Lorenc Hasrama - Ti kam Bo Hallall (Official Video)

  Shikime 535,373

UnixMusic

29 ditë më parë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics - Irkenc Hyka
Mix & Master - Jojo
#lorenchasrama #tikombohallall #onima #irkenchyka

Komente
_rm_19_ _rm_19_
_rm_19_ _rm_19_ 9 orë më parë
Zoti trujt vetem suksese ne jete lorenc hasrama
Arjan D
Arjan D 3 ditë më parë
Kta qe bojn dislike, a skan qa bojn tjeter gjo,apo klikun per filem e ju dul muzik 😉.
Fatbardha Hoxha
Fatbardha Hoxha 6 ditë më parë
Zoti te rujt kudo qe ndodhesh, flm per zerin tend fantastik qe na dhurove❤️❤️❤️
L. Ll
L. Ll 6 ditë më parë
Nje keng shum e bukur 🌟
E
E 8 ditë më parë
Si kengetare je 👌👍 po ama ne intervista je 🥴
Majlinda Gjyzeli
Majlinda Gjyzeli 11 ditë më parë
Ti kam bo hallall uau ! Lorenc nuk te kisha njoft me pere si kengetar ,por kete kenge e ke qare ,e nigjoj shpesh, suksese 🌟😊
Eliona Elaa
Eliona Elaa 15 ditë më parë
😔😔😔😔
Sara Sara
Sara Sara 16 ditë më parë
💖💖💖💖💖💖
Margarita Beti
Margarita Beti 18 ditë më parë
Teksti: Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… Unë të jam lut ty, mos mem vra Ty s'ta ka ni, ke pas dëshirë me m'pa t'u qa Këtë nat' mëkatet ki me i la N'kët dynja… I kam thënë zemrës, unë e du du du… E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… I kam thënë zemrës, unë e du du du E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje…
Perputhen Offical
Perputhen Offical 20 ditë më parë
VOTIM ZYRTAR ' VOTO NESE MELISA DUHET TE LATGOHET NESER ↙️↙️↘️⬇️⬇️ alnets.info/work/epuogtvY2KNoq4I/video.html
luiza Qose
luiza Qose 21 ditë më parë
Bravo super kenge
Andreia Andrei
Andreia Andrei 21 ditë më parë
Bravo o Lenco hallall zoti ti rujt
Erida Smeli
Erida Smeli 21 ditë më parë
So beautiful song💙
Anime Tv
Anime Tv 22 ditë më parë
Kjo eshte faqja ime e youtube 🤩 alnets.info/work/g6x-brK802qY1n4/video.html
teuta lame
teuta lame 22 ditë më parë
Suksese
tjeter kush
tjeter kush 23 ditë më parë
Zëri dhe stili I muzikes si irkenc hyka!
Gangsters’ league the book
Gangsters’ league the book 14 ditë më parë
Ai e ka shkrujt
piccola fiorella
piccola fiorella 23 ditë më parë
Vej me bast qe ne kete keng si ne tekst dhe ne muzik ka gisht IRKENC HYKA ...vetem ai e ka kte lloj melodie dhe kto lloj tekstesh ....suksese lorencit...shume e bukur kenga , me hapi plaget
ludjana dybeku
ludjana dybeku 23 ditë më parë
Super zë dhe këngë, bravo 🥰👏
Anila Miza
Anila Miza 23 ditë më parë
O ZOT SA E BUKUR...... 👏👏👏👏👏👏👏😍
cerri murati
cerri murati 23 ditë më parë
Un sja boj hallall klodit qe me ka tradhtu per 15 vite rresht zoti inshalla ma mer hakun 😔
Valentina Tzertzi
Valentina Tzertzi 23 ditë më parë
Super kenge 👌😔😔😔
Best Music
Best Music 23 ditë më parë
alnets.info/work/bMpvmprJl6KW06w/video.html
BROOKLYN_BB4LIFE BOY
BROOKLYN_BB4LIFE BOY 23 ditë më parë
Na e coptuat fare zemren me kte keng
