Stela dhe Lindita, ka nisur "lufta"? Përballja e vajzave për Ndriçimin! - Përputhen +40, 1 Maj 2021

  Shikime 620,259

Top Channel Albania

6 ditë më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALnets Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
Victor Kaloci
Victor Kaloci 3 orë më parë
Hahaha e vertet si hardhucëëë
Tani Tr
Tani Tr 16 orë më parë
Oltioni deri diku ka drejt, pamja fizike esht ajo "shtysa" per te vazhduar me tej,ne momentin qe ne pamje t par nuk te "ngjit" behet disi e veshtir njohja per me tej,mirpo jo domosdoshmërisht esht kshu,sepse ne bised e siper mundet qe personi behet interesant dhe ndryshon gjithshka, bukuria mendoj esht relative,me e shpjegu me fjal t thjeshta, pyesin njerin:ti je gjith ai burr i pashem si ka mundësi ke mar nje grua te shemtuar?kjy i pergjigjet:nqs do te jepja syt e mi ajo del shum e bukur, mendoj qe sjellja e ben njeriun te bukur
Tani Tr
Tani Tr 17 orë më parë
Pi** some qeke o çimo,sma mori menja n fillim,mu duke njeri i lodhur si roje note
Ersila Myrtaj
Ersila Myrtaj Ditë më parë
Ah ti shohesh ti mo Xhuzepe femijet e mi ti mo Xhuzepe 😂🤣😂🤣😂🤣
Top funny viners
Top funny viners Ditë më parë
shume femer e poshter kjo Stela
Xhekson
Xhekson Ditë më parë
Po cja fusin kot kto me kto shprehje sjellja e zbukuron njeriun ajo esht e vertet njeri po nuk te pelqeu fizikisht i her ce do per gjerat e tjera
Merii Merii
Merii Merii Ditë më parë
Duam Lulin te shtunen se ndryshe sja vlen ta shikosh perputhen.
Alo Ola
Alo Ola Ditë më parë
te henksha gopin o bora degjove
ARBI ARBI
ARBI ARBI Ditë më parë
SHQIPE E GIUZEPE PO BENI GARE KUSH KA FEMIJET ME TE MIRE
ARBI ARBI
ARBI ARBI Ditë më parë
pse gjitha KTO ME EMER SHQIPE JAN ANTIPATIKE
Sakis Moumas
Sakis Moumas 2 ditë më parë
Sa fytyre e neveritshme Eshte kjo Stela sa ligesi percjell
A. A
A. A 2 ditë më parë
Gilberta sonte qenka ber siper dasem
Merita Gashi
Merita Gashi 2 ditë më parë
Aman kjo Lindita si me qen motee me antonelen 🤣🤣🤣
Joana Sinanaj
Joana Sinanaj 2 ditë më parë
😂😂😂😂
Flora Cobani
Flora Cobani 2 ditë më parë
Landi ta do 2 Buran se nje nuk i Soßen bora
Benjamin Mustafa
Benjamin Mustafa 2 ditë më parë
Hahahahahhahaha,o deka
Entela Goxhi
Entela Goxhi 2 ditë më parë
Oh Zot largojeni kete Armandon sepse duket qarte qe ka probleme te thella psikologjike!!! Njeri i frikshem psikopatik 😱
Redi Topi
Redi Topi 2 ditë më parë
Kan hik njerzit per lesh , 70 vjec ajo do te dashur per rock hahah
Liam jola
Liam jola 3 ditë më parë
Si moj Gilberta je kaq e trash, i thu Samiut flm si me ktheve buzqeshjen , se ai te tha jemi nda un e vllaj nga grate 🙈🙈
Cim Basha
Cim Basha 3 ditë më parë
O me mire me i thene perputhen hallexhinjte ketij emisioni
Set Set
Set Set 3 ditë më parë
Stela zdiskutohet qe do me shume çimin se ka leke . MATERIALISTE Komenti Im ishte para se Armando te fliste por bashkohem me mendimin e tij.
