Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

  Shikime 2,677,165

Friends Entertainment

8 ditë më parë

❌ Follow Tayna:
tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Komente
Sokol
Sokol 6 orë më parë
❤❤
Nila Nila
Nila Nila 8 orë më parë
Si ma bon jeten pa mu???? O zot kur thirr FLORI MAGDALENA RRENQETHIE MISHI!!!
Aldo Bandilli
Aldo Bandilli 10 orë më parë
kenge e bukur por ajo melodia te yp nervat kur e digjoj me kufjet e veshit
Problex Alb
Problex Alb 12 orë më parë
Katastrof muzik
KKK
KKK 12 orë më parë
Flori e paska akoma zarin ne fyt 🤪
claudio mece
claudio mece 12 orë më parë
Ooo bythqire leje rinine te jetojne....
Kejsi Isufaj
Kejsi Isufaj 13 orë më parë
Nuk e di Tayna pse je kaq e mrekullueshme!
Blend Abdullahu
Blend Abdullahu 13 orë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙💙💙💙
keli merko
keli merko 14 orë më parë
Shum vari lesht si kenge
Herbal Life
Herbal Life 14 orë më parë
Tayna... ky nuk është stili jot. Flori 🤮 i shfrytezon të tjerët duke nxjerr vetem veten mirë dhe kete ka bërë dhe më ty.
Azra Zendeli
Azra Zendeli 14 orë më parë
Noch nie so schön Tayna 💖💘
Berat Qufaj
Berat Qufaj 14 orë më parë
Special❤tayna
Besim Gerqina
Besim Gerqina 14 orë më parë
Tayna a jena shqipe🇽🇰🇦🇱🥂 shkatrim Serbia🇷🇸🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
BESA
BESA 14 orë më parë
Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena CKEMI 🤣😁😂😍
Nertila Delaj
Nertila Delaj 12 orë më parë
Qyqja😂
Luca Cels
Luca Cels 14 orë më parë
Kenga e melises ka ber me shum like edhe views se Tayna wtf 🤯
buuu lali
buuu lali 16 orë më parë
Flori ja ka ul vlerat Taynes.. nuk i shkon kjo keng Taynes Nuk jan taku as ne video clip as ne studio... Flori ka dasht me tregu veç vlerat e veta asgjè mè shum Tayna nuk e ka pas nevojshme kèt bashkpunim 👎
Arton A
Arton A 14 orë më parë
Shumë e vërtet 👏
Arton A
Arton A 14 orë më parë
@Herbal Life Koment i shkëlqyer 👏
Herbal Life
Herbal Life 14 orë më parë
Ke shumë të drejtë 👏 Flori i shfrytezon të tjeret dhe ne kete rast Taynen. Ai i merr të gjitha meritat për vete siç bëri dhe më Elvanen... pastaj ajo e la dhe pasi u shkeput prej tij fitoi madhështi sepse Flori ja humb shkelqimin duke nxjerr vetem veten mirë. Tayna nuk shkon fare me Florin dhe kjo kenge është flop sepse Tayna nuk është ne stilin e saj.
