Finalja e Love Story nga Roma nē Stamboll, Sajmiri zgjedh Merin në Tiranë!

  Shikime 378,964

RTV KLAN

Muaj më parë

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
“Love Story 1” tashmë ka një çift dhe ata janë Saimiri dhe Meri.
Protagonisti i këtij spektakli i tha Merit disa fjalë para se t’i thoshte se ajo është e zgjedhura e tij.
Saimiri kujtoi takimet më të bukura që ata kanë pasur, teksa u shpreh se takimi në Romë finalizoi gjithçka ai ndjente për të.

“Meri më në fund ja ku jemi, nuk e di a e kishe menduar në fillim që do ishim sot bashkë në finale. Por unë nga momenti i parë që të kam parë kam pasur më shumë se një pëlqim ndaj teje.
Kemi pasur takimet më të bukura bashkë, takimi i parë që unë gatova për ty. Takimi për Krishtlidje që bëmë pemën bashkë. Ishe vajza e vetme që më bëre të bëj byrek. Dhe ky takimi i fundit në Romë ishte për mua takimi më i bukur në Love Story.
Megjithatë kam pasur momente që kam menduar ndoshta ne të dy kemi kërkesa të ndryshme nga jeta.
Ti do të vazhdosh modelingun dhe unë mendoj të krijoj një familje. Ti e sheh jetesën në Shqipëri kurse unë në Gjermani. Sigurisht që ti pyet veten përse po t’i them këto fjalë dhe përgjigja është që ti je e zgjedhura ime”, u shpreh Saimiri.
Ndërkohë Generda, nuk arriti t’ia merrte zemrën Saimirit 100%.
Por ndjenja e Saimirit ka qenë më e fortë për Merin, bukuroshen nga Elbasani, e cila arriti të dilte më një partner nga Love Story./tvklan.al
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALnets for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli 20 ditë më parë
alnets.info/work/nZismt7BzXeIw3Y/video.html
Miranda TTT
Miranda TTT 28 ditë më parë
Deri sa ishte Enxhell kisha qef ta shikoja, kur doli ajo u prish krejt, sikur diçka mbeti ne gjys..Pa ndenja, pa emocione u permbyll LS😩 Alketa me e bukur edhe se Meri edhe se Generda 🤣
Hacker Pro
Hacker Pro 29 ditë më parë
Meri evgjitka
Tana Ferati
Tana Ferati Muaj më parë
te trashegohen ❤❤❤❤❤
Shehri Osmani
Shehri Osmani Muaj më parë
Saimir 😠pse nuk e zgjedhe Gernerden sa e kulturuar është ⭐👍
Përralla me zë shqip
Përralla me zë shqip Muaj më parë
Na ndiqni per perralla shqiptare edukative per femije ! Kuriozitete edhe punime me letra me ngjyra!
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
me reale. Ndryshoni formatin sepse ky lloj formati qe jeto jeten tende dhe takohu nje here ne jave ne studio nuk fuksionon
mikea hiooi
mikea hiooi Muaj më parë
Nuk eshte propozim per fejesë! Nuk eshte propozim per martesë! E cka ju duket juve me i provu krejt edhe me i nda rruget per ni program Ne cfarë niveli keni ra 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Kristina Hoda
Kristina Hoda Muaj më parë
l
mikea hiooi
mikea hiooi Muaj më parë
Bravo, e kam ditur qe ne fillim. Kane pasur chemistry, intimacy and real. Meri nuk dinte as te puthte, aq e paster. Congratulations!!! 🎊🎉🍾🎈
gioyu comi
gioyu comi Muaj më parë
Meri si një cope akulli mu duk mua...