Geni,në,kohë Koko
Geni,në,kohë Koko 3 ditë më parë
Po nuk me pelqeu fizikisht as nuk e mar mundimin t'i hy ati muhabetit.bravo mos dëgjo ato kuckat qe na bejn si tzgjuara jo po intelekti jo po ajo jo po kjo.
Ramadan Rushiti
Ramadan Rushiti 3 ditë më parë
Ato plakat nje kemb ne Var nje kemb jasht, burra kerkojn Omg 😱🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
MsTironce
MsTironce 3 ditë më parë
Rrisni cilesin e meshkujve ktu se femrat yll jurse meshkujt mama mia🥸
Set Set
Set Set 3 ditë më parë
Nuk e kuptoj, perse duhet te Kapen me videoklipin e lulietes kur mevlani dhe juli kane bere 2 deri tani
Rina Dk
Rina Dk 3 ditë më parë
Shqipe sa te bukur e ke kapelen moj 🤣🤣🤣
Shyrete Arifi
Shyrete Arifi 3 ditë më parë
kuku mos vet juv keni met me gjet burra veq jeni tu u sjell te mollari hahaha ani qeky olti shka ka ardh ktu derky djali gjen ma te mir jashte se qetu
Leo Zela
Leo Zela 3 ditë më parë
Ky është kulmi gjithë nga 45 deri 65 vjeç dhe bora i thotë vajzat tona 😱😱 me mire thuje adoleshentët pika që ste bie
Julian Boce
Julian Boce 3 ditë më parë
Cim kerko ndjes qe shan elbasanin te gjith Pler , tullac vrks
Alba Tabbi
Alba Tabbi 3 ditë më parë
Stela me jep nje ndjesi si skuthe.
Emi Vrapi
Emi Vrapi 3 ditë më parë
Lindita yll ❣️
arlind arli
arlind arli 3 ditë më parë
Si bo kjo bora si e merzitme futja kot
elaaa kri
elaaa kri 3 ditë më parë
E mor cim djali si zihen per ty
Florian Mino
Florian Mino 3 ditë më parë
po lulja ku eshte
Mr. Dree
Mr. Dree 3 ditë më parë
Çimi çimi çimi po çijuni çfar prisni.KEta dzjat gjith me çimi i paskan punet hahahahah
Alesia Dani
Alesia Dani 3 ditë më parë
Stela: mua me pelqejne shume librat Olti: une nuk lexoj sme pelqen te lexoj 🙃 kto te dy vetem perputhje qe sdo kene
beyond infinity
beyond infinity 3 ditë më parë
Me faj apo pa faj s'ka rendesi, Armando s'di pse qendron akoma aty brenda...
Mari Mqri
Mari Mqri 3 ditë më parë
O Lindita te hengsha m*tin.
