Melisa - Leje ( Official Video )

  Shikime 3,094,992

UnixMusic

8 ditë më parë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Komente
sandri elmazaj
sandri elmazaj 11 minuta më parë
VERY GOOD MELISSA
Toni azizi
Toni azizi 21 minutë më parë
Sorry Melissa this song is bullshit
Romeo Zenuni
Romeo Zenuni 45 minuta më parë
😘😘😘😘
Lumturi Zollumi
Lumturi Zollumi Orë më parë
Sa kenge pa lidhje 😂😂😂
Seldi Seldi
Seldi Seldi Orë më parë
Fatjon te la more Andin shokun tend
dualipafans
dualipafans 2 orë më parë
Is melisa from albania ?
ss ss
ss ss 2 orë më parë
vk ku ka arrit niveli muzikes,,i qr ka ngel pa bo kong vetem Bora Zemani dhe Altin Basha
fouoii gyhh
fouoii gyhh 2 orë më parë
kush se pati fare mendjen te kenga dhe teksti po po prisnin qe te dilte Andi 😂😂
anxhela ago
anxhela ago 3 orë më parë
Ne prpthen te gjithe bejne loje .AKTRIM .Vetem Tea u sulmuar
R K
R K 3 orë më parë
Oj moj Melisa takimet tuaja me Mevlanin Fatjonin Atdheun qe i ke be je shkri krejt i ke puth je shkalavit je ferku mos gjenjen haptas me ne fund u fute ke Andi e pa qe sta futin ato qe i permenda poashtu fytura jote e tregonte ketegjest po pse vrapove pas Fatjonit se i nxore syt nga vendi kur te refuzoj Fatjoni poashtu me Mevlanin ame atdheun sta bajti sjemi budallaj se e kemi par me vemendje e prrfive dhe mamin po edhe kjo dashuria gjeja dashuri vec per Andin vec per kengen asghe tjeter cili mashkull de duron me i be gjithato budallalliqe po ik pash zotin se prodram ishe e treta tash mbas programit duash ta ritish famen po ske ze per keng po cfar kenge tu dhen lele sise shef veten pa kuptim kenga o zot na rujt nuk eshte keng kjo ik se na gerdite
D12 Illusion
D12 Illusion 3 orë më parë
O zot lesho nje meteor
fouoii gyhh
fouoii gyhh 2 orë më parë
👑Tayna like 💋melisa koment
Sokol Markopo
Sokol Markopo 3 orë më parë
Sa kott pr😝😝😝
Morena Curri
Morena Curri 4 orë më parë
I kujton kujt kenga e era istrefit bomb bomb??apo vec mu?
Enio Berdica
Enio Berdica 4 orë më parë
Melisa gjithë këtë këngë e ka bërë vetëm për ANDIN
edcvgftyu tgbhuji
edcvgftyu tgbhuji 4 orë më parë
Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.
