Dosja e Metës e para në duart e hetuesve të FBI-së shqiptare, 50 kallëzime për krimet 30-vjeçare

  Shikime 43,073

Pamfleti Net

5 ditë më parë

Komente
Dritan Semani
Dritan Semani 13 orë më parë
🕊🇦🇱🤝🇺🇸♥️🇽🇰💪🏻
Osumi Osumi
Osumi Osumi 21 orë më parë
E drejte drejtesia duhet filluar nga presidenti dhe me radhe poshte.!?UROJME TE VIHET NE JETE.!? 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👋👋👋👍👋👋
Mim Tirona
Mim Tirona Ditë më parë
Populli Shqiptar degjoni mire. Kete ma ka futur ne vesh nje plak i motçëm Krutan kur isha djale i ri. Kini kujdes nga njerezit qe e kane pjesen e poshteme te veshit njgjitur me faqen. Rrini larg tyre se jane shpirt keq. Mos e harroni mos jepni e merrni me ta e mos i fusni ne shtepi e aq me teper te jepni jeten ne doren e tyre. Shiheni me kujdes trimoshin like si e ka te ngjitur veshin e jo te prere me pale.
Sara Kess
Sara Kess Ditë më parë
Edhe ramen dhe saliun
Bujar Nallbani
Bujar Nallbani Ditë më parë
Qerroheni kete ndyresire Skrapari
gzim atipi
gzim atipi 2 ditë më parë
ZOTI NË QIELL AMERIKA NË TOKË
ADRIAN Cecollari
ADRIAN Cecollari 3 ditë më parë
Duam politikane dinjitoze te nderuar per te perfaqesuar popullin per pune zgjidhje problemesh te kohes per njerez dhe pasterti qytetare... Sa per politikane hajdute Reci eshte vendi me i sigurte.. Aty ti mbani gjith jetes..
K L
K L 3 ditë më parë
Ndyresire, bajge ja cje Meta.
stiljano spahiu
stiljano spahiu 3 ditë më parë
Si thote populli,amin o zoti I madh ,ishalla nje dite e me pare ,por Jo vetem Ilirin por edhe te gjithe ata Ilirat e tjere se ka shume qe jane te koruptuar hajdute dhe anti patriote.
Mc Qoppa
Mc Qoppa 3 ditë më parë
Kjo vajza qe po fol, ose ka problem me sinus ose me covid!
Liman Kutelaj
Liman Kutelaj 3 ditë më parë
Po kush ja la pasurine apo gjyshi
Vojo Gjoza
Vojo Gjoza 4 ditë më parë
Po te vjen Fundi Like... Talle B... me popullin gjith keto vite ! Tani do tallim pak k.... ne me TY. Kriminel dhe Bastard mbetesh, dhe pac kemben è Mbare Like...😇😇😇👎👎👎👎
M CENA
M CENA 4 ditë më parë
Ja Ktu do jemi kta nuk futen burg vec prralla ka o pamflet
Moijsi Guri
Moijsi Guri 4 ditë më parë
Nuk provokohet presidentëi,se ka kushtetutën dhe na futë në luftë
Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka
Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka 4 ditë më parë
Po luli hajdutin ku e lat u ba me miljona per pak vjet ai e ka hak burgun si iliri e saliu👎👎👎
Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka
Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka 4 ditë më parë
Po ne paq u preft prifti se vrasesit e tij livadhisin si iliri e saliu kriminelet e ketij vendi hajdutet deri kur do vazhdojn keto kriminel te lihen te lir besoj td F b,I e amerikes ato vetem i lajn hesapet me keto hajdut kriminel👎👎👎👎
Gjyste Kelaj
Gjyste Kelaj 4 ditë më parë
A thua eshte e vertete ! ! Si ta marrim ,? Shpresojme ne Ameriken dhe te zoti .Don zoti jetojme dhe ndonje dite ,sa ta shofim vendin pa kto monstra .Pershendetje te gjitheve qe presin drejtesi !).
Klark Rama
Klark Rama 4 ditë më parë
Vetem rrena ilir meta po e vjell po e shkatrro perdit dhe nuk po ibo kush gja amerikanet ibojn presion ilir metes per ti marr floririn qe ka vjellur
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras 4 ditë më parë
Na cate trapin ,jeni tegjith qelbesira ta gezoni shetetin me gogol ne Ballkan
Nada Bts
Nada Bts 4 ditë më parë
Kur do ti heqin qafe keta gangrena?
Leonard Hoxhaj
Leonard Hoxhaj 4 ditë më parë
Bravo bravo suksese Shba
Agron Doko
Agron Doko 4 ditë më parë
Pordh me rigon. Kemi vite qe i degjojme keto marifete!!!
