Profesori - Episodi 7 (i fundit) | NGOP.TV

  Shikime 158,804

NGOP

10 ditë më parë

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO Ditë më parë
lottttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttrttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
Hip-Hop AV
Hip-Hop AV Ditë më parë
Transballkanik😂😂😂
irwinkachi
irwinkachi 2 ditë më parë
si transballkanik🤣🤣🤣
kuishia
kuishia 3 ditë më parë
Prsh nga kosova peja jam dek tu kesh me qit homor jeni numer 1🤣🤣🤣
Leo frost
Leo frost 3 ditë më parë
Diten grek naten shqiptar .
anxhela love
anxhela love 4 ditë më parë
😅😅😅
florian dauti
florian dauti 4 ditë më parë
Backla te hengt e te shkurtoft😂😂
Eni Hysa
Eni Hysa 4 ditë më parë
Kush e don emrin me pa kete filem
LENCI GO
LENCI GO 4 ditë më parë
Xheni=EFI PIKOULA
Agim Qosja
Agim Qosja 4 ditë më parë
I bej thirrje ngopit qe te episode me politikanet tane.
Mohan
Mohan 4 ditë më parë
Ate e njoh un po’ ste njoh ty 😂😂
Gerti Demiri
Gerti Demiri 6 ditë më parë
Sa keq qe eshepisodi i fundit ky sepse kto videot me profesorin ishin shm gallat😂😂
Neki Agalliu
Neki Agalliu 6 ditë më parë
Super
albanian gaming
albanian gaming 7 ditë më parë
Ciao selo do na mungosh🙁😂😂🤣🤣🤣
Delvina Elektronik
Delvina Elektronik 7 ditë më parë
👰🤵sz
Fabio Mustafaj
Fabio Mustafaj 7 ditë më parë
Bravo por dua fundin e nuse pashkes dhe macoku izi por e dubluar ne shqip
Ledjon Xhambazi
Ledjon Xhambazi 7 ditë më parë
Fundi ?
Tile Laz
Tile Laz 7 ditë më parë
😂😂Hahah sa kam qeshur “NA NXORE SYT ME ATO THITHKA “jeni njesha fare me keto serit e stathit e kini puthitur dyblimin vertet ,po fjalet ore si ja beni nga i gjeni ,vertet keni kaluar ne nivel dyblimi te hatashem shum te lart dhe vetem me zerin qe beni dhe fjalet qe shprehni jeni nje grup super dublanta te gjith stafit juaj ,na i shtoni jeten ,ju uroj te beni sa me shum te tilla dublime ,👏🏻👏🏻✨✨😂
Eminem Muzic
Eminem Muzic 7 ditë më parë
osa filma grek ka jepin
PetalyyBoyy
PetalyyBoyy 7 ditë më parë
Po titulli i filmit origjinal, grek qenka?
FF BLECK
FF BLECK 7 ditë më parë
Jeni shum gallat 🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤
Anna anna
Anna anna 7 ditë më parë
Na kenaqet ishte super ky profesor selua🥰
Festim D18
Festim D18 7 ditë më parë
ore e niqi profesori si perfundim se na lat ne merak?pres pergjigje
Erlind Muqullari
Erlind Muqullari 7 ditë më parë
Hj
BS D E M O N E ' S
BS D E M O N E ' S 8 ditë më parë
10:20 haha me lot
Gerald Sulaj
Gerald Sulaj 8 ditë më parë
Gallat
Gerald Sulaj
Gerald Sulaj 8 ditë më parë
Aman vazhdoeni se eshte gallla
Urim Demirxhiu
Urim Demirxhiu 8 ditë më parë
Njisha fare😂😂😂😂😂
Mateo Rrungo
Mateo Rrungo 8 ditë më parë
Ngushellime per ZOTI maci
Festim Kupa
Festim Kupa 8 ditë më parë
ju lumt #NGOP 😘
Adelina Emini
Adelina Emini 8 ditë më parë
O profesor po ti luan me goca
Kristaq Nushi
Kristaq Nushi 8 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY 8 ditë më parë
o cuna adotabeni profesori episodi plot
Luciano Hoxha
Luciano Hoxha 8 ditë më parë
Ate e njoh por nuk te njoh ty 🤣👌
Bruil Konda
Bruil Konda 8 ditë më parë
Aman ma thot njeri emrin e xhenit ne te vertet 😍😂
LENCI GO
LENCI GO 4 ditë më parë
EFI PIKOULA
MAYKO
MAYKO 7 ditë më parë
Ah sa e kemi kerkuar or mik.
