Premtimet si ke majt|Vlog| Jeulia Jewelry| Angela Ak

  Shikime 71,001

ANGELA AK

Muaj më parë

❤️🛎 Who wants to see more?! Subscribe!!
✅Shikoni videon me qualitet HD !!!!
👍🏽Po doni te shikoni me shume video beni LIKE!!

Previous video: alnets.info/work/YNqmqqu8rqGh05w/video.html
Shop Jeulia Jewelry!
Enjoy 15% off by using the code: ANTHP15
Jeulia Website: jeulia.io/9df4
Jeulia Necklace: jeulia.io/9fas
🔎 ME GJENI NE SOCIAL MEDIA :🔍

❤️ INSTAGRAM: angela.akolli
angela.akolli?hl=it
❤️ INSTAGRAM: klajdi_dodaj
klajdi_dodaj?hl=it

TIK TOK: @angela.akolli
vm.tiktok.com/s9qHKr/

FACEBOOCK:
Angela-Ak-1816897241743780/

Komente
Esli Maloku
Esli Maloku 15 ditë më parë
Edhe une i haj shume luleshtrydhet por me shume i haj me nutella
Iris Cenko
Iris Cenko 16 ditë më parë
Angela me pelqejne shume videot e tua. Jeni cift shume simpatik dhe origjinal në cdo gje qe tregoni ! 🤗 Ju uroj suksese e dashur! 😘
Amarilda Mhilli
Amarilda Mhilli 17 ditë më parë
💟😅💟💟💟💟💟
ori mehalla
ori mehalla 19 ditë më parë
💓💓
Inajda Ruka
Inajda Ruka 20 ditë më parë
Meqe ke blere gjera per gushtin ne gusht nuk do blesh gje 😂😂😂😂😂😂
Inajda Ruka
Inajda Ruka 20 ditë më parë
O jeta ime tiiiiiii vtm rreze dielli fal
Anisa Tahiri
Anisa Tahiri 22 ditë më parë
Je super te adhuroj si e ke emrin ke vintedg
Esat Hasa
Esat Hasa 24 ditë më parë
💝💝💝❤️❤️❤️💗💗💗💖💖💞💞♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💗💗💗💗💗💗💟💟💟💟💙💙💜🖤♥️👏👏👏
Esat Hasa
Esat Hasa 24 ditë më parë
Anxhela te duashumeeeeee
Aurora Likollari
Aurora Likollari 24 ditë më parë
Mbreme te kam pare ne ender. Sikur te erdha ne shtepia, me kishe ftuar ti. Oh sa jam cmallur.. Sapo u takuam thame te dyja ne te njejten kohe tururururu ruuuu Me duket sikur te kam takuar me te vertete, te shoh si pjese te familjes time tashme. .Aurora lov Angela. Pafsha endra kaq te bukura pernate❤
GESTO BEATS
GESTO BEATS 25 ditë më parë
Super video❤,suksese
fjona
fjona 26 ditë më parë
Xemel😘😘😘
Florie Bajraktari
Florie Bajraktari 27 ditë më parë
I love you❤️
a alb
a alb 27 ditë më parë
Jo mos ate zilen e Iphonit Angela se ajo nuk te ngre nga gjumi thjesht te tremb 😅⏰
Dajena Mero
Dajena Mero 27 ditë më parë
Te kuptoj Angela sepse edhe maces dhe qenit tim i bien qimet
Laureta Rushiti
Laureta Rushiti 27 ditë më parë
Perplot energji pozitive , je dashuriiiiii Angela ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
doruntiina •
doruntiina • 28 ditë më parë
hedh me shum video o angela🥲
Blerta Dardhishta
Blerta Dardhishta 28 ditë më parë
U qudita kur that gusht kurse ne per momentin jemi prill ,por u mendova dhe thash qe kjo Angela e ka bere me heret vidion😏🤣🤣🤣🤣
Olsiana
Olsiana 29 ditë më parë
Do you like BILLIE EILLISH💚
Sokol Lleshi
Sokol Lleshi 29 ditë më parë
Me pelqen shume ti shikoj videot e tua te lutem nje pershendetje😇😍😘😙😗😻❤💋👄💗💟💞
laura gj.
laura gj. 29 ditë më parë
Teletabis 😂😂😂😂😂 lott
mother fakess
mother fakess 29 ditë më parë
Kollon e shoals hhaaa ju dua shm🙌🙌🙌❤❤
mother fakess
mother fakess 29 ditë më parë