Brin So
Brin So 4 ditë më parë
Mue sum pelqen me fole tana me i hi hetimeve se kur bane kurupxione edhe e mshef po duhet mi ba foto deshmite tana me fola para se me kap
Bashkim Neziri
Bashkim Neziri 4 ditë më parë
Drejtesiate veproje sa me pare per cilin do qe eshte kunder interesit shqiptar.
rexhaj qamil
rexhaj qamil 4 ditë më parë
O.kur.po fillin ky spak se na u ban ban veshet sa te gomarit tujprit etishfim ketahajna kajapin llogari para shqiptarve qejauban jetn malore qetridhjet vjet
Gentian Vogli
Gentian Vogli 4 ditë më parë
Eshte e cuditeshme ,cfare pret SPAKU ?por edhe ky KOKELOPA me gjithe keto akuza,njehere nuk I eshte pergjigjur PAMFLETIT. I qete vazhdon te destabilizoje vendin e te behet pale me opoziten perkundrejt detyres.
Jo Jo
Jo Jo 4 ditë më parë
Po Ramen per ca e keni, ky esht edhe ma krimineli ne Shqiperi.
Jo Jo
Jo Jo Ditë më parë
Sara Kess 100% jam me ju.
Sara Kess
Sara Kess Ditë më parë
@Jo Jo ashtu por amerika e ka shqiperine se mendati amerikes ne balkan eshte shqiperia kunder daj rusis. Ka interes dhe eshte interez i mire end per na man ne fund. Jan lodhe me plehrat politikanet e shqiperise dhe eshte mire me marre gjith plehrat me fug ne beograd dhe ne athine se jan shpijunat e tyre. Edhe ma tradhti zi me ble vaksinat nga kine dhe rusis dhe as nje shqiptar sja hap trapin per ket tradhti qe beri kristaq ramavuci
Jo Jo
Jo Jo Ditë më parë
Sara Shqiptaret per fat te keq nuk e kemi at fat , edhepse USA nuk esht pa korrupcion per vehten. 🇦🇱❤️🇦🇱
Sara Kess
Sara Kess Ditë më parë
Aj giganti kriminal e kta kuklat voglat. Une mendoj amerika do i shfarose krejt dhe do veje proxy candidate favor e amerikes roft usa
O. Bani
O. Bani 4 ditë më parë
Me thene te drejten ju te pamfletit nga mengjesi ne mengjes vetem me Meten po merreni tani po na thoni se do hetohet per dhenien e nenshtetesive po ngeli puna per aq harrojeni se ka per tu fut ne burg ai me kopsitje dosjesh nga gazetaret . Ju po merreni me Cakallin por ujku vazhdon te beje kerdine dhe do te rrije dhe kater vjet akoma qe ti shkundi mire shqiptaret. Vetem shuma qe do paguajne shqiptaret per nje kaprico te Rames eshte e papare a do te pergjigjet njeri per to? Perse nje kaprico e tij duhet te paguhet kaq shtrenjte nga shqiptaret?!
Liliana Saliasi
Liliana Saliasi 4 ditë më parë
E di ky hajduti qe do vej ne grop te xhelos
texas masacre
texas masacre 4 ditë më parë
Rrrini ne gjunje tja merrni ne goje METES.. I pari qe ja mori ne goje ishte RAMA, kur shkoi te Ora news per interviste
Nexhdet Bellaja
Nexhdet Bellaja 4 ditë më parë
Ilir mete Meta MENDORE KLEPTOMAN I PA NGOPUR !
Argetim Demiri
Argetim Demiri 4 ditë më parë
OHOHO MA NĚ FUND🙏🙏🙏
Alikaj Shezai
Alikaj Shezai 4 ditë më parë
I shkreti sdi nga tia mbaj i erdhi fundi te shkretit
JEPI KAPËM
JEPI KAPËM 4 ditë më parë
po shpresojë shumë që të j'u vie edhe juve fundi siç kapitulluan dhe u avulluan bashkë-binjakët e juaj në kosovë shumë po kamë dëshirë që të mos ju shtyhet më afati juaj
Engel Cjapi
Engel Cjapi 4 ditë më parë
Litarin ne qafe me gjithe ate zarben
Gjet Gni
Gjet Gni 4 ditë më parë
A 1 prilli eshte sot
Serxho Vlore
Serxho Vlore 4 ditë më parë
Po' te jen hetus shqipetar nuk e gjen gje ilirin se i blen ky me miljonat qe ka vjedhur
ILLYRIAN ALBANIAN
ILLYRIAN ALBANIAN 4 ditë më parë
gjithmon ate qe kan kerku drejtesi jan munduar te ecin drejt sot jan ne boten tjeter, kurse krymbat akoma po germojne
Tony Selmanah
Tony Selmanah 4 ditë më parë
Vritni te gjithe tradhtaret dhe hajdutet e kombit
Stiljan Meshini
Stiljan Meshini 4 ditë më parë
JANE BERE UQRET TE QJITHE BASHKE...! SI KUNDER PERGJIGJE NDJ DREJTESIS QE U KERKOHET NGA ORGANET PERKATES ..ATA KANE ZGJEDHUR ISH BLLOKUN LINDOR ...!!! WETEM ATJE JANE TE SIGURT DHE NDIHEN TE MBROJTUR ...STRATEG.
