Ilir Meta, kërkoi hapur azil politik në Rusi

  Shikime 176,327

Pamfleti Net

13 ditë më parë

Komente
Alen Goretic
Alen Goretic 2 ditë më parë
Ku ka qene te shesheli ne Serbi kem fakte 🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
Ilirjan Xholi
Ilirjan Xholi 4 ditë më parë
Ujku, ujku, ujku ndërsa çakalli bën kërdinë. Mos e kruani bythën me Metën, po merruni me atë filosllavogrekoarrumunin
Fatmira Ruka
Fatmira Ruka 4 ditë më parë
Ah MONIÇKA, ku të çon lakmiçka e madhe. KASHATA E MADHE TA XEN FYTIN.
Gazi Floriri
Gazi Floriri 5 ditë më parë
flisni dhe per lepirsin e tij qe i rri si peder nga mbrapa Tedi blushi
Kastriot Rama
Kastriot Rama 6 ditë më parë
Edi ik, salihu ik, meta ik.
giannis kriavrisi
giannis kriavrisi 6 ditë më parë
burge te perjeteshem grabiqaret e skiptaris
Viktor Xhurxhi
Viktor Xhurxhi 6 ditë më parë
Ha ha ha qar iliri ki esht fantazem perzotin
Lugina e Presheves
Lugina e Presheves 7 ditë më parë
Ky vet po do me bo vendin dikund Azil per pato flet fjalë banale
Rustem Xhemaili
Rustem Xhemaili 7 ditë më parë
oooki familje cim kret lekt ckai paska vjedh doyi cojka ne rusi
Mimoza Pasha
Mimoza Pasha 7 ditë më parë
Ku te doje le te shkoje vetem te zhduket nje here e pergjithmone nga Shqiperia, e mos te harroje te marre me vete dhe ate dordolecen e vet.
agim jahja
agim jahja 8 ditë më parë
#U versulen HIENAT per te shqyer KERMAT#----
Thea Man
Thea Man 8 ditë më parë
Kjo tregon se Ilir Meta i perket diktaturës dhe është kaq i fortë qe e ve dhe me amerikën.perse vall urren ai presupozohet se është i paster i ndergjegjegjshem demokrat ashtu siç kërkon posti një shembull për brezat e ardhshëm.
Marsela Frasheri
Marsela Frasheri 8 ditë më parë
Fare lehte bllokoini llogarite pronat dhe lereni te punoje skane pare kurre adnje dite pune keta dhe partine e tij
Robert Tekiu
Robert Tekiu 8 ditë më parë
Tashti KERCE Vallen e Baftiarit Kurse Zonje madhe. Vallen. e Ariut
Robert Tekiu
Robert Tekiu 8 ditë më parë
Iku dhe baftiari
Soinas Doyi
Soinas Doyi 8 ditë më parë
me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️
Mentor Begaj
Mentor Begaj 8 ditë më parë
Pamflet na ke mbushur me genjeshtra gjithe kohen, njelloj si Rama . Ju dhjefsha razen.
Renato Dalipaj
Renato Dalipaj 8 ditë më parë
Po ky bohet tap me raki dhe nk di cfr fol cohu enver 🤣
Roza10 Roza10
Roza10 Roza10 8 ditë më parë
meta ik
foopyu nooui
foopyu nooui 8 ditë më parë
me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️
Flamur Shaha
Flamur Shaha 9 ditë më parë
Mbrapa diellit
Soinas Doyi
Soinas Doyi 8 ditë më parë
Pjerdh se lirohesh
erlan gashi
erlan gashi 9 ditë më parë
Like te erdhi fundi
beedsj roiue
beedsj roiue 9 ditë më parë
Po hapesh shum bythesh o Lili ki kujdes.
no name
no name 9 ditë më parë
Ju pamflet jeni e zeza e kombit.Ju jeni rrenca.shpifes,shkatërrues të çèshtjes kombetare.Ju jeni argat të shkaut...vetem e vetem për ...karrigën e patronit...
