Mevlani fton Ledjanën në kërcim ajo pranon menjëherë - Përputhen, 25 Shkurt 2021

  Shikime 219,699

Top Channel Albania

2 muaj më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Këngën "Për ty" - Eneda Tarifa e gjeni në linkun alnets.info/work/g85wf9mY2Zt2nYo/video.html
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALnets Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
Albina Panahori
Albina Panahori 26 ditë më parë
Uroj te dilni sa me shpejt cift se ju zilevin urime ciftiiiiii
Diella Grina
Diella Grina Muaj më parë
Mir bani si e pranoj te vallzojn me mevlan 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍
Tone Bushati
Tone Bushati Muaj më parë
Bravo mevlan je me i miri sa shkonje bashke 😍😍😍😍😍😘😘😘😘😗😗😙😙😙🤗😊😚😚💫💫💚💙💞💞💞😄❤💋💋💖💜👌👌👏🖒🖒💫💕💖❤👑👑👑👑💖💙😄😄💞💞😍😘😗🤗😚😚😚👌🖒😗😍💋💕💛💛❤😄💋👑💖💫💛👌🤗💚💞💋
hekfr Bajrami
hekfr Bajrami Muaj më parë
Bravo Mevlan & Ledijana yje jeni
Sikal Alup
Sikal Alup Muaj më parë
Mevlan shkon me lefianen perputhenj te dy ca prisni
Biorki Vodha
Biorki Vodha Muaj më parë
O zot sa shkoni
Juverta21 Juverta21
Juverta21 Juverta21 Muaj më parë
Jeni te mbrekullyshem mevln ledijana💥💥💥❤❤🥰🥰
Myseret Gjishti
Myseret Gjishti Muaj më parë
Siete bellissimi
Roza Hyso
Roza Hyso Muaj më parë
Dil çift me Ledianen
Amra Gega
Amra Gega Muaj më parë
Ledjana dhe Mevlan ishallah dilni çift i lumtur
Agim sinarezi
Agim sinarezi Muaj më parë
Lediana mevlani si yje jan kalofshin jet the lumtur bashk
Vin Vin
Vin Vin Muaj më parë
Bravo Kopan
Eri Shaku
Eri Shaku Muaj më parë
Bravo Mevlan e meriton Ledjanen shkoni shum te dy
gresa agolli
gresa agolli Muaj më parë
❤❤❤❤❤❤superrr❤❤💓💓😍💓💓❤🌍🌍🌍🌍🌍🌏🌏🌍🌍🌏🌏🌍🌍🌏🌏🌍🌍🌍🌏🌏🌍💓😍💓❤❤🌍🌍🌏🌏🌍😍💓❤❤🌍🌏🌏😍🙂🌍🌍🌏❤🌍🙂🙂😍💓❤💓😘💓❤😍🙂🌍🌏💓❤😍🙂🌍🌏🙂❤💓😘💓❤🙂🙂🌏🌏❤💓😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💓💓❤😍🙂
Suzana Myrtezaj
Suzana Myrtezaj Muaj më parë
Sa xheste te ulta ka bere Antonela kur sheh kercimin e Mevlanit me Antonelen, qe ne fytur duket
G Ll
G Ll Muaj më parë
Antonela gjithmon tuj ba Blla Blla Bllaaaaaa
G Ll
G Ll Muaj më parë
Brravo Mevlan hallall ta baft zoti shumm mu knaq shpirti kur e keekove Ledijanen me kcy zot inshAllah peefundoni bashk 🤲🏻💍
Alberta Alameti
Alberta Alameti Muaj më parë
💕👏👏
adrian zocker
adrian zocker Muaj më parë
Obashk ishalla me fustan te barrdh. shpejt me mevlanin 🙏🙏🕊🕊❤❤👫
cpIlala Lalala
cpIlala Lalala Muaj më parë
Pse sa her qe ledjana me mevlanin kercenj antonela dhe jasemina flasin ne vesh
Suzana Cinari
Suzana Cinari 2 muaj më parë
Fallco je ti Antonella veprimi antonelen eshtendjeje
Flutura Kullolli
Flutura Kullolli 2 muaj më parë
Ledjona zemër
Lina Hogja
Lina Hogja 2 muaj më parë
⭐️⭐️❤️❤️🧿👌🏼💍
Legjionari Shqipetar
Legjionari Shqipetar 2 muaj më parë
Antonela Dhe Jasmina👅👅😂😂😂
Tatjana Dishaj
