Gati për lidhje të re? Bearti flet pas ndarjes nga Tea

  Shikime 268,907

Prive TV

14 ditë më parë

Beart Rexhepi
Tea Trifoni
Përputhen
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:
Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente
yuoop noke
yuoop noke 4 ditë më parë
Shshhshshshshs as ni fjal si kuptohet
sokin jon
sokin jon 4 ditë më parë
Shshhshshshshs as ni fjal si kuptohet
alida flus
alida flus 6 ditë më parë
👍👍👍
its Dora
its Dora 7 ditë më parë
E kom qef privatsin shum, e çmoj shum, amo e pata postu foton me Tean duke u puthur me qellim 🤣🤣🤣
its Dora
its Dora 7 ditë më parë
Sa po me vjen mir qe ju paska shliru goja se folke ai robot me bateria tlodhta. Ethet mi ka shti.
yuoop noke
yuoop noke 4 ditë më parë
Te vrafte gjynahi i Teas bastarr me xhelozirat e tua ste merr kush me 💩💩💩💩
anush Milano
anush Milano 7 ditë më parë
Ca gjuhe flet o njeri
alida flus
alida flus 6 ditë më parë
👍👍👍
Shauka Hodan
Shauka Hodan 7 ditë më parë
Shshhshshshshs as ni fjal si kuptohet
seiom jvony
seiom jvony 7 ditë më parë
A pot dridh hala ta qifsha bothen e noness
Bahrije Zeqiri
Bahrije Zeqiri 8 ditë më parë
Pr Tean mos t jet marak HIQ,
sokin jon
sokin jon 4 ditë më parë
👍👍👍
seiom jvony
seiom jvony 8 ditë më parë
Terminatori foli hahaha
seiom jvony
seiom jvony 7 ditë më parë
I vetmi Djal Kosover ne perputhen ishte Emini
Tina Tina
Tina Tina 8 ditë më parë
Qysh fol si me pas diqka t nxet ngoj
Gjergj Shurbi
Gjergj Shurbi 8 ditë më parë
Rrot kari
Shauka Hodan
Shauka Hodan 7 ditë më parë
Lazo o djal se s kuptohesh !
Trolo Transunion
Trolo Transunion 9 ditë më parë
I vetmi budall qe mbeti guxhar shkoj ne perputhen e rrehen e shfrytezuan edhe e lane🤣🤣🤣
Elham uka
Elham uka 9 ditë më parë
Pidh komplet 😂pse fol more kshu me stil grash
Elham uka
Elham uka 8 ditë më parë
@Toni Kolombo budall
Toni Kolombo
Toni Kolombo 8 ditë më parë
seiom jvony hahahhahaahah. Kokra. E Karit. Mijr. Kethan. Oj. Tete 🥰
seiom jvony
seiom jvony 8 ditë më parë
O Gorille ik MO se ti sdi te lidhesh dy fjale 🤑🤑kokrra e kalit je.. Ik 🤑🤑🤑
john denver
john denver 10 ditë më parë
ky vk si femij duket
Ardiana Uka
Ardiana Uka 10 ditë më parë
Kur po fol 🤣🤣🤣mtranoj
Ardiana Uka
Ardiana Uka 9 ditë më parë
Ahahahaa👍
gioyu comi
gioyu comi 9 ditë më parë
Ja pse duhet me kqyr AVDINE e jo AUDINE! TUP TUP KREJT ......
