Selo Rezili - Episodi 1 | NGOP.TV

  Shikime 108,895

NGOP

28 ditë më parë

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente
Esmeralda Karai
Esmeralda Karai 3 ditë më parë
Lesho freksionin zenepe ..se e dogje🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Vasil
Vasil 7 ditë më parë
😂😂😂
Delvina Elektronik
Delvina Elektronik 11 ditë më parë
💲💲💲💲💲💲💰💰💰💰💴💵💵💶💶💶💶💷💷💷💷💸💸💸💸
Ador Themeli
Ador Themeli 12 ditë më parë
7:51 Vdiq
Ador Themeli
Ador Themeli 12 ditë më parë
Si i ka mustaqet si 2 thika.
Ador Themeli
Ador Themeli 12 ditë më parë
Në ça viti ka vdekur Zenepja?
Klodian Elezi
Klodian Elezi 15 ditë më parë
Po memaliaj aq esht jasht e brenda 🙈😂😂😂😂😂
gallata
gallata 16 ditë më parë
Hahahahahah legjenda jeni pz😂😂😂😂
NC SadBoy
NC SadBoy 18 ditë më parë
jeni me te mire se portokallia prz
hahahahah hahahahahahah
hahahahah hahahahahahah 19 ditë më parë
Do hidhni 2
cash money
cash money 20 ditë më parë
Do me sjellesh kanatjeren dhe nje qime bytheje 🤣🤣🤣🤣
arbri imeri
arbri imeri 20 ditë më parë
jeni te papar nqop me lot haha
LUKAS LUKAS
LUKAS LUKAS 20 ditë më parë
Tani vjen dropi kapeni bura xaxaxaxaxaxax
Richard Lu ᴀ2ᴀ
Richard Lu ᴀ2ᴀ 23 ditë më parë
Nxirrni remixin e nazif çelës se e kemi ber super remix... Po e presim ✌️✌️✌️
ADI TRASHANI
ADI TRASHANI 24 ditë më parë
Eeeee qa milfi 🤣
Ervin 679
Ervin 679 24 ditë më parë
Si e ka emrin filmi?
xhulia names
xhulia names 24 ditë më parë
Do vesh don xhonin 😂😂😂😂
Tendo Pain x
Tendo Pain x 24 ditë më parë
Jo sofike flm 🤣🤣🤣
ALESIO ALESIO
ALESIO ALESIO 24 ditë më parë
3:51 yee ca milfi HAHAHAHAHAHAHAHA
denis luke
denis luke 25 ditë më parë
keta jane lot pz
AA666TE Α
AA666TE Α 25 ditë më parë
Giganda jeni
Ervis Bekteshi
Ervis Bekteshi 25 ditë më parë
Fiks si nje mut muti qe me prishi pune mua nga keto jevgat fallxhoret e kodrave, qe robt ku ti kete rrace e felliqur e njerezimit.
Vlora Vlora
Vlora Vlora 25 ditë më parë
Sa me Shpejt se eshte e bukur
Vlora Vlora
Vlora Vlora 25 ditë më parë
Dergoni tjetrn
Regi Haxhija
Regi Haxhija 25 ditë më parë
Legjenda jeni
Sari Meta
Sari Meta 26 ditë më parë
Leshoje freksjonin se e dogjeee😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂😂
You're Χρήστου
You're Χρήστου 26 ditë më parë
Μου αρέσει που είναι ελληνικό και το κάνει μετάφραση
Gabriel
Gabriel 26 ditë më parë
Fifti Fifti 😅, jo zenepe flm, po vdis se kam len gjelln ne zjarr 🤣
Ani Duci
Ani Duci 26 ditë më parë
Te qiva portakolli klanifornia e al pazar bashk
Noel Zenelaga
Noel Zenelaga 26 ditë më parë
O ngop bëni me ngop gjyqin aman se e shikoj un me vllain se e kam shum qef aman
Fikret Bujzi
Fikret Bujzi 26 ditë më parë
Nje kanatjere dhe nje qime bythe 😂😂😂😂 mos harro qimen oqr 😂😂😂🙈
Seonila Gjolena
Seonila Gjolena 26 ditë më parë
😂😂😂😂
Edi Lyte
