Bes Kallaku & Andi Shkoza - Rudina (Official Video)

  Shikime 2,694,779

Bes Kallaku

Muaj më parë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗕𝗲𝘀 𝗞𝗮𝗹𝗹𝗮𝗸𝘂 & 𝗔𝗻𝗱𝗶 𝗦𝗵𝗸𝗼𝘇𝗮 - 𝗥𝘂𝗱𝗶𝗻𝗮 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/BesKallakuAndiShkozaRudina
____________________________
🎵 Produced by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
🎥 Directed by: 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨
📌 Styling: 𝗝𝗢𝗡𝗜 𝗣𝗘𝗖𝗜
📌 Make Up and Hair: 𝗫𝗛𝗢𝗡𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨 :
Instagram ► bes_kallaku
🎤 Connect with 𝗔𝗡𝗗𝗜 𝗦𝗛𝗞𝗢𝗭𝗔 :
Instagram ► andi.shkoza
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
📌 Connect with 𝗝𝗢𝗡𝗜 𝗣𝗘𝗖𝗜 :
Instagram ► jonipeci_store
🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_production
🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨 :
Instagram ► klaudia_the_director
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuRaYW
► spoti.fi/2XVbb2J
____________________________

℗ & © BES KALLAKU & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#BesKallakuAndiShkoza #Rudina #Folé

Komente
Bes Kallaku
Bes Kallaku Muaj më parë
✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗘𝗦 𝗞𝗔𝗟𝗟𝗔𝗞𝗨's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/BesKallakuAndiShkozaRudina
Konxhe Spahia
Konxhe Spahia Ditë më parë
Vv
Emanuela Cjapi
Emanuela Cjapi 2 ditë më parë
Omk.kkllkìbyj. b niji
Albania Albania
Albania Albania 5 ditë më parë
@HOLIGAN GAMING wosisss
Tirane Tr
Tirane Tr 7 ditë më parë
Shum e bukur pz
Servis Koli
Servis Koli 11 ditë më parë
@HOLIGAN GAMING uj7uyij
Perputhen Pikant
Perputhen Pikant 54 minuta më parë
Perputhen Prapaskena, 30 Mars Ledjana Mevlani Juli Antonela Aristela Sindi Andi Jasmina Blerimi - ALnets
vasy bylli
vasy bylli Orë më parë
RUDINA:((((💗😘😘😘
Macoku Shqiptar
Macoku Shqiptar 16 orë më parë
O Andi Shkoza pse injoron veten me kete Bes Kallakun ky sesht kengetar... Ke turperuar dhe kengen Rudina qe ka qen super keng dhe esht akomo. Megjithate Respekte per ty se i kemi kenduar kenget e tua qe ne mosh te vogel neper dasma
Salihe Hysenbelliu
Salihe Hysenbelliu Ditë më parë
Bukur Besi 👏👏👏
Rudina Molla
Rudina Molla 2 ditë më parë
Hahhaha eshte e verte per rudinen
Erion Ngjeliu
Erion Ngjeliu 2 ditë më parë
je yll bote rudina
erigent backa
erigent backa 2 ditë më parë
Love u besss u are the best.
Arnold Hoxha
Arnold Hoxha 2 ditë më parë
❣️❣️❣️❣️❣️♥️♥️😀😀😂😂🥃🥃
Naxhie Kasmi
Naxhie Kasmi 3 ditë më parë
Jeni i madh Andi
Ardian Shano
Ardian Shano 4 ditë më parë
Super andi shkoza 😍 te mirpresim me nai keng te re ,po vtm 😍
Flogerta Dalipaj Kushova
Flogerta Dalipaj Kushova 4 ditë më parë
🤣
suzi koci
suzi koci 5 ditë më parë
O bes kallaku mos bo pordh me leket e te tjerve Po te ishte per ty sot as biciklete nuk do kishe ok lerini pordhet se ti do 7breza te behesh qytetar Beji lapidar atij qe te dha leket ty per ti pastru ok
Albania Albania
Albania Albania 5 ditë më parë
Ednez::::, . ...m
Dezi Ceno
Dezi Ceno 6 ditë më parë
Super bravo
jola ola
jola ola 6 ditë më parë
E ke bo rudinen materialiste ne ket keng o bes😜🥰
Ilir Biba
Ilir Biba 7 ditë më parë
BRAVO
Petrit Veizaj
Petrit Veizaj 9 ditë më parë
O Bes je i papar
Elbasan Albania
Elbasan Albania 10 ditë më parë
andin nuk e kap neri si kengetar sado te tjere te dalin apo ta imitojne ate
Majlinda Shkembi
Majlinda Shkembi 11 ditë më parë
O zot çfar kujtimesh 😢😢na kujtove pak adoleshencen👏👏❤❤Je i madh Andi.
