Fevziu ‘habitet’ nga kandidatja 22-vjecare e PD, ve duart ne koke

  Shikime 253,284

RTV KLAN

11 ditë më parë

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALnets for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Lorenzo Lenci
Lorenzo Lenci 22 minuta më parë
Epo dikush do bëhet deputet ta hajë dreqi. Të majtë jo, të djathtë jo, të vjetër jo e as të rinjtë jo. Çfarë duan ne shqiptaret. Këtë nuk e dimë a vetë!!!
Mercella Roberts
Mercella Roberts 2 orë më parë
Dhe Sali Berishes i marrin te keqen,jo me njeriu tjeter...
Gianmarco 07
Gianmarco 07 4 orë më parë
Keta e quajne te drejtosh nje popull Profesion. Kuptohet ne nje shtet si shqiperia ne qofse shqiperia mund te jete shtet mund te bash çfare e çfare te duash e kur te kesh qejf.
banga gem
banga gem 5 orë më parë
O FEMZI KETO JANE JASHT LOJE DHE FAMILJA E VET NUK VOTON PSJA MAJET HUNDES E KA SJELL POPULLIT
Xheku Cekaj
Xheku Cekaj 6 orë më parë
Shum fallco emision blendi shum kurv as ironi sdi me than shum sipërfaqësor
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 6 orë më parë
Kandidate leshi kto jan per te ber shetitje te blloku neper kafene
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 6 orë më parë
Kjo ndimon njerzit
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 6 orë më parë
Eka fut saliu ti fusi mire virusin e saliovic 😂
Alma Ferro
Alma Ferro 7 orë më parë
Kush jemi ne? Ne jemi thjesht LRE -Lëvizja e Re. Ne jemi Nr 8 në Fletën e Votimit. LRE është partia e vetme që hyn në këto zgjedhje me mbështetjen e firmave të qytetarëve. LRE hyn në zgjedhje me mbështetjen e 6432 firmave të qytetarëve. Nuk jemi as parti e sajuar, as e porositur, as e financuar as e sponsorizuar. Jemi vetëm partia e qytetarëve të thjeshtë dhe halleplotë. Nuk pranojmë në LRE, ish - anëtarë të PPSH. Nuk pranojmë në LRE, ish - bashkëpunëtorë të Sigurimit të Shtetit. Nuk pranojmë në LRE as ishër të korruptuar të partive të mëdha a të vogla të këtyre 30 viteve. Nuk pranojmë në LRE, asnjë bandit, horr, të fortë, cub apo keqbërës. LRE është kundër Rregjimit Skuthokratik PS - PD - LSI. LRE është kundër Klubit të Plaçkaxhinjve PS - PD - LSI. LRE hyn vetëm në zgjedhje. LRE do të bëjë zero koalicion parazgjedhor me PS - PD - LSI. Zero koalicion paszgjedhor me PS - PD - LSI. Zero Koalicion. 6432 qytetarë na kanë besuar e mbështetur që të hyjmë në zgjedhje për zero koalicion parazgjedhor dhe zero koalicion paszgjedhor. Zero Koalicion. LRE është NR 8. Voto Nr 8. Voto LRE - Lëvizja e Re
Sham Hala 72
Sham Hala 72 9 orë më parë
Nqs ky eshte brezi i ri me mire le te rrim me ata rracqirat e vjeter she mos te na shtohen dhe keta rracqirat e rinj njoni me pidhe rropsh se tjetri duken te gjithe aty me i var kok poshte
ROMAN 3
ROMAN 3 12 orë më parë
edhe fmijeee??? jo vetem femije po kemi nje kombinim moshash brezash..mesa duket keni harruar dhe kopshtet,,eshte e talentuar po ju paralajmroj...mua? hmm , po kjo ceshte?? midhja, mbreteresha e liqenit tone...
Tony Montana
Tony Montana 16 orë më parë
Si Kercet Tulla Fevzos 🤦🏻‍♂️🤣🤣
Dritan Hysa
Dritan Hysa 20 orë më parë
Emisjon vari bolet ..
