Andi dhe Jasmina mes lotëve e puthjeve largohen përfundimisht nga programi- Përputhen, 30 Prill 2021

  Shikime 1,183,866

Top Channel Albania

7 ditë më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALnets Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
Jeshar Gjabri
Jeshar Gjabri 15 orë më parë
Cift me i bukur ne perputhen
Rosi Rosi
Rosi Rosi 19 orë më parë
🅵🅰🅺🆄🅻🆃🅴🆃🅸🅽🅸💋
sehhi vooty
sehhi vooty Ditë më parë
Mevlan nese te mbajne penge aty mbrenda mbylle syrin e majte ne puntaten tjeter na bej ndonje shenje 😂😂😂
Ismete Reqi
Ismete Reqi Ditë më parë
nuk muj ta besoj që andi poblargohet prej perputjen o zot shpresoj qe nuk esht e vertet qe ta largojn inshalla nuk e largojn sepse tani nuk me shikojet perputhen e kam qe mos ti ndajn melise dhe andin
Eglantina Shano
Eglantina Shano Ditë më parë
sa te mire qe jane bashke 🥰
Hasanpapaj Albana
Hasanpapaj Albana Ditë më parë
Andi dhe Jasmina jeni si yje ju keni dashuri shum te madhe por keni xhelozi jasht mase dhe xhelozia nuk i ban mire kurr nji marrdhenje
sehhi vooty
sehhi vooty Ditë më parë
😍😍😍😍😍😍😍
bleron ferati
bleron ferati 2 ditë më parë
Po edhe mu
ARBI ARBI
ARBI ARBI 2 ditë më parë
kur flet jasmina me lodh se nuk kuptohet mire ben qe ik pèo na e mori edhe andin 😂
Benny Hoxhaj
Benny Hoxhaj 2 ditë më parë
Skenar Qka po mendoni Serial I bukur Shqiptar me Kalu Kohen
Suela Alda
Suela Alda 2 ditë më parë
O my God with the fake couple that i have never seen these in my entire life
Suela Alda
Suela Alda 2 ditë më parë
Bingo nuk e dha reklamen e açai one
Ailsa Ni
Ailsa Ni 2 ditë më parë
O sarushee nje pyetje kam 🤔pse je kaq buce konservuar😐🤔
Skerxi Vlore
Skerxi Vlore 2 ditë më parë
Oo bora u merove per loqe te bejn syt xixa
niko baci
niko baci 2 ditë më parë
uou sa mir andi qe e puthi jasemina
dcoog anml
dcoog anml 3 ditë më parë
Nuk e di kush mund ta besoj që Andi dhe Jasmina ishin shfaqur " papritur " ne ambjentet e topit .
Krenar Makica
Krenar Makica 3 ditë më parë
ju uroje suksese ne dashur i Andit dhe jasmines
Ailsa Ni
Ailsa Ni 2 ditë më parë
Ishalla nuk ndodh ajo cfar ndodhe me ciftin e perjetshem andi me tean. Tea anglisht dotethoj caj, caj Mali qe pihet. Por kjo esht caj qe dhihet Jo pihet.
GeniusGaming
GeniusGaming 3 ditë më parë
hajt mor bab u qifshi per shnet
Lulzim Sadiku
Lulzim Sadiku 3 ditë më parë
Jasemin sa keq. Do ishte me mire ti lije denglat dhe cigaren ....