Shanel Ismaili
Shanel Ismaili 17 orë më parë
TAYNA je më e mira e botës 😍😘 je shumë e mirë dhe shumë e bukur shumë e shkathët😍😍😍❤❤❤❤💓💖
Cassie
Cassie 17 orë më parë
90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅
Drin Hyseni
Drin Hyseni 21 orë më parë
Follow ne Instagram shqipet__knej1 NEW
Blerina Kostagianni
Blerina Kostagianni 21 orë më parë
xtgf f
Aida Sh
Aida Sh 21 orë më parë
Hit hit hit🌟🌟🌟🌟🌟🌟🥰🥰🥰❤️❤️❤️🥰🥰🥰
Cassie
Cassie 17 orë më parë
Na e shpifet hajdute klikimesh
shqip tar
shqip tar 22 orë më parë
Esht hera e par qe nje muzik nuk me pleqen lu esht flori. 👎
Rifat Rufa
Rifat Rufa 22 orë më parë
Palidhje nxirr rap oj qik
Alexandra Kristaqi
Alexandra Kristaqi 22 orë më parë
Hi
Marjus Stafuka
Marjus Stafuka 23 orë më parë
Flori🥰
genta ana
genta ana 23 orë më parë
sellma a je ti moter P p
Intuitive Tarot
Intuitive Tarot Ditë më parë
Përshendetje, unë jam një lexuese intuitive e letrave Tarot. Ky eshte kanali im i ri, ku mund të shihni leximin e letrave në shqip për shenjën tuaj. Kam vetëm disa ditë që e kam hapur, hidhini një sy, dhe nëse ju pëlqen mos harroni të më bëni subscribe 😊🥰
Esii Goga
Esii Goga Ditë më parë
👌🏻😍 me ne fund ndyshe flori 😍supeeer tayna ❤️
Xheii C R
Xheii C R Ditë më parë
❤❤🔥🔥 Greetings from Spain
Anony Mous
Anony Mous Ditë më parë
O Florooo mos vdeksh kurre
Katrina Gjoni
Katrina Gjoni Ditë më parë
Hiti I 2021👏bravo ta knaqin shpirtin zeri e embel I florit dhe bashkpunim I perkryer👑❤️👑❤️
beta Rajku
beta Rajku Ditë më parë
Jeni me te mirit 🤩🤴🧚‍♀️
Savage MadaFaka
Savage MadaFaka Ditë më parë
This is pretty good from 🇷🇸🇷🇸🇷🇸
Erblin Zeqiri
Erblin Zeqiri Ditë më parë
Kang ma palidhje smun gjan
Ben Beny
Ben Beny Ditë më parë
Awe yes 🙌🏻
Kevi Tirane
Kevi Tirane Ditë më parë
Na e shpifet hajdute klikimesh
R.P
R.P Ditë më parë
Me pelqen shum kjo kenge❤❤❤👌👌👌
mikin lirou
mikin lirou Ditë më parë
Like : TAYNA Koment : RINA Share : Melinda
Meni Flamuraj
Meni Flamuraj Ditë më parë
Flori e ben diferencen n cdo bashkpunim. ARTIST 1 pavarisht gjeneratave qe do vin dhe do ikin .
Anton Don Dara
Anton Don Dara Ditë më parë
Po bajat kjo Doruntina😂 Flori 👍🏻
Tzesika Kaja
Tzesika Kaja Ditë më parë
🤮🤮🤮🤮
Tuana Dauti
Tuana Dauti Ditë më parë
Shum mka pelqy bravo kshtu vazhdo ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️te duaaaaaa
mikin lirou
mikin lirou Ditë më parë
Tayna je nona rrepit ❤❤
Luan Xhura
Luan Xhura Ditë më parë
Ti je në shtetin e Malit të Zi
extream
extream Ditë më parë
Jo, videoklipi eshte bere ne Prishtin
Naile Belallari
Naile Belallari Ditë më parë
♥️Tayna Flori♥️
Everything's about Cars
Everything's about Cars Ditë më parë
Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 alnets.info/mem/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html
Ladia Oswald
Ladia Oswald Ditë më parë
O zot sa te talentum jeni Urime Te Dyve e urime tan Kosoves Suksese ne cdo Aspekt ju uroj gjithve me shpirt
Alex Stoimenovska
Alex Stoimenovska Ditë më parë
follow me on insta: alexandra.stoimenovska
mara mara
mara mara Ditë më parë
🥰😉😉
Xhesi Farruku
Xhesi Farruku 2 ditë më parë
I LOVE TAYNA❤🔥
Alban Bicaku
Alban Bicaku 2 ditë më parë
Na ke zhgenjy o flor djali me ket Kong 🤔
Richie
Richie 2 ditë më parë
Ahhh Magdalena 🙌
Block Hand Test
Block Hand Test 2 ditë më parë
Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti😘❤ alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
Block Hand Test
Block Hand Test 2 ditë më parë
Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti😘❤ alnets.info/work/aK6Igq6bzKOctJg/video.html
serdy ximi
serdy ximi 2 ditë më parë
2 yje
Visar Heta
Visar Heta 2 ditë më parë
ju lutem kush ka munsi ma ban subscribers
serdy ximi
serdy ximi 2 ditë më parë
P
Meto Dita
Meto Dita 2 ditë më parë
Pse Flori Mumuajesi nuk kendon me shpesh ☹
Enxhi Xhaferri
Enxhi Xhaferri 2 ditë më parë
Tayna je nona rrepit ❤❤
Kuti Samsung
Kuti Samsung 2 ditë më parë
O flor o rrot kari po shko mor krijo familje mushe shpin me femije jetoje jeten e tashme se ngele vetem tu i knu te shkuares se dhe pak je tu mush 50 vjeq ahahaha
Meli Meli
Meli Meli 2 ditë më parë
Cfar kurve lidhje ska me muzik i ka hy vehtja ne qejf , robt te qifsha me nen e me babë qe tkan eduku
Shpf Musik
Shpf Musik Ditë më parë
Mjere nena e baboi qe t'kane sjelle ty n'bote dhe nuk t'kane eduku e as nuk t'kane mesu te flasesh shqip.
