Në pritje të rezultatit, vijon numërimi në të gjithë Shqipërinë

  Shikime 193,165

RTV Ora

12 ditë më parë

#oranews #rtvora #edicioniilajmeve #lajme
Në të gjithë Shqipërinë vijon numërimi i votave. Në këto zgjedhje të drejtë vote patën 3.6 milionë qytetarë, prej tyre votuan vetëm 48 për qind.
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALnets Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALnets Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp
Për më shumë na ndiqni në: www.oranews.tv

Komente
Meriton Ademi - 2n1 (Official Video)
3:39
MeritonAdemi official
Shikime 712 mijë
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
4:00
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 890 mijë
Austria 4K - Scenic Relaxation Film With Calming Music
1:00:32
Swiss Alps
25:03
Rick Steves' Europe
Shikime 860 mijë
Norway 4K - Scenic Relaxation Film with Calming Music
1:00:56
Çka ka shpija - Sezoni 7  Episodi 28
36:48
Top 10 Craziest Concept Cars 2019
20:57
Supercar Blondie
Shikime 29 mln
Turkey 4K - Scenic Relaxation Film With Calming Music
1:00:42
Meriton Ademi - 2n1 (Official Video)
3:39
MeritonAdemi official
Shikime 712 mijë
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
4:00
QELLOJE VETUREN VETEM NGA ZERI / ZHURMA
11:52
Shqipet me PLIS
Shikime 183 mijë
Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)
2:47
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
3:01
BARDHI
Shikime 4,4 mln
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22