Edi Lyte 26 ditë më parë
Jeni te pa par👍😂😂😂😂
plaku i rilindjes dhe nipcja
plaku i rilindjes dhe nipcja 26 ditë më parë
Ngopmeni i madh i jugut
ju be
ju be 26 ditë më parë
Legjendaaa pz
Glorjan Bajrami
Glorjan Bajrami 27 ditë më parë
Profesor seloja kur do dali
Erjon Barsi
Erjon Barsi 27 ditë më parë
Selami profi në vegjëli 🤣🤣🤣
Lyricss_
Lyricss_ 27 ditë më parë
7:40 Leshoje freksjonin se e dogje Zenepe🤣🤣😊
Mateo Hasani
Mateo Hasani 27 ditë më parë
leshoje freksionin se e dogje 😂😂😂
Aurel Rexhepi
Aurel Rexhepi 27 ditë më parë
Zenepja mu si Se loja tek ai filmi
theoneandonly
theoneandonly 26 ditë më parë
i njejti aktor grek esht
FF ANORMALI
FF ANORMALI 27 ditë më parë
🤣
FF KLEVJ0#
FF KLEVJ0# 27 ditë më parë
Si e ka emrin filmi
B N
B N 27 ditë më parë
Super
K C
K C 27 ditë më parë
Maçi ka ngordhur apo është gjallë
Akeljan Zeneli
Akeljan Zeneli 27 ditë më parë
🤣🤣🤣
The King
The King 27 ditë më parë
Jeni te medhenj
manjola artistic
manjola artistic 27 ditë më parë
ore spinxho
Gjuetari se Vertetes
Gjuetari se Vertetes 27 ditë më parë
Na kenaqet me Selon ,ju falenderoj per humorin qe na percillni
Klei Pep
Klei Pep 27 ditë më parë
😂😂😂😂😂🤣
D. B
D. B 27 ditë më parë
Kanatjeren dhe nje qume bythe qr hahahahahahahahahahahaha perl
Zamir Cane
Zamir Cane 27 ditë më parë
Po shyqyr
Ardit Çika
Ardit Çika 27 ditë më parë
Hahahahaha Looot
xk2 Listed
xk2 Listed 27 ditë më parë
Është drejtori OSHE-së, futi llapën 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Dritan Baça
Dritan Baça 27 ditë më parë
Po hap cik ALnets 😂😂😂😂😂😂
Eglantin Haka
Eglantin Haka 27 ditë më parë
Po hap cik youtube-n thot 😂😂😂
Klit Elponoria
Klit Elponoria 27 ditë më parë
Ju e meritoni ,jeni dublantet me te mire ,Dhe humoriste gjithashtu me te mire ,Filmi me selon me pelqen shume dhe nga menyra sesi e dubloni apo imitoni te heq stresin dhe te fut ne humor shpirtin ,Gaz pacit tere jeten na kenaqet
Viktor Valdes
Viktor Valdes 27 ditë më parë
Ahhahahahaahahahhahaaa
Eagle King
Eagle King 27 ditë më parë
i keni qr cuna.Respekte pafund jeni te pavdekshem
Lyrics video
Lyrics video 27 ditë më parë
Mos harro qimen🤣🤣🤣🤣
Future Freelancers
Future Freelancers 27 ditë më parë
Do me sjellësh kanatjere dhe një qime bythe 🤣🤣🤣
Silvjo Silvjo
Silvjo Silvjo 27 ditë më parë
Spinxho pusho se ti vara qurret te ulliri 😅😅😅😅
Adi tp8
Adi tp8 27 ditë më parë
Nji qime by*the 😂😂😂😂
Ester Carkanji
Ester Carkanji 27 ditë më parë
Di tlozesh mulan😂😂😂😂
B A
B A 27 ditë më parë
Ky zëri i selos është për çmimin nobel 😂😂🔥 ashu si i zenel messit e gjyshit zevzek 11:13 pjesa më lot 😂😂😂
GENA
GENA 27 ditë më parë
me ne funde!! 😂😂😂
Gringo Hermano
Gringo Hermano 27 ditë më parë
Nga MEMALIAJ Brenda 🤣🤣🔥
Neti musik
Neti musik 27 ditë më parë
Si quhet kenga ne fund?