festim shkina
festim shkina 9 ditë më parë
mos ta pranoje asni shtet per vec burgut alkatraz demin me vdekje don ky njeri
foopyu nooui
foopyu nooui 8 ditë më parë
me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️
Demir Paso
Demir Paso 9 ditë më parë
Florinjtë fiorinjtë ku janë florinjtë e metës ku janë florinjtë e florinjtë fiorinjtë ku janë florinjtë fiorinjtë burg burg burg burg burg burg burg e
do
do 9 ditë më parë
More fund o tradhetar i ndyre . Ke turperuar nje Skrapar heroik dhe emrin shqiptar . Helm tu befte buka e ktij vendi qe te rriti dhe e kafshove si qen i terbuar .
beedsj roiue
beedsj roiue 9 ditë më parë
skenderbeut kok palari eshte vrases me pages me gjith banden e tije
Vera Vera
Vera Vera 9 ditë më parë
Yrikim brava po mos fliste kjo do behesh luft civile bravo yrikim
Demetrio Note
Demetrio Note 10 ditë më parë
Nuk ka se ku do te iki funderrina.Duhet te bej 100 vjet burg pastaj te shkoj ne Rusi,monstra
vinasu maaj
vinasu maaj 9 ditë më parë
Boo na iku floriri ne rusi
Godfather44
Godfather44 10 ditë më parë
ikni ooo komunista o legena
vinasu maaj
vinasu maaj 9 ditë më parë
Ky do. Ngelet per keqe ne istotori si Berisha e Luli e Monika turpe
Valentin Ceku
Valentin Ceku 10 ditë më parë
Do burg jo azil politik hajdut politik
Sefer Sina
Sefer Sina 10 ditë më parë
Dil,ne,television,dhe,ulurit
Toni Jonsson
Toni Jonsson 10 ditë më parë
Amerika eshte mesuar ti shaj miqte si psh shahun e iranit Noriegen e panamase e tjere ne latin amerike por po dalim tek miqte e medhej Saddam Hussein e Kadafin e libise apo diktatoret e Saudi Arabise e mos dalim ne afrike se eshte larg si Hidiamini ha qe hante njerez kur si shko mas qefi amerikes keshtu te ndodh por nxirreni jashte Ameriken se me mire behet sben investime e fabrika amerika ore te mjere,asnje megdanolls se ka hapur se fundja i bejme me te mira qoftet ne.
Martin Marku
Martin Marku 10 ditë më parë
Pjerdh se lirohesh
Gazmend T
Gazmend T 10 ditë më parë
Ilir Meta, mere edhe Albin Kurtin me vete atje ne Rusi sepse edhe ai esht aleat i Rusis gjithashtu edhe paguhet nga Rusia.
vinasu maaj
vinasu maaj 10 ditë më parë
Po hapesh shum bythesh o Lili ki kujdes.
ss divizion
ss divizion 10 ditë më parë
* TË PËRFUNDOJË SI EL GADAFI 🇱🇾 * ⚔️🇦🇱⚔️
tit kulla
tit kulla 10 ditë më parë
me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️
Andrea Luigi
Andrea Luigi 10 ditë më parë
Po ku do veje ! Nuk ka leke se ja bllokoi leket neper bankat europiane e amerike e azi ,! TANI I KA IKUR TRURI BUDALLAIT KATUNDARIT TE CEPANIT
Gua Kip
Gua Kip 10 ditë më parë
Ti qifsha ropt
Taulant Bora
Taulant Bora 10 ditë më parë
shqiptaret duane vdekjen e ilir kokepalarit filorus me gjthe saliserbin dhe lulburdellon po shkuane keta ne litar per shqipteret do jete festa me e madhe qe nga koha e skenderbeut kok palari eshte vrases me pages me gjith banden e tije
vinasu maaj
vinasu maaj 10 ditë më parë
vendit.
Vard
Vard 10 ditë më parë
Ju lutem o vllezer te Kosoves, silleni Albin Kurtin te udheheqi shqiperine e kosoven bashk. Po kandidoi Albin Kurti, ka per ta fituar direkt se shqiptaret e dine qe ai esht lider i madh shqiptar
Edison Nothorius
Edison Nothorius 10 ditë më parë
Ky do. Ngelet per keqe ne istotori si Berisha e Luli e Monika turpe
Elton Celaj
Elton Celaj 10 ditë më parë
Boo na iku floriri ne rusi
I LOVE ENGLISH
I LOVE ENGLISH 10 ditë më parë
Do ishim duke folur Serbisht po të mos kishim Amerikën.