Bej video
mother fakess
mother fakess 29 ditë më parë
Ku humbe se me mori malli
billie eillish
billie eillish 29 ditë më parë
Ju lutem me beni subscribe
Fjorela Gishto
Fjorela Gishto 29 ditë më parë
"Zemra,zemra me ka zen po nejse "😆🤣🤣🤣❤
Zana Cuka
Zana Cuka Muaj më parë
Une Jam fancja jote. numer 1 dje jam vetm 10 vjece dhe miqe sot kam ditlindjen dua qe te me permendsh pak emrin te vi deo ja e rralls te lutem emri im esht Besa 🤲🤲
Arjola Rredhi
Arjola Rredhi Muaj më parë
🥰🥰🥰
Amelia Lame
Amelia Lame Muaj më parë
Sa Like Shkojn Per ANGELEN 👍👍👍👍👍👍
Sen cal kapimi
Sen cal kapimi Muaj më parë
Une ne shtepi kam nje mace dhe ta fshish shtepin 3 here ne dit eshte pak por shtepia fshihet 6 here ne dit🤣
Ilir Moli
Ilir Moli Muaj më parë
Une doja shum te te ndiqja ne inst por skam
joanna
joanna Muaj më parë
Lyyy💋🥺💖💖thonjt I ke superrrrr💖❤❤❤❤💝💝💝💞💞💞
Ιlir Zotaj
Ιlir Zotaj Muaj më parë
Me. Pelqejne. Shume. Videot. E. Tua
Nice drawings
Nice drawings Muaj më parë
Elton Karaj
Elton Karaj Muaj më parë
Dua një hol me patetina dhe çokollata
Egi ma
Egi ma Muaj më parë
teletabies 🤣🤣🤣🤣
Taulant Deda
Taulant Deda Muaj më parë
Me e mira te puth 💗❤️
mira demiri
mira demiri Muaj më parë
si drite je😙😗😙😙😙😍😘😘😘
THE SIS
THE SIS Muaj më parë
Angela ato “makaronat “ qe solli klajdi. Zjej 10 min me pak krip Po deshe futi,dhe gjalpe. Dhe mund ti hash me kos (grek) ose me djath (Feta) . Jan shumeee te shishme 🧡🤗
Pranvera12 murataj
Pranvera12 murataj Muaj më parë
angela na kenaq me vidjot e tua me cfare pjastre i shtrin floket qe i ke kaq te drejta edhe me cfare perdore para se ti shtrish faleminderit
Nida Nida
Nida Nida Muaj më parë
Edhe une te njejten gje bej gjithmone kur i jap mkines 😂syze dielli ne koke dhe syze optike ne sy 😂❤️❤️❤️love you
Mrika Ndreca
Mrika Ndreca Muaj më parë
Angjela na ka marr malli per tu❤❤
Tahir Mediu
Tahir Mediu Muaj më parë
A the qe s'blej me e the ne videon e fundit 🤣🤣😅
Erza Zejna
Erza Zejna Muaj më parë
Sa shume kam qeshur aty kur benit shaka me ato balonat ahahaha shume te mire jeni ❤️❤️😂😂
samsung as
samsung as Muaj më parë
Angela na kenaqe me kete vidio, je shume e mire, keshtu qofsh gjithmone , na jep shume energji pozitive, te perqafoj nga Tirana❤
Brikena Sheno
Brikena Sheno Muaj më parë
τελεια πλανα και εισαι μια κουκλαρα σε παρακαλω απαντα σε αγαπω
Emy Emy
Emy Emy Muaj më parë
Ahahahahaha turp turp je e madhe ❤️ une e shkreta kam 6 muaj qe vetem 1 pare pantallona kam bler jemi te mbyllur nga virusi 🥴🥴
its ernesta dedo
its ernesta dedo Muaj më parë
Hahahahaha je yllllll
Rexhina Ago
Rexhina Ago Muaj më parë
Si gjithmone like pa e pare akm vidion 😍😍😍 Jeni shm shm te mire 🥰🥰
Artela Art
Artela Art Muaj më parë
Te amo Angela 😘❤️
after party -Luana Vjollca
after party -Luana Vjollca Muaj më parë
O Angela a më bën një reply je shumë e mirë 🥺🥺🤍🤍💕💕💕🥰🥰🥰🥰✨✨✨🥰🥰😍😍😍🤩🤩🤩🤗🤗💜💜💞💞🌸🌸🌺🌺🌹🌹
Enca Alda
Enca Alda Muaj më parë
Sa me plq floket e tua te drejta te shkojn shummmmm
Redjon Jakimi
Redjon Jakimi Muaj më parë
Angjela a te pelqen bts