Jontar jon I
Jontar jon I 2 ditë më parë
Gg
Hysni Sharanja
Hysni Sharanja 2 ditë më parë
Jam Adisa qe po e shkr kete koment te uroj suksese
Alijon Gjocaj
Alijon Gjocaj 2 ditë më parë
Jufs1💯
Berki Bs
Berki Bs 2 ditë më parë
👑👑
Diturije Ahmeti
Diturije Ahmeti 2 ditë më parë
Hf
vajza vajza
vajza vajza 2 ditë më parë
Cfare koke madhe ka kjo fare Tanya
Lila Avdullahi
Lila Avdullahi 2 ditë më parë
Te lumt artistja tayna 😍😍😍😍
Joreda Maxhari
Joreda Maxhari 2 ditë më parë
i love you tayna
Nury
Nury 2 ditë më parë
O Floro le nom! Nga bashkepunimi behet fjala. :)
K Bytyci
K Bytyci 2 ditë më parë
P
Anisa Laze
Anisa Laze 2 ditë më parë
2 yje
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 2 ditë më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕🌴🌴💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕❣💜💔💖💝💗❤❤
zuygj bnsv
zuygj bnsv 2 ditë më parë
Like kush mendon se do jet super H.I.T.T🔥🔥🔥❤❤❤🔥
Bleron Krasniqi
Bleron Krasniqi 2 ditë më parë
👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎
Fiona Zhupa
Fiona Zhupa 2 ditë më parë
Min 0:56 arsyeja pse degjohet kjo kenge eshte Flori
Bona Molla
Bona Molla 2 ditë më parë
Nsvfndj sf7
zuygj bnsv
zuygj bnsv 2 ditë më parë
Per Florin like😍👍🏻 Per Taynen👎🏻🤦🏻‍♀️
Serxhio Kadilli
Serxhio Kadilli 2 ditë më parë
Best song ever .. Congratulations!
Leart Shatri
Leart Shatri 3 ditë më parë
😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘😘😘
misuyy fong
misuyy fong 3 ditë më parë
THIS SHOULD BE PLAYED AT HIGH VOLUME !!
Ina Cullhai
Ina Cullhai 3 ditë më parë
Kendon FLORI dhe si mund te mos jet keng qe te vdes fare ..je yll o floriii❤vetem zeri jot na jep frymzim per te ndjer kenaqsin e te qenurit te dashuruar🤗te du o flori je i parritshem trujt zoti yll bote ....
