E papritur; Ledjana i thotë Mevlanit “ Të dua”, ja si e pret ai! - Përputhen 29 Prill 2021

  Shikime 1,043,698

Top Channel Albania

8 ditë më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALnets Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
dolita windo
dolita windo Ditë më parë
Mevlanin hesht. Ka humbur shume vlera per mua.
Shauka Hodan
Shauka Hodan Ditë më parë
Arjan dukesh shumë shëmtuar në komentet per Sindin, na ke bërë të dashurojmë Sindin nga sulmet e tua te hapura kundrejt saj!!!!!
ARBI ARBI
ARBI ARBI 2 ditë më parë
antonela te vij turp se i the aristeles ke ardh me vun balomin falas te vij turp antonela...ti je shume e shpifur e sindi e bezdisur e lodhshme...
Emanuela Elmazi
Emanuela Elmazi 2 ditë më parë
Arjan konomi Te duaaaaa 😅😅😅😅😅
sokin jon
sokin jon 2 ditë më parë
Arjan dukesh shumë shëmtuar në komentet per Sindin, na ke bërë të dashurojmë Sindin nga sulmet e tua te hapura kundrejt saj!!!!!
dolita windo
dolita windo Ditë më parë
Po sara dhe giliani jan ne lidhje bashk perpara emisionit, sindi duhet ta dij kete gje🤷‍♀️🤔
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj 2 ditë më parë
Lediana eshte nje vajz shume e mire dhe me kultur vajza me è mire e emisjonit perputhjes Lediana 😀 💏 😀 Mevlan cifti lumtur Auguri persh itali😀😀
Shauka Hodan
Shauka Hodan Ditë më parë
Po sara dhe giliani jan ne lidhje bashk perpara emisionit, sindi duhet ta dij kete gje🤷‍♀️🤔
doliio volay
doliio volay 3 ditë më parë
SOT ME VJEN GJYNAH SINDI 😥😥 MOS ARIJAN TE LUTEM LERE SINDIN RAHAT
Xhuliano Cili
Xhuliano Cili 3 ditë më parë
O LANI NENS HE LANI+LEDA=PERPUTHEN
Bela Cangollari
Bela Cangollari 3 ditë më parë
Sa mir ja beri prap kesaj debiles esht me te vertet e shtirur e ironike shpirt zeze bravo @ariankonomo
sokin jon
sokin jon 2 ditë më parë
Takim I bukur po Geliani e prishi ne fund qe pranoi saren.
Eduart Malshi
Eduart Malshi 3 ditë më parë
Pash 1 zot ca laskari arjani
alda aldas
alda aldas 3 ditë më parë
Qenka hapur goja Aristeles .po nxier fytyren edhe kjo
doliio volay
doliio volay 3 ditë më parë
dhe edhe per djemte qe ste duan sta kane fajin vajzat! Palo grua sepse vetem burr smund te jesh ti!
John Ndoj
John Ndoj 4 ditë më parë
Ky show duhet te ishte show Delenrisja.
Bruno Shkurti
Bruno Shkurti 4 ditë më parë
ahhh na e shpifi ky arjani duke sulmuar sindi me kaq mllef cdo here ja futi kot sot ..
Nobody
Nobody 4 ditë më parë
Arjanin mund ta urreni por deri ne fund pat te drejt nga ato qe i tha sindit👏🏻👏🏻
Danja Banushi
Danja Banushi 4 ditë më parë
o sa mbezdis kjo sindi
Silvana Eset
Silvana Eset 4 ditë më parë
Oh vert nje takim romantik me pelqeu💋😘❤💛 shum sindi por😔🥺👊💣pse moj sara ti me duket po boesh xheloze pa lidhje kshu me duket pz 🤬😡😈👿
Suzana Cinari
Suzana Cinari 4 ditë më parë
Ozot sa mu mbush syri kur pash ledjanes qe beri dhuraten me te madhe mevlani ozot ruaji te dy lumturi e dashur i
Carpe Diem
Carpe Diem 4 ditë më parë
Ore ky Arjani prz ma shpif fare sa her i hakerrehet Sindit. Pse aq me tendence e ben ndaj saj nuk jan gishtat e dores njesoj jo njerzit
Arjeta Berisha
Arjeta Berisha 4 ditë më parë
Po sara dhe giliani jan ne lidhje bashk perpara emisionit, sindi duhet ta dij kete gje🤷‍♀️🤔
erza T.
erza T. 4 ditë më parë
Sara kur fol largohen edhe rrezet e diellit
F. M.
F. M. 5 ditë më parë
Takim 4 minutash Sindi dhe Arjani!!!✌️🤣
Ana Annaaa
Ana Annaaa 5 ditë më parë
Takim I bukur po Geliani e prishi ne fund qe pranoi saren.
