Flet Stresi: Pse u pajtova me Noizyn

  Shikime 247,008

Prive TV

16 ditë më parë

Stresi flet pas pajtimit me rivalin e vjetër, Noizy nga OTR.
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:
Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al
Stresi
Noizy
OTR
#HIPHOP #STRESI #NOIZY

Komente
Argjent Begolli
Argjent Begolli Orë më parë
Rrot kari
K D
K D 2 ditë më parë
O zhulaq laj atletet kur del ne tv Zhuls ,ordiner ,barbon
venis pro 19
venis pro 19 2 ditë më parë
Bravo dy legjendat e repit shqiptae
Markos Preka
Markos Preka 3 ditë më parë
Stresi o real G o shok ka qen dhe ka me met legjend nshqipni o bish
Vrenozi彡[ᴅᴇᴀᴅ ᴋɪʟʟᴇʀ]彡
Vrenozi彡[ᴅᴇᴀᴅ ᴋɪʟʟᴇʀ]彡 3 ditë më parë
Ik re kari
Teo
Teo 4 ditë më parë
alnets.info/work/qNCRgsncrqim2oY/video.html
Teo
Teo 4 ditë më parë
alnets.info/work/qNCRgsncrqim2oY/video.html
Albania
Albania 5 ditë më parë
Viktima interneti si stresi dhe noizy me plera nuk ka Shqiperia gjith kohes sikur zihen e ketej qihen
StelaQendrim Gashi
StelaQendrim Gashi 5 ditë më parë
TBA edhe Baba Records jon kon reperat qe kane pas shqiptaria, Noizy me kete vijne shum vone ne vitin 2007. Baba Records dy DISSA ja ka kthy fort TBA por sdi pse nuk i beri kurr diss Noizyt se Geti i Baba Records per dissa u kon kapak mas Unikkatilit kuptohet. Noizy kur ka bo kong ne vitin 2007 un kom ingjizu kongen e pare te Big Wolf qe e kam kendu me Big Night shokun e ngusht te Wolfit pastaj ne Suhareke jena Mbreter u lshu shum neper kafiteri edhe Ramushi kur e kandidoj Blerim Kuqin per kryetar te Suharekes e moren Noizyn me kendu tek salla e basketbollit, un jom kon aty me shokun tim te ngusht. Pastaj Noizy dilte me Besin kusheririn tim ne qytet duke mendu qe eshte Gangsta, amo ate kusheririn kush ka dasht e ka rrah, un e kom rrah ne klas te 7-te. Me vone Noizy beri shoqeri me No One me te cilin e ka kengen ku jane Shqiponjat, ndersa me No One jemi kon shok, edhe na pat bo kongen falas ne studion e tij. Ne fakt No One shokun tim te ngusht e kishte shok ne femijeri edhe njeher ne gjirime te vitit te ri, autobusi na iki, No One ka pagu taksi edhe na ka marr tek Hoteli i Motrave Mustafa. Cka kemi heq, por nuk e quam ne fund por Noizy nuk u nal punoj edhe ju ka shperbly. Pa pune ska gjo ne kete jete.
Il3gal Burnout
Il3gal Burnout 5 ditë më parë
Te lumt Mandi Nishtulla i pajtove
Toni Cool
Toni Cool 5 ditë më parë
.