yuoop noke
yuoop noke Muaj më parë
Bravo, e kam ditur qe ne fillim. Kane pasur chemistry, intimacy and real. Meri nuk dinte as te puthte, aq e paster. Congratulations!!! 🎊🎉🍾🎈
Albin Gjini
Albin Gjini Muaj më parë
Shum e bukur
mikea hiooi
mikea hiooi Muaj më parë
Boll shite dengla Vejsiu
Kiku Hajdari
Kiku Hajdari Muaj më parë
Po leket ku gjeni apo vidhni popullin
mikea hiooi
mikea hiooi Muaj më parë
Boboooo sa emisjon vk as filmat nuk Jane kaq fallco
Flutura Selimi
Flutura Selimi Muaj më parë
Zgjodhi ?meri jevgen ?injoranten
bilinas mini
bilinas mini Muaj më parë
Alketa kur Sajmiri zgjodhi Merin: Ja pra qe krisma nuk ka pasur! Oh for goodness sake!
gioyu comi
gioyu comi Muaj më parë
sa pa lidhje kjo Meri sikur po zgjedh me zor :p me fallco nuk kisha par
suzi koci
suzi koci Muaj më parë
tmer halete e tiranes dhe kjo alketa qe me leket e burrit ben pordh Sajmirin e njoh mire dhe eshte manjak se i pelqen vetja idjotit
suzi koci
suzi koci Muaj më parë
@pida siouy Hua ke po na uron me keto fjale madherie Emisionin qe mashtroi gjith shqiptaret
pida siouy
pida siouy Muaj më parë
Shumë bukur shumë urime një Zot i madhëruar ju dhashë lumturi gjithë jetën 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Manol Semini
Manol Semini Muaj më parë
Martese me mbleseri
pida siouy
pida siouy Muaj më parë
sa pa lidhje kjo Meri sikur po zgjedh me zor :p me fallco nuk kisha par
Fatime Imeri
Fatime Imeri Muaj më parë
100 mal besser Generda. Meri nifare. tip i Saimirit ka qen Generda mendoj un .Generda te uroj çdo të mire se e meriton më 💖
bilinas mini
bilinas mini Muaj më parë
O SAJE leni kto prralla televizive dhe palo dashuri fasadash e bukur bjondja qe eshte ne SRWE e din ti ku eshte fjala😉
Antonella Brunetta
Antonella Brunetta Muaj më parë
Siete una Coppia Bellissima
pida siouy
pida siouy Muaj më parë
Shume fodull je Sajme dhe me shume komplekse per nje djal qe pretendon qe eshte donzhuan, ti me shume perputhesh me Sindin lol
Donika Mazaj
Donika Mazaj Muaj më parë
E kam ndjekur dhe Bahcelor në Amerike.jetoj ne Philadelphia , por kjo mu duk fare pa emocion, fare pa nje plan , ketu I ashte quajtur princi. Kur ngelen dy vajzat e fundit, mer takim me familjaret ulet hane nje drek, apo dark , dhe eshte shum emocionale në momentet me te bukura kur mer vendimin ulet në gjunj dhe i ve unazen në gisht , ku thuhen dhe endrat dhe planet qe kane per te kriuar familjen e tyre te bukur. Kurse tek princi Shqiptar su pa asgje, thjesht nje perqafim dhe do bashkejetojm...
Aron Lika
Aron Lika Muaj më parë
Generden jo merin
Xhensuida Buci
Xhensuida Buci Muaj më parë
Po ti I puth te gjitha gocat pastas zgjedh 1 goc ti sajmir je budall
pida siouy
pida siouy Muaj më parë
Alketa pse ma han buken se kuptoj?
Dimitra Xoxha
Dimitra Xoxha Muaj më parë
Shete ginjeshtra me tone 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍🐍dinake vajze
Dimitra Xoxha
Dimitra Xoxha Muaj më parë
Boll shite dengla Vejsiu
B_ana
B_ana Muaj më parë
Bravo, e kam ditur qe ne fillim. Kane pasur chemistry, intimacy and real. Meri nuk dinte as te puthte, aq e paster. Congratulations!!! 🎊🎉🍾🎈
Ardian Drekaj
Ardian Drekaj Muaj më parë
Boboooo sa emisjon vk as filmat nuk Jane kaq fallco
Sakip Manuka
Sakip Manuka Muaj më parë
Dhe v
Wendy Sina
Wendy Sina Muaj më parë
sa pa lidhje kjo Meri sikur po zgjedh me zor :p me fallco nuk kisha par
Hamide Govori
Hamide Govori Muaj më parë
Shumë bukur shumë urime një Zot i madhëruar ju dhashë lumturi gjithë jetën 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Endi Zhukri
Endi Zhukri Muaj më parë
Ky berti te knoq fare.