n.bushi
n.bushi 3 ditë më parë
kush mendon qe cimi flet si gay🤢🤢🤮🤮🤮🤢🤢🤢
Anna
Anna 4 ditë më parë
samiu ste do fare o gilberta. qe nga vonesa duket qe eshte indiferent ndaj teje, por ky eshte i mire ne komunikim dhe di si te dalin shpejt nga situata. eshte i zgjuar😉
sulejman salja
sulejman salja 4 ditë më parë
Brovo cimi ajo I do te gjithe mere vendi in e duhur
sulejman salja
sulejman salja 4 ditë më parë
Lindita gjen protekse jo se e do cimi mbahu I fort Mos te mashtroje ajo ajo eshte e hedhur
Shikim te kendeshem
Shikim te kendeshem 4 ditë më parë
Bora duket qe do te fusi ne sher atyy i ngut me pyetjee qe ata te degradojnë 😳😳😳😳
sulejman salja
sulejman salja 4 ditë më parë
Cimi ke bere me te mire ajo duhesh Mos te dilte me asnji dhe jo te pelqente te tjret ajo nuk e mbajti kete shume mire bene me mire pa te se Sa me linditen
sulejman salja
sulejman salja 4 ditë më parë
Lindita e italics eshte nga fryne Era ke then koken pa fytyre eshte kjo femer vjen per cimin dhe do do ti takoje te gjithe si ato tek te rinje olti bene gabim qe pelqej linditen nuk ja vlen ajo
ani Tiran
ani Tiran 4 ditë më parë
Po keto te 40 jane be mafjoza fara 👏👏Te rite jane drrit e lule krahasim me keto 🤔
Alena Lena
Alena Lena 4 ditë më parë
Kisha pas qef me pa Shqipen nje takim jashte me ket Italianin me duken shume funny ,ky qysh po flet shqip edhe kjo ne at stilin e saj .A je gjelloz nga Llullja 😂😂😂😂
Anita Tori
Anita Tori 4 ditë më parë
Kta paskan firmosur kontrate qe rrogen mujore dhe nuk qenkan informuar se per cfare po firmosin haha. E cfare ndryshimi do kishte nqse ato do kishin Mar leje produksionit me festu ditlindjen e nje personi. Yyyyy fakirat qe drejtoni ate emission prs.tutash! Vetem nje arjan esht tamam aty dhe pak nga cunat. Por si program e si drejtues te kte programi fallso, turp tju vi qe ngelet Duke mashtru publikun qe u shikon e u paguan ju tegjithe aty. Bora po te ishte kaq e mire dhe e drejte, nuk e linte burrin e mori cunin.
Daniel
Daniel 4 ditë më parë
Me e sakta aty Linda eshte, Lindita na e pushoj Naumin, qeshnim me shakat e tij
Hakil Hapipi
Hakil Hapipi 4 ditë më parë
Futi nje gjum o Cimo Respecte Armando
Daniel
Daniel 4 ditë më parë
Shqipen e kane stiluar shume bukur, ia prishin mendjen Giuseppes.
albiona iljazi
albiona iljazi 4 ditë më parë
Çimi dhe shqipja jan perfect çift🤣
A,mnbvc
A,mnbvc 4 ditë më parë
alnets.info/mem/YtZjWqcQurWjVHNpN77fVg.htmlvideos
Eli Im
Eli Im 4 ditë më parë
Po arjan ke te drejt femrat jan me me kemb ne tok kerkojn gjera te tjera por ne cdo lloj forme transmetojn imazh bukuri , dmth bejn tualete ngjyra flokesh fustane ekstravagante tatuazhe thonj.. etj te gjitha kto jan ne kuptimin e terheqjes fizike prandaj armandi shuum i sakt
eleni trandalidi
eleni trandalidi 4 ditë më parë
Po ky olti kujton se esht i bukur?qyqa larg qoft kotmkot,as qyrret nk do tja hidhja
ina ereqi
ina ereqi 4 ditë më parë
O bora sqarohu me donaldin ti. Lej kta se sqarohen vet😂
Tony
Tony 4 ditë më parë
Opo dhe ata te dy si vellezer i hyra vetja qejf shume sikur thua ti keta ndonje Brad Pitt edhe Leonardo DeCaprio
elidor_1993
elidor_1993 4 ditë më parë
Bravo Olti ,je serioz mos ndrysho
Majku Marsi
Majku Marsi 4 ditë më parë
Cimii je sh I mir
Ervis Official
