Antonela shtrihet në takim, Princi rikthehet, Juli ngec keq… - Përputhen, 2 Prill 2021

  Shikime 1,198,711

Top Channel Albania

9 ditë më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALnets Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
yasio bolo
yasio bolo 7 orë më parë
Bora na hape barkun me mbrojtjen e k...
bcvbb hyui
bcvbb hyui Ditë më parë
Ofendohet cdo femer kur degjojne zerin e Antoneles
Ola Mira
Ola Mira Ditë më parë
Antonela si shtrige bashk me saren e jasminen 😡😡
eioshen boboi
eioshen boboi Ditë më parë
Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌
yasio bolo
yasio bolo 7 orë më parë
ofendime pa lidhje...ksaj I think barazi gjinore ju
Helen
Helen 2 ditë më parë
ky princi doli shume i shpifur
bcvbb hyui
bcvbb hyui Ditë më parë
Antonela 🐕🐕 hum hum
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt 2 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣 Antonela i thot Princit,ta kem nje femi si ti futem ne dhe,me mirë te kem si Princi nje femie,se sa nje si Antonela dhe Sarà
asioe kiou
asioe kiou 3 ditë më parë
Antonela : kush je ti Princ Ariani: Princ shum po gabon......WTF. edhe Ariani hyni ne skenarin e Olses?!!!
eioshen boboi
eioshen boboi Ditë më parë
nigjojn mu martua kurr 🙈🙈
Elvira Isufi
Elvira Isufi 3 ditë më parë
Oooiiiiiii Ky takimi i ketyre talaneve me kujton ate kengen , Kur me vjen burri nga stani kur me vjen ....
Ndoc Metushaj
Ndoc Metushaj 3 ditë më parë
Thuj mor trap uli kamt se....
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt 2 ditë më parë
Cdo emision 🤮🤮🤮🤮me ket Antonelen
Fahim fazli
Fahim fazli 3 ditë më parë
W
asioe kiou
asioe kiou 3 ditë më parë
Mevlani Ma ne Fund e ka zgjeth mate miren 🔥🔥🔥Ledijana je 🌟🌟🌟
dcoog anml
dcoog anml 4 ditë më parë
Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌
Bajrami Leonora
Bajrami Leonora 4 ditë më parë
Qfar femre kjo antonela sdi si e lejojn kshtu me bertit
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi 4 ditë më parë
eshte turp nga kto femra ti nenqmoni djemt po skeni faj ke i gjetur femije
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi 4 ditë më parë
me kso femrash eshte turp te dalesh femra qka kan mbetur skan le gje pa ber tani vin aty japin mend ju mashkuj sheni mashkuj po pedera
dcoog anml
dcoog anml 4 ditë më parë
Si e pyti direkt juli:"O BLERIM JE XHELOZ PER ANTONELEN"?
ceerw buty
ceerw buty 5 ditë më parë
Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌
no name
no name 5 ditë më parë
Antonela femia yte do behet kshtu si ti e Nena jote qe po qeshin tan bota me juve t Jeni turpi i botes
Antigona Cirkolli
Antigona Cirkolli 5 ditë më parë
Omg qfar femra shumtune.nuk e lojn ni mashkell me.fol.mu shpreh e kta veq bla bla bravo princ se i kerkove falje edhe pse ata ty tkan ofendu respekt
Flower Pink
Flower Pink 5 ditë më parë
Qe momentin e par qe e kam par imangjinoj si mund të ishte ta njihja ne Perputhen at mashkull. Erinian je vertet tipi mashkullit qe dua ta kem ne krah.
