Ushtarët e parë amerikanë zbarkojnë në Shqipëri, një ditë pasi Ilir Meta kërcënoi me luftë

  Shikime 88,949

Pamfleti Net

6 ditë më parë

Komente
Blerim Himaj
Blerim Himaj 15 orë më parë
Amerika ilir meten e ban LeSh 😅
albert hoxha
albert hoxha 22 orë më parë
Morr popull rrotash,ne mbahemi gjoja si popull trim,ne te vertet lere qe nuk jemi trima por jemi edhe tradhetar dhihemi ne pantallona nga amerika,ne si popull jemi frikacak dhe servila me te huajt por midis nesh haemi mish.Berisha dhe Meta edhe sikur te jene me kriminelet ne Shqiperi ceshtjen duhet ta zgjidhim brenda per brenda,ne pergjithesi Shqipetaret nuk jane patriota as per gjuhen dhe as per teritorin,kurse neper kenge jemi patriota vetem me fjal dhe ne vepra jemi fadhso.
Osumi Osumi
Osumi Osumi Ditë më parë
Po ISHTE TJETER BBURRE ENVER HOXHA QE KERCENONTEse kishte te gjithe popullin ne rresht ushtar.!?KURSE ILIR META ka nja 2000 LSI te vetem mbas.te tij.!?👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎
Uke Asee
Uke Asee Ditë më parë
OOO NEVE SHQIPTARVE AS DREQI NUK MUNET ME NA NIMU SE TE NA NUK ASH VEQ POLITIKA PO NA EDHE SI POPULL JEMI TE PRISHT KEMI GJAKOVA TURKU SHKAU EDHE GEK NE VENAT TONA NA AS VET NUK E DINA SE QKA JEMI NJANI JA MAN PRRONIT TEPOSHT NJANI PRRONIT PERPJET E HAJT THEMI SE ZATETMI DIKU : NUK ASHT VEQ POLITIKA PO EDHE POPULLI NJI BRUM KATASTROF ,.
laze Canka
laze Canka Ditë më parë
dhe keta ambasodoret vetem tallen me popullin se han e pin me keta barkderat tan
laze Canka
laze Canka Ditë më parë
ngelem duke pritur na te tjeret se ky plera qe esht ne pushtet perzuri gjith rinin shqiptare
Amelia Mema
Amelia Mema Ditë më parë
Po vjen era burg burg o ilir po ky shpeton vetem nese fiton lsi me pd nese fiton prape edi kto do ta hajne te gjithe
Bes Bau
Bes Bau Ditë më parë
Meta mundet Amerikes vetem tja ha at poshte.. Majmuni qe ka vjedhur Shqiperine sa ka mundur, sot i rrezikohet Pasuria dhe ka nis te cmendet. Burgu te pret oooo Meta Majmuni.. Dot ju pres KA.. Amerikanve ky Majmun Hajdut
Sara Kess
Sara Kess Ditë më parë
Rama hik e ke shejt shqiperine te grekun!!!!!!!
Edi Galago
Edi Galago 2 ditë më parë
Shqiperia mori fund qe kur moren pushtetin maloket e Tropojes e pastaj maloket e Skraparit.
Haqo Doli
Haqo Doli 2 ditë më parë
Shume e sakte dhe e bukur,bravo!
Bashkim Neziri
Bashkim Neziri 2 ditë më parë
Ky është rrotë ka.. ri.. Do ti bëje mire kur ti futet në by.. e. Sa do e shijojë.
Osumi Osumi
Osumi Osumi 2 ditë më parë
Po ushtaret Amerikane sot jane miqte tone me te mire dhe kane mare leje nga KUVENDI..!?ME QE ERDHEN duam te na pastrojne nga barerat e keqija.!?👍👍❤❤🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸
Haqo Doli
Haqo Doli 2 ditë më parë
Po kur ???
gjoniii gjoniii
gjoniii gjoniii 2 ditë më parë
Ik ilir se ske ven n vendin tani ske punu per shqipri por per veten
Gjergj Elez Alia
Gjergj Elez Alia 3 ditë më parë
Për të mos përsëritet skenari sikur në 1997 dhe në Mianamar tani , Trupat Amerikanë do ta ruajnë qetësinë .E gjithë Garnitura 30 vjeqare Politikuajsh duhet eliminuar nga detyrat .Le ta marrin Gjeneralët Qeverisjen ,derisa të Formohet një Parti Total e Re e Popullit.Edhe Rama ka Aferat si Ikonat 1400 sosh të shitura në Francë, Pasuri nga Thesari I Shtetit, pastaj Kontrabandat ,Vjedhje në Tendera etj.
