NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

  Shikime 4,117,693

thisisnoizy

21 ditë më parë

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Komente
Emily An
Emily An 2 orë më parë
I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR
Nueli &MhsF Nantes France
Nueli &MhsF Nantes France 8 orë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Michaela Hunyadi GMX
Michaela Hunyadi GMX 8 orë më parë
🙏🏻
ber bs
ber bs 11 orë më parë
Noizy is the best 👌 Albanian Rapper 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Jusilda Rizaj
Jusilda Rizaj 15 orë më parë
Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it
Emily An
Emily An 2 orë më parë
OTR
Leon Bojni
Leon Bojni 15 orë më parë
Sa ngjovo ket keng kapa hetshode
Lumnije Hasani
Lumnije Hasani 18 orë më parë
NOIZY FT TAYNA FT MOZZIK HIT ISH DAL KUSH MENON KSHTU LIKE
Michele Di iorio
Michele Di iorio 18 orë më parë
Brothers
Michele Di iorio
Michele Di iorio 18 orë më parë
🕯️🙏🏼🇮🇹
Xhemi Krishti
Xhemi Krishti 20 orë më parë
Super keng
Lumnije Hasani
Lumnije Hasani 20 orë më parë
2 WEEKS 4M VIEWS
XrK_ Dark
XrK_ Dark 20 orë më parë
te qifsha fisin ne goj noizy fisqiri🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕reper gay
Po Joni
Po Joni 20 orë më parë
Uneserviatytvrsj
Bashkim Hallulli
Bashkim Hallulli 20 orë më parë
Ku i kam Dibranet?? 😏🔥🔥🔥🔥
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑👌
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑👑👑
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑👑👑
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
OTR
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
Noizy 👑
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑✌️👌
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑👑🤯👌👌✌️
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑🤯
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
🤯👑👑🤯
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑👌🤯
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
👑
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
Otr
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
Otr
roland perkola
roland perkola 22 orë më parë
Otr
EMILAJNO Manellari
EMILAJNO Manellari 23 orë më parë
SUPER BEJ NJE DIS MATO LALES TANI
LORI FF YT
LORI FF YT 23 orë më parë
super kANg kush eshte me mu like
Bini Official
Bini Official Ditë më parë
🌷🌷❤️❤️😉😉😉
Igli Rama
Igli Rama Ditë më parë
OTR LIKE
Enver Murtati
Enver Murtati Ditë më parë
boss
Marnox
Marnox Ditë më parë
uzas za kur ne ja biva pesnava
Luca Hirsch
Luca Hirsch Ditë më parë
Wallah das ist der Onkel von meinem Freund…
Albania Albania
Albania Albania Ditë më parë
King
afrim beqiri`
afrim beqiri` Ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Durresi Durresi
Durresi Durresi Ditë më parë
Bravo cuni lagjes
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi Ditë më parë
noizy
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi Ditë më parë
zinjo
leo leo
leo leo Ditë më parë
Më rëngjethet mishi zhdo her që e degjoj kët këng,noizy je i madh!!
roland perkola
roland perkola Ditë më parë
👌👌👑🤯👌
roland perkola
roland perkola Ditë më parë
👑👑
Kleard Nikolli
Kleard Nikolli Ditë më parë
OTR BRO king
Le Lui
Le Lui Ditë më parë
Noizy fineeeem feat !!!!
Efe BERK ARNAVUT
Efe BERK ARNAVUT Ditë më parë
Respect from Turkiye 🇦🇱🇹🇷
Sherif _rashiti
Sherif _rashiti Ditë më parë
2024 kush e ngjon hala
Bujar Idrizi
Bujar Idrizi Ditë më parë
Super kenge 🇦🇱💪🏆
Sara Zabërgja
Sara Zabërgja Ditë më parë
real life bravoo
Romina Daja
Romina Daja Ditë më parë
🤩😘
ff klejdo
ff klejdo Ditë më parë
sa like për noizy
aigokeros tavros
aigokeros tavros 2 ditë më parë
NOIZY !!! Ke qejf të dëgjosh këngët e tij ! RESPEKT !!!