Kyro D
Kyro D 10 ditë më parë
NE VRIME TE MIUT DO E GJEJME KETE QELBESIRE TE KOMBIT SHQIPETAR!
Ardian Lasko
Ardian Lasko 10 ditë më parë
Po hapesh shum bythesh o Lili ki kujdes.
Anri Fejzaj
Anri Fejzaj 11 ditë më parë
Ca koke ke like me florrinj esht brenda qe esht xhunga xhunga
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 11 ditë më parë
Ce do Putin kte koqen po' doli nga presidenti 😀 te hedhin nga siberia ti ngri Monika nga bytha -50
Blendi Topuzi
Blendi Topuzi 11 ditë më parë
Κy maskaraj duhet djegur I gjall ne mes te popullit
WALLTER P38
WALLTER P38 11 ditë më parë
Nuk i ka hije nje kryetarit e nje shteti ky duhet te shkoje ne neuropsikiater te sherohet.
Bashkim Neziri
Bashkim Neziri 11 ditë më parë
Ky eshte kokrra e budallait. I shpall lufte AMERIKES truthari.
lindita kryekurti
lindita kryekurti 11 ditë më parë
Panfleti eshte zeri i se vertetes.Une i kundershtoj te gjithe personat qe flasin kundra jushe. Jepni argumenta ne qfs panfleti genjen.Respekte dhe kam shume kenaqesi tju degjoj. Bravo jeni te mbrekullueshem.
Zyma Zym
Zyma Zym 11 ditë më parë
Duhet sa më shpejt kjo klasë e stërvjetruar e korruptuar që flasin nën ndikimin e drogës e alkoolit të largohet dhe të dënohen për dënimin që i kan shkatuar dhe po i shkaktojnë vendit.
gjoniii gjoniii
gjoniii gjoniii 11 ditë më parë
Ik ilir muti me kokmadhen
Affe Affe
Affe Affe 11 ditë më parë
Qeverisja e Politika e poshter per shum politikan të Shiprin e kosovs duhet per me lyp Azil në Rusi a serbi
Komenti Komenti
Komenti Komenti 11 ditë më parë
ruset nuk mun majn veten e vet o koqe edhe putini nuk di ku te shkoj
Vis Fortuna
Vis Fortuna 11 ditë më parë
ilir meten e sulmojne gjithmon para zgjedhjeve, kur merr ca mandate thone prit njeher se nuk esht aq i keq
Loni Betoni
Loni Betoni 11 ditë më parë
Po ky Blushi qa i rri mbrapa tan kohen, hahahaha qa budalli asht
Ingrit Korreshi
Ingrit Korreshi 11 ditë më parë
I Rane puplat harabelit nga skrapari.
Bardhok Markou
Bardhok Markou 11 ditë më parë
JO POLITIKAN POR SEKT I ARDHUR NGA QARQE TE CAKTURA . POLITIKA E NGRITI NE ARKIT ME TE LARTA TURP PER SKEN POLITIKE 30 VJEQARE HUMBJE E MADHE PER KOMBIN
Stilian Bello
Stilian Bello 11 ditë më parë
Sa më shpejtë në burg dhe sekuestrim lekët që u ka vjedhur shqipëtarve
Gela Selimi
Gela Selimi 11 ditë më parë
Jutepamfletit Kinder metes vetempet meten flisnim jokaq hashiqare
Xh Kerolli
Xh Kerolli 11 ditë më parë
Poro Rus
Bejt Bejta
Bejt Bejta 11 ditë më parë
Ky esht trathtari mei madh pas esat pash spiunin hajduti i gjith koherave ilir floriri
Teli Teli
Teli Teli 11 ditë më parë
Leket ika ne rusi ky o pamflet I rru bythen sja bllokon dot asnjeri potarrasin ne burg po mir doishte
H H
H H 11 ditë më parë
A ka 1 njeri te mir ne ate vend qe punon per vatanin e vet dhe popullin e vet,a ka a sa une po e kuptoj spaska pas as nje her ,
Ndue Kabali
Ndue Kabali 11 ditë më parë
ABC... PERSONAL MENDIM. TÈ LUMTE PAMFLETE NET. BRAVO PAMFLET NET. KA RASTE QE EDHE ME FJALE ZEMERA TÈ BAHETE MAL. RUAJNA ZOT SIKUR DEKLARATATE TUAJA TÈ KTHEHENE NE REALITETE, ATEHERE VLERA E THENIEVE TUAJA, DO ME KUJTONIN JEZU KRISHTIN, I CILI ME GJITHESE I PA FAJSHEN E GOZHDUANE PER SE GJALLI. ATEHERE PER RREGUL TRESHI, KETA "TRIMA" KOMUNISTE C'FARE MERITOJE PER TÈ "MIRATE" QE I KANE SJELLE POPULLIT SHQIPETAR.???!!!... LIRIA E SHQIPETAREVE, VDEKEJE TRADHETAREVE.. FLM. NDERIME. NGA NDUE GJIN KABALI KATUNAR NGA NAHIJA PROSEK KTHELLE MIREDITE.
