Ermelinda Bixhaku - Cajup o vend i bukur ( Official Video 4K )

  Shikime 95,212

AngjelPro Albania 1 Official Channel

9 ditë më parë

Video - Angjel Pro
Kamera - Albert Vaja
Ork - Genci Malaj
Teksti - Populli
Klarinet - Renato Lici
Violin - Luan Huse
Zerat shoqerues
Rei Likaj Haxhi Arapi
Remo Torra
AngjelPro Albania 1 Official Channel .....Marketing 100% per klientin ! Ne Promovojmë vlerën e artistit ...Marketingu jon ? ...Fitim i klientit ... kontakt : Email - angjelpro1@gmail.com
angjelpro1
Platformë shqiptare për publikimin e videove në ALnets !
Kontakt : 068 67 05 767
Greqi
Kontakt : +306978510972

Komente
Lavdosh Lulaj
Lavdosh Lulaj 16 orë më parë
Shume bukur..ju shkoje shume keto kenge...zeri i embel...paraqitja juaj fantastike...ju urojm vetem suksese.
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi Ditë më parë
Super star ⭐️🙏🙏👼⭐️⭐️❤️❤️❤️❤️🌷🌷🌷🌷💕
Beqir Elezi
Beqir Elezi Ditë më parë
Te lumte goja Suksese
Pavllo Konomi
Pavllo Konomi Ditë më parë
Tani ka lezet ,kenga jote shkelqen si margaritar ne mes te natyres.Ju Ermelinda ,me bukurin tuaj e zbukuroni me shume naten dhe ja risni vleren e kenges tuaj.Kjo eshte rruga me mire per afirmimin me te larte te vlerave te Zerit dhe bukuroshe tuaj.💋❤
Mihal Sevo
Mihal Sevo 3 ditë më parë
Shume bukur. Harmoni e plotë midis kengetares dhe grupit qe mban ison. Kenge qe i kendohet origjinës sime.
Vilson Torraj
Vilson Torraj 3 ditë më parë
Yll Gjirokastre. Suksese..
VANGJEL FETA
VANGJEL FETA 3 ditë më parë
Kenge te pe vdekshme bravo vajza gjirokastrite
Aferdita Lamaj
Aferdita Lamaj 3 ditë më parë
Shumë këngë e bukur
Mixalis Kurra
Mixalis Kurra 3 ditë më parë
Shume bukur suksese
Hamit Briskaj
Hamit Briskaj 4 ditë më parë
Bravo
lil kristo
lil kristo 4 ditë më parë
Nje Ze iparriteshem Bravo sukekese te metejshme
Ilir Likai
Ilir Likai 4 ditë më parë
Kengetare lind e nuk behesh. Ti ke lindur per te kenduar. Bravo. Je e mrekullushme.
Hena Xhulaj
Hena Xhulaj 4 ditë më parë
👏👏👏
Enver Sulejmani
Enver Sulejmani 4 ditë më parë
🌟🌟🌟🌟🌟
Ramadan Ferraj
Ramadan Ferraj 4 ditë më parë
Një yll me zë brilant, kënga labe do rrojë në shekuj. Respekte
Anastas Kadena
Anastas Kadena 5 ditë më parë
Sh bukur
Aldi Fier
Aldi Fier 5 ditë më parë
Shum mir te lumt goja
Shaban Koqi
Shaban Koqi 5 ditë më parë
Sa vendi i bukur dhe mizika super 💯👋💯👋💯👋💯👋
Vasilika Metkaj
Vasilika Metkaj 5 ditë më parë
Suksese Ermelinda , Bravo dhe mjeshteri Bledi per punen e Bukur !
Ina Mpomba
Ina Mpomba 6 ditë më parë
👏👏👏👏❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Adnad Ormeni
Adnad Ormeni 6 ditë më parë
Bravo
Bujar Pirko
Bujar Pirko 6 ditë më parë
Bukur bravo
Erjolda Blushi
Erjolda Blushi 6 ditë më parë
O yllll ti😍😍👏👏👏👏👏
Gladiatori Maksimos
Gladiatori Maksimos 5 ditë më parë
Thash se mthe mua u hodha perpiet hahaga
Xhemil saraci
Xhemil saraci 6 ditë më parë
