Binjaket - Edi Rama | Mato Lale | Episodi 13 - Show - Vizion Plus

  Shikime 178,312

Vizion Plus TV

25 ditë më parë

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTv
VizionPlusTV
binjaket_show
Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.
#Binjaket #EdiRama #MatoLale
------------------------------------------------------------------
Subscribe: alnets.info

Komente
Drift Simulator
Drift Simulator Ditë më parë
pause 27:47 ngjyrat e ftyrave njeri verdh tjetri kuq wtf ? cremi i skaduar ?
Mirela So
Mirela So 3 ditë më parë
Sa veshtiresi ka ne te folun ky Mato
FF DIABLO
FF DIABLO 5 ditë më parë
Gagaci lalit
Qesh me te madhe
Qesh me te madhe 6 ditë më parë
Matooo
Jusuf Nasif
Jusuf Nasif 10 ditë më parë
Si e ruan patrulla me sirena mbrapa jaahqh
qazim hodaj
qazim hodaj 14 ditë më parë
Ik se poti qi rop ma dhamq
Albania Gang
Albania Gang 14 ditë më parë
Noizy like Matolale comment (Per mua Noizy👑)
Artur Mustafaraj
Artur Mustafaraj 14 ditë më parë
O gagac me top qellove mullaret e barit fizve u rrujte karrin
Andrea Fier
Andrea Fier 15 ditë më parë
Quhet ne hetuesi jo n prokurori o Garriii pa
Armando Albania
Armando Albania 16 ditë më parë
🤣🤣🤣ca pate me fiset. Noizy (plaku Mere )
S M
S M 17 ditë më parë
Barcaletat tu i bo skena vk
Yuhuuu
Yuhuuu 19 ditë më parë
Me pelqen shum ky show sepse vet prezantuesit jan vetvetja pa skenar pa gjo kshu qe bravo e shikoj cdo jav
New York
New York 19 ditë më parë
Tka inat ty noizy. qr sa larg je ti nga ai o matokari
Ardian
Ardian 19 ditë më parë
Une keta te dy vella e moter I shoh si njerez pa komplekse , bravo ju qofte
Fjona Shaho
Fjona Shaho 19 ditë më parë
Ftoni Butrint Imerin .
texas masacre
texas masacre 19 ditë më parë
Rama ik
Klejsi Memaj
Klejsi Memaj 19 ditë më parë
o gagaci mutit do bhesh m i fuqishmi ti o ropqir i pabes
Klejsi Memaj
Klejsi Memaj 19 ditë më parë
t qifsha dern e shpis o mato lale
KAPO
KAPO 20 ditë më parë
GAGACI LALIT🤣🤣🤣🤣
Genious 1
Genious 1 20 ditë më parë
ca jane keta Matokara mo qr.
giar_artist
giar_artist 20 ditë më parë
😂😂😂😂
arben hysi
arben hysi 21 ditë më parë
s'kam pare drejtues emisioni te rrine si UFO.....
arben hysi
arben hysi 21 ditë më parë
po ik o bej ndonje centro se nuk ju shkon ky emision
Gjak Shqiptari
Gjak Shqiptari 21 ditë më parë
U kthye edhe kta dy ne kurva politike 🖕🖕🖕🖕
GameDab TV
GameDab TV 21 ditë më parë
A nuk ngjajn Matolale dhe Erlindi i perputhen😂😂?
