Jasminë çmendet pas Andit, dhe “lufton” shoqen e saj Sarën - Përputhen, 26 Shkurt 2021

  Shikime 1,390,859

Top Channel Albania

2 muaj më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALnets Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
Lea Q
Lea Q 6 ditë më parë
Andi eshte simbol i burrave nga Kosova. Besnikeria, qendrimi, miresjellja. Ndoshta nuk di shume fjale shqip por sa i matur qe eshte. Te tjeret flasin sa shume dhe sa imaturitet tregojne, aspak kulture familjare nuk kane. Ne kete takim u pa qe shkoi me gjysme zemre, sepse dihet se kush e ka zemren e tij. Prandaj thashe qe na simbolizon ne nga Kosova, nuk mund te behemi me dike vetem per numer. Keta tipa after tij nuk jane as sa gjysma e tij. Te gjithe jane pa stil, barkmedhenj dhe te paedukate.
Cristina Ortiz
Cristina Ortiz 7 ditë më parë
Si dhi e eget kjo Sara shum e shemtuar
H G
H G 9 ditë më parë
Andin e ka pshtu zoti qe a largu nga jasemina ani ajo met than mbylle gojen of of
lindita Havolli
lindita Havolli 14 ditë më parë
Qysh po e ule veten o andi ni tmerre e shqipnis met than mbylle gojne kush kjo jasmina edhe e keqe edhe tmerr
TN
TN 22 ditë më parë
Oh zot I forti zog gomaricet em duket ky djal Erlindit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku 26 ditë më parë
Me femer vkkk se kjo Jasmina plus jeni brezi pjerdhur e ka then mir dikush dhe ai djali Prince te emissioni perputhen Ktu tha juve jeni llumi i Shqiperise o zot 😔😔😩😩
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku 26 ditë më parë
Ju betohem qe femer si kjo Jasmina kurr jeten time as Shqiperi as Ktej Europe se besoj qe te ket qelluar ne jeten time kurrrrrrrrrrrrr dhe ju betohem se shum femer e ulet dhe plus shum brez i pjerdhur brez vkkkk o zot mjer kjo shqiperi mjer kjo toke cfar Njerzish mban. 😩😪
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku 26 ditë më parë
Erlindi dhe Jasmina 2 prototipa tipike femirore shum femije hahahahhaha
Dorian Kercuku
Dorian Kercuku 26 ditë më parë
Sa vkkkk Pa Pike shije ske si femer oh Jasmine hahahahhaha
Alban Strakosha
Alban Strakosha Muaj më parë
34:44 Andi
David Martin
David Martin Muaj më parë
Ali pash. Tepelena. Ali Luc Lepirsi i Sulltanit
David Martin
David Martin Muaj më parë
Mevlan Mutlymani Mutlyman i Allahut gjabil
David Martin
David Martin Muaj më parë
MEVLAN. ERDOGYL. SULLTANI
bubi kacurrel
bubi kacurrel Muaj më parë
O zot pas kaq shume kohesh po vnoj re djersen Jasmines ne sqetulla,po nuk ke faj,se me mbajt dikush qe kam qejf nkrah 1 vajze tjeter ,e kisha shkly.
YoutubeDiscriber
YoutubeDiscriber Muaj më parë
Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.
krenar prenku
krenar prenku Muaj më parë
Andi ❤
Omer Bilali
Omer Bilali Muaj më parë
O Buri Ashte per 7 Gra
ARBI ARBI
ARBI ARBI Muaj më parë
Jasmine turp sa sh bertite
Enis Xh
Enis Xh Muaj më parë
Shko NSHkoll edhe niher antopiqka
aferdita shala
aferdita shala 2 muaj më parë
Y u iau U kg H au I H k U I j k Uh
hoiy vinosa
hoiy vinosa 2 muaj më parë
Anna nuk zgjedh asnje djale per takimin e javes tjeter. A mendoni qe Anna Kauri del nga emisioni te djelen? 🤚
Lili Hoxha
Lili Hoxha 2 muaj më parë
O Jesmina mbylle a te goj, mos e ngrej zerin, i je urdher Andit te mbylli gojen kur flet ti pupu cfar vajze... Hajde merre per grua ate.. o Zot, O Zot 👎👎👎
abbsnn cose
abbsnn cose 2 muaj më parë
Sipas meje eri me ate djalin e ri jan rrafur per punen e leshit😂😂😂
Agentina Boraku
Agentina Boraku 2 muaj më parë
A alapaA
hoiy vinosa
hoiy vinosa 2 muaj më parë
Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty
altina krasniqi
altina krasniqi 2 muaj më parë
po doket si 33 se jo 22
Sara Sara
Sara Sara 2 muaj më parë
O qfar mbeturina turp
Sara Sara
Sara Sara 2 muaj më parë
O te gjitha jeni mbeturina
Nevermind Bro
Nevermind Bro 2 muaj më parë
Fjeihgfzgidkxdokxeijyeolywp🤑🤤❤️💕😏😚💙⛄️💨🌪💨🌥❄️🌥🎆🎇💝💛💗💜🤎🙏🏿🙏🏿🙏🏿💄👅👄😘🥰😍
dolita windo
dolita windo 2 muaj më parë
Antonela mir te thot Lediana mos nderhy sa her qe flet ajo ashtu dukesh si pa eduakate 🤷‍♀️
Ali Berisha
Ali Berisha 2 muaj më parë
Me mevlanin po kuritni sepse vetem plakat ja keni l'an ne dispizicion
lulet e vetmuara _fans_gokçe
lulet e vetmuara _fans_gokçe 2 muaj më parë
bora je bere edhe me e bukur
Zhani Isa
Zhani Isa 2 muaj më parë
Jasemina si plake shtrigeeee,ta shpif kur fletttt🤮🤮🤮
dolita windo
dolita windo 2 muaj më parë
hahahaha
sam smith
sam smith 2 muaj më parë
LEDJANA ka kapacitetin e nje vajze ne klase te 4. Pse sbeson ne horoskop? AAA ti i ke syte blu je genjeshtar. Aaa sja ktheve flirtimin posii, dukesh shume budallaqe e dashur, sic je
Fidan Neziri
Fidan Neziri 2 muaj më parë
Si se kupto ky i gjori mevlan se kto dyja pe perdorin si top futbolli se tvetmen vemendje qe ekan kto dyja ekan nga mevlani
A A
A A 2 muaj më parë
Jasmina you stupid b.. you make no sense!!!!
Inna D
Inna D 2 muaj më parë
Shi e merziti Andin Jasmini😒 ma cun tmir e korrekt si Andi ska asnje aty ...
Diana Gjura
Diana Gjura 2 muaj më parë
Pershendetje
Manjola Fusha
Manjola Fusha 2 muaj më parë
Qe te dyja fallcooo totalisht
ludmilla muca
ludmilla muca 2 muaj më parë
Ti jasmine qenke nje vajze shume e keqe to nuk me pelqen fare sara eshte ku e ku me ty
Eluis Vlashi
Eluis Vlashi 2 muaj më parë
Kjo Sara shkoi puthi në buzë atdheun iku atdheu shkoi tani mori andin
Paulin Kolziu
Paulin Kolziu 2 muaj më parë
Boll me ato floket se na bere me vjedh o jasina debile kush te merr ty moj debile
Ira Tri
Ira Tri 2 muaj më parë
Jepjuni bursa te rinjve te studiojne jashte shteti, per te miren e tyre dhe per te miren e asaj Shqiperi qe po behet dita dites si me qene afrike e mos i fusni ne sherr me emisione te tilla se dashurine e jetes e gjen zemra vete , nuk ka nevoje ta beni ju Top Channel
Besa Go
Besa Go 2 muaj më parë
Mbyle gojen o antunela se je ba bajat. Budaliqe e keqe ,
Lorena Lorii12
Lorena Lorii12 2 muaj më parë
Kjo jasmina me femer trape ska
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli 2 muaj më parë
🐦🎼🌺alnets.info/work/n6irfbjJmImGrX4/video.html🐦🎼🐦
Halil Murrani
Halil Murrani 2 muaj më parë
Ky emisjoni perputhen esht ber Si burdello I ke femrat rrjesht Ngjasojn njesoj si punonjesit e burdellos . Kush tjet i interesu tvejn, edhe seks te bejn edhe me fam te behen hahahaha
Vera Dedgjonaj
Vera Dedgjonaj 2 muaj më parë
Ledjana nuk me pelqen fare ka fry edhe buzt i ka ba si lop
Alea lumi
Alea lumi 2 muaj më parë
Uu
K Q
K Q 2 muaj më parë
Antonela je cop 💩
ErëzaD
ErëzaD 2 muaj më parë
Pse nuk pe hapni emisionin Big brother??
Isnije Azizi
Isnije Azizi 2 muaj më parë
Bora dhe arian nuk e di pse duhet te mireni me jasminen. jasmina eshte xheloze ndaj andit........
Denis Alla
Denis Alla 2 muaj më parë
Jasmina te kisha paragjykuar po me kte debat i dhe sh vlera vetes bravvaaaaaa!!!
Shingjile Zulbeari
Shingjile Zulbeari 2 muaj më parë
Lediana ben loj qart poeka ati Antonelen dhe fshihet pas Antonelen arsjetime tkota kurse Antonela hin nmes ndersa Lediana vet ska fare interes per Mevlanin pravo qe ezbuluat mir fare qe ben lojra Lediana me Mevlanin se eka ber sinje Loder Mevlanin ehek per hunde Mevlanin dhe ehedh elen ulur nkarike te pres.