KatMa NiSa
KatMa NiSa 3 ditë më parë
m.alnets.info/work/d7N7arDZmnyUr4Y/video.html
Meri mery
Meri mery 3 ditë më parë
Magdalena pra... bashkpunim klas
misuyy fong
misuyy fong 3 ditë më parë
Me ate fyellin e kan dhi
Unknown User
Unknown User 3 ditë më parë
🔵 LYRICS: 95% 🔵 MELODY: 95% 🔵 BEAT: 100% 🔵 VOICE: 100% 🔵 AUTOTUNE: 100% 🔵 VIDEO: 100% 🔵 OUTFITS: 100% 🔵 FLOW: 80% ___________________________________ (95+95+100+100+100+100+100+80) : 8 = 770:8= 96.25 ___________________________________ ⬜ SONG RATE: 96% ___________________________________ SUKSESE, TAYNA & FLORI ❤️
Unknown User
Unknown User 3 ditë më parë
If Tayna & flori would write all the lyrics & melody theirself, the rate would be 100%
dolimi jotoo
dolimi jotoo 3 ditë më parë
90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅
nansu boo
nansu boo 3 ditë më parë
flori zeri me i vecant yll dhe tajna super yjeee
Naveed Ahmed
Naveed Ahmed 3 ditë më parë
Ich libe dich ich mag sehr ❤❤
Jonida Jemini
Jonida Jemini 3 ditë më parë
dolimi jotoo
dolimi jotoo 3 ditë më parë
Tayna është dada te lumt 💎💋💋
Swthria Vagena
Swthria Vagena 3 ditë më parë
Vdes
TAEHYUNG BTS
TAEHYUNG BTS 3 ditë më parë
Super
Nobody
Nobody 3 ditë më parë
Per Florin like😍👍🏻 Per Taynen👎🏻🤦🏻‍♀️
ILEGAL
ILEGAL 3 ditë më parë
Like t gjith fansat e taynaaaaaa!!!🤩🤩🤩🤩
anila krasniqi
anila krasniqi 3 ditë më parë
💘❤💘❤💘❤💘❤💘❤💘❤💘❤💘❤
Eduart Nuredini
Eduart Nuredini 3 ditë më parë
Kot fare kjo kkenga
Shpf Musik
Shpf Musik Ditë më parë
Lexo nje roman!
Alban Alban
Alban Alban 3 ditë më parë
.
okito oki
okito oki 3 ditë më parë
8a
lodi 59
lodi 59 3 ditë më parë
Me ate fyellin e kan dhi
Katina Syrigou
Katina Syrigou 3 ditë më parë
😍😍😍😍😍
KLAUDIA DUSHKU
KLAUDIA DUSHKU 3 ditë më parë
😘😘
senni bgon
senni bgon 3 ditë më parë
Gëzuar ditën e Pavarësisë për Kosovën dhe Shqipërinë! 💙 ❤ Tayna🇽🇰 + Flori🇦🇱 = SUPERHIT🇽🇰🇦🇱
Fatlum Sejdiu
Fatlum Sejdiu 3 ditë më parë
ja kom qi nanen ksaj u ba kejt pvc 😁😁
Shpf Musik
Shpf Musik Ditë më parë
Me mire pvc se wc si ti!😁
Romesa Haliti
Romesa Haliti 3 ditë më parë
Tayna është dada te lumt 💎💋💋
Έλενα Σ
Έλενα Σ 3 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰
senni bgon
senni bgon 3 ditë më parë
Flor♥️
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 17 mln
STRESI - BABY (Prod by. BurimKosa)
2:26
StresiOfficial
Shikime 593 mijë
Fara e Flliqt - Episodi 12 Sezona 2
30:21
Fara e Flliqt Official
Shikime 217 mijë
NF - CLOUDS
4:14
NFVEVO
Shikime 7 mln
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
Shikime 59 mln
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
FloriMumajesiOfficial
Shikime 2,2 mln
Tayna x L'Algérino - Moona
03:01
Friends Entertainment
Shikime 12 mln
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
03:03
Elvana Gjata
Shikime 3 mln
Flori Mumajesi - Thjesht te du
03:17
FloriMumajesiOfficial
Shikime 16 mln
STRESI - BABY (Prod by. BurimKosa)
2:26
StresiOfficial
Shikime 593 mijë
Fara e Flliqt - Episodi 12 Sezona 2
30:21
Fara e Flliqt Official
Shikime 217 mijë
NF - CLOUDS
4:14
NFVEVO
Shikime 7 mln
Konfuz - Ратата
2:28
LEGACY MUSIC
Shikime 9 mln
2TON - M’KUJTOHESH
2:51
2TONoffical
Shikime 3 mln
6ix9ine - ZAZA (Official Lyric Video)
1:56
Tekashi 6ix9ine
Shikime 2,3 mln