Na Vi
Na Vi 10 ditë më parë
ooo lopaaaa
gioyu comi
gioyu comi 9 ditë më parë
Qysh fol si mi pas met buka ne fyt🤣 shum za te keq e ka🤮
gazmend ramadani
gazmend ramadani 10 ditë më parë
Tea ka dasht lire femer e pa varer nga askush ky ja ka ndal frymen me xhelozi te teprume keshtu shum mire qe iku Tea si nje dallendyshe e e lire ❤️👏
Lize Sumzaku io
Lize Sumzaku io 10 ditë më parë
Te vrafte gjynahi i Teas bastarr me xhelozirat e tua ste merr kush me 💩💩💩💩
Atid Itarba
Atid Itarba 10 ditë më parë
Shshhshshshshs as ni fjal si kuptohet
gioyu comi
gioyu comi 10 ditë më parë
👍👍👍
Marije Mamja
Marije Mamja 11 ditë më parë
I vetmi Djal Kosover ne perputhen ishte Emini
BURON SEJDIU
BURON SEJDIU 5 ditë më parë
Edhe luli
BURON SEJDIU
BURON SEJDIU 5 ditë më parë
Edhe lulu
Bafti
Bafti 8 ditë më parë
22
Bafti
Bafti 8 ditë më parë
Zs
Bafti
Bafti 8 ditë më parë
76
yll makka
yll makka 11 ditë më parë
A pot dridh hala ta qifsha bothen e noness
Jon
Jon 11 ditë më parë
Alahile a po bjen najher nradar se pe shoh qe tu paska prish kilometrazha
Violeta Burgia
Violeta Burgia 11 ditë më parë
Lazo o djal se s kuptohesh !
gioyu comi
gioyu comi 10 ditë më parë
kundraj ti)
Aana hyseni
Aana hyseni 11 ditë më parë
valla shume bal
Heini Müller
Heini Müller 11 ditë më parë
O Gorille ik MO se ti sdi te lidhesh dy fjale 🤑🤑kokrra e kalit je.. Ik 🤑🤑🤑
Albert Ceka
Albert Ceka 11 ditë më parë
Ik o 💩
Maggie Trupido
Maggie Trupido 11 ditë më parë
*Per amore. Dio ha mandato Suo Figlio Gesù Cristo a morire al posto nostro. Tre giorni dopo. Lo risuscitò dalla morte.* * Adesso. Solo da Gesù Cristo. Dio ci ha concesso il dono gratuito della vita eterna. Lui ti salverà e ti guarirà..* *(alza gli occhi e chiediglielo)*
M Sweden
M Sweden 11 ditë më parë
Qysh fol si mi pas met buka ne fyt🤣 shum za te keq e ka🤮
M. Morina
M. Morina 11 ditë më parë
Ja pse duhet me kqyr AVDINE e jo AUDINE! TUP TUP KREJT ......
GPS s
GPS s 11 ditë më parë
ROBOT
Zade Kadrija
Zade Kadrija 12 ditë më parë
O Berat pravo teqoft sedjemt ekosoves nuk elejon tradhtien zoti tebekoft
Kaltrina Krasniqi
Kaltrina Krasniqi 12 ditë më parë
Ton jeten tem jom mar me fitnes thu ti 65 vjet ika ky😂
Toni Kolombo
Toni Kolombo 8 ditë më parë
Oj 💖. Mos emer afr 💖. Oj kukollo. Ok. Se esht. Pun. Shiptarsh. Shet. Porth. Me shosh
king king
king king 10 ditë më parë
Hahahhaha
malo maliq
malo maliq 12 ditë më parë
Simukan djali i milaim zekes ..te njet kur folin laga laga sikur mi shti mezor me fol
Arta J
Arta J 12 ditë më parë
E vlerësoj shumë krejt qasjen e Beartit për cdo veprim te tijin, si brenda dhe jashtë kamerave. E shoh si njeri të qartë me vehten e tij, nuk lëndon as nuk aktron, as nuk mburret as nuk përulet. Janë të rrallë këta njerëz! Shumë respekt për ty Beart, një edukatë, një sjellje e një mashkulli të vërtetë! Të përgëzoj vërtet, bravo, suksese të mëtejshme me gjërat e zemrës tënde!