Tatjana Dishaj 2 muaj më parë
Super kercim
Tatjana Dishaj
Tatjana Dishaj Muaj më parë
@Kristina Kristina po e vertete Kristina 🥰👍
Kristina Kristina
Kristina Kristina Muaj më parë
❤❤bravo
Alex Zielkowski
Alex Zielkowski 2 muaj më parë
Varikarsa te gjithe
Antigona G
Antigona G 2 muaj më parë
Fytyra e Antoneles qe ka duke shperthyer 🙄🙄🙄
Violeta Seiti
Violeta Seiti 2 muaj më parë
Mund ta qepi gojen kjo Antonella si kur ka ngrene b--|--th turtulli
Latif Dumani
Latif Dumani 2 muaj më parë
Mevlani bën zgjedhjen e duhur. Vazhdo me Ledianën sepse je vet i zgjuar populli do Ledin
Hava Buzra
Hava Buzra 2 muaj më parë
Mevlan të keqn bëj zgjedhjen e duhur! Do ngelesh pa asnjërën .Lediana të do me shpirt ! Ti duhet ti thuash qe jam vetem për ty! JO Lediana ty!
Aidas Merz
Aidas Merz 2 muaj më parë
Shume bukur Lediana & Mevlan 💞🥰🥰👸🏼🤴🧿🍀🇦🇱🇩🇪 🙏🙏 ,bo bo e humbi gjith respektin per Erin...! Dhe Antonela qe flet per shtirje..! Te dy me fallsot ne per💋 Ju persh.nga gjerm.
AGRO WEB
AGRO WEB 2 muaj më parë
Pershendetje te gjitheve ! Ju falenderoj te gjitheve per komentet pozitive ! I vleresoj shume ! Doja tju informoja qe kanali im Aventurat e Julit eshte bllokuar perkohesisht nga ALnets per arsye verifikimi! Der ne nje komunikim te dyte ju ftoj te me beni Subscribe ne kete kanal qe po ju shkruaj ku kam publikuar dhe kengen X5 SE me Mevlanin ! Ju falenderoj !
Ali Muda
Ali Muda 2 muaj më parë
Gs
Gesti Cela
Gesti Cela 2 muaj më parë
Pres te maresh dhe Ledjanen n Dochland Rsp te pershendes ng Frankfurt
Suzana Myrtezaj
Suzana Myrtezaj 2 muaj më parë
Mevlan e bere fore qe more Ledjanen ne kercim.te plasi shkodrania
Myserrete Zylja
Myserrete Zylja 2 muaj më parë
Jeni fiks per njeri tjetrin, uroj te delni te perputhur!
Stara Baka
Stara Baka 2 muaj më parë
Kjo shtriga antonela ka fillu planet tani te bejn per ti ndare tregon se je rrit jo familje te shendosh
Ramadan Jakupov
Ramadan Jakupov 2 muaj më parë
Bravo❤️😍😍💖💖💓💓
Tatjana Dishaj
Tatjana Dishaj 2 muaj më parë
Super kercim rrofte rinia jone lum ju shijojeni jeten eshte sh e shkurter prandaj jetojeni🥰🙏👍
Libofsha Libofsha
Libofsha Libofsha 2 muaj më parë
Bravo me ledjan shkon shum dukur
Dallandyshe Seitaj
Dallandyshe Seitaj 2 muaj më parë
Cift i bukur mos u ndani me
Ali Cila
Ali Cila 2 muaj më parë
O Mevlan po lere Antonelen se nuk eshte per ty ti je djal per shtepi dhe nuk shkoni mere mor djal Ledjanen se jeni cifti me i bukur ne Shqiperi
Behare Saidi
Behare Saidi 2 muaj më parë
Bravoooo ledijan mevlan
Shpirti Shpirtit tim
Shpirti Shpirtit tim 2 muaj më parë
Ledjana si gomar mashkull
Agustin Guce
Agustin Guce 2 muaj më parë
Bravo Mevlan e meriton Ledjana .E kupton edhe Andonelen sa pa cip esht me ate fjalor qe perdor.
