Mevlani ndërpret takimin; Merr Ledjanën nga Eri në një kërcim - Përputhen, 25 Shkurt 2021

  Shikime 1,454,528

Top Channel Albania

2 muaj më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Këngën "Për ty" - Eneda Tarifa e gjeni në linkun alnets.info/work/g85wf9mY2Zt2nYo/video.html
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALnets Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
Erdklamaralb Tepkeam
Erdklamaralb Tepkeam 3 ditë më parë
Hera e par ledianen me kaq shum emocione ishte gati te shperthente,duket qart qe e do me gjith shpirt dhe ja vlejti gjith ajo luft qe beri me ate 2fytrshen
Erdklamaralb Tepkeam
Erdklamaralb Tepkeam 3 ditë më parë
Nga ky moment kuptova qe lediana esht e dashuruar me mevlanin,ne nje koh me shum mjegull ariti te gjej me te mirin,jan cifti me perfect,Urime Urime Urime
marjana lika
marjana lika 9 ditë më parë
Bravissima Sara...
Vangjelica Perillo
Vangjelica Perillo 15 ditë më parë
Mevlan ajo ka arritur ta provj ate puthje prandaj tani i mungon ajo ndienj dhe do te gjej nje tjeter qe mund tija zvendedoj se po te mos dish ndjenjen e nhe vendi pa e provur nuk mund ta kerkish nga te tjer dhe nuk eshte gabim qe te peanosh dhe te hesh e sinqert
Vangjelica Perillo
Vangjelica Perillo 15 ditë më parë
Ai desh te theshte se pa lexuar anetaren ajo nuk mund te lexosh libra te tjer haha sa shpejt u ofenduakan keto vajzat shqiptare dhe diemt e gjore the ne trsh ti hen nuk duhet te ofendohen
Vangjelica Perillo
Vangjelica Perillo 15 ditë më parë
Po mund te pelqesh dy meshkuj ose du femra ne nje kohe dhe gjithsecilin mund ta pelqesh ose dashurosh per gjera te ndryshme dhe nuk eshte gabim
Bleona.Elona Pajaziti
Bleona.Elona Pajaziti 22 ditë më parë
Ledjana eshte shum e mirë mevlani ik meledjanen mos ja le erit
Dile Marku
Dile Marku 24 ditë më parë
Si pjeket mish
Suzana Cinari
Suzana Cinari Muaj më parë
Yll dukemkur kercen iju perqafoj te dyve jeni sherbeti e bakllavaja e perputhjes
Hekuran Blakaj
Hekuran Blakaj Muaj më parë
sara sorra e keqe ftyren si boksere si roboteeee
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku Muaj më parë
Rrespekte per ty vellai Eri je me i mirj Besoma ata Tjert jan vkkkkk tipa mami çuna vkkk çuna qe presin nga mami e babi nga leket
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku Muaj më parë
Edhe kjo ledjana shum Po kerkon nga meshkujt plus shum kerkon nga jeta edhe na ben vajzen e mir vajzen e mamit vazjen e edukuar?kurse nderkohe ktej shkerdhehet me vkkk me tipa Pa Pike lidhje
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku Muaj më parë
Eri Esht Çun Flori i vetmi me i drejti rrespekte vellacko vazhdo ti perpara lere mevlanin sepse mutin Kur e shkel?Vjen shum erë Besoma njejt ashtu me ty e beri dhe Mevlan Shaba njeriu me i flliqt cfar kam Par seri me sot shum i djallzuar
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku Muaj më parë
Mevlani esht nje nga 100 aty brenda me shkerdhata me i djallzuari qe nuk ka arritur Shqiperia deri sot me Kto lloj Emissione le themi vkkk ti Eri vazhdo vella ti je rregull si djal rrespekte vellacko ishalla zoti mbar ta beft ishalla thjesht ta gjesh dashurine e jetes tende diku sa me Shpejt e ke hallalll Brother
kudo bashk-fans
kudo bashk-fans Muaj më parë
Aman ky djali ri po ekzistoj leshi esht turp per faqe te ... po a e ke par veten ke gjith ate leshin ne kok
John M
John M Muaj më parë
Thuaje si burre me ze te lart 😂😂😂😂.. bravo goce e ke thene fiks. Gjynah qe s'din te bejne femra per vete. Po si nuk doli nje burre qe tja tregoje vendin kesaj. Mos rrini duke puthur prapanicen e tyre. Njeriu duhet ti ruaj vlerat e veta e jo te mbaje cdo flamur per nga te fry era
YoutubeDiscriber
YoutubeDiscriber Muaj më parë
Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.