toni toni
toni toni 6 ditë më parë
Kushedi ku do jet ne ndonje shpi ne bathore edhe ky si gjithm jm ne angli, etj etj
Leotrim Berisha
Leotrim Berisha 6 ditë më parë
Deri dje u shajshin me farefis sot perqafen bashk mjer na ku ka mrri shqipnia
dcoog anml
dcoog anml 6 ditë më parë
o laskar djal bq qe ngele tu ua fut shokve tjeret kan ngel invalid per shkakun tat o mosmirnjohes
Don Capo
Don Capo 7 ditë më parë
Ky esh nj cop vk nje barbon 35 vjec
WATERFALLZ TV
WATERFALLZ TV 7 ditë më parë
Po ca i thoni ktij lavazhjerit ka kriju jet ne londer ky pidhrobshi me NJoft dike sot e quan shok dhe vlla mir qe ishte aleks visha qe e pruni ne angli i tregoj si te vinte ne angli dhe aleksin e njohi rastesisht ne Instagram me 3 muaj e win vlla e shok e kaluar vllait o karuc ti ke njohje me te tjert prej 15 vjetesh dhe si quan shok quan shok kta lavazhjeret me 5 muaj qe i ke njohur
inox le boss ggv
inox le boss ggv 8 ditë më parë
Urojm edhe bashkpunim te perbashket pse jo
dcoog anml
dcoog anml 6 ditë më parë
Shyqyr qe e kuptuat se lat kokrren e nomit tu u zi në per cepra 😃✌️
FUTJA VËNÇE
FUTJA VËNÇE 8 ditë më parë
o laskar djal bq qe ngele tu ua fut shokve tjeret kan ngel invalid per shkakun tat o mosmirnjohes
MR Besnik
MR Besnik 8 ditë më parë
Kto lepin aty ku pshtyn Fake krejt estrada
Mondi7 Princ
Mondi7 Princ 9 ditë më parë
na bohet zemra mal kur u shohim kshu ✊🏻✊🏻
Bulqiza Foto Video
Bulqiza Foto Video 9 ditë më parë
Ky është një këngëtar koti një mafioz që vetëm trazira ka bërë këlyshi Sali Berisha 🤮🤮🤮
Vissy Official
Vissy Official 9 ditë më parë
Turqi angli direkt bisha ✌️
Elfons elfons
Elfons elfons 10 ditë më parë
Rama ik ✌
Naim Derguti
Naim Derguti 10 ditë më parë
sa pajdh osht be Zot😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
GD Kaci
GD Kaci 10 ditë më parë
Ti ja pall,mer lal,por nejse. Shite budallallikun tat për zgjuarsi,se kështu gënjen veten tate dhe "fansat" e tu.
vigan ademaj
vigan ademaj 10 ditë më parë
👎👎👎👎
asioe kiou
asioe kiou 10 ditë më parë
Edhe nje diss e pres prej qatina Edhe un e hedhi videon duke e rreh ne you tube 😂 deklarata e noizyt ne ket emission per stresin....
MR Besnik
MR Besnik 8 ditë më parë
Linku🤔
Van Dam sula
Van Dam sula 10 ditë më parë
E ndjova una apo kjo e qujti rrepertisti. Rrepistin moj rrepistin
c x
c x 10 ditë më parë
SHKO VJEDH NOJ SHPI BARI NE ANGLI TASHT. MASKARA
nikoll gega
nikoll gega 10 ditë më parë
I ka pajtu mandi nushtulles te dy
Claudio Hysi
Claudio Hysi 10 ditë më parë
Berisha esht serb
asioe kiou
asioe kiou 10 ditë më parë
rrespekt per ty amo sjeni kan as sjeni biffi ma i madh repera nshqiptari mos e harro loqk Gilanin / Double G vs E7 / ta ngrehi faqen lali jeni kan nbif amo kurr alltia ska kersit
Lui Lu
Lui Lu 10 ditë më parë
Shyqyr qe e kuptuat se lat kokrren e nomit tu u zi në per cepra 😃✌️
zava
zava 11 ditë më parë
Ahahah dava vrk skan lan fjal pa shajt nga motrat mamat babat me nlista me fis e farafis eh tn behen bashk vrk
Ailsa Ni
Ailsa Ni 11 ditë më parë
Stres 🤝
Matteo Devitto
Matteo Devitto 11 ditë më parë
Stresi eshte nji ropqim mos i besoni ktij horri ,,, done me fitu pd se kur tfitoj do merret me droge shfrytzim prostitucionin dhe armesh ,,,, Ka miq gjithe trafikanta droge dhe armesh ,,,, mos i besoni keto muti ,,,, Ka baben sali lushaj qe merret me pd ,,, ne rast se fiton pd do punoj i pa shqetsum me droge
Troy V
Troy V 11 ditë më parë
Ka ngel sa vite nje alamet Djali, ne Koma dhe paraliz prej sherrit per Noizin&Stresin
Armelio Kuqi
Armelio Kuqi 3 ditë më parë
Kush ka ngel koma ?
armando boy
armando boy 11 ditë më parë
Te 2 Ropqirat me te mdhej ne Kombin Shqiptar ,Stresi spiun me Kartel qe sa i hoqen Kartel e mbrojtjen filloi duke shajt shtetin e iku si Ordiner mceftas ,R.I.P Jetnis Dollapi qe ishte cun me bole e cau ky Legen ,tgjith cunave te parkut i preu ne bes , Nozy po si Noizy Varikars komplet i shan gocen 3 vjec leje familjen po fmin e shko e flet me keto ,Cunat i preu ne mes e ne bes ,Vk te 2 Cunat me te flliq qe ka njoft najher Historia E Kombit Shqiptar mos i boni rreklam mo ktyne pidhrobshave se do merrni kalamojt ne qaf .Imagjinoje i ka kap frika nga 1 cerr 20 vjecar Matolale i degjeneroi te 2 se te dy Vk komplet jan .