Shingjile Zulbeari
Shingjile Zulbeari 2 muaj më parë
Lediana ben skenare tkota aty koti kur del mete tjeret endjen afrimin perqafimin the thet aty endjej kure djej perqafoj kurse per mevlanin sendjen judasht kenga tani iduhet klibi dhe gjen arsie tek veprimet e ledianes apo tmevlanit vet ben lojra me mevlanin iduket mevlani si loder prandaj tallet me mevlanin. Perqfime tleta me tjeret kurse mevlanit ishet xhelozij ben perqafime tjera tallet me arsjetime jo ty mevlan jo Antonela kurse vet ben lojra,,,,,,, Antonela esht shum me eafert me mevlanin dhe me esinqert Antonela ndaj mevlanit Mevlan Antonela esht per ty.
Benin Kastrati
Benin Kastrati 2 muaj më parë
Kur vajta ne shtepi k.....ishte thy kur vajta ne tiran bo.....bo.... ishte zan
Bekim Malushaj
Bekim Malushaj 2 muaj më parë
Jasmina ash ndjrsit pre sikletit ndaj andit
Vera Klodjan
Vera Klodjan 2 muaj më parë
Jasmina esht nje k...e vogel
Bes Bau
Bes Bau 2 muaj më parë
ANTONELA 😂😂😂😂KY DJALI NGA MAQEDONIA STE ZGJODHI TY 😂😂😂😂😂DHE PSE QESHNI ME ANEN A? 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
albisouldragon
albisouldragon 2 muaj më parë
Po pse nuk e quajn "Telemarketing" kete emision keta... na can trapin me keto reklamat direkte, skam par vend te botes qe prezantusi nxjer nje kuti e fillon ben telemarketing ne mes te nje emisioni
Sabit Maksuti
Sabit Maksuti 2 muaj më parë
Puth ky puth ai esht bo swinger klub vetem ajo ka met te shqiptart
Elon Bytyqi
Elon Bytyqi 2 muaj më parë
mungon fatjoni
jdkdkkd uggoucuc
jdkdkkd uggoucuc 2 muaj më parë
Sqetllat e jasmines gjith djers🤭😂😂
Daniela Mardoda
Daniela Mardoda 2 muaj më parë
Sa e pa' edukatë Jasmina 🤮
Skender Skender
Skender Skender 2 muaj më parë
Vajze sokoleshe
Bato Dardanian
Bato Dardanian 2 muaj më parë
Ndër femrat me të edukuara aty është Ledjana , ju pelqeu apo jo e vërteta është e tillë !
High Girl
High Girl 2 muaj më parë
Takimi i trete i Andit me Saren me duket si takimi i Mevlanit me Shqipen kur flisnin per Fjorelen
Bes Bau
Bes Bau 2 muaj më parë
ANTONELA ANTONELA.. MENDOVA SE JE FEMER E SINQERTE DHE FEMER.. TI QENKE FEMER HAJVANE TOTAL.. SHKOJ PAS MEVLANIT SI QENI TE ZOTIT VET 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ UN JAM GJERMAN DHE JETOJ NE GJERMANI KU DHE JAM LINDUR, POR DERI SOT SKAM PA NJE FEMER QE KSHTU HAPUR TI SHKON NJE MASHKULLI PAS.. SI QENI PAS TE ZOTIT.. OJ ANTONELA DUHET TA KUPTOJSH NJEHER E PERGJITHMON SE NJE FEMER QE I SHKON NJE MASHKULLIT PAS SI QEN, AJO MA SHUM E LARGON AT DJAL SE QE E AFRON.. PASTAJ MESHKUJT SHQIPTAR E SHFRYTZOJN KET GJEST AKOMA MA SHUM SE TE TJERET.. E DI SI JE BE TI PAS MEVLANIT?? NA GJERMANT I THUAM "LAUFHUND" NE FUND TI DOT HUMBISH 100 %.. LEDIANA DOT FITON SE NUK I SHKON MEVLANIT PAS SI QEN..
mira hasa
mira hasa 2 muaj më parë
Mevlan merr ledjanen ajo asht per ty jeni te mrekullushem te dy
Onur tuna
Onur tuna 2 muaj më parë
Ky andi shkon me jasminen po kjo tall prapanicen me te kush mendo si mu reply✋✋
Julia Walerczyk
Julia Walerczyk 2 muaj më parë
Mevlani eshte bere si inventari i perputhen , sa i jan merzitur dhe gocat. :D
AGRO WEB
AGRO WEB 2 muaj më parë
Pershendetje te gjitheve ! Ju falenderoj te gjitheve per komentet pozitive ! I vleresoj shume ! Doja tju informoja qe kanali im Aventurat e Julit eshte bllokuar perkohesisht nga ALnets per arsye verifikimi! Der ne nje komunikim te dyte ju ftoj te me beni Subscribe ne kete kanal qe po ju shkruaj ku kam publikuar dhe kengen X5 SE me Mevlanin ! Ju falenderoj !