olta zoga
olta zoga Muaj më parë
Jeni te dy shume te mire...plotesoni njeri tjetrin 😍😍
Marta Sterkaj
Marta Sterkaj Muaj më parë
Ma knaqe shpirtin moj Anxhela 🤩
Enca Alda
Enca Alda Muaj më parë
Angela tani kam filluar ti shikoj me kenaqesi reklamat per te ndihmuar sadopak flm qe na ben te ndihemi te emocionuar sa her del videoja😂😂 te dua❤️❤️💋💋💋
Mela Mela
Mela Mela Muaj më parë
Sallaten e dashur mundesh ta futes ne nej en edhe ne funde e qet pak uj edhe sallat qendron
MAJLI'S WORLD
MAJLI'S WORLD Muaj më parë
Aman kush i urren ato kepuce 🥺 Jane aq te bukura 🥰🥰
Miri Cobo
Miri Cobo Muaj më parë
Me burro e sabia
MAJLI'S WORLD
MAJLI'S WORLD Muaj më parë
Nuk e di domethënë, keto vlog sikur jane bere per ty 🥰 I shijoj aq shume 💕💕
DIELLZA Seferi
DIELLZA Seferi Muaj më parë
Angela pse nuk Ben nje vidio ku ti na Tregon megapet e tua te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem shume beje te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem
TimeforLon
TimeforLon Muaj më parë
Bravo, shume intetesante.❤❤ Shpresoj edhe kanali im te rritet edhe pse ka stil tjeter..Shifeni kur te keni kohe..
sibora bora
sibora bora Muaj më parë
o angela ti sje plak dukesh si vajz 18 vjec per zotin.👑
Krisa Kriss
Krisa Kriss Muaj më parë
Sa kam qeshur ne kete video 😂
Alisia sefullaj
Alisia sefullaj Muaj më parë
A ke Snapchat nese ke si e ke emrin
Denada Ndreko
Denada Ndreko Muaj më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Xhesilda Zeqo
Xhesilda Zeqo Muaj më parë
O Angela po bej ragù me shum nga ca ben zakonisht dhe mbylle ne kuti mbaje per ta perdorur 3 ose 4 her ose edhe me shum 🥰
girl albanian25
girl albanian25 Muaj më parë
14:35 e kam edhe un njejt si ti 😅❤️
erjona doka
erjona doka Muaj më parë
fustani qe me plq shum eshte shummm i bukur kurse ti jee dashuri,bot,diell,zane,etj,etj je loveeeee
Laurela Shala
Laurela Shala Muaj më parë
Me pelqejn shumeee videot e tua na percjell shume pozitivitettt 🤍💋
Oksana Lurthi
Oksana Lurthi Muaj më parë
💝💝
Xhoarma Axh
Xhoarma Axh Muaj më parë
😍😍
albania123
albania123 Muaj më parë
Angela mund te ma japesh linkun ku ti shet ❣
medina diar
medina diar Muaj më parë
Jave te mbare Angela😘❤
Fjora Kejsi Orizaj
Fjora Kejsi Orizaj Muaj më parë
Bej nje video ku te tregosh kur lan Milon. Te dua shume
Greta Elezi
Greta Elezi Muaj më parë
❤️❤️❤️
Mario Marjus
Mario Marjus Muaj më parë
Je shum e lezetshme💞
Leli Lelii
Leli Lelii Muaj më parë
Ckemi zemer te duaaaa pa fund o lock
Anduel Keqani
Anduel Keqani Muaj më parë
Angjela je shum e mirrrrrrrr
Ermira
Ermira Muaj më parë
Me pelqen shum menyra si I editoni videot dhe me pelqen qe jeni vetvetja eshte qef tju shohesh nuk merzitesh me ju😚🥰
Klea Sinani
Klea Sinani Muaj më parë
Me pelqejne edhe unboxit qe bene nga julia dhe hole nga sajte qe te dergojne komente per bashkpunim.Je fantastime
190 El
190 El Muaj më parë