armando boy
armando boy 11 ditë më parë
@Ailsa Ni Po pra
Ailsa Ni
Ailsa Ni 11 ditë më parë
stha kot unikkatili ti per me mrrzu duhet mu ba me armikun tan
qopoy dnon
qopoy dnon 11 ditë më parë
rras fare
Budakova KS
Budakova KS 11 ditë më parë
Pidh mashkull
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ 11 ditë më parë
Dy kingat
Music Shqip
Music Shqip 11 ditë më parë
Noizyyy Stresiiii bohuniii bashkkkk 😂😂😂
Gaming TV
Gaming TV 12 ditë më parë
tgjith kto fal madinishtulles
Joe Shkreli
Joe Shkreli 12 ditë më parë
E pershendesim Stresin😂😂😂 Shum posht ke ra, shum tkam simpatizu po se bjen ne at grad....... Edhe ti nonstop fol per pajtimin live e rigelsi kesh si me lopen me ty e nuk ta rras fare
Tv Vlora
Tv Vlora 12 ditë më parë
Ky esht frikacak ky kurr sesh zen me noizyn , edhe atere qe i ka be diss noizyt ka pas mbeshtetje na tjer , ky esht djal servil dhe i pa bes rrobsho
Rilli madafaka
Rilli madafaka 12 ditë më parë
rrespekt per ty amo sjeni kan as sjeni biffi ma i madh repera nshqiptari mos e harro loqk Gilanin / Double G vs E7 / ta ngrehi faqen lali jeni kan nbif amo kurr alltia ska kersit
Shko Der
Shko Der 8 ditë më parë
Shokt e stresit ne tiran jan gjujt me noizi me arm o djal ndersa neshjet tjera ka prej atyne qe jan plagos me thika po mos fol kot
InstegramSHQIP
InstegramSHQIP 9 ditë më parë
Bifi me I fort ka qen tba vs otr double g... stressi u hidhte ne per grupe Edhe ikte Deri Sa hapi bad boys label
RR 31
RR 31 12 ditë më parë
👍
Kulture Vulture
Kulture Vulture 12 ditë më parë
O trap pse me miqesira u beka kjo
Amg Situation
Amg Situation 12 ditë më parë
Brravo se shqiptari i vertet nuk I ka hije me pas hasem vllaun shqiptar por jetojn taman si vllezer nder vet.
armando boy
armando boy 11 ditë më parë
Po po Shqiptari nuk duron dot me ja shajt familjen e fisit e leje mo fmin ,keto jan Grek o shok qe qihen e shahen e tani dalin bashk
Redi Amsterdam
Redi Amsterdam 12 ditë më parë
Ordiner pabuks
hhkk mmm
hhkk mmm 12 ditë më parë
🤮stresi noizy 🤮
Lajmi fundit nga perputhen
Lajmi fundit nga perputhen 13 ditë më parë
Lajmi vitit
Stanly Arunkumar
Stanly Arunkumar 13 ditë më parë
WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1617021336
roberto g
roberto g 13 ditë më parë
stha kot unikkatili ti per me mrrzu duhet mu ba me armikun tan
Ori Tonna
Ori Tonna 13 ditë më parë
Ashte i vetmi njeri si ashte ma me zemer mir . Zoti te nimofte Stresi😍😍😍😍
Lekë Dukagjini
Lekë Dukagjini 13 ditë më parë
Sdi qa kari po i jepni ransi ktyne fmijaqav be...thot njeri qe u pajtun 2Pac-u me Biggie-n ncncnncn
19 98
19 98 13 ditë më parë
🔥🇦🇱Stresi🇦🇱🔥Noizy🔥🇦🇱Legjendat e Rrepit Shqiptaris🇦🇱
SHQYPTAR Albania
SHQYPTAR Albania 11 ditë më parë
@Kosova Kosova UNIKKATIL (TBA) = LEGJENDAT e SHQIPES....... Te tjeret jan ne fillore...!!!