Sonilda Brozi
Sonilda Brozi 23 ditë më parë
😍🥰🌍👌
Samsung Play
Samsung Play 24 ditë më parë
Sh kenge domethenese 😍Bravo dhe suksese🌹Pse nuk beni nje bashkpunim ?😍
Antonio Matishi
Antonio Matishi 24 ditë më parë
super kenge👍👍👍👍💖💖💖
Gerta Doci
Gerta Doci 24 ditë më parë
Super 💋💋💋❤❤❤❤ Fiks per ty VM😭😭😭😭
Elsa Shkodër
Elsa Shkodër 24 ditë më parë
Super 👏👏👏
Vezhgim Vezhgim
Vezhgim Vezhgim 24 ditë më parë
💔💔💔💔💔
Kevi Dulo
Kevi Dulo 25 ditë më parë
Super
Lina Kaja
Lina Kaja 25 ditë më parë
Shum e bukur kenga bravo 👏 👏❤️
Silva Valteri
Silva Valteri 25 ditë më parë
👏👏👏
Alba Musa
Alba Musa 25 ditë më parë
Super kenge halla vuajtje e mija shume me kuptim 🤞😢😢complimenti djalosh
Ida bisha
Ida bisha 25 ditë më parë
👏🏻👏🏻
RiKi RiKi
RiKi RiKi 25 ditë më parë
Hahahaha e qiti Andi moden e vetulles te prem krejt ja nisen edhe kongatart tash bravo andi i fort je ahahhahahaahhahaahha
doriana hasaj
doriana hasaj 25 ditë më parë
Po ca andii m vlla lorenci ka qe n2019 qe ka ashu iher
Nimet Pervizi
Nimet Pervizi 25 ditë më parë
edhe pse me beri te vuaj ja bej hallall
Enxhi Tora
Enxhi Tora 25 ditë më parë
👏❤️
Turi Tt
Turi Tt 25 ditë më parë
Super fantastike!
Alma Ferhati
Alma Ferhati 25 ditë më parë
Super 👏👏
Desila kodragjini
Desila kodragjini 25 ditë më parë
Sprr kenge😍💜 i love it
mondi j.k
mondi j.k 25 ditë më parë
Bravo. Shum bukur
lolita chikita
lolita chikita 26 ditë më parë
Super kenge super vokal fjale te bukra shum suksese Lorenc..❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
jona jona
jona jona 26 ditë më parë
💔
Alexa J S
Alexa J S 26 ditë më parë
💙
Anxhela Tola
Anxhela Tola 26 ditë më parë
👌🏼
Monika Sedlmeir
Monika Sedlmeir 26 ditë më parë
❣️
Sareta Bega
Sareta Bega 26 ditë më parë
❤️🤛🏼
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 26 ditë më parë
Er ist so süss🥰❤😍
Alin Badea
Alin Badea 26 ditë më parë
Romania❤️❤️❤️🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴
Rilo Beats
Rilo Beats 26 ditë më parë
🔥🔥🔥
Andia C
Andia C 26 ditë më parë
Bravooo😘😘😘🤗🤗🤗❤❤❤😍😍😍
Valbona Valbona
Valbona Valbona 26 ditë më parë
Super kenge👍
ROBERT SHKURTI
ROBERT SHKURTI 26 ditë më parë
Play in 1.25 speed
mani s
mani s 26 ditë më parë
Hera e pare qe e dogjoi por kendoka bukur. Suksese ne krijmtarinë e ardhshme!!!!!!
Asi Asi
Asi Asi 26 ditë më parë
o zott🥺 sa keng e bukur💜✨🐻
Denisa Dena
Denisa Dena 27 ditë më parë
Kurre nuk jam zhgenjy prej teje...I madhi Lorenc....SUKSESE...
Manu Burreli
Manu Burreli 27 ditë më parë
Shum Kong e mir 👏👏
Gioia Hyka
Gioia Hyka 27 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️
Orges Bixheku
Orges Bixheku 27 ditë më parë
Irkenc hyka nk zhgenjejn m tekstet ❣️❣️ super kenga🤩
Eris Kanani
Eris Kanani 27 ditë më parë
Pse me duket si dora e irkenc hykes mua 😉
Alida
Alida 27 ditë më parë
Nuk behen hallall dhimbjet qe te falin pa arsyee.....suksese per kengen!
