"S'ka ngelur femer e bukur ne TV-te shqiptare qe te mos kete nje kriminel mbrapa"! Debat ne Bardhazi

  Shikime 42,786

ABC News Albania

7 ditë më parë

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alnets.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente
Aida Qoshja
Aida Qoshja 2 ditë më parë
Ma shume shtrenjte i ka rrobat ajo gazetarja juaj se Angela m PO ca PO thoni me ca I blejne
Edmond Cullhaj
Edmond Cullhaj 3 ditë më parë
Bravo
old castle
old castle 3 ditë më parë
Absolutishte e vertete , gjithe kurv. kane dashnoret mafije te kokaines .
Agron Allko
Agron Allko 5 ditë më parë
Ke shumë të drejtë shoku.. putanat me kriminelat shkojnë... nuk ke përse çirresh ti zonjë
Maksi T
Maksi T 5 ditë më parë
E vertete e hidhur per kedo qe punon ne tv. Jane kthyer te gjitha ne kete lloj trendy, per tu dukur edhe per tu afirmuar gjasme si te zonja
adelinagilli
adelinagilli 5 ditë më parë
Respekt ky zotrija
Ernest Etnik
Ernest Etnik 5 ditë më parë
Pse moj rusi te dogji ty apo ke noj rusofil nga mbrapa kucke na rruajte topet
Andrea Manushi
Andrea Manushi 5 ditë më parë
Bravo fjaje e vertet..
art scorpione
art scorpione 5 ditë më parë
Je i pari qe thyen akullin ke then nje super te vertet...nje bravo te MADHE....👍👐👐👐👐👐
Enkelejda Habili
Enkelejda Habili 5 ditë më parë
Kjo mendon se eshte femer e bukur?????
ralf brahimaj
ralf brahimaj 5 ditë më parë
Kjo qenka debile po si nuk eshte e vertete ajo qe thote ai haha
Ereida Ziso
Ereida Ziso 5 ditë më parë
Turp tju vije ofendoni femren shqiptare.Çdo femer eshte e bukur. Sa per kriminelat cdo femer ka karakterin e saj.Kush eshte ky injorant qe flet keshtu ne nje emision.Kush te lejon ty o I pafyture te ofendosh.
FESTAT SHQIPTARE GROSSETO - TOSCANA
FESTAT SHQIPTARE GROSSETO - TOSCANA 5 ditë më parë
Pikes i ke ren!!!
Jimmy Bobson
Jimmy Bobson 5 ditë më parë
Si eshte ajo shprehja Kujt ti djege le ta mbaje
Mohan
Mohan 5 ditë më parë
Deklarata me e vertet Alesia bami zdi t shkruaj e t lexoj u be presantuse lei kraja me ka.e akoma
Redooo
Redooo 5 ditë më parë
Hahaha sdin laps po dijne ka...lem ato 🤣🤣
Martina Ciaoni
Martina Ciaoni 5 ditë më parë
Ohooooooooh djaloshi ka ber bingo👏👏👏👏👏
Diana Mehmetaj
Diana Mehmetaj 5 ditë më parë
Te lumt goja se ashtu eshte 👍👏
Mimoza Jeschke
Mimoza Jeschke 5 ditë më parë
Skandaoze Po ti e shemtuar je Dhe nuk po diskuton per ju
Rajmonda Komini
Rajmonda Komini 5 ditë më parë
Po e vertet eshte dhe pse si pelqen zonjes i duan per dashnore per te kaluar pushimet per te shfyr eshet e meshkujve duke ju bler x 5 shtepi pastaj natyrshem qe do paguash qirane
Βασίλης Χατζη
Βασίλης Χατζη 5 ditë më parë
Shum mir jua bere
Freedom Fighter
Freedom Fighter 5 ditë më parë
Respekte kerrcitja te verteten ne Fytyra. Ku duan tia dine me per Popullin e te flasin ato qe duhet po care i thone do flasin jo care eshte e verteta. E kjo qe ka burrin ne krahe i fut ne xhep e dime mos u bej merak se nuk tha 100% femrat ne Televizior po po fliste per tjeter kategori, keto te pa shkolluarat qe me nje Lepirse i nderrohet mendja per pune sekondash.
Bad boy
Bad boy 5 ditë më parë
E VERTET ESHT MO SI SESHT E VERTET APO I KA DJEG ASAJ QE HIDHET SI KAPOSHE ... ATO JAN VET KRIMINELE MIR CUNAT PO KAN FILLU E FEMNAT ME U MAR ME PUN TPISTA SA TDUSH
Albert Haka
Albert Haka 5 ditë më parë
Te lumte o zoteri ky eshte realiteti ne Shqiperi funksionon me Banda.