tani laci
tani laci 2 muaj më parë
Qar eshte ky emisjon Olsa qe flasin keto puntoret tu,si thon muhabet loje ne kemi besuar se krijohen lidhje serjoze jo lojna mesoj pak si te shprehen se ik shikushmeria ne Ps 😂😂😂😂😂
Une Jam un
Une Jam un 2 muaj më parë
O mevlan burri ke met si top fudballi apet ma mir me antonele ku e qon more ato kalli bash si mashkull aepashe dje ne takim ato kam at te hecme bash si bullicat er femre Mos mi ardh shum e bajaqme
Dashurije Kryeziu
Dashurije Kryeziu 2 muaj më parë
O zot shum mir 💋❤❤
Atemisa Selimaj
Atemisa Selimaj 2 muaj më parë
Jeni te su shum te Mir ledi vajz me vlera ju prshtatet dhe kenga❤️
Rinora Metaj
Rinora Metaj 2 muaj më parë
Ledjan je yllë bote se ti o mevlan je shumë i mir
Erlindi Erlindi
Erlindi Erlindi 2 muaj më parë
antonela shkon mo shu me ty
Bianca M
Bianca M 2 muaj më parë
Kush e kendon kte kengen?
Bianca M
Bianca M 2 muaj më parë
@miri kala Kala FALIMNDERIT 🤗
miri kala Kala
miri kala Kala 2 muaj më parë
Eneda tarifa -per ty
lili demollari
lili demollari 2 muaj më parë
Si kal duket kjo Ledjana nga trupi rrezik kjo ne palester rri nga veglat e cunave me shtangat🤣
Tatiana Cuka
Tatiana Cuka 2 muaj më parë
Bravo Ledjana me Mevlanin shkon shum
Shenvalentin 2021
Shenvalentin 2021 2 muaj më parë
Bravo Mevlan je shum I mir 👏👏👏👏
Seli Seli
Seli Seli 2 muaj më parë
BRAVO MLEVAN PO TE SHIKON ERI SI
Aria Xhemo
Aria Xhemo 2 muaj më parë
Mevlan & Ledjana always together!
Klodiana Emini
Klodiana Emini 2 muaj më parë
Qendro tek emocionet se po' dridhesh e terra, duket sa je marrzisht ndaj Mevlanit, edhe pse Sme pelqeni Ledjana fare po' fare, Nje gje duket qart we Mevlani te plq vertet.