Joise Amaru
Joise Amaru Muaj më parë
Eri nderkoh kur ledjana dhe mevlani po kercenin🕺💃 . 👿🧐
Ilda Hoxhaj
Ilda Hoxhaj Muaj më parë
Kjo Antonela si shtrig me kto lyerje
saliji merxhan
saliji merxhan Muaj më parë
Shum fallco je moj Antonela shum boooo skam pa njeri ma Fallco! Loj ben vet Antonela dhe akuzon Mevlanin kjo eshte fundi perputhen nuk jeni as 50 % Real jeni plot full skenar
liki prishtina
liki prishtina Muaj më parë
hello ,,,,// Respekt per ket vajzen qe e mban e mesionin shummmm shummmm bukuroshe kjo vajz me ban shum te shikoj ket e,sion -------- je pa par moj medatore 💋💋💋💋💋💋💋💋💋
saliji merxhan
saliji merxhan Muaj më parë
Te gjith aty bejn shaka! po pse juli a nuk ben me be shaka moj Sara? Po ti je nje Balerin qe ke punu naper lokale e jo kengetare dhe je nje ..... nejse naten e mir
Juverta21 Juverta21
Juverta21 Juverta21 Muaj më parë
Bill fole ojedebile
Alekos Hysi
Alekos Hysi Muaj më parë
Juli je djsl shum i zgjuar po ti ke bredhur te gjith boten aventurat e julit shum te bukura po tani e ke tepruar i thuajme fal dhe kaq mos bej budalleqe tani per ato qe ti thua 😁😁😁
Ruide Memeti
Ruide Memeti Muaj më parë
po shkelja oj budalleca mevlanin a ska mashkell me te buker
Aria Xhemo
Aria Xhemo Muaj më parë
Arjani “avash avash “ to Eri ,erlindi I grupit eshte shume I neveritshem kur e merr Ledjanen Mevlani per te kercyer menjeher shikon Andin ne sy ske faj ju disappoint leader juaj to bad.
Antigona G
Antigona G Muaj më parë
Juli legend
Krasniqi Hatixhe
Krasniqi Hatixhe Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣 Arian je i mrekulluar respekt
Lati Prezja
Lati Prezja Muaj më parë
O ero spo te ze veni kur po i shef tu kercu spo pertypesh dot..kjo o drellarake me .ti je me i mir se ajo
Miradie Shigjqi
Miradie Shigjqi Muaj më parë
Uyymnb
Miradie Shigjqi
Miradie Shigjqi Muaj më parë
Hjkokmopsfgh
Angjelon Angjelo
Angjelon Angjelo Muaj më parë
Lediana ti thua qe vetm kur je me mevlanin t vin buzqeshja ti tallesh me mevlanin se me cdo cun qe del ti vetm qesh 🤮🤮
Ketty Andrei
Ketty Andrei Muaj më parë
O antonel trembe njerez e kafshe me ate luk
Ketty Andrei
Ketty Andrei Muaj më parë
Cift superrrr
Ketty Andrei
Ketty Andrei Muaj më parë
Juli yll bote je..
Aventurat e Julit
Aventurat e Julit Muaj më parë
alnets.info/mem/h0PhRRgm3zJYKUWMjgKzhA.html
Violeta Seiti
Violeta Seiti Muaj më parë
Ky Erindi eshte budalla me mire te largohet
Dava May
Dava May Muaj më parë
Antonela merre se te shqerre Dosen taman per ty jo vetem mace por edhe ty Antonela
Arber Krasniqi
Arber Krasniqi Muaj më parë
O Antonela o bunderr , po ska femer me te shemtut se ti, moj shtrembalaqe e felliqur qe fut hundet kudo si miza ne mut.