Pjeter Gjinaj
Pjeter Gjinaj 4 ditë më parë
Po kua se nuk e shphim
Neta Ndou
Neta Ndou 4 ditë më parë
Conu shiptar prej gjumit conju mos shikoni kisha gjamija feja shiptarit asht rinja rinja
Neta Ndou
Neta Ndou 4 ditë më parë
@Mercedes Benz zoti i nimoft shiptaret e shiprin
Argetim Demiri
Argetim Demiri 4 ditë më parë
👍
Mercedes Benz
Mercedes Benz 4 ditë më parë
Kush ka mu cu moj ti. Ata ci kan met atje skan force ska buk me hanger. Horat i kan mush me lek e nuk Cohen kunder tyre. Une kam 25 vjet ci e kam lan venin tem e mijra tjere si une. Mjere hallexhit e fukurenjt ci Jan atje.
Altin Toska
Altin Toska 4 ditë më parë
Burg për të gjithë maskarenjtë.
Teuta Teuta
Teuta Teuta 15 orë më parë
@Nikoll Perdeda .
Teuta Teuta
Teuta Teuta 15 orë më parë
@Nikoll Perdeda ū..7
Nikoll Perdeda
Nikoll Perdeda 4 ditë më parë
Te gjithe ata qe kane kryer vepra penale duhet te vihen para drejtesise.Rrofte Amerika,i vetmi qe mund te siguroj jeten e femijeve tane.
Besnik
Besnik 4 ditë më parë
Ku ESHT DREJTESIA E SHQIPËRISË TA ARRESTOIN KETE COBANIN NGA SKRAPARI SE KY PO E BIE VERDALL SHQIPERIN
Safet Mali
Safet Mali 5 ditë më parë
Iliri sala dhe shum te tjer jan kriminelat me te medhenj.
Neta Ndou
Neta Ndou 4 ditë më parë
Te gjifh han nje sahan te gjifh e kan shtyp pupudhin duhet te shkrihet krejt parlamenti
Elba Sani
Elba Sani 5 ditë më parë
Krokodili Ilir Meta do te haje Popullin?A mindet?
Real M7
Real M7 5 ditë më parë
Une dua te jete e vertete ....por boll i ushqyet njerezit me RRENA. Kur do tu dale se paku nje parashikim i vertete ? Tani me thane te drejten na e çate bethen vetem me rrena pazaresh. Fakte a ka ? Burg a ka ? Atehere thjesht po lehni kot...
Pullumb
Pullumb 5 ditë më parë
Do. Denu sì ne amerik. Me vdekje me. Gjilpon
berti alikaj
berti alikaj 5 ditë më parë
Ju të Pamfletit po më lini përshtypjen e fallxhorëve sepse asgjë spo del nga këto që ju thoni . Shpresoj të gaboj ...
geri nino
geri nino 5 ditë më parë
Dhe nese ndodh, sapo te behen gati prangat, cuditerisht do kaloje kufirin dhe do zhduket bashke me parate e tija duke i shijuar ne vende exotike🤢🤮..... se na hapet barkun, asgje nuk i gjen keta nga me i vogli deri te i madhi
saimir saimir
saimir saimir 5 ditë më parë
Po Kur mo kur se kjo s’baron kurë, apo kur të vdesin sta dhe ne bsshkë?
Brian Sula
Brian Sula 5 ditë më parë
Pamfleti flet ne emer te Amerikes. Eshte ber si Spartak Ngjela. Portal ordiner.
Lulzim Thaci
Lulzim Thaci 5 ditë më parë
Keni vite qe flisni bla bla pordhe me rigon
Zere Hysen
Zere Hysen 5 ditë më parë
Kini 20 vjet që flisni për ilir metën dhe iliri tallet me ju
AkG Gg
AkG Gg 5 ditë më parë
Deni me varje ne mes te tiranes
Besnik
Besnik 4 ditë më parë
ILIR HAJDUTI PRANDAJ HURI PRESIDENT QE TI SHPETOJ DREJTESIS
Kadri Krasniqi
Kadri Krasniqi 5 ditë më parë
Hajde rren Hajde. Qa mendojn qe te huajt e denojn Ilir Metern asniher esht Burr Shteti dhe jo vetem ka mese paku 2 milon Shqipetar qe ja mbrojn Shpinen. Vazhdo I te ndegjoni genjeshtrat e pamfletit qe ka qellim veq klikime leku.