EVRYTHING EVRYTHING
EVRYTHING EVRYTHING 20 ditë më parë
te dy jan gagaca 😂
Alleid Ainot
Alleid Ainot 21 ditë më parë
Lapera vlonjate servila gjith jeten ken qen dhe jen fucke all🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻dhe ju me Edvin Drigaxhiun🖕🏻🖕🏻🖕🏻
Amarildo Ildo
Amarildo Ildo 21 ditë më parë
Mato kari
Alban Hyseni
Alban Hyseni 22 ditë më parë
Na shpifet me keto te qeshurat fallco
alexandros kodelai
alexandros kodelai 22 ditë më parë
jan arsye shum te fojta thot haha😂😂😂 se thot dor r rrrrrrrrrr
Best Things
Best Things 22 ditë më parë
Shikoni pak basha ne paskuqan dje ne minuten 2:10 si kapet dhe terhiqet basha prej zhelesh si kukull nga flamur noka dhe i thot " Hajde knej " pastaj i thot " ketu ketu ketu eshte " ahahahah pastaj bejn skenarin me karten qe gris ai i shkreti qe harron dhe fjalet qe i jan thene 😂
Drilon Murtati
Drilon Murtati 22 ditë më parë
Agaga gagaç kari
Marsela Frasheri
Marsela Frasheri 22 ditë më parë
Keto te qeshurat nuk perputhen me kete show o zot hiqini nuk jane te bazuara me realitetin shume lart duken shum qarte qe jane fallco
Tra Përmet
Tra Përmet 22 ditë më parë
Pse tallni karin me tirin tiri ë çun i mir
gazmend ramadani
gazmend ramadani 22 ditë më parë
O sonila je shum zemer mire 💙❤️👌🌷🌷💫👏⭐️
Robert Zaku
Robert Zaku 22 ditë më parë
O matolale po ti je si sternip te fisi i fiseve
taulan Shehu
taulan Shehu 22 ditë më parë
Bravo edhe by binjakve bythleprisa bashk me ate homosexuel 2 metrosh
Xhensila Canaj
Xhensila Canaj 23 ditë më parë
Ngelen tu shajt maton se ca fitojn se kuptoj pakten ai esht nje talent nje artis po ju ca jeni shyqyr ngrofni vendin n shpi aty . Harrova qe jeni zarat e noizyt 🤣. Ai mund t ket problem me shqiptu r -ne kurse ju keni problem qe se shikoni dot aq lart maton se ju dhembin syt 🤭
Diana Mushkolaj
Diana Mushkolaj 23 ditë më parë
Kto të qeshurat të tepruara, ju lutem ti heqni
WTBY Lionsdale
WTBY Lionsdale 23 ditë më parë
O legen edhe kta te kan thirr ne emision shkaku i dissit per noizyn se ty askush sdo te kishte ngju per ty, por si don ty me te suportu kur thu se smund te jem antar i otr dhe shkon e flet me kundershtaret e otr ti don qe tsuportojn prap, ti ski qendru drejt si flet ktu
EMIL Zhiba
EMIL Zhiba 23 ditë më parë
Uuuui binjaket me ramen i hubet piket...harram jeni te rinj dhe scialista pupupupu..
EMIL Zhiba
EMIL Zhiba 23 ditë më parë
Kush i dobeson kta do bej humanizem..tamam pa djallezi...Zoti ti ruaj se kan shum shendet
EMIL Zhiba
EMIL Zhiba 23 ditë më parë
Bravo binjaket ..vetem per motren dhe vellan fitoni shum pik..ja njerez te thjesht dhe te pa djallezuar...bravo
Haxhi Kapllanaj
Haxhi Kapllanaj 23 ditë më parë
O mato r..... rot e sapllakut
Ckemi mir Mir ti mir
Ckemi mir Mir ti mir 23 ditë më parë
Te gjith koment per maton e harrun edin fare 🤦🏻‍♂️😂
Mario Alb
Mario Alb 23 ditë më parë
Gagaxhi karit ti me noizy je sikur I fmi qe ka lind sot o karuc gagaxh
RESPECT DESIGN
RESPECT DESIGN 23 ditë më parë
E qeshura edhe duartrokitja teper jo e sinkronizuar po ashtu edhe duket fallco, please regjia chage that damn thing hehehe !