Global Tasker
Global Tasker 8 ditë më parë
Jeni njesha per zotin
Titan AL3X
Titan AL3X 8 ditë më parë
Mau😔💔
lori lorino
lori lorino 8 ditë më parë
Ju lutem nxirni episode te tjera jeni te mbrekullushem
Muli Ttafa
Muli Ttafa 8 ditë më parë
Ka dal
Eltjon ł
Eltjon ł 8 ditë më parë
o sa lot ky episod i fundit 😂😂😂😂😂😂
Serdi Pengili
Serdi Pengili 8 ditë më parë
Love maçiii❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😭
Legenda
Legenda 8 ditë më parë
Njesha jeni🔥
Anastasia Roko
Anastasia Roko 8 ditë më parë
🤣🤣😂
lori lorino
lori lorino 9 ditë më parë
Hallall kshu vazhdoni 👏👏
Luis Gaming
Luis Gaming 9 ditë më parë
Hahahahahahah sa kam qeshur ahahhahahahahahahaha🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂
Plateo MeLLo
Plateo MeLLo 9 ditë më parë
Dubloini filma e ketij aktorit sr jane shum te bukura
Marçela shehu
Marçela shehu 9 ditë më parë
"Dooo...qaj dhe shumë kjo plaka se do e mbyllim"🤣🤣🤣🤣
Orges Morina
Orges Morina 9 ditë më parë
qitni ma shum qisi seriale
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ 9 ditë më parë
Zorzopi i mutit😂😂
Alexander Kbc
Alexander Kbc 9 ditë më parë
Qenka maskuar si transballkanik 😂😂
Rig Doko
Rig Doko 9 ditë më parë
Transballkanik 😂😂😂😂😂😂
Toni Da
Toni Da 9 ditë më parë
Bhoooo lajm i keq,seria fundit
MineSam Craft
MineSam Craft 9 ditë më parë
jen me te miret bravo njisha jeni🤣🤣💪💪❤❤❤
Denis Stefani
Denis Stefani 9 ditë më parë
Cuna jeni kapiona loddd desh theva brinjet 😂😂😂😂😂😂😂
Bajame Banaj
Bajame Banaj 9 ditë më parë
O Roz gatos emri i filmit
Aldo Cocka
Aldo Cocka 9 ditë më parë
Selo eshte episodi me i bukur qe km ndjekur 💯
Via Latina
Via Latina 9 ditë më parë
alnets.info/work/ps-egqjSx2h4vqQ/video.html - filmi i rradhes
Visi Tirona
Visi Tirona 9 ditë më parë
Bravo cunat e ngopit jeni të papar
Ermal Kote
Ermal Kote 9 ditë më parë
Jeni me te paparet super super selo ngop-man skam fjal jeni me te miret, bravo punoni sa me shum...
Leonard Shehaj
Leonard Shehaj 9 ditë më parë
🤣😂keshtu vazhdoni
Genci Genci
Genci Genci 9 ditë më parë
Si e ka emrin ky filmi
Endrjon Cela
Endrjon Cela 9 ditë më parë
me Selon super pune keni bo hallall jau boft zoti dhe sa me shum lek
house game
house game 9 ditë më parë
Po RDR 2 kur do vazhdoni prap?
VideoShqip
VideoShqip 9 ditë më parë
Jeni me te miret 👑
denis hasa
denis hasa 9 ditë më parë
Permbledhjen de e bani?
