Shkumbin ismaili - SHKO (Official Music Video)

  Shikime 928,810

Shkumbin Ismaili

15 ditë më parë

INSTAGRAM shkumbinismaili1
FACEBOOK shkumbinismailiofficial
Listen : backl.ink/146034079
Web : shkumbinismaili.com/
Music: Shkumbin Ismaili
Lyrics : Alketa Dervishaj
Studio : Online Music Records
Mastering : Simon Duggal
Video : Visual Production - Directed by : Dario J.
2021 / All rights reserved : Shkumbin Ismaili
SHKO
Ti mendove se çdo gjë
blihet me para
në jetën time erdhe ti
shkel e shko bëre gjithçka
Krejt çfar kisha unë ti dhash
çfar kërkon më shumë
asnjëherë ti s'më ke dashtë
kot besoja unë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Askujt nuk i besova
më shumë në këtë jetë
u mundova të jem me ty
gjithmonë unë i sinqertë
asnjëherë nuk e mendova
jetën unë pa ty
vehten time e harrova
për një dashuri
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë
Shko në rrugën tënde
më ler në fatin tim
mund ta blesh ti gjithë botën
asnjëherë dashurinë

Komente
anxhela love
anxhela love 4 orë më parë
Ylli
ilir hysenaj
ilir hysenaj 5 orë më parë
super suksese te uroje...!!!!
Elvira Cocioabă
Elvira Cocioabă 6 orë më parë
❤👏
Avni Kryeziu
Avni Kryeziu 8 orë më parë
Shume Kengtar i mir e modest , kesht duhet Te jet nje kengtar. RESPEKT !
model star71
model star71 16 orë më parë
e vertet vajzat e sotme ose meshkujt vetem per para dashuria e vertet HUMBI ,,,GONE,,,😢
KEINE NAME
KEINE NAME 13 orë më parë
Plotesisht dakort me ju , sot ska dashuri ....sot ka vetem lek dhe pasuri.
soinhu foitu
soinhu foitu 18 orë më parë
refren , Shkumbin je talent
Kushtrim Morina
Kushtrim Morina 19 orë më parë
Asnjeher smund ta blesh dashurin 🤨🤨🤨
Andrit Filoqi
Andrit Filoqi 23 orë më parë
Super këngë bravo je me i miri
Meni Koci
Meni Koci Ditë më parë
Shko ne rrugen tende
Olta Toupa
Olta Toupa Ditë më parë
👏👏👏👏
soinhu foitu
soinhu foitu 18 orë më parë
O zot zeri jot te rrenqeth mishin Je kengetari me i mire shqiperi per mua e do jesh gjithmon Vdes per kenget e tua 😍😍😍
Klodjan Muka
Klodjan Muka Ditë më parë
Shum fjal te bukura sukses👍👍
KEINE NAME
KEINE NAME Ditë më parë
Ich liebe dich L....❤ du bist meine Liebe ❤ kommt niemals in Frage das ich dich verlassen werde ❤L❤F
Salihe Hysenbelliu
Salihe Hysenbelliu Ditë më parë
Sei unico super bravo 👏👏👏👏
Juana Gerduqi
Juana Gerduqi 2 ditë më parë
Sa ceshtire eshte ti thuash dikujt shko po ja qe ndonje her duhet me i tha 😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺😔😔😔
Emily An
Emily An Ditë më parë
Kengetari i preferuar nuk vihet paraja perpara dashuris po pat dashuri ka pasuri pres keng me te bukur ⭐⭐
samuel lolol
samuel lolol 2 ditë më parë
Ska mbrëmje që nuk e ndëgjoj Shkumbimin.Është i vetmi këngëtar mund tê them në trevat Shqiptare që ka muzikë dhe këngë të kulluar bukur dhe Shqip.Flm që n dhuron momente të bukura duke të ndëgjuar!