Une Jam un
Une Jam un 3 ditë më parë
Shka u murr vesh ketu kishe tu nda e tu puth e tu lipije oj sorr po kush te mer ty ma cila Nana e le djali e vet me te marr ty kur te ka pa kret bota tu lipije e tu puth me djem tjer oj lop kafsh 🤮🤮🤮🤦‍♀️
dcoog anml
dcoog anml 3 ditë më parë
Shume skenar I pregatitur ky episode
NIKOLETA NIKI
NIKOLETA NIKI 3 ditë më parë
42:24 Atdheu thot per videon permbledhese te bestmoment te Andit dhe Jasmines “ mezi po pres ta shoh Bora” nderkoh Bora ben reklamen dhe ai perserit te njejten fraz. Pse pse pse
Nurije Asllani
Nurije Asllani 3 ditë më parë
😍😍😍😍😍😍😍
Nurije Asllani
Nurije Asllani 3 ditë më parë
Te xhithë jeni te bukur
Notorious Leo
Notorious Leo 3 ditë më parë
Andi shum jerm, slidh dy fjale
Une Jam un
Une Jam un 3 ditë më parë
Kjo lopa ke te hager djali. Sikur Mos me pas pa kurr bashkell me syj 🤮🤮🤮🤮
Une Jam un
Une Jam un 3 ditë më parë
Qfra budall doin me shtije njeri me zor me dasht O njerz 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤮
Une Jam un
Une Jam un 3 ditë më parë
A moj sorr e keqe po ku te merr andi me te qu per dru po se per tjeter sen ti si kryn pun a Ola po ai qese don jo si ti beth that 😂😂😂😂
Sofia Keta
Sofia Keta 3 ditë më parë
Dhe kta si ciftet e tjera Kan per te mesuar vetem prisni Next time 👉👊👋👏💪👈
Nezahate Bajrami
Nezahate Bajrami 3 ditë më parë
Jasmin a eshte bukroshje
Gladiola Metaj
Gladiola Metaj 4 ditë më parë
Po ajo ola ku eshte
Anita Tori
Anita Tori 4 ditë më parë
Ishalla nuk ndodh ajo cfar ndodhe me ciftin e perjetshem andi me tean. Tea anglisht dotethoj caj, caj Mali qe pihet. Por kjo esht caj qe dhihet Jo pihet.
Adriana Dyrmishi
Adriana Dyrmishi 4 ditë më parë
Ktej thojn nuk e shofim te jemi bashk ktej qeshin dhe ne Fund bashk Dalin mashtrime loj shum e bukur SA me zgjat emisionin kush e kuptovi qe ishte thjesht plan nga olsa
Reti AL
Reti AL 4 ditë më parë
Kjo jasmina sikur qesh mezor nga halli 🙄
Klajdi Gjoni
Klajdi Gjoni 4 ditë më parë
Shume skenar I pregatitur ky episode
ballk4n
ballk4n 4 ditë më parë
Cfar njerz pa inat kosovart ta puth grun nersy burrit
Elona Mucici
Elona Mucici 4 ditë më parë
Shume mire e rithen kjo shpreje Bora
Dardania Antike
Dardania Antike 4 ditë më parë
Koké forté,shumé normale nji Pejan dhe nji Dibrane ashté shumé e logjikshme,sepse rranjét jané té tilla dhe kjo dihet historikishté qé kto dy krahina té Shqiptarisé i kané dhéné shumé burra,trima dhe njerzé té besés Kombité, dhe dihet botnishté qé jané edhe shumé kokéforté...e né kété rasté shprehet hapur te kta dy té rinjé qé jané shumé té miré dhe qé uné jamé shumé i sigurté qé kta dy nuk mundé té ndahen nga njeri tjetri dhe shpejté do ti shohimé bashké.Urojé té ndodhé kjo se jané shumé té miré.
Pajtim Pajtim
Pajtim Pajtim 4 ditë më parë
alnets.info/work/g7Jtq5uzqXxlpaA/video.html
Diana Beqiraj
Diana Beqiraj 4 ditë më parë
Bravo
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai 4 ditë më parë
Bora bravo din mi shkym zjarrit dhe mr ndryshu situaten bravo
Zamir Toshi
Zamir Toshi 4 ditë më parë
Emri kenges
convict convict
convict convict 4 ditë më parë
Kosove shqipni jemi vllazni allahu na rujt tanve bashk gjithmine si mir si keq
Doli Dolo
Doli Dolo 4 ditë më parë
Mund te me thoje dikush nese e di emrin e kenges anglisht te klipi i perbashket i Jasmines me Andin?
