Bledar Kaca - Moj Bulqize unaze floriri ( Official Video 4K )

  Shikime 180,426

Bledar Kaca

18 ditë më parë

Video: Domi Production
Teksti: Munir Hoxha
Kompozimi: Bledar Kaca
Ork: Fatjon Laci

Komente
Liza Nilaj
Liza Nilaj 6 orë më parë
Ju kendoft zemra djal mbas djali.jeni I mrekullushem
Asmr Joana Asmr Joana
Asmr Joana Asmr Joana 2 ditë më parë
Qofsh i lumtur gjithmone
Drilona Shahini
Drilona Shahini 2 ditë më parë
Kenga me e bukur qe kam degjuar..me vjen e mir qe i kendove Bulqizes
Flutura Prendi
Flutura Prendi 3 ditë më parë
Te rujte zoti naknaqe.
Sokol Rexhaj
Sokol Rexhaj 3 ditë më parë
Shum këng e buku te lumtë..
Luftar Elezi
Luftar Elezi 5 ditë më parë
Te lumte goja je ma i miri
Lila Ylber
Lila Ylber 7 ditë më parë
Te lumt bledar kaca je ma mire bulqiza z meriton ket muzik nga nje kengetar si ty
berdalaki
berdalaki 7 ditë më parë
Super vendi im
Pal Ndreca
Pal Ndreca 8 ditë më parë
O za ambli i folklorit! Na kenaqe me at za pasha zotin! Te rujt zoti e ta bekofte at za tanin o yll folklori!!🙏⭐☀️
Vangjel Frroku
Vangjel Frroku 9 ditë më parë
Bulqiza ka tradita jan njerez TE mir KNON mir ore djalosh 🇦🇱🇦🇱
florenc kolaj
florenc kolaj 9 ditë më parë
Kjo po qe esht muzik🤗🤗🤗
ALBI KOCI FILE TEMA
ALBI KOCI FILE TEMA 9 ditë më parë
Urime qofsh gjithmon i sukseshem ,un jam nga fush kruja por xhdo keng e degjegjoj me shum deshir,suksese gjith mon dhe ne xhdo hap
Daëi Skukaaa
Daëi Skukaaa 10 ditë më parë
Te lutem goja pershndetje
Daëi Skukaaa
Daëi Skukaaa 10 ditë më parë
Te lutem goja pershndetje
klajdicanada
klajdicanada 11 ditë më parë
Te knofte zemra
Mojsi Lleshi
Mojsi Lleshi 11 ditë më parë
te lumt goja o gjigant 1 je
Sefa Aslan
Sefa Aslan 11 ditë më parë
Selamet nga Turqia 🙌
Bobi Bobi
Bobi Bobi 11 ditë më parë
Dibra krenohet me ty 👏 Nje kenge per Golloborden se shpejti 🙏
Arben Lesaj
Arben Lesaj 12 ditë më parë
Zemra te kendoft
Tonia Rokou
Tonia Rokou 12 ditë më parë
Shum krenar per ty nip jon bravo👏👏👏
Hasani Tr
Hasani Tr 13 ditë më parë
Te knoft zemra gjithmon tropoja nga norvegjia pershendes ylber hoxhen nga bulqiza shok i mire ushtare e kam pas ne vite 88 90 rrespekt per bulqizaket
Lefter Faruku
Lefter Faruku 13 ditë më parë
NUK TE SHKON ME KOSTUM POR ME ROBA KOMTARE TE LUMT GOJA
Xhevahir Melani
Xhevahir Melani 13 ditë më parë
Te lumte goja bledi je i madh
Shaban Dani
Shaban Dani 14 ditë më parë
Bravooo bledar te uroj suksese gjith jeten super kenga ♥️♥️♥️♥️
Hamit Gjuci
Hamit Gjuci 14 ditë më parë
Hamit 0682927879
Besi Xhepa
Besi Xhepa 15 ditë më parë
Te kendoft zemra o bledar kaca na ke bo krenar qe jemi dibran sincerisht.....