Ervis Official 4 ditë më parë
ja ka fut luli hahahaa
Arlinda Demiraj
Arlinda Demiraj 4 ditë më parë
Une se kuptoj dot Boren kush te vesh moj moter ? E ke pare veten shume skandal.Pak me klas ne veshje me serioze shala e lakuriq deri ne rrez para 10 burrave.Te ishe ne program rinor pooo nxirre po ne nje program familjar vallah une se di duhet te jet nje konsulent per veshjen
Daniel
Daniel 4 ditë më parë
Beqare eshte Borebardha
Arlinda Demiraj
Arlinda Demiraj 4 ditë më parë
Me kane.pelqyer shume qe te dy qe ne takimin e pare kater minutesh.I dua shume te perfundojn bashke.Samiu dihet eshte mashkulli ideal dhe model i mashkullit europian dhe xhentelman.Gilberta femer klas.Ju uroj shume fat dhe mbaresi
ll aa
ll aa 4 ditë më parë
Oo ilir hipu gilberta a ja shef at goj si e ka ata dhom ta gerdit femren ajo
ll aa
ll aa 4 ditë më parë
T'gjitha plakat me qyditin se si kan shku per te lup burr ne tv veq msusja me befason une po te kisha fmin ne klasen e saja de e hiqja se mos te degjineroj femija sa e pa fetyr si si vjen turp far gjeste cncncnc
emili Emily
emili Emily 4 ditë më parë
Turpe keto kan femit per perpuuthen e dali aty vet
arjan stafasani
arjan stafasani 4 ditë më parë
Ä
Toni Cenolli
Toni Cenolli 4 ditë më parë
Sa formale qesh kio mesuaja o zot
Game Game
Game Game 4 ditë më parë
Duhet me i mor leje bores me bo i pordh tani u pa puna
Kristian Kristi
Kristian Kristi 4 ditë më parë
Hahaha arjani cimit je nje kokre dembelit mbase donte ti thoshte kokre legenit
Tuana Love
Tuana Love 4 ditë më parë
Stela duket se qfar karakteri ka dhe armando e ka vrejt shum shpejt!
Omega_ WGF
Omega_ WGF 4 ditë më parë
Kot..vetem ariani me plq ne puntata +40
ppl need
ppl need 4 ditë më parë
Sot e kuptova perse Gilberta eshte beqare. Mendjemadhe, tekanjoze...ka lezet kur je adoleshente me keto karakteristika ose te 20 por pastaj thjesht ngel ne dere.
Mario Andrea
Mario Andrea 4 ditë më parë
Gilberta si tope e fryme
Klodian Zenunllari
Klodian Zenunllari 4 ditë më parë
iko sami shkruaj do nji liber per ate pun je ti
Berlin security
Berlin security 4 ditë më parë
Stella shum e bukur e kisha Martu hiq pa u perputh 🤣🤩
Tirana 2001
Tirana 2001 4 ditë më parë
O bo bo.cfar ke vesh mi Shqipe..pu puuuu
Femër Femer
Femër Femer 4 ditë më parë
Italiani Shqipes: me ca meresh 🤌 Shqipja: jam nje pensionistee thjesht 😂😂
Luis Luizao
Luis Luizao 4 ditë më parë
kjo gilberta ka një buzëqeshje fallco është thjesht një femër e shtirur pa pik lezeti
Dimitra Xoxha
Dimitra Xoxha 4 ditë më parë
Dobic ferre
Dimitra Xoxha
Dimitra Xoxha 3 ditë më parë
Pika ty budallacka Dini fjalene n xheloze ti 🖕
Jonii Miranda
Jonii Miranda 4 ditë më parë
Arrogance ne kulm manipulim ne max si do manpulohej tjt kenga me e shpifur duke harru qe feminjet nen mosh rrin cdo dit ne youtube ...zot na ruaj cfar gjyshrish po vijn nw re ardhmen 😢😢
Humor Shkodre
Humor Shkodre 4 ditë më parë
Armando shume skizofren po duket se fundmi.
Mano Kurti
Mano Kurti 4 ditë më parë
Po shqipja pse behet si te jet 18vj luan te veshtiren. Ahhah
Fracesko Musaku
Fracesko Musaku 4 ditë më parë
O zot bjere mbar o zot.
l ll
l ll 4 ditë më parë
Gilberta do ve balonin 100%
Humor Shkodre
Humor Shkodre 4 ditë më parë
Me adolishenta se adolishentat dmth.