ROBERT SHKURTI
ROBERT SHKURTI 27 ditë më parë
Ca zeri qe ka.....shume kengetar I mir
The Best
The Best 27 ditë më parë
Shm keng e bkr ✔☺
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao 27 ditë më parë
Super Lorenc👍
Agron Sula
Agron Sula 27 ditë më parë
Shum bukur 👏👏 te kendoft zemra
Jonida Beta
Jonida Beta 27 ditë më parë
😍😍😍😍😍
Juana Gerduqi
Juana Gerduqi 27 ditë më parë
O zot sa e bukur , ti kam ba hallall krejt vitet qe mi more 😔😔😔
klara maliqallari
klara maliqallari 27 ditë më parë
ti kam bo hallall liket super keng🥰🥰
Kasandra Pako
Kasandra Pako 27 ditë më parë
O zot🥺Sa e bukur ❤️❤️❤️
Bledi Lamja
Bledi Lamja 28 ditë më parë
Respekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy e ke qa kte kongen kush lendon zoti e vraft sepse ka zot mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn
Lori Tirones
Lori Tirones 7 ditë më parë
T lumt goja danoço
Bledi Lamja
Bledi Lamja 8 ditë më parë
@E sepse kan ndryshu gjonat lendojn me shum femrat
E
E 8 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣 🤣🤣🤣🤣 me cfare kuptimi e ke se copash na ben 🤣🤣🤣🤣
Bona
Bona 26 ditë më parë
@Toni MontanaPo sigurisht, 👍☺🤗🤗
Toni Montana
Toni Montana 26 ditë më parë
Bona fjal me vend
Danissa Sochor
Danissa Sochor 28 ditë më parë
Soooo beautiful song 💎
Tea Fori
Tea Fori 28 ditë më parë
Bravo Lorenc , e kam pritur me padurim nje kenge te re 🥰
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Tao BCool
Tao BCool 28 ditë më parë
As nuk ja boj hallall hic 🤣🤣🤣 be well 🙃😘
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Bora Çeliku
Bora Çeliku 28 ditë më parë
Ky refren..💘👏
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Tiana Loca
Tiana Loca 28 ditë më parë
❤️❤️👍🏻👍🏻😊
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Ecaterina Maria
Ecaterina Maria 28 ditë më parë
Super from Romania 👌😍🇷🇴
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Qwe Dsa
Qwe Dsa 28 ditë më parë
😉
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Skhendi Pepaj
Skhendi Pepaj 28 ditë më parë
👏🥰
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
EDISON DRAMOLLI
EDISON DRAMOLLI 28 ditë më parë
Bravo shum e bukur 👍👍
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Arbana Ameti
Arbana Ameti 28 ditë më parë
Suksese..
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Ilda Koci
Ilda Koci 28 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤😍😍🥰🥰🥰🥰🥰
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Bashkim Kadishani
Bashkim Kadishani 28 ditë më parë
👌💜
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Vladimir Bualli
Vladimir Bualli 28 ditë më parë
Super
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Ersilda Koritari
Ersilda Koritari 28 ditë më parë
👏👏👏👏
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Era Delia
Era Delia 28 ditë më parë
😍😍
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Xhoana Talo
Xhoana Talo 28 ditë më parë
Si kenga dhe zeri super 👏👏
Xhoana Talo
Xhoana Talo 27 ditë më parë
@Hitet Shqiptare te bera
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Erisa Hajrulla
Erisa Hajrulla 28 ditë më parë
Sa e kam prit o zot super 😐😐
Erisa Hajrulla
Erisa Hajrulla 27 ditë më parë
@Hitet Shqiptare te bera sub ☺☺
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
xheni lasku
xheni lasku 28 ditë më parë
❤️❤️❤️
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Enki Stafhasani
Enki Stafhasani 28 ditë më parë
O te lumt ajo goj o vlla....
