Pas kërcënimeve Elvisi publikon mesazhet me Antonelën dhe Sindin: Me falni që po i nxjerr

  Shikime 220,049

RTV Ora

7 ditë më parë

#rtvora #loco #glamourzone #esterbylyku #perputhen

Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALnets Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALnets Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
Daily Things
Daily Things 13 orë më parë
Qija ropt ca behet ne kete bote
asnjeher jo
asnjeher jo 15 orë më parë
SA Kar paske ngren moj zonjushe je ber si qen
A. Sadiki
A. Sadiki 16 orë më parë
Mjele kte lopen . Keep up
Florenco Martini
Florenco Martini Ditë më parë
Ky a ropcim cun
Unknown Disaster
Unknown Disaster 2 ditë më parë
Po ne nuk lexuam gje!
Dardania Sacra - Kosova
Dardania Sacra - Kosova 2 ditë më parë
Mbet dhe ky tu bo disaa me qe ja hoqen bothen prej Programit.
marieta marieta
marieta marieta 3 ditë më parë
Kta nuk jane meshkuj por jane palavira mjer kush bie ne kta lloj meshkujsh
Jeti Llatini
Jeti Llatini 3 ditë më parë
Po slexova xha mor mut pse se ban zoom ne kto
Tomi Vlora
Tomi Vlora 3 ditë më parë
Ti mir qe je kurioze po je dhe kare
GD Kaci
GD Kaci 3 ditë më parë
Jeni që jeni,nuk i fusni 1 të qime aty?
Himena Grasies
Himena Grasies 3 ditë më parë
Nuk e di pse sdoli sindi me kete se shume te mire jane te dy vetem ky e respektonte dhe e meriton sindin
Lum Berisha
Lum Berisha 3 ditë më parë
Gazetare me kot skam pa kurr shum acaruse 🥵
Himena Grasies
Himena Grasies 3 ditë më parë
Na cate koket ju mese moshat qe ofendoni sindin
Mina Anim
Mina Anim 3 ditë më parë
Je shum i mir Elvis
Lume Lajçi
Lume Lajçi 3 ditë më parë
Sa e neveritshme kjo moderatorja, e folmja e saj teper katastrof !
Arlinda Rexhepi
Arlinda Rexhepi 4 ditë më parë
🤗🤗
Leonard Brasha
Leonard Brasha 4 ditë më parë
Shum mir ja bere kurves antonela, ajo do plumbin o shoku
beyond infinity
beyond infinity 4 ditë më parë
Ju mendoni se njerezit kane nga nje mikroskop ne xhep?
Daily Things
Daily Things 13 orë më parë
🙃🙃🙃🙃🙃
Unknown Disaster
Unknown Disaster 2 ditë më parë
😂😂😂😂
Sabrije Hurdha
Sabrije Hurdha 4 ditë më parë
ik
Isnije Ziberi Nuredini
Isnije Ziberi Nuredini 4 ditë më parë
Q ene sp
Marjan semema
Marjan semema 4 ditë më parë
Ky cfar bukurie.
Geneva Ch
Geneva Ch 5 ditë më parë
Pill mashkull burrat si bejn kto veprime vetem nji mashkull i utet qe per pak shet dhe bythen 🖕
K L
K L 5 ditë më parë
Me antipatiku aty...
Naim Zajmi
Naim Zajmi 5 ditë më parë
ESTER ME FTO DHE MUA, TE BETOHEM DO VI ME 5 VIAGRA NE XHEP!!!
LOREDANA LIFESTYLE3
LOREDANA LIFESTYLE3 5 ditë më parë
🤪🤪
astritiable
astritiable 5 ditë më parë
Ik mor mut 💩💩💩💩💩🤮🤮
Genève Suisse
Genève Suisse 5 ditë më parë
*Vetem gazetare nuk je moj fycke,as nga veshja,as nga e folura.Mjere kush ka ngel ne ate vend plera te pa shkolluara,te pa moralshme !*
Lumturi Meko
Lumturi Meko 5 ditë më parë
Ik or Loco se nuke je aji qe je por ai qe do te jeshe dhe e tregove qe me litarin dhe deri tek bla bla blat dere me dere. Vazhdo fole se e beson qe je "inteligjent"dhe I "ditur". Cfare eshte keshtu me keta djem mor aman ?? Pa pike bureri
Agji Bajrami
Agji Bajrami 5 ditë më parë
kjo don 30 cm ta shnoshin nje her e mir
the world
the world 5 ditë më parë
🤮🤮
Besmir Misimi
Besmir Misimi 5 ditë më parë
Kjo si me be seks folen moderatorja
klodian rrasaj
klodian rrasaj 5 ditë më parë
Loko je kan king ne at program
Myzejen Radoniqi
Myzejen Radoniqi 5 ditë më parë
Ti dha duart sindi se ajo thote jam per ty dhe ta ben m.....
Myzejen Radoniqi
Myzejen Radoniqi 5 ditë më parë
O loko po nuk je burree qe merr me femer
Anisa Kasneci
Anisa Kasneci 6 ditë më parë
Sa mashkull i ulet vetem burra sjane ato qe meren me nje femer
Bruna Malaj
Bruna Malaj 6 ditë më parë
Po ti mi goc per intervista I fton meshkujt apo per ti Josh
five stars
five stars 3 ditë më parë
Për të 2tën
Majlinda Serdari
Majlinda Serdari 3 ditë më parë
👌
frenki h
frenki h 6 ditë më parë
Publiku ta shohi un sdua te di gje Nderkoh prp kjo “ ja ta shof dhe un “ ... madama e parisit 😂
