Antonela bëhet problem, ndërhyn në fotot e Mevlanit dhe Ledjanës - Përputhen, 24 Shkurt 2021

  Shikime 165,163

Top Channel Albania

2 muaj më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALnets Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
Rinora Metaj
Rinora Metaj 26 ditë më parë
Mevlan🧿🧿♥️♥️ Ledjan❤️❤️💋💋
Gshshshwhhw Sjejjsjsjsjsj
Gshshshwhhw Sjejjsjsjsjsj Muaj më parë
Moj Ledjana Tërhiqu Prej Mevlanit Shiqo Reagimin Eantoneles
Eri Shaku
Eri Shaku Muaj më parë
O Ledjana o yll lufto per Mevlanin se esht djal flori rrall gjen djal si Mevlani
Emanuela_ Helsinki
Emanuela_ Helsinki Muaj më parë
ANTONELA E KAM TREGUAR EDHE NE VIDEON TJETER ATY KU E BERI KOMENTIN 4 MINUTESH ME LEDIANES MEVLANI KA VU FOTON E VET ME LEDIANES KE PROFILI NE RRJETET SOCIALE ME DATEN: 16.02.2021 NE ORA 11:05 NDERSA TY TE SILLTE POSHTE E LARG NCE NCE
Emanuela_ Helsinki
Emanuela_ Helsinki Muaj më parë
ATY KU BERI TAKIMIN 4 MINUTESH ME LEDIANEN ME FALNI PASKAM GABUAR NE TE SHKRUAR KAM SHKRUAR KOMENTIN.
Gezim Alliu
Gezim Alliu Muaj më parë
Antoonela mevlan
Malvina Hamzaj
Malvina Hamzaj Muaj më parë
Injorante antonela shum koooooottttttttttttttttttt 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕👎👎👎👎👎
Nico Deri
Nico Deri Muaj më parë
Antonela❤ Mevlan 💕💕💥
Rakela Nocka
Rakela Nocka Muaj më parë
Ledjana e Mevlani jeni super cift..
Halit Lumaraku
Halit Lumaraku Muaj më parë
Ledjana 🍒mevlani
Krasniqi Hatixhe
Krasniqi Hatixhe Muaj më parë
O Arian i nderuar te ka gjet e zeza ty aty🤣🤣🤣🤣 qendro i fort hahahaa.respekt.Mevlan i dashur ty te pershtatet shum Prinzess Lediana.
Diana Estrefi
Diana Estrefi Muaj më parë
Bora më fal ti nuk flet kurduhet tani nuk po të pushon goja
G Ll
G Ll Muaj më parë
Ledjana asht per ty o Mevlan Allahu ju bashkoft njaq kam me than
Mobiles Samsunga10s
Mobiles Samsunga10s 2 muaj më parë
Antonela Mevlan ❤❤🌟🌟
Suzana Myrtezaj
Suzana Myrtezaj 2 muaj më parë
Ledjana super
Lola Guri
Lola Guri 2 muaj më parë
Ledjana Mevlan ❤️❤️
Dava May
Dava May 2 muaj më parë
Mevlan urime Ledjana super vajze e qetet dhe me norma shume edurushme po te isha un do e kisha zfidue kahere
Vortex Clan
Vortex Clan 2 muaj më parë
Po ska fytyrë ajo Antonela me ken femër e rregull nuk nderhyn.aq ka horizont.
Ylli Polar
Ylli Polar 2 muaj më parë
edhe mir ka bon qe te ka hek se e kishe prish foton
Bert Shahini
Bert Shahini 2 muaj më parë
Ka do lidjanen apo antonelen ❤❤❤
Greta Basha
Greta Basha 2 muaj më parë
gus9r9uerfsjka
alessia albania
alessia albania 2 muaj më parë
Amam mor mavlan se eka hellur ledjana foten tende me mbuluar ate buqeten e lulave si eka shkruajtur me mungon se kush imungon izot edi ledjana esht timi i saj tjeyres geja qe doli e perputhur me andin e luante me te tjer jashy elle nedjana ate ftyr ka
Kika Baka
Kika Baka 2 muaj më parë
Melvan boss Antonela eshte per ty
suzi koci
suzi koci 2 muaj më parë
Ledjana dhe Ana dhe Sara Jane me fallcot
herolind xhaferi
herolind xhaferi 2 muaj më parë
Shum mir
Mondi Pire
Mondi Pire 2 muaj më parë
Po kur keni dale bukur mevlan pse nk perputheni por prisni kunjat dhe xhelozit e antoneles gjasme sikur te do..
Astrit Cela
Astrit Cela 2 muaj më parë
Mevlan Ledjana është për ty morë Burrë jo me atë tjetrën
Stara Baka
Stara Baka 2 muaj më parë
Ledjana eshte vajze super
Dona Mafia
Dona Mafia 2 muaj më parë
Deri me tash asnje vajz nuk eshte kaq korrekte kaq e dashur ka batutat e omla vazhdo kshtu nese vazhdon kshtu deri nfund tjetes me mashkullin e jetes do tjesh gjithmon kshtu sepse djemt deshirojn nje vajz kshtu siq je ti 🥰❤
Halime Syla
Halime Syla Muaj më parë
Lediana je sjum e bukr por edhe e sinqert ndaj mevlanit e ajo laraska let ik nga perputhen mos u dorzo lediana
Emira Mulaku
Emira Mulaku 2 muaj më parë