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami Muaj më parë
Spektakel me te keqq me te gerrditshem me te neveritshem skisha pa ndojher me fallcoo. Dhe qe si heci si heciiii ktyre. Vera Gerboqkaa te ka ikur koha tmerr poshtrohen femrat po gjithsesi ksaj Generdee mir ju be hundr dergucr
Artenisa Bushi
Artenisa Bushi Muaj më parë
O SAJE leni kto prralla televizive dhe palo dashuri fasadash e bukur bjondja qe eshte ne SRWE e din ti ku eshte fjala😉
Anife Jeshili
Anife Jeshili Muaj më parë
Uaua na shokove Saimir,,,,Merin,,,,,uaua Generdajo,,uaua e pa pare
shkoder shkoder
shkoder shkoder Muaj më parë
Ca eshte ky emisjon moj Alketa ti qe thua luftoj per vajzat shqiptare?!. Ku e gjen te drejten Sajmiri te zgjedh cfar po ble makarona dhe po zgjedh baretti apo Elka. Emisione te degjeneruara. Cfar jan keto zgjedhje keshtu si e kan pranuar ato vajza ate loj te piset. As sukses nuk keni jo t'a dini
Shkurte Shkurte
Shkurte Shkurte Muaj më parë
INSHALLA gjethmon bashk Ibani 3 cull 2 djem e ni vajz shkelqeni nsy shifet se jeni te dashurum valla urimeee INSHALLA tlumturr
Monica Monika
Monica Monika Muaj më parë
Meri je shum e bukur po' pse je kaq e ftohur mi goc? Nuk te lezohen emocjonet... Njesoj saimiri... Paskeni gjet tenxheria kapakun, me pak fjal jeni. me pelqente me shum generda nga karakteri, e hedhur è zgjut e artikoluar
Matilde Mara
Matilde Mara Muaj më parë
Alketa pse ma han buken se kuptoj?
Tole Tole
Tole Tole Muaj më parë
Kam par shum pak emisjonin por ato episode qe i kam shiku thoja se Sajmiri shkon vetem me Merin nje vajz qe me pelqeu qe ne shikimin e par ❤💜💜Meriiii
Juve Juventus
Juve Juventus Muaj më parë
Bravo saimiri urime
Xhaferri Drita
Xhaferri Drita Muaj më parë
Shum mir që Sajmiri zgjodhi Merin, djal i zgjuar.
beli beli
beli beli Muaj më parë
kjo meri si shushk gja e ngordhet
Ilda Eljo
Ilda Eljo Muaj më parë
Meri eshte e mire
Harry fan
Harry fan Muaj më parë
Kjo Meri e do Saimirin vetem per 💰 dhe letra gjermane qe ta vazhoj modelingun ne Gjermani Se per gje tjeter Se do Se Saimiri nuk eshte burre per familje jo
Mamica Kerlani
Mamica Kerlani Muaj më parë
Peronalisht do votoja Generden dhe Xhesin.Por e meritonte Generda,m.gj.thate ajo eshte nje yll qe shkelqen plot vlera maksimale.Respekt.Asaj i shkonte fitorja per sakrificen qe beri. .I uroj fat si tja doje e Bardha zemer .
Sanie Sulollari
Sanie Sulollari Muaj më parë
Sajmiri mori vajz temir bravo ssjmir ka nje familje te mrekullushem dhe ghyshjs ka 10 12 vjet qe ka vdek ka qen nje nen emrekulushme🌹🙏🌹🙏🌻👍
Ardita Nasi
Ardita Nasi Muaj më parë
Meri fiton
maria kola
maria kola Muaj më parë
Deri dje flisnin se do marre generden te dashuren e tije....e tani qe mori Meri perseri flisni pse mori Meri..e mori se i pelqej..per generdrn tha nuk kam ndjenja...ne fund te fundit Sajmiri eshte i lumtur me Merin..bravo nje qift ideal.
maria kola
maria kola Muaj më parë
Meri e meritonte..ishte qarte vajza me e bukur ne spektalel...e kush nuk e don te bukurin..Meri shum mahnitse....