Castriot1
Castriot1 3 ditë më parë
Po Pse nuk thoni edhe Per Edvin KryeKriminelin w Surrelit?
Pjeter Gjinaj
Pjeter Gjinaj 3 ditë më parë
Oho ne pandtollona do e bejn tani nga frika bobo do merr meta nje shkop e do i mbyt fare
Flora Gusha
Flora Gusha 3 ditë më parë
Bravo Bravo kjo strvitje ja vlen Nuk duam te kthejme me koken mbrapa Na dridhet mishi kemi qare dhe vuajtur shume.DUAM QE FEMIJET TAN TE RRITEN TE LUMTUR. POLITIKAN HIQNI DORRE NGA QELLIME TUAJA PERSONALE TE KQIJA JETA E POPULLIT MBI GJITHSHKA.
arjan frani
arjan frani 3 ditë më parë
Mir se te vini usa.ishalla merrni me vete kta plehrat e politikaneve
hatixhe pellumbi
hatixhe pellumbi 3 ditë më parë
Reforma edrejtesise Allahu e ndihmofte ushtine Amerikane nga keta mizerablit e vatani qe nuk na lane nje dite te qete i gjithe pushteti i Komunizmit te zhduketnga derine et tepielleve mos ja pafshim kurre komuniste te qelbur
Haqo Doli
Haqo Doli 2 ditë më parë
Neve si komb,na kane prosvalur,qofte komunista,te persekutuar,si xhozefina dhe ballista,mjer popull mavriu,qe nuk pa nje dite te bardhe!
Bere KSMS
Bere KSMS 3 ditë më parë
O medet njerzit te ikin more qa dot bahet per popullin e shkret perse nuk e kapin ket njeri po shpresoj jo luft ndoshta p russ se kta mujn e kap p veshi
Julie Lako
Julie Lako 3 ditë më parë
🙏🙏❤️🇦🇱❤️🇺🇸🌟
Julie Lako
Julie Lako 3 ditë më parë
♥️🇦🇱♥️🇺🇸❤️💫🌈
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj 3 ditë më parë
I coni ndonje dron lilos per pershensetje 😂😂
Lek Toma
Lek Toma 3 ditë më parë
Po sala Basha metà kryemadhi kan ra Dakord me Rusin e kam marre parà per kyt duan perbysjrn e zotit Edi Rama. Amerika nuk duhet tu lej Rruge kriminelve qe vollen pasurit e popullit shqypetare e shkatrua 300 fabrika uzinen e uzinen e armeve. Metà kryemadhi sala Basha Kane mbytur 1991-1997 mbi 20 Djem te ri. Metà sala kan vjedhur paret e piramidave Basha metà kryemadhi sala Kane vjedhur arin tashe hellin shurren perpjet. Nuk te Duket cudi se ksne ven ligjin ne ajtoportin e Ronasit se edhe paret i kane vjedhur sala Basha metà kryemadhi ne ajroport
Zhilbert Lika
Zhilbert Lika 3 ditë më parë
O pamfleti ja ke fut kot
Ndue Kabali
Ndue Kabali 3 ditë më parë
ABC... PERSONAL MENDIM JEPEJA ZOT DRAGOJIT. SHUME FLM PER MESAZHIN, PAMFLET NET. DEKLARIMI JUAJ NE DREJTESI TÈ SHQIPETAREVE. FLM. NDERIME. NGA NDUE GJIN KABALI KATUNAR NGA NAHIJA PROSEK.