Emily An
Emily An Ditë më parë
munde ti gjej dashurise hilac ngelet vec ngushellim ne shpirt .
Kesara Shametaj
Kesara Shametaj 2 ditë më parë
Fjalet Jan te pakta je super
violeta dedvukaj
violeta dedvukaj 2 ditë më parë
🎶👏❤️
niduoe stre
niduoe stre 2 ditë më parë
Je kengetari me i mire.
Jeton Gashi
Jeton Gashi 2 ditë më parë
Rrofsh o hallall kengetar
niduoe stre
niduoe stre 2 ditë më parë
me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏
Nusret Elezi
Nusret Elezi 2 ditë më parë
Tash per tash je nr.1.Te lumte.Vec perpara.Suksese.Nje duet me ponin te lutem sic e pate
Anjeza Muca
Anjeza Muca 2 ditë më parë
I vetmi këngëtar origjinal shqiptar
Rinora Metaj
Rinora Metaj 2 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿👑👑👑👑
Γεωργία Τόντι
Γεωργία Τόντι 2 ditë më parë
Super super 👏👏👏
chin lee
chin lee 3 ditë më parë
Pse me duket sikur e kam degju ket keng 1000 her me par !! Elita 5 ne 95 ...
minij hooi
minij hooi 3 ditë më parë
O zot zeri jot te rrenqeth mishin Je kengetari me i mire shqiperi per mua e do jesh gjithmon Vdes per kenget e tua 😍😍😍
Vera Alikaj
Vera Alikaj 3 ditë më parë
Ti je me i miri ste shan dot kush bravo 👍👍👍👍🧿🧿🧿 ke ze te mrekullueshem kenga eshte super👏👏👏
Engjull Lo.
Engjull Lo. 3 ditë më parë
Shko në rrugën tënde me ler në fatin Tim🙃
Aleko Krongo
Aleko Krongo 3 ditë më parë
Perfect ❤️
minij hooi
minij hooi 3 ditë më parë
Zemra te kendoft gjith mon 🍀🙏🏻
Bruno Alliaj
Bruno Alliaj 3 ditë më parë
Miku ime respekte je raliteti i gjithe atyre njerzve qe nuk guxojen te thon dot ate qe esht e vertet se dashuria as shitet edhe as blihet esht e vetmja gje ne bote qe as kush nuk munde ti gjej dashurise hilac ngelet vec ngushellim ne shpirt .
Hasanpapaj Albana
Hasanpapaj Albana 2 ditë më parë
E vertet
Resi Hysa
Resi Hysa 3 ditë më parë
Kengetari i preferuar nuk vihet paraja perpara dashuris po pat dashuri ka pasuri pres keng me te bukur ⭐⭐
niduoe stre
niduoe stre 3 ditë më parë
me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏
Liri Baku
Liri Baku 3 ditë më parë
Një këngë që përfaqëson shum persona fatkeqësisht , kush mendon se lumturin mund ta kerkosh në xhepat e ka shpirtin e varfër, dashuroni personin e shpirtin e tij e do jeni me te lumturit në botë,,. komplimenti 🙏 🙏 🙏
Ardian Ceku
Ardian Ceku 3 ditë më parë
Je kengetari me i mire.
robe darius
robe darius 3 ditë më parë
I mrekullushem nje kenge super
niduoe stre
niduoe stre 3 ditë më parë
Vargje te ndjera,,,,i pakrahasueshem 👏👏
Silva Ivanaj
Silva Ivanaj 4 ditë më parë
Ska keng me te bukur persa i perket dashuris ...🙏🙏🙏😭😭
Brisi Koci
Brisi Koci 4 ditë më parë
Yygggy
ihave thedream
ihave thedream 4 ditë më parë
Sot po dole ne shoping me te ''dashuren'' mer buk me vete .!
