Perlat Sheqeri - Gruja e mirë e Gruja e keqe (Official Video 4K)

  Shikime 298,870

Perlat Sheqeri

10 ditë më parë

Video: Domi Production
Teksti: Lulash Ara
Muzika: Arif Dushaj
Orkestrimi: Alfred Qemalja

Komente
Paulin N
Paulin N 14 orë më parë
Te kendoft gojs shum e vertet👏👏👏🇦🇱
ioanna122
ioanna122 Orë më parë
Po burri kur nuk ndihmon gruan Nuk i nxihet jeta gruas Prandan duhet te jen te dy te mir si gruana dhe burri
vera ramaj
vera ramaj 2 ditë më parë
Të këndoftë zemra, po duhet të jet edhe burri i mirë....
t.v. 45
t.v. 45 2 ditë më parë
Bravo vera edhe shum ka burra , qui ne valent rien ' et oui que veut tu☝️💟👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇫🇷
sahit rabdishti
sahit rabdishti 3 ditë më parë
Te kendoft zemra se ashtu esht i ke rene pikes gruaja e mir e ben burin fukara njeri
Kim, Gaxha
Kim, Gaxha 3 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂💃👏👏.👌 💑☕👍
bali morina
bali morina 3 ditë më parë
Ju knofte zemra !
Arlinda Rexhepi
Arlinda Rexhepi 4 ditë më parë
😍😍👌👌🤘👍👍👏👏
ME skenderbegu ikastriotve
ME skenderbegu ikastriotve 4 ditë më parë
Goja TE LUMT . SHUM E VERTET
Mo mu 20
Mo mu 20 4 ditë më parë
Tamam or file bravo suksese
Ilajda Loka
Ilajda Loka 4 ditë më parë
Mir e ke por kushedi sa e mira te jem , kembet sdo ja laja😂😂😛😛😛
Xhesi Kortoci
Xhesi Kortoci 4 ditë më parë
Zemra te knoft o gjigand
Albert Shahini
Albert Shahini 4 ditë më parë
I madh je gjigand
sehhi vooty
sehhi vooty 4 ditë më parë
Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 4 ditë më parë
Bravo
sehhi vooty
sehhi vooty 4 ditë më parë
Bellissimi
Valbona Pica
Valbona Pica 4 ditë më parë
O ty te lumt se bash i ke Ra ne te me kete kenge !
Ardit Alili
Ardit Alili 4 ditë më parë
Ska gra temira mo jojoo
jonida kodra
jonida kodra 5 ditë më parë
Bravoooo
Artur Ndou
Artur Ndou 5 ditë më parë
O Nipëqe zemëra të kendoftë tanë jetën JENI realist e bashkohore i madhë e më këmbë në tokë SUKSESE
sehhi vooty
sehhi vooty 5 ditë më parë
Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali
thumbi 1
thumbi 1 5 ditë më parë
Kuku medet ma mir esht me ba divorc meni here sesa me pas grun qe mendon veq per te nana se tu kajt ty nana e. Baba qe te kan ba
Arev Arev
Arev Arev 5 ditë më parë
Me ate larjen e kembeve e paske prish klipin fare🤔🤔🤔🤔🤔
Arev Arev
Arev Arev 5 ditë më parë
@Perlat Sheqeri kenga ishte fantastike se mohoj 😘😘😘😘😘☺por ta kishe bere larjen e kembeve tek cifti qe ziheshin do kishte qene me mire😂😂😂😂😂😂respekt e suksese👏👏👏👏👏👏👏
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 5 ditë më parë
Meqenese nuk te pelqen ty ??? ahahahh Gjithsesi mendimi eshte i lire, dhe vrejtjet kane vlere,, respekte
adelinagilli
adelinagilli 5 ditë më parë
Respekt shum e vertet zemra te kendoft gjithmon ore mik 😍
sehhi vooty
sehhi vooty 5 ditë më parë
Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️
Petrit Ndoj
Petrit Ndoj 5 ditë më parë
Te kendofte zemra dhe suksese ne jete e muzike
Ahmet Martinaj
Ahmet Martinaj 5 ditë më parë
Per grat kenga shum e mir por te lutna edhe per burra ni kang
Gona Ahmeti
Gona Ahmeti 2 ditë më parë
Hiihihi
Gezim Rexha
Gezim Rexha 5 ditë më parë
Zoti te rujt eshte e vertet
Denis Denis
Denis Denis 5 ditë më parë
Si kengeter e vlersoj shum po sekenat ne klip nuk me pelqej teregojn edhe nje her qa populli i pa edukum jemi dhe si ma pelqen ta shfritzojm femren .