Kosova Kosova
Kosova Kosova 12 ditë më parë
Thuj mamir te shqiperis shqiptarija ka shum getuar selimi Geti unikatil DuDa kan fillu epoken ma heret
FF ALBOZ
FF ALBOZ 12 ditë më parë
Mplq shumë se je atdhetar në cdo koment shkruni 🇦🇱 si unë bravo vlla ♥️🦁
Skenderbeg Rocky
Skenderbeg Rocky 13 ditë më parë
Shum mir kan bo qashtu duhet e jo mu shajt ner veti
Gent Daku
Gent Daku 13 ditë më parë
Shume po na han kari neve
BEHexhet 89
BEHexhet 89 13 ditë më parë
o. pajtu. me Noyzi. e o. prish. m e. gjoniblack
Ersi Leka
Ersi Leka 13 ditë më parë
N'Tiran je a ther lagje me lagje vetem se ca ishin kundra Noizy't ca Stresit.
E.Vaccount
E.Vaccount 14 ditë më parë
Ke te drjet vlla , vitet ikin shpejt jeta e shkurter ske pse urren njeri
Saimir Dumbo
Saimir Dumbo 14 ditë më parë
Bukur por jo veç 2 t gjith duet t jeni një një grup ku Albania t ket një Grup Super Gjigand Ndryshe Nga Bota Do Ishte Waww
Elio Klio
Elio Klio 14 ditë më parë
Pertej mentalitetit shqiptar po me sa di un burrin fjala e mban tani jo mos le gje me pa i thene e pa i qire njeri tjetrit dhe pastaj te thuash u pajtuam si femijet.ose mos fol fare as mos u ofendoni as disse asgje por mos e ha ate qe ke vjell vet
Fatjon Murataj
Fatjon Murataj 14 ditë më parë
Ik re
kanin vlore
kanin vlore 14 ditë më parë
Keta jane morra
JOQ JULI
JOQ JULI 14 ditë më parë
Stres 🤝
YouTube YouTube
YouTube YouTube 14 ditë më parë
Moterqima
Prokuroria Tiranes
Prokuroria Tiranes 14 ditë më parë
ky cofqiri ka qen mik me gjith... u bo "armik" me to per fam.. tani kerkon tu haj mutin
sabi omehx
sabi omehx 14 ditë më parë
Famen prej Noizyt e mori Ky.. duhet dhe ti puthi Gishtat e kembes noizyt ky struci..
Juve Juventus
Juve Juventus 14 ditë më parë
Militantet e lan venin mrapa 🖕🖕
Heri Pirpondi
Heri Pirpondi 14 ditë më parë
Je pa burerir stres I tradhetove te gjith shoket qe te kan mbeshtetur
Albania City
Albania City 14 ditë më parë
Karuc
kida
kida 14 ditë më parë
Beni nje bashkepunim hit bir hiti do jet
thisisarroganto
thisisarroganto 14 ditë më parë
Edhe nje diss e pres prej qatina Edhe un e hedhi videon duke e rreh ne you tube 😂 deklarata e noizyt ne ket emission per stresin....
Tv Vlora
Tv Vlora 12 ditë më parë
Hahahahaha
world's truth
world's truth 14 ditë më parë
Bespremi
tony Montana
tony Montana 14 ditë më parë
Ky esh nj kokerr legeni
lorens albanese
lorens albanese 14 ditë më parë
Simer ule veten para atij
lorens albanese
lorens albanese Ditë më parë
@Doci Blendi ja di historin e na nis ne anorit records ... xhomllik
Doci Blendi
Doci Blendi 14 ditë më parë
@lorens albanese pse ? Argumento
lorens albanese
lorens albanese 14 ditë më parë
@Doci Blendi ti thu mir un them jo
Doci Blendi
Doci Blendi 14 ditë më parë
Shum mir kan ba qe jan pajtu
LIRI -X
LIRI -X 14 ditë më parë
Krejt qito lajme qe po bohen jo ky reper e ka shah kto jo ai ato ai tjetri u ndah prej asaj esht e gjithve e vertata veq me bo buj me fitu estrada pare po ashtu edhe ju gazetar jeni tlidhur bashk i boni kto sene bashk qe te dy palet me fitu lekun me rena po ndit sodit populli nuk jon si dele ekan fillu me kuptu renat ciao ciao
SipiAy AL
SipiAy AL 14 ditë më parë
Reper ma pidh se ky nuk ka...