Na kenaq me zerin tende brilant
Clea Kasapi
Clea Kasapi 7 ditë më parë
😂ALnets di casa e la moglie e la sua vita di un figlio che ha una vita e il figlio ha un fg di ALnets df che
Sadik Rucaj
Sadik Rucaj 7 ditë më parë
Bravo moj vajze te kendofte zemra
Nevrus Korreshi
Nevrus Korreshi 7 ditë më parë
Te kendofte shpiti mrekullja vet cajupi
Juli Koka
Juli Koka 7 ditë më parë
Ooo paaa shum bukur bravo te lumt goja
Marjanthi Caushaj
Marjanthi Caushaj 7 ditë më parë
Artiste e kompletuar je sa me larte te pafsha 👏👏👏👏👏👏
ARTUR SULKA
ARTUR SULKA 7 ditë më parë
SUKSESE ze BRILANT KENAQESH KUR E DEGJON
Eri Mana
Eri Mana 7 ditë më parë
shume bukure suksese
Nora L
Nora L 7 ditë më parë
Bravo zeri brilliant me kujton kohen time kur e kendoja ne cdo dasem qe benin ne mehalle ma nxore mallin te pershendes nga USA 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Baftjar Hatija
Baftjar Hatija 7 ditë më parë
Të këndoft zemra na kënaqe me këngën e bukur.
Shefki Bogdani
Shefki Bogdani 8 ditë më parë
Shum bukur.bravo
Leta Baci
Leta Baci 8 ditë më parë
Bravo ze qe ka te ben qe ta degjosh
Valentina Nastu
Valentina Nastu 4 ditë më parë
M
Petriti Erdet
Petriti Erdet 8 ditë më parë
E zbukuron Çajupin kjo lule pranvere me zërin e saj !
Irena Rabi
Irena Rabi 8 ditë më parë
Na kënaqe shume suksese yll
Josif Lulja
Josif Lulja 8 ditë më parë
Bravo Super
Tatjana Shpella
Tatjana Shpella 8 ditë më parë
Opa opa o te keqen të atij zërit moj vajzë. Shum këngë e bukur kisha kohë pa e dëgjuar.. Na behet zemra mal kur i dëgjojmë të kënduar nga brezi I ri.. Suksese te këndofte zemra për jet. 😊😊
Riti hederaj hederaj
Riti hederaj hederaj 8 ditë më parë
Suksese
Klea Kokaj
Klea Kokaj 8 ditë më parë
Bravo Ermelinda ze brilant i mbrekullushem te uroj suksese ne rrugen e gjat te kenges
Romario Hamita
Romario Hamita 8 ditë më parë
Shume bukur 😍🥰🥰
Shaban Sinademi
Shaban Sinademi 8 ditë më parë
Te kendoft zemra super keng super kompozim Suksese
lavdije ballaj
lavdije ballaj 8 ditë më parë
Te lumtu goja ke nje ze te embel. Bravissimi nga Italia
Dhimitraq Dema
Dhimitraq Dema 8 ditë më parë
Bravo ze brilant suksese e lart e sa me lart
Vera Alikaj
Vera Alikaj 8 ditë më parë
Kenga shume e bukur Kengetarja akoma me e bukur🌟🌟😍😍 Zeri fantastik. Brravo brravo je yll
Renato Hodaj
Renato Hodaj 8 ditë më parë
Na kenaqe o Linda suksese lart e me lart
Myrvete Beqaj
Myrvete Beqaj 8 ditë më parë
Bravo na kenaqet urime muzikant dhe kengetar👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌⭐⭐⭐⭐
Tomi Kallashi
Tomi Kallashi 8 ditë më parë
Bukur..suksese❤
Ilias Priftis
Ilias Priftis 8 ditë më parë
Thjesht e mbrekullueshme. Zë brilliant bukuri hyjnore , kënaqsi ta dëgjosh e shikosh
redon veizi
redon veizi 8 ditë më parë
Na kenaqe mol vajze
Kristo Marku
Kristo Marku 8 ditë më parë
Te kendoft zemra Ermelinda
Ornela Serani
Ornela Serani 8 ditë më parë