Edison Papaleka
Edison Papaleka 4 orë më parë
Kari karri!! Ha ha
Alba King
Alba King 4 orë më parë
I come from #tiktok
Liridon hali Liridon halili
Liridon hali Liridon halili 5 orë më parë
❤️❤️
Neritan Ibrahimi
Neritan Ibrahimi 5 orë më parë
Sikur knon sabri fejzullau
Enxhi Balla
Enxhi Balla 6 orë më parë
Ik moj dhiu anej
Elona Mucici
Elona Mucici 10 orë më parë
Kenga dhe çift i mire
Alban Krasniqi
Alban Krasniqi 10 orë më parë
Po de po
Bere KSMS
Bere KSMS 11 orë më parë
Spo ju hec 😆 Adelina Big Mama Ermali Zafina Dil te dera Coco edhe Blero Gezuar 2017
Koli Kurbin
Koli Kurbin 11 orë më parë
Qia robt diten e par qe doli kenga u futa ta degjoje u bona kaps Kismet do shof perputhen e lirohem pak sidomos kur fol antonela dhjes lirshem
SaYa BeatZ
SaYa BeatZ 12 orë më parë
Hani kara ju populli ksaj hallall i qoft qe tallin bythen me ju
Vanesa Canga
Vanesa Canga 12 orë më parë
Je me e mira 💘
Ina Ledi
Ina Ledi 12 orë më parë
👑Tayna like 💋melisa koment
Marsela Marsela
Marsela Marsela 13 orë më parë
Qyyyyqjaaa o Melisa e more ate qe doje mi 🙄🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Loris Puja
Loris Puja 13 orë më parë
Supe melisa 👍👍❤😚 Bravo
E B
E B 14 orë më parë
Keta tallen b..... me publikun ishin te lidhur para se te hynin ne emisjon
Deni
Deni 14 orë më parë
Diva e Shqipris😍❤💋😘💖🔥👑😚💕
elo shkembi
elo shkembi 14 orë më parë
O yll
TEDI
TEDI 14 orë më parë
ZOT MBAJ DOREN
Arjesa Brahimi
Arjesa Brahimi 14 orë më parë
😇😇😇😇😘😍😍😍💕💕💕😇💖💖💋
Diorni Bime
Diorni Bime 15 orë më parë
super keng
Ervina Alijaj
Ervina Alijaj 15 orë më parë
Molto djeale djeale vibes
Hazbije Loki
Hazbije Loki 15 orë më parë
Te Dua melisen je shum e bukur te Dua shum
Hazbije Loki
Hazbije Loki 15 orë më parë
Muzika tjera me te bukura shum Jan te bukura shum e E Dua melisen se eshte shum e bukur
14K FOTIS
14K FOTIS 15 orë më parë
Kush vje pas teje teje teje
Hazbije Loki
Hazbije Loki 15 orë më parë
Ban ala tjera
Hazbije Loki
Hazbije Loki 15 orë më parë
Shum
Hazbije Loki
Hazbije Loki 15 orë më parë
Shum e bukur qenka muzikq
Loni Rexhepi
Loni Rexhepi 15 orë më parë
Super
Er Al
Er Al 16 orë më parë
Suksese Melis
Dardan Gjoni
Dardan Gjoni 16 orë më parë
Rap qira ku isht ne takim me meter rrishi
Migela Metohu
Migela Metohu 16 orë më parë
Kenge e bukur
Loni Lorisa
Loni Lorisa 16 orë më parë
Love melissa😍😍❤💓💖❤❤❤
FIQIFI BAJA
FIQIFI BAJA 16 orë më parë
💏💏💏💏💏💏💏💏
Giana Mecaj
Giana Mecaj 16 orë më parë
O melisa do me besh nje keng me emrin tim fjorela. Se je shume e bukur 😇💖💞
senadfikaj
senadfikaj 16 orë më parë
⚠️⚠️⚠️
Artan Fier
Artan Fier 16 orë më parë
Jan si🌟🌟🌟🌟 seni sevijurum
Felleze Malaj
Felleze Malaj 17 orë më parë
Melisa je shume e mire e ke ze te bukur keshtu vazhdo
Bashkim Metalla
Bashkim Metalla 17 orë më parë
Jepi melisa 👑👑💲💲💲💸
Ina Ina
Ina Ina 17 orë më parë
Ca ka kjo më shumë se mua tha Luli 😂😂😂
Jola Ola
Jola Ola 17 orë më parë
Shum cifte i bukur jeni te dy shum te mire
Xhuljeta Hoeldrich
Xhuljeta Hoeldrich 17 orë më parë