Violeta Burgia
Violeta Burgia 11 ditë më parë
I mire eshte por djal I ri s din te false... lloko lloko lexo se te mungon komunikimi... S eshte pune dialekti se kosovare I kuptojme po kte hic hahahahahaaa
Deadleidk Lsnjdd
Deadleidk Lsnjdd 11 ditë më parë
bravo pi njofshe njerzt me ni intervist un sun i njofta tean andin me muj aty t
AVD Digital
AVD Digital 12 ditë më parë
Kriset marredhenia e Bora Zemanit dhe Donaldit alnets.info/work/ddGtnce73pV5w2k/video.html Cpo ndodh sot mes tyre ??
Tuna star
Tuna star 12 ditë më parë
shum e kritikut per fjalt apo qe spo din te flas bukur.por un pash ne ket video nje djal shum i matur dhe i menqur sepse nuk tha as nje fjal negative per tean(sikur qe beri tea kundraj ti)
astritiable
astritiable 12 ditë më parë
Blej nje abetare dhe meso te flasesh. Rrofshin paret e babait se famen e more nga Tea. Ik mor gomar
Admir Hamzi
Admir Hamzi 12 ditë më parë
Boll bukurosh je ma Artist iri
Elizabeta Veliu
Elizabeta Veliu 12 ditë më parë
Perveq qata muskuj qe ike fry se lidhje me kry ski
din h
din h 12 ditë më parë
Pse nuk e kuptoj kur flet ky e ka nje te folur shumë te pa kuptushme .Shume me acaron menyra si flet .
Em Sh
Em Sh 12 ditë më parë
E ka kumonikimin shum te dobt nuk eshte i lirshem flet si me zor shum shtrengushem, duhet me ba naj Kurs me fol lirshem edhe jo me mendu shum se qka me fol
Klarisa Aron & Ilian
Klarisa Aron & Ilian 12 ditë më parë
👍👍👍
Ana Tahiri
Ana Tahiri 12 ditë më parë
Qysh fol nervat mi han, Kur sje per fam Pse del n intervista, jom deshpru prej Teas me kso zgjidhje po nejse
Drift Simulator
Drift Simulator 11 ditë më parë
prej vendin tend esht se di pse i el kunder kot, Tea e deshi per lek dhe i pelqqej trupi aq, dikush don me fol e nuk mundet ndera ti ankohesh per enyren se si flet, kto jan budalleqe tujat edhe te ca te tjereve qe hyn ne kadegorin e rinis se sotme qe nuk din ku i kan ka as kot. kur ky te thot e i pelqen dikush nuk ka nga ti dali interesi, thjeht gocat qe duan te jen me Beartin do mendohet po e pelqejn per interes? ai esht dyshimi dhe jo kto qe thua ti,,, si flet si nuk flet
ajshe Behrami
ajshe Behrami 12 ditë më parë
Po dhe xhelozia asht deri me nje mas nese kalon ne smundje duhet me lyp ilaq
Gèzime Nuredini
Gèzime Nuredini 12 ditë më parë
Tea ra dhe u bere i famshem sepse te qiten nga programi kushi sfoli per ty
Drift Simulator
Drift Simulator 11 ditë më parë
tea skuthe i pelqej trupi dhe leket, ky i ka tana tmirat nuk merr ken per interes sssi bni tea,,
ajla
ajla 12 ditë më parë
O beart o bishe .💥💥💫💫vetem bej cik prova per te mesuar komunikimin se ste kam kuptu asnjeher car flet🤣🤣
DHURATA SPAHIA
DHURATA SPAHIA 9 ditë më parë
@Ylli Behluli 8
ajla
ajla 9 ditë më parë
@Drift Simulator po .mendimi eshte i lire .sa inat i kam kur nderhyjn e tregohen si me te zgjuar
Drift Simulator
Drift Simulator 9 ditë më parë
@Ylli Behluli po po a vash se per pak u bere shktimtar duke u munduar te shkruash sikur je me arm ne kok, un komentova thjesht lirshem ashtu si flas ne perditshmeri as nuk u lodha te te shkruaj ne letrarshe, shiko cfar ke shkruar dhe jo letrarshe apo dialekt. tani nivelin me permend ti mua kur ti nuk jep nje mendim ose keshill por do qe te nxjerresh dike gabim, dhe do te me tregosh ti nivelin? te sugjeroj mos te humbasesh koh me shum shkruaj ndonje liber dhe shkruaje ne fund e ka shkruar pa gabime
Filloreta Gaxherri
Filloreta Gaxherri 10 ditë më parë
Po drenicak jon te dyt
Ylli Behluli
Ylli Behluli 10 ditë më parë
@Drift Simulator I nderuar , për të replikuar me kritikë ti duhesh me qenë ose një nivel me mua ose më i përgatitur se unë (për të të pas vend ajo që thua) ! Sa kuptova nga ajo që ke shkruar ju nuk dini as fjalët pa gabime t'i shkruash e lëre më një fjali të thjeshtë duke bërë gabime të njëpasnjëshme e pa asnjë kuptim ! Nuk arrita as të kuptoj se çfar doje të thoje duke ia futur kot ! Sidoqoftë , ti nuk ke faj por unë që shkruaj këtu me ty e humbi kohë ! Çdo të mirë !
