Sa bukur! Mevlani këndon në skenë, Ledjana përlotët- Përputhen Prime, 14 Shkurt 2021

  Shikime 1,408,942

Top Channel Albania

2 muaj më parë

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALnets Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komente
Mrika Lleshi
Mrika Lleshi 9 orë më parë
Jajqiobye
Mrika Lleshi
Mrika Lleshi 9 orë më parë
Dgse
Seda Qataj
Seda Qataj 21 orë më parë
Bravo Mevlan ❤️
bisa bisa
bisa bisa Ditë më parë
Paska inat kjo antonella ma ate gisht 👎👎👎👎👎👎👎
bisa bisa
bisa bisa Ditë më parë
Shikoje antonelen si I vjen inat bravo Mevli❤👫❤Ledijana
Mario Armitrano
Mario Armitrano 2 ditë më parë
Bravo mevlan shaba per kengen e ledjanes 🤲🤲🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏❤❤❤❤💖💖💖🥰🥰🥰🥰🥰✨✨✨✨✨✨✨🎇
Armin Harisi
Armin Harisi 2 ditë më parë
😘😘❤❤❤❤❤
Armando Bregu
Armando Bregu 2 ditë më parë
Shume bukur mevlan LEDJANA
Antonio Buzuku
Antonio Buzuku 4 ditë më parë
Bnmmbd
Ylli Besnikut
Ylli Besnikut 4 ditë më parë
Ishalla ju bashkon zoti te dy me ledianen lene antonelen se ashte fallco
Roksana Woznicka
Roksana Woznicka 5 ditë më parë
Hi
Labinora Jefkaj
Labinora Jefkaj 7 ditë më parë
😍😍😍
Ona Topi
Ona Topi 7 ditë më parë
Ooooo sa te lezetshem mevlani shkon me shum me ledianen
Lirisa Hetemi
Lirisa Hetemi 7 ditë më parë
Vetem nje her ne commet po e shkruj se lediana e bukur i shkon ngjyra e kuqe😍😍💝❤
Selvet Beqiri
Selvet Beqiri 7 ditë më parë
Ju jeni lindur per njeri tjetrin 👌👌👌🥰🥰🤩🥂
Niku Aliaj
Niku Aliaj 8 ditë më parë
Bravooooooo
Kostas Bmx
Kostas Bmx 8 ditë më parë
Shume bukure Per nuse ledjane mevani
Ahmet Berisha
Ahmet Berisha 8 ditë më parë
Antonela asht e tepert. Ne studio
Kacakuu kacakuu
Kacakuu kacakuu 8 ditë më parë
Mevlan te uroj nga zemra qofsh I lumtur gjith jeten te uroj gjith te mirat nga zemra vell te perqafoj Gjigant
Vitori Sharka
Vitori Sharka 8 ditë më parë
Shum bukur mevlan dhe lediana siksese mevlan dhe lediana mevlan je shum i ëmbëlmevlan lediana është
Selca Edonis
Selca Edonis 9 ditë më parë
Sa e mir lediana
Selca Edonis
Selca Edonis 9 ditë më parë
Uh mutja keqe antonela qysh po bon👎👎👎👎
Kozeta Arapi
Kozeta Arapi 10 ditë më parë
💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖❤💖
xhevdet demiri
xhevdet demiri 11 ditë më parë
Shum fort
Angela Shero
Angela Shero 11 ditë më parë
👏👏💫💫
Albert Kociaj
Albert Kociaj 12 ditë më parë
Bravo mevli
Perandim Parisi
Perandim Parisi 12 ditë më parë
Me thene te drejten nuk e kam pelqyer kete emision ,por rastesisht u futa ne video dhe muzik,dhe mu be shume qefi qe pashe nje cift te qeshur dhe te gezuar por dhe nje kengetar me nje ze te shkelqyer,ky pra eshte Mevlani se bashku me Ledjanen qe jane sa te mire por edhe te sinqerte .Ju pershendes nga Burimasi-Pojan KORCE..