Kristina
Kristina 4 ditë më parë
Hajt të gjith cunat dedikim ishave 😅
Siba saini
Siba saini 4 ditë më parë
😍👌🤗
Familja Doci
Familja Doci 4 ditë më parë
Ky esht nje kengetar qe po te degjosh tere diten nuk te merzit zeri i tij esht i pelqyer nga te gjitha moshat kti bravo bravo kurr mos u shterofte zeri i tij 👌👍
Hasanpapaj Albana
Hasanpapaj Albana 4 ditë më parë
O zot e ke ket ze fenomenal👌👌🇦🇱🇦🇱👏👏💔💔
Anduel Syla
Anduel Syla 4 ditë më parë
Ti je mbreti I muzikes per mua... Te bekofte zoti,,, ti e di fjalen e dashuris..!☑ Ne gjithe jeten time skam njohur kengetar si ti,edhe nuk do njoh kurr...!!👑🙏
I love Milan
I love Milan 2 ditë më parë
@Emily An përshëndetje ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 08.04.2021. 19:12h 🤗😊
Emily An
Emily An 4 ditë më parë
Je ma i'miri kengetar
lena nuculaj
lena nuculaj 4 ditë më parë
Ah ty te lumt Se ja ni artist e i vechant ti du shum kanget tua zoti te bekoft 🙏
Emily An
Emily An 4 ditë më parë
loved the new video?
Age Biblekaj
Age Biblekaj 4 ditë më parë
Zemra te kendoft gjith mon 🍀🙏🏻
din h
din h 4 ditë më parë
Sot gjithe cka po blihet me para edhe dashuria po jetojm ne nje kohe ku po nuk pate lek je njeri ma i pavler ma i pa dashur .. Cfare kohe ka ardh 😔😔
Ελενη Ασημακόπουλου
Ελενη Ασημακόπουλου 4 ditë më parë
SHUME E bukur ...
Vlore Vlora
Vlore Vlora 4 ditë më parë
O shkëmb vetëm me qajt po i bën njërzit bëj ndonjë ndryshim
Hajrije Biçaku
Hajrije Biçaku 5 ditë më parë
Talent ☺️✌🏻👏🏻
Julie Ivezaj
Julie Ivezaj 5 ditë më parë
😍😍😍🌟🌟
Landi Shkullaku
Landi Shkullaku 5 ditë më parë
Vargje te ndjera,,,,i pakrahasueshem 👏👏
model star71
model star71 5 ditë më parë
KUSH MENDON WOW SHKUMBIMIN ISMAILI NO 1 ALBANIAN SINGER 👍👍👍
I love Milan
I love Milan 4 ditë më parë
Un 👍👍❤❤
page perso
page perso 5 ditë më parë
Vous êtes une vraie découverte pour moi. J’adore votre musique. Merci
Joanna
Joanna 5 ditë më parë
Shko ne rrugen tende me ler ne fatin tim asnjeher dashurin😊👌🏻👌🏻🔥🔥
Adriana Ganellari
Adriana Ganellari 6 ditë më parë
Shipëria ka dy këngëtarë më të mirë tek zhaneri muzikor I baladave dhe ata janë Alban Skënderaj & Shkumbin Ismaili ❤❤👏👏
endri biba
endri biba 6 ditë më parë
Bravo te qoft ty je ma i mir zoti qoft me ty gjithemon
Hajrije Manxhuka
Hajrije Manxhuka 6 ditë më parë
Shum bukur si gjithmone kenget tuaja me plot kuptim ju lumte 👏👏👏👏👏👏👏👏
Fabjan Gega
Fabjan Gega 6 ditë më parë
Je ma i'miri kengetar
Joanna
Joanna 5 ditë më parë
Hermosa muy bella 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 i love you albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Emily An
Emily An 6 ditë më parë
Mund ta blesh ti gjith boten asnjeher DASHURIN 😭😭
I love Milan
I love Milan 6 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ përshëndetje 05.04.2021. Gëzuar 🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻🍻 12:08h
Edison Hadri
Edison Hadri 6 ditë më parë
Shume e bukur bravo Shkumbin Ismaili
Besa KK
Besa KK 6 ditë më parë
sukses i rradhës i padiskutueshëm, nuk e di ndonjë këngë jo të mirë të Shkumbinit.
