Klanifornia - Megi Pojani çmend laçjanin

  Shikime 559,108

RTV KLAN

13 ditë më parë

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALnets for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Albania Smile
Albania Smile 3 orë më parë
Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem
Kristina Bruzdeilynaite
Kristina Bruzdeilynaite Ditë më parë
Me lot😂😂
Brajan Cuka
Brajan Cuka Ditë më parë
Do tfshihesh me 1 50 mij leksh hahah
Perparim Nabolli
Perparim Nabolli Ditë më parë
Limited e tedishen😂😂😂😂
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni 2 ditë më parë
Ju lumtë dora qëm shtypët like
marjana kotarja
marjana kotarja 2 ditë më parë
🤨😩👩🏻‍🎓👺👹👹👺🎀🙄
Nori Murati
Nori Murati 2 ditë më parë
Kete e kam mesuar permec se e nigjoj cdo sekonde.Dhe kam qeshur me lot😂😂😂😂😂😂
Nori Murati
Nori Murati Ditë më parë
Smund te regjistroem
Nori Murati
Nori Murati Ditë më parë
@Albania Smile a e kuptova por me vjen keq
Nori Murati
Nori Murati Ditë më parë
@Albania Smile pse
Albania Smile
Albania Smile Ditë më parë
Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem
Klementina Locin
Klementina Locin 3 ditë më parë
Haha 😊😊
elvi salkurti
elvi salkurti 3 ditë më parë
Humor burgu
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni 3 ditë më parë
Pava mi makin policie
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni 3 ditë më parë
E faleminderoj njanin se mka shtup like
Jo Ni
Jo Ni 4 ditë më parë
0 tcgvvvvv6
Jam Nga Mallakastra
Jam Nga Mallakastra 4 ditë më parë
Sa femer kare Kurv me patent nendetesje
Lanti Guci
Lanti Guci 4 ditë më parë
Humorhub
east man
east man 4 ditë më parë
Short film alnets.info/work/gbSRhZ-7qHueyKg/video.html&ab_channel=kossay Thanks
Altin Mansaku
Altin Mansaku 5 ditë më parë
As se ka haberin ku esht vorri bomit 😆
Vizion_Gaming
Vizion_Gaming 5 ditë më parë
hahahahahahah ultra instct pse si vut dhe at muziken e kishit myt krejt
Agon Gashi
Agon Gashi 5 ditë më parë
6:38 hahahahahahahahahaha lot
Arta Celaj
Arta Celaj 5 ditë më parë
Sa bukur i bëni kto.😂😂😂😂
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni 3 ditë më parë
Haaahaaahaa🤣🥰🥰të
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni 5 ditë më parë
Ju lumtë goja dora kamt dhe zemra
Klevis belgjik
Klevis belgjik 5 ditë më parë
Ca ben Panamera,shkalluan keto sot e din jeten vtm lek,makina te mira,ashtu perfundoin tera kur vin fundi ngelen rrugeve
Drita Tuka
Drita Tuka 6 ditë më parë
Hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahhahahaha
Idajet Gjyriqi
Idajet Gjyriqi 6 ditë më parë
Hej megi polaj pse ben si shtrrig je injorante pse e qmend laqianin sepse motrra jote eshte me yll se ti hej zoti madh sdi me knu ti me mire di me knu tajna aktore e keqe hahahahahajja😋😋😋
Olta Ballanca
Olta Ballanca 6 ditë më parë
bravo Franci e ki koll at vajze n edhe vajza tka kall ti po ti me shum
Ira Kerri IRA KERRI
Ira Kerri IRA KERRI 7 ditë më parë
Je katulik
pantera nera
pantera nera 7 ditë më parë
O kisha lacit
pantera nera
pantera nera 7 ditë më parë
Hahahahhahahahahah
pantera nera
pantera nera 7 ditë më parë
Hahahahhahahahahah
pantera nera
pantera nera 7 ditë më parë
Visi sa I fort eshte pz lot
pantera nera
pantera nera 7 ditë më parë
I madh ky pz
pantera nera
pantera nera 7 ditë më parë
Hahahahahahaha
Artiola Caca
Artiola Caca 7 ditë më parë
🤣😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅
Mashurk Bazike
Mashurk Bazike 7 ditë më parë
shpirti ime 🥰😍😍
Albania Smile
Albania Smile 3 orë më parë
Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem
Henisa Vreto
Henisa Vreto 7 ditë më parë
Avash se do hash thonjt e tu ne vend te grosheve. :P
Lenci Kullolli
Lenci Kullolli 8 ditë më parë
Se kuptoj ku esht humori ktu. Ky visjani kot fare me shum ben reklam per makinat dhe veshjet se per humor vk.
