veq me ba show dhe per fam dhe per asigja tjeter emisjon fake njerz fake me pak fajale ky eshte fake show po te tham te drejeten e shpirt kur i shof kta me vjen per te vjell 🤮
sajmir gjici
sajmir gjici 26 ditë më parë
Bravo murat you are the best
Ju Me
Ju Me 26 ditë më parë
Po kjo cindy çpati... 56:48 Kan faj ato qe te mbajn aty, se si ti edhe nja 2 te tjera duhet te ikin, bashkt me disa çuna qe rrin si figurante.
Hope Hys
Hope Hys 26 ditë më parë
Murat po bën gabimin më të math me Olën ajo është një vajzë e përdalur fare ajo nukë është për ru ti mavonë do e kuptosh dhe do bëhesh shumë pishma Ola është AllAHU na RUAJT nga kjo vajzë si Ola buxh...
Saida Gohan
Saida Gohan 26 ditë më parë
Ska gje Sindi mir bere qe e terhoqe deklaraten se mbase Olsa do e marri Atdheun prap ne emision. Kshu qe po te vjen Baba duro e pak Sindi
Kamber Bichaku
Kamber Bichaku 26 ditë më parë
sa mir ta bori turku tye hee
DJ SONI
DJ SONI 26 ditë më parë
Bravo murat se me kyt femer idiote dhe isterike sja vlen se krijosh as shoqeri lere me gje tjeter.
Doloreza Dori
Doloreza Dori 26 ditë më parë
Sindi perfundimishte e semure😲😈😈😈
Erisa Veizi
Erisa Veizi 26 ditë më parë
Murati pa shtylle kurrizore...pfffff
RAMIO _B13
RAMIO _B13 26 ditë më parë
Po ik per emision fallso
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu 26 ditë më parë
Sa mir ta ka bërë o Sindi 🤭
Maria Titi
Maria Titi 26 ditë më parë
Ndoshta edhe nuk mund te jete Murati per sindin, por kjo ola duket si mashkull jo si femer, hahaha femer e mbaruar per mua me nje takim ju hodh ne qafe cfare personaliteti ka kjo femer? Teper e ulet no comment
Anila Saiti
Anila Saiti 26 ditë më parë
Ola xheloze
Eleni Dervishaj
Eleni Dervishaj 26 ditë më parë
Ola shum kot si shushk 😝
boyzz M
boyzz M 26 ditë më parë
Kryt pom dhem kur pe nij qit sindin tu fol😂
Charli damelio
Charli damelio 26 ditë më parë
Omg pse jeni prish murat😘sindi
emanuel kacaj
emanuel kacaj 26 ditë më parë
Sa vk kjo Sindi
Mimmo Relax
Mimmo Relax 26 ditë më parë
Sindi mevlanit ( nuk ka gjo se je nga kavaja ti ) hahahaahahahah
xhelil spahi
xhelil spahi 26 ditë më parë
bo bo ta ket murati per grua kete po kjo nuk mbaet ne lagje e jo per grua po kjo arroi qe doli me cdo sorollop e tashi kerkon llogari.
Visit Albania
Visit Albania 26 ditë më parë
Murati esht nje genjeshtar shum i madh turp per të
Visit Albania
Visit Albania 26 ditë më parë
Murati esht nje genjeshtar shum i madh turp per të
Visit Albania
Visit Albania 26 ditë më parë
Murati esht nje genjeshtar shum i madh turp per të
Jon Kosova
Jon Kosova 26 ditë më parë
Sindi💎👑 ti ke gjakë shqiptar gjak mbretëror ai turku gabeli nuk vlen për ty larg qoftë me perzi gjakun tënd mbretëror me gjakun e Murati apo gabelit turk
Jon Kosova
Jon Kosova 26 ditë më parë
Sindi💎👑 ti ke gjakë shqiptar gjak mbretëror ai turku gabeli nuk vlen për ty larg qoftë me perzi gjakun tënd mbretëror me gjakun e Murati apo gabelit turk
Jon Kosova
Jon Kosova 26 ditë më parë
Sindi💎👑 ti ke gjakë shqiptar gjak mbretëror ai turku gabeli nuk vlen për ty larg qoftë me perzi gjakun tënd mbretëror me gjakun e Murati apo gabelit turk
Visit Albania
Visit Albania 26 ditë më parë
👈🇦🇱🇽🇰
Jon Kosova
Jon Kosova 26 ditë më parë
Sindi💎👑 ti ke gjakë shqiptar gjak mbretëror ai turku gabeli nuk vlen për ty larg qoftë me perzi gjakun tënd mbretëror me gjakun e Murati apo gabelit turk
Al Pazar - 1 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:29:35
Al Pazar - 1 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:29:35
Baraj 38. Bölüm 2. Fragmanı
0:53
If Toys Were People! 28 Funny Situations
10:26
Troom Troom
Shikime 801 mijë
Hercai 69. Bölüm (FİNAL)
2:28:29
Hercai
Shikime 3,3 mln
Yasak Elma 109. Bölüm
1:54:30
Yasak Elma
Shikime 1,1 mln
IF I LAUGH, I GET CANCELLED
16:51
JJ Olatunji
Shikime 6 mln