Hasta La Vista Baby
Hasta La Vista Baby 4 ditë më parë
Gezuar Pashken githe besimtareve Orthodox Krishti u Ngjall Christ is Risen Xristos Anesti
zelfije bytyqi
zelfije bytyqi 4 ditë më parë
Shikoni kur fol per açai on ledjana eshte ulur tek mevlani por kur flet ne kolltuk vayy
Andi Azuni
Andi Azuni 4 ditë më parë
Ishalla gjithmon bashk shkoni si cift
Mand8 Brace
Mand8 Brace 4 ditë më parë
Duan ti nxjerrin cift sezben kta
Drenica Drenica
Drenica Drenica 5 ditë më parë
Mevlani paska qenë idhnushem me Ledianen 🤷🏻‍♀️
Rosi Rosi
Rosi Rosi 5 ditë më parë
gηƒηʝχgƒχχω🙂🙂🙂ωн❤❤🤣❤😘❤😅💗💗💗😘💗💚💗💚💚💗💚❤💙❤💝💙💝💔💝💔🐔💔💝💖😍☺
Xhulja Osmenaj
Xhulja Osmenaj 5 ditë më parë
po ola ku eahte
FF JOKER
FF JOKER 5 ditë më parë
A u perputhen??
Peace & Love
Peace & Love 5 ditë më parë
mbaroi telenovela indiane?! Dhe te imagjinosh qe ka njerze qe e besojen kete perputhje si emisjon
Marku, Marku.
Marku, Marku. 5 ditë më parë
Jccggzk.ehmffYtm!y!
Marku, Marku.
Marku, Marku. 5 ditë më parë
Mldaakqkpnfofç
Marku, Marku.
Marku, Marku. 5 ditë më parë
Mddndnnnrrm!tmy!tmy!
Muhamed Aga
Muhamed Aga 5 ditë më parë
Puth aj puth ky
RONNY
RONNY 5 ditë më parë
😍
Gjergj Kastrioti
Gjergj Kastrioti 5 ditë më parë
Kan more po doni ju me rrejt? Kan po don me rrejt me ket sen? Kan? Shkoni more mytnu.
grupi muzikor JEHONËT
grupi muzikor JEHONËT 5 ditë më parë
Ti mevlan çka po pret a deri kur te krihet emisioni😂😂iku andi para teje 👏
Arbenita Bajrami
Arbenita Bajrami 5 ditë më parë
41:31 Bora duke i tregu andit se si te përgjigjet🤣
Arlind Ahmetaj
Arlind Ahmetaj 5 ditë më parë
Ky mevlani do me dal ne pension ..plus fort injorant po duket ne ket episod.. mendimi imm
Arber I
Arber I 5 ditë më parë
mevlan te kom than mos i bo kontratat e reklamave sa te gjata
Val T
Val T 5 ditë më parë
A MTHOT DIKUSH KU ESHT OLA
Sergio Ser
Sergio Ser 5 ditë më parë
Kur publiciteti i ALnets nderpren publicitetin nga studio te “Perputhen”...
Leda Jori
Leda Jori 5 ditë më parë
Gjithe cunat: une te pelqej ty Ana 2: Se di po kam si hije dyshimi une
Elton Daily
Elton Daily 5 ditë më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.
cd jan
cd jan 5 ditë më parë
Na hanksh carin oj jasmina
Elton Daily
Elton Daily 5 ditë më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.
Bee P
Bee P 5 ditë më parë
Jasmina and andi seriously make me want to cry- dont give up on what you have, its always tough before it gets easy. Love is worth fighting for always ❤️
Elton Daily
Elton Daily 5 ditë më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.
behar gashi
behar gashi 5 ditë më parë
Pra me rop shpije tyben marre mkish ardh me dal me jaseminen, ska lon konkurent qe u dal me ta e su puth 😂
Elton Daily
Elton Daily 5 ditë më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.