Bedri Zenelaj
Bedri Zenelaj 11 ditë më parë
EDHE UNE E KAM RUDINA NUK PO TALLEM AS NUK KAM LANE KE
Dank Montages
Dank Montages 14 ditë më parë
Ok
Mirela Tabaku
Mirela Tabaku 14 ditë më parë
ha ha
tian numani
tian numani 15 ditë më parë
Komplet vk n krye bes rakllaku
Jona Izetaj
Jona Izetaj 15 ditë më parë
Ua sa e gallat kjo kenge 🤭🤭🤭😸😸☺️🙂🙂😊😊😊🤗🤗
Arnaldo Veliaj
Arnaldo Veliaj 16 ditë më parë
Super
Sabit Behrami
Sabit Behrami 16 ditë më parë
Si eshte emri i ksaj mdeles ne Klip?
•FATIME_*_BASHA•
•FATIME_*_BASHA• 15 ditë më parë
Pse mo😂😂😂
romeo romeopaluka
romeo romeopaluka 16 ditë më parë
Reggaeton remix do ebeje Nje shoku I'm tamam remix original pa Dale nga original super tani po punohet paerak dite ose muaj del
Amarildo Tafa
Amarildo Tafa 17 ditë më parë
❤️
Preng Kola
Preng Kola 17 ditë më parë
Well done guys nice song 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
mustafa dibra
mustafa dibra 18 ditë më parë
O Rudina, ti pse m'le? Pse më le ti në vetmi? [BESI:] Në një arë, në një lëndinë O Rudinë, mori Rudinë Hajde hyp ti te makina O Rudinë, mori Rudina Du me bo Rudinen du me i bo vaksinën du me e çu n'shtpi me i bo karantinën Me e majt me t'mira Me ja heq rutinën Rudina 6.3sh. e tepron me benxinën. Jaha bibi jalla jaha bibi jalla si Rudina nuk ka, si Rudina nuk ka Jaha bibi jalla jaha bibi jalla se Rudina na la, si Rudina na la Huhu... U bona tap, u bona tap ene u mpita Huhu... Rudina më la, Rudina më la se shkova te Marsida [REF. ANDI 2x:] O Rudina, ti pse më le? Pse më fute të gjallë në dhe? Pse më le ti në vetmi? Të dashurova si çdo njeri. [BESI:] Rudina taka taka Rudina taka taka hajde, hajde Rudi se u plaka Rudina taka tak Rudina taka tak hajde hajde Rudi Rudi knaqu, knaqu, nalu pak. Jaha bibi jalla, jaha bibi jalla si Rudina nuk ka, si Rudina nuk ka Jaha bibi jalla, jaha bibi jalla se Rudina na la, si Rudina na la Huhu... U bona tap, u bona tap ene u mpita Huhu... Rudina më la, Rudina më la se shkova te Marsida [ANDI:] O Rudinë e shpirtit o se kjo zemer ty të do O Rudinë zemrës o Se ky lali shumë të do [REF. ANDI 2x:] O Rudina, ti pse më le? Pse më fute të gjallë në dhe? Pse më le ti në vetmi? Të dashurova si çdo njeri
ari pirra
ari pirra 18 ditë më parë
Ķkkķ
ari pirra
ari pirra 18 ditë më parë
Kkkk
kosta kosta
kosta kosta 18 ditë më parë
Sa kot
xhulio
xhulio 18 ditë më parë
Mir Besi po edhe Andi duhet tboj me shum nga kto konget me emra femrash ✌️
Likan 02
Likan 02 18 ditë më parë
Ylli Baka
Likan 02
Likan 02 18 ditë më parë
Baftjari
Klodjan Sina
Klodjan Sina 18 ditë më parë
andi shkoza qenka ber si xha bequa me ato syzet 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Hyrije Nezha