Selman Kadra
Selman Kadra 6 ditë më parë
Te lumt goja shoku se bagjella jan ne pergjithsi me lek shkojn
Gezim Hushi
Gezim Hushi 6 ditë më parë
Pse I dogji kaq shum ksaj
eri makalusha
eri makalusha 6 ditë më parë
...e verteta e hillur e 90 perqind te moderatoreve . E hillur por reale .
Tani Tr
Tani Tr 6 ditë më parë
E vertet esht por ndoshta u shpreh pak gabim,e kishte fjalen per kto bukuroshet vip "gangsterre", marim shembuj sa duash si psh Elvana gjata me shoqe
Andrea Manushi
Andrea Manushi 5 ditë më parë
Do me kap nai spageti...
Suzana Kola
Suzana Kola 6 ditë më parë
O ERJONA RUSI PO PUNOVE NE TOP CHANNEL TE LABO - KOMUNISTAVE TE RILINDJES EDQIR RAMAQIR BYTHSHPUMIT KREJT KRIMINELAT E TRAFIKANTET KE MBESHTETJE. TI ME SIGURI 100 % JE OSE NGA VLORA , TEPELENA OSE KE BURRIN PREJ ANDEJ....
Jus HD Mullahi
Jus HD Mullahi 6 ditë më parë
Llapa mir do portofolin plot haaa ca menoni te shkoin me barbuna baushtelash kujtim haxhia bexbach
Suzana Kola
Suzana Kola 6 ditë më parë
DEDUKSIONI MA I VERTETE QE KAM NDIGJU. JA DHE KARAKURVA RUSI QE HIDHET PERPJETE NGA DJEGJA QE I SHKAKTON E VERTETA. TOP CHANNEL PA ASNJI PERJASHTIM ASHT KANALI I BOLSHEVIKVE TE RINJ TE GJITHE BIJT E PASHAKO - SHANIKO VURVAT E MALIT TE GJITHE PA PERJASHTIM NGA VLORA - TEPELENA EPIQENRA E KOMUNIZMIT GANGRENE E SHQIPNISE
Redooo
Redooo 5 ditë më parë
Top channel eshte mbush plot me karakurva dhe dylbera. Per kete jam dakort. Kam vite qe nuk i ndjek me si TV.
Tana Beu
Tana Beu 6 ditë më parë
po të keni motra beqare pa thy xhomin e sahatit bjereni ke burri i erjonës se oshtë si dashë sa për plakë i hani ate që shahet se e kemi nusen më me edukatë të ndershme etë pashme
Tana Beu
Tana Beu 6 ditë më parë
erjona rusi ose zalla është krenarija e lagjes dhe ka një super burrë edin 400 karatë flori prandajë ti zotëri mosë i futë në një thesë të gjitha
Feride Osmanaj
Feride Osmanaj 6 ditë më parë
Pere juve grave ne studjo qe jini se ka fjalen ky se ju nuk jini te bukura,ky e ka fjalen pere kto qe jan te bukura!😂Edhe shume e vertet eshte se qka po thot .
Redooo
Redooo 5 ditë më parë
Ti mos fol sikur je me e bukur ti.
Tirana Music Channel
Tirana Music Channel 6 ditë më parë
shume sakte
veddel hamburg
veddel hamburg 6 ditë më parë
Cmir ja that ktyre kurvave i dogji
Goldeneye 007
Goldeneye 007 6 ditë më parë
shum e vertet Sooo bloody true ! prostitutat jan neper televizoone e si do hecin njerzet perpara ! disgusting 🤢
Feride Osmanaj
Feride Osmanaj 6 ditë më parë
Kriminelat kan pare,shume e vetrtet eshte!
Feride Osmanaj
Feride Osmanaj 6 ditë më parë
Paske harru qe edhe Sheik😂
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku 6 ditë më parë
o si skeni turp emisjone nga me te ndyret po shohim e degjeneruat kombin sidomos femren ca doni ju te beni seks ne rrug si qent turp te keni o gazetar kazan tamam beni o emisjone paqesor se po vret vellai vellan
Nazmi Beno
Nazmi Beno 6 ditë më parë
Shume e drejte. Pa gojore tre here ne dite, mengjes dreke darke edhe mbasdite. ...nuk ka pune ne Tv
Bobi 88
Bobi 88 6 ditë më parë
Po kjo kujton se asht e bukur
Lili Adamo
Lili Adamo 6 ditë më parë
Shifni jetimat qe skane buke mos shifni bukuribmne e buceve se kurvat si dhe me cfare fitojne leket??? PSE bukurine nuk e Kane te varferit sepse ata ato nuk e japin me aura per tu zbukeruar
agim jahja
agim jahja 6 ditë më parë
#U shprehe gabim, -;# Krimineli i rri para, burri i rri mbrapa# --#Debat-- per 7 pal QEJFE#---
Children Video
Children Video 6 ditë më parë
Shume e drejte!