Jakov Sollomoni
Jakov Sollomoni 11 ditë më parë
Ky cope gomari skraparllime raki ne trurin e tij te semure ,duhet qerruar nga skena politike dhe duhet ndeshkuar fort me ato qe thote
Nurie Thomo
Nurie Thomo 11 ditë më parë
Jo jo ketu te vej ne burk ai dhe te tjeret si qy
Bujar Iljazi
Bujar Iljazi 11 ditë më parë
Ja e verteta u kan me armikun famkeq russ
Fatmir Kola
Fatmir Kola 11 ditë më parë
Ketij gjakpiresi mental kunt president muti po I vjen fundi. Shkurt...te paguaje vuajtjet qe I ka shkaktuar dhe demet e pa llogariteshme qe I ka sjelle popullit shqipetar nje fshatar mental qe dreqi e di si arriti te na coje drejt grapes. Burg per te degjeneruarin dhe.
Arber Vajkali
Arber Vajkali 12 ditë më parë
Ky soj njeriu " trim i çakërdisur" ka dalë përfundimisht nga binarët. Ky president , kjo figurë groteske është turpi ynë. Është njësuar me shokun e tij të ngushtë të armëve Sali përbindëshin , njeriun që ka tundur nga themelet Shqipërinë.
Shuki Lipert
Shuki Lipert 12 ditë më parë
Rode i poshter ......
Erald Nexhipi
Erald Nexhipi 12 ditë më parë
mir politikanet genjejn po boll more me lajme te rreme boboooo bobooooo u kthyen televizionet me tifozllek e mediat
Serxho Vlore
Serxho Vlore 12 ditë më parë
Jo nuk duhet te largohet pa i paguar ato qe i ka ber popullit duhet te vej ne burg
Sotiri Gkika
Sotiri Gkika 12 ditë më parë
Me vjen keq per perkrahasit e tij qe e kane besuar por shoke e vllezer ky person ka rjedhur ky Sanco-Panco ka deshtuar,nuk besoj si ky shtet mban ne krye njerez pa karakter dhe te demshem te shoqerise.
Aldo Nuna
Aldo Nuna 12 ditë më parë
9
Festim Kertusha
Festim Kertusha 12 ditë më parë
Me. Ameriken. me. Zonjen Rusia. Shtet. Mafjoz. armiku.kombit.me.Serbin Kur.do.hyj.ne.burge.ky.i.drogom Ajdut. Me.Ameriken.perpara🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇹🇷
w.w.w alb
w.w.w alb 12 ditë më parë
Po po pirdhni ju te pamfletit ky per burg qe qekur dritan prifti i publikoj kameren e fsheft, tani do e kapi Amerika,ketu kush ka lek nuk e rrun fare,po te ju hek ju na lista se vetem genjeshtra keni.
Ha si Halper
Ha si Halper 12 ditë më parë
Merreni muster te Kosoves votoni vv e pshtoni kombin nga tradhtaret
Gjergj Mjeda
Gjergj Mjeda 12 ditë më parë
President ilir merda rrugac politik
jeffy Salentes
jeffy Salentes 12 ditë më parë
1:34 𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ hotgirls.to 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1619297262
Ura Guri
Ura Guri 12 ditë më parë
Jo Shqipnia, por president lopa asht van kunra USAs...
Blue Sea
Blue Sea 12 ditë më parë
Thefte qafen marrte me vete dhe saliun
Naim Cerkini
Naim Cerkini 12 ditë më parë
Kete horre duhet Burgos per tere jeten.Eshte shume i dessen per vendin.Ky eshte marria vendit.