Lek Preci
Lek Preci 15 ditë më parë
Bravo te kendofte zemra gjithmon Milano
Mirush Baraj
Mirush Baraj 15 ditë më parë
Bledi urime je universal je melhem per gjithe malet e Dibres perfshi Luren dhe Bulqizen rrespekt per poet Munir Hoxhen qe me texet e ti po zevendson Naim Plakun e madhe kurse ti kollosatve kanges Dibrane e mbar shqiptare H Ndreu -Qerim Sula Sh Dervishi etj
kd devapra
kd devapra 15 ditë më parë
Suksese Bledar shume e bukur kenga👏👏👏
Donald Rama
Donald Rama 15 ditë më parë
Të lumtë goja rrespekte
Migena Lusha
Migena Lusha 15 ditë më parë
E lumtur qe vij nga nje vend i vogel por i pasur si Bulqiza 😊
Visi Vlore
Visi Vlore 12 ditë më parë
Yll je
Florina Lici
Florina Lici 16 ditë më parë
Te lumtur goja
Besim Cakalli
Besim Cakalli 16 ditë më parë
I MADHI ZOT E BEKOFTE BULQIZEN DHE KENGETARIN BLEDAR KACEN
Lyon Franc
Lyon Franc 16 ditë më parë
Zemra te kendofte
Besim Cakalli
Besim Cakalli 16 ditë më parë
BLEDAR KACA RROFSH SA MALET
Besim Cakalli
Besim Cakalli 16 ditë më parë
Respekte Bledare dhe RROFTE BULQIZA
Eduart Dervishi
Eduart Dervishi 16 ditë më parë
Zoti te bekofte ty dhe familjen tende
Eduart Dervishi
Eduart Dervishi 16 ditë më parë
Te lumte goja o bilbili i dibres
Xhihard Mehmeti
Xhihard Mehmeti 16 ditë më parë
SHUM E BUKUR TE KENDOFT ZEMRA .KLM.KLB RESPEKTE.
Sabi Bodini
Sabi Bodini 16 ditë më parë
Bravo patrijoti jon te kendoft zemra gjithmon 🥰🥰
dllsnc cnsjsk
dllsnc cnsjsk 16 ditë më parë
Te lumt goja bulciza asht veni i floririt vallahi lum kush e ka afer
Sokol Deda
Sokol Deda 16 ditë më parë
Bledar Kaca hallall te qofte
Ilmi Toca
Ilmi Toca 16 ditë më parë
Te lumt goja
Gaz Lleshi
Gaz Lleshi 17 ditë më parë
ty te lumt goja po një muzik për 4 grikt selisht nxjerre
Meleq Kozi
Meleq Kozi 17 ditë më parë
Te lumt goja Bledar Doli nje kengetar nga Dibra qe i nxori nje kenge vendit tim qe e meriton Bulqiza jon Respekt Bledar Kaca ♥️🇦🇱🇦🇱👏🏼
Gitto Official
Gitto Official 17 ditë më parë
Un jam nga bulqiza por prej i vogel jam largu nga shqiperia edhe tani qe degjova muziken edhe pash bulqizen me jan mush syt me lot.
Gitto Official
Gitto Official 8 ditë më parë
@Gezim Osmani ka qejf me ardh sa me shpejt
Gezim Osmani
Gezim Osmani 8 ditë më parë
Hajde vlla te presim
Mite Shkina
Mite Shkina 17 ditë më parë
Te kendofte zemra gjithmone.
SuRi Durici
SuRi Durici 17 ditë më parë
Te lumt goja suksese te uroj shendet rrespekte
alberti alberti95
alberti alberti95 17 ditë më parë
knoft zemraa e Merito Malsia Bulqizes me i kendu se burra ka nxjer ajo Malsi e Bekoft Zoti Bulqizen e tan Bulqizakt
Fili Prifti
Fili Prifti 17 ditë më parë
Super Bledar Kaca suksese Mreti 👑👑
Donika Islami
Donika Islami 17 ditë më parë
Te lumte goja more djal se te verteta jane te gjitha vargjet.
Fitore Keta
Fitore Keta 17 ditë më parë
Sa këngë e bukur per Bulqizën tone!!
Shkelzen Cara
Shkelzen Cara 17 ditë më parë
Te lum goja ❤❤
Ermal Peça
Ermal Peça 17 ditë më parë
Bravo bledi trego vlerat e Dibres e bulqizez respekt per ty
Klajdi Ferati
Klajdi Ferati 17 ditë më parë
Heres Tjeter Mos Harro Per Kalanë E Dodës .. Të Përsh Patriot TrujZ Zoti ☺️
Arian Shaba
Arian Shaba 17 ditë më parë
Me pak fjale kendoni shume bukur👏👏👏 Urime che suksese!!!!