Bosnaa Bosanceros
Bosnaa Bosanceros 4 ditë më parë
Dhe se kta qunat ktu siq duket u pengojn edhe Qimet ,kurse vajzat nuk shohin ndoj big k.. per tu fashuruar gjynaf
Agim Qosja
Agim Qosja 4 ditë më parë
Po Monika a do te marri pjese ne pelpiqen 🤮?
Melody Sol
Melody Sol 4 ditë më parë
te shikonin grate vetem anen fizike, trecereku i meshkujve do ishte beqar! Jane dhe 40+ keta dhe flasin si adoleshentet!
Dorina Qyrdedi
Dorina Qyrdedi 4 ditë më parë
Keta skan haber as nga dashuria asnga martesa as nga lidha se po te kishin do ishin mar e mir me bashkshortet e tyre tek kto mosha kurr ska per te funksinuar nje lidhe serioze as vet sdin ckerkojn i kan kaluar te gjitha lezetet e jetes
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza 4 ditë më parë
Armando si Marsi !😂😂
Eglis Official
Eglis Official 4 ditë më parë
Kto edhe me keq se ato tjert qa bohet kshu bo bo ka mar fund njerzimi
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza 4 ditë më parë
Si Gilberta si Samiu !
Suela Kovarik
Suela Kovarik 4 ditë më parë
Mua po me lodh kjo Bora. Eshte shumë ripetitive. Uffffff
Xristina Xhika
Xristina Xhika 4 ditë më parë
Ne prisnim qe kto te ishi me me llogjike dhe me te sinqerte po kto dolen ma budallenje se te gjithe..Vetem.linda me.pelqen🥰💋👏👏
Mimoza Arifi
Mimoza Arifi 12 orë më parë
Lindes i ka ngrir surrati nga botoksi nuk artikulon dot fjalet 🤮🤮
Lona Ada
Lona Ada 4 ditë më parë
Stela na pelqen te dy te jetojm loooot
Suela Bega
Suela Bega 4 ditë më parë
O zot si zihen grat pèr çimin 😄🤦‍♀️, lat nam mi gra jeni dhe nga 40 vjeçe ! Ok e kuptoim qè doni lekèt e çimit 😜por mos ekzagjeroni kaq fort
Daniel
Daniel 4 ditë më parë
U be Cimi si Bruce Willis
Alboz Media
Alboz Media 4 ditë më parë
Gilberta si manekin butiku :p
xena hasani
xena hasani 4 ditë më parë
Olti normal nuk ke rival së je ma i riu aty e ato plakat kan ba qef me moshat e thyra tani don burr me B të madh....
Roza Lati
Roza Lati 4 ditë më parë
Armandi shkret vet flet vet pergjigjet,vet degjon,sja var njeri te shkretit hahaha
Adriana Miftari
Adriana Miftari 4 ditë më parë
Uuuuhhh qyqa moj gra cesht kjo qe zihni per kete bukuranin cimin o gra po turp nuk u vjen te pakten na femijet se u shikojne pak me respekte per ta u prish dynjaja
MIRELA SHEHU
MIRELA SHEHU 4 ditë më parë
OLTI KA TE DREJTE . DHE JU GOCA MOS BENI KOT SE GJELLEN PO NUK JU PELQEU NGA PAMJA NUK E HANI
Highlights Valencia CF vs FC Barcelona (2-3)
3:10
LaLiga Santander
Shikime 2,2 mln
Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)
2:47
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Highlights Valencia CF vs FC Barcelona (2-3)
3:10
LaLiga Santander
Shikime 2,2 mln
Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)
2:47
COUPLE GOALS GONE TOO FAR (PART 2)... 😅
0:53
Alan Chikin Chow
Shikime 49 mln
$100 If You Step In The Boxing Ring With Me
8:14
Masumiyet 11. Bölüm
2:5:58
Masumiyet
Shikime 681 mijë
GUESS The AMONG US *QUIZ* (HARD EDITION)
14:26