Je shum e mir,suksese te metejshme ❤
Butrint Imeri
Butrint Imeri 17 orë më parë
Super zë ke veç vazhdo ❤️love you
suela bunjaku
suela bunjaku 18 orë më parë
Plizzzzzz😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇
suela bunjaku
suela bunjaku 18 orë më parë
Melis a me ben shoqe sepse une nuk kom shoqe a ke snap dhe instgram per me ta ba follog
Paola Montanaro
Paola Montanaro 18 orë më parë
♥️🌞♥️
Ladi Kaso
Ladi Kaso 18 orë më parë
sa çift i bukur
Leah Sun
Leah Sun 19 orë më parë
Love it🥺❤
Arben Xaka
Arben Xaka 19 orë më parë
🍎🍎
Ladi Kaso
Ladi Kaso 19 orë më parë
😙😙😍
TIBETI QEPANI
TIBETI QEPANI 19 orë më parë
Kur t ndaheni do ta kendoj kengen tjetra🤣🤣🤣🤣
sheklqesa mashkulli
sheklqesa mashkulli 19 orë më parë
Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty 2x Kadale kadale ma merr zemren Sa here pe kqyri, mendjen po ma luan A e din shum mire s'mundet me m'zevendsu E ti po m'don E ti po m'don S'e sheh me sy, e pres me zemer dhe menon Tjetren me lon Tjetren me lon Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty 2x Kadale kadale, xhan ti je tu tranu Duket ashiqare djal pse s'vjen e ma tu Dashni je me te, per mu je tu menu E ti po m'don E ti po m'don S'e sheh me sy, e pres me zemer dhe menon Tjetren me lon Tjetren me lon Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty 2x
Izabela Elezaj
Izabela Elezaj 19 orë më parë
Leni ca te thojn te tjeret se je shume e bukur
Rezana Gashi
Rezana Gashi 19 orë më parë
Ne fundAndi melisa po te thot leje ten po hajde me mu hahaha se po dan me te pas ty melisa 💋
Qendrim Spahiu
Qendrim Spahiu 19 orë më parë
Ja ngjiti erifi neni ju
Ak47 Gaming
Ak47 Gaming 19 orë më parë
Asnje koment per muziken vec ne lidhje me perputhen 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Eli Molliqaj
Eli Molliqaj 19 orë më parë
Më pelqen shumë kenga jote Melisa.Ti je super dhe je fantastike.Nyk shikohet perputhen pa ty 💜💜💜
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI 19 orë më parë
Meje,meje,meje. Leje,leje,leje hajde këngë hajde. Pffff
Kejsi Sadikaj
Kejsi Sadikaj 19 orë më parë
Vdeksha une per ty
ᴏɴʟʏ ᴘᴀɪɴ ʏᴛ
ᴏɴʟʏ ᴘᴀɪɴ ʏᴛ 20 orë më parë
U ca pilli
Erges Gjuzi
Erges Gjuzi 20 orë më parë
💖❤️
Teuta Shala
Teuta Shala 20 orë më parë
🥰🥰🥰🥰😍😍🥰🥰🥰🥰😍😍❤❤❤❤
Efh Tzialli
Efh Tzialli 20 orë më parë
😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️ Love you 💕💕 zemr
Evilina Bregu
Evilina Bregu 21 orë më parë
Se di a vec mua nuk me shkarkohet ! ?
Elena Zenelaj
Elena Zenelaj 21 orë më parë
🥰🥰
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 21 orë më parë
Jo se kapuçen Andi e pelqente shum dhe Melisa ja beri dhurat hahahaja O daku ju keni gênje veten Jo ne Publikun 🥳
Leunard TARA
Leunard TARA 21 orë më parë
Melisa je shum e mir🥰🥰🥰
Nertil Luli
Nertil Luli 21 orë më parë
Duhet tja di per nder Melises,dje gjyshja ime u ngrit nga karrikja me rrota pasi kishte 20 vjet e paralizume,sapo degjoi kengen e Melises u cua dhe hoqi nga priza kompjuterin.