Taho Ro.
Taho Ro. 17 ditë më parë
Te kendoftë zemra Bledar Kaca. Rrespekte 👍
Geri Vargu
Geri Vargu 17 ditë më parë
Zoti te rujt
Romeo Jashari
Romeo Jashari 17 ditë më parë
bravo respekte
Dritan Alla
Dritan Alla 17 ditë më parë
Vërtet është një këngëtar shumë talentuar dhe me shumë meritë jo vetëm për këtë këngë për Bulqizën por për të gjitha që nuk kanë dallim njëra me tjetrën që i dëgjoj me kënaqësi çdo ditë dhe kam gocën 3 vjeç përta çuar në çerdhe zgjohet vetem me këngën çjan kto drita ndezur si me qen central e dëgjon pa pushim. Shum Respekt #Bledar Kaca
Klea Xhafa
Klea Xhafa 17 ditë më parë
Un u knaqa duke e dëgjuar deri tani mbi 10 herë qe po e dëgjoj,
Argita Llani
Argita Llani 17 ditë më parë
Moj Bulqizë e bukura Bulqizë🥰❤
Shkelqim Shehu
Shkelqim Shehu 17 ditë më parë
Të lumtë Bledar kaca suksese, Je artist i madh.
Rushit Markeci
Rushit Markeci 17 ditë më parë
Suksese Bledar cdo këng me e mir se tjetra te uroj cdo te mir respekte nga ana ime
Xhevahir Truka
Xhevahir Truka 17 ditë më parë
Te lumte goja miku zoti te rujt ty dhe familjen sa me lart te pafsha 👏👏
Vladimir Bunguri
Vladimir Bunguri 17 ditë më parë
Respekte
endri daka
endri daka 17 ditë më parë
rrespekte per kte njeri bravoo
Lule Zefi
Lule Zefi 17 ditë më parë
Bravo 🙏❤️🇦🇱
drita elda_elda_hoxha
drita elda_elda_hoxha 18 ditë më parë
Bledar kaca
Visi Vlore
Visi Vlore 13 ditë më parë
👌👌👌👌
Hava Rexhepi
Hava Rexhepi 18 ditë më parë
Telumt goja o Bledar me ket za te ambel na knaqe
Klodian Shahini
Klodian Shahini 18 ditë më parë
Suksese bravo 👏
Nevruz Lami
Nevruz Lami 18 ditë më parë
Respekte Bledar te lumte goja
Phone Shop
Phone Shop 18 ditë më parë
Te kenoft zemra gjithmon Bledi na gzojn pa mas kenget tua bilbili jon🥰🥰😍
Rafman Balja
Rafman Balja 18 ditë më parë
Te lumte goja Bledar Kaca te uroj shendet dhe githe te mirat
Adelina Markaj
Adelina Markaj 18 ditë më parë
Te kendoft zemra gjithmone🙏suksese
Gezim Llani
Gezim Llani 18 ditë më parë
Bledar allahu te begofte ty dhe familjen tende 🍺🍷
Albanskii, oo7 Albanskii, oo7
Albanskii, oo7 Albanskii, oo7 18 ditë më parë
Suksese bledar 🇽🇰🇦🇱 Pershendetje nga kölni perkatesisht kosova ❤
Keli Heka
Keli Heka 18 ditë më parë
Shum e bukur kenga bravo
Rayan Lamuca
Rayan Lamuca 18 ditë më parë
Bravo 👏
Νικος Τσουκου
Νικος Τσουκου 18 ditë më parë
Jepi zjarr Bledar gjigandi vetem suksese dhe respekte pa fund..
Landi Keta
Landi Keta 18 ditë më parë
Te lumt goja Bledar je mjeshter i madh rrespekte.