Miri Dota
Miri Dota 2 muaj më parë
Fjal greke
Miri Dota
Miri Dota 2 muaj më parë
1 vrejte per arjan konomin perdor fjal
Qadi Cengu
Qadi Cengu 2 muaj më parë
Pse lediana zgjedhe dy her
Qadi Cengu
Qadi Cengu 2 muaj më parë
Pse zgjedh dy her ledjana o emision pa lidhje
Administratori i pallatit tim - Your Voice
Administratori i pallatit tim - Your Voice 2 muaj më parë
Sub ju lutem te bejme gjera te bukura per komunitetit dhe te ndihmojme njeri tjetrin alnets.info/work/iZuhndmj0HantYY/video.html
GabrielJaupiofficialkomedi
GabrielJaupiofficialkomedi 2 muaj më parë
Ju lutem beni subcride nese ini me kete mendim qe te gjithe bejn loje
Baad Girl
Baad Girl 2 muaj më parë
jasemin tash veq se te tha arjani mir se po fol spo tu nalet ajo goj e flliqt qka hamomi pot vjen inati kjo sara bash cop Edhe ata qe e kan refuzu kan desh m arrit diqka po smujten kurgjo qka tash kallen mas sajna ja neve na pelqen ja e mir
suzi koci
suzi koci 2 muaj më parë
Kjo jesemina eshte kot fare Andi mendohu mire per jezeminen S3 jeta duhet te shijohet cdo moment
Kajla official
Kajla official 2 muaj më parë
alnets.info/work/ptqxadrFxZeHu5g/video.html qellimi i jetes🤗
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 2 muaj më parë
alnets.info/work/Y7ybhrDZ1YeG1Xo/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 2 muaj më parë
alnets.info/work/Y7ybhrDZ1YeG1Xo/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 2 muaj më parë
alnets.info/work/Y7ybhrDZ1YeG1Xo/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 2 muaj më parë
alnets.info/work/Y7ybhrDZ1YeG1Xo/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 2 muaj më parë
alnets.info/work/Y7ybhrDZ1YeG1Xo/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 2 muaj më parë
alnets.info/work/Y7ybhrDZ1YeG1Xo/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 2 muaj më parë
alnets.info/work/Y7ybhrDZ1YeG1Xo/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 2 muaj më parë
alnets.info/work/Y7ybhrDZ1YeG1Xo/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 2 muaj më parë
alnets.info/work/Y7ybhrDZ1YeG1Xo/video.html shikone kete video ju lutem
〽A*L*B*I〽
〽A*L*B*I〽 2 muaj më parë
alnets.info/work/Y7ybhrDZ1YeG1Xo/video.html shikone kete video ju lutem ju dua
Mirjani Vata
Mirjani Vata 2 muaj më parë
Ahahahha si o bo si me naj dyqan perimesh shifi kta se jan t mira lot si t duken kta portokalla
Alexandre 549
Alexandre 549 2 muaj më parë
A quand une émission comme celle là en FRANCE ?😊
Moza Shabaj
Moza Shabaj 2 muaj më parë
AgfFAjgRbaauafhaiagRgahagarFaragagahRIas fgabahafRkaaffa. SgabzgfGsgg.NzgVGfVVHGGgbIagFabgarabwucda uwstbsksbggebajsv
Hello It'sMe
Hello It'sMe 2 muaj më parë
30:19
DAVID WHO!
DAVID WHO! 2 muaj më parë
*A U LAVE O ZDRROMCE SE ESHTE E DJELE SOT🤢🤢🤢*
INT SARDI
INT SARDI 2 muaj më parë
🤣Mevlani qe pelqen saren
Brb bbxl
Brb bbxl 2 muaj më parë
Jasmina jasht sdurohesh me!
Shefqet W
Shefqet W 2 muaj më parë
Po kjo jasebrima është tamam femër e pacipë kafshë dhe e paedukatë .
Kemi xana
Kemi xana 2 muaj më parë
jasemina haoi kraht ti fluturo tani
Valeria Qyli
Valeria Qyli 2 muaj më parë
Sara kot fare
Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)
2:47
Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)
2:47
Kuruluş Osman 58. Bölüm Fragmanı
0:58
KURULUŞ TV
Shikime 216 mijë
I NEED HELP SPY NINJAS!
18:21
Daniel Gizmo
Shikime 2,4 mln
Elio bắt chước mèo Talking Tom Ep 15 ❤️
0:10
Survivor | Trailer | 03/05/2021
2:26
SKAI.gr
Shikime 426 mijë