fatma dino
fatma dino 13 ditë më parë
eshte e 10000 here qe e degjoj
fatma dino
fatma dino 13 ditë më parë
kjo gje e mrekullushme eshte shume e bukur biles tani qe jane gati te dalin cift
Luigj Gjolaj
Luigj Gjolaj 13 ditë më parë
Ma bukur me antonelen
Super jojo
Super jojo 13 ditë më parë
erd
Lirie Hyseni
Lirie Hyseni 14 ditë më parë
Zoti ju bekofte te dyve jeni te mrekullueshm⭐⭐🌞🌞
Aleksandra Bodurri
Aleksandra Bodurri 14 ditë më parë
Te dy te mrekullushem!
Gazmir Basha
Gazmir Basha 14 ditë më parë
Te lumt mevlan 100 zemra per ty ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Me plqeu shum kjo kenga Bravo 😘😘👑👑👑👑👑👑💏💏💏Shpresoi te dilni Cift ne fund te programit Te dua shumm ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ je shumm i mir
ilmuna ilmuna
ilmuna ilmuna 14 ditë më parë
👎👎👎👍👍👍👍💘💘💘💘💔💔💖💕💕💖💖
ilmuna ilmuna
ilmuna ilmuna 14 ditë më parë
💑👑👑💖😍😍💏💏💏💏💏💏💏
Donika Zana
Donika Zana 15 ditë më parë
Mejlan Ledjana💋💋🌹🌹💯☕❄⭐🌨🥳
Donika Zana
Donika Zana 15 ditë më parë
🎁🎁🎂🎂💯😴🥰❤☕😪
Gzim Kovaci
Gzim Kovaci 15 ditë më parë
Kjo ta shpif
Razie Kanani
Razie Kanani 16 ditë më parë
Shum e bukur
xhulio dalipaj
xhulio dalipaj 16 ditë më parë
Super⭐⭐😍😍
katerina bardhi
katerina bardhi 16 ditë më parë
nuk me duket veprim i mir ai antoneles
Alesio Bali
Alesio Bali 17 ditë më parë
Muzik shume e bukur 🇦🇱🇦🇱 👍👍
Sonia Kllari
Sonia Kllari 18 ditë më parë
Antonela u cmen nga zilia 😅😅😅😅😅😅😅😅
Amarildo Ndreu
Amarildo Ndreu 20 ditë më parë
Ju jeni çifti me i bukur qe kam pare ❤ Beni like kush mendon keshtu 👍
Elguido Ceka
Elguido Ceka 20 ditë më parë
Kgygh
Gjin Doda
Gjin Doda 20 ditë më parë
Ju ruajte Zoti ledi mevli
Ergys Gila
Ergys Gila 21 ditë më parë
Gnxbcbxbxbs djdmfmtidjdjdhgngjsk💖💖💖💖💖💖💖💖💖💝💝💝💝💗💗😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🎁🎁🎁🎁
Deshira Ruka
Deshira Ruka 21 ditë më parë
Ledjana ,,, je nje vajz ,,, e gershetuar me klasiken dhe modernen,,, qe rralle i gjen sot vajza te tilla,,, bravo,, T'u realizoheshin deshirat ,,, e meriton,,
Eri Cepelja
Eri Cepelja 21 ditë më parë
Urime jet the lumtur
Mirsida kodheli
Mirsida kodheli 22 ditë më parë
Shum bukur Mevlan bravooo të qoft jeni dy yje të vertet🌟🌟👌👌
Denada Kqira Denada Kqira
Denada Kqira Denada Kqira 24 ditë më parë
Injerante antonela
J&F eco
J&F eco 24 ditë më parë
Lediana e buker sikur lopa balès shikimin edhe pordhat te t'y inala
Anita Hoxha
Anita Hoxha 26 ditë më parë
Bravo 💘💘💘💘💘💘💘 jeni për njëri
Arilda Dauti
Arilda Dauti 27 ditë më parë
Duket qarte qe ,ky e don ,vertete Dhe kjo thjesht lozz🙈
Albina Panahori
Albina Panahori 27 ditë më parë
Ishalla dilni sa me shpejt cift o zot
Gezim Alliu