myslym turkay
myslym turkay 14 ditë më parë
Info e sigurt : jetnis dollapi e ka pas rreh nshpulla dhe e shante nga ropt. Ky skisht guxim me i kthy llaf. Esht pillropsh shkon nga fry era se kan pas dasht as cunat e lagjes. Esht skuth.
myslym turkay
myslym turkay 14 ditë më parë
@Dibran PerJet kan qen por kur jetnisi ra ne burg per stresin qqe shtiu ne ajer ne top fest 1 se qe tu e myt noyzi tu e rreh. Jetnisi shkoj ne burg stresi i dha doren te emisjoni turit te vizion plus shife si i mban syzet stresi aty i ka syt e nxim
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster 14 ditë më parë
Si e shaka njeri nga ropt m kar e e rrifka shpulla po ae di se ai ka familje ka shok ka njerz qe e rrespektojn mos ha kar si fmit e vegjel qe rrejn pa lidhje
Dibran PerJet
Dibran PerJet 14 ditë më parë
@myslym turkay Mesa di un stresi ka qen shoku ngusht i jetnisin. Duhet tkesh mor info tgabum mes sherrit te stresit dhe te jetnisit.
Valbona Sahiti
Valbona Sahiti 14 ditë më parë
Nuk duhet me hi patjeter nburg njeri me kon gangster qka je tu fol noizy ska nevoj as gangster me kon as sen njeri ka hec perpara e jo si ky tjetri qe i hyn nboth krejtve fabio dushku me i thon diqka dhihet stresi aih kto sene dihen ashiqare
Alex London
Alex London 14 ditë më parë
Kur ka qen noizy gangster kto shkoshin me lop o shoku
Soni Son
Soni Son 14 ditë më parë
Big stresinjo cun kampion💯💯✨✨
Arjen Robben
Arjen Robben 14 ditë më parë
Stresi esht ma i pa Burr ne krejt Estraden Shqipetare ky ka gojen shume te madhe ndwresa vepra kurr ky ka qen me kejt estraden miq tana armiq ky thejesht len dhe nuk kafshon mos tuti ndersa Noizy esht ma i pjekur qe sa vite sa i perket si person dhe muziken e ka te mir ndersa muzika e stresit esht prej 3 pre 10!
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster 8 ditë më parë
@Drenicak Kk jo vlla farefisni shqiptari jeni dhe ju po ju jeni dardan o vlla jeni nji vend i mushun kok e kam me malsor edhe pranej un ju jap rrespekt e mikpritje jo si shumica tjerve se jam prej tropoje malsis gjakoves ndryshe
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster 8 ditë më parë
@Drenicak Kk po si se njof stresin o burr se e kam djal halle per ata fola o vllai jem njerz te thjesht jan rdhe ata se skan asi sen thjesht bojn muzik e na krejt dgjojm muzik munesh me e pa me e taku nlagje tvet vin shum njerz edhe kresha osh njeri i thjesht ska asi sen ktu e sa per kosovar un gjithmon me ta jam kan edhe kur mkan permen ato foret e tezes ae din hahaha un prap i du fort
Drenicak Kk
Drenicak Kk 8 ditë më parë
@Spiritual Gangster shqiptar jem edhe na ne dna dalim bile me shum shqiptar se ju,nje gja qe na dallon mes neve dhe juve ne nuk e kem zakon ne ngacmu askan tpart dhe nuk kem shum fjal ju shani kercenoni ne komente jo tvras jo te therri jo ashtu Stresin nuk njihni ju mir si è njohin ne kosove nuk thash mc kresha por shoku mc kreshes e ka thy nmes stresin po deshe me besu beso osht zgjidhja jote
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster 8 ditë më parë
@Drenicak Kk po car kreshe thu kreshen e ka rreh blero 😂😂😂😂
Spiritual Gangster
Spiritual Gangster 8 ditë më parë
@Drenicak Kk po ca kosove thu un i kam mrojt perher se jan patriot edhe shqiptart i ngucin po tash me fol jo na ju rrehim jo na kshu nuk bon vlla se ni fmi i vogel ta fut gur mas kreje e kllap dekun ntok bje po leni kto gjona sa thu pluma per shqipart futjau serbve ntroje tua hiqni tabela serbe ne kosov aktivizohuni tbohena bashk
proplayer 123
proplayer 123 14 ditë më parë
pidh mashkull
Adem Fera
Adem Fera 14 ditë më parë
Po ky osht beth mut bre ky ju kap getit per voje e pa qe spe mer ndor kush tash kshyr secilit me ja prek pak per sukses ky kashkavall ....