Mirvjena Tufa
Mirvjena Tufa 4 ditë më parë
@Kadri Krasniqi te mirkuptoj e te uroj shendet familjarisht.
Real M7
Real M7 4 ditë më parë
@Kadri Krasniqi te mirekuptoj...
Kadri Krasniqi
Kadri Krasniqi 4 ditë më parë
@Mirvjena Tufa E Dashur Mother me keni keq kuptuar. Kam ber Koment per Pamfeltin qe been sikur krejt I din. Flm ne mirkuptim I urrej me shum se ti Politikanet.
Kadri Krasniqi
Kadri Krasniqi 4 ditë më parë
@Real M7 Me shum Respekt Vella it. Kisha fjalen per pamfletit qe ja futin Kot. Dhe si ne Perfundim jam Gjithmon me Popullin Shqipetar I urrej Politikanet
Real M7
Real M7 5 ditë më parë
Sa i informuar qenke ti o Kadri ! Si mund t'i shkojne pas 2 milion shqiptare nje hajduti foriri ? Apo e ke fjalen per adhuruesit ne Kosove ?
Real Freedom
Real Freedom 5 ditë më parë
Shpirti i Dritan Priftit kerkon drejtesi.
Artur Murra
Artur Murra 3 ditë më parë
Ne c'batak ka rene ky president yne ku e coi ky bashkepunim me Saliu po si Ii besove e sot a te mbron c'te ka gjetur o Ilir tani.....? Qytetarja
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras 4 ditë më parë
Ndjese kerkin shpirti I milionave njerzve me origjin shqiptare qe torturohen nga 1944 e deri me sot 2021
Key Board
Key Board 5 ditë më parë
Ne hale te gomerve i shkoft shpirti
Prende Marku
Prende Marku 5 ditë më parë
Ka pasuri ne angli ka pasuri ne krhaci ka ne peshķopi ka durrsin komplet ka detin ka krejt neper bot e kerkon kjo fmit ton me zrdh me votue po te vetet ku ibuqa e peshkopis e skraparit palaqe femer
Nikoll Hila
Nikoll Hila 5 ditë më parë
Rroftë dreitsija
Rita Hila
Rita Hila 4 ditë më parë
Po. Ku eshte.drejtesia qe te rroi se spo shohim drejtesi
Neta Ndou
Neta Ndou 4 ditë më parë
Amen amen
Prende Marku
Prende Marku 5 ditë më parë
Jo ni bashi shpejt kto pun sduhet prit votat se i dajn leket per popullit se kta gjith mon i kan marr me lek po .onikes i kan hup leket ne rril tu shperda pe vota para sa vitesh kjo asht grue poshtme me gjith ilirin po fajet i ka rama se bani president
Prende Marku
Prende Marku 5 ditë më parë
E kta i vraft zoti qa na ban kti populli
Zyhra Sadiku
Zyhra Sadiku 5 ditë më parë
I duhet hequr koka ne mes te pazarit keshtu lahet haleja me te me maskaran
no name
no name 5 ditë më parë
Pamfleti gëzohet aq shumë kur përgojon duke nënqmuar e shpifur ndonjë "aktakuzë" sa që nga dikcioni i zërit,vullneti për të diskriminuar udhëheqësit dh shtetin shqiptarë ne pergjithesi,duket se eshtë duke përjetuar orgazmë nga vetkënaqësia ...për të shperndarë gënjeshtra.
Erton Callo
Erton Callo 5 ditë më parë
SEKUESTOJANI KETIJ KELYSHI TE SALI SERBIT TERE PASURINE KUDO QE TA KETE DHE BURGIM TE PERJETHEM BASHK ME MONEN
Flora Selmani
Flora Selmani 5 ditë më parë
Sa turp.Populli theret juju ju na tregoni...peralla.pse nuk nis hetimi.per dosjen BENETI..QE DO NA FUNDOSI DHE ME ZI..O BANDE PREKURORI SPAK
Naim Cerkini
Naim Cerkini 5 ditë më parë
Dhashte Zoti e kesaj here e kane seriozishte dhe kete kriminel dhe hajdute ordinere me Moniken i largojne nga pushteti dhe i fusin ne burg.
Jamba 95
Jamba 95 5 ditë më parë
O LIKE KUJDES KUR DEHESH SE KOT NUK THONE CA KA BARKU NCJER BARDHAKU SE BARDHAKU AMERIKAN TA QIN TE TAM TAMAM .
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
Dafina Zeqiri - DURO
3:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
Fara e Flliqt - Episodi 3 Sezona 3
24:35
Fara e Flliqt Official
Shikime 231 mijë
Selo Rezili - Episodi 1 | NGOP.TV
12:32
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 4,7 mln