Artur Murra
Artur Murra 3 ditë më parë
Ehh more Like c'e more ne qafe veten nuk u ngope me floririn por tani mendondestabiliziminn c'dreqin po I ben vetes c'te bashkoi bashkoi me djallin Sale eh eo Meta mete per vete e po le presidencies more veten ne qafe pse u lidhe me kete antishqiptar ruaje veten se nuk e ka per gajle te te shese Sala per dy leke bej detyren si president qyterarja
You Like Cars
You Like Cars 3 ditë më parë
Kush e rrun karin per Ilirin ata kan ardh per Rusin
Bujar Braka
Bujar Braka 3 ditë më parë
Nuk do ket burr me qelbanik ne bot , dhe politikan me ndyrsir se ilir muta
Dashnor Duraku
Dashnor Duraku 4 ditë më parë
Trupat Ushtarake Amerikes kane ardhur per tu pregaditur per te sulmuar Rusine dhe jo per te mbrojtur Shqiperine pore per te mbrojtur interesat e veta dhe te Eouropes Perendimore trupat Ushtarake te Amerikes nuke kane ardhur per Presidentin ilir Meta Lulzim Basha Sali Berisha por kane ardhur per te na hapur telashet Shqipetareve qe po hapin nje lufte ne Ballkan dhe do te marrin ne qafe Shqipetaret
FOR LIFE
FOR LIFE 4 ditë më parë
Amiñ amin amin
Real Freedom
Real Freedom 4 ditë më parë
Do ishte mire ta deklaronin ate vend shtet amerikan si me ate politike mori fund cdo gje
PSG Oficial
PSG Oficial 4 ditë më parë
ALBIN KURTI VV. ✌️from 🇫🇷
Idriz Fier
Idriz Fier 4 ditë më parë
Ta degjoje dhe ta shikoje presidenti dhe plaku mere se sa u vlene lekura.
flamur barameta
flamur barameta 4 ditë më parë
Bla bla bla bla bla
Kole Frroku
Kole Frroku 4 ditë më parë
Rrofte amerika. Po, tani ta marri veshte te gjithe grupi politikes shqiptare. A ka shprese per kta pisa, mendoji se jo. A ka shprese per popullin shqiptare se po bjen dielle mbas nji kohe shuuuuuume te gjate te mbuluar nga rete e errta te pisave, mendoji se po.
NE PRITJE TESEVERTETES
NE PRITJE TESEVERTETES 4 ditë më parë
NE SKRAPAR KA SHUME ( BUSH) DHE BUSHI MAN SHUME KARKALECA" MOS E DETYRONI ILIRIN TE SJELLE KARKALECAT E PERMETIT NE TIRANE SE SJAU MAN ME DAL JASHT" SE I BASHKOHEN EDHE KARKALECAT E BUSHIT GJIDEDES E BAHET NAMI I ZI.👌
Rejdi Zeneli
Rejdi Zeneli 4 ditë më parë
Verifikoni ndonje gje o budallenj se kjo eshte simulimi me i madh ne historine e natos pas 90’ dhe as qe nuk i bie ndermend kurrekujt per bejlurcinat e vogla e laramane ne fshatin tone te vogel. Ne i mbajme syte nga usa dhe be por harrojme qe vetem ne mund ta ngreme ne kembe dinjitetin tone si popull...
Rejdi Zeneli
Rejdi Zeneli 4 ditë më parë
Jeni per te ardhur keq dmth sinqerisht, ju si media, like hanxhari, edi fisderri e te tjeret me radhe...
Social Girls
Social Girls 4 ditë më parë
Kanal komunist edhe ne youtube. Sponsored by E drama & Spirokurva 😅 Keta qe komentojne jane call centre te zdromsit 😂 Beni qejf deri ne 25 Prill
Margjin Gjinaj
Margjin Gjinaj 4 ditë më parë
Pamfleti shum pallavra ! Ushtria Amerikane esht ne gadishmeri , pasi jemi ne prag te luftes tret . Dhe nuk jan aty as per Rusin dhe as per stervitje . Esht ne rrezik njerzimi nga deep state dhe potentet . Po vaksinojn boten me arm biologjike , dhe injorantet e shkolluar dhe pa shkolluar jan viktimat .
Bujar Braka
Bujar Braka 3 ditë më parë
Sa i mencur qe je o Zotri, shkenctar je ,ylli botes ,shiko punen tende dhe mos ju fut ktyre gjonave ,he bravo.
Tomi Xherri
Tomi Xherri 4 ditë më parë
Po pse genjeni, ska ardhur as nje ushtar deri tani!!! Keni disa vite me lajme bombastike, qe ja fusni kot.
Miki Miki
Miki Miki 4 ditë më parë
Po Russia e Amerika jan miqe 😁cfar dreqin thua
Βασιλειος Μεμη
Βασιλειος Μεμη 4 ditë më parë
Asnje nga keta nuk do veje ne burg.Avtokratoria e tyre nuk bie as nga Amerikanet as nga Europianet por nga shqiptaret e kultures perendimore dhe jo we kultures otomaneislamiste.
Haqo Doli
Haqo Doli 2 ditë më parë
Edhe une ate mendim kam,mjer populli i shkrete!