Eni Zeneli
Eni Zeneli 23 ditë më parë
Labushet binjaket e karit ju qifsha rracen
manuel Albanisch
manuel Albanisch 23 ditë më parë
Intervi e bkr por ma ka heq trunin mato me at „R“. A m varros qa na bone m varros
Vipat Shqiptar
Vipat Shqiptar 23 ditë më parë
Prit pak mos ik😂
Ina Kristina
Ina Kristina 23 ditë më parë
mato ❤
Mimi Myrtaj
Mimi Myrtaj 23 ditë më parë
Injoranter koplet jeni qe te dy si kopje. Ti vesh veshin edhe Sonida me Genardin cuditen nga injoranca juaj. Bythlepirsa
Xhoana Bui
Xhoana Bui 23 ditë më parë
Vetëm për Soniden e kam parë këtë emisjon
CELA Cela
CELA Cela 24 ditë më parë
Gagaci lalit 😂😂😂😂
Μπλακάουτ Ττ
Μπλακάουτ Ττ 24 ditë më parë
Shum mir mato edhe mo na cani karin ju stresonoiza
Al Tu
Al Tu 24 ditë më parë
Vec per gjera bukra gjera mira po e shoh dhe Hera par jan pozitivitet ☺️
Drita Rungo
Drita Rungo 24 ditë më parë
BRAVO BEKIME NGA JEZUS KRISHTI ALELUJA
fjori sulollari
fjori sulollari 24 ditë më parë
ftojeni varrosin javen tjeter
Ersil Kurti
Ersil Kurti 24 ditë më parë
na jep cik nr matos
Marinela Coca
Marinela Coca 24 ditë më parë
Do doja shume te votoja me dt. 25 Kryeministrin Z. Edi Ramen Por smundemi , jemi jasht vendit 😕 Nuk dua te fitoj Lulushi 😡
Xhuliano Cili
Xhuliano Cili 24 ditë më parë
Gjigand
Krisi Saliaj
Krisi Saliaj 24 ditë më parë
e keni gabim me keto gjera qe thoni ne komente ata me pun edhe me vullnet ariten gjithcka edhe ju i mbani pishen edin te gjith shiqiptaret kush jan personat nen fjale,,,,,,,,,,,,,,,,
Lili Adamo
Lili Adamo 24 ditë më parë
Bravo moj korcare nga mami korcaret Kane qene dhe Jane me te edukuarit ne gjith
Fatmir Kadisi
Fatmir Kadisi 24 ditë më parë
Edi blene artista
Antoneta Ina
Antoneta Ina 24 ditë më parë
Hëngshi vedin me gjithe edi ramen
Discover Albania
Discover Albania 24 ditë më parë
O mosmirnjohes.
Discover Albania
Discover Albania 24 ditë më parë
O buk shkels
Kamber Kaloti
Kamber Kaloti 24 ditë më parë
O sonida do martohemi bashk
Otr Franca
Otr Franca 24 ditë më parë
Arit sun e thot arrit 😂😂😂RRrrrrrrrrrr
AKail all
AKail all 24 ditë më parë
Vk
ALDO ALDO
ALDO ALDO 24 ditë më parë
O mato.o bq nuk bonte bashkpunim me ty po mos i donte kari
Baby Lon
Baby Lon 24 ditë më parë
O Donald tik tak tik tak ai sitlolapsi plak na fiksove ,mos fol me budalliqe kot aman
Ina shop al
Ina shop al 24 ditë më parë
Audio cop cop , skam nerva ta shoh as der ne gjysme... klm 👋
THE MASK REACTS
THE MASK REACTS 24 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂✌😂😂✌✌✌😂😇😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🎭ROPT
Ina shop al
Ina shop al 24 ditë më parë
Po keta vertet nuk e dallojn sa keq duken te qeshurat? Te cmendin 👿
jocker Lonly
jocker Lonly 24 ditë më parë
Matokare
jocker Lonly
jocker Lonly 24 ditë më parë
Rama ikk
jocker Lonly
jocker Lonly 24 ditë më parë
MatoKare
Damian BOSI
Damian BOSI 24 ditë më parë
Jeni komplet vari karin , ju njerez tme falni per shprehjen por kto negativat nenvlersojn ato dy rop qe jan vlla e moter , pse e Beni o legena dituria tyre dhe njohuria qe kan ju fisin karin juve po ju rroftë qe keni zen i cop vent neper televizione zhulsa kari .
19 98
19 98 24 ditë më parë
🔝Lereni Pra Edin😎 te Shetisi Vloren👑 e Bukur🔝🇦🇱🔝
Durim Xhameta
Durim Xhameta 24 ditë më parë
Po' nuke din ti japi makines🤭
M Kola
M Kola 24 ditë më parë
Shyqyre e se na muori madhi arej
Erinda Luga
Erinda Luga 24 ditë më parë
O Binjake , hiqni dore se nuk beni per kete pune. A qesh ndonje me ju se une sado qe mundohem t'ju ndjek me pozitivitet, serish nuk me shkaktoni humor.