Rejhan Sulja
Rejhan Sulja 21 orë më parë
Qka keni thën kur e keni pa andin në spod të melises un jam habitur
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 21 orë më parë
Q
Rejhan Sulja
Rejhan Sulja 21 orë më parë
Kto tu dy qenkan bashk
Funny Mems
Funny Mems 21 orë më parë
Auto tone.i ka qr s'esht zeri i saj fare👎👎🖕🖕
Adea Buci
Adea Buci 22 orë më parë
Melisa 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💖💖💖💖💖💖
Zyrafete Maxhuni
Zyrafete Maxhuni 22 orë më parë
Melisa dhe Andi jeni shum kjut
Elsida Rrucaj
Elsida Rrucaj 22 orë më parë
Melisa ti je shum e bukur të dua shum Love ❤❤❤💛💛💛🧡🧡🧡💋💋
Fuck You
Fuck You 23 orë më parë
Melisaa je shuumm pidh i bukur Poo ma mir lejee kett profesion leje leje lejee hahahaahhahahaahaaha
hik 're kar
hik 're kar 23 orë më parë
Super Kenge melisa 😇😇😇😇😇👑👑👑👑👑👑👑👑👑💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲😍😘😚😙😎😎😛😍😍😍
Bos Bos
Bos Bos 23 orë më parë
Fatjoni left dhe chat
Bos Bos
Bos Bos 23 orë më parë
Të gjith këngëtar veç Arjani nuk ja nisi muzikes
Denisa Curaj
Denisa Curaj 23 orë më parë
Ku je moj Melisa je yll ❤❤
Erisa devolli
Erisa devolli Ditë më parë
Hahaha si magjupe e vogel
Klea N
Klea N Ditë më parë
🥰🌟
iamkida
iamkida Ditë më parë
un e dija q thoshte ate qe ke dashni leje leje kjo thot ate qe ke tash leje leje leje
Xhulian Litos
Xhulian Litos Ditë më parë
Bravo melisa me ke pelqyer me kete kenge ka melodi te bukur
Asarda Shima
Asarda Shima Ditë më parë
Q
Elvin Kasa
Elvin Kasa Ditë më parë
Kushte e menduara ti apo andi 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Elvin Kasa
Elvin Kasa Ditë më parë
Të dua 🥰🥰🥰🥰🥰🥰😍😍melina LOVE 😎😎🤗😎🥰🥰🥰😍😍♥️♥️♥️🎶🎶🎶🎶
Mitro Dedi
Mitro Dedi Ditë më parë
Prej olses qe te mohoj dashurin i ke kto klikime ,,ju jeni gjith te pa fytyr qe beheni pjes e nje skenari,,,nje skenar qe ajo se ben vetem por me ju me aktoret me perfekt dhe ne fund mer te shara ..
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
Shikime 67 mln
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 885 mijë
Kuruluş Osman 56. Bölüm
2:19:54
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)
4:08
VizioniLibonia
Shikime 917 mijë
Highlights Valencia CF vs FC Barcelona (2-3)
3:10
LaLiga Santander
Shikime 2,2 mln
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
03:11
Capital T - RRUSHE
03:26
Capital T
Shikime 486 mijë
DJ Gimi-O x Habibi [Albanian Remix]
02:18
DJ Gimi-O
Shikime 67 mijë
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
Ardian Bujupi - PANAME (prod. by OSTER)
02:58
OfficialArdianBujupi
Shikime 116 mijë
TIKA - MY HUANA
02:35
TIKA
Shikime 4 mln
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 885 mijë
Kuruluş Osman 56. Bölüm
2:19:54
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)
4:08
VizioniLibonia
Shikime 917 mijë
Highlights Valencia CF vs FC Barcelona (2-3)
3:10
LaLiga Santander
Shikime 2,2 mln
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
3:46
thisisnoizy
Shikime 4,1 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
5:27
Varrosi OTR
Shikime 2,8 mln
Marin - #Tmerr (prod by. Rzon)
2:54
MarinOfficial
Shikime 1,9 mln