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Dhurata Kellezi
Dhurata Kellezi 28 ditë më parë
Suksese!🥰
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Rexhino Doko
Rexhino Doko 28 ditë më parë
super kenge suksese🤘
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Ro mina
Ro mina 28 ditë më parë
😍😍😍
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Lorena Manellari
Lorena Manellari 28 ditë më parë
Like kush e plq vr8❤❤❤
Lorena Manellari
Lorena Manellari 28 ditë më parë
@Hitet Shqiptare po patjeter
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Arsi Cena
Arsi Cena 28 ditë më parë
TE LUMTE GOJA LORENC HASRAMA NJE KENGE BALADE SHUME E BUKUR BRAVO SUKSESE TEKSTI TI KAM BO HALLALL TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PA TE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE UNE TE JAM LUT TY MOS MEM PA TY STA KA NI KE PAS DESHIR MEM PA TU QAJT TE TERA MEKATET KE MEI LA NE KETE DYNJA . TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH UNE NUK MUNDEM MET HARRU TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE . TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE TEKSTI DY TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH NUK MUNDEM MET HARRU . TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI DY TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE
Asi Asi
Asi Asi 26 ditë më parë
@Arsi Cena dhe me vjen mire qe e ndryshove ate gabim te vogel🥰
Asi Asi
Asi Asi 26 ditë më parë
@Arsi Cena gjithsesi asgje hic
Asi Asi
Asi Asi 26 ditë më parë
@Arsi Cena asgje thjesht rradhes tjt me kujdes se ndoshta ai person qe t shkrun preket
Arsi Cena
Arsi Cena 26 ditë më parë
@Asi Asi TE KERKOJ NDJES DHE FALJE POR ISHTE THJESHT NJE MENDIM SEPES EDHE VIPAT E KTHEJN FJALTE GJUHNE ANGLISHT PRANDAJ TE KERKOJ NDJES DHE FALJE PERSRI FALEMINDERIT DHE NJE HER PER KOMENTIN RESPEKT PE FUND
Asi Asi
Asi Asi 26 ditë më parë
@Arsi Cena jo sjm lorenci pa merak
Ornela Bejdo
Ornela Bejdo 28 ditë më parë
Ja kam bere hallall vertet gjithcka, pavarsisht se si erdhen gjerat. ❤️
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
bora _ bora
bora _ bora 28 ditë më parë
Super 😘😘😍😍💖💖
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Sene Sene
Sene Sene 28 ditë më parë
Vallaj hic sja boj hallall!
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Dajana Shuli
Dajana Shuli 28 ditë më parë
Adhurim 🥰❤
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
ꪑꫀꪶꪖ 02
ꪑꫀꪶꪖ 02 28 ditë më parë
Hajde te gjith bashk like per lorencin se ka ze te mrekullueshem🔥🔥🔥🔥🔥
ꪑꫀꪶꪖ 02
ꪑꫀꪶꪖ 02 28 ditë më parë
@Cenaj Nertilaa 😘😘😘🤗🤗
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Cenaj Nertilaa
Cenaj Nertilaa 28 ditë më parë
😘😘🤗🥰🥂
Ervi Ervi
Ervi Ervi 28 ditë më parë
Ze fantastic, Suksese 👏👏👏
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 28 ditë më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)
03:27
UnixMusic
Shikime 138 mijë
Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli
02:56
UnixMusic
Shikime 4,1 mln
Kuruluş Osman 46. Bölüm
2:17:38
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
Fara e Flliqt - Episodi 12 Sezona 2
30:21
Fara e Flliqt Official
Shikime 238 mijë
STRESI - BABY (Prod by. BurimKosa)
2:26
StresiOfficial
Shikime 642 mijë
CJ - Politics [Official Music Video]
1:59
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Shikime 3,1 mln
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 18 mln
Lorenc Hasrama - A m'ke lon (Official Video)
02:51
Lorenc Hasrama
Shikime 516 mijë
Elgit Doda - Vetem (Lyric Video)
02:57
Elgit Doda
Shikime 957 mijë
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
FloriMumajesiOfficial
Shikime 2,2 mln
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
03:03
Elvana Gjata
Shikime 3,1 mln
Kuruluş Osman 46. Bölüm
2:17:38
Kuruluş Osman
Shikime 5 mln
Fara e Flliqt - Episodi 12 Sezona 2
30:21
Fara e Flliqt Official
Shikime 238 mijë
STRESI - BABY (Prod by. BurimKosa)
2:26
StresiOfficial
Shikime 642 mijë
CJ - Politics [Official Music Video]
1:59
Fara e Flliqt - Episodi 12 Sezona 2
30:21
Fara e Flliqt Official
Shikime 237 mijë
Hercai 60. Bölüm
2:23:32
Hercai
Shikime 2,5 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 33. Bölüm
2:0:43
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 1,9 mln