Yoan Joan
Yoan Joan 6 ditë më parë
Hahaha duhej edhe kjo . Bravo djali.
Illyrian Albanesi
Illyrian Albanesi 6 ditë më parë
Pse nuk dakordohesh moj plak.....po ty normal qe nuk te nget nje kriminel mbrapa se je plak...por gocat e reja jan siç thot zoteria esht e vertet....
Andis Rrushi
Andis Rrushi 6 ditë më parë
Oj rruspie ai foli sakt ju kurvat e tv
Marije Gogo
Marije Gogo 6 ditë më parë
Bravo djale i ke rene pikes Kujt i djeg le ta mbaje Bravo
Agron Latifllari
Agron Latifllari 6 ditë më parë
Po ku ka vajza ne televizjon i mori dubaji te gjitha atje paguen😀😃
Florian Berberi
Florian Berberi 6 ditë më parë
Hahaaaa
blue beach
blue beach 6 ditë më parë
Paraja blen femren ndodh kudo ,bota qe jetojme sot fatkeqsisht
Ereida Ziso
Ereida Ziso 5 ditë më parë
U femren blen burrat jo.Ti qenke me I ndershmi I botes, mos je gje Jesusi I rikthyer?
Tv Show
Tv Show 5 ditë më parë
Jo vetem femren , por i ble te gjitha
Enrik Rushan
Enrik Rushan 6 ditë më parë
Po e vertete te tera kane paralliun nga mbrapa
Denaardo Nezziri
Denaardo Nezziri 6 ditë më parë
Shume te drejt ka zotria ,keto te TV i din shume mire mire ndaj ti pranojne mos shtiret
Shkodra Loce
Shkodra Loce 6 ditë më parë
Po ti sje e bukur moj
Redooo
Redooo 5 ditë më parë
@Shkodra Loce ahahha
Shkodra Loce
Shkodra Loce 5 ditë më parë
@Redooo po po ehe po po
Redooo
Redooo 5 ditë më parë
@Shkodra Loce garant qe do te dukej içik me e mire 😝😝
Shkodra Loce
Shkodra Loce 5 ditë më parë
@Redooo pse po te isha mashkull duhet te me duket sesben e bukur e
Redooo
Redooo 5 ditë më parë
@Shkodra Loce o je femer o ke shije te tjera 😜
G Production
G Production 6 ditë më parë
Jam 30 vjec ... 15 vite qe ndjwk tv ... po deklarat me te fort me reale se kjo skam pa.... edhe ato qe kan patur bura i kan len kur jan ber te famshme dhe jan lidh me krminelat . .. ... po kjo nuk duhet mar per keq pun shije esht plus duke qen nje popull i varfer femrat terhiqen nga pushteti dhe leku shum
leana messi
leana messi 2 ditë më parë
👏👏👏
Milazim Hoxha
Milazim Hoxha 5 ditë më parë
Po shum e vertet asht
Tani T
Tani T 6 ditë më parë
S'ka problem ate meritojne, problem do ishte nje femer e zgjuar te kishte nje kriminel.
Rex Satanas
Rex Satanas 6 ditë më parë
Kesaj i duket vetja e bukur?Hahaha.Si dordolec per te trembur zogjtë
Avni Beqiri
Avni Beqiri 6 ditë më parë
Pothuaj eshte e vertete , se ku i gjejne gjith ato makina te medha qe mbajne ?