Suksese bukuroshe 🤩
Nertila Brakaj
Nertila Brakaj 8 ditë më parë
👏👏👏👏
Adhurim Kapaj
Adhurim Kapaj 8 ditë më parë
Bravoo brabo Ermelinda,,ke nje ze te mrekullushem..Te uroj sukse ne karieren tende..Respekte nga nje fans i kenges labe dhe asaj popullore..
Bob Dinger
Bob Dinger 8 ditë më parë
O zot sa me pelqen kjo kengetare ,zeri brilant dhe shume e thjeshte ,Jo si disa pacavure te vjene per te vjelle ti shofesh dhe Jo ti degjoshe,suksese o ylle.
Shahin Hoxha
Shahin Hoxha 6 ditë më parë
Super kenge te lumt goja Shahini
Festim Fejzulla
Festim Fejzulla 8 ditë më parë
Bravo zemer suksese
Saimir Cole
Saimir Cole 8 ditë më parë
Shum bukur suksese
koli rapaj
koli rapaj 8 ditë më parë
te lumte goja pace bekime larte e me larte ne vazhdim ❤
Gramoz
Gramoz 8 ditë më parë
Halla e pac ke nj ze brilant na kenaqe me keto kenge
Xheka Jahaj
Xheka Jahaj 8 ditë më parë
Brava Ermelinda e tunde fare Cajupin me kenget e tua, brava, Bravo edhe maester Bledit 🙏
Behije Dunga
Behije Dunga 8 ditë më parë
Shum bukr
Selime Bylyku
Selime Bylyku 8 ditë më parë
SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME FANTASTIKE E PAPARE JU BEFTE DITA 1000 ME KENAQET SHPIRTIN
Perparim Tafa
Perparim Tafa 8 ditë më parë
Te lumt goja o yll i bukur
Ferrik Dautaj
Ferrik Dautaj 8 ditë më parë
Te lumt goja moj ermelinda bravo ca zeri qe ke shum bukur kenga dhe vidioklipi sepse ti e ndricon 👏👏👏👏❤❤❤
Stresi Stresi
Stresi Stresi 7 ditë më parë
Bravo princesh je me nota memelodin jote dhe zerin briland jam nga gjirokastra jetoj ne tiran suksese lart e me larte bravo te uroj te Kesh jete te gjateeeee
Kasjela Kusho
Kasjela Kusho 8 ditë më parë
Te lumt goja mojj yll bote zotii te bekoft kudoo mojj jett ti te shton jeten 🥰🥰
Roland Çenko
Roland Çenko 8 ditë më parë
Je nr 1 ska te dyt si ty!
Fatime Metkaj
Fatime Metkaj 8 ditë më parë
Te Lumt Goja Ermerlinda Suksese 🔥 Te lumshin duart Mjeshteri Klipit lart e lart Inshalla 🤍! Me Respekt Fatime Metkaj !
Haxhi Ramaj
Haxhi Ramaj 8 ditë më parë
Te lumte goja o bilbil sa bukur kendon
Remo Official
Remo Official 8 ditë më parë
Këngë e gaz paç!😍🤩
Kristi Official
Kristi Official 8 ditë më parë
Te lumte ajo goje🔥🔥🔥🔥🔥
Firdus Gjyli
Firdus Gjyli 8 ditë më parë
Suksese!
Rei Likaj
Rei Likaj 8 ditë më parë
Zjarrr motra suksese 🤗🔥🔥
Ermelinda Bixhaku - Shelege  bejka mono ( Official Video 4K )
03:31
AngjelPro Albania 1 Official Channel
Shikime 425 mijë
Ylli Baka - Koncert Recital (6 Qershor 2019)
1:41:27
Uyanış: Büyük Selçuklu 22. Bölüm🏹
2:26:47
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 2,5 mln
Nadia Dobruna " Vajze Mallakastriote" (Kolazh)
09:28
Vellezerit Lleshi - Per'Puthen (Kenge Humori 2021)
03:29
Alternative - Kolazh Popullor Jugu
16:29
Jonald Haxhia
Shikime 346 mijë
Uyanış: Büyük Selçuklu 22. Bölüm🏹
2:26:47
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 2,5 mln