Ana Annaaa
Ana Annaaa 5 ditë më parë
Filloi dhe Aristela po e ndryshon baloni😂😂
AnaMaria Margilaj
AnaMaria Margilaj 5 ditë më parë
Sa turp! Nje burr 60 vjec sulmon nje vajze 22 vjec ne menyre skizofrenike per 30 minuta rresht! Njeri i frustruar sta kthen dot njeri rinine mos nxiro kaq shume kundrejt te rinjve, dhe edhe per djemte qe ste duan sta kane fajin vajzat! Palo grua sepse vetem burr smund te jesh ti!
Dorentina Abazi
Dorentina Abazi 5 ditë më parë
U tremb Sara se do ja merte Sindi Geljanin dhe u deklarua vetem per ate...
Leda Jori
Leda Jori 5 ditë më parë
Sindi sado jam perpjekur te te fus ne zemer si vajze te mire e pamundur! Je aq tinzare,e paedukate edhe e shtirur saqe arrin te luash edhe viktimen nese sdo ishte Arjani. Po e njihni apo jo kufirin ,se kush eshte kush,se je akoma nje kacule te flasesh me opinionistin ne ate menyre. prano moj goc nje keshille sepse te gjithe cunat vtm per tu tall te kane marre,pervec Muratit te cilin e perdore dhe bere si viktima perseri kur e pe qe te iku nga duart. Tani e kuptojne edhe meshkujt qe dikur kerkonin virgjerine se nuk vlen asgje sa e "ndershme je" kur ke ate karakter dhe hidhesh si pule pa koke.Turp.
Milo Ht
Milo Ht 5 ditë më parë
O zot ndale globin se dua te zbres Sindi nuk durohet me
Alb Cn
Alb Cn 5 ditë më parë
🤮🤮🤮 arjan
Alb Cn
Alb Cn 5 ditë më parë
Sindi si Zemer🥰🥰 Gjithm e kam vleresuar!
Alb Cn
Alb Cn 5 ditë më parë
E nxori fytyren Aristela😁...Tea 2!!
A . Sh
A . Sh 5 ditë më parë
Eeh moj sindi te kishe qen keshtu duke u ledhatuar dhe gati duke u puthur edhe me Muratin por dhe ti paske qen falco ndaj Muratit🙄
Random!
Random! 5 ditë më parë
Arjani po tregohet shume i ulet
Toni El chapo
Toni El chapo 5 ditë më parë
O sindii je shume fallso dhe kaq ✌️✌️✌️je shume bitches
Deshira Bejko
Deshira Bejko 5 ditë më parë
Ti Antonella je cop mishi me 2, te pelqen vetja ok. Jeni larg me Aristelen, ti dhe Sindi qe nuk di me fol
Sulo Sulkoka
Sulo Sulkoka 5 ditë më parë
Ledjana Mevlan PacI dashuri ter jeten Bravo Ledjana Gezove Gezove shume Mena Pervec edhe Maman tnde
Marigona Gona
Marigona Gona 5 ditë më parë
Kush medon se sara ka deshire te jet me gelianin per interes
ela ela
ela ela 5 ditë më parë
Sindi gabon shumee nese nuk i kupton keshillat e Arianit .
Nisi Nisi
Nisi Nisi 5 ditë më parë
Kjo sorra sindi duhet zhdukur nga tv se na beri me vjell prap
Drita Toska
Drita Toska 5 ditë më parë
Bravo juli🤣🤣
Rikardo Hamiti
Rikardo Hamiti 6 ditë më parë
ju adhuroj jeni me te miret cift shume i bukur❤❤❤❤❤😀😀😀😚😚😚😚🌷🌷🌷❤🌹🌹🌹🌹🌺🌹🌺🌹🌺🌹❤🌺🌹🌹🌺🌹🌺😀😚😉😉😀😚🥰🥰🥰
Rikardo Hamiti
Rikardo Hamiti 6 ditë më parë
bravo jeni shume te mire 😉😉😚😚😚😀😀😀❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌺🌺
Kida Fetahu
Kida Fetahu 6 ditë më parë
Mevlani & Ledjana alnets.info/work/qqioiM6kuJNeto4/video.html
aa aa
aa aa 6 ditë më parë
Hajde Arian hajde i thot fallco Sindit kur krejt emisioni vet komplet eshte fallco 😂😂😂😂😂
Mirjeta Shala
Mirjeta Shala 6 ditë më parë
Ariani me i padrejte se ndaj Sindi ska qene me askend! Thjesht idiotesi!