Gjyliana Brahimi
Gjyliana Brahimi 6 ditë më parë
SHKURT ,QARTE,PASTER
Alketa Keta
Alketa Keta 6 ditë më parë
Po ti moj llapaqene te duket vetjae bukur prandaj se pranon
Alketa Keta
Alketa Keta 5 ditë më parë
@Ereida Ziso paske emer terheqes po me vjen keq pse duhet te kesh vetem emrin mos u nxito se te shkoje komenti dem pike se pari nuk jam femer po migjithate e meriton dhe ti nje pergjigje si vajze inteligjente e moraliste qe qenke dhe do te thoja zakonisht njerezit ulerasin irritohen apo e shfaqin injorancen e tyre ne menyra te ndryshme pa e kuptuar çfar thone e perçojne fjalet duke mos e derguar ne tru thjeshte flasin me goje po mendje s kane dhe ky rast je ti bashke me kte idhulin tend te pseudo gazetarise tung gjithsesi te pershendes
Illyrian Albanesi
Illyrian Albanesi 5 ditë më parë
@Redooo po e vertet esht oj loter...po vajte 37 vjet nuk je me femer e re...dhe femrat jan prishur kjo esht e vertet pse po te vjen inati....shkojn mas lekut mas makinave te shtrejta....kjo esht e vertet thuaj qka te duash....te pelqen apo ste pelqen ty kjo esht e verteta
Redooo
Redooo 5 ditë më parë
@Ereida Ziso burre jam po femrat e shajne se e kane inat se osht si rrush erjona. Ja kan inatin se eshte dhe e zgjuar dhe e bukur.
Ereida Ziso
Ereida Ziso 5 ditë më parë
Po si ske turp me femer.Kur arrin ti te ofendosh nje femer cpresim nga burrat.Shume e bukur eshte e zgjuar inteligjente.Ti cfare je nje cope injorante qe vetem vjell vrer per ate qe se arrin dot.
Illyrian Albanesi
Illyrian Albanesi 5 ditë më parë
@Redooo po ik moj qfar flet pash nje zot...a nuk e di qe plaka esht plak thuaj qka te duash
Al Marpepa
Al Marpepa 6 ditë më parë
Po pse, ke do kape femra e bukur, ate qe be llaç gjithe diten apo ate qe rri per kafene i pa pune gjithe diten?!? Kudo ne bote funksionon keshtu ose i kap i forti ose i kap leku. Femrat e bukura, sot ne pergjithesi nul kane mjet fitimi tjeter. Nuk eshte se kane mbaruar doktorrata shkencore. I forti zakonisht sot ka dhe lekun, pra nje fare komforti dhe "stabilitet financiar".
7-15-4
7-15-4 5 ditë më parë
Po mire e ke ti por te pakten te mos na bejne moral ne televizor, se Jane bere te gjitha pseudo feministe gjoja Jane "indipendent woman" qe nuk kane nevoje per meshkujt pastaj te gjitha shkojne me kriminel, ne Dubai tek sheiket Arab etj etj. Te pakten te mos na shesin kete prralle lb e dashuris qe e shikon ne filma, TV, telenovela etj etj. Pastaj me mire eshte te punosh llaq gjithe diten se te jesh kriminel, pastaj e forta eshte qe keta kriminelat qe nuk lejne gje pa bere bejne edhe si besimtare qe besojne ne zot dhe shkojne ne Kisha dhe xhamia. Por nejse te bejne qfare te Duan se per vete e kane
Dashamira Halili
Dashamira Halili 6 ditë më parë
Po ngaqe i djeg miza ..ndaj...
Moisi Guri
Moisi Guri 6 ditë më parë
Ku ka fëmra të bukura që iç Kaplan kriminelët,i bukur është shpirti jo pamja aëpo forma,një me fe kriminelin e. fut në dhe,në pa. fe dhe Enveri i ndërronte përditë.
Mil Gozhdari
Mil Gozhdari 6 ditë më parë
bravo djali ke te drejt
Refat Fier
Refat Fier 6 ditë më parë
Pse moj nuk je dakord djali thot nje te vertet reale
D N
D N 6 ditë më parë
Te drejt ka!
Feride Osmanaj
Feride Osmanaj 6 ditë më parë
Pere juve qe jini ne studjo se ka se ju nuk jini te bukura ,ky ka fjalen pere ato te bukurat😂
Selo Rezili - Episodi 4 | NGOP.TV
10:16
Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)
2:47
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Klanifornia - Megi Pojani çmend laçjanin
7:33
Elvana Gjata - 3EP | Dokumentari
15:42
Elvana Gjata
Shikime 580 mijë
Selo Rezili - Episodi 4 | NGOP.TV
10:16
Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)
2:47
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Klanifornia - Megi Pojani çmend laçjanin
7:33
Kuruluş Osman 57. Bölüm
2:12:35
Kuruluş Osman
Shikime 1,8 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 42. Bölüm
2:36:06
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 953 mijë
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
Son Yaz 18. Bölüm | Çıkmaz Sokak
2:40:51
Son Yaz
Shikime 756 mijë
Tik Toks With A Crazy Plot Twist
9:55
SSSniperWolf
Shikime 7 mln