ceerw buty
ceerw buty 5 ditë më parë
O Sara PSE hype ke ai benzi posht pallatit je shum e ndyr
illyrian blood
illyrian blood 5 ditë më parë
Kur bon edhe kjo Sara si vajze me parime Po edhe ky budall qe dja plas ne ftyr ato qe ja din gjithkush e njeh dmth vajzat Ofendojn pa kriter kurse meshkujt duhet me due ofendime pa lidhje...ksaj I think barazi gjinore ju
Dava May
Dava May 5 ditë më parë
Antonela 🐕🐕 hum hum
Valentina Malaj
Valentina Malaj 5 ditë më parë
Kur nolli tu pa ket program dhe nij se u hap dera futen fmija mren i nrroj shpejt kanal tv se per zoten me pa djemt e ri kyt. llum femnash atu pa pik karakter kam frig. se nuk nigjojn mu martua kurr 🙈🙈
Esmerald Prendi
Esmerald Prendi 5 ditë më parë
Po ik moj Sara se buce me patent je.. Kurse ti Antonella nuk ban kurr pjes e Shkodranes e mas i thuj kujt ma se na e digjenerove Shkodren 🤮🤮🤮🤮
Xhino Vlora
Xhino Vlora 5 ditë më parë
Cdo emision 🤮🤮🤮🤮me ket Antonelen
Albion Bajra
Albion Bajra 6 ditë më parë
Mevlani Ma ne Fund e ka zgjeth mate miren 🔥🔥🔥Ledijana je 🌟🌟🌟
Linda Ali
Linda Ali 6 ditë më parë
Antonelen sduhet me thir me ne emer. Nga sot e tutje duhet me therit Mute 💩💩💩💩💩💩
Linda Ali
Linda Ali 6 ditë më parë
Tamam prostitut Antonela, me at veshje ne pik nik, turp femer pa edukate. Sdi ky Riniani pse e ul veten me ket flliqsir🤮
Arba&Noer Vangjeli
Arba&Noer Vangjeli 6 ditë më parë
E vetja gje qe dua mos e krahasoni kte Antonelen Saren dhe Jasminen me femrat shqiptare.
『B4K』 LEADER
『B4K』 LEADER 6 ditë më parë
Si e pyti direkt juli:"O BLERIM JE XHELOZ PER ANTONELEN"?
A. Cabana
A. Cabana 6 ditë më parë
„Kaq thash une dhe e lem me kaq“ moderatore ma low skom pa hala 💀💀💀 plus shpesh e ngatrron rolin e opinionistes me t’moderatores 😶 thirreni Anen me prezantu serish pls 🤌🏼 P.s eliminoni reklamat „autentike“ humba pesh me acay one, cudi si i gjej tgjitha te perla shop I keni bo krejt kandidatet aktor💀💀💀💀 Veq Arjanin e kem real aty
Dark Fire
Dark Fire 6 ditë më parë
27:45 jan knoq kameramanet tu pa breket e antoneles 🤣
Mimo Milano
Mimo Milano 6 ditë më parë
O Sara PSE hype ke ai benzi posht pallatit je shum e ndyr
Mimo Milano
Mimo Milano 6 ditë më parë
Antonela je personi me fake n perputhen dyfytyreshe e pa bes she dinke
Mimo Milano
Mimo Milano 6 ditë më parë
Hiqja mikrofonin antoneles ms I jepni vemendje person fake .Dhe ms e ngrij zerin sje KTU diskotek apo Ku shkon tii
Anairda Xhebra
Anairda Xhebra 6 ditë më parë
Oles vetem fshesa I mungon...🧹🧙
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 6 ditë më parë
1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕
Filan Fisteku
Filan Fisteku 6 ditë më parë
Nese femrat shqiptare jane si kta 🤬😩un do marr ndonje kineze🤣
zyhrije shala
zyhrije shala 6 ditë më parë
ka dal delja me kullot bari ne livadh
Ledi Sherbi
Ledi Sherbi 6 ditë më parë
Me ne fund bën diferencimin!!! Ledianën e ulën me posht antoneles⤵️🪑 ku emisjon tashmë drejtohet nga Antonela dhe Mami vet🧻🧻🤮🤮 ata mundohen ta nxjerrin sa me mir. Arjani po humb pik👎
Eleni Hakarepi
Eleni Hakarepi 6 ditë më parë
Po ketyre te 3-jave pse I cuksi ofendimi I princit dhe princi duhet te ri te degjoj ato qe e ofendoin turp produksioni qe i lejon ato te flasin ashtu ai sorrat
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 6 ditë më parë
Rimani desh me puth por Antonela nuk u attore🤩
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 6 ditë më parë
Brava Antonela je rregjina e perputhjes🤩❤️🇦🇱❤️🤩
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 6 ditë më parë
Te vjen natyrshem nuk asht than
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 6 ditë më parë
🤭🧐🤔🤔🤔🤔
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 6 ditë më parë
🤩🤩🤩🤣🤣
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 6 ditë më parë
Bukur takimi Antonela asht regjine🤩❤️❤️👑👒
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 6 ditë më parë
Antonella 🤩❤️👏👏
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 6 ditë më parë
🤩❤️❤️👏🏅🏅🏅je kinge
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 6 ditë më parë
Edhe ai tjeri si sidhet nuk interesin kujt basta paragjykime
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 6 ditë më parë
Hera private nuk inerson kujt edhe ofendim
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 6 ditë më parë
Bravo Antonella 👏👏👏🏅🏅🏅🏅🏅
Cunami Cunami
Cunami Cunami 6 ditë më parë
Perjashtim nga lediana, kto te tjera duke perfshi dhe boren do betem se do rrija pa martu dhe sdo mirrja asnjeren.