Tokat Ilire
Tokat Ilire 12 ditë më parë
pse ky tjetri ashte ma i mira a ky eka te garantuar ne serbi vllau i vuqiqit ky esat pash toptani numer 2 i quajtur edi rama .por ne jemi njerz qe harrojm dhe per ta luftuar nji oligard i bashkohem tjeteit oligard .keta te gjith duhet larguar nga postet e pozitat sepse keta jane virusi i kombit e shteteve shqipetare ne dardani vllezerit tane i larguan oligardet sa do pakë dhe radhen e kem ne ne nenen shqiperi qe ti largojm keta hajdut sepse keta virusa te gjith te njejt jane mallkuar qofshin
Ljuban Tadiv
Ljuban Tadiv 12 ditë më parë
Ilir meta dhe sali berisha dotju ndodh eikur Qaushevskit
Albano Gashi
Albano Gashi 12 ditë më parë
Ne Burg Plehra 🙏sa me shpejt
Albano Gashi
Albano Gashi 12 ditë më parë
Smeret me plehra Putini👍
Bujar Shoti
Bujar Shoti 12 ditë më parë
Ah ropt more shkerdhyer nuk te ze me e nenes as ty e familjen tende ore i korruptuar ti do 12 .7 ne goj
Bashkim Bajraktari
Bashkim Bajraktari 12 ditë më parë
O Esat pasha shpurru o idijot
Petrika Pleqi
Petrika Pleqi 12 ditë më parë
Ne Rusi as te antikapet nuk te futin.
Gazi Ahmedi
Gazi Ahmedi 12 ditë më parë
I NGRATI ASHT TURBU KREJIT KI DO IKE PO MONA KU LULU
Batjar Kamberaj
Batjar Kamberaj 12 ditë më parë
Shteti te mare masat per kete injorant president. Ky nuk duhet te dale as nga tirana e jo nga shqiperia . Ketu ti kalben kockat dhe po te jete e mundur dhe te pjelleve tu iqet e drejta per te studijuar ne angeli. Gjynahet ti lajne ketu ku kane bere poshtersirat.
A. G
A. G 12 ditë më parë
Ik ore bir i shkines ne mut...tradhtar Kombi...Te fala Kosova
Bashkim Bajraktari
Bashkim Bajraktari 12 ditë më parë
Largone ket te pa Moral
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri 12 ditë më parë
QENI I PA BES ILIR METAJ NE BURG DHE SHOKET E TIJ
Eduart Bexho
Eduart Bexho 12 ditë më parë
panfleti medija prostitute shqiptare lulushi i vendosur nga SALI BERISHA ka kurajo te flasi per esapin e vet ,o medija idiote ,perse berisha zgjodhi lulushin kot ,apo ju do perisni kur te vdesi sali berisha,por mos haroni ,saliu ka lene trashigimtaret e tij ,me dhendra e tjere .prapaganda e panfletit ,eshte e gabuar por kete parti PD ,kjo duhet shkerire ,dhe te tjera te dalin .
Eduart Bexho
Eduart Bexho 12 ditë më parë
panfleti medija prostitute shqiptare lulushi i vendosur nga SALI BERISHA ka kurajo te flasi per esapin e vet ,o medija idiote ,perse berisha zgjodhi lulushin kot ,apo ju do perisni kur te vdesi sali berisha,por mos haroni ,saliu ka lene trashigimtaret e tij ,me dhendra e tjere .prapaganda e panfletit ,eshte e gabuar por kete parti PD ,kjo duhet shkerire ,dhe te tjera te dalin .
CRICKET x MUMA  - PA TY (Official Music Video)
3:23
Cricket Music
Shikime 875 mijë
WE FINALLY MET.
4:08
Bryce Hall
Shikime 1,6 mln
Ditari 24 Prill 2021
13:03
RTSH Gjirokastra
Shikime 298
Emanet 172. Bölüm | Legacy Episode 172
53:18
Opinion - Meta jep dorëheqjen
08:20
RTV KLAN
Shikime 107 mijë
CRICKET x MUMA  - PA TY (Official Music Video)
3:23
Cricket Music
Shikime 875 mijë
WE FINALLY MET.
4:08
Bryce Hall
Shikime 1,6 mln
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
4:00
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
Shikime 412 mijë
Kuruluş Osman 56. Bölüm
2:19:54
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln