Soirée, Nata e Bes Kallakut, surpriza nga Xhensila Myrtezaj, Ija, e motra & miqte | ABC News Albania

  Shikime 203,004

ABC News Albania

8 ditë më parë

Për informacionet më të fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alnets.info
#abcnews#abcnewsalbania #Soirée

Komente
Future
Future Orë më parë
Ik e futja nej vizzzz anej mrapa
Future
Future Orë më parë
😂😂😂😂 si bajm si hero ik re ngjojn portht e juja shqipria sikur ckan ba Fuck all yo
Laura Filaj
Laura Filaj 19 orë më parë
Se kuptoj pse nuk e degjojme kengen e Xhensiles eshte e preferuara ime pffff Se kuptoj programmin tuaj sinqerisht!!
vlora vlora
vlora vlora Ditë më parë
Si debil bene ky besi amaaaaan
Arta Dashi
Arta Dashi 2 ditë më parë
Se di po besi m duket pak si i dehur
Aron Ninja- Boy
Aron Ninja- Boy 3 ditë më parë
Besi me.befasove me poezine per Ajken. Do te sugjeroja dicka te vogel..te nderroje termin ekuinoks pranveror me solsticin veror sepse ka me shume kuptim. Je i mrekullueshem
William William
William William 3 ditë më parë
Shkruan ne ALnets top channel dilni ju .🤔
Ana Cela
Ana Cela 4 ditë më parë
Xhensila ❤Besi
Nazmi Beno
Nazmi Beno 4 ditë më parë
Rrace e neveritshme
Nexhmije Ahmpppeti
Nexhmije Ahmpppeti 4 ditë më parë
Xhensila shum bukuroshe 👑👑👑👑
noki noki
noki noki 4 ditë më parë
Motren ne pith ay qe e ka Bere me qellim ti eqe zerin kur kendon ajo vajzes te emisionit
K L
K L 4 ditë më parë
He talks to much
noki noki
noki noki 4 ditë më parë
Ja keni equr zerin asaj vajze qe eshte aq e talentuar qe ekini pjesen emisionit turp meriton shume dhe eshte nje vajz e drejt dhe ta respektoni ti vajz nje dite do shikosh shume perpara
Al do
Al do 4 ditë më parë
O bes mos fol kaq shum
noki noki
noki noki 4 ditë më parë
Pjesen me te bukur ja keni equr zerin turp te kini
Sadete Baba
Sadete Baba 4 ditë më parë
Zoti ju bejofte! Mgjth them qe Besi ka pasur sh sh fat qe eshte bere cift me Xhensilen
tomazin lumci
tomazin lumci 4 ditë më parë
Qa i ke ba tbardhes o bish hahahahah obobo
Dielle Deda
Dielle Deda 5 ditë më parë
Po te shkosh jashte perfundon te lashe piata e di mire ti mos ban patriotin, suksese
gloria
gloria 5 ditë më parë
Bobo sa e shtirur kjo Xhensila 🤮🤮🤮
gloria
gloria 5 ditë më parë
Pupu ca shembuj ka Shqiperia, emision per Bes Kallakun🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️,u be i famshem se lan parate e Likes, ben dasme qindra mijera euro dhe e ftojne neper emisione private...made in albania
Claudia Stephan
Claudia Stephan 5 ditë më parë
Nje cop debile kjo Xhensila qe ka marr ket idjot dhe po ta takosh shume afer ka shume pordh te medhaja a thu se cfar burri ka kokrra katunarit e idjotit
Rose Zo
Rose Zo 5 ditë më parë
Perse sfondi i studios i zi?🤔 Te gjithe duken te trembur aty. Na trembet edhe ne.
Diana Dafa
Diana Dafa 6 ditë më parë
Jam knaqur pa fund
Majlinda Ziu
Majlinda Ziu 6 ditë më parë
Shume bukur shkelqen çifti show bisit Shqipetare respekt per ju na kenaqet
Stop TheBullshit
Stop TheBullshit 6 ditë më parë
U largua Besi nga fshati po jo fshati nga Besi. O cun eshte mire qe nuk harron nga ke ardhur po s'do me thene te flasesh ne televizor sikur je ne rruge. Televizioni ka ca korrniza.
Ioana Ioana
Ioana Ioana 6 ditë më parë
Xhensila Besi 💖jeni nje cift i mrekullushem shkelqeni ju adhuroj 🌟🌟
Megi Capo
Megi Capo 6 ditë më parë
Gjëja më e bukur aty ishin të gjitha por nje gje qe e zbukurovi emision ishte ylli baka me bes kallakun ❤
Mia Mhay Nava
Mia Mhay Nava 6 ditë më parë
➡️ 18cams.xyz ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1617565278
Trim baba
Trim baba 6 ditë më parë
Besi zoti u bekoft me familje
Ela Myrteza
Ela Myrteza 6 ditë më parë
💥💫💥💥💥
Ela Myrteza
Ela Myrteza 6 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰
Ela Myrteza
Ela Myrteza 6 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Agron Bujupi
Agron Bujupi 6 ditë më parë
Beso i madhe je ,katnarë. T'pershendes nga München Germany.
Rudina Marku
Rudina Marku 6 ditë më parë
Nuk e kuptoj pse ja hiqni audion kur kendoi xhensila?🤷‍♀️
Seit Cara
Seit Cara 6 ditë më parë
Mos e hiqni audion more njerez!!
Hope New
Hope New 6 ditë më parë
Hahh si ka pelqyer si ka kneduer dhe ka paguste ta eqine 😂😂
pipi corape grisura
pipi corape grisura 7 ditë më parë
eeh cu kerrnaqem .lumturi te perjetshme pacit
Arian Xhaferri
Arian Xhaferri 7 ditë më parë
👍👏
Niko Niko
Niko Niko 7 ditë më parë
Zoti ju bekoft familjarisht.
Keta Hasa
Keta Hasa 7 ditë më parë
Bravoooo
Vizion I qarte
Vizion I qarte 7 ditë më parë
Thjesht nje mrekulli kudo ku eshte Besi!Na kenaqet
eticet Zyplie
eticet Zyplie 7 ditë më parë
No xhaz
eticet Zyplie
eticet Zyplie 7 ditë më parë
Ju lutemi hiqni ket muzik : dua te degjoj : cfar Thot Besit : plz no muzik
Liza Hila
Liza Hila 7 ditë më parë
I papam bes bravo te qoft lum faminja qe te kan ty
Andrea 111
Andrea 111 7 ditë më parë
Bravo 👏 emision i shkelqyer 🙌🏻 Na kenaqet 😇
Shpresa Loshi
Shpresa Loshi 7 ditë më parë
Ky Juxhini,super.👏👏
A T
A T 7 ditë më parë
Kjo jonida ta shpif
Mehmet Muhadri
Mehmet Muhadri 7 ditë më parë
Po pse Muzika nuk Po nihet
Anila
Anila 7 ditë më parë
Ju lutem mos e hiqni audion. Ska kuptim .Gjithcka e bukur.
Dorian Shaba
Dorian Shaba 2 ditë më parë
Hiqet gjithmon,esht e drejta autorit he youtube
Teuta Gjeka
Teuta Gjeka 7 ditë më parë
Njoh nje djale qe eshte talent ne muzik ..poor nuk ka mundesi ekonomike ..ne shqiperi nje deshire apo talent ..e degjova Besin .bravooo
Moza Kita
Moza Kita 7 ditë më parë
shume i bukur ky program ...i papare Besi e gjithe te ftuarit ..ajo qe nuk kuptoj pse ja hiqni zerin kenges a humorit kot me kot kemi frike te ndjekim ne youtube me keto shkeputjet pa lidhje
Ferdinand Shqiptari
Ferdinand Shqiptari 7 ditë më parë
Mos e le shqiperine se shume e kane lane dhe kane perfunua duke la pijata .Zoti te bekofte.
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza 7 ditë më parë
edhe katunare
ble erti
ble erti 7 ditë më parë
nuk e njof kete djalin me syze tek tavolina por ,mir qe nderhyn por nderhyn pa lidhje fare futeni ne dhome i mbyllni deren mos te dali me se spo e duroj dot me
Alketa Dashaj
Alketa Dashaj 7 ditë më parë
Djali me syze esht kantautor nga Kosova dhe esht bashkdrejtues i emisionit pavarsisht se kryesorja esht Jonida.
Meti Islami
Meti Islami 7 ditë më parë
Definitivisht emisioni ma i bukur qe kam par ndojher me te knaq bravo
Zhuljeta Macolli
Zhuljeta Macolli 7 ditë më parë
Ini nje cift i mbrekullushem perendija tu jape shendet e lumturi
Zhuljeta Macolli
Zhuljeta Macolli 7 ditë më parë
Bese kallaku na kenaqe e kam ndjekur ne oren 2 te nates qe isha e semure edhe me kovit qe nga amerika ty befte dita 1000 familjarisht ne vecanti fijes
19 98
19 98 7 ditë më parë
💪🏻Bukur🔥🇦🇱Soirèe😎
Astrit Tollovina
Astrit Tollovina 7 ditë më parë
O Gore eshte akoma periudhe koronavirusi, i vdiqet te moshuarit para kohe. U desh koronavirusi qe te kuptohej sa injorante qarkullojne verdalle. Por fajin se keni ju, e ka shteti qe sthote gje se eshte filani qe njeh filanin qe njeh filanin.
My Keno
My Keno 7 ditë më parë
Na keni kenaqur bravo ju qofte besi bravo per thjeshtesine 👏👏👏👏
Varjana TASHO
Varjana TASHO 7 ditë më parë
Q1
Katie
Katie 7 ditë më parë
O Bes po ti cke mi non se na more frymen tu fol aq shpejt
Katie
Katie 7 ditë më parë
Xhensila je a true ♈️. Bukuri e feminitet i gjalle!!
Bashkim Limanaqi
Bashkim Limanaqi 7 ditë më parë
Rrespekte per bes kallakun
H H
H H 7 ditë më parë
ÇFAR PAGUAN $$€€ KY POPULL ,AJDE ÇVETE , KUSH BE QEF, ME PARAN E TJETER KUJT . AJDE SHQIPRI ESAPI, ZHFRYTEZOJNE POPULLIN FUKARA.
Stev Mclain
Stev Mclain 7 ditë më parë
Mos pi mall se le nam mezi po mer fryme.
Ersida Vlashi
Ersida Vlashi 4 ditë më parë
Ore pothuajse te gjith personazhet publik e terheqin vizen...sidomos femrat thyejn record...i Kam me fakte
F L.F
F L.F 5 ditë më parë
po thjesht pyta thot ..boj cudi me ju rob interesant ...a e pe intervisten ...mund t menosh per lloj lloj rrugaci qe pi drog edhe lloj kurve qe del n tv ..po kto dy ene me e menu sta lejo trruni se duken sa rob familjar jan ...vari trrapin me ju na lodhet trrapin ca robsh
Egla Pjetri
Egla Pjetri 5 ditë më parë
@F L.F thjesht pyta asgje me shum skm asgje me askend
F L.F
F L.F 5 ditë më parë
@Egla Pjetri lat nom se na vijn kto komente ...sa i ha ene ti inotet e robve boni gjith si mjeshtra droge phu na cat trrapin
Egla Pjetri
Egla Pjetri 5 ditë më parë
@M.H srz uaaaa skandal Nk i dihet kurr pz
Kardeşlerim 7. Bölüm
2:38:55
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
KIDDA ft. DARDAN - PALE
2:47
KIDDA
Shikime 3,5 mln
Έτερος Εγώ (official full movie)
1:39:46
Sotiris Tsafoulias
Shikime 6 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 3 Prill 2021
1:49:10
Kardeşlerim 7. Bölüm
2:38:55
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
KIDDA ft. DARDAN - PALE
2:47
KIDDA
Shikime 3,5 mln
Sadakatsiz 25. Bölüm 2. Fragmanı
0:41
Sadakatsiz
Shikime 3,9 mln
Kuruluş Osman 54. Bölüm 2. Fragmanı
0:57
KURULUŞ TV
Shikime 114 mijë
Seniors Needs to be STOPPED!
37:08
PewDiePie
Shikime 3,7 mln
I Finally Got My Own Show | Dixie D'Amelio
14:30
Dixie D'Amelio
Shikime 1,6 mln
Hercai 66. Bölüm
2:50:03
Hercai
Shikime 3 mln