voca Meri
voca Meri 6 ditë më parë
Kjo Antonela tmerr 🤮
Butrint Fetoshi
Butrint Fetoshi 6 ditë më parë
Arjan dhe Bora reflektoni pak se po mundohi ti mbroni me cdo kusht ato 3 laviret aty, apo olsa ju paguan per t’ma qare trapin neve.
John Tyler
John Tyler 6 ditë më parë
Megjithese jam I bindur qe ai emision ka skenar prap se prap vazhdoj dhe e ndjek cdo dite. Kush mendon si un te bej like
Xhaku
Xhaku 6 ditë më parë
Kush e kapi Arian konomi qe thot.(katunaret e zones )
Klaudia Xhaho
Klaudia Xhaho 6 ditë më parë
Kjo Antonela eshte zgaravine
John Tyler
John Tyler 6 ditë më parë
O Bora na e shpife duke dhon mendime.Lexo reklamat dhe lej Arjanin te foli
anonymous 2020
anonymous 2020 6 ditë më parë
Bundrrat nga sara antonela jasmina kur zihen kot bejn kot sikur mbrojn njera tj se i preket interesi sepse fiks jan materialiste bushtra pranojeni se do ju duan me shum.po te tregoni fytyren tuaj te vertet lejini skenaret bushtra
Anjeza Kalaj
Anjeza Kalaj 6 ditë më parë
Boboooo si sorrat ne kor bejn
Leo leo
Leo leo 6 ditë më parë
Kurvat.E Perputhen
Betim Gashi
Betim Gashi 6 ditë më parë
24:26 ?!!!
Mark Gjini
Mark Gjini 6 ditë më parë
Si mund ti permendesh nje femre te kaluaren materjaliste kur ajo te thot zhikolo nje fjal tjeter asht me e pershtatshme k...
Ervin
Ervin 6 ditë më parë
Kur u bën këto kuçkat të ngrenë zërin dhe të bëjn si të ofenduara, këto janë fundi i shoqërisë janë llumi 👎👎👎
Albanian lifestyle
Albanian lifestyle 6 ditë më parë
Kur flet antonela per t drejtat e femres , dhe sara per materializmin . Dhe ky Riniani qe ecen sikur ka dhje n brek . Ndaloje ket mut globiiiiii.
Arieta Mehmedi
Arieta Mehmedi 6 ditë më parë
Antonela dhe saraa ikni moj vajza ce na i qavet veshet .. Kur ofendoni ju so problem Kur ju ofendojn ka problem 🖕
Dava May
Dava May 6 ditë më parë
Antonela 🤮🤮 Sara🤮🤮 Jasmine 🤮🤮 un kurre nuk do mendoja se ka femra kaqe te ulta ma mire Llafazane
Dava May
Dava May 6 ditë më parë
O sa turp ashte ule si lope Rrace turp ti je nji femer koti mjer ai qe te merre ty Antonela 👈👎👎👎👎
Arjana Hysa
Arjana Hysa 6 ditë më parë
O antonela o zhab
Gjergj Demaj
Gjergj Demaj 6 ditë më parë
Mjere ai burre qe do martohet me keto lloje femrash.