Æ
Æ 2 muaj më parë
😻😻😻😻😻Mevlan&Ledjana 😻😻😻😻😻😻
Izzak
Izzak 2 muaj më parë
sa mire e perdor antonela erin hahaha
Saranda Vlora
Saranda Vlora 2 muaj më parë
Ju pelqej te dyve mevlo Ledijana po nuk veprove mir sepse kishe takimin me erin duhet te kishe treguar respekt
Ganimete Shaqiri
Ganimete Shaqiri 2 muaj më parë
ohh mevlan ruju se kjofar kudre pota bon mazi se erit se kjo osht tinxake apeshe qapotbon antonela osht ma bukuroshe adhe me edukat kjo stradhton
Anisa Mjeshtri
Anisa Mjeshtri 2 muaj më parë
Mos e ler ledianen mos u mer me ate llasticen tjeter
Anisa Mjeshtri
Anisa Mjeshtri 2 muaj më parë
Beavooooooo mevlan
Marieta Selmanaj
Marieta Selmanaj 2 muaj më parë
O Eri po tallet Lediana me ty mos prano me more djal
Florika Vrushi
Florika Vrushi 2 muaj më parë
Mevlani e zgjodhi kengen Bukur dedikim per Ledjanen shkoni si cift
five stars
five stars 2 muaj më parë
3:53 Andi 👎👎
Vjollca Tafaj
Vjollca Tafaj 2 muaj më parë
Bukur....bravo.....sidomos ne sfond me kete kenge romantike....me plot dashuri
Ardian Shala
Ardian Shala 2 muaj më parë
Mevlan ebere bukur. Lediana bravo. Jeni nje cift shum i bukur perju e shikoj kete emision
Albana Aliaj
Albana Aliaj 2 muaj më parë
Great Mevlan,bravo ju duam bashke te dyve. Jeni te mrekullueshem,te hijshem dhe keni bukuri shpirterore gjitheashtu.💫💫💖💙
Kejt Lika
Kejt Lika 2 muaj më parë
I love this
Mirlinda Begolli
Mirlinda Begolli 2 muaj më parë
Nese dikush i bashkon Mevlanin e Ledijanen eshte Antonela 🤣🤣🤣🤣
Rinora Metaj
Rinora Metaj 2 muaj më parë
Ledjan jam unë
five stars
five stars 2 muaj më parë
🤣🤣
Blerina Alluu
Blerina Alluu 2 muaj më parë
Haahahhaah kush e pa erin dhe ledjanen sa xheloz, o zot i madh🤮🤮
Kledi. Patania
Kledi. Patania 2 muaj më parë
Ti andi hap nje kurs per puthjent se di ta besh me mir
Kledi. Patania
Kledi. Patania 2 muaj më parë
Nuk e di Pse eri ma keputi shpirtin 🥺
Vjollca Bena
Vjollca Bena 2 muaj më parë
Shume mire! Bravo Mevlan & Lediana!
Malvina Hamzaj
Malvina Hamzaj 2 muaj më parë
Bravo te dy jeni super cift 👏👏👏👏👏👏👏
Doci Blendi
Doci Blendi 2 muaj më parë
Po ne te dy do jemi cift nje dit ?😄
Samira Hoxha
Samira Hoxha 2 muaj më parë
Bravooooo mevlaniiiiiiiii
Funny Bee
Funny Bee 2 muaj më parë
Pa Koment: alnets.info/work/qrGubJPHuoV0w4Y/video.html
Hafize Bersiha
Hafize Bersiha 2 muaj më parë
O mevlan perxhndetje bravo shum shkoni bashg martoje ♥️♥️♥️♥️😍😍😍
Lefteri Muca
Lefteri Muca 2 muaj më parë
bravo Mevlan ke bere gjene e duhur ishalla te beheni cift sa me shpejte se je djale flori lum ata prinder qe te kane
Luljeta Legisi
Luljeta Legisi 2 muaj më parë
💕🌟💕🌟💃👩‍❤️‍💋‍👨uaaaa 💕👩‍❤️‍💋‍👨mos e ler ma aty mevlan ❤️merre se jeni cift 👌
Pinco Pallino
Pinco Pallino 2 muaj më parë
bravo ledjana😀
Luljeta Legisi
Luljeta Legisi 2 muaj më parë
👏🏻💕👏🏻💃👩‍❤️‍💋‍👨,mevlan je i pa pam 👏🏻dhe ledjana👏🏻ce nuk e rrefuzoi kercimin👩‍❤️‍💋‍👨
Lata Saraci
Lata Saraci 2 muaj më parë
Bravo Mevlan e Ledjana shum bukur
Natasha Stojku
Natasha Stojku 2 muaj më parë
Mevlan 1..bravooo👌
Astrit Muca
Astrit Muca 2 muaj më parë
💘🙏🙏❤❤👰👰💏💑
Astrit Muca
Astrit Muca 2 muaj më parë
Bravo Menlan😍❤❤❤❤💖💖
Majlinda Ziu
Majlinda Ziu 2 muaj më parë
O Mevlan shkon shume me ledjanen cfare prisni Perputhuni se jeni dy yje💘💖💫💫
Amra Gega
Amra Gega Muaj më parë
Ata shum pmrputhen
Doci Blendi
Doci Blendi 2 muaj më parë
Nuk perputhen aspak.