Alikaj Shezai
Alikaj Shezai 4 ditë më parë
PD dhe LSIS vetem ata njerz qe duan me te vjedhur vetem ata e votojn tj ska
Alikaj Shezai
Alikaj Shezai 4 ditë më parë
I erdhi tek b veza metes sdi nga tia mbaje i shkreti
xk2 Listed
xk2 Listed 4 ditë më parë
Kjo stervitje eshte planifikuar nga Amerika, Trumpi u perdor per fondet 😉 dhe firmosjen e ckolonizimit te trojeve Shqiptare nga cakejt serbogreke. Putini, vucicat serbe, dhe greqia fallco do gjunjezohen njeherepergjithmone, pa harruar armiqte e brendshem qe kane zevendesuar haxhi qamilat antikombetare bashke me klysht e tyre 🇦🇱🇺🇸❤
Haqo Doli
Haqo Doli 2 ditë më parë
Eshte nje shprehje e vjeter qe thot.Mos u mburr,moj Hanko,neser mbrema do ta shoh !
milto polo
milto polo 4 ditë më parë
Tani do presim rrethin katror, te na thote Cakua ndonje gje, se nga ky tellali "pafleti" qe eshte bere si spartaku vec lexim gazete te rrilindjes degjon.
Engel Cjapi
Engel Cjapi 4 ditë më parë
Shpresojm są me shpejt tju zhdukin ju plera hajdut I popullit
Debobroti Roy
Debobroti Roy 4 ditë më parë
Best Datting Click 🔽 18cams.xyz 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1617734440
Kole LAMI
Kole LAMI 4 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Xh Kerolli
Xh Kerolli 4 ditë më parë
O bubrrec
ILLYRIAN ALBANIAN
ILLYRIAN ALBANIAN 4 ditë më parë
drejtesia vonon por nuk harron, shum keq po ju prishet plani putinisteve filo greko sllavi rusve ne rrot te sames litari sa po vjen dhe shtrengohet
bukaniku ab
bukaniku ab 4 ditë më parë
Sido te jet dhe shpresojm te jen te verteta cfar degjojm,,, nji gje esht e sigurt,, si popull si vend si komb nuk mund te hecim me kembet tona, duam paterica,,
Pac , bytyc
Pac , bytyc 4 ditë më parë
Po te ishte shtet shqiperia do kishte arsenalin e vet te fuqishem ushtarak dhe te quhej dominues ushtarak ne ballkan dhe mos te rrinte pas bythes se amerikaneve per blinda te dhier.
Haqo Doli
Haqo Doli 2 ditë më parë
Para nentedhjetes shteti yne,kishte armatim sa per dhjet shtete,por keta faqe zinj,i vodhen,i shiten dhe te tjerat ua lan ne dore krimineleve dhe hajdutve,e nuk dihet sa do zgjas kjo tragjedi???
Kastriotyy6 Qosja
Kastriotyy6 Qosja 4 ditë më parë
Po pse jane vonuar kaq shum keta amerikan........
Kapaj Sanije
Kapaj Sanije 4 ditë më parë
....ilir Meta do bej luft me Amerikanet dhe Amerikanet me Cak Norin kan ardhur ta vrasin me raketa .....😂😂😂 aman pse talleni me njerzit ....na thoni ndonje genjeshter tjeter.....😂😂👍
bukaniku ab
bukaniku ab 4 ditë më parë
🤣🤣👍🏻Ciak Norris💪🏼VS ilir kokshtremti 🤪
E T
E T 4 ditë më parë
Kunderpergjigje per Presidentin Putin , ngjarjet ne Ukraine ka ne vemendje SHBA . SHqiprine e kane te tyren . Kur tju doje qejfi do merren me METEN .
Haqo Doli
Haqo Doli 2 ditë më parë
Shume bukur e ke then,jam plotsisht dakort me tya,Meta vetem zotin nuk korrupton dot!
Illyrian Albanesi
Illyrian Albanesi 5 ditë më parë
Shum mir kan ber qe kan ardh...tju tregojn ketyre hajdutve shqiptar qe nuk jan asgje...dhe net te tregojm qe shqiptaret jan me europ dhe jan europjan
Tony Campioni
Tony Campioni 5 ditë më parë
Meta do ta pi te dredhur po beri 1hap gabim 😂😂😂
Skender Vorfaj
Skender Vorfaj 5 ditë më parë
Perseri përralla nuk kan ardhe për tu kapur më meten metes do ti japin doren dhe rrahun shpatullen nuk u plas atyre për neve aq sa mendojm ne Amerika vjen per interesat e veta jo tonat Mo's shifni enderra më sy hapur.