Photographer Lori
Photographer Lori Muaj më parë
Sa kot.Unë dua që të krijoj familje,ti e shikon jeten ne Shqiperi dhe une ne Gjermani,dhe ti e di pse po ti them te gjitha keto,ti je e perzgjedhura ime.🤣🤣🤣🤣Ky as vetë nuk e di se çfarē ka folur më duket 🤣
Brunette Lady
Brunette Lady Muaj më parë
Pse e keni qit unazen kur ai se propozon Emision vk
lesabra elsabra
lesabra elsabra Muaj më parë
Une mendoj qe Sajmiri ishte shum i vertet dhe Meri ishte vertet zgjedhja e tij me e mire! Sajmiri nuk beri aspak show dhe per kete emisjoni ishte krejt serioz dhe i ngurte, se ai ishte i vertet. po te ishte per show kishte mbajt vajzar qe benin show, por ai ato i hoqi te parat! Meri esht tamam nje zgjedhje per te kaluar jeten, dhe shpresoj te jen pergjithmon bashke!
Nelas G75
Nelas G75 Muaj më parë
Meri duket injorante, dhe si plake make up.. s'me la pelqyer..Generda e meritonte dhe shkonin me sh bashke,
Marina Meta
Marina Meta Muaj më parë
Shum fallso si emision
Fatbardha Cenko
Fatbardha Cenko Muaj më parë
Alketa dhe Vera spektakli me kot qe keni dhene deri nuk e di pastroni lek apo na beni per budallenj kemi nevoje per realitet jo perkete vulgaritet qe dhate me kete emision fallc
Ahmet Kosov
Ahmet Kosov Muaj më parë
Fisi pamir
ady ady
ady ady Muaj më parë
e mor saje e e morem vesh qe mos te dilnit bllof zgjodhe merin dhe asnje puthje as emocion asgje kshu qe cdo gje skenar
Mimoza Voja
Mimoza Voja Muaj më parë
sa kot ky huti ku ku po prrzotin se nuk gjindet mashkull kerrkun zdal me ket 🤮
elidon cela
elidon cela Muaj më parë
ElidonceIa1💞💞💞💖💖💖💖💋💋💋🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪
Verora Meshau
Verora Meshau Muaj më parë
Dri e meriton bravo dhe suksese ne jeten tuaj ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Verora Meshau
Verora Meshau Muaj më parë
Ke bere zgjidhje te persosur kjo nuk e merito ka shume dengla njeriu nuk ka nevoje per pordh por dashuri te sinqerte 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮🇦🇮
Emiljano Dushku
Emiljano Dushku Muaj më parë
Mu be qejfi qe zgjodhi Merin 👏
urania kuraj
urania kuraj Muaj më parë
emision i deshtuar U plake O Vera ik o Alketa mos u tall me kto emisione
ELLA.A LEEA
ELLA.A LEEA Muaj më parë
Pikershit si Perputhen po me duket kjo zgjedhje krejt fallco po sigurisht qe Genarta osht por keni bere skenar 100%ta shohem kur do del nje dit e verteta hidhur.