Gezim Alliu 27 ditë më parë
😜Lediana😝
Denada Kqira Denada Kqira
Denada Kqira Denada Kqira 28 ditë më parë
1 je mevlan bravo
Bujar Zeqiraj
Bujar Zeqiraj 29 ditë më parë
Mevlan je i papar
Zharko Dragoç
Zharko Dragoç Muaj më parë
Jeni 1 Mevlan comente pa vund super
Marjel Beho
Marjel Beho Muaj më parë
Usudrdb1knd8dy
Denada Kqira Denada Kqira
Denada Kqira Denada Kqira Muaj më parë
Bravo mevlan 1 je
jonil dushku
jonil dushku Muaj më parë
⭐🙏
Ariana Voga
Ariana Voga Muaj më parë
Sa cift i mir esht ledjana dhe mevlani. Dy te preferuarit e publikut.
Gezime Llanaj
Gezime Llanaj Muaj më parë
Sa xheloze kjo antonela bravo mevlan jeni si dy pika uji
Vortex Clan
Vortex Clan Muaj më parë
Mirmrama Mevlani besojë se po njef nga shkrimi qe po ju bëj a po shef Antonelen se ku shkoj sot me Atdheun te kam besdisur besoj po njeriu duket qe ne fillim kur ka hyr ne program por besoj edhe ty u binde tashti apo jo? Se pruni edhe nanen e saj dava kurvash e them se asht ba shume e shpifur aty veç per shov prandaj ajo pëlqimi ne mes teje dhe Ledjanes besoj qe do përfundojë me sukses. Nuk ju njof nga afer po me ke pëlqyer si djalë me kultur dhe ne fund i respektueshëm ndaj prindërve tuaj bravo bravo. Por te pershendes Skenderi nga Belgjika me shumë dëshirë do kisha qef tju shifja çifte Mevlani Ledjana se Ledjana asht shumë vajz shumë e mir dhe me karakter dhe brovo te qoftë Mi thuj Ledjanes ku prapë at se njf veç nga televizioni. Ju përshëndes nga Belgjika. Dhe URIME URIME JENI ÇIFTI ME PERFECT ATY.
mishel Sejdini
mishel Sejdini Muaj më parë
Bravo
Etleva Ndrojaku
Etleva Ndrojaku Muaj më parë
❤❤❤❤❤❤❤😍😍
sati Maliq torra
sati Maliq torra Muaj më parë
2020
sati Maliq torra
sati Maliq torra Muaj më parë
ckemi Maliq ja nuamshop
Eglantina Toku
Eglantina Toku Muaj më parë
O njerse hipokrita sote me njerne neser me tjetren sna u be vone se ca beni ju na vjen per te vjedhe kur ju shome mashtrusa
Milja Milja
Milja Milja Muaj më parë
Brao mevli
xhuliana zrl
xhuliana zrl Muaj më parë
Antonela per inate te ledianes ia ben ashtu
Azem Koci
Azem Koci Muaj më parë
Me trashegime , mbas 6 muajve perfundojne Ka nje mesazhe per ty
Asqeri Canaj
Asqeri Canaj Muaj më parë
shume bukur😍😍😍
Mimoza Mehmeti
Mimoza Mehmeti Muaj më parë
Siete una copia belisima complimenti
Dr Ze
Dr Ze Muaj më parë
MEVLAN O ZEMRA DJAL I SHKUAR DJALIT PAQ FAT TE MIR ISHALLA TER JETEN 🌟🌟🌟🌟
A K
A K Muaj më parë
Nuk e kuptoj a jam cmend un apo gjith ju 🤯 ata mund te shkojn shum si cift po nuk ka as %1 shanc qe Ledjana ta pelqej Mevlanin thjesht politik per show ju gjith e besoni qe ajo e don me te vertet Mevlani e don ate ajo fare Mevlanin mbajeni mend ket ☝