Nje koment Antonela muk ka drejt te nderhyj ne mes te Ledianes dhe Mevlanit kjo normal nuk guxon me ofendu ledianen se lediana eshte femer shum e kulturume dhe vajz e formume
lucie ceveli
lucie ceveli 2 muaj më parë
t
leart nuhiu
leart nuhiu 2 muaj më parë
1:27 mevlani shchremshot 😂😂😂
cookie
cookie 2 muaj më parë
Ledjana me erin shkojne bashk te dy te trash ne mend nuk din qa flasin
Ketty Andrei
Ketty Andrei 2 muaj më parë
Ledi ylllllll
Ketty Andrei
Ketty Andrei 2 muaj më parë
O Lediana o yllllllll. O mevlan o ylllll
Elisa V
Elisa V 2 muaj më parë
O Mevlan merri te dyja , Antonela pranon vetem mbushja menjen ledianes
ariela ariela
ariela ariela 2 muaj më parë
Sa t. Mire jan t 3
Satbere Emini
Satbere Emini 2 muaj më parë
pershendetje lediana eshte shume vajze e mire dhe me mevlanin kombinon shume jane si dy yje faleminderit
Bujamin Elmazi
Bujamin Elmazi 2 muaj më parë
Oj bora pse spo e hapet fjalen cka ka than antonela se programi mka detiru me dal me mevlanin. Ju tregoj eri
Geri Uk
Geri Uk 2 muaj më parë
Mevlani si pjeshk e pafajshme..
belle cose
belle cose 2 muaj më parë
🤮🤮🤮🤮🤮🤮💩💩💩💩💩💩💩💩💩
Kico Mico
Kico Mico 2 muaj më parë
Pershendetje! Une jam juli.Ju lutem beni subscribe per me shume udhetime.
Habibe Feka
Habibe Feka 2 muaj më parë
Mevlani dhe Ledijana jeni si yjeee
Mevlyde Shala
Mevlyde Shala 2 muaj më parë
Ktu tregon gjelozin shum ledjanen
Omi Omi
Omi Omi 2 muaj më parë
Antonela mendon se ban humor por me thene te drejten jo vetem qe nuk me be te qesh por edhe ma shpif me ngacmime te vazhdueshme qe mund te quhen bullizem Ajo nuk di te diskutoje prandaj vetem krijon debate te panevojshme Kjo eshte pasqyree nivelit shume te ulet te formimit.ne shume drejtime
Alex Gerbolli
Alex Gerbolli 2 muaj më parë
@Leonora Llaguri cfare po Ben antonela mo se spo te mar vesh ??? antonela thjesht po tregon pelqimin e saj Dhe ather ledjanes I erdhen mend 🙃
Leonora Llaguri
Leonora Llaguri 2 muaj më parë
O Antonela leri njerzit te bejne hallin e tyre dhe mos nderhy se eshte mekat Do te denoj Zoti Ke nje ligesi teadhe ne shpirt
Alex Gerbolli
Alex Gerbolli 2 muaj më parë
Ska gje se na Ben me qesh ne tjereve Dhe esht me e sinqerta aty
Luciana Nota
Luciana Nota 2 muaj më parë
Mevlani si iljazi me dy gra 😂😂
Mevlan_ Shaba Official
Mevlan_ Shaba Official 2 muaj më parë
Pershendetje miq! Ju falenderoj per mbeshtetjen tuaj, Nje subscribe =nje mbeshtetje per mua love you😍😍 Subscribe tek kanali im per vidio te reja 😍
Guten Asenova
Guten Asenova 2 muaj më parë
Antonela je 1shi keshtu vazhdo
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ 2 muaj më parë
Ledije💩tja si gomar mashkull
Prizren Prizren
Prizren Prizren 2 muaj më parë
Ledjana mevlan shkoni shume♡♡♡♡
TIKI . Info
TIKI . Info 2 muaj më parë
alnets.info/work/Y8mqldu2x4aItqw/video.html Tea dhe Bearti mund te jene fejuar
Antonela Berisha
Antonela Berisha 2 muaj më parë
Pershendetje te gjitheve ju falenderoj perzemersisht per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im 😊 i youtubit ju lutem me beni subscribe 🙏 zoti ju bekoft
TIKI . Info
TIKI . Info 2 muaj më parë
alnets.info/work/nL6YqqjZzH-HqHo/video.html Melisa dhe Andi dalin serish zbuluar
Sen Çal Kapımı 39. Bölüm (Sezon Finali)
1:49:48
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln
Emanet 172. Bölüm | Legacy Episode 172
53:18
Çukur 4.Sezon 35.Bölüm
2:15:07
Çukur
Shikime 2,9 mln
Sen Çal Kapımı 39. Bölüm (Sezon Finali)
1:49:48
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln
Kim Kardashian Takes TikTok Dance Lessons From Addison Rae | KUWTK | E!
2:12
If Toys Were People! 28 Funny Situations
10:26
Troom Troom
Shikime 801 mijë
World's Weirdest Item | OT 26
26:18
Dude Perfect
Shikime 11 mln
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16