Blenard Nardi
Blenard Nardi Muaj më parë
Ja mori dashnoren muratit ky palloshi . Por pas ca ditesh do jene prap te lire te dy se kaq ishte show
Rovena Gusho
Rovena Gusho Muaj më parë
Bravo Saimiri dhe Meri fantastic
Flora Doko
Flora Doko Muaj më parë
Po' ca lodhen kot jo Merin po' Gnarden kjo terronovele esht. Gjitha fallco per fam
Lola Kreka
Lola Kreka Muaj më parë
e kuptova qe do merte Merin kur e coi ne Rom te ajo fontana qe te sjell fat..🧚‍♂️🧚‍♀️
Xhoana Bui
Xhoana Bui Muaj më parë
Emision kotë fare. Kujdes se na e futët neve ju. 😂😂😂😂😂😂😂
Lulzim Rroli
Lulzim Rroli Muaj më parë
Meriiiii❤❤
Τζενη Χουστουλακη
Τζενη Χουστουλακη Muaj më parë
To bacalo we ishte ne gr as nuk I afroen fare keta tanet kot fare
Georgo Aleksandris
Georgo Aleksandris Muaj më parë
CUDI ASNJERA NUK ESHTE E BUKUR.
Aa Bb
Aa Bb Muaj më parë
Skenar Meri nuk eshte fare e lumtur, nuk e zjodhi Generden qe te mos dilte produksioni me gisht ne goj cdo gje show
Begu Begolli
Begu Begolli Muaj më parë
Sa palidhje . skema ishte qdo dit duke eliminu deri sa te mbetet e fundit qe d.m.th edhe fituesja. dhe prap e bejn gjoja te fundit sikur zgjedh po apo jo. ne momentin qe eliminoj njeren tjetre ish dashur te festoj zgjedhjen se ishte e fundit s ka ma supriza.
Donald Plozha
Donald Plozha Muaj më parë
Eshte e zgjedhura e tij, ka 6 muaj qe e njeh dhe kane dale ne 5-6 takime dhe as nuk e puth 1 here? Keto mire qe jane rrencake, por nuk dijne as me rrejte LOL
Noizy Otr
Noizy Otr Muaj më parë
emision baxhellash 🤮🤮🤮🤮
Dava May
Dava May Muaj më parë
O prezantuse kujdes se po te del Zogu moje amne se jeni qmede fare jeni si sote na ruje mose e harro te keqen kaqe shpejte hahahaha
Fiona Britton
Fiona Britton Muaj më parë
Bëj njohje intensive pa kamera pastaj bashkëjeto dhe martohu kur të vesh 50 se ka kohë. Për të përgënjeshtruar thashethemet në fund i than Saimirit zgjidh Merin se Generdën në Gjermani e ke. Po ti moj Alketa na e shpife kur fletë sikur po pështyn,po mirë ato vathët Jonida Maliqit ja morre borxh se asaj ja pash në një intervist. Jemi kurioz si në Romë dhe Stamboll si fjetën në Hotel bashkë apo dhomat afër njëra tjetrës?
kevin reno
kevin reno Muaj më parë
Sa llafazane dhe e lodhshme qe eshte kjo Alketa ,te lodh kur e degjon ,si turtull 🤣🤣🤣🤣
Qife Ninulla
Qife Ninulla Muaj më parë
Meri me vete =",He mo dreq shkrepe"😅😅😅😅🥰
Qife Ninulla
Qife Ninulla Muaj më parë
Me erdhi keq per genarden sepse ajo pati me shume emocoin .Ajo u eleminua dhe pati emocion ndersa Meri u martia dhe spati fare emocion😔😔😔🥰
M T
M T Muaj më parë
Me kot se kjo ska pat bachelor. Nje totallisht fallco duke filluar nga ai qe ska pike ndjenje te duket po perqafimi ishte super skandal. Aspak e bukur
e s
e s Muaj më parë
Perfundimisht ne jemi popull qe nk knaqemi ndonjeher.Cdo jav kemi dyshuar per lidhjen e sajmirit me generden e tn qe zgjodhi merin prap na duket e dyshimte si zgjedhje🤣🤣
Ada 24
Ada 24 Muaj më parë
Na duket e dyshimte per shkak te reagimit te tyre. Asnje emocion, asnje fjale dashurie. Kane 3 muaj ne emision dhe duhet ta kishin pritur me padurim momentin perfundimtar ku ti shprehnin ndjenjat njeri tjetrit.