Ili Osmanaj
Ili Osmanaj 2 ditë më parë
GRUPI OTR JAN TE PA VDEKSHEM
Gëzim Selami
Gëzim Selami 2 ditë më parë
Një menaxherial i përkryer, që si resiston gishti asnjë "gangsteri" për ta klikuar kur sheh prezantimin e videos me foto. 👍 Përshëndetje nga Tetova!
Selman Lambaj
Selman Lambaj 2 ditë më parë
👏 bravo
Eneri Zito
Eneri Zito 2 ditë më parë
Respect form🇦🇱
WHISKY FF
WHISKY FF 2 ditë më parë
Verse] Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit
Aleksander Hamzaj
Aleksander Hamzaj 2 ditë më parë
Shum bukur kenga je i madh vlla respekte 👋👍🙏🙏
roland perkola
roland perkola 2 ditë më parë
👑👑🤯🤯👑
roland perkola
roland perkola 2 ditë më parë
Otr
finemi ola
finemi ola 2 ditë më parë
O ylli i botse e ke qare kegen na te gjitha ke ze nojzi🤗🥰😇🤩😁💌
Greta Rusi
Greta Rusi 2 ditë më parë
Lyrics👇💕 Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it Like 🔥☄
Endi
Endi 2 ditë më parë
Un jam nipi dibranit👑👑
Aldo Aldi
Aldo Aldi 2 ditë më parë
Shum nolt
Elton Kapaj
Elton Kapaj 2 ditë më parë
Made Noizy
ALBANIA BLOOD
ALBANIA BLOOD 2 ditë më parë
Kush osht me OTR 👌 🖤🇦🇱🤍
Shuajb Vrana
Shuajb Vrana 2 ditë më parë
😘👌👌👌👌
Po Joni
Po Joni 2 ditë më parë
Hup
mozzik my world
mozzik my world 2 ditë më parë
#OTR
cristy zekio1
cristy zekio1 2 ditë më parë
Love youuuuuuuu
ST DANJEL
ST DANJEL 2 ditë më parë
Nojzi is the most beautiful singer
Ballaban Koka
Ballaban Koka 2 ditë më parë
Nojzi. Me. I miri
Ballaban Koka
Ballaban Koka 2 ditë më parë
Bravo. Nojzi
Klea Bruci Klea
Klea Bruci Klea 2 ditë më parë
Kush është me OTR
VENOM
VENOM 3 ditë më parë
👊
Kleart Orgen
Kleart Orgen 3 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱
Alboz ALB
Alboz ALB 3 ditë më parë
This is terrible absolutely shit. OTR for life tho
ARI PRO
ARI PRO 3 ditë më parë
❤😏❤
drama girli
drama girli 3 ditë më parë
Super prz
Xhulian Litos
Xhulian Litos 3 ditë më parë
Te pergezoj per kete kenge noizy je kengetar im i preferuar bravo kenge tamam per jeten qe jetojme
Valmir Kepi
Valmir Kepi 3 ditë më parë
E lash macen me ndegju dhe kur u ketheva macja ishte be luan 💪🏻 @noizy
roland perkola
roland perkola 3 ditë më parë
👑👑👌🤯
Kristjan Gjetaj
Kristjan Gjetaj 3 ditë më parë
Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit
Nikola Fejzi
Nikola Fejzi 3 ditë më parë
alnets.info/work/nd1whJ7D16hk244/video.html
Mirela So
Mirela So 3 ditë më parë
Geli ne videoclip sara 🤤🤤🤤🤤
Gabry A.V.A
Gabry A.V.A 3 ditë më parë
uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, vetem flak, vetem me i miri, oh te hangsha noizyn!!!!!!!!!!!!