Angela na shpjego pak me detaje te lutem si funksionon vinted sepse jam ne itali edhe un kam ardh nga grecia po un akoma nuk di italisht mir dhe skam askend te me ndihmoj. E kam hap kam ber shitje po sdi si te procedoj fiks 😂 te lutem helpppp 😘🥰 je shum e mir ciaoo
Alda Loka
Alda Loka Muaj më parë
Te lutem a mund te ma tregosh se te cili vlog eshte videoja qe maria te ka pare ty duke e propozuar . Te dua shune je shum e mire vazhdo keshtu
Tea Galushi
Tea Galushi Muaj më parë
❤️❤️❤️
Kejda Topjana
Kejda Topjana Muaj më parë
Çfarë punon
Klejsa Hunda
Klejsa Hunda Muaj më parë
O zot cfar editimi!!! Love youuuuuu♥♥♥♥
Meri Mataj
Meri Mataj Muaj më parë
Mirmengjes
bbesi b
bbesi b Muaj më parë
qit vloga gjdo 2dit se po na mungon❤️
Arbenita Dema
Arbenita Dema Muaj më parë
Shpirtii❤❤❤ na knaq me keto videot e tuaa😍😍😍😍
Marigona Gashi
Marigona Gashi Muaj më parë
Shum pak 1 her ne javt video we miss you!!
Neriman Fzliu
Neriman Fzliu Muaj më parë
Ooo yll skaa fjal te keqe per tyy jee fantastike si ti dhe videot shummmm buukuurr jee nje yll i vertet me e bukur se hena qe shkelqen sa dielli sa te gjitha bukurit emri i tyre i verter esht ANGELA TEE PERQAFOJJJJ SHUUUMM SHUMMM.skam par nje vajz me te bukur te sjellshme me pozitive se ty Je nje zan nje princees kam dhe shuuum fjal te te them po kjo njeher mjaftonn se per ty skan fund fjalet e miraaa😃😇🥺🥰🥰🥰🥺nje diamant i vertettt je💍👑👑👑👑👑🔮🌏🌏🌏⭐🌕🌠🌌🔥🥰🤩😍😍
Ksel Lesk
Ksel Lesk Muaj më parë
angela edhe une i dashuroi ato kepucet po mire ja bere qe i shite se me mire leket sesa kepucet se ke per te gjetur prap te dua dhe te puth fort
Izaora Hajdaraj
Izaora Hajdaraj Muaj më parë
Ta gëzoi tasin e ri Milo😂❤️
djora allmeta
djora allmeta Muaj më parë
Je ylli i ALnets
Albina Aliaj
Albina Aliaj Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂
Marianna Almpa Mpakou
Marianna Almpa Mpakou Muaj më parë
Τι γαματο edit και τι τέλεια τραγούδια ❤️ δεν γίνεται να μην γελάω κάθε φορά είστε τέλειοι 😍
josel gjika
josel gjika Muaj më parë
Anxhela je shume e mire.Te ndjek edhe djali 8 vjec ,te ka ALnets ren me te mire.tururu tururu hahaaaa gallat fare♥️🌷🌺🌸💓💕💕😆😍🤩👏👏🙌🙌🙏
dumb dumb
dumb dumb Muaj më parë
Anxhela je shume e mire Kam nje pyetje per ty ne cfare wbsite i shet rrobat e tua
Blerina Melishte
Blerina Melishte Muaj më parë
Come dhe nje ide do te bej Edhe un omlet me spinaq ju perqafoi
Fatime Bahtiri
Fatime Bahtiri Muaj më parë
Angela te dua shum jam fansja më e madhe e jotja te dua shum te lutem replay
Cfar esht ky Mi Gjigant ? |Angela Ak |Vlog
19:37
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 1,9 mln
Cfare qenka kjo jet| Ttd eye| Vlog| Angela Ak
21:27
Cupa shpërthen duke qare| Vlog| Angela Ak
17:43
Erdhi rradha jone| Vlog| Angela Ak
28:19
ANGELA AK
Shikime 93 mijë
Një vit që filloi ters| Vlog| Angela Ak
29:07
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 1,9 mln
Emanet 172. Bölüm | Legacy Episode 172
53:18
IMPOSTERS! April Fools Pranks!
14:16
Ninja Kidz TV
Shikime 47 mln
Menajerimi Ara 37. Bölüm Fragman
1:00
Menajerimi Ara
Shikime 658 mijë
Rich Gamer vs Broke Gamer
10:38
Troom Oki Toki
Shikime 1,6 mln