Gyle Nura
Gyle Nura Muaj më parë
Meri Yll ❤️❤️
Antigane temaj
Antigane temaj Muaj më parë
Dhe stacioni i radhes i saimirit(pas puthjes)do te thote eshte hoteli per te e ndar mendjen se cila eshte me e mire per te.🤦🏽‍♀️
Valbona Bektesevic
Valbona Bektesevic Muaj më parë
Shume urime Saimir dhe Meri dhe inshAllah e mbushni plot me petale trendafilash edhe per dasem .With ❤️ from New York City 🌃
albania albania
albania albania Muaj më parë
Saimiri perziu racen zgjodhi roma roma romalee o romale Meri ciganee😀😀
Dafina Dafku
Dafina Dafku Muaj më parë
Doli me merin vetem qe te bindë puplikun se nuk e njef generden. Se ndryshe sigurt do dilte me generten ajo a top me e shkatht meri si è ngrir
Fidan Mujaj
Fidan Mujaj Muaj më parë
Na thit karin me kto gjera te kota
Nikolas Karaqi
Nikolas Karaqi Muaj më parë
Generta asht ken per sajmirin 💯 per 💯 Meri nuk me duket se shkon me ta me vjen shum keq per Generten pac ni fat te mir se mjedukt ni vajz shum e singjert dhe e vertet good luck 🍀💖🌹Generda
Mefat Memia
Mefat Memia Muaj më parë
Ti robert mi rrofsh dy kokrrat e bo??
Yes I Can
Yes I Can Muaj më parë
Program me fallco ska pare historia
xhuli Xhuli
xhuli Xhuli Muaj më parë
Robert je i sakte te ndjek me kenaqesi po saimiri nje gomar 34 vjec beri nje loje te mire dhe vera nje emision qe e ndoqen vajzat nga jashte do gjenin burre ne shqipri aman o zot 😛😛
Dorela Binjakaj
Dorela Binjakaj Muaj më parë
Pse nk e more generden sa bukure te dy😭
Dorela Binjakaj
Dorela Binjakaj Muaj më parë
Generda po ndihet shume keq.sa pa filmin ne rome. Me vjen keq generda 😘🌻
Brandon Bregu
Brandon Bregu Muaj më parë
He got the golden buzzer 😂😂😂😂
Marinela Coca
Marinela Coca Muaj më parë
Perpara dy muaj mbaroi i njejti program ketu ne greqi dhe ne pjesen e fundit kishte emocion, .Kam qar ate nate dhe jam gezura aq shume ,pra percillte emocione tek njeri tjetri dhe tek publiku. Por jo ne kete menyre fallco pa piken e emocionit.
Geneva Ch
Geneva Ch Muaj më parë
Ju uroj fat dhe shendet ne jet 💪👏👏👏
flutura harizi
flutura harizi Muaj më parë
Saimiri të njënjtat fjalë i tha të dyja vajzava, fleti me të dyja me njërën në Romë me tjetrën në Stamboll, tani ajo që ti ketë bërë qejfin më shumë atë zgjodhi.... zonjë në publik dhe njësh në krevat...ku ka më mirë.😂😂😂😂😂😂
Moza Moza
Moza Moza Muaj më parë
eh shqiptari me ja var thote ja kjo athu ska pa mashkull me sy mos me na var rri si akull ...... super te dy
Bruna Rotaru
Bruna Rotaru Muaj më parë
Meri mos vazhdo lojen e produksionit por beje per vete Sajmirin mos te kthehet me te Genarda. E bere kte sakrifice per dashurine coje deri ne fund se e meriton dashurine e Sajmirit.
DOPIO PITE - Episodi 1 | NGOP.TV
29:45
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 20 Shkurt 2021
1:42:13
Al Pazar - 27 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:39:48
Norway 4K - Scenic Relaxation Film with Calming Music
1:00:56
DOPIO PITE - Episodi 1 | NGOP.TV
29:45
Menajerimi Ara 31. Bölüm
2:17:06
Menajerimi Ara
Shikime 637 mijë
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. Bölüm 2. Fragman
1:00
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Shikime 3,8 mln
Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm 2. Fragmanı
0:55
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 2,4 mln