klinton bekaj
klinton bekaj 5 ditë më parë
@Perlat Sheqeri ×××):🖐tlumt goja se mir e ke👍 po po dot ndryshojn me koh po perderisa i ke kojshi ju shkyhen syt e goja tu shti e perzi per ty a kur u ndodh atyne nshpi ai as nuk she as nuk nin ju mbyllet goja bahen qorra e shurdhana po cdo nja qe nxjerr vrer nga gjoja ju kthehet 1dit skan than kot nshpin e huj e she zhyblen e nshpi tane se she bullin kush e kesh ka me vesh cdo argat kamu kthy ndoshta ashtu jo por bash mazi Respekte
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 5 ditë më parë
@Perlat Sheqeri evertet po duhet me ndryshu
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 5 ditë më parë
Bravo. Ja pra se duhet me ndryshu te gjithe.
Age Preci
Age Preci 5 ditë më parë
Bellissimi
Erblin Mema
Erblin Mema 6 ditë më parë
Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏
Berti Hajderaj
Berti Hajderaj 6 ditë më parë
BRAVO
Donika Gjergji
Donika Gjergji 6 ditë më parë
O TY TÈ LUMT GOJA E TÈ KNOFTÈ ZEMRA GJITHMONÈ. BRAVO TEKST-SHKRUESIT DHE ÇIFTEVE AQ TÈ MREKULLUESHÈM QÈ TÈ SHOQÈROJNÈ .
Rajmonda Frroku
Rajmonda Frroku 6 ditë më parë
Suksese. Kenge me ven.Te gjitha kenget qe ke kendu e kan nji kuptim. Te kendofte zemra.
a sota sota
a sota sota 6 ditë më parë
Te kendoft zemra. Te verteta.
Irida Neli
Irida Neli 6 ditë më parë
Te kendovt zemra Perlat shuuuum e vertet .
ioanna122
ioanna122 Orë më parë
Moj Irida je femer mos thuaj e vertet Se po te qelloi nje burr qe te pres nga gruaja te gnitha nuk esht e drent gruana nuk esht sherbetore duhet te punojn te dy ne punet e shtepis
wiksa torhoty
wiksa torhoty 6 ditë më parë
Ooo zot i madh runa prej rreziqev e kurthav te gruas me pushtet i fiken burrat haj medet haj dhasht zoti kto gra te liga e t poshtra kurr mos punofshin ne vende zyrtare qe marrin vendime se kuku jo qe e shesin thmin e familjen e tradhtojn po e shesin krejt vatanin per ni cop buk vetem pse nuk dojn me punu
klinton bekaj
klinton bekaj 5 ditë më parë
×××):🖐👍bash qashtu mir e ki po skan than kot gruja eka shti👿nshishe(gastare)😀pak shaka se kjo keng eshte sikur me pas porosit vlen per 2 pa.. po ishalla e nigojn ata qe kan👀e👂perata thon mos e kesh se e vesh cka e kesh neper kojshi prite neser nshpi e ki besa bes edhe mazi
Shkup Hasanbeg
Shkup Hasanbeg 6 ditë më parë
Pse spi kon burrat he po veq grave
Prenk Prenrecaj
Prenk Prenrecaj 6 ditë më parë
Respekt zemra ju kendoft 👍🍾🇨🇭
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 6 ditë më parë
Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️
Dena Aned
Dena Aned 6 ditë më parë
Shum e mir kenga. Tash nji kange per burrat e puntore e per pijanecat e bixhozlit
Dena Aned
Dena Aned 6 ditë më parë
@DRITA NEZAj po ky per grat kange me name po he iher per burrat 🤣
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 6 ditë më parë
Hahhaah
Haradin Bllaca
Haradin Bllaca 7 ditë më parë
Zemra te kendoft se topi nuk e lun qashtu asht.