Anxhela Angel
Anxhela Angel 6 ditë më parë
Po e gjykoni sh Arjanin sot ama gjith zhgenjimet qe ndodhin ne ditet e sotme esht se femrat shkojm pas nje iluzioni.shum sakt e ka then!
Jet Mirah
Jet Mirah 6 ditë më parë
Oh my dear lord !!! Me taka ne plazh 🙈🤮
Anisa Balla
Anisa Balla 6 ditë më parë
Anisa has also been working with the best decisions you will need more information than they are working together for years before the market foremost has become the first person in this industry because you have a lot more business partners will have the opportunity for you will have the right tools and services you can expect from the company to ensure you are you and the business will continue with your company before they have made from the same process and the business to make a good understanding aboutthe world is going well for your company before they can get to your business partner for your company in terms they can work together with the company's financial management company and business development team's success and success with a strong customer support system that you have the right skills for your business partners with the company's customers who want you would want them out there is the ability you have the opportunity for a while to make the decision to make a good understanding aboutthe business will be responsible with your company in the best interests you have a lot more work and doing business in the best possible ways to get the most successful decisions from your company in the best possible solution would be willing and able for more than you can achieve the desired outcome in which they will not have the opportunity for you when you want them and to get the best decisions they want you would have been able with your company before you are you have the opportunity for you when they want you would have done before they are working on this project because you Don't want them in Paterson in order not make you feel more comfortable than you might think they should be doing with the company to ensure you have the opportunity for success when you're looking forward to in and you can get them to provide for you will have the opportunity forward for the future of business models and the bottom edge and bottom edge of the business and marketing her company and to make the most successful business out there are going through your business partner for your business partner to help with this year by year to be successful in developing countries such that are going through the process with the company they want from them because they're not working on this project to achieve the best possible ways to make a good understanding aboutthe business experience as well but you have the potential impact on your product or product management process to be successful with your company before the market foremost to you have the opportunity for you will have the opportunity for you will need more informations than they haven't done before they are willingness in making surefire decisions about HOW TO USERS HAVE TO UNDERSTAND WHAT YOU'VE EARNED AND HOW THEY'RE GETTING THEM OUT THERE'S so much to say about it than you can achieve THEDESIRED AND YOU HAVE THE BEST POSSIBLE SOLUTION FOR THIS YEAR LONG EXPERIENCE WITH YOUR BUSINESS PARTNER TO MAKE THE DECISION EASIER BECAUSE THEY DON'T WORRY ABOUT YOUR COMPANY BEFORE YOU HAVE TO GET TO YOUR COMPANY IN TERMS OF WHAT YOU ARE GOING THROUGH THE WORK AND
Niko Lena
Niko Lena 6 ditë më parë