Jasin Salia
Jasin Salia Muaj më parë
Antunela inatin ne shpirt
Mentor Zejnullahu
Mentor Zejnullahu Muaj më parë
XaXnaahopçl🍢🍢🍵🍱🍢🥮🍯🍵🍤🦪🍛🍩🍩🍩🍩🍩🍙🥛🍘🍯☕️☕️☕️☕️🦪☕️🦪🍵😍😍😍😚
Dava May
Dava May Muaj më parë
Ha sa dhelper Antonela merre ta kame fale se e ke qe te marri Mevlanin per vete hahahaha
ciao
ciao Muaj më parë
Lediana lufto per mevlanin Mos ja le atoneles
Dashi Cake
Dashi Cake Muaj më parë
0 ok nnmp poplpppoll oplnonomok. .... jjomo klou dup go lobi p .. .......#lkpkoo(pmplpno np
Asim Cubaj
Asim Cubaj 2 muaj më parë
Per mendimin personal:-Emision i parakohshem per te rinite ne Shqiperi -Teper papjekuri,fodudhek dhe injorance. -Mundohen te imitojne programet e ngjashme te vendeve tjera,gje qe nuk e arrijne as 5 perqind.etj,etj,etj
Sonila Hida
Sonila Hida 2 muaj më parë
Me lesh pa lesh
Mondi Beta
Mondi Beta 2 muaj më parë
Hfi
Rina Zahiri
Rina Zahiri 2 muaj më parë
❤❤❤💙💙💙💙💙💓💓💓💓💓💓💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💋💋💋💋💋😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗
Ffg Hfhdh
Ffg Hfhdh 2 muaj më parë
Hahahahahahaj❤
Ffg Hfhdh
Ffg Hfhdh 2 muaj më parë
Fiks eshte si perputhe❤. Ne fakt eshte shum e mir❤. Ermela
Matilda Kolaci
Matilda Kolaci 2 muaj më parë
Si eshte ber antonela si kafsh kurse lediana kukull❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Jordana Gjoka
Jordana Gjoka 2 muaj më parë
vallzim i thon ktyre kto se na habiten as ne kls te 5 nuk kercen me kush kshu ???!!
Sherif Qarri
Sherif Qarri 2 muaj më parë
O mevlan kape qoe te shpija se e fort ashtt
Sherif Qarri
Sherif Qarri 2 muaj më parë
Ne itali bollica me Ra asajt e prishin e delmi femrat
Sherif Qarri
Sherif Qarri 2 muaj më parë
Hiq dior pej antoneles
Sherif Qarri
Sherif Qarri 2 muaj më parë
Lendjan asht e kulturume Ska shanc me ba loj femershum moralshme
Jordana Gjoka
Jordana Gjoka 2 muaj më parë
Sara ja gjej nje D e them idiot ?! mfal po juli spaska te drejte , as abetaren jo 😒😒🥱😴🤭
Ada Vrapi
Ada Vrapi 2 muaj më parë
Ktu mezor presin te gjejn ndonjerin ne gabim dhe pastaj fillojn e sulmojne te gjithe ne kte rast behet fjal per Julin
Vivi Shsh
Vivi Shsh 2 muaj më parë
Antonela jee super vajze,super femer.