klinton bekaj
klinton bekaj 7 ditë më parë
×××):***grun e mir lum kush e ka kalon jeten me sevda gruja mir ta rrit vleren gruja keqe ta fik deren grun e mir e ke per veti grun e keqe per miletin gruja mir nuk ta lodh trunin gruja keqe ta prish gjumin gruja mir ste len ne balt me ta je gjithmon krenar grun e keqe me ba me pas bahesh gazi i dunjas gruja mir eshte nje thesar meta jeta te shkon mbar gruja keqe nuk durohet ti qet thinjat para kohe gruja keqe stlen derman tfut ne sherr dhe me vlla tan gruja mir ta zgjat jeten gruja keqe tshpraz kuleten vet je shum ma rahat se me pas pran👿neshtrat grun e mir kush e ka sot ka Bekim prej tmadhit Zot🙏💐
Nadire Bajramaj
Nadire Bajramaj 7 ditë më parë
Këndojë dhe nji keng tjeter burri mir e burr i keq, se sjan vetëm femrat e këqija se nga femrat keni dal dhe ju burrat 😏😏
eioshen boboi
eioshen boboi 7 ditë më parë
Suksese 🍀🙏🏻
Zef Marashi
Zef Marashi 7 ditë më parë
Zemra te knoft o mik, keng e bukur por me humor te madh e me kuptim te plote, Zoti te bekoft.⭐⭐
Ryder Jagger
Ryder Jagger 5 ditë më parë
@Henry Anson Yea, have been using Flixzone for months myself :)
Henry Anson
Henry Anson 5 ditë më parë
Pro tip : watch movies at Flixzone. I've been using them for watching all kinds of movies during the lockdown.
Kristjan Ndoj
Kristjan Ndoj 7 ditë më parë
O te lumt Goja o zot te ruaj
Fusha Theth
Fusha Theth 7 ditë më parë
Te kendofte zemra Perlat Edhe tekst shkruesit Lulash Ara i lumte mendja dhe dora
eioshen boboi
eioshen boboi 7 ditë më parë
Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij
ajshe Behrami
ajshe Behrami 7 ditë më parë
Paska gabu vetem se nuk e ka than sherbetorje e mir
ioanna122
ioanna122 Orë më parë
Fjal me vend se burrat jan msu tie punon vetem gruana si ne shpi edhe ne pun te snell rrogen
Adnit Mehmetaj
Adnit Mehmetaj 7 ditë më parë
Te lumt goja 👌🏼
Vera Prenga
Vera Prenga 7 ditë më parë
Kenga shume bukur po ti lash kembet burrit , pak e tepruar 🤔jam dakort ti mbushesh legenin nese lodhet ne pune por jo tja lash.