Andy Morava
Andy Morava 2 muaj më parë
antonela vec show, vendi 1 eshte mevlani ne fakt atdheu ,por dulen punet keq, deshira e saj mevlanin ta largoi, show me drita pa ase1 pik me realitetin ashiqare gjerat dalin OUT CONTROL
Eli
Eli 2 muaj më parë
Sa bukur 🤩🤩😘😘
Eli
Eli 2 muaj më parë
Jasmina e ka bo rrug ky .Vet ngele ty u puth kot pa pik lidhje
Rabie Breznica
Rabie Breznica 2 muaj më parë
Love
Andy Morava
Andy Morava 2 muaj më parë
ERI GJYSEM LOGJIKE MEVLANI PORDHE LOGJIK: NESE DIKUSH ESHTE I PASUR PSE MOS TA TREGOI DHE FUSTANIN ME TE BUKUR PER NUSEN E VET QE E DO SHUME:MEVLANI VERTET KA MBETUR MBRAPA- NJERIU SI AJO BATUTA ME MACAEN,
Nake Lokmani
Nake Lokmani 2 muaj më parë
Bravo Mevlan 👏👏
Sebahattin uckac
Sebahattin uckac 2 muaj më parë
Mevlan Lediana sot e treguat hapur qe duheni urime pershendetje nga gjermania hannover
Trendelina Xhangoli
Trendelina Xhangoli 29 ditë më parë
@Coli l
Trendelina Xhangoli
Trendelina Xhangoli 29 ditë më parë
Tv
Coli
Coli 2 muaj më parë
I dalte per hajer:::::po' nuk besoj ne dashurin e ledjanes per mevlanin se ajo do dike tjeter:::::thejesht po' shtiret. Vetem per letra gjermane dhe i ben mutin mevlanit. Dhe mer ate qe do::::shtiret si Tea po' e Los bukur
Alket Kadriu
Alket Kadriu 2 muaj më parë
Plas antonele
antoneta gj
antoneta gj 2 muaj më parë
Bravo ledijana zoti ta baftë hadhadh veç për inat të antonelës .
Pullumbesha Ahmeti
Pullumbesha Ahmeti 2 muaj më parë
Bravo Lediana zgjefhja e shtreit Dashuria❤❤
Anni Hantaray
Anni Hantaray 2 muaj më parë
Bravo mevlan dhe ledjana per ju e ndjek perputhjen
Nora Nemo
Nora Nemo 2 muaj më parë
Edhe kjo muzika sonte super. Fare opppoo sa super ece pra melvla me rrin njeri tjeterin e dilni cifte se Antonela esht gerthet do tu ndaj 🤣🤣🤦‍♀️
Tatjana Mani
Tatjana Mani 2 muaj më parë
Mevlan lediana
Leonora Rama
Leonora Rama Muaj më parë
Cifti me kot
Dhurata Hasko
Dhurata Hasko 2 muaj më parë
Bravo Mevlan te lumt je super cun
Nora Nemo
Nora Nemo 2 muaj më parë
Mevlani u tregua i zgjuar sonte. Se e pa qe keq ledianen me Erin 🤣🤣. Me von Antonela me. ERIN keq fare 🤣🤣🤣
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
HE'S HYPNOTIZING YouTubers & EX HACKERS
18:58
Vy Qwaint
Shikime 621 mijë
I NEED HELP SPY NINJAS!
18:21
Daniel Gizmo
Shikime 2,4 mln