vliduu zeeb
vliduu zeeb 6 ditë më parë
Skam fjal per ket kengetar..me Te gjithat Te mirat me kang qe Nuk Te bezdiset kurr bravo..je kengetari me I mir ne diaspor dhe ku folet shqip
Originalrezept! Bonabona
Originalrezept! Bonabona 6 ditë më parë
👏👏👏
Emily An
Emily An 6 ditë më parë
O legjenda e muzikes shqiptare zeri yt te qetson shpirtin kenget e tua do mbeten gjithmon te pavdekshme .🙌
Erald Hamataj
Erald Hamataj 6 ditë më parë
Mos e lini te kendoj me kete😅te na leri rehat te harrojm pse na i kujton
Lila Sula
Lila Sula 6 ditë më parë
Edhe një këngë që të le pa fjalë😍 Çfardo komplimenti është pak. Je gjigand
vliduu zeeb
vliduu zeeb 6 ditë më parë
Me i miri!!!
Valdete Shaqiri
Valdete Shaqiri 6 ditë më parë
🌟🌟👏👏
Fuat Lazi
Fuat Lazi 6 ditë më parë
Dashuria as nuk mundet të blihet, as nuk mundet të shitet. 🙂🙂🙂🙂🙂
Pajki Pajki
Pajki Pajki 6 ditë më parë
💔
Suada Krasniqi
Suada Krasniqi 6 ditë më parë
Urime per videoklipin shkumbim! Sa me kuptim plot nje kenge e kapshme per trurin dhe e ndejshme per zemren suksese....
Rezon Idrizi
Rezon Idrizi 6 ditë më parë
🖒🖒🖒🖒
sony sony
sony sony 6 ditë më parë
💫👑👑👑
carla natividad del mar benites
carla natividad del mar benites 7 ditë më parë
Hermosa muy bella 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 i love you albania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ndricim Lizi
Ndricim Lizi 7 ditë më parë
Je unik sa me shum e degjoj aq me shum me pelqen je i vetmi kengetar qe e degjoj pa più merzitje te gjitha kenget e tua
smile foryou
smile foryou 7 ditë më parë
Like qofse mendoni se Shkumbin ismajli dhe Elita 5 jan legjenda dhe kan zerin dhe kenget e njojtit stil
Albana Doraci
Albana Doraci 7 ditë më parë
Shkumbini qe te ndiqet ska nevoj per videoklipe me makina luksi me vajza te zhveshura Mjafton zeri i tij dhe tekstet e bukura dhe behet hit
Lela Lela
Lela Lela 7 ditë më parë
O legjenda e muzikes shqiptare zeri yt te qetson shpirtin kenget e tua do mbeten gjithmon te pavdekshme .🙌
ilir lezaj
ilir lezaj 7 ditë më parë
Ah more shkumbin na kenaqe me keto kenge
Fatjon Rrapi
Fatjon Rrapi 7 ditë më parë
Eshte nje kenge me shum kuptim per ato qe kuptojene
Mirela Gapaj
Mirela Gapaj 7 ditë më parë
Me i miri!!!
merita salihi
merita salihi 7 ditë më parë
O Zot 2021 😭😭😭😭😭😭💔
I love Milan
I love Milan 4 ditë më parë
2221😀😀😀😆😆😆😄😃😂🤣🤣😂😂
Levi Munishi Shehu
Levi Munishi Shehu 7 ditë më parë
Mund ta blesh gjith boten asnjeher dashurin😌😌
Irma Hekali
Irma Hekali 7 ditë më parë
I pazevendesueshen ne cdo keng tenden ndjej veten brenda, suksese i madh👏👏
Mondi Correj
Mondi Correj 7 ditë më parë
Kjo keng eshte relaks
Kosova Ferizaj
Kosova Ferizaj 7 ditë më parë
Te Lumet te Deshiroj Shendet edhe shum Sukses
giannis suci
giannis suci 7 ditë më parë
Dashuria nuk blihet por fitojet ......!