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 6 ditë më parë
Ok moter ska ma legena. Let del jasht ti lan kamt
klinton bekaj
klinton bekaj 7 ditë më parë
×××):🖐ajo koh u kan kur u kan ska ma perata u dal moda e💅
Flora Temou
Flora Temou 7 ditë më parë
O te knoft zemra!!Bukur shummm!!👏👏👌🥰✨🔥💯
Monda Bilani
Monda Bilani 7 ditë më parë
Zoti te rujt 👍te knoft zemra👏👏
Bleona
Bleona 7 ditë më parë
O zot sa kang e bukur edhe shum real fjalt 😉
Remzie Velia
Remzie Velia 8 ditë më parë
Shum egoditme kjo keng por a skipton gjith
Klajdi Brahaj
Klajdi Brahaj 8 ditë më parë
Gruja e keqe ti fike dritata gruja e mire ndreq jeten
Skenda 1234
Skenda 1234 8 ditë më parë
Gruja ,e mir kur ta shef burrin te merzitur nuk ,e merzit ma shum . Gruja ,e keqe kur ta shef burrin te merzitur i thot te paskan rreh te paska hanger dreqi
Alta alda
Alta alda 8 ditë më parë
Na gjerte faqen e e zeze me keta kënga nuk jena tane ne nje thesh or ju burra
klinton bekaj
klinton bekaj 6 ditë më parë
×××):kenge eshte ska cka jedhnohet kush
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 6 ditë më parë
@Haradin Bllaca ahhahahhaha. Mir po fol
Haradin Bllaca
Haradin Bllaca 6 ditë më parë
Kush e ka mizen ner kapuq i djeg
Skenda 1234
Skenda 1234 8 ditë më parë
Gruja ,e keqe dhe burri i keq nuk shkon . Gruja ,e mir dhe burri i mir shkon
Skenda 1234
Skenda 1234 8 ditë më parë
Gruja ,e keqe mundet me u ba ,e mir
klinton bekaj
klinton bekaj 7 ditë më parë
×××):🖐👍
mirsida kukaj
mirsida kukaj 8 ditë më parë
👏👏👏👏
Bardh Matera
Bardh Matera 8 ditë më parë
Te lumt goja se na kenaqe
dude tali
dude tali 8 ditë më parë
Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij
Gatimet e nanit
Gatimet e nanit 5 ditë më parë
Shumē ide e mirë
1.5M views
1.5M views 5 ditë më parë
Hahahaha
Servis 3310
Servis 3310 8 ditë më parë
te lumte hoja ashte e vertet
dude tali
dude tali 8 ditë më parë
Keng ma me ven nuk ka po sejt !!!kendofsh sa qofsh brez mas brezi
Florent Berisha
Florent Berisha 8 ditë më parë
👍👍👍👍👍👌👌👌👌
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi 8 ditë më parë
Jo Perla Sheqeri gruja eshte rreze dielli e ngjyra ylberi ti rendesin nese ja dine ashtu si je ne zemer i hyne.Nuk ka grua te keq po ne dashuri s duhet ber djallezi e leqe Gruja eshte ujevare po dijte mu sjell mire eshte me shume se ar nuk jetohet pa nektar! Poeti
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 8 ditë më parë
Bravoo,,, mire e ke thene , te lumte
Elsa Sula
Elsa Sula 8 ditë më parë
Pse nk nxjerrni nje keng burrat e mir dhe burrat e kqinj 🤨🤨
Galaxy Galaxys
Galaxy Galaxys 7 ditë më parë
ty te lumt goja dhe grun e keqe ja pafsha hasmit ne der se ja shef hajrin
Elsa Sula
Elsa Sula 8 ditë më parë
@Perlat Sheqeri bravo Perlat sheqeri te vlersoj shum 👍🏻
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 8 ditë më parë
Direkt n program e kemi
Davida Qarku
Davida Qarku 8 ditë më parë
O ty te kendoft zemra mor djal lum familja qe te ka ❤❤🙏🙏🏻❤❤
Ni Taa
Ni Taa 8 ditë më parë
Jeni mesu me ju nejt veq me Legena ne dor e stupcin kurr pa ja da tash lironi ketu Gluja Gluja
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli 8 ditë më parë
BRAVO EVERTET TEKNOFT ZOMRA
Pal Ndreca
Pal Ndreca 9 ditë më parë
O ty te knofte e bardha zemer! Pasha zotin asht ma se e vertet!👍
Feka BBLL
Feka BBLL 4 ditë më parë
👌👍
Gjyste Prend
Gjyste Prend 5 ditë më parë
Te knofte zemra gjithmone zoti te ruajte me gjith famiglie jam nga lezhea rri ne itali te pershnes me gjith familie
Marie Prenga
Marie Prenga 5 ditë më parë
Bukur shummm!