Gjeku Gjeku
Gjeku Gjeku 15 ditë më parë
🇦🇱💙💙💙💙💙
Shqiprim Osmani
Shqiprim Osmani 15 ditë më parë
Gabim areporti nderkombtar i Kosoves kur kosova edhe shqipria jem 1
Rafaela Haxhiraj
Rafaela Haxhiraj 15 ditë më parë
Stresi legjend 🤘✌💙
Castriot1
Castriot1 15 ditë më parë
Bravo Stressi. Viva PD'ja.
Goni Elezaj
Goni Elezaj 15 ditë më parë
Stresi nuk i ka hapat e Noizyt, si ne Kenge, si ne biznes, si ne seriozitet, si ne burrni. Por jo qe ska burrni stresi, nuk esht ne lartesin e noizyt esht nje shkall me posht se noizy. Por kta kan qen shok e duhen te jen shok. E pse jo te bejn nje Keng bashk..
Goni Elezaj
Goni Elezaj 4 ditë më parë
@London 2001 hahahahaha
London 2001
London 2001 4 ditë më parë
@Goni Elezaj po qa merresh me kto kalamaj o vlla kto hala i shkrujn me stilolaps otr tba ahahaha . Burr asht qaj si shef punt e veta ene e ma familjen e vet nrrug tmir .. leni kto budalliqe gangsta .. 🤦‍♂️🤦‍♂️ RRESPEKT❤
LOVE IS WAR, WIN IT
LOVE IS WAR, WIN IT 8 ditë më parë
Ahahah ti don bashkpunim me kta dy e i ne te njejten koh i ndan ... .qa kari
Agron Gjergji
Agron Gjergji 13 ditë më parë
@Goni Elezaj bravo per per thelbin e bisedes. Rrespekte shoki 👏👏👏
ROMINA
ROMINA 14 ditë më parë
@Goni Elezaj toke ktu ,🖐️, shm sakt ke fol !!
convict convict
convict convict 15 ditë më parë
Po ky sen ska ba vetem ka ndimu shqiptaret protesta as skambyt kon as sen ska faj si skthehet se ajo.parti si osht tash e fit burg se jane armik i tina
world's truth
world's truth 14 ditë më parë
@convict convict e di o vlla e di po sbehet kho shm e veshtire esht imagjino ca kara do votojn per pd se jane fansa te stresit e kpt ti se ca injorance mbizoteron ktu ky stresi hajdut ka qene qe i vogel gjithe te zezat del aty dhe jep mend dhe disa bythlepirsa tjtr qe shkojne pas partive me thuaj nje artist apo vip qe ka dal hapur dhe ka then mos votoni asnje po secili mban ane politike Dhe kshu dhe disa na populli detyrohen me i voto per me mbajt vendin e punes
convict convict
convict convict 14 ditë më parë
@world's truth mir e ke edhe ti vlla ashtu osht inshallah do zoti shqiperia merr ndonjeri si rregullon ate vend pa interes jo vetem me mendu per karrik po per popull asnjher ma shum ska pas nevoj shqiperia per nje njeri tmir me udhheq ate vend tere jeten morren mafiozat drogagjit e shkatrruan ate vend
world's truth
world's truth 14 ditë më parë
Ky esht zar mer ky do karrigen er vete si plas per njeri
Enea Ibrahim
Enea Ibrahim 15 ditë më parë
Bravo stresi respekte 👍
bona k
bona k 15 ditë më parë
Bravo Noizy and Stresi reperat legjend te Shqipris 🙏🙏✌️
Resul99dibrani Dibra
Resul99dibrani Dibra 5 ditë më parë
Noizy bes prem menjemadh asht ndersa ky tjetri ky asht pidh mashkull ka tfryn era shko njeri me ni mije ftyra
Riki
Riki 15 ditë më parë
Kjo dmth te jesh simpatizant i nje partie je i pa prekur nga policia ncnc
the real one
the real one 9 ditë më parë
@InstegramSHQIP po si cfaj ka rama? Kush e ka fajin un apo ti? Qeveria pra rama karit . Nuk e kuptoj si ka akoma njerez qe dun ramen . O vllai 80%e shokve qe kam jan jasht se ska pun . Taksa plot . Ligje policia gjoba plot . Na ngordhen o shok po na pijn gjakun dhe ju akoma thoni ram rama . I qifsha ropt sa veta kan be vetvrasje? Nga 2 veta perdit bejn vetvrasje apo jeni ngjum . Kush e ka fajin rama? Vazhdo shok behu dele voto ramen .