Una Tina
Una Tina 8 ditë më parë
hahaha edhe me shoferin e furgonit te jesh do i ndash dy halle 😂😂😂
fatjon ballcaj
fatjon ballcaj 8 ditë më parë
Ta mendosh adoleshntet kan idhull megin
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda 8 ditë më parë
Loooot o visjan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ona Topi
Ona Topi 8 ditë më parë
Si haka qo
Ona Topi
Ona Topi 8 ditë më parë
👍👍👍👍👍👍👍 super🙂
besi besi
besi besi 8 ditë më parë
Haha
Edison Kurti
Edison Kurti 9 ditë më parë
👎👎👎👎👎👎
Pray for Albania
Pray for Albania 9 ditë më parë
Zero qeshje.
Xhorxho Berat
Xhorxho Berat 9 ditë më parë
Duhet qe te qeshnim..?? Se nuk e kuptova 😒🤔
M.H
M.H 9 ditë më parë
Lot😂😂😂😂
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 7 ditë më parë
STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
Servisi Servisi
Servisi Servisi 9 ditë më parë
o kish e lasit o kish e lasit ahhah
Servisi Servisi
Servisi Servisi 9 ditë më parë
policit: si je gjigand
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 7 ditë më parë
STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
Sara Muhametaj
Sara Muhametaj 9 ditë më parë
Njerzit vdesin per buk kta fshihen me lek🤦🏻‍♀️
OLTY OFFICIAL
OLTY OFFICIAL 20 orë më parë
E kan bo per klanifornian
Krisi Krisi
Krisi Krisi 4 ditë më parë
@Mashurk Bazike 😂😂😂
Mashurk Bazike
Mashurk Bazike 7 ditë më parë
njerezit skan telefona ti rri e komenton ktu
Rubin
Rubin 7 ditë më parë
@HUMOR & INFO ec mor
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 7 ditë më parë
STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
hell boys
hell boys 9 ditë më parë
Hajde mr se t mar un t coj tek varri babit po kur t dalesh nga makina do dalesh me shal hap i thuj babit do behesh gjysh
Poxhani Fam
Poxhani Fam 9 ditë më parë
duhet ta merrni megin me shume
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 7 ditë më parë
ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
S T
S T 9 ditë më parë
Kjo e fryme si balon ne ftyr botoxi tu i shperthy
Esmeralda Doçi
Esmeralda Doçi 9 ditë më parë
humour pa lidhje
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 7 ditë më parë
ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
Deku’s Waifu
Deku’s Waifu 10 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 7 ditë më parë
ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
sefer goliq
sefer goliq 10 ditë më parë
Shkoj panamera😂😂
elhami bajrami
elhami bajrami 10 ditë më parë
Hahaha tu hapshin trut megii 👑❤️
LACJAN1 KD
LACJAN1 KD 10 ditë më parë
Kush po tpyt 🤣
Elvi Hoxhaj
Elvi Hoxhaj 10 ditë më parë
7:14 👮‍♂️ 😂😂
Fitim Xhauri
Fitim Xhauri 10 ditë më parë
palidhje
Agim Prifti
Agim Prifti 10 ditë më parë
Je njesh
Besir Ibraimi
Besir Ibraimi 10 ditë më parë
Ah porsheja e mir o hahaha
Alesia Hekali
Alesia Hekali 10 ditë më parë
Shum kot. Nuk te ben fare te qeshes. 🤢🤢🤢🤮🤮🤮😓
Kuspa Barjam
Kuspa Barjam 10 ditë më parë
Megi Pojani dhe franci jane te papare
Amor Amor
Amor Amor 10 ditë më parë
🤮🤮🤮🤮🤮 kot kjo megi si trans
Alb4ever
Alb4ever 10 ditë më parë
Me ropshpie megi e haaa kariiokin me gjithe boxe lale
Lenxhi Xxxtentacion
Lenxhi Xxxtentacion 9 ditë më parë
O sulo ca bythe ka kjo iaiaiaiaia 😄😂😂
Servisi Servisi
Servisi Servisi 10 ditë më parë
o jo nuk ja saj fytin
Celular Line
Celular Line 10 ditë më parë
6:21 o tu hapshin trut😂🤣
Celular Line
Celular Line 10 ditë më parë
🤣😂🤣🤣😂🤣😂😂🤣😂
Ismail Qemali
Ismail Qemali 10 ditë më parë
Hahahahahaha
Lorena Lorii12
Lorena Lorii12 10 ditë më parë
Hahaha e madhe esht kjo megi 😂😍😍😍
Kujtim
Kujtim 9 ditë më parë
E madhe esht 💉💉💉
Stefan Disho
Stefan Disho 10 ditë më parë
Femer me vk skam pare ne jeten time 😔😔😔😔
dilara rexhepi dilara
dilara rexhepi dilara 3 ditë më parë
Qka esht vk
Stefan Disho
Stefan Disho 6 ditë më parë
@Idajet Gjyriqi po femer vk skam pare
Idajet Gjyriqi
Idajet Gjyriqi 6 ditë më parë
Hahahhaha femra spaske par ti stefan
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 7 ditë më parë
ADMINISTROJ NJE KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
GE Ni
GE Ni 10 ditë më parë
Pfuu far e keqe. Eshte ber shqiptarja si me qen Burdello Rumanie
Illyrian King
Illyrian King 10 ditë më parë
janë mësuar "kta" në rrugët e Italisë... shumë ndërrime të punës që kishin!