Haqo Doli
Haqo Doli 2 ditë më parë
Shume e sakte bravo!
Refat Fier
Refat Fier 5 ditë më parë
Mbase do zoti ti vej ne vende drejtesia ketij vendi
Festimi Shehaj
Festimi Shehaj 5 ditë më parë
Ë
edua Shqiperin
edua Shqiperin 5 ditë më parë
Bene shume mire qe erdhen se derrat duane plumbe si kryesore Ilire florini Sali Milloshevici Munika droga Lulushe hajduti dhe Edi qe premtoje Sistemin e dretsis dhe qe 8 vjet nuke fuksionone akoma jane dhe shum e shume derra per tu fute plumbin por per para pese kryminele pastaj klishte
Alfred Kura
Alfred Kura 5 ditë më parë
PAMFLET , zèri i tè vèrtetès.
Rexhep Oshafi
Rexhep Oshafi 5 ditë më parë
Jeni te mirepriturj . Heronje jeni shpetimtare te poullit . Shqipetare dhe te . Gallkanit perendimore . Suksese dhe pacit fat. Poshte hajdutet tradhetaret. Ne burg
Pullumb Bani
Pullumb Bani 5 ditë më parë
IKE O PLAKU MERE IKE .PAS TY MEZI PO PRET BERISHA E RAMA ,MOS MERZISNI DHE MONIKEN SHIKONI MBASE E NDIHMONI DHE LULIN ,I JEPNI NJE DORE.KELYSHAT QE E VODHEN POPULLIN E VET.
LLapjani
LLapjani 5 ditë më parë
o vorr pa amerik ski both as nje vend europe ta luftosh komunist amerika ti trajnoj ushtaret rrnoft Amerika
Aleksander Suçi
Aleksander Suçi 5 ditë më parë
Ju të Pamfletit late nam Krenoheni per pushtimin modern të Shqipëris
Aleksander Suçi
Aleksander Suçi 5 ditë më parë
Sistemi Perendimore eshte shume I korruptuar
Aleksander Suçi
Aleksander Suçi 5 ditë më parë
SHQIPERI ETNIKE
Skerdi Dobi
Skerdi Dobi 5 ditë më parë
Dhe gjith keto arme te shkatrimit ne mas, vetem per te rezuar ilir meten ! Pse mashtroni popullin o pamflet kari. Raketa patriot, aviacioni rende, luftanije, ca thoni o mashtrusa!
Mentor Begaj
Mentor Begaj 5 ditë më parë
Pamflet e ke seriozisht keto qe po thua..????. Apo, si gjithmone genjeshtra me nga nje cike bisht .. 🖕🖕🖕
Afrim Imeri
Afrim Imeri 5 ditë më parë
Per te arrestuar ilir meten🤔😂😂😂
Berti Bertinew
Berti Bertinew 5 ditë më parë
Po kur se na rrenuan fare
Sony 1234
Sony 1234 5 ditë më parë
I rust zoti Ushtrin Amerikane.Juri Kim.Gjone Bajden.Dhe popullin Amerikan Qe kujdeset per drejtesin mbar global.
Erjon Tomori
Erjon Tomori 5 ditë më parë
Do Zoti qendrojne njehere e pergjithmon ne Shqiperi ,qe te zhduken komunistet njehere e mire
Arash S.
Arash S. 5 ditë më parë
O legen amerikanet jan miq tonè por ata nuk duhet te vrasin shqiptare por armiqte e Shqiperisè perndryshe nuk do ti quanim miq..... je......
Edmond Keci
Edmond Keci 5 ditë më parë
Bravo amerika
zona presheva
zona presheva 5 ditë më parë
Apv presheva
Mira Sheku
Mira Sheku 5 ditë më parë
A sa bukur e ke thene se Meten e kemi si gjethe vjeshte haha
ll ll
ll ll 5 ditë më parë
Shpresojme te mos jete nje foto
bufi bufi
bufi bufi 5 ditë më parë
amon o zot ..kur do bohet shqipnia zonj e rond....
Batjar Kamberaj
Batjar Kamberaj 5 ditë më parë
Po ja mbajti kokpalarit te skraparit le ta dredh bythen se ata nuk kan ardhur kot . Ta shohim kete zvaranik sa trim do jet mbas 25 prillit.
Kroni9
Kroni9 5 ditë më parë
Pamfleti net dfore e zgjatur serbo-ruse! SHBA shpetuesja dhe mbrojtesja e Kombit shqiptar!