Pu pu pu sa viktim qe esht kjo sindi more🤢Po si se kupton qe bo zgjedhje te tmerrshme dhe asnje mga ato zgjedhje se ka qejf!Ata t shkretet thone po nga halli se sduannta ofendojne,po asnje se pelqen kga kta!Vete zgjedh blerimin!Blerimi kruhet me femra t tipit t antoneles kurse kjo debilia qe thot jam e virgier do blerimin!!!Hajde kare hajde
Val 123
Val 123 6 ditë më parë
sindi e vetmja femer qe shof ne rër ne plazh me kpuc te larta 😅😅😅😅😅
Jetmir Rajta
Jetmir Rajta 6 ditë më parë
O sindi vetëm fenër nuk je moj parazit vagine
Silvi Rushit
Silvi Rushit 6 ditë më parë
Sindi Geljan Nje takim shum i bukur
ΑΛΕΞΟΥΛΑ ΑΛΕΚΣΑΝΔΡΑ
ΑΛΕΞΟΥΛΑ ΑΛΕΚΣΑΝΔΡΑ 6 ditë më parë
Kjo sara i prish pun gocave me cunat qe ka dal ajo vet jo se esht xheloze o me duket mua o kjo esht nje femer shum fallxo me axaron 😡
Silvi Rushit
Silvi Rushit 6 ditë më parë
Arjan Konomi Turp Turp Turp
Julia Cielo
Julia Cielo 6 ditë më parë
Sara shume e zgjuar! E ka kuptuar lojen e Atdheut! Giliani djale shume i mire
Dritjon Gjoni
Dritjon Gjoni 6 ditë më parë
Sindi si Linda Morina me taka ne breg te detit 😂😂😂
Marjana Plori
Marjana Plori 6 ditë më parë
Bravo mevlan sara asht tu e ba me te gjith djemt kete gje per me prish marrëdhëniet e cdo njohje qe e ka cdo vajze me cdo mashkull
Joy Sena
Joy Sena 6 ditë më parë
Sindi neper rere me taka taka
Ada Gremi
Ada Gremi 6 ditë më parë
Shume i sakt Ariani sot ne analizen me Sindin
TheMario311993
TheMario311993 6 ditë më parë
Dikush tja qr ksaj sindit tja nxjerr jasht se me ate ze qe ka ma shkrefi komplet
Benarda Shaha
Benarda Shaha 6 ditë më parë
Si vjen mire arjanit tani qe sindi eshte kaq e fort tani 😒sindi qendro e fort arjani po zhgenjen vertet tani 🤮🤮
Klodian ciko
Klodian ciko 6 ditë më parë
..paska ven kapele sindi ka kopjuar olen apo jasminen femer vk injorante
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza 6 ditë më parë
Sindi fallco komplet, merr mesime o Sindi nga Arjani!
Eli K
Eli K 6 ditë më parë
Sindi kshu me kete sportivitet vazhdo se kshu e do Arjani👍👏
Filan Fisteku
Filan Fisteku 6 ditë më parë
Nzireni kte Sindin se na cau ka.. vajze rropqirre fisqire
Benarda Shaha
Benarda Shaha 6 ditë më parë
Niveli i femrave ketu eshte zero, vetem sindi me e vogla po me pelqen tani, vertet ka ndryshuar👏👏
Florija Berisha
Florija Berisha 6 ditë më parë
Po qa pot bon mor Arian Sindi .
Benarda Shaha
Benarda Shaha 6 ditë më parë
Po pse moj sara si behen takimet😒😒
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu 6 ditë më parë
Brava Sindi
Aurel & Enxhi
Aurel & Enxhi 6 ditë më parë
Antonela miss drama queen ,,
Arta LA
Arta LA 6 ditë më parë
Dhurate 1500 lekeshe kjo e Ledjanes
Enida Sulaj
Enida Sulaj 6 ditë më parë
Kete boren se shoh dot me sy, ma shpif me kete fraze do tju jap nje informacion
TC TEAM
TC TEAM 6 ditë më parë
U knaqen tu pi pa ramazan 😂
Bukurije Sejdijaj
Bukurije Sejdijaj 6 ditë më parë
kjo sara shum e poshter
Anita Milaqi
Anita Milaqi 6 ditë më parë
Bravo arjan👏👏sindi ik ik ik idjote🤮🤮
Olympus Palace restorant
Olympus Palace restorant 6 ditë më parë
Sindi : Taka Xhinkse Hudi 😂
Njeri Mir
Njeri Mir 6 ditë më parë
Haahahhahahah giljan varikarsi 🤣🤣 bie pre e kurvave phyyy varikars 🤣🤣🤣🤣
Njeri Mir
Njeri Mir 6 ditë më parë
O arjan ti je babai i sindit,dhe nuk te shkon te kapesh me inad me nje vajz te re si sindi,o burr kot byth qire
Xheni xhen
Xheni xhen 6 ditë më parë
Arjan hape dheun e futu vet brenda se le nam🤣🤣🤣
linda cena
linda cena 6 ditë më parë
Perse nuk e permend askush deklaraten e Sindit Nese nuk do te dal me Muratin do largohem nga emisioni. Pse rri kjo ende ketu???