HIRAETH SERENITY
HIRAETH SERENITY 12 ditë më parë
Hajt se te dy kan shfrytzu njeri tjetrin pa merak
valdet ademi
valdet ademi 12 ditë më parë
Teja ka mendu qe bearti osht thmijaq si ata te shqiprei i ka deshtu keq
Marie Merkuri
Marie Merkuri 12 ditë më parë
Kur u lidhen me Tean u be i njohur... se asnjerit nuk i ra ndermend pse u largua Ky Tip nga Perputhen...
Little Alessia
Little Alessia 12 ditë më parë
Ju lutem vizitoni kanalin tim te ALnets nqs ju pelqen beni subscribe ☺️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Valon Hoxha
Valon Hoxha 12 ditë më parë
Ti ne te ardhmen Peder Bohesh 👍
name name
name name 12 ditë më parë
Ky djalë bukurosh me një mendje të hapur.Bravo Bearti.
Elmedina Rexhepi
Elmedina Rexhepi 12 ditë më parë
Qekaq e madhe qekaq e madhee thu se kumedit qka ki boo phaaa🤦🏽‍♀️
b h
b h 12 ditë më parë
Shum pomvjen gjumah 🤣kta bajn fam dhe show kurse populli mirret mekta derra mjerim
EAA EAASHG
EAA EAASHG 12 ditë më parë
Qfar komente bre ku ka djal si bearti po sju ka shku bashk edhe qe
Alma Gjolaj
Alma Gjolaj 12 ditë më parë
Duket djale i mire por jo intiligjent dhe i arsimuar.
Drift Simulator
Drift Simulator 11 ditë më parë
a te korigjoj pak, nuk esht jo inteligjent :D ti mund te thuash nuk esht shum llapazan ashtu si endojm ne se duhet te flasi pa pushim :D esht tip karakteri ai qe nuk do te flaesh per gjera kote dhe ashtu duhet sikur nuk di qe flasi,, beji muhabet palestre dhe te flet nga 3 4 fjal prejher :D cdo njeri ka ato te vetat
Astrit Balaj
Astrit Balaj 12 ditë më parë
O pot smujka ka po folka bash si me pas babë Milaim Zeken
Lëre fare Aman
Lëre fare Aman 12 ditë më parë
7:06 minuta kur flet per Tean , 🤌❤️
Lucy Pashai
Lucy Pashai 12 ditë më parë
Gjithë të mirat e kësaj bote o Beart
convict convict
convict convict 12 ditë më parë
Mashallah trujt allahu giigand je ba e beso ajo tea ka me kuptu qfare ka bere po von do tjete le te rrin tash me pederasta burra
fjorida hoxhaj
fjorida hoxhaj 13 ditë më parë
👍👍⭐⭐
No Limits
No Limits 13 ditë më parë
Sdi pse sme pelqen fare ky djal
Nora Hida
Nora Hida 13 ditë më parë
Mu duk sikur menyra e shprehise se Beratit se ka haruar Tean .