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 6 ditë më parë
Po e vertet. Asht. Hahaha
Nora Lumaj
Nora Lumaj 9 ditë më parë
Bravo 👏🏻 e vertet 👍 ju lumt goja 😍😍 shum bukur e perkryer 😍😍😍😍
Nderim Visha
Nderim Visha 9 ditë më parë
Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali
Valon Deari
Valon Deari 9 ditë më parë
Jomor se skalin ende gru qè munt ta refe burin shqiptar
Nazife Sulollaraj
Nazife Sulollaraj 9 ditë më parë
Po burri keq ku shkoj 😉
J M
J M 7 ditë më parë
Hahah hahah
klinton bekaj
klinton bekaj 7 ditë më parë
×××):e ka hanger ni👿
Rifat Kernaja
Rifat Kernaja 9 ditë më parë
suksese perlat shiqeri
Dukagjinasi Strellc
Dukagjinasi Strellc 9 ditë më parë
Te lumte Perlat Sheqeri keng qe tregon realitetin Respekt
Xhevat Berisha
Xhevat Berisha 9 ditë më parë
Te kendoft zemra me ven e ke zoti te ruajt
zabit gjeta
zabit gjeta 8 ditë më parë
1234
Arjan D
Arjan D 9 ditë më parë
Te lume goja 👋👋
Gentjana Mitaj
Gentjana Mitaj 9 ditë më parë
Te lumt goja
G D
G D 9 ditë më parë
Te lumte goja,tu zgjate jeta.
Blendi Kelmendi
Blendi Kelmendi 9 ditë më parë
Zef Beka e ka 100 here ma t’mire ama edhe ti nuk je keq e goja t’lumt😉
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 9 ditë më parë
Sinqerisht te vleresoj. Respekt
Blendi Kelmendi
Blendi Kelmendi 9 ditë më parë
@Perlat Sheqeri Mos ma mer për te keq ama thjesht mendimi im rreth ksaj kënge se tjerat këng i ki super👏🏻👏🏻👏🏻 E rrespekt ndaj jush. B.K
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 9 ditë më parë
E respektoj mendimin tend
ed_ ghost1067
ed_ ghost1067 9 ditë më parë
Haaaaa ku ku qfar kange se vjerrsh pe thot
DRITA NEZAj
DRITA NEZAj 6 ditë më parë
@Perlat Sheqeri te lumt. Goja as topi sti lun fjalt 🙏
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 9 ditë më parë
Ja pra.Cfare te bejme. Kaq kam mundesi por ti mos u merzit,,ma ban Hallall
Celular Line
Celular Line 9 ditë më parë
hallall ta boft zoti por kenga fyellit esht 1 fare 👍👍👍👍
Mirjan Duraku
Mirjan Duraku 9 ditë më parë
😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏
Flower
Flower 9 ditë më parë
Keng super,lum kush kalon mir po grat e sodit jan te rralla,sot rrin me telefon ne dor
Ramazan Ceka
Ramazan Ceka 9 ditë më parë
Të këndoftë zemra! Ju lumtë të gjithë atyre që janë pjesë e kësaj kënge kaq të bukur!
Arton Shabani
Arton Shabani 9 ditë më parë
Gru te keqe nuk ka, üo shif burrat e sodit? Thujum qe se lypin do me pas nje qasi gruje tkeqe. Sdi pse spo del nje kengatare me knu te kunderten. Zani po te shkojka por kange jo bash e qellune.
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 9 ditë më parë
E respektoj edhe mendimin tend. Ku ka ma bukur se mendimi i lire
Age Biblekaj
Age Biblekaj 9 ditë më parë
Suksese 🍀🙏🏻
Estela Subashi
Estela Subashi 9 ditë më parë
te lumt goja na kenaqe i ke fjalet me ven
ioanna122
ioanna122 Orë më parë
Estela e mir esht edhe kjo fjala popullore Burrat nen hije lozin kuvendojne pika qe sju bie se nga grate rrojne Sot si burri dhe gruaja duhet te jen te mir te dy
S M
S M 9 ditë më parë
Te ne Shqiptaret me shume ka burra te kqinjë se gra te kqinja.