Adriatik Ishmaku
Adriatik Ishmaku Ditë më parë
Marshalla per ne si votus dhe si popull, kush do na e kthej buzqeshjen! Tani e me pas do bohemi rehat!
Elio Klio
Elio Klio Ditë më parë
Eshte bere politika si estrada e muzikes eshte futur qen e mace ne politike vk perfundimisht ky vend po iken ne pith te maces
Maldin Garxenaj
Maldin Garxenaj Ditë më parë
Ore po me shqipatr qe kan dal me dhi e me putanat e instagramit do e beni shqiprin ju? Po a Nuk ju vjen turp apo jan familjaret e ktyre pisava qe jan ne parlament ajo 22 vjece do me u be deputete ? Po ca di ajo nga politika nga experienca? Hajde Shqiperi e mjera Shqiperi
shky-pe I_lir'
shky-pe I_lir' Ditë më parë
O lul o Flliqtin po si e fut nji foshnje me na perfaqsue, apo asht' gjaku i dikujt per rreth, edhe ato t'jerat kisha ndejt me marak me u pas lan dhite me i ruejt
Cin Tonej
Cin Tonej Ditë më parë
Oi shipni e mjera shipni
eri albania
eri albania 2 ditë më parë
"Pasi bera bythe gjoks e buze u kujtova papritur te kandidoj per partine time ne menyre qe keto investimet e mija te vlejne per shoqerine"
Xhoni Shollaj
Xhoni Shollaj Ditë më parë
🤣🤣🤣
orjado era
orjado era 2 ditë më parë
Si ka mundesi kjo qe ishte me dhi si fremere me dhi dhe kjo arriti te hyj ne parlament gjeti 1 menyr 1lidhje dhe hyri ne parlament para 4 vitesh dhe zuri te qaj aty hallet..? Pyetje kush ja mundesoi dhe per cfar motivi. Cili ishte plani? Perse pikrisht kjo? Dhe cudia me e madhe Tani kjo vendoset si kandidate mbas 5 vitesh si deutete dhe behet Person publik... A mos call mbas gjith kesaj mrapa Skene esht e gjitha 1 regji e cila katapulton me mjeshteri persona ne Politiken e dhjer te Shqipris per ti perdorur dhe manovruar ne vazhdim per interesat e Tyre monopoliste. Duke qen se fytyrat e vjetra po vyshken. Dhe keshtu keta te rinjt e promovuar me regji te tilla Jan gati ti sherbejn padronit Monopolist.. sic beri kasa mafioze e vjeter Duke rrenuar ekonomin dhe Duke len ne koncesione te turpeshme asetet kryesore te vendt si energjin naften ujin pyjet minierat dein Token e tjer. Ky esht konkluzioni dhe dilemma. Qe ne fakt duket shum e qart.
Romeo Myzyraj
Romeo Myzyraj 2 ditë më parë
Medet o zot kush po kandidon medet shqiperia nuk bahet me kurva o popull
Pali Sefa
Pali Sefa 2 ditë më parë
Qa m**** po ndodh ketu. U be parlamenti i kushtetutës se republikes se Shqiperise han.U be park lojrash per femije te grades super amatore.Jo po te kandidoje edhe vellai im ne klase te gjashte. Te dh***** sistemin shteteror. Kur kerkojm Pune per jeten tone kerkojne "20" kushte dhe kur vje puna per nje nder postet me te rendesishme te Republikes ata thone -"he mo fute se ka experience ne politiken familiare kjo 22 vjecaria.Per keto duhet protestuar jo per idiotesira qe shpikin partite qe kerkojne pushtet me hir ose pahir.
Ludmilla Malaj
Ludmilla Malaj 2 ditë më parë
Zot i madh, ne dore te kujt do jene fatet tona... u rente flama
Ismet Haxhija
Ismet Haxhija 2 ditë më parë
Tash e kemi te sigurt shqiperine futja pordh edhe i duartrokitje.