Atdhetari Atdhetari
Atdhetari Atdhetari 13 ditë më parë
Hajde Rren krejt jeni shku vetem per fam
A Erzen
A Erzen 13 ditë më parë
Si Gjoja 😂
king king
king king 13 ditë më parë
Ty ti kish ba senet baba po mdoket se nime e kishe kuptu jeten ma ndryshe.Famen e ka veq Zoti i kofshum fale e ju tjert jeni te genjy veten sepse ala nuk e keni kuptuar rendesine e egzistences tuaj.
tutto da me
tutto da me 13 ditë më parë
O beart shum mendje madh as nuk po kj lodje me fol mos fil neper tv se ski lidhje me fol
king king
king king 10 ditë më parë
Pa lexu kurr asnje liber ,90% estrades ne kosove jan drras per nga oratoria
Alma Veseli
Alma Veseli 13 ditë më parë
Kuku qa tfolme,msohu me fol o djale se sdurohesh...Edhe sna tregove sa para i merr nga fotot e trupit tend qe ì shet...
Albanian Shqip
Albanian Shqip 12 ditë më parë
Hashkali asht, per ata nuk fol mir.
SILVER43562
SILVER43562 13 ditë më parë
Djal Hallallit
adrian cunaj
adrian cunaj 13 ditë më parë
apot dridh , ma tea , kur pot kqyr?
Shpresa Bushgjokaj
Shpresa Bushgjokaj 13 ditë më parë
Teja asht shum e mier dhe e sinqert bearti jo nuk asht
L M
L M 13 ditë më parë
pershendetje dhe respekr per ty beart je plus100% si je larguar nga nji mashtruse Tea e paç fatin e mbar botes ne jeten tuaj veq ni vrejtje beart liroje fjalorin fol ma korrekt se dukesh shum me bukur se tash Adoleshenca ka ikur gjdo kush ka nji hobi por nuk mbetet te njetin vend me fal por ësht ne te miren tuaj edhe kritikat jon pjes e jetes nëse don mi zbatua ket qa ta them uroj te kaloni sa më mir vetem fat e suksese ne jetn tuaj.mbi te gjitha respect.
Andi Rrustemi
Andi Rrustemi 13 ditë më parë
Mos met interesu fama nuk del ne televizione as nuk ikje ne perputhen as sdo publikoje foto me Tean per vemendje injorant
Toni Kolombo
Toni Kolombo 8 ditë më parë
Pun shiptari. Oshosh. Shet. Porth. Me shosh
Andi Rrustemi
Andi Rrustemi 13 ditë më parë
Apo dridhesh mo oo injorant
Andi Rrustemi
Andi Rrustemi 13 ditë më parë
Ky osht rrenc i madh dhe perdori Tean per fam
Andi Rrustemi
Andi Rrustemi 13 ditë më parë
O Beart rrenc i madh je po ti ne Tik Tok qdo dit poston dhe merr pare nga Tik Toki mos rrej publikun injorant.