InstegramSHQIP
InstegramSHQIP 9 ditë më parë
@the real one drejta leshi se police hengri aj qe evravi hengri burg Ky u qu thjesht per partin donte me bo zhurm Qe te duket keq edi rama Po qfaj ka edi rama nuk i ka gjith njerezit me buton
the real one
the real one 11 ditë më parë
Ose domethen qe tprotestosh je i ndjekur nga policia dhe rrezikon 5 vjet burg per te drejtat e tua . Kush esht me mir ? Ta majm gojen myll?
Toni Roma
Toni Roma 15 ditë më parë
Stresi nuk esht serioz ka qen dhe ka per te ngelur jo serioz.
cibery king
cibery king 11 ditë më parë
si tpije asht ba spat kesht si fmi ba gallata per me shiju jeten jo me nejt vetem serioz
Anisa Balla
Anisa Balla 15 ditë më parë
The company will be able that will help you achieve this project to make the decision better for the company will not be the only option to make a difference to the company will be the first to help them succeed with their products in a very competitive way to improve performance of the business will not have to understand the importance of their business to be the only person in the future who will be able to get to the future of the business to be able that you have the best chance of success is going to work with the company's business environment that they will not be responsible with our efforts to ensure that the business will continue working on the next generation or something you have a good decision about your business partner for the past year or so on the project as a whole new product that you are doing well with the company's financial services industry to be the only option in which they will have a good decision to take the next two years to make the mo vafsh look at the end to the business will continue working together to create a product manager with a new product in your career or in a very long time in the best decisions are going on the project manager or business to work with the best of all time you have the right to business in your career to improve your performance in the future will be responsible to them in their work environment with the company's financial management team that will make the most out of their customers in the next two years because their business development team to help them achieve a better future with your team that 6PM is going to get the best results in your business partner for your company that will make the best of all the things you can expect to see the future to get the most successful ones out of their business partners with your business partner to make the most out there is to get the job you want them to be with the company's new product to your customers are the best decisions are going on to a good deal with your business partner for the past few months before the market for the past few months or months of a product manager or business to work together with the company's customers in this case that you want to know them all together with your business partner for business partners will continue working together with your business to make the decision better than you might think of it with the company to ensure you are you ready enough to get the best decisions in the future of your own business in a way you have the opportunity for them that you have the opportunity for you when you are you know how much you will need it to be the only one to choose the best place for us as a result in your business partner for you to make sure that you are you know how many times they are willingness in the next few weeks or weeks to get the best decisions are the best ways for you when you're going through your business partner to help themselves understand what you're doing in a few days before we have to be able that they
hiphopshqip
hiphopshqip 15 ditë më parë
Respect per ket ke fitu shum zemra burrash ✌🏻👑
clirim krasniqi
clirim krasniqi 15 ditë më parë
so e vertet se disst ma fort jan mes ju dyve.po dissat ma fort ne hip hop shqip jan mes Prince Double H dhe Unikkatil qe hala ska mbaru qe 17 vjet
Dibran PerJet
Dibran PerJet 14 ditë më parë
@wolf eridha O shoku im ti ju besojke krejtve. Nojzi ska vjedh naj bank, nuk ka naj lajm per vjedhje 52milion sikur thot nojzi, se per at pun, jo vec nojzi po krejt grupi tij do vdisnin neper burgje. Nuk ka naj lajm per thyrje banke, dmth osht genjeshter. Edhe nojzi ska bo sherr me krejt estraden, ke marr info fallc. Mos beso ca thon rreperat se 90% e tyne jan genjeshtra. 😉
wolf eridha
wolf eridha 14 ditë më parë
@Dibran PerJet po bisha po noizy eshte mreti I shqiperis ne hip hop thoni ca doni zini esht kapioni jon I shqiperis..Ka vjeth banka esht rrafur per pare e I ka rraur te gjith ne estrad..un kam shok te stresit Besin de.. shokun e chllevios qorrin..rucin ti nuk I njef na afer shoket I ka te fort stresi po vet nuk esht I fort ska as makin o lala duda Noizy real.. unikkatili nuk esht gangster 1.63 esht si kalama flet car kan kalu shoket e ti jo jeten e vet o bisha per poezi esht ma I miri po jo gangster se atje ku jeton ai po u kape me nje kile ban burk per jet sidomos refugjatet..mossin po esht gakster
Dibran PerJet
Dibran PerJet 14 ditë më parë
@wolf eridha Shko mso me shkrujt o bos. Se nuk kuptohet komenti jot. Stresi ska bo sherr me nojzin, vec dissa, mos ngjo llafet e fansave pa fakte. Se flasin kot. Tkishte pas Sherr Noizy me Stresin. Do dilte ne cdo lajm. Sikur doli lajmi i shrreit te cozmanit dhe nojzit.
