Kapet 26-vjeçari që vau vëllain e vogël në Maqellarë - News, Lajme - Vizion Plus

  Shikime 60,054

Vizion Plus TV

7 ditë më parë

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Policia e Dibrës dhe FNSH kanë arrestuar Florian Tonuzin, 26-vjeçari që vrau vëllanë e tij, Benard Tonuzi, një ditë më parë në Maqellarë. Ai e goditi atë disa herë me thikë në oborrin e shtëpisë.Ai ishte fshehur në një banesë të braktisur në fshatin Kurbeg.Krimi në familje ndodhi pak pas mesnate në fshatin Allajbegi. Floriani dyshohet se e qëlloi me thikë pas një konflikti që pati me të.Fqinjët rrëfyen se dy vëllezërit nuk kishin shfaqur probleme me herët mes tyre.Florian Tonuzi, kishte pak kohë që kishte dalë nga burgu. Ai ishte dënuar më herët pasi kishte dhunuar fizikisht babain e tij.

Komente
La La La
La La La 4 ditë më parë
Qeka trap fare ky
Falco Orsela
Falco Orsela 5 ditë më parë
O zot sa gjinaf😭😭 e mart per mrapa ishalla vellai psikoate budalle inojrant te gjith te keqijat ike 😠😠😠😠
Xhiku Golemi
Xhiku Golemi 5 ditë më parë
Psikopat ,cuna me te meta mendore kalbeni mor brenda qenin mos te shof me drit me sy kur sdon vellan baben familjen e tij ,turp
Mirel Fufaj
Mirel Fufaj 5 ditë më parë
Qr ky qenka Zombi jo robt
Loz Man
Loz Man 5 ditë më parë
Ua ca behet kshu rrif babin vrit vllain mire qe kan shpetuar te tjeret
Guten Asenova
Guten Asenova 6 ditë më parë
O maskara njeri po vrite vellai keto njerez duhen varur ne mes te gytetit prija mishin copa copa futi krip qe vuaj ti dali shpirti avash avash o plerat e m.....it
Loz Man
Loz Man 5 ditë më parë
Shum keq si ta ben dora te rrafesh babain mer pler dhe me keq vret dhe vllaun burgim per jet
Koxha Berat
Koxha Berat 6 ditë më parë
Mjer ai qe iku ,dhe nena e shkret ,ndersa ky ter jeten koridoret e banjat e burgjeve ka per tpastruar legen ,
Gjovalin Gjoni
Gjovalin Gjoni 6 ditë më parë
Ti qa hallin ati nuk te prk kush me dýr edhe ban krim
ines schaler
ines schaler 6 ditë më parë
Ju thafshin duret ishalla
Michele Vicardi
Michele Vicardi 6 ditë më parë
E familje vari lesht qenka tvu qit zoti fare.o turpi i shqiperis
Landi Merkaj
Landi Merkaj 6 ditë më parë
Vriteni aman mos e nxirni ky nuk do njeri me tek i mori jeten te vllajt paska dhunuar dhe baban ska pik vlerë me .. keq me vjen per nenen e shkret qe kerkon te mos e vrasin po nuk meriton jet me ky
Pupu Kaka
Pupu Kaka 6 ditë më parë
Çfare tmerri
Nertila Dula
Nertila Dula 6 ditë më parë
Mjer nena
Haki Ilnica
Haki Ilnica 6 ditë më parë
Nuk esht e braktisur shtepia oooooooo injoranta
Bruno Bru
Bruno Bru 6 ditë më parë
O zot imadh ca nuk po' mdodh zoti na ruojt
Santi Santino
Santi Santino 6 ditë më parë
E paten then komunistes e me parshem...do na kujtoni nje dite..Ja perse e pasken patur fjalen..te arrijè deri sa te vrasè vellai - vellanè..?!..boo booh..Ngushellime familjareve..
Iam Ben by the way
Iam Ben by the way 6 ditë më parë
Mjerë shqipria ku po shkon. Po bëhet kijameti...
Bruno Bru
Bruno Bru 6 ditë më parë
Lere mos e pyet
Kujtim Jaupi
Kujtim Jaupi 6 ditë më parë
Te kaloje visite te psikiatri
tsiou tsiou
tsiou tsiou 6 ditë më parë
Sa gjyna mjer nena e shkret ca I shofin syt nje djal i vdekur dhe tjetri ne burrg
Xhiku Golemi
Xhiku Golemi 5 ditë më parë
Nena ka pjell budall ,mjer kujt i bie per pjes
Agim Ramadani
Agim Ramadani 6 ditë më parë
Kurre mos dalte nga Burgu
Elbasan Elb
Elbasan Elb 6 ditë më parë
vareni legeni pleren se nuk esh njeri ai o zot te ta kisha kap do ja kisha fut plum direkt pleres 😡😡😡
Mirela Mirela
Mirela Mirela 6 ditë më parë
E shkreta nane .çfarë hallit ka ska ca ban prej hallit njërin djalë vdekur tjetrin psikopat paaaa e shkreta .
Gjergj Kastriot DRAGOI
Gjergj Kastriot DRAGOI 6 ditë më parë
Budallenj meshkuj mos kesh parë,njeri reh babain tjetri vret vëllain😂😂😂
Cim Basha
Cim Basha 6 ditë më parë
Ah medet kujt i bien per pjese keto disfata. E tmerrshme gjithandej
Edmond Hilviu
Edmond Hilviu 6 ditë më parë
Bravo Polizia.
gandia playa
gandia playa 6 ditë më parë
Policia o tote kanari.ik meso Shqip
Emilia Emi
Emilia Emi 6 ditë më parë
Ej o pilica ta kapin familjaret jo ju sido qe te ket ber e kan djal
Ilir Richardson
Ilir Richardson 3 ditë më parë
@Agim Ramadani e ca fitove po e mbyte o njeri, do m, bysesh veten tende ne burg, e vravi te marri denimin qe i takon nga gjykata si i ka bota ketej jashte, ca te besh jeta ka te papritura, duhet te jesh i forte
Jana Petru
Jana Petru 6 ditë më parë
@Agim Ramadani eshte shume e veshtire se jane femijet e tyre nuk vret dot nje te huaj kur te vret femijen
Agim Ramadani
Agim Ramadani 6 ditë më parë
Po te me vraj femijen me doren time e kisha mbyte
Kardeşlerim 11. Bölüm
2:28:23
KARDEŞLERİM
Shikime 7 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 1 Maj 2021
2:16:26
FAKE OFF - 6 Maj 2021 - Show - Vizion Plus
29:45
Vizion Plus TV
Shikime 34 mijë
Kardeşlerim 11. Bölüm
2:28:23
KARDEŞLERİM
Shikime 7 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Ramo - 40.Bölüm (Final)
2:1:00
Ramo
Shikime 2,5 mln
Baraj 38. Bölüm 2. Fragmanı
0:53
Menajerimi Ara 37. Bölüm Fragman
1:00
Menajerimi Ara
Shikime 658 mijë
Sefirin Kızı 51. Bölüm Fragman
0:49
Sefirin Kızı
Shikime 1,1 mln
$100 If You Step In The Boxing Ring With Me
8:14