Armanda Hajmeli
Armanda Hajmeli 6 ditë më parë
Arjan Konomi e ka kap shume personale me Sindin dhe e ka super tepruar.
Njeri Mir
Njeri Mir 6 ditë më parë
Ca () bora sot
Anisa Pepa
Anisa Pepa 6 ditë më parë
Ky arjani ca ka me kete sindin ?
zyhrije shala
zyhrije shala 6 ditë më parë
o sindi moj je muslimane dhe ne ramazan pin alcohol ver si nuk ki frik allahun
Anisa Pepa
Anisa Pepa 6 ditë më parë
Ky Juli copa budallit!
Anisa Pepa
Anisa Pepa 6 ditë më parë
A ka mundesi stop me inatin ndaj sindit se na e keni shpifur! A thu se tjert aty jan me mire !
Kasandra Pako
Kasandra Pako 6 ditë më parë
Giljani shum i urte , me pelqen shum se esht shum i urte dhe flet pakez🤣
Nikoleta Murati
Nikoleta Murati 6 ditë më parë
Arjan e teprove sinqerisht i pakuptimt sulmi jot ndaj sindit
niemand
niemand 6 ditë më parë
Nuk eflet te drejten sod Arjan jo mira
Shemsi Haziri
Shemsi Haziri 6 ditë më parë
Na shpifi kjo sara 🤮
christina
christina 6 ditë më parë
Kush je ti more Arjan
christina
christina 6 ditë më parë
Turp cfare sulmi eshte ky ndaj Sindit
lac ser
lac ser 6 ditë më parë
na e shpifi kjo ledjana me ato shalsi bal dis po je burr mevlan zgjatja pak fustanin eshte shum e shendosh si lop pse po rrini prap ikni se u bot te neveritshme
Ana anna
Ana anna 6 ditë më parë
Arjani e teproi fare me Sindin ktu un e vleresoj per gjithcka,po sot Arjan e paske menderos mhb fare......aq inat e ke kte vajz qe sado mundohet te permbahet te sillet mire ti prap gjithmone do e thuash dicka negative???!!!!!!Mos harro qe eshte mosh shume e re,ajo mund te gaboj por ty Arjan nuk te lejohet te gabosh,bravo Sindi te komplimentoj vertet kesaj radhe dite si te mbaje situaten 👏
Ariste Velcani
Ariste Velcani 6 ditë më parë
Arjani ka te drejt o Sindi vepro pak me kembe ne toke
Denisa Dema
Denisa Dema 6 ditë më parë
Arjan lexoj ndo nje here komentet se po e tepron me sindin
S A
S A 6 ditë më parë
Sa shumè shkon Sindi me Gilianin
A Capo
A Capo 6 ditë më parë
Nëse Sindi është e virgjër, atëherë un jam mbretëresha e Anglisë!
Mirela So
Mirela So 6 ditë më parë
Sara direkt e ftoj ne 4 mintuta si e si te ja marin Sindit Gelin por sinqerishg me pelqyen shume kto dy edhe pse nuk e shof shpesh kte emision. Sara dihet kush ashte shume e degjenerume
Chris chris
Chris chris 6 ditë më parë
Jepi i cajin Macha Arjanit te qetsohet se ka mar kot
Lopa Hollandeze
Lopa Hollandeze 6 ditë më parë
Ju qe po ju vje keq per Sindin sot nga TE VERTETAT e Arjanit me duket qe e keni harruar ate stand up-in e Sindit dhe ofendimet qe beri per te gjithe aty perfshir Arjanin
Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
2:40
UnixMusic
Shikime 691 mijë
Kuruluş Osman 57. Bölüm
2:12:35
Kuruluş Osman
Shikime 2 mln
Happier Than Ever
0:15
Billie Eilish
Shikime 11 mln
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 1 Maj 2021
2:16:26
Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
2:40
UnixMusic
Shikime 691 mijë
Kuruluş Osman 57. Bölüm
2:12:35
Kuruluş Osman
Shikime 2 mln
Happier Than Ever
0:15
Billie Eilish
Shikime 11 mln
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
NOBODY CAME TO MY BIRTHDAY!!
8:06
Jeremy Hutchins
Shikime 2,1 mln
If Toys Were People! 28 Funny Situations
10:26
Troom Troom
Shikime 801 mijë
Rich Gamer vs Broke Gamer
10:38
Troom Oki Toki
Shikime 1,6 mln