Ardian Kurti
Ardian Kurti 18 ditë më parë
Super te kendoft zemra gjithmon 👍👍
Anxhelo Kovaci
Anxhelo Kovaci 18 ditë më parë
Super Bravo 👏 🙌 👌 👍 💪 😍 👏 🙌 👌 👍 💪
Bulqiza Foto Video
Bulqiza Foto Video 18 ditë më parë
Bravo me të vërtetë doli një këngëtar nga Dibra të bëjë këngë për Bulqizën është meritë e madhe as një herë nuk ka pas këngë për Bulqizën respekt shumë I madhë për Bledarin 🙏🇦🇱💯🇦🇱
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare 17 ditë më parë
Prsh do doja te klikoje profilin tim dhe me be subscribe te falenderoj
Hane ema
Hane ema 18 ditë më parë
Zoti te bekoft
Hane ema
Hane ema 18 ditë më parë
Te bekoft zoti
Dritan bruci
Dritan bruci 18 ditë më parë
Suksese Bledi te lumte goja 👏👏👏...
Artani Artani
Artani Artani 18 ditë më parë
Te lumte goja bledar kaca
Arlind Shehi
Arlind Shehi 18 ditë më parë
Suksese bledar kaca 👏👏👏
selami hamza
selami hamza 18 ditë më parë
Bravo te kendoft zemra bledar.
Adrian Ferati
Adrian Ferati 18 ditë më parë
Jam krenare qe jam bulqizake te lumt goja bledar kaca 🙏🏻
Klevis Kaca
Klevis Kaca 18 ditë më parë
Suksese❤❤
Artur Tasha
Artur Tasha 18 ditë më parë
Te kendofte zemra Bledar Kaca super kenge Komplimenti
T Shop
T Shop 18 ditë më parë
Suksese Paq Gjithmone Bledar
armando rejepi
armando rejepi 18 ditë më parë
O te ka be zoti bylbyl zoti te shtoft jeten vlla te persh nga peshkopija
Donika Shehu
Donika Shehu 18 ditë më parë
Suksese paç gjithmone Bledar
Hajrie Durici
Hajrie Durici 18 ditë më parë
Je kengetari me i adhuruar i treves sone " Zoti te bekofte
Hajrie Durici
Hajrie Durici 18 ditë më parë
BRAVO ; shum bukur
Manjola Krrashi
Manjola Krrashi 18 ditë më parë
Suksese te metejshme🙏👏
Aferdita Lika
Aferdita Lika 18 ditë më parë
Te lumte goja qe i kendoni keto kenge mos ta harrojme nga kemi ardhur ndihemi krenar qe jemi dibran💥💥💥👌👌👏👏👏
Lal Lala
Lal Lala 18 ditë më parë
Bravo👏👏👏👏👏
festim shkina
festim shkina 17 ditë më parë
bravo bledar te pershendes te rujt zoti i madh rrespekte 🖐🏻
Vellezerit Lleshi - Per'Puthen (Kenge Humori 2021)
03:29
Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)
3:25
Venera&Lind Official
Shikime 571 mijë
Creative Hacks For Parents That Work Despite Time
12:06
5-Minute Crafts LIKE
Shikime 2,3 mln
Medi Puci - Per ty Diber (Official Video 4k)
03:03
Surprize per dasmen e vllait !
16:11
Studio LUIANA
Shikime 298 mijë
Arif Dushaj - Kenge Per Zarife Hasanaj
06:01
Arif Dushaj Official
Shikime 1,2 mln
Shpresa Gojani - Jam shqiptare
02:26
Produksioni Ardi
Shikime 3,9 mln
Erdhi Dita Albin Kurti Vjosa Osmani.
03:08
Sahit Legjenda
Shikime 396 mijë
Kenga qe beri me lot Elvis Naçin
03:36
n'Kosove Show
Shikime 927 mijë
Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)
3:25
Venera&Lind Official
Shikime 571 mijë
Creative Hacks For Parents That Work Despite Time
12:06
5-Minute Crafts LIKE
Shikime 2,3 mln
Americas Cheapest Family...
21:53
PewDiePie
Shikime 6 mln
Kuruluş Osman 47. Bölüm
2:15:22
Kuruluş Osman
Shikime 3,1 mln
Yasak Elma 99. Bölüm
2:5:13
Yasak Elma
Shikime 1,2 mln
Kuruluş Osman 46. Bölüm 2. Fragmanı
0:31
Bozdağ Film
Shikime 646 mijë
Baraj 28. Bölüm 2. Fragmanı
1:02