Zade Kadrija
Zade Kadrija 9 ditë më parë
Nuk asht evertet se edhe unjam Femer po duhet mefol ralitetin na femnat ekosoves ikena Burrat matemir sena femrat Mashum kena tedrejta na femrat se burrat eju lutem duhet nji gjuh teperbashkt se kute krijajsh familje duhet mepas respekt tenjani tjetrit drejtat duhet mipas tebarabarta julutem
Hasani Tr
Hasani Tr 9 ditë më parë
Ashti eshte fjale shume te verteta tropoka nga bergeni i norvegjise
Mimi Mimi
Mimi Mimi 9 ditë më parë
Sa te bukra kta fjal grun e mir kush e ka sot ka bekim prej t'madhit zot gruja keqe me ra per his ka met da me ropt e shpis
Ivzi Muda
Ivzi Muda 9 ditë më parë
Te lumt goja perlat Gjithmon godet, Artist i madh je 👏👏
ioanna122
ioanna122 Orë më parë
Si gruaja dhe burri pos qen te mir Ju nxihet jeta qe te dyve
Elidon Gjoni
Elidon Gjoni 9 ditë më parë
Te kendoft zemra
Admir Lama
Admir Lama 9 ditë më parë
Te lumte goja o bilbil malsie
Ndoc Brulaj
Ndoc Brulaj 9 ditë më parë
Nje kangetare i talentuar gjithmone kange te bukura
Ergita Filaj
Ergita Filaj 9 ditë më parë
Te kendofte zemra o artist.
Rose Lacinej
Rose Lacinej 9 ditë më parë
Lumt goja
Rose Lacinej
Rose Lacinej 9 ditë më parë
Tlumt goja zoti rujt etbekovt kada sishkosh bash hajer fjal
Lula Leva
Lula Leva 4 ditë më parë
Boll me kto fjal i sundot grat ne shekuj e ka ardh koha me dal prej prangave te burrave e nuk ka lezet me ba diferenca burra e gra se jan te mira tetana ne moden e tyne e burrat nuk kan jet pa grat si nuk kan jet grat pa burrat boll perqarje
Artani Artani
Artani Artani 9 ditë më parë
Ju lumte goja
Luiza Muca
Luiza Muca 9 ditë më parë
Super te lumte goja
MIMOZA IMERAJ
MIMOZA IMERAJ 7 ditë më parë
Ahahahahahah je i pa par per zotin zemra te kendoft tan jeten 👌🇦🇱🇦🇱
Ajshe Berisha
Ajshe Berisha 9 ditë më parë
Ev ev bravo te koft se nashta ju qelen syt pak po kang meven
Sonila Hykaj
Sonila Hykaj 9 ditë më parë
👏👏👏👏👏👌👌👌🤝
Perlat Sheqeri
Perlat Sheqeri 9 ditë më parë
Respekt
Perlat Sheqeri - Interneti (Official Video 4K)
02:45
Perlat Sheqeri
Shikime 930 mijë
Melisa - Leje ( Official Video )
2:43
UnixMusic
Shikime 3 mln
ANISA - PERFECT (PROD. BY RZON)
2:47
ANISA
Shikime 835 mijë
Shqipri Kelmendi - Gruja e mire (Official Video HD)
02:48
Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)
04:08
VizioniLibonia
Shikime 929 mijë
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
Perlat Sheqeri - Thashethemet (Official Video 4K)
02:57
Flora Gashi   I kan ba sehir dynjase
04:28
Flora Gashi
Shikime 1,8 mijë
Melisa - Leje ( Official Video )
2:43
UnixMusic
Shikime 3 mln
ANISA - PERFECT (PROD. BY RZON)
2:47
ANISA
Shikime 835 mijë
IF I LAUGH, I GET CANCELLED
16:51
JJ Olatunji
Shikime 6 mln
If Toys Were People! 28 Funny Situations
10:26
Troom Troom
Shikime 801 mijë
Yasak Elma 109. Bölüm
1:54:30
Yasak Elma
Shikime 1,1 mln
Fara e Flliqt - Episodi 7 Sezona 3
20:43
Fara e Flliqt Official
Shikime 186 mijë
Kuruluş Osman 57. Bölüm
2:12:35
Kuruluş Osman
Shikime 1,8 mln