wolf eridha
wolf eridha 14 ditë më parë
@Dibran PerJet pyt stresin car druni Ka hank edhe mamastarsat kalamo po po kari lales po kalomo pyt maloken qe vin sudente ne elbasan se palloet per nje sufllaqe
Dibran PerJet
Dibran PerJet 14 ditë më parë
@wolf eridha nozji mbreti i shqipris, si qenka nojzi mbret mer kalamo. Shko perulju nojz karit
hahah haha
hahah haha 15 ditë më parë
Kur permenet NOIZY stomaku im:🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋
lule lulee
lule lulee 14 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙈
Gezim g
Gezim g 15 ditë më parë
Stresinjo
Ca Po thu
Ca Po thu 15 ditë më parë
Stresi dhe noizy kan qene reperat e par qe flitej shume ne te gjithe shqiperine une i kam 25 vjec qysh kalama vetem stresi e noizy flitej me ke je thoshin krejt me stresi a noizy dhe them qe keta te dy kan qene qe ne fillim me te perfolurit nuk kishte tjt
StelaQendrim Gashi
StelaQendrim Gashi 5 ditë më parë
@Anonymous TBA edhe Baba Record jon kon. Noizy ka ardh vone me kete Stresin. Un jom 32 vjec edhe thon te drejten un jam nga Suhareka edhe Noizy ka pas shoqerine e njejt me temen edhe u shoqeru edhe me kusheririn tim ne qytet te cilin e kom rrah kur jom kon klas te 7te.
ernest ernesti
ernest ernesti 8 ditë më parë
@Anonymous keta qe them une nuk shanin apo ofendonin te tjeret, pastaj erdhi noizy duke shajt e bo disse kot pa lidhje per tu bo i famshem e shqiptaret e pelqenin se ate nobel kulturor kemi, pastaj stresi u bo i famshem tu shajt noizyn, niveli zero, keta shesin veten per fam, talenti zero, kultura zero, tekste skandaloze dhe muzike e vjedhur, keshtu u bone te famshem.
ernest ernesti
ernest ernesti 8 ditë më parë
@Anonymous dhe njehere pa fashur te tr ofendoj po te them qe je shume i vogel sepse para se te dilte noizy, stresi dhe otr kane pase qene repera shqiptare si grupi i famshem nga fieri 2die4, mr.elvis, rudi & xxl etj. Dhe po flasim per fund vitet 90 dhe fillim vitet 2000, noizy me stresin ne ate kohe ishin ne shkolle fillore o tete vjecare ne angli e belgjik.
Anonymous
Anonymous 8 ditë më parë
Tba edhe otr asht perfol gjithmone .. stresi tu kene kundershtar i noizyt , e kane fute gjithmone me tba edhe pse ka ken me banden butuesi
Donald Aliaj
Donald Aliaj 9 ditë më parë
E vertet
Fara e Flliqt - Episodi 4 Sezona 3
21:51
Fara e Flliqt Official
Shikime 144 mijë
Doğduğun Ev Kaderindir | 37. Bölüm
1:59:17
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 3 mln
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
Kardeşlerim 8. Bölüm
2:21:57
KARDEŞLERİM
Shikime 2,3 mln
Lamborghini Urus v BMW X6M - DRAG RACE
12:27
The New Mercedes S Class 2021 Test Drive
10:58
Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )
05:56
En çok izlenen 10 sahne! - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
1:44:42
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Shikime 6 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 37. Bölüm
1:59:17
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 3 mln
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
My Thoughts on Reality Shifting
9:48
TheOdd1sOut
Shikime 3,6 mln
SIDEMENS GOT TALENT
1:13:21
Sidemen
Shikime 8 mln
Maraşlı 13. Bölüm 2. Fragmanı
1:06
Maraşlı
Shikime 1,1 mln