vet un
vet un 13 ditë më parë
kur t'folsh ti m'dridh ... qaq keq qe fol :S
dona 85
dona 85 13 ditë më parë
Ta kishe ushtru trurin mamir ish bo karamell😎
Bardha Pllana
Bardha Pllana 9 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂
L M
L M 13 ditë më parë
me mir keshtu se kara karamela Tea nuk do i linte 😂
Besa Besa
Besa Besa 13 ditë më parë
O heknja bre qat bombon prej gojes let fol mire se ment naj qiti 😏
Besa Besa
Besa Besa 11 ditë më parë
@Ikballe Cakolli dicka po valla 🤣🤣🤣
Ikballe Cakolli
Ikballe Cakolli 11 ditë më parë
Jo e kish ni kompir te nxeht ne goje🤣🤣
Durak Selmani
Durak Selmani 13 ditë më parë
Terminatori foli hahaha
Brenda Salihi
Brenda Salihi 13 ditë më parë
Hahaha kur em kqyr tea em dridh qa ndodhi dridhje saj te rrzoj hahahhah
D. Perry
D. Perry 10 ditë më parë
A hahah omg sa kam qesh 😂😂
L M
L M 13 ditë më parë
Akulli djellë so ken kurrë😂
Hahahaha Hahahaha
Hahahaha Hahahaha 13 ditë më parë
Beart je shum i mir vazhdo jeten tende vlla hiqu vajzave te shqipris ka vajza nga kosova sa dush
Hahahaha Hahahaha
Hahahaha Hahahaha 12 ditë më parë
@Alèxia Alè e vertet eshte qe jemi te bukura sdi qka me ersh e shkruva ashtu po tean e kemi dasht shume e doli ndryshe per ket kam thene me falni un vi gjdo vit ne shqipri ne deti e ndiej veten si ne shtepin time
Alèxia Alè
Alèxia Alè 12 ditë më parë
Si shqiptaret e si kosovaret jemi nji komb nji gjak e jemi si motra e vllezer🇦🇱❤️🇽🇰e mos baj dallime si gocat 🇦🇱 e 🇽🇰 jemi tbukra si yje😍😍🇦🇱🇽🇰
Hahahaha Hahahaha
Hahahaha Hahahaha 12 ditë më parë
Eshte e vertet po qfar beri tea me beartin se tjerat vajza nuk jan si ajo
Esli Sefaj
Esli Sefaj 13 ditë më parë
E pse ban keshtu ndarjesh ti debil, edhe motren dhe nenen shqiptare i ke. Apo ndoshta ngaqe jan ato te keqija i ben te gjitha te njejte.
Aries Gurl
Aries Gurl 13 ditë më parë
Vetem se doli Tea buqe sdo me thane se jane tgjitha ashtu kshuqe avash me kto ndarje
Linda L
Linda L 13 ditë më parë
Djale I bukur e I sinqerte.. Gjithe te mirat per ty Beart 🥇
B N
B N 8 ditë më parë
Ma mut se ky far Bearti nuk ka I bukur? Nuk po shoh bukuri te ky djale
e.___ eEeE
e.___ eEeE 9 ditë më parë
vetem i bukur qe sesht 😂
Engjëll Aliu
Engjëll Aliu 13 ditë më parë
Na miti me qet SH-jen
HIRAETH SERENITY
HIRAETH SERENITY 12 ditë më parë
😃😃😃😃
Alketa Mico
Alketa Mico 13 ditë më parë
Shume djali i mire. 👍
Arlinda Rexhepi
Arlinda Rexhepi 13 ditë më parë
😍
00 00
00 00 13 ditë më parë
Ski shku me marr pjese ne realityshow tjashtit se aty duhet anglisht me komuniku e ti shqip sdin mu artikulu qaty osht krejt arsyeja mis thuj jo sdashta vet se kerkush nuk e refuzon to hot to handle ose love island,kto plus netflix jepen kjo kallxon cfare fitimi ka aty
Drift Simulator
Drift Simulator 11 ditë më parë
@Esli Sefaj thjesht ka zanin e trash edhe flet avsh, nuk kuptohet munesh me than per do tjer qe flasin serbisht ma shum se shqip
Esli Sefaj
Esli Sefaj 12 ditë më parë
@Caka Mirjete Une ju kuptoj dialektin geg se gjyshin e kam nga gjakova por kyt Beartin nuk e kuptoja fare. Une nuk thash eshte budall apo fake, mos me keqkupto. Krejt aty jan skenarat e Olses kjo dihet. Asnje aty nuk eshte i sinqert te gjithe shtiren dhe aktrojn.
Caka Mirjete
Caka Mirjete 12 ditë më parë
Po bre se na se ditem a k fol shqip a kinezisht ky bile nuk u ba hor per fam si tjert ata fryren e lan per fam ec more kqyrni senet me ren e mos vlersoni kush o ma i zgjut e kush ma pak se te e fundit nuk jan kan ne gara per intelegjens
Esli Sefaj
Esli Sefaj 13 ditë më parë
@Caka Mirjete Mos ja fut kot, ku din Bearti me artikulu mir shqip, sido te jen ato te Shqiperis ky gjuhen shqipe duhet me e fol mir se eshte gjuha e vet.
Caka Mirjete
Caka Mirjete 13 ditë më parë
Ky shum mir din me artikulu qka i vyn per vete din mir boll a qka din dreqni ata te Shqipenis ky smerret me ta edhe bash mir e ka qe smerret me ta 🧿⭐
D D
D D 13 ditë më parë
Beart qefin edhe Fitnesin qysh i ndan ti , like wtf lol
Arianit Begu
Arianit Begu 13 ditë më parë
Apot DDDRIDH Tea .
Drift Simulator
Drift Simulator 11 ditë më parë
@L M ishte i ri :) cdo dit qe kalon kupton nje gabim te djeshem dhe thua e mend eh dikur edhe pse ishte dje,,, kjo esht njesoj edhe per Beartin,, Tean nuk esht per te, thjesh i ka pelqy trupi dhe lekt, dicka me dhem pak nga femijet qe rriten jetim, ka nje problem me to ne ven te rrin me mir me urt dhe mos te len nam, ato edhe me zi me pirsin e me budalleqe, ca te tjert me drog, avash o rini pse je jetim nuk dmth se duhet te jesh i pa turpshem dhe te besh cdo budalek, kjo ben mos te themi jan gjynah por jan terbu
L M
L M 13 ditë më parë
Tea e ka merdhi krejt 😂 tash e nxen ajo qe ja knaq shpirtin e jo tja ha shpirtin si Tea fuckuf Tea 🍵 bye bye 😂😂😂
Agon Mehmeti
Agon Mehmeti 13 ditë më parë
Mu Tea mdrridh
nikoleta pjetri
nikoleta pjetri 13 ditë më parë
😀😀😀😀😀
Dita Dita
Dita Dita 13 ditë më parë
Nje gje spo kuptoj sesi arriten te behen kto lloj personazhesh te famshem Ky djali gjith diten tuj ba fitness papunue Edhe kushtet bajagi
Akssa Begolli
Akssa Begolli 13 ditë më parë
Kta i kan render jo mir po perfekt baba vet osht shum i zoti po ky shum djal I mir
02 Ja
02 Ja 13 ditë më parë
E ka revisten Kosovarja dhe kan perfaqsuesen e agestop te zvicres ne kosove e shqiperi
Ioana Ioana
Ioana Ioana 13 ditë më parë
Shum I shumtum esht ky Bearti gjith pasurin e botes me mkish dhen un sisha lidh me kte si robot me duket 😂😂😂😂
Albina
Albina 11 ditë më parë
I ke rënë pikës✌
Ioana Ioana
Ioana Ioana 12 ditë më parë
@ajla pse ca po duket ky ty ni yll ollivudi ti ndoshta eke ne enderr te kesh nje te dashur si ky. Mua personalish sme pelqe po fare te kem nje te dashur ti ket vetullat me te holla se tmiat ti me sa duket se paske per gje mjafton te ket nje mjet te mir dhe mjafton per ty do te thot jemi me karaktere te ndrryshe .
ajla
ajla 12 ditë më parë
Me ket ske shans me u lidh
Unkwnown
Unkwnown 13 ditë më parë
Cili esht tipi ideal per ty
Rudina Havari
Rudina Havari 13 ditë më parë
Idem
Shukrie Gashi
Shukrie Gashi 13 ditë më parë
Je ma imir veq vazhdo .Nese do te arritshe ne kulmin e suksesi duhet te jesh vetja ktu se veq vazhdo me nendje e shendo qe eke respek Boosi .
Alba Xheka
Alba Xheka 13 ditë më parë
Aman ca na duhet surrati i ktij ? Tea te paktwn esht e zgjuar ky trap fare
Gane Krasniqi
Gane Krasniqi 7 ditë më parë
Sikur robote
Linda L
Linda L 13 ditë më parë
@Caka Mirjete 👏👏
Caka Mirjete
Caka Mirjete 13 ditë më parë
Kush e ka e lan e kan se dim na ama qee jav murr prej dore krejtev edhe mat zgjuten e dim e bajti do dit e gjujti apet ju tha merrne nese ka met naj sen e to hahsha
M. K.
M. K. 13 ditë më parë
@bella hadiddd ku po e di ti qe kush e la ken?
bella hadiddd
bella hadiddd 13 ditë më parë
Trap trap por jau kapi femren nga duart dhe e la kur deshi
Besart Morina
Besart Morina 13 ditë më parë
edhe mu tmkish kqyr Tea tu i bo gojore fort mkish dridh se per qato e ka ftyren hahaha shnet bro mos u dashuro nkurva ✌
Tirona blu
Tirona blu 13 ditë më parë
Jam kuroz ku i gjejn gjith kto lek mor aman
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare 9 ditë më parë
@Tirona blu shet Turpin online
private private
private private 12 ditë më parë
Tirona blu e se i ke majt pishtarin ti ene e ke pa ca ka bo
Tirona blu
Tirona blu 12 ditë më parë
@private private po ai 22 vjec ku i gjeti ai ska punu i dit ne jet vet pervecse ka heq vetllat
private private
private private 12 ditë më parë
Tirona blu Amon ku i gjeten thot se kan emigru me koh qe nfillime dhe i vun leket
Tirona blu
Tirona blu 12 ditë më parë
@Ylli Behluli ju po hahahaha ta hani pa dal ju per at pun
BIG ALBANIA
BIG ALBANIA 13 ditë më parë
Beart COCAINA
L M
L M 13 ditë më parë
Daun Albania mos ja ke bler ti si fol me Aijr vetem nëse tea ja ka perlyer qa ben bën për veten iku dhe Tea bye bye🖐️
Monica R
Monica R 13 ditë më parë
Si loqk shum mir
Anton Dema
Anton Dema 13 ditë më parë
Shliroje nofullen o bir
Heini Müller
Heini Müller 11 ditë më parë
BO SA Gomare I PA nivel eshte KY 🤑🤑🤑a ka 2 klase shkolle KY MO 🤑🤑🤑
Ioana Ioana
Ioana Ioana 13 ditë më parë
😂😂😂😂😂 si robot tea mdrridhiii
elida bytyqi
elida bytyqi 13 ditë më parë
Hahaha
FC LATTA - Episodi 10
31:28
CBC TV
Shikime 440 mijë
Greta Koci - Trendafilat (Official Video)
3:10
United Records
Shikime 578 mijë
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
Gold AG ft Rifat Berisha - Flaka e maleve
3:25
Sha je be tu folen?! - Episodi 10
31:21
Grejza Production
Shikime 186 mijë
Teşkilat 9. Bölüm
2:01:18
Teşkilat Dizisi
Shikime 2,5 mln
FC LATTA - Episodi 11
37:21
CBC TV
Shikime 378 mijë
Greta Koci - Trendafilat (Official Video)
3:10
United Records
Shikime 578 mijë
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
Gold AG ft Rifat Berisha - Flaka e maleve
3:25
Teşkilat 10. Bölüm 2. Fragmanı
1:05
Teşkilat Dizisi
Shikime 913 mijë
IMPOSTERS! April Fools Pranks!
14:16
Ninja Kidz TV
Shikime 47 mln
I Got Hunted By A Real Bounty Hunter
14:21
GUESS The AMONG US *QUIZ* (HARD EDITION)
14:26