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu Muaj më parë
Super çift 🌟🌟
Diella Grina
Diella Grina Muaj më parë
😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Ismet Shala
Ismet Shala Muaj më parë
ScyshfjdusghayUxjdjach4th
《ÊŘJÔŅ BÂBÄ》
《ÊŘJÔŅ BÂBÄ》 Muaj më parë
League mevlani
Ergys Gila
Ergys Gila Muaj më parë
Qaghckjc Ghicohnvj uyur8uu8rorm ugyfegsjvcsigdyshk irfbdhgdk🎅🎅🎅🎅🎅🎅💝💝💝💝💝💝💝
Endrit Dashi
Endrit Dashi Muaj më parë
cift perfect
Lize Deda
Lize Deda Muaj më parë
Brrava ishalla perfundoni bashke
Ergesa Rrustemi
Ergesa Rrustemi Muaj më parë
Antonel je shume e mire mos ki inat
Lorenzo Gjoni
Lorenzo Gjoni Muaj më parë
Siete bellissimi 💘💘🙏🙏
TN
TN Muaj më parë
She’s so beautiful bravo Mevlan 👏👏👏maj bukuri moment në perputhen kjo show nuk dot egzistonte mos të Kite qen mevlani këtu
Paulin Paloka
Paulin Paloka Muaj më parë
po kjo ledjana u pshurr pas mevlanit bagjella
Eftali Hadaj
Eftali Hadaj Muaj më parë
Ooo mevlan ecmende jaseminen
doloreza m
doloreza m Muaj më parë
🤣🤣🤣😂😂 ku i kishte lotet aman ajo eshte si njeri pa ndjenja
Bleta Jashari
Bleta Jashari Muaj më parë
Sa bukur po e kendon Mevlani kengen .Mos e zgjidh as nje vajz tjeter Mevlan
ana Antonella
ana Antonella Muaj më parë
Te perfundosh me Ledianen
Donika Mazaj
Donika Mazaj Muaj më parë
Super Mevlan ndrin me Ledianen
Baci Tafa
Baci Tafa Muaj më parë
Shume e sakte ledjana Eshte si nje zan magjepse Mevlan ledjana Shkoni si dy engjej Mer ledianen
Marjo Marjo
Marjo Marjo Muaj më parë
Ledkana mevlani❤❤😘😘
Blerta Semini
Blerta Semini Muaj më parë
Bellissimi siete❤❤❤❤❤❤
Ledia Sulaj
Ledia Sulaj Muaj më parë
Jeni shum te mir ju duaa shummmm bravo
Erzana Jusufi
Erzana Jusufi Muaj më parë
Bravoo shumm bukur 🥰🥰
Mateo Palamani
Mateo Palamani Muaj më parë
The one stop. I
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
02:41
Mevli Official
Shikime 2,8 mln
Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)
3:28
Doğduğun Ev Kaderindir | 42. Bölüm
2:36:06
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 1,1 mln
Sa vëllezër e motra kanë Përputhasit
02:29
Aventurat e Julit
Shikime 872 mijë
Mevli - Ledjana (Lyric Video)
03:01
PetroXhori Official
Shikime 3,6 mln
Stresi x Cbiz - Feel good (Official Video 4K)
3:28
Doğduğun Ev Kaderindir | 42. Bölüm
2:36:06
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 1,1 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 42. Bölüm
2:36:06
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 953 mijë
I Got Hunted By A Real Bounty Hunter
14:21
Rich Grandma vs Broke Grandma
9:48
Troom Troom WOW
Shikime 1,5 mln