Egla Gjoni
Egla Gjoni 2 muaj më parë
Mioo ooo on kka 👌 I ose kam ote te ti koooolokolooo Ool
Egla Gjoni
Egla Gjoni 2 muaj më parë
Mioo ooo on kka 👌 I ose kam ote te ti koooolokolooo Oo
wnnalis cioov
wnnalis cioov 2 muaj më parë
Bora: pse nuk reagoni ne momentin qe hidhet batuta ? Po nuk reagojn o bora se nuk kan intelekt per ti kap ne fillim duhet te lexojn komentet qe ti vihen ne dukje
Alekos Hysi
Alekos Hysi 2 muaj më parë
Mevlani eshte edhe xheloz por edhe simpatik dhe shum i mencur apo i zgjuar bravo 😁😁😁😁😁😁😁😁
luiza hoxhaj
luiza hoxhaj 2 muaj më parë
Eri me ledianen
luiza hoxhaj
luiza hoxhaj 2 muaj më parë
Ku ndodhet ky vendi ku kane shkuar
wnnalis cioov
wnnalis cioov 2 muaj më parë
Denimi Erlindit po fitova do me mbash hopa hajde mashkull hajde
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli 2 muaj më parë
🐦🎼🌺alnets.info/work/n6irfbjJmImGrX4/video.html🐦🎼🐦
rauf kalemasi
rauf kalemasi 2 muaj më parë
Sa veta luaj pubg mobile ketu te komenti
Blind Blind
Blind Blind 2 muaj më parë
Jin kazama (tekken)
a .g
a .g 2 muaj më parë
Poo kto qka kan me Julin qe asnjeri prej tyne se kan intelektin e tij , sidomos kjo sara qe osht shum njeri i fames i asni seni tjeter
elton kuka
elton kuka 2 muaj më parë
49:08 Ka lesh ma shum se tjetri kam qesh me lot 😂😂😂😂 Edhe pse eshte ofendim te besh ashtu me dike qe sapo ka hyre 😬
Encyi Love You
Encyi Love You 2 muaj më parë
Princi me lesh me shum ui sa kam qeshur😅😅😅😅😅😅😅
Gert Coku
Gert Coku 2 muaj më parë
uiii mos ja fut kot perputhen 40 hahhahah kushedi se ca tipash do vijn mezi pres tnisi do ket skena
hoiy vinosa
hoiy vinosa 2 muaj më parë
Qar dashurije Po gjeni Ju Po beni Show dhe ti Erlind flet sikur me qen kollovar
Erjon Ajeti
Erjon Ajeti 2 muaj më parë
nuk shenohet jump po dance
Jonida Veliaj
Jonida Veliaj 2 muaj më parë
O sa Injorant jeni pervec Julit ...
Nik Azemi
Nik Azemi 2 muaj më parë
Si e ka emrin kjo kenga
Nik Azemi
Nik Azemi 2 muaj më parë
@hoiy vinosa po me mbajt karrigen mir eshte
hoiy vinosa
hoiy vinosa 2 muaj më parë
Erlindi djal kot pa pik sensi
Xhorxhina Lico
Xhorxhina Lico 2 muaj më parë
Shko moj mbushu...mir e ka juli je komplet kokboshe
EDa ML
EDa ML 2 muaj më parë
Ka lesh me shum se tjetri 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
toni toni
toni toni 2 muaj më parë
Hahaha cfar mashkullit ky kaqurreli, sindi me pelqen sepse di te mbroj veten, budall,
toni toni
toni toni 2 muaj më parë
Denimi Erlindit po fitova do me mbash hopa hajde mashkull hajde
Neuruz Xhani
Neuruz Xhani 2 muaj më parë
MEVLAN NJESHI MEVLAN JE NJESH JE BOS
Marjo.
Marjo. 2 muaj më parë
Ledjana me Erin si Romeo & Zhulieta (filmi i animuar). 👇 Koment kush e kapi ;)
Krisiana Myzyri
Krisiana Myzyri 2 muaj më parë
KJO LEDIANA KOT FARE.
Curraj Eperm
Curraj Eperm 2 muaj më parë
Njesh je o mevlano te lumte pa ty emisjoni do ishte mbyllure
Arjan Sina
Arjan Sina 2 muaj më parë
Sa her qe flet Ledjana nderhy antonela si shtata ne 13 kte e llogjikon ajo se gjithmon ajo flet pa llogjik .me vjen keq qe po e kundershtoj per arsyjet familijare qe ajo ka kaluar po i jap nje kshill shum te leht sepse llafet e teperta dhe thashethemet qe ajo shpreh e ben qe Antonela te dal nga shinat me pak fjal
Shauka Hodan
Shauka Hodan 2 muaj më parë
duan te gjithe o laraska
Alketa Alketa
Alketa Alketa 2 muaj më parë
Ahahhahahahahahhahahahaahhaahah lot muabet leshi Me siguri eri me kte lushnjarin per lesht jan zen ti ke lesh e un skam 😂😂
Andrea Mita
Andrea Mita 2 muaj më parë
Ik ju mor te pacip do ti tregoni ju julit per batuta iki mor kok palar/e se gjithcka e beni per show e te gjith ata qe flasin aty e bein vetem per te mar ndonje takim lumdhenjt per te ber ndonje publicita ooo te semur nga fama
Shauka Hodan
Shauka Hodan 2 muaj më parë
Antonela shum je arrogante Si babi yt!