Toni Elton
Toni Elton 26 ditë më parë
Nazif cela balluket e ballit
many videos
many videos 27 ditë më parë
Sill kanatjeren dhe nje qime by**e 🤣🤣
Arber Lleshi
Arber Lleshi 27 ditë më parë
😂😂😂😂
Nandi Nandi
Nandi Nandi 27 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😁😁😁 jeni te papar si e ka titullin ky filmi
bjorki xhaabrahimi
bjorki xhaabrahimi 27 ditë më parë
duam selo profesorin aman😪😪😪😪😪😪
K1ng Aldo
K1ng Aldo 27 ditë më parë
ueeee ca milfi 🤣🤣🤣🤣
Thanas Kokeri
Thanas Kokeri 27 ditë më parë
Pash zotin ate remixin e asaj konges labe ku e keni gjet me se na meket fare 😂😂 ku ta gjejm si e ka emrin..
ali ali
ali ali 27 ditë më parë
Balluket e ballit remix nazif cela
Albanian Boss
Albanian Boss 27 ditë më parë
Si e ka emrin ky seriali tamam ne Greqi
Xhelida Ridela
Xhelida Ridela 24 ditë më parë
Μητσος ... ο ρεζιλης Mico rezili( por ka edhe kuptimin Selo gangsteri) Σωτηρης Μουστακας( Sotiri Mustakas
Albanian Boss
Albanian Boss 27 ditë më parë
Selo legjenda
Florin Ferollari
Florin Ferollari 27 ditë më parë
Gjyshi zevzek ?
El Capedan
El Capedan 27 ditë më parë
Djali Zeynepes dh djali Bashkimit 😂🤣
Joel Lila
Joel Lila 27 ditë më parë
O cuna jeni super po ky filmi quhet selo rezili mos gaboj
Klevi Fejzulla
Klevi Fejzulla 27 ditë më parë
Qimja e bythes ben pune i ka vdekure nena
M. Gengo
M. Gengo 27 ditë më parë
*Selo Rezili
Whibla Panda
Whibla Panda 27 ditë më parë
Do me sjellesh kanatjeren dhe nje qime bythe hhahahaha
Lirim Hoxha
Lirim Hoxha 27 ditë më parë
Ju rujt zoti se na knaqet 🤓
Gerard Germani
Gerard Germani 27 ditë më parë
Ahuuu. Na acarut nervat. Edhe sa ka me sgjat kjo pun. A do na boni nai ngop fails ose gjysh zevzek. Se sa ngordhi maçi ja keni fut kot
ff trunks
ff trunks 27 ditë më parë
super fare kjo😂😂😂😂
REMILI3
REMILI3 27 ditë më parë
Loooot qe ne sek e par
Abaz Cumani
Abaz Cumani 27 ditë më parë
GTA 5
Neli Neli
Neli Neli 27 ditë më parë
Memaliai aq eshte jashte e brenda 😂😂😂😂😂😂😂
Nik Dentist
Nik Dentist 27 ditë më parë
Po ju postoni video te perseritura
KLAJDI SYLAJ
KLAJDI SYLAJ 27 ditë më parë
Jeni me te miret
Vani Ridvani
Vani Ridvani 27 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Luis Dervishi
Luis Dervishi 27 ditë më parë
Neser do te nxirni dopio piten🥰🥰🥰🥰 mezi po pres
ballist ballist
ballist ballist 27 ditë më parë
Ahahhaha lot sa kam qesh 😂😂😂
original niga
original niga 27 ditë më parë
Perseritje
SASUKE FF
SASUKE FF 27 ditë më parë
Hahah
Kristaq Nushi
Kristaq Nushi 27 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Andi Kucaj
Andi Kucaj 27 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂
F4W NARUTO
F4W NARUTO 27 ditë më parë
Vdis p ra ake per te vdekur se kam lene gjellen
F4W NARUTO
F4W NARUTO 27 ditë më parë
Ahahaha
Fabian Roci
Fabian Roci 27 ditë më parë
Lesho freksionin zenepe se e dogje hahahah😂😂 7:40
Anis Sinaj
Anis Sinaj 27 ditë më parë
Selo i shkon jo miço
Selo Rezili - Episodi 2 | NGOP.TV
10:48
Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
2:40
UnixMusic
Shikime 691 mijë
Profesori - Filmi i plotë | NGOP.TV
1:16:07
Selo Rezili - Episodi 4 | NGOP.TV
10:16
Murgu - Filmi i plotë | NGOP.TV
58:10
NGOP Fails 89 | NGOP.TV
12:39
NGOP
Shikime 93 mijë
RRIHEMI NË GJYQ 5 | NGOP.TV
04:30
NGOP
Shikime 367 mijë
Cifti Simpatik - Dyshime | NGOP.TV
04:03
Episodi i plotë: Portokalli - Episodi 7, Sezoni 35, 2 Maj 2021
1:57:27
Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
2:40
UnixMusic
Shikime 691 mijë
Rich Grandma vs Broke Grandma
9:48
Troom Troom WOW
Shikime 1,5 mln
Baraj 38. Bölüm 2. Fragmanı
0:53
I NEED HELP SPY NINJAS!
18:21
Daniel Gizmo
Shikime 2,4 mln