Alfa Plan
Alfa Plan 3 ditë më parë
Only one king can do this like him bravooooo RESPECT🇲🇰🇲🇰
tome aramijata
tome aramijata 46 minuta më parë
Ilirida 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Zima
Zima 7 orë më parë
Ik se ju qiva drrasat e vorrit 😂😂😂😂😂😂😂😂🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Elvedin Sadiku
Elvedin Sadiku 9 orë më parë
@flexerboy flexerboy F***🇬🇷🖕🏼
flexerboy flexerboy
flexerboy flexerboy 12 orë më parë
@MARSIAN hahaha😐
MARSIAN
MARSIAN 12 orë më parë
@flexerboy flexerboy 🤣🤣🤣🤣🤦🏻‍♂️
Nazmi Agushi
Nazmi Agushi 3 ditë më parë
alnets.info/work/ndmjnda33IdetGU/video.html
Albanian Lyrics 007
Albanian Lyrics 007 3 ditë më parë
Ke 10 vjet tnjetin tekst o kar vetem i ndrron melodin
Best Of M7
Best Of M7 3 ditë më parë
O vlla e ke ba ket koment te kng dhe Rreperi i Gabum
Nazmi Agushi
Nazmi Agushi 3 ditë më parë
I mean u kinda want to represent jesus by the table of fruits that falled down from heaven for people.
Nazmi Agushi
Nazmi Agushi 3 ditë më parë
NOIZY THIS COMENT GOES PERSONALY FOR YOU. CALM DOWN IF U GOT TROUBLE WITH GOLD AG U SHOULD CALM DOWN. U GUY'S AND WE MUSLIMS MUST CALM DOWN, AND HANG TOGETHER. WE ALSO MUST PREPARE OURSELVES FOR JESUS'S RETURN. TAKE CARE . I KNOW U ARE OLD ENOUGH TO UNDERSTAND. I MEAN ASK GOLD AG ABOUT HOW CROSS PEOPLE AND MUSLIMS WILL BE ONE.
Username ;
Username ; 3 ditë më parë
Cka keni degju mbesoni nuk eshte asgje me ca do degjoni🥶
Bulqiza Foto Video
Bulqiza Foto Video 3 ditë më parë
shume bukur pershendetje nga Bulqiza Shqiperi
DonyBOY
DonyBOY 3 ditë më parë
Respect from germany 🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪
Fitim Cubi
Fitim Cubi 3 ditë më parë
ska me ty o baba i rrepit🥇
Gamer From HELL
Gamer From HELL 3 ditë më parë
Don kari a karrr
FF FENIX
FF FENIX 3 ditë më parë
Super frestyle
Elgin
Elgin 3 ditë më parë
Like nese nojzy eshti njishi
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
05:27
Varrosi OTR
Shikime 2,8 mln
NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)
06:01
thisisnoizy
Shikime 11 mln
WE FINALLY MET.
4:08
Bryce Hall
Shikime 1,6 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 42. Bölüm
2:36:06
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 1,1 mln
DON XHONI - MAFFIA
02:49
DON XHONI
Shikime 8 mln
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 16 mln
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
UNIKKATIL - MIX 01 ( Vetem Katili )
1:00:00
Noizy - Bojm pak muhabet (Prod. by A-Boom)
07:15
Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)
03:27
KENI FT. MAPNO - GATI (OFFICIAL VIDEO 4K)
03:11
BrotherHood Music
Shikime 2,1 mln
WE FINALLY MET.
4:08
Bryce Hall
Shikime 1,6 mln
Doğduğun Ev Kaderindir | 42. Bölüm
2:36:06
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 1,1 mln
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
The Truth About my Son
10:22
Mark Rober
Shikime 17 mln
Rich Jail vs Broke Jail / 15 Funny Situations
10:29
Troom Troom Food
Shikime 11 mln
If Toys Were People! 28 Funny Situations
10:26
Troom Troom
Shikime 801 mijë
Uyanış: Büyük Selçuklu 29. Bölüm🏹
2:23:57
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 1,7 mln