Mario Russo
Mario Russo 23 ditë më parë
Ti nuk te bejn me qesh mua me acarojn nervat kta te dy i beni gon llaka te ndien humorista
Cristiano Ronaldo7
Cristiano Ronaldo7 24 ditë më parë
matolale is different from all Super Talent RESPECT from Tirona
Coki Albania
Coki Albania 24 ditë më parë
Gagaçi lalit 😜
Roni Xhelili
Roni Xhelili 24 ditë më parë
Shum e prishin emisionin ato duartrokitjet dhe te qeshurat qe fusni ne cdo fjale
Denis Hajdëraj
Denis Hajdëraj 24 ditë më parë
Emison me koti, dhe me vari lesht nuk mund te kem par, turp për pyetjet edhe sjelljen tuaj, mendoni se beni humor por sjeni për asgjë. Me vjen keq për Maton që u prezantua ne emsionon tuaj! Turp Një pyetje inteligjente nuk dini te beni!
Genard Hajdini
Genard Hajdini 24 ditë më parë
Ju lumtë Çunave: Romit dhe Donit për mikëpritjen e Danoçes: Sonidës!!!! Dua Lipa me Edi Ramën fiks fare, edhe Mato Lale fuqishëm. Bravo Tiri me Grupin!!!!!
Olivia Kerrnaja
Olivia Kerrnaja 24 ditë më parë
Puntate shume e mire 😊😊😊😊
Milano Desio
Milano Desio 24 ditë më parë
Hajde kryeminister hajde, Meru me pun o edo , leni budalleqet.
Same Like Me
Same Like Me 24 ditë më parë
Mos fusni kaq shum te qeshme ne shose na cat karin
hack12 hacker
hack12 hacker 24 ditë më parë
gagaci lalit😂
E R
E R 24 ditë më parë
Prej cilit minut ja nis me fol rreth grupit Otr ? Se spo skam koh me kqyr krejt intervisten
ROMINA
ROMINA 22 ditë më parë
Minuta 38
ma mafia official
ma mafia official 24 ditë më parë
kush esht me edi ramen te beje like
Etelästä Suomen
Etelästä Suomen 24 ditë më parë
Emisjon koti jeni kot qe te dy 🤣🤣🤣😒😒
Art Decor
Art Decor 24 ditë më parë
Fushata moderne 2021 Albania 🇦🇱
Mirjan Berhimi
Mirjan Berhimi 24 ditë më parë
Gagaçi lalit😅😅
Bali Ajet
Bali Ajet 24 ditë më parë
Hekni keta te qeshura se na shpifet
Moto Browse
Moto Browse 24 ditë më parë
Mato kari puh te qifsha ropt Noizy❤
sandri simoni
sandri simoni 24 ditë më parë
ore ky qenka gagaç me vrt 🤣🤣🤣
Gert 1
Gert 1 22 ditë më parë
Ku e ke gagacin mer rak
Grigor Plasari
Grigor Plasari 24 ditë më parë
Ky nje fjale e thote 5 here😂😂
R. S
R. S 24 ditë më parë
Do mu bo si noizy dhe e qeshura si noizy🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Binjaket - Edi Rama, mos ik! - Show - Vizion Plus
02:54
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Ardian Bujupi - BAILA MORENA (prod. by Ryder & Seno)
2:43
OfficialArdianBujupi
Shikime 813 mijë
Kozak Braci "Në Pranga" / toa.al
25:28
Madalin Ionescu SHOW - 5 Mai - Partea 1 | Metropola TV
1:09:18
FAKE OFF - 6 Maj 2021 - Show - Vizion Plus
29:45
Vizion Plus TV
Shikime 38 mijë
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 892 mijë
Portokalli, 2 Maj 2021- 2 Policat ( Makina e trafikantit )
06:04
DIY with Mr Bean | Full Episodes | Classic Mr Bean
1:58:30
Ardian Bujupi - BAILA MORENA (prod. by Ryder & Seno)
2:43
OfficialArdianBujupi
Shikime 813 mijë
Emanet 172. Bölüm | Legacy Episode 172
53:18
Çka ka shpija - Sezoni 7  Episodi 28
36:48
WILL DANIEL JOIN THE SPY NINJAS?
18:10
Chad Wild Clay
Shikime 2,7 mln
He officially quit
12:30
FaZe Rug
Shikime 2,3 mln