Hyrije Nezha 19 ditë më parë
Bukur
Hyrije Nezha
Hyrije Nezha 19 ditë më parë
Shum bukur
arif veshti
arif veshti 19 ditë më parë
Bes kallaku o Pitbull i shqipertareve
TheAlbanian
TheAlbanian 16 ditë më parë
Padhakarit i shqiptarve
Besmir Meta
Besmir Meta 19 ditë më parë
Bes kallaku Servili ilir metes..respekt per andi shkozen👏🏻👏🏻
Kliton Zeneli
Kliton Zeneli 19 ditë më parë
0p0pppp
Rudina Xhahysa
Rudina Xhahysa 19 ditë më parë
Mi piace
Antonela
Antonela 21 ditë më parë
I pershendes te gjithe rudinat kudo qe ndodhen 😂😂 Bravo Andi
Lusiano Bosi
Lusiano Bosi 11 ditë më parë
Fhj
Joelia Joli
Joelia Joli 21 ditë më parë
ëp
restorant pogradeci
restorant pogradeci 22 ditë më parë
alen
Reli Metaj
Reli Metaj 22 ditë më parë
Ini me te mirt bravo
Drite Pupa
Drite Pupa 22 ditë më parë
Artur Mcini
Artur Mcini 22 ditë më parë
boju dhe pak rreklam vilave te ilir metes mir o bes qe ti shiten sa mo shum lirit se do ti duhen dhe per fushat tashti
Last Chance
Last Chance 22 ditë më parë
Reklam Skerdi Faris Reklam Vilave Zoni 90 autotune se di dmth And Shkoza po ma hoqi mall
Sara Rapanj
Sara Rapanj 23 ditë më parë
O zottttttttttttt jeni lotttttttttt ju duaammm shummm😁😁❤
armanda dule
armanda dule 23 ditë më parë
Je njesh
Altin Rukaj
Altin Rukaj 23 ditë më parë
Bravo andi bashke me besin kenge shum e bukur ritmike Tashi do i thyjme boksat e makines 👍👌
Gleart Zeneli
Gleart Zeneli 24 ditë më parë
Dianakukaalbania😈😇😆💅👄👹👺💙💖💕❤💔💋💓👅💜👄💞💝💘💗
Gleart Zeneli
Gleart Zeneli 24 ditë më parë
Dianakukaalbania
Gleart Zeneli
Gleart Zeneli 24 ditë më parë
Dianakukaalbania@$#
Gleart Zeneli
Gleart Zeneli 24 ditë më parë
Kjo me pleshen shum 😈
Mara Lici
Mara Lici 24 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Zyra Memini
Zyra Memini 24 ditë më parë
Jeni shum te medhej. Zoti ju bekofte. Kam qeshur me lot. Shum homuris besiiiiiiii Nga Nona 70 vjecare 🇦🇱 Ne 🇹🇯.te ndigjoj per dite. 💯💯💯💯💯💯💯💯.
Pitbull Pro
Pitbull Pro 25 ditë më parë
big LIKE from ROMÂNIA! 👍🇷🇴
Urjan Arapi
Urjan Arapi 21 ditë më parë
E per
Urjan Arapi
Urjan Arapi 21 ditë më parë
Ok
Agim Kaja
Agim Kaja 25 ditë më parë
Super
Klodiana Carku
Klodiana Carku 26 ditë më parë
Super super hit 😍😍❤️❤️
Serkan 7
Serkan 7 26 ditë më parë
Si te prishesh 1 keng 🤮
Vera.pregegaj Pergega
Vera.pregegaj Pergega 26 ditë më parë
Ridkdhu
Vera.pregegaj Pergega
Vera.pregegaj Pergega 26 ditë më parë
🐦🐦🐦
Daniel Ndoj
Daniel Ndoj 27 ditë më parë
S
Marsela Kerciku
Marsela Kerciku 27 ditë më parë
Fu
Weed69 Remix
Weed69 Remix 27 ditë më parë
hahaha pz skerdi dhe besi jan te papar lot🤣🤣🤣🤣
D Fisher
D Fisher 27 ditë më parë
Love your music! Mwah!
Toni Guerrils
Toni Guerrils 27 ditë më parë
E mer And kur knoshe ke 2 luanet te parku rinia ne 98...