Happyyy
Happyyy 2 ditë më parë
oo fejzi o rrac shkerdhatash e fis qiresh ,, po ctu desh ty ,, i thu njones e ctu desh tu i thu tjeters ,, po gruja jote ci duet me kart e dynjos eeeeeeeeee
landi interisti
landi interisti 2 ditë më parë
Keta hane te tane per te mbushur vallen ,parlamentin do ta shohin veç nga televizori hshahahahaha
xhoi bela
xhoi bela 2 ditë më parë
😹😹😹😹😹😹 lulushet 🍌🍌🍌
v m
v m 3 ditë më parë
a ka ndonje qe nuk e ka bo hunden ne Tirone?
Narcos Bisha
Narcos Bisha 2 ditë më parë
GHhhhhhhHahahhahahahahahahaha
Albert Berti
Albert Berti 3 ditë më parë
🙈😂🤣🤣 ça bohet
frrgc czynn
frrgc czynn 3 ditë më parë
mos u habisni se kejdi mehmeti e lsi ishte 18 vjec kur kandidoi
Agji Bajrami
Agji Bajrami 3 ditë më parë
mjer ne o zot
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT 3 ditë më parë
Pse mos te kandinojn deri sa ka lek shteti te japi kot .deputet qe paguhen per te ber asgje
al shqiperi
al shqiperi 3 ditë më parë
Asnjera nga keto gocat nuk kan me dal deputete. Veq mos u lodhni kot
Bardhyl Kuci
Bardhyl Kuci 3 ditë më parë
Bravo sa te ri jan kta depulesh na hongshin tumin me gjith taksa
Bardhyl Kuci
Bardhyl Kuci 3 ditë më parë
Do vazhdoj me shum termet
Bardhyl Kuci
Bardhyl Kuci 3 ditë më parë
O pu pu pu. Medet medet o bled. Cjan kto shurra te fulliqura
strawberry pie
strawberry pie 3 ditë më parë
pse habitesh Blendi Viktorja ishte ne krye te detyres ne Mbreterin e Bashkuar kur ishte 18-vjece, dhe sherbeu 64 vite rrjeshte!
urania kuraj
urania kuraj 3 ditë më parë
o Ori ske per te fituar se Basha nuk do fotoj
76REDscorpio
76REDscorpio 3 ditë më parë
Keta jane Hajdutet e rinj se te vjetrit rrin mbrapa skene tashi 🤮🤮🤮🤮 Mjere populli.
Albana Faslia
Albana Faslia 3 ditë më parë
Edhe qeni im i lagjes ka ngel pa u bo kantidat per deputet
robert likaj
robert likaj 3 ditë më parë
Shumica nga keto lajmin per pjesmarrjen ne zgjedhje e kane marre ne krevatet e moteleve
robert likaj
robert likaj 3 ditë më parë
A jam i vetmi qe Blendi me acaron me at ecjen e tij para mrapa. Po pusho o Blend se met vertete na cmende
robert likaj
robert likaj 18 orë më parë
@Nertila Fjerza veshtire ti ikesh
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza 19 orë më parë
Mua me zuri 🤣🤣!