j s
j s 2 muaj më parë
Bora respektoni njeri-tjetri Nderkoh flet lart arjanit 😂😂😂
Mavlina Allko
Mavlina Allko 2 muaj më parë
Ky eri do fatjonin qe ta mbaj me ajer leperushin e vogl
Bledialroed PSN
Bledialroed PSN 2 muaj më parë
😂
Lona Ada
Lona Ada 2 muaj më parë
Erlindi djal kot pa pik sensi
Gjergji Papero
Gjergji Papero 2 muaj më parë
AbeKaren di te lexoj shum mir Sara , asgje tjeter
majlinda linda
majlinda linda 2 muaj më parë
Moj Sara po ti qenke mekeq se sindi moj kute kapeni...turp qe ierrni fjalet e Julit per ofendim direk megjith Jasemenen jeni te dyja te neveritshe..blabla
I hate padrejtesite
I hate padrejtesite 2 muaj më parë
Atdheu me koronavirus esht puth me saren po sarà akoma aty hmmmmn
Valon Zenelaj
Valon Zenelaj 2 muaj më parë
Po pse mishi gjithmon e prek Mikrofonin ??!! Qyyy mishi don me bllombu ledianen 🤦🏻‍♂️😁 thu ti e ka grue.
Only Me
Only Me 2 muaj më parë
Lediana ne cdo takim vesh mbathje cka i dokem bothet mduket se ju ben reklam edhe pse i ka te mira ajo nuk mohoet.
Frosina Zlatanovska
Frosina Zlatanovska 2 muaj më parë
-
Katerina Papajorgji
Katerina Papajorgji 2 muaj më parë
ne rradh te par juli nuk e tha me ze te vogel sara 😂 te gjith e degjuam pse je ti shurrdhe dhe e trash esht problemi yt,dhe e dyta mos ofendo me e rend esht ti thuash dikujt skuth sesa per abetareren
Dava May
Dava May 2 muaj më parë
Bora te falenderoj je nji prezantuse shume e bukure ❤ edhe Anna qe eshte ne program ika shume ata te Anna dhe Antonela kote fare
Besmir Shehaj
Besmir Shehaj 2 muaj më parë
Hajde muhabet leshi hajde 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Medina Sinamati
Medina Sinamati 2 muaj më parë
4
Itz me here
Itz me here 2 muaj më parë
ooooo ledjanaaaa po lere moj mevlanin se mevlani do vemendje edhe vec lun me ty po erin qe vertete vertetee te pelqen edhe te mendon ty si partnere edhe te vlerson e te respekton e hedh poshte..hiqju mevlanit qe ironizon se e ka msu ajo tjetra sikur ti ket bo magji pZ
ALBAN aljimani
ALBAN aljimani 2 muaj më parë
Ky erlind a si è ka emrin edhe aj italiani a si è ka emrin kta vec shkojn t hapin debate
HOPE_LYRICS
HOPE_LYRICS 2 muaj më parë
*ASKUSH* Antonela *lirim te mbare lediana*
Faton Kastrati
Faton Kastrati 2 muaj më parë
Emrin e kenges ju lutem ku kercen mevlani dhe ledjana
Kuruluş Osman 57. Bölüm
2:12:35
Kuruluş Osman
Shikime 2 mln
Meriton Ademi - 2n1 (Official Video)
3:39
MeritonAdemi official
Shikime 712 mijë
Kuruluş Osman 57. Bölüm
2:12:35
Kuruluş Osman
Shikime 2 mln
Meriton Ademi - 2n1 (Official Video)
3:39
MeritonAdemi official
Shikime 712 mijë
Baraj 38. Bölüm 2. Fragmanı
0:53
I Got Hunted By A Real Bounty Hunter
14:21
Kardeşlerim 11. Bölüm
2:28:23
KARDEŞLERİM
Shikime 7 mln
Masumiyet 11. Bölüm
2:5:58
Masumiyet
Shikime 681 mijë