Edmond Teneqexhi
Edmond Teneqexhi 28 ditë më parë
Bo 1 me Sinan hoxhen
Eduart Arifi
Eduart Arifi 28 ditë më parë
Vk shum kot po pse mo bes.nxitohesh besi pse nxitohesh
KING EDB ALREAL G
KING EDB ALREAL G 28 ditë më parë
Bisha loku vllait..rsp te dyve dhe andi nje artis i vjeter✌🙏☝👊
Krislinda Lumi
Krislinda Lumi 24 ditë më parë
´il moi o L ´l Le
Andi Daka
Andi Daka 28 ditë më parë
Andi shkoza SA kisha pa e par bravo suoer keng
Kelerjana Gaxha
Kelerjana Gaxha 28 ditë më parë
Andi shkoza je nr 1
Princeshat e perputhes
Princeshat e perputhes 28 ditë më parë
Una e kam emrin rudina
Grigor Karo
Grigor Karo 29 ditë më parë
ANDI SHKOZA .....RESPEKTE
Rreze Pepshi
Rreze Pepshi 29 ditë më parë
Bravo Bravo 👏👏
erkooman loondon
erkooman loondon Muaj më parë
Ca zeri te bukur ka Ky adashi I'm andi
Alesia Dani
Alesia Dani Muaj më parë
Elona dhe Doku mjalti i klipit 😂😂😂😂😂
Toni Hita
Toni Hita Muaj më parë
ANDI SHKOZA SUPER... BES KALLAKU PLOTESOJENI VET
Alex Leka
Alex Leka Muaj më parë
Adi shkoza super nice bes kallaku seshte kengetar
Brand New Game
Brand New Game Muaj më parë
Pse me duket sikur kjo kenga “Rudina” i eshte dedikuar Rudina Dembacajt,gruas se Mark Frrokut?LSI kundra PS 😂😂😂😂
Anisa Balla
Anisa Balla Muaj më parë
Super😍
Lori Swiss
Lori Swiss Muaj më parë
Jam rritur me kenget e Andi Shkozes 👏
Andon Markaj
Andon Markaj Muaj më parë
Një tjetër 🐒💩💩💩
nicky 641
nicky 641 Muaj më parë
👌
E M
E M Muaj më parë
Like Andi shkoza se per ket 🥒 vetem 👎👎👎👎
El gringo Dupi
El gringo Dupi Muaj më parë
Bravo e keni qajt Do tja qi ropt LA me kte kong bup bup bup🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱god blees 🇦🇱🇦🇱🥃🥃🥃
Gena Gjepali
Gena Gjepali Muaj më parë
Bravo Besi 👌👏👏knaqesi te degjojm👑Andi Shkoza🔥🔥🔥🔥🔥
Bujar Cullhai
Bujar Cullhai Muaj më parë
Ik o bes se le nam
Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfe
Besarta Salihuyeyeuweuegueeyyr7rhryege77tfe Muaj më parë
Eyeyydheehehyyyye3h4 3h3he3yyheeheyeehy33yeyeyyeyyye3he ehyeye6ey3 ey3yyeye6yey
Anjeza Kuci
Anjeza Kuci Muaj më parë
Nje ze fantastik si Andi Shkoza cdo kenge e bene te bukur 🎶🎶🎶🔝
Black Panther
Black Panther Muaj më parë
Me shaka me shaka po e kapi 1 M Besua
Ervin Morava
Ervin Morava Muaj më parë
Mir 8
Mariglen Orhani
Mariglen Orhani Muaj më parë
ï
Gub Cib
Gub Cib Muaj më parë
Spermenet fjala ALLAH (ZOT) NE KTE MUZIK VEC ME I EC REFRENI 👎🏽
Best Music
Best Music Muaj më parë
alnets.info/work/Zs6EiNXSv4mWtaw/video.html
Ermelinda Biba
Ermelinda Biba Muaj më parë
👍👍🕶️🕶️
Lady Mindkoff
Lady Mindkoff Muaj më parë
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
KIDDA ft. DARDAN - PALE
2:47
KIDDA
Shikime 3,5 mln
Fara e Flliqt - Episodi 4 Sezona 3
21:51
Fara e Flliqt Official
Shikime 109 mijë
Andi Shkoza - Akoma te dua (Remix)
02:13
Almus Music
Shikime 260 mijë
Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE
02:30
Mevli Official
Shikime 2,3 mln
Rita & Fidan - Mashup Turkish - Albanian
02:00
ProduksioniARBONI
Shikime 8 mln
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
02:48
2TONoffical
Shikime 4,8 mln
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 11 mln
Bes Kallaku ft. Imbro Manaj - Ca mke bo
03:01
Bes Kallaku
Shikime 4,2 mln
KIDDA ft. DARDAN - PALE
2:47
KIDDA
Shikime 3,5 mln
Fara e Flliqt - Episodi 4 Sezona 3
21:51
Fara e Flliqt Official
Shikime 109 mijë
Demi Lovato - Dancing With The Devil
5:13
DemiLovatoVEVO
Shikime 14 mln
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 4,8 mln
DULLA - Bujrum (Official Video 4K)
4:09
ArkivaShqip
Shikime 981 mijë
Tayna x Ivorian Doll - WTF
3:07
Friends Entertainment
Shikime 4,9 mln