Leonard Gjoni
Leonard Gjoni 4 ditë më parë
Je çmend me kto rrug të Italisë 🤣🤣🤣 bana shaka
Fredi Technology
Fredi Technology 10 ditë më parë
Te keqen e mendjes moj rehatlliku te ka tkurrur mendjen 🤣🤣🤣
Bledar Luta
Bledar Luta 10 ditë më parë
Jeni tpapam pershendendje Astiri nga gjermania
Julian Fier
Julian Fier 10 ditë më parë
O ropt e moter makina era pordh thot visjan 🥺🥺🥺🥺🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Julian Fier
Julian Fier 10 ditë më parë
Ska bo sex zmra qeka pas ftoht 😹😹😹😹😹
laureta derhemi sokoli
laureta derhemi sokoli 10 ditë më parë
E shkreta,,po pyesja veten kush ishte kjo fytyre plastika. Mjere rinia c'modele ka sot.
Sara Tamara
Sara Tamara 10 ditë më parë
Na e shpifet 🤮
Andi albania03
Andi albania03 10 ditë më parë
Fix si keto fshatarkat qe duan xhiro me makina te mira.
Rei iOS
Rei iOS 10 ditë më parë
7:11 makina qe u fut n qender😂
Gezim Stroka
Gezim Stroka 10 ditë më parë
Tu qesh me lot
Arti Maka
Arti Maka 11 ditë më parë
O kisha Laçit 😂😂😂
Thomas Carlsa
Thomas Carlsa 11 ditë më parë
Do i kishte shiju ma shum grosha sikur tkishte cop mish kari mrena
Thomas Carlsa
Thomas Carlsa 11 ditë më parë
Shum vari karin femer kjo.ka munges te theksuar kari
Numi basha
Numi basha 11 ditë më parë
Me Panamera Baci.. Pik Gjaksor Laçjani je...
Saimir Canaku
Saimir Canaku 11 ditë më parë
Tanom kartore kshu esht wdhe nw realitet ajo
Daniel Hysi
Daniel Hysi 11 ditë më parë
Une thash ca kishe, a je kore?
Biku Laq
Biku Laq 11 ditë më parë
Ty megi e din vet ne rresht te vufshin gjith lacianet kurse ty robsh tan laci qift qa ke me gjith gjinin
Nona Xp
Nona Xp 11 ditë më parë
O kisha lacit deka
Maria Vasili
Maria Vasili 11 ditë më parë
Sa kot ku kena arrit cfar plena shohim 👎👎👎👎
Gamer 226
Gamer 226 11 ditë më parë
shikoni makinen ne min 7:12 eshte ajo makina qe humbi kontrrollin ne shesh
7.62x39
7.62x39 10 ditë më parë
A ti je legjend 😂
Don Tiku
Don Tiku 11 ditë më parë
Kjo megi vec per humor nuk esht mund tjet shum e mire per .... se sa per humor i ke ra nqaf i ke ra mundsisht eshe kacavid i ke ra
Feki Fejzo
Feki Fejzo 11 ditë më parë
Ma shpifen thonjt ,sa neveriiiiiiiiiiii
Enxhi Kasa
Enxhi Kasa 11 ditë më parë
Lotttt
anna anna
anna anna 11 ditë më parë
Bised pa kuptim ..idiote
Ximi Hysi
Ximi Hysi 11 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
mill b
mill b 11 ditë më parë
alnets.info/work/qaiKe9W0r4qq3Yo/video.html n
Rezi Sollufi
Rezi Sollufi 11 ditë më parë
Mzjnj£ k?€£yxzuxiji"€€ uxxhc8 UiiikiiIIII
erdis quku
erdis quku 11 ditë më parë
hahahahahahahaha
Shaban Cani
Shaban Cani 11 ditë më parë
Shum vari karin te dy fuck of
🔴 Kuvendi ne Seance Plenare - LIVE
News24 Albania
Shikime 343
Yasak Elma 109. Bölüm 3. Fragmanı
0:46
Yasak Elma
Shikime 2,5 mln
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
3:01
BARDHI
Shikime 4,4 mln
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
03:11
Klanifornia - Eva Murati super hajdute
04:28
Yasak Elma 109. Bölüm 3. Fragmanı
0:46
Yasak Elma
Shikime 2,5 mln
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
3:01
BARDHI
Shikime 4,4 mln
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
If My Mom Was a Mayor! 16 Funny Situations
10:03
Rich Jail vs Broke Jail / Stupid Life Hacks in Prison
10:02
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
If Everything Was Like Among Us 8
15:13
Shiloh & Bros
Shikime 12 mln