giannis suci
giannis suci 7 ditë më parë
Shum bukur
Luce Kalariu
Luce Kalariu 7 ditë më parë
Shko ne rruget tende me ler ne fatin tim mund te blesh ti gjith boten asnjeher dashurin, shum te verteta te gjitha kto fjal te lumt goja
P.sekiraqi5 P.sekiraqi5
P.sekiraqi5 P.sekiraqi5 7 ditë më parë
Bravo super kengetar je veq vazhdo
Sokol Jaku
Sokol Jaku 7 ditë më parë
Per mua je kangetari numer 1 ne globin toksor
Mendi Mislimi
Mendi Mislimi 7 ditë më parë
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍✅✅✅✅✅✅✅GRANDE
Basri Hasani
Basri Hasani 7 ditë më parë
Nje kengetar me sharm,shik dhe i pazevendesushem,bravo
Shefki Hysa
Shefki Hysa 7 ditë më parë
Je gjigand shkumbin
#Gentel# Menn#
#Gentel# Menn# 8 ditë më parë
respect per ty vllaa me kenge tuaa un knaqem 👍😊
Leon Vocrri
Leon Vocrri 8 ditë më parë
Bravo super kenge plot dashuri ,super talent,gjithmon kenget tua te japin emocione.Suksese!
I love Milan
I love Milan 4 ditë më parë
Përshëndetje 06.04.2021 18:46h 🤗😊
Spark Culture
Spark Culture 8 ditë më parë
Wow great voice
Altin Shyti
Altin Shyti 8 ditë më parë
Mund t'a blesh gjithë botën, asnjëherë dashurinë. Vargjet më me kuptim. Sigurisht, e gjithë kênga është perlë
Altin Shyti
Altin Shyti 8 ditë më parë
Shkumbini i ka "blere" kto dislike sa per te qene i besueshem🤣
Ermelinda Sefa
Ermelinda Sefa 8 ditë më parë
Kènga mè e bukur braavoo
hava duraku
hava duraku 8 ditë më parë
👌👌👏👏
floraa Marku
floraa Marku 8 ditë më parë
Fav😣
Aldo Senja
Aldo Senja 8 ditë më parë
Ti do mbetesh gjitmon nje legjend me keto muzik kaq te bukra 👏👏👏
Sunaj Halili
Sunaj Halili 8 ditë më parë
VAKCINA KUNDRA VIRUSIT
Flora Salihasa
Flora Salihasa 8 ditë më parë
Ahhh ⭐im shko boten mundesh me prish a dashurin qe kam per ty kur⭐
Jim Jimi
Jim Jimi 8 ditë më parë
🙏👑👐🇦🇱✌️
Fara e Flliqt - Episodi 3 Sezona 3
24:35
Fara e Flliqt Official
Shikime 231 mijë
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
Lindita - Pa t’pa (Kenga Magjike 2021)
03:29
LINDITA MUSIC
Shikime 38 mijë
Nikos Vertis - Thelo na me nioseis (Official Videoclip)
04:27
Naser Berisha  -  Do te doja
03:29
Bug Music
Shikime 50 mijë
Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)
03:29
Cricket Music
Shikime 32 mln
Taulant ft Albina - Një Takim
03:17
MProduction
Shikime 2,3 mln
Fara e Flliqt - Episodi 3 Sezona 3
24:35
Fara e Flliqt Official
Shikime 231 mijë
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
2:53
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
Capital T - DIEGO (Prod.PandaMusic)
2:44
Capital T
Shikime 1,2 mln
Central Cee - 6 For 6 [Music Video]
2:38
Central Cee
Shikime 8 mln
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 4,8 mln