Komentatori Unik
Komentatori Unik 9 ditë më parë
Jooo shpresoj te ket filma te tjer me Selon
illyrikum
illyrikum 9 ditë më parë
😂😂
ERY KING GAMER
ERY KING GAMER 9 ditë më parë
Ik se t shkerdheva rropt 😂😂😂😂😂😂😂
SUPREME _FF
SUPREME _FF 9 ditë më parë
Ehh mor burr iku edhe MACI e tani po iken edhe PROFESORI😭😭😭😭😭gjithsesi jeni me te miret faleminderit qe jeni per te na bere te qeshur
FREE FIRE ALBANIA
FREE FIRE ALBANIA 9 ditë më parë
Mos aman
Anime & Games
Anime & Games 9 ditë më parë
Jeni 1 e humorit ne Shqiperi
Denis Mecaj
Denis Mecaj 9 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣👍👍👍
IGLIm
IGLIm 9 ditë më parë
Te mban mend pak nga bythet🤣
Ana Ana
Ana Ana 9 ditë më parë
😜😜😜😜
Ana Ana
Ana Ana 9 ditë më parë
😂😂😂
Gerthart Muho
Gerthart Muho 9 ditë më parë
Erdhi Selua haha . Selo dekte mema per tya. Kush je ti moj kuceder? Kuceder unee? hahhahhaahhahhahahahaahhahhaha
Ardenal Ferhati
Ardenal Ferhati 9 ditë më parë
Jeni gjiganda
Social Girls
Social Girls 9 ditë më parë
Shume flm per emocionet pozitive dhe buzeqeshjet qe na keni dhuruar! Ishallah suksese sa me te medha. Dhe sa me shume dublime dhe prodhime qe dhurojne humor
Blue3agl3 Gaming
Blue3agl3 Gaming 9 ditë më parë
Hajt Qirje te mbar selos se erdhi ne vete. (Me falni per fjalorin)
Tony Lika
Tony Lika 9 ditë më parë
I ka Los shum bukur kto pjeset aktoret ,dhe ngopi ma ber nji duplim te perkryer
Gucci
Gucci 9 ditë më parë
Keni hy nsevap me nacut o nacu rrespekte
Al Ks Mercedes
Al Ks Mercedes 9 ditë më parë
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Arlind Qokaj
Arlind Qokaj 9 ditë më parë
Kush je ti o kuceder HAHAHAHAAHAHAHAJAHAHAAH
Elsi Sel
Elsi Sel 9 ditë më parë
Beni prap please
PRO iveDevi
PRO iveDevi 9 ditë më parë
Me gjith kto dublime ke qef me jua pa videot
elvis xhelo
elvis xhelo 9 ditë më parë
vish sytjena ti se na nxorre syt me ato thithka na qive nënën
Klajdi Hatija
Klajdi Hatija 9 ditë më parë
Bravo! Me te miret!
stefan gergi
stefan gergi 9 ditë më parë
Hahahahaha
golem harp
golem harp 9 ditë më parë
po pse e fundit o vlla😓
muzik 02 ALB
muzik 02 ALB 9 ditë më parë
Hajde ma shpesh me ksi episoda se dekem me shok
andi goxhaj
andi goxhaj 9 ditë më parë
Jeni unik ne llojin e humorit qe beni! Profesori dhe Murgu do mbeten dy super seriale! Shpresojme te kemi te tjera me selon 😂😂
Pirati UK
Pirati UK 9 ditë më parë
Kam qesh me lot
Shqip TV
Shqip TV 9 ditë më parë
Vet vazhdoni me ksi si kjo me profesorin
Arber Syla
Arber Syla 9 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂👏👏👏Jeni super me keto komedite e juaja bravo quna
Mil Rroshi
Mil Rroshi 9 ditë më parë
Zoti lopic
LoLeander
LoLeander 9 ditë më parë
Perle! Shume faleminderit per te qeshurat qe na dhuroni. 🤗
Lorenco Lorenco
Lorenco Lorenco 9 ditë më parë
me vertet mbaroj?
Beso Kuta
Beso Kuta 9 ditë më parë
Vana Barba..poli zeksi...
Nemesis
Nemesis 9 ditë më parë
E paska me pllëmba si TV.
King of the World Game of The World
King of the World Game of The World 9 ditë më parë
Qysh quhet filmi i vertet
Xhelida Ridela
Xhelida Ridela 9 ditë më parë
Roz gatos
Xhelida Ridela
Xhelida Ridela 9 ditë më parë
Macja roze Ροζ γατος
Profesori - Episodi 6 | NGOP.TV
11:14
NGOP
Shikime 125 mijë
Selo Rezili - Episodi 1 | NGOP.TV
12:32
Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm 2. Fragmanı
0:55
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 2,4 mln
Murgu - Filmi i plotë | NGOP.TV
58:10
RRIHEMI NË GJYQ 5 | NGOP.TV
04:30
NGOP
Shikime 350 mijë
Përmbledhja Javore 11 | NGOP.TV
47:12
Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 4, Sezoni 35, 4 Prill 2021
2:15:44
DOPIO PITE - Episodi 2 | NGOP.TV
27:06
Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm 2. Fragmanı
0:55
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 2,4 mln
WE GOT BACK TOGETHER!?
8:41
Brent Rivera
Shikime 647 mijë
Kuruluş Osman 54.Bölüm 2.Fragmanı
1:00
Kayı Hanedanı
Shikime 254 mijë
Emanet 156. Bölüm 2. Fragmanı
0:50
Umut Yorulmaz
Shikime 336 mijë