Saida Gohan
Saida Gohan 6 ditë më parë
Pushon Sara fillon Jasmina pushon Jasmina fillon Antonela ngelen tu e ven Princin me shpatulla mbas muri. Po bravo atij qe esht me.edukat e ka respekt per femrat
Mira bezera
Mira bezera 6 ditë më parë
Riniani asht ⭐😊
Rukije Ljuma
Rukije Ljuma 6 ditë më parë
A e pa zisha ,nena e antoneles qe kishte edukuar disa breza,takimin e vajzes saj qe gjasonte men 🐄 se kij imungonte edukata esht pikrisht vajza e saj pae edukat epa turp fare ,bani mir vajzes tande mlidhi plackat e dilnk jasht programit se lat nam.nan e bij.
Besa Serjani
Besa Serjani 6 ditë më parë
Kjo Antonela la nam.Na e shpifi duke u fryre e duke rraf gjoksin qe si kjo ska.La nam,aq tru-shkulur eshte sa shkon ne fshat me fustan tek.maja e prapanices,madje nje moment iu duken dhe te mbathurat.S'kane piken e kultures keto laraskat,aq fryhen per te qene ne qender te vemendjes sa s'dine te bejne dallimin e veshjeve te pershtatshme per ambjente te ndryshme.Plus se ma mban dhe veten per super te zgjuar,po me cfare i duket vetja e zgjuar kesaj?kjo qe kur ka ardh vetem thote:mylle gojen se as mbylle se thote,odendon njerezit si ti doje qefi,sidomos dhe gocat aty,po kjo.me hiqet dhe si flamurtare per kauzen e femrave dhe ketej i.ka.ofenduar vete ato.keq fare.Ja keto di.Antonela.Kjo.eshte zgjuarsia?Se kemi degjuar kurre te japi nje argument inteligjent dhe te pjekur per tema te ndryshme,apo ta shofim se si artikulohet,po.keshtu shifet zgjuarsia dhe mencuria,jo duke.ngrof karrigen aty ne studio dhe mendjen per te rregulluar floket e per thene sa e bukur jam.Vetem.per tangerllik dhe pwr te ofenduar i del zeri Antoneles,dhe kete ajo e quan zgjuarsi.Po ku ka lodhje kjo.me inteligjencen e me diturine.Stukoheni mire e mire ju te grimit aty Antonelen dhe te gjitha ato laraskat aty dhe fryhen ato pastaj se jane perendeshat e bukurise.Po aman se na hapen barkun keto modele skandaloze qe promovoni.neper media.
Futja Kot
Futja Kot 6 ditë më parë
Sa femer vk kjo antonela e qan rolin e viktimes
Xhemal Leka
Xhemal Leka 6 ditë më parë
Bravo arjani
adnant pali
adnant pali 6 ditë më parë
Kan zgjell livadin per takim taman sikur bagtia, se ashtu jan te dy!
Ridon Mehani
Ridon Mehani 6 ditë më parë
Antonela njera nga Femrat me te poshtra ne perputhen
ARDI Live
ARDI Live 6 ditë më parë
sa baxhella te gjitha
Afroditi Vrigioni
Afroditi Vrigioni 7 ditë më parë
Antonela dhe Zara vajzat me te poshtrat duhet te largohen nga progami jan me injorate mjere ata cuna
Redi Sako
Redi Sako 7 ditë më parë
Princi je flori vllai mos e rruj fabin hiç shok sinqerisht ato janë të rafinuara kshuqe mos ta ndjej hiç fabi për ato je flori çun po ta them si çun dhe un imagjino gocat
Redi Sako
Redi Sako 7 ditë më parë
Antonela po ta them drejtën për tu kap kapesh kollaj ti për kte gjë "mbrojtjen e femrave" por sbon kshu Antonella se dim shum gjëra rreth teje dhe kemi prova fakte dhe spo ndjehemi por rri urte aty mos bo gjelin me gabimet e ndonjërit okkkk ul kokën aty dhe sillu mire mos bo viktimen boll me
orgito muhametaj
orgito muhametaj 7 ditë më parë
Super femrat e perputhene🥰🥰😙😙😙
Marsjana Qokaj
Marsjana Qokaj 7 ditë më parë
Kjo Antonela vec pellet. Po mir moj "Zoj" ti qe ben thirrje ne min e 12-te si feministe, harrove sa e ke ofendue ledjanen?! Sa rob i ndyr e i lig je. Mjer ai qe merret me ty, njer ANDI qe merret me Jasminen, e mjer te tjeret qe merren dhe me saren. Nje femer duhet t flas, repliko, por kulturen tregoje. Shife Ledjanen dhe Aristelen, deri tani nuk i kam degju nje here te pellasin si kjo tresha "A,J,S". 🤮 Vec per Followers e solli dhe mamin e vet Antonela. PERPUTHEN +40 e ban vet ajo pastaj. 😒😏🤮
marika bano
marika bano 7 ditë më parë
Ndryshoni protagonistet aktoret ..Se keta te gjithe 😤😤 Jane bere te shpifur.
Nobody
Nobody 7 ditë më parë
Sa e bajatshme kjo vajza re😑🙄
Filloreta Leta
Filloreta Leta 7 ditë më parë
O zot ky Juli 😂
buggy freelove
buggy freelove 7 ditë më parë
rop me fake se ata vksat qe kan hyr aty nuk ka ; olsa super skenar bravo; po kur na ofendojn femrat ne meshkujt pse sthemi a ke vlla ti moj . se ju beni viktimen rop fake tgjith ca jeni aty ;juli mos u shendrro dhe ti si ata aty kaq kisha 🇦🇱
Aleksander Zaka
Aleksander Zaka 7 ditë më parë
W...? Hi I'll Etty
Xheni Vlogs
Xheni Vlogs 7 ditë më parë
Na knaqe me ato mimika o juli😂
Mario Albania
Mario Albania 7 ditë më parë
Nxirreni ket Antonela burrin jasht se nuk e durojm dot pz
Dion Poildi
Dion Poildi 7 ditë më parë
Antonela nje femer shum koti karakter zero,nuk i kish nga nanes vet qe e kish nan shum te menqur dhe shum e kulturune
panda ytb2
panda ytb2 7 ditë më parë
Te lumt antonela hullja mutin kti princi nfytyr
f123 456
f123 456 7 ditë më parë
Nncnc provokuese mjer ai qe te merr per grue me cilin do mashkull shtrihet gjyseme zhveshur e prish vetin sa e bukur qe je moj antoneela me.kto sjellje
Anna Anna
Anna Anna 7 ditë më parë
Po bejne reklam qysh duhet te rrin shtrir dy te rinj,,pash zotin,,mua me shume me pelqeu,,qylymi,,Antonela ka ikur per lesh 😂😂😂🤮
Stela Hilliker
Stela Hilliker 7 ditë më parë
Nuk me besohet qe ka femra te kesaij moshe me ket goje kaq te grisur dhe me kete zemer kaq te zeze o zot : po hiqni keto femra kaq te ndyra
Stela Hilliker
Stela Hilliker 7 ditë më parë
Antonela u hiqka sikur eshte avokatja e te tjereve ca behet keshtu
Mjau Kooks
Mjau Kooks 7 ditë më parë
Bora jo qe e ka trupin si peshk po edhe trunin.
Ervin Koci
Ervin Koci 7 ditë më parë
Nga Busti e lart kapeni Rinianin Jo nga kembet 😂😂😂🤭
Ervin Koci
Ervin Koci 7 ditë më parë
Po mi bora Po femrat kan Te drejt Te shajn meshkujt Jo .
Ervin Koci
Ervin Koci 7 ditë më parë
Mo femra Te degjeneruara qe jeni ju ske ku I gjen . Te isha une aty ne studjo dhe Te me pergjigjeni mu ashtu Se ju a rregulloja une . Baxhella nga ato 2 mij lekshet .
ROSÉ - 'Gone' M/V
3:41
BLACKPINK
Shikime 35 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 3 Prill 2021
1:49:10
Tokatçı - HD Türk Filmi
1:18:28
Gülşah Film
Shikime 10 mln
ROSÉ - 'Gone' M/V
3:41
BLACKPINK
Shikime 35 mln
Kawaki Meets the Uzumakis | Boruto: Naruto Next Generations
2:40
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. Bölüm 2. Fragman
1:00
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Shikime 4,1 mln
Well This Was Very Weird (Juan Edition)
13:11
JJ Olatunji
Shikime 2,4 mln