B Saliu
B Saliu Ditë më parë
Me ke mu bo si i forte koqe e bo emisionin lomsh skupto asnje gje atyi pelqe vetja shume i duket vetja i mencem
the world
the world 4 ditë më parë
Kjo ska prer sisen akoma 🤦‍♀️ po nejse te tjeret jan me te sakt
the world
the world 19 orë më parë
@Nertila Fjerza hapi rrug budallati 🤣
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza 19 orë më parë
Hahaha po kam qenë gjithmonë e rrethuar nga biseda politike në shtëpi. Ma thuaj një vend ku nuk flitet për politik! 🤣🤣
Claudiu Popescu
Claudiu Popescu 4 ditë më parë
Ku ukan gjet keto kare o zot hahahaha hahahaha ikni qiuni andej nga keni qen o kokrrave e kurvave
faik konica
faik konica 4 ditë më parë
hahahahahhahahahahahah
Keta Haxhjija
Keta Haxhjija 4 ditë më parë
Bledi fejziu te ri tduhet je pleq qe nuk din cfar flasim qe ju kan ra mendy ne kok leshojani rinis jo mos mos merri pleq
Enyeny Enieni
Enyeny Enieni 4 ditë më parë
Kjo e ka mendjen vetem per rroçk
Guido Tentoni
Guido Tentoni 4 ditë më parë
Ka paguar babi trafikant tek Basha 650 mije euro qe e bija vet budallaqe 22 vjecare te kandidoj ne pozicion te sigurt. Demokratet e vertet rrin rrugeve
M M
M M 4 ditë më parë
O ZOTRI fefziu ne austri kristan Kuntz kryetar me i ri ne evrop e Austri ku eshte problemi ne ne KOSOVE KEMI presidenren 38vjeqare e duam kosoven ajo eshte ylli i shqiptaris ka intelegjenc sa KREJTE politika ne shqipri anti shqiptare NUKE dotethot se rinia kosovare u pjek para kohe me esperencen e lufes bashke femit e kombit vdekje krejt tradhtarve
Enes Sherifi
Enes Sherifi 4 ditë më parë
Tallni rakun me popullin po gjyshi im do kandidoj
Service Tools
Service Tools 4 ditë më parë
mbajeni mend dita qe vjen eshte me e keqe se dita qe kaloi, Pejgamberi Muhamed A.S
Klea Abdullaj
Klea Abdullaj 4 ditë më parë
Po ca flisni kot aman. Vini aty ulur ne ca karrige dhe filloni te flisni per politike sikur te ishte nje loder per ta shitur e per te fituar para. Shqiperia nuk eshte nje vend i lodh....esht i vdek. Te pakten me kto ftyra qe po e udheheqin se zgjat dekaden. Per shqiperin sben as rama as luli as monika as iliri dhe asnji nga keto qe njohim dhe qe jan sot ne pushtet. Shqiperia do nje rini te paster qe te ngrihet dhe ti rrezoje te gjitha forcat politike ne fuqi dhe te formoje shtetin nga fillimi. Un per vete e du vendin tim dhe nk du qe te largohem. Se kudo qe te shkosh sado qe te rrish ne nje shtet tjt do jesh gjithmon e huaj. Por me kte sistem drejtesie politike shendetsi dhe arsim jo vetem shqiperia por asnje njeri ska nje te ardhme ktu. Shko puno robi si kafsh ne pike te diellit e ne shi e debore e merr 10 mij lek maksimumi ne dite. Po na e bejn mire se nk dime si te ngrihemi gjithe shqiperia e tua fusim kembet ne nje kepuce. O te bejn nje shtet ashtu sic eshte per te qene ose te shporren se ka shume te rinj qe me vrt e dun dhe sakrifikojn per vendin e tyre
Nada Bts
Nada Bts 4 ditë më parë
I shikon qe nga surrati i patinuar se cfare idealesh politike kane. Mendohuni mire o njerez per ke votoni se keta e kane ne terezi. U be deti kos per te gjithe...pffff
nardi nardi
nardi nardi 4 ditë më parë
Po pse mos futet dhe ajo U fut Reme Lala 22 vjec me leket e bait te droges, i bleu dibranet per 50 mij lek , dhe jo llafe kto por e dim gjith dibranet .Ne kto raste me vjen turp te them se jam dibran
Afrim Afrim
Afrim Afrim 4 ditë më parë
Ndaj shqiperia vete keq e me keq se e kan marr me lesh e me byt.... Leshi lesh te le dhe by byth te ben me falni per shprehjen mir po ja bejuni nje pyetia ca shkolle kan ato o zoti fejzi qe duan te udhezojen nje shtet Po beni dicka mo burr mos e leni shqiperin ta fundosen se sa per te shkaterruar e kan ber ktu e ko Respekte zoti fejzi
Gazi Kacellari
Gazi Kacellari 5 ditë më parë
Burdello politika shqiptare ku do na cojne kurvat e çfar nuk pret nga keta politikane nuk lane cobene ne këmbë futini edhe keta ne parlament se e ndritet ju mir ja beni kur do ngrihet populli ti vere perpara
rosa Imed
rosa Imed 5 ditë më parë
Ua te lesh trute ,,,ku ka perfunduar Shqiperia ,,,me cfare individesh perfaqesohemi ,,, Do behen dhe keta si shoket e tyre hajdut me diploma Duke perdorur imazhin ... Ua ua cfare behet
Zhani Nelaj
Zhani Nelaj 5 ditë më parë
l.Te gjith me ide sa te ulen ne karrike .i duhet rroga qyl .
Roland Krrashi
Roland Krrashi 5 ditë më parë
Te gjith kuckat ne nje te ardhme ne pushtet phuuuuuu fare e flliqt
ALKUKES
ALKUKES 5 ditë më parë
Athu mos po behet perputhen ne ket show por ne model politike ....
Clirim Maho
Clirim Maho 5 ditë më parë
Po ikni se late name.pika qe su bie.
Dhimo ku
Dhimo ku 5 ditë më parë
Me përdorimin e migrofonit duhet të jenë me përvoi të kënaqëshme🎤🎼🎼
ChIngchangchin Chin
ChIngchangchin Chin 5 ditë më parë
SHIKO AI TJETRI VLONJATI E ZEZA O PERENDI NUK DI TE FLASI, PO ESHTE AI PER NE POLITIK ESHTE DHE PROFESOR , ORE PO ME LEK E KE MAR ATE TE SHKRET DIPLLOM, PO MOS TE DISH TE LIDHESH DY FJALE , FLET SIKUR PO FLE GJUME. JA AJO QE PUNON NE RADIO TEK TOPI E TEMERSHME ESHTE AJO PER POLITIK, AJO SJA KA HABERIN FARE SA KATIDATURA JAN, QESHI E GJITH DYNJANJA KUR THA AJO 20 . LA KOKREN E NAMIT. IKNI MOJ MORTJE IKNI LANI NDONJE ENE NE SHTEPI SJENI JU PER POLITIKE. POLITIKA DO BYTH, JO SI JUVE SI KRIMBAT E DHEUT
ChIngchangchin Chin
ChIngchangchin Chin 5 ditë më parë
SKE FAJ QE VE DUART NE KOKE, SHIKO KTE BUDALLACKEN QE SMER FARE VESH NGA POLITIKA THOT 20 Katindatura🤦🏻‍♀️ HAHAHA 🤣 OHHH BASHE I KE GJETUR KTO BUZET ME QUMESHT SI LLOGARIA QE BEN VETE 7x7=42. PO KUR MER VESH AJO 22 VJECE NGA POLITIKA , AJO SKA ASNJE LLOJ EKSPERIENCE NE POLITIKE. ORE POPULL I TRASH MBARON UNIVERSITETIN NE ANGLI DHE NUK TE FUT ASNJE NJERI NE PUNE DHE ME UNIVERSITET TE JESH, TI VETE RREGJISTROHESH PER PUNE AI NUK TE FUTE TE THOT SKE EKSPERIENCE, DY VJET JU DESH VAJZES TIME QE MBAROI UNIVERSITETIN NE LONDER PER JURIDIKE, DY VJET JU DESH TE MIRTE EKSPERIENCE , PA TE FILLONTE PUNE RREGULLISHT, CI KENI KTO PA EKSPERIENCE NE POLITIKE 22 VJECARE PU PU PU PU DHE PRET TI TE BEHET AI VEND ATY
Rake R
Rake R 5 ditë më parë
Po pu ća pornostare kjo bjondja
Enton Dalani
Enton Dalani 5 ditë më parë
Tani e kuptoni se çi keni bër Shtetit dhe Kombit ? Si harriti kjo dit e dini ?
Omer Kodra
Omer Kodra 5 ditë më parë
Turp per ju qe komentoni jeni mesuar me ujqerit e vjeter, shqiperia ka nevoje per ndryshim dhe me mire sec mund ta beja rinia t vjetrit skane per ta bere kurre!
DJAL NGA SHQIPERIA
DJAL NGA SHQIPERIA 5 ditë më parë
A CU PLAK BERLUSKONI SE I QAN SHPIRTI PER DASHNORE...KETO DO JEN DEPUTETE PER GOJORE SIDOMOS 22 VJECARAJA ESHT SI AJO KENGA LABE...ME MUA MEJO ME MUA SI GJATARI ME LANGUA
Ro li
Ro li 5 ditë më parë
Po ku i gjete mo blend , ja shkaterrimtaret e erdheshem te shqiperise
Alex Britti
Alex Britti 5 ditë më parë
Bravo do bahet shqipria me kto dele e dhi, o Zot ku po shkojme.
Meriton 326
Meriton 326 5 ditë më parë
Nga Ismail Qemali burr shteti ja ne qfar plastikash,tmerr
Ergest Kaja
Ergest Kaja 5 ditë më parë
Perfundimisht shqipria nuk behet me keta sdin te flasin
Ergest Kaja
Ergest Kaja 5 ditë më parë
Perfundimisht shqipria nuk behet me keta sdin te flasin
Jasmin Veseli
Jasmin Veseli 5 ditë më parë
O zot ooo zot
Antonio Nako
Antonio Nako 5 ditë më parë
Lum SHQIPERIA QE JU KA...
Anesti Hoxhaj
Anesti Hoxhaj 6 ditë më parë
22 VJECE KANDIDATE AUUUU
Olsen Lleshaj
Olsen Lleshaj 4 ditë më parë
e kupton se per ke dueht te paguaj taksa shqiptart 🤦‍♂️🤦‍♂️ per nji 22vjecare, te punoje fort ajo zone se duhet me i ble breke te brendeshme edhe buzkuqe goces se pastaj vjen vera shpejt edhe ndoshta i fut naj pale pushime ne jale apo sarande ne schiuma party ne bikini 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Luli Osmani
Luli Osmani 6 ditë më parë
E pa rritir mire
Adrian Balla
Adrian Balla 6 ditë më parë
Ku kan studjuar keto per politik hahaha po ajo 22 vjecarja ne vend te ishte ne ibiza per pushime parti do te behet politikane pa sudjuzr ne universitet per politik ca di ajo nga politika me gjith respektin per to le te nehjn politik po te studjon per politik jo si rama basketbollist berisha doktor meta karrocier me bashen dhe ja ku esht shqiperia pra pas 30 vjet jasht evropes se Sduan politikanet xe u prishen pazaret dhe vuan populli pse keshtu do ecim prap 30 vjet me ju
Urim Shahini
Urim Shahini 6 ditë më parë
Hahah turp I madh Pasha zotin po si ka mundi asnjera ska lidhje me politik po kandidojn ne politik qka do regullojn kto kur skan lidhje haha ore si ka mundsi as ne afrik nuk ndoth nje gje e tilla largohuni o shqiptar hikni larg keti vendi te ngelin veq kta e te vriten mes veti keta meritojn kta njerz ne shqipri. Zoti I bekoft shqiptaret
Aleksander Suçi
Aleksander Suçi 6 ditë më parë
My god??
Aleksander Suçi
Aleksander Suçi 6 ditë më parë
Ku janë akademikët profesorët?
Aleksander Suçi
Aleksander Suçi 5 ditë më parë
Ka 7.5 vjet qe e kam lene Shqipërin Sepse unë besoj tek vlerat .
Aleksander Suçi
Aleksander Suçi 5 ditë më parë
ZOTI I BEKOFT PATRIOT NACIONALSTËT SHQIPTAR QË JANË GATI TË JAPIN GJITHÇKA PËR KOMBIN
rosa Imed
rosa Imed 5 ditë më parë
Po' se mendon se ka meritokraci ne Shqiperi ,,,ketu eshte turp po' nje turp i madh ,,,te vjen te vjellesh me keto qe Dalin ,,, Truri shqiptar ka ikur dhe la bere mire ,,po' mjere ne qe jetojme ketu.
Ali Baba
Ali Baba 6 ditë më parë
Per te ber lek duhet te hysh ne politik. Tani keto do e knaqin
Ina Sadikaj
Ina Sadikaj 6 ditë më parë
Sa turp me keta kandidat. Mjer Shqiperia mjer
My Home
My Home 6 ditë më parë
😂😇😅😅😅😅😋
My Home
My Home 6 ditë më parë
Ka vend per mu me profesion kamarjer
My Home
My Home 6 ditë më parë
Te mjeret ne
Kuzhina Ime
Kuzhina Ime 6 ditë më parë
Kshtu eshte kur ka babi lek shume
kevin reno
kevin reno 6 ditë më parë
Politikanet e ardhshme???Andia me meritokraci 22 vjece?? Me mire se kta te vjetrit te Pakten ,🤣🤣
Gianni Dilecce
Gianni Dilecce 6 ditë më parë
O shqiperi te kam dhjer ste kuptova asnjeher nga i pavdekshmi Faik Konica ketu e 100vjet para xfar njeriu gjenial paska qen
the world
the world 4 ditë më parë
👏👏👏👏
Mboon Risa
Mboon Risa 6 ditë më parë
Desha me pyet jane te rinjte e perputhen ne kuvend??? 😕😀
Ilirjan Daci
Ilirjan Daci 6 ditë më parë
Kanidatja 22 vjecare i ka hequr pelenat duhet te ket mamin ne kuvent qe tja nderroj ne fitofte
David Totokoci
David Totokoci 6 ditë më parë
Car thone keta me kandidate 22 vjecare
Rudy Rudy2341
Rudy Rudy2341 6 ditë më parë
Te gjitha kurva eskort 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈
Vinnie Vinny
Vinnie Vinny 6 ditë më parë
Ja me kto injorante do behet shqiperia ..bo bo ..
Ali Sina
Ali Sina 6 ditë më parë
Bledi kini te drejte nuk behet stan me lepuj
jos professionista
jos professionista 6 ditë më parë
Uuu sa pith.....duket qe kane punuar mire semaforet kete vit. Kane bere lek kuçkat....
Theo X
Theo X 6 ditë më parë
mjerre shqiperia me keta , keta jane analfabete, keta do e rregullojne shqiperine,
flamur barameta
flamur barameta 6 ditë më parë
Ashte prekur nga politika ne familje. Ka te drejte e pse jo, kur 6×7=49! E pse mos ti hyje dhe une politikes! 7×6=49 ok luli para une nga prapa. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Sy jeshilia LSIT
Sy jeshilia LSIT 6 ditë më parë
A ka ndonje nxenes te fillores per te kandiduar oh mjer ai vend
tit kulla
tit kulla 6 ditë më parë
pd jan ekspert per dhit sa mga vin kto dhia zbret me frena dore
Portokalli, 4 Prill 2021-S.Show ( Presidenti )
06:53
Top Channel Albania
Shikime 53 mijë
The New Mercedes S Class 2021 Test Drive
10:58
Doğduğun Ev Kaderindir | 37. Bölüm
1:59:17
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 3 mln
Fara e Flliqt - Episodi 4 Sezona 3
21:51
Fara e Flliqt Official
Shikime 109 mijë
Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm 2. Fragmanı
0:55
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 2,4 mln
DON XHONI - MAFFIA
2:49
DON XHONI
Shikime 1,6 mln
Genc Prelvukaj - Hajde ti kthejme
2:39
blackfishofficial
Shikime 214 mijë