Erjon Dividi
Erjon Dividi 5 ditë më parë
Me ne fund ulen se mezi duroheshin sikur me ken cift 15 vjecar
Elton Daily
Elton Daily 5 ditë më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.
niki memic
niki memic 5 ditë më parë
Njeriu si eka karakteria ashtu i vjen edhe nafaka
Elton Daily
Elton Daily 5 ditë më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.
Travel Amazing
Travel Amazing 5 ditë më parë
Po si ka mundesi qe ciftet qe jane verte cifte nuk dolen nga programi te tille ndersa ato qe sjane dolen te tille 😏
Elton Daily
Elton Daily 5 ditë më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.
Travel Amazing
Travel Amazing 5 ditë më parë
Sa mire ka qene emisioni ne fillimet e tij.Gjithcka ndryshoi kur u fut Antonela,Jasmina,Sara dhe Ola.Femra shume te uleta dhe te bejne qe mos ta shohesh fare kete emision 😏
Alteo Anaid
Alteo Anaid 5 ditë më parë
Po ajo ola erdhi per 2 dit nga humbi
Elton Daily
Elton Daily 5 ditë më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.
Letisja Bushgjoka
Letisja Bushgjoka 5 ditë më parë
Te enjten tha vet qe te premten kem emisjon specjal ..zgjodhen dhe vajzat takimet ..sot thon rastesish u shfaqen Jesmina dhe Andi dhe pikrisht nga kjo kem nji program specjal ...kulmi ...i gjith skenar pa diskutim pz
Aferdita Alija
Aferdita Alija 5 ditë më parë
Arjani mos ke donjo vajz jasht po ka arjan me at g ka bo baskpunim 😂
Fatmir Az
Fatmir Az 5 ditë më parë
a ki fakte ti? Mos ja fut kote
Aferdita Alija
Aferdita Alija 5 ditë më parë
Çuft i shtirur
Mirella Zherri
Mirella Zherri 5 ditë më parë
Po ato floke pse i bejne me duar gjithe kohes ne emision😴qe te gjitha duret tek floket,pa kuptim
Qu een
Qu een 5 ditë më parë
Andi Jasmina ❤️😍
Nomi Sinani
Nomi Sinani 5 ditë më parë
Ore kjo jasmina qan apo qesh se nuk kuptohet
haziemya29 eg
haziemya29 eg 5 ditë më parë
Shum qifta te bukur jeni ❤️❤️🇦🇱🇽🇰
beyond infinity
beyond infinity 5 ditë më parë
Andi eshte çun King!
ELLA.A LEEA
ELLA.A LEEA 5 ditë më parë
Andi Jasmina ❤️❤️ Mevlan Lediana❤️❤️
suisse
suisse 5 ditë më parë
Te gjithë aty Jan fallso sikur ANDI edhe Tea
King Bring
King Bring 5 ditë më parë
😾😾😾🤬🤬🤬😂
kosovë
kosovë 5 ditë më parë
Sa indiferent mevlani si ata burrat qe derisa martohen rrin si burra t'mir e tdashtun si te bojn per vete ,rrin shtrit pa tregu interes ndaj asaj qe ka ne krah. 1vit n' program 🤦🤦
D.M Gaming
D.M Gaming 5 ditë më parë
I vetmi qe u knaq qe iku Jasmina ishte Princi✨
Beteje Alickaj
Beteje Alickaj 5 ditë më parë
Jasmina dhe Andi mos u ndani kurre
Dritan Koka
Dritan Koka 5 ditë më parë
Sa besojn ne telenovela turke keto more.
Manjola Fataj
Manjola Fataj 5 ditë më parë
Emisione me koti qe Kame pare ka qenë ky .edhe thone sperputhemi edhe .puthen ...duan te Bejne skenare po Sdine .si t'a bejne edhe duan edhe sduan
Miri Miri
Miri Miri 5 ditë më parë
Hajt perhajer ne koken tende tani Olsa
Autochthonous Illyrian
Autochthonous Illyrian 5 ditë më parë
Me ne fund erdhi dita ce sdo ta shofim me surratin tend te shpifur moj Josmina.