Spiro
Spiro 5 ditë më parë
O zoti I madhe ,ku eshte ajo dite,ti beje Amerika, ti zhdukin felliqesirat e politikes,,kur do vije ajo ore,ajo dite!kur nuk jemi ne te zotet,mire do beje Amerika!eshte nje llume,qe veshtire te pastrohet mafia politikes!veshtire!👍
Agron Krasniqi
Agron Krasniqi 5 ditë më parë
Ilir muti oooo ilir hajduti do festoj at dite kur te shoh ne burge e do kenaqem
Bujar Braka
Bujar Braka 3 ditë më parë
Bravo gone te lumt
Spartak Pupa
Spartak Pupa 5 ditë më parë
FORZA Nato
Hskks Maho
Hskks Maho 5 ditë më parë
Zdravtvuj Putin dosvidanja ha ha ha
Spartak Pupa
Spartak Pupa 5 ditë më parë
Forza America
Nikolin Dakaj
Nikolin Dakaj 5 ditë më parë
ILIRE Meta nuke ka breke mythe jo mej shppalle lufte Amerikse, aj lue me fshatrte te shkrete ne shqiperi, po tashe I erthi funi......
Krenar Kopani
Krenar Kopani 5 ditë më parë
Ca jeni ju qe mengjes drek dark thuani budalliqe kush ti shkruan ty kto karlliqe mashtrime meruni me ramen ai ka 8 vjet qe e shkerdhen kete vend
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri 5 ditë më parë
POSHT KRIMINELET DHE ARMIQET. E POPULLIT SHQIPTARE.
arti minga
arti minga 5 ditë më parë
A do ti vije fundi ketyre minjve
Mallakstra 1
Mallakstra 1 5 ditë më parë
Muk kini se ku ta luani -BYTHËN-,o vampirat e kombit ILIRIAN !Një nga një e që të tërë do të futeni në atë -VËRË-!!!!!
Kldi klodi
Kldi klodi 5 ditë më parë
Ithni nje bombe atomike ne Shqipri se KY ilire Meta Mendon se eshte Kar derri I Shqipris motren ty the monikes mbase na shpeton America pranaj Shqipria nuk exen perpara
Seri Jace
Seri Jace 5 ditë më parë
Ky ësht fillimi, por nuk e dim a do realizohet ëndra e shum pritur e Popullit ..
Ymer Musteqja
Ymer Musteqja 5 ditë më parë
PO MIRE MORE PO NEVE NA PUSHTOKA AMERIKA NE KOHE DEMOKRACIE.PO PSE KAQE SHUME USHTARE ALIKOTERE RAKETA ANIJE LUFTARAKE TANKE PER TE ARRESTUAR DY PERSONA ILIR METEN SALI BERISHEN.PSE SI ARRESTON SHTETI JONE KTO AJEMI SHTETE NE????????!!!!!!!!!!.
Haqo Doli
Haqo Doli 2 ditë më parë
Jemi shtet,me mutra ne krye!
Andy Mujollari
Andy Mujollari 5 ditë më parë
Clidhje ka sterevitja e natos me LSI ose Ilir meter? Mos ja fusni kot .
Sami Hajdari
Sami Hajdari 5 ditë më parë
Ju te shqipris duni te peni ndryshim ne politike si ne Kosove politikant e vjeter ti largoni ..
Ilir Meta shkon ushtar në Vlorë
03:34
Pamfleti Net
Shikime 2,2 mijë
Capital T - DIEGO (Prod.PandaMusic)
2:44
Capital T
Shikime 1,2 mln
Ronela Hajati - Prologue
3:09
Ronela Hajati
Shikime 491 mijë
Hercai 66. Bölüm
2:50:03
Hercai
Shikime 2,9 mln
Bota (shqiptare) nën këmbët e Albin Kurtit
06:10
Exclusive -“Durrësi 2030″ - 04 Prill 2021
28:31
Top Channel Albania
Shikime 60 mijë
Capital T - DIEGO (Prod.PandaMusic)
2:44
Capital T
Shikime 1,2 mln
Ronela Hajati - Prologue
3:09
Ronela Hajati
Shikime 491 mijë
Hercai 66. Bölüm
2:50:03
Hercai
Shikime 2,9 mln
Emanet 155. Bölüm | Legacy Episode 155
55:31
Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm Fragmanı
1:08
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 2,1 mln
Olsi Bylyku - Prej Shqipnie (Official Video 4K)
3:38
ROSÉ - 'Gone' M/V
3:41
BLACKPINK
Shikime 35 mln