Ilajda Loka
Ilajda Loka 4 ditë më parë
Hahaha dhe un qe sa doja ta them .... bammm e lexova kete koment😂
GAMING Tv
GAMING Tv 6 ditë më parë
Ueeee edisha qe dikush do ta thoshte ktu ke komentet🤣🤣🤣
ela ela
ela ela 6 ditë më parë
Oh HUND DERE MOS U PERDRIDH SE NA APE BARKUN FOJA TA SHIFJA PREJ ELVISI T PO SA TE SHOF TY ME ACARON NERVAT ORDINERE FEMER CAR KUJTON TI SE SHOFIN EMISION PER CICAT DHE SHALET SI LOP PER TY IDJOTE TI I LARGON SHIKUSET VETEM MANJAKET TE SHOFIN TY KAN IK ATO KOHERA QE JAN MESHKUJT TE URITUR PER FEMRA SE DOT NJE KLICK GJITHE FEMRAT E BOTES SI TI DUSH JO TI NA DEL ATY TREGO NOI TALENT JO PERDRIFHESH SIKUR E KE JNE GOJE K...N ER FEMER
Loredana Lifestyle 2
Loredana Lifestyle 2 6 ditë më parë
😅😅😅
Apollo Beats
Apollo Beats 6 ditë më parë
Ik e cun bythqir
anonim for life
anonim for life 6 ditë më parë
Akoma gjall jan kta tperputhen i kisha harru🤮
Arenc Habilaj
Arenc Habilaj 6 ditë më parë
Ky eshte njeriu me vari karin qe la shqiperia
b b
b b 6 ditë më parë
Po ca merreni me KET Legen..!!!
Ana Anisa
Ana Anisa 6 ditë më parë
Aman nga e keni gjet kete fwmee koti pa pik lidhje eshte pa pik lidhje flet🙄🙄🙄
Klement Mecaj
Klement Mecaj 4 ditë më parë
@Ana Anisa moj e di ti qe kto punojne shume dhe skane kohe as per te dashur apo lidhje 🤗🤗🤗ku e dine ne qe nuk eshte per te gjujt aty
Ana Anisa
Ana Anisa 5 ditë më parë
@Klement Mecaj nuk du gjo vlla jo po ajo po flet sikur i ka 🐍🐍 ajo eshte per pyetyr personi e ftuar jo per ta eksituar eshte ne pun aty ska dal me gjyjt
Izaiah Bennett
Izaiah Bennett 5 ditë më parë
@Kameron Jedidiah definitely, I have been using Flixzone for since december myself :D
Kameron Jedidiah
Kameron Jedidiah 5 ditë më parë
pro trick: you can watch series on Flixzone. Me and my gf have been using it for watching loads of movies during the lockdown.
Klement Mecaj
Klement Mecaj 6 ditë më parë
Kjo ester???po ca thua pzz ajo ashte super shume e drejtperdrejte e bukur eshte ...ca do me ti
all you
all you 6 ditë më parë
si esht ky elvisi si buk me vete
Majlinda Serdari
Majlinda Serdari 6 ditë më parë
Kjo moderatore e linjes 0900?
Arlinda Demiraj
Arlinda Demiraj 3 ditë më parë
Sa ordinere eshte .E zgjat ate Zanoren pooo ohh ufff zot i madh kush te ka thene qe presanton bukur se dukesh si ato prostitutat qe duan klient edhe flasin gjithe afsh.Mbulohu se sle cope trupi pa nxjerr.Elvisi cte them per te eshte bere si plaku i lagjes qe merret me llafe grash gomarr
Sefer Knap
Sefer Knap 5 ditë më parë
Kjoka probblem shum te madh kjo qan ne seks e mat me metr
Vana Sulova
Vana Sulova 6 ditë më parë
Kjo ka ik ti hy nsy ....... elvisit apo ti mari intervist ???!!!🤔🤔🤔🤨🤨🤨🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Giovanna Joey
Giovanna Joey 6 ditë më parë
Hwhhahahaa as ftyr per pornostare s paska 😂🤣
A.
A. 6 ditë më parë
kjo pse flet sikur e ka ne bythe ?
Samir Fejzulla
Samir Fejzulla 10 orë më parë
🤣🤣🤣🤣
Manjola Kallushi
Manjola Kallushi 4 ditë më parë
Hahahahaha
Isli Endi
Isli Endi 5 ditë më parë
E ka shum eksitus
Tirona blu
Tirona blu 5 ditë më parë
@Durres Durres Ahahahha vdiqa me lott
Tullio Sanremo
Tullio Sanremo 5 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣
baba gangdella
baba gangdella 6 ditë më parë
Like kush e njeh elvisin pi perputhen
MM Di
MM Di 6 ditë më parë
Sa kurve kjo gazetarja si pornostar ben shum eksitohet
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 1,9 mln
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Traditional Beef Steak Kebab on Sadj Grill
22:38
Kənd Həyatı
Shikime 2,5 mln
ROBI PLAKET KUR DON VET - Milaim Zeka & Ana Rustemi (Episodi i plote)
1:01:05
Traditional Azerbaijani Baklava, Outdoor Cooking
22:36
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 1,9 mln
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
Kim Kardashian Takes TikTok Dance Lessons From Addison Rae | KUWTK | E!
2:12
Uyanış: Büyük Selçuklu 29. Bölüm🏹
2:23:57
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 1,7 mln