Rosi Rosi
Rosi Rosi 5 ditë më parë
єнтιуσʝ💙01мωωнαнѕѕωкѕѕнєωнѕєяє∂ннƒєннgѕуωнн💜💜
rijad alimi
rijad alimi 5 ditë më parë
Me mire do ishte kta dy ta vazhddojn jasht dhe ashtu me gjersisht njoftohen familjarisht ndoshta dhe do ken edhe mardheniet e para edhe do jene bashk mbas nji muaji do vijn bashk
Fatmir Az
Fatmir Az 5 ditë më parë
Ti akoma mendon se keta dy nuk kan pas Mardhenie bashk? 😂😂😂😂😂
Besnik Janca
Besnik Janca 5 ditë më parë
Jasemina andi 💥💥❤❤
AL BL
AL BL 5 ditë më parë
A nuk e shifni qart se kta jan ka luajn me nje publik te ter, kta mendojn se ne ham kasht, per disa dit do del kush me ke eshte lidhur jasht 😆, Andi Jasmina jan vetem shok t'mire azgje me shume!!
Fitim Cica
Fitim Cica 5 ditë më parë
Po jeni kaq te mir bashke sa sme besohet se keto grindjet e kota te behen penges se kuptohet qe duheni shume ju koptoheni sa te shikoheni ne sy
mateo selimi
mateo selimi 5 ditë më parë
andi dhe jasmina shkojne shume 👨👩
Bella’s channel
Bella’s channel 5 ditë më parë
41:33 Bora qe i thot Andit puthja te primi, hajdeee skenar hajdee
Nisa Hysa
Nisa Hysa 5 ditë më parë
Po Bora aq shum sa vemendje i kushtoj reklamave dhe konkurrenteve sa e la pas dore dashurin e vet unda nga 3vjet bashkjetes.Do bej keta cift kush i ha keto.
Daniel Dollia
Daniel Dollia 5 ditë më parë
E sepo errun najni k se po ulargoni ju kur tha mevlo doni x 5sa vetek kesajt idogji po nrm ce kjo don po mendoj se osht ky andi me pasha port amerikone isjedhsham dhe pak si dd dhe mendoj se efuti ne xhip po ketij ikan fol teshpis largohu nga kjo dhe po flirton me nje femen ce emeriton
Alban Halili
Alban Halili 5 ditë më parë
Ca strese ke tii ri 1 muj dhe je ne rregull fillo me tjeter prap pastaj vari lesht jeni te dyy
Alma Meziu
Alma Meziu 5 ditë më parë
I vetmi cift Real shyqyr mo ne fund🙏
FC LATTA - Episodi 12 (NEW)
31:02
CBC TV
Shikime 91 mijë
Alev Alev 26. Bölüm
2:13:27
Alev Alev
Shikime 207 mijë
It's My Love 23 - PROMO
03:20
First Channel
Shikime 3,7 mijë
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
🔴 Kuvendi ne Seance Plenare - LIVE
News24 Albania
Shikime 383
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 1 Maj 2021
2:16:26
Mucize Doktor 61. Bölüm Fragmanı
0:49
Mucize Doktor
Shikime 1,7 mln
Ramo - 40.Bölüm (Final)
2:1:00
Ramo
Shikime 2,5 mln
Teşkilat 10. Bölüm 2. Fragmanı
1:05
Teşkilat Dizisi
Shikime 913 mijë
My 50,000,000 SUBSCRIBER PLAY BUTTON!
0:23
MrBeast Shorts
Shikime 6 mln
Uyanış: Büyük Selçuklu 29. Bölüm🏹
2:23:57
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 1,7